2018-12-17   21:10:49
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Poängsim 2, 2017-18

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Söndag 2017-11-26

Heatlista Gren 13
Heatlista 
 
  Tävling  Poängsim 2    Utskriftsdatum  26 november 2017   
  Tävlingsort  Uppsala    Utskriftstid  08:44   
  Arrangör  Upsala Simsällskap         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  26 november 2017         
 
 
 
Gren 13, 25m Frisim Flickor  Finaler (5) 
Heat 1 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
152  Elin Lundquist  2008    UPSALA S    25m   
148  Josefin Björkman  2008  AP0608  ÖSTERBY SS    25m   
162  Daniella Westring  2007    UPSALA S    25m   
               
               

 
Heat 2 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
25  Mirabelle Eriksson  2008  AP5208  UPSALA S    25m   
24  Josefin Eriksson  2009  AF4409  UPSALA S    25m  39.31 
136  Nelly Widmark  2008  AP0408  UPSALA S    25m  29.19 
89  Elsa Nordlund  2006  BN8606  UPSALA S    25m  38.35 
124  Elin Söderberg  2007  AY0607  UPSALA S    25m   
               

 
Heat 3 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
14  Signe Bergqvist  2009  AF5409  UPSALA S    25m  28.94 
116  Ellen Sohlberg  2008  AP1408  UPSALA S    25m  27.62 
49  Marta Inghammar  2007  BB4207  UPSALA S    25m  26.50 
Diana Alomerovic  2008  AP6208  UPSALA S    25m  27.42 
16  Elin Bohman  2009  AD9609  UPSALA S    25m  28.61 
109  Anna Påve  2008  AP8208  UPSALA S    25m  28.96 

 
Heat 4 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
81  Tea Milic  2006  BM9806  UPSALA S    25m  25.13 
35  Signe Grundemar  2006  BM8806  UPSALA S    25m  24.52 
95  Inez Nygren  2008  AH9608  UPSALA S    25m  23.79 
38  Elise Hall  2008  AK5408  UPSALA S    25m  24.01 
Julia Allard  2008  AO2408  UPSALA S    25m  25.09 
Ellen Aarnio  2007  AY1607  UPSALA S    25m  25.49 

 
Heat 5 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
86  Alvi Myrelid  2008  AH7608  UPSALA S    25m  23.61 
131  Isabelle Vallgren  2006  BF3406  UPSALA S    25m  23.24 
147  Emilia Björkman  2006  BK3206  ÖSTERBY SS    25m  21.00 
149  Agnes Ekholm  2006  BK6206  ÖSTERBY SS    25m  22.27 
41  Märta Hamberg  2007  AL2407  UPSALA S    25m  23.59 
82  Isa Modig  2008  AM3208  UPSALA S    25m  23.72 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  26 november 2017 
Licensierad till: Upsala Simsällskap  Utskriftstid  08:44 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner