2018-10-18   10:02:03
Choose competition:

Choose language:
Swedish English Denmark Finland

Program for Grand Prix Malmö

Below are all entry- and startlists shown by session.

Session 1 Saturday 27 January 2018 10.00

11_S
Gren 11, 400m Freestyle Men 
 
WR: Paul Biedermann (1986) 3:40.07 2009-07-26 
ER: Paul Biedermann (1986) 3:40.07 2009-07-26 
SR: Anders Holmertz (1968) 3:46.77 1992-07-29 
SJ: Victor Johansson (1998) 3:48.96 2017-07-23 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Funktionsnedsättning  Bassäng  Anmtid  Status 









 
112  Johansson Victor  1998  JÖNKÖPING    50 m  3:48.96   
55  Paulsson Adam  1995  ELFSBORG    50 m  3:50.86   
100  Hanson Robin  2001  JÄRFÄLLA S    50 m  3:55.28   
359  Mortensen Óli  1996  HOVEDSTAD    50 m  3:57.61   
75  Kron Kristian  1992  HS    50 m  3:59.28   
137  Liess Nils  1996  KUNGSBACKA    50 m  4:00.61   
50  Thielemann Niklas Broch  1994  BIRKERØD    50 m  4:02.97   
Vangsgaard Peter  2000  GENTOFTE    50 m  4:03.95   
111  Holmquist Marcus  2000  JÖNKÖPING    50 m  4:04.21   
10  337  Cinquino Matteo  1997  DE AKKER    50 m  4:04.29   
11  375  Jedel Christopher  1995  MASS    50 m  4:04.57  EFT 
12  250  Kertes Daniel  1999  SÖDERTÄLJE    50 m  4:06.24   
13  109  Grimberg Filip  1998  JÖNKÖPING    50 m  4:07.37   
14  299  Sundberg Max  1999  VÄSBY SS    50 m  4:07.74   
15  81  Löfqvist Alexander  1999  HS    50 m  4:09.83   
16  66  Dukic Dennis  2000  HS    50 m  4:10.35   
17  252  Seeliger Björn  2000  SÖDERTÄLJE    50 m  4:14.41   
18  282  Göransson Carl  2000  UPSALA S    50 m  4:15.42   
19  173  Lindblom William  1998  MKK    50 m  4:16.30   
20  292  Frödeberg Gustav  1997  VÄSBY SS    50 m  4:16.63   
21  371  Houen William  2001  HELSINGØR    50 m  4:16.65   
22  121  Sabic Ishak  1999  JÖNKÖPING    50 m  4:16.74   
23  241  Kuijpers Ivo  1999  SÄFFLE SS    50 m  4:17.43   
24  192  Taheri Sam  2000  MASS    50 m  4:18.73   
25  31  Textor-Broch William  2001  LYNGBY    50 m  4:19.84   
26  364  Riis Bertram Dreyer  2002  HOVEDSTAD    50 m  4:21.45   
27  56  Rudqvist Samuel  1999  ELFSBORG    50 m  4:21.59   
28  294  Halldén Victor  2000  VÄSBY SS    50 m  4:22.26   
29  98  Fröde Elias  2001  JÄRFÄLLA S    50 m  4:22.78   
30  283  Söderberg Mikael  2003  UPSALA S    50 m  4:24.25   
31  Karlsson Sebastian  1993  KARLSKRONA  S14  50 m  5:08.02   
32  244  Brandt Erik  1999  SÖDERTÄLJE    25 m  4:02.68   
33  12  Klasson Tobias  2000  SÄFFLE SS  S14  25 m  5:00.82   
34  54  Johansson Viktor  1999  ELFSBORG    50 m  4:26.02  RES 
35  230  Wennerholm Carl  2002  SKK    50 m  4:31.34  RES 
36  202  Bergstrand Victor  2000  POSEIDON    50 m  4:32.62  RES 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  25 januari 2018 
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb  Utskriftstid  21:09 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner