Program för UGP4 Höstneptuniaden 2009
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 23, 400m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 616 | Ericsson Oskar | 1997 | TÄBY SIM | AF9397 | 25 m | 4:18.18 | |
2 | 442 | Gérnyi Karl Gustav | 1999 | DANDERYD | AG9599 | 25 m | 4:23.56 | |
3 | 680 | Willberg Carl-Åke | 1998 | TÄBY SIM | AG1398 | 25 m | 4:24.61 | |
4 | 642 | Kruthammar David | 1997 | TÄBY SIM | AN6197 | 25 m | 4:24.83 | |
5 | 667 | Räisänen Daniel | 1999 | TÄBY SIM | AE0199 | 25 m | 4:26.95 | |
6 | 526 | Wikström Isak | 1999 | UMEÅ SS | AJ3199 | 25 m | 4:28.66 | |
7 | 467 | Fridsjö Viktor | 1998 | JÄRFÄLLA S | AO4798 | 25 m | 4:32.80 | |
8 | 434 | Aabel Nordkvist Jens Jacob | 1995 | DANDERYD | BB2995 | 25 m | 4:35.39 | |
9 | 632 | Hedman Filip | 1998 | TÄBY SIM | AO1598 | 25 m | 4:35.78 | |
10 | 625 | Ghahestani Shervin | 1997 | TÄBY SIM | AP5997 | 25 m | 4:36.61 | |
11 | 684 | Åberg William | 1997 | TÄBY SIM | AF1597 | 25 m | 4:37.50 | |
12 | 493 | Talback Samuel | 2000 | JÄRFÄLLA S | AB8500 | 25 m | 4:43.09 | |
13 | 489 | Swanepoel Hugo | 1998 | JÄRFÄLLA S | AW5198 | 50 m | 4:43.35 | |
14 | 599 | Barnå Gustav | 1999 | TÄBY SIM | AS6199 | 25 m | 4:44.74 | |
15 | 472 | Josefsson-Rudberg William | 1998 | JÄRFÄLLA S | AA7998 | 50 m | 4:47.65 | |
16 | 560 | Swahn Daniel | 1995 | VÄSBY SS | AW7995 | 25 m | 4:49.28 | |
17 | 402 | Renman Leo | 1997 | IFÅ | 97B235 | 25 m | 4:50.26 | |
18 | 471 | Hanson Robin | 2001 | JÄRFÄLLA S | AA2701 | 25 m | 4:50.88 | |
19 | 444 | Hambraeus Joel | 1998 | DANDERYD | AL8198 | 25 m | 4:53.72 | |
20 | 595 | Al-Khalili Josef | 2000 | TÄBY SIM | AE5700 | 25 m | 4:58.66 | |
21 | 468 | Fröde Elias | 2001 | JÄRFÄLLA S | AE9901 | 25 m | 4:58.75 | |
22 | 443 | Halldén Victor | 2000 | DANDERYD | AP7300 | 25 m | 4:59.66 | |
23 | 487 | Siotis Nikolaus | 2000 | JÄRFÄLLA S | AJ6900 | 25 m | 5:04.94 | |
24 | 682 | Zarrabi Mattin | 1998 | TÄBY SIM | AJ9998 | 25 m | 5:07.75 | |
25 | 633 | Häger Edwin | 1999 | TÄBY SIM | AQ9999 | 25 m | 5:09.36 | |
26 | 482 | Olsson Fredrik | 1999 | JÄRFÄLLA S | AI2399 | 25 m | 5:14.83 | |
27 | 425 | Öberg Jacob | 1997 | ÅKERSBERGA | AX1397 | 25 m | 5:15.18 | |
28 | 431 | Sjösten Linus | 1999 | BÅLSTA SK | AI5199 | 25 m | 5:17.81 | |
29 | 479 | Modin Axel | 2000 | JÄRFÄLLA S | AJ5900 | 25 m | 5:19.63 | |
30 | 621 | Fernandez Tobias | 1999 | TÄBY SIM | AN7799 | 25 m | 5:27.58 | |
31 | 660 | Olsson Sande Erik | 1999 | TÄBY SIM | AE8999 | 50 m | 5:32.80 | |
32 | 656 | Nöu Daniel | 1999 | TÄBY SIM | AE9999 | 25 m | 5:36.20 | |
33 | 441 | Ekblom Adam | 1998 | DANDERYD | AT3398 | 50 m | 5:38.53 | |
34 | 483 | Pettersson-Dahlberg Rasmus | 2000 | JÄRFÄLLA S | AQ2500 | 50 m | 5:46.24 | |
35 | 497 | Westberg Pontus | 2000 | JÄRFÄLLA S | AS9500 | 50 m | 5:48.48 | |
36 | 496 | Wensmark Rasmus | 2000 | JÄRFÄLLA S | AJ8900 | 50 m | 5:50.85 | |
37 | 629 | Hansson Gabriel | 2000 | TÄBY SIM | AE8700 | 25 m | 5:58.62 | |
38 | 491 | Säll David | 2000 | JÄRFÄLLA S | AS8500 | 50 m | 6:06.39 | |
39 | 485 | Pogosian Rudolf | 2000 | JÄRFÄLLA S | AN8500 | 50 m | 6:14.94 | |
40 | 608 | Boman Marcus | 2000 | TÄBY SIM | AE4700 | 25 m | 6:26.05 | |
41 | 394 | Ahlgren Alexander | 2000 | IFÅ | 00A776 | 25 m | ||
42 | 480 | Nykvist Linus | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH3701 | 25 m | ||
43 | 549 | Mattsson William | 2004 | VÄSBY SS | AA1104 | 25 m | ||
44 | 622 | Forsberg Anton | 2001 | TÄBY SIM | AM4901 | 25 m | ||
45 | 653 | Nordén Axel | 2001 | TÄBY SIM | AO3301 | 25 m | ||
46 | 663 | Pöllänen Andres | 2001 | TÄBY SIM | AM5901 | 25 m | ||
47 | 666 | Roosmark Lukas | 2002 | TÄBY SIM | AI1702 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.22.00 | Utskriftsdatum | 08 oktober 2013 |
Licensierad till: Stockholms Simförbund | Utskriftstid | 16:02 |