Program for SM/JSM (25m) 2017
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Gren 18, 100m Brstsim Herrar Junior |
SR: Johannes Skagius (1995) 57.90 2014-12-03 |
SJ: Johannes Skagius (1995) 57.90 2014-12-03 |
MR: Johannes Skagius (1995) 58.17 2016-11-05 |
EM-kval: 59.14 FM: Sr: Johannes Skagius 58.17 / Jr: Daniel Kertes 1:00.77 |
# | Namn | Fdd | Frening | Licens | Bassng | Anmtid | Status |
1 | Kertes Daniel | 1999 | NGELHOLM | AD8399 | 25 m | 1:00.77 | |
2 | Widerberg Teodor | 1998 | SK LAXEN | AG0398 | 25 m | 1:01.78 | |
3 | Risnen Daniel | 1999 | TBY SIM | AE0199 | 25 m | 1:02.21 | |
4 | Rydberg Hugo | 1998 | NKK | AA8798 | 25 m | 1:02.30 | |
5 | Andersson Tom | 1998 | LASS | AK2598 | 25 m | 1:02.40 | |
6 | Ekstrand Julius | 1998 | LANDSKRONA | AJ9798 | 25 m | 1:02.82 | |
7 | Andersson Daniel | 1997 | UDDEVALLA | AQ7197 | 25 m | 1:02.82 | |
8 | Swanepoel Hugo | 1998 | JRFLLA S | AW5198 | 25 m | 1:03.08 | |
9 | Hassling Emil | 2000 | LANDSKRONA | AC1900 | 25 m | 1:03.29 | |
10 | Persson Gustav | 2000 | HS | AJ4500 | 25 m | 1:03.49 | |
11 | Williamsson Olle | 1998 | HS | AH4198 | 25 m | 1:03.57 | |
12 | Hareskog Ludwig | 1998 | SDERTLJE | AH5398 | 25 m | 1:03.85 | |
13 | Dijkhuizen Gijs | 2000 | VSTERS | AL8300 | 25 m | 1:03.99 | |
14 | Frylmark Karl | 1999 | VSBY SS | AK6599 | 25 m | 1:04.01 | |
15 | Kadic Eldin | 1999 | ESKILSTUNA | AG5199 | 25 m | 1:04.09 | |
16 | Kahl Linus | 2001 | LANDSKRONA | AE1501 | 25 m | 1:04.63 | |
17 | Hyvnen Elias | 2000 | ELFSBORG | AA7700 | 25 m | 1:04.93 | |
18 | Norn Vosveld Petter | 1999 | HRNSAND | AH9599 | 25 m | 1:05.02 | |
19 | Linnr Simon | 1999 | LASS | AE1999 | 25 m | 1:05.11 | |
20 | Chen Philip | 2000 | S 71 | AC4700 | 25 m | 1:05.13 | |
21 | Jonsson Pontus | 2000 | SDERTRN | AM5300 | 25 m | 1:05.31 | |
22 | Schreck Klaudius | 2001 | SDERTRN | AN2701 | 25 m | 1:05.37 | |
23 | Juliusson Erik | 1998 | HGANS | AQ2798 | 25 m | 1:05.37 | |
24 | Edvardsson Albin | 2000 | HS | AN1300 | 25 m | 1:05.38 | |
25 | Talback Samuel | 2000 | JRFLLA S | AB8500 | 25 m | 1:05.48 | |
26 | Alin Isak | 1999 | TBY SIM | AP0799 | 25 m | 1:05.68 | |
27 | Stensson Erik | 2002 | VRNAMO SS | AC2902 | 25 m | 1:05.86 | |
28 | Torlakovic Edvin | 2001 | VSTERVIK | AG5301 | 25 m | 1:05.96 | |
29 | Robertsson Oskar | 2000 | UDDEVALLA | AE6100 | 25 m | 1:06.06 | |
30 | Widholm Anton | 1999 | VSBY SS | AE6199 | 25 m | 1:06.20 | |
31 | Kromnow Elias | 1999 | KARLSKRONA | AL5799 | 25 m | 1:06.21 | |
32 | Antlv Filip | 1998 | SDERTRN | AE5998 | 25 m | 1:06.58 | |
33 | Wilkman Dennis | 1998 | SPIF SF | AE6198 | 25 m | 1:06.60 | |
34 | Olsson Elliot | 1999 | ELFSBORG | AD2799 | 50 m | 1:06.62 | |
35 | Nicklasson Erik | 1998 | JNKPING | AG2598 | 25 m | 1:07.03 | |
36 | Dahlgren Anton | 1999 | KUNGSBACKA | AM4999 | 25 m | 1:07.13 | |
37 | Gerstenfeld Carl | 2002 | MKK | AI5902 | 25 m | 1:07.55 | |
38 | Gustafson Oskar | 2002 | UDDEVALLA | AE1302 | 25 m | 1:08.84 | |
39 | Brand William | 1998 | ESKILSTUNA | AN2198 | 50 m | 1:09.48 | |
40 | Persson Max | 2001 | YSTADS SS | AE9501 | 50 m | 1:09.54 | |
41 | Persson Gustaf | 2001 | YSTADS SS | AJ4301 | 50 m | 1:09.77 | |
42 | Mathisen August | 2001 | KARLSTAD | AF5901 | 50 m | 1:09.93 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 30 oktober 2017 |
Licensierad till: Svenska Simfrbundet | Utskriftstid | 12:59 |