2018-10-18   10:09:24
Choose competition:

Choose language:
Swedish English Denmark Finland

Program for Grand Prix Malmö

Below are all entry- and startlists shown by session.

Session 1 Saturday 27 January 2018 10.00

10_S
Gren 10, 200m Medley Women 
 
WR: Katinka Hosszu (1989) 2:06.12 2015-08-03 
ER: Katinka Hosszu (1989) 2:06.12 2015-08-03 
SR: Stina Gardell (1990) 2:12.29 2012-05-23 
SJ: Louise Hansson (1996) 2:12.72 2015-03-31 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Funktionsnedsättning  Bassäng  Anmtid  Status 









 
153  Ekström Vilma  1994  LASS    50 m  2:18.63   
333  Angiolini Lisa  1995  DE AKKER    50 m  2:18.74   
354  Grandt Maria  1998  HOVEDSTAD    50 m  2:19.37   
113  Johansson Wilma  2001  JÖNKÖPING    50 m  2:21.19   
310  Jernstedt Edith  2002  VÄSTERÅS    50 m  2:21.21   
110  Hegmegi Annie  2003  JÖNKÖPING    50 m  2:21.71   
253  Sundstrand Emma  2001  SÖDERTÄLJE    50 m  2:21.75   
296  Miram Anna  1999  VÄSBY SS    50 m  2:23.91   
Hørlykke Caroline  2000  GENTOFTE    50 m  2:24.87   
10  213  Rönningdal Emilia  2002  S 71    50 m  2:25.13   
11  257  Fast Emelie  2004  SÖDERTÖRN    50 m  2:25.58   
12  264  Nykvist Greta  1996  SÖDERTÖRN    50 m  2:25.61   
13  245  Christiansen Emilia  1999  SÖDERTÄLJE    50 m  2:26.11   
14  107  Atzmannstorfer Nilla  1998  JÖNKÖPING    50 m  2:26.85   
15  23  Bjørnholdt Emma  2000  LYNGBY    50 m  2:27.21   
16  313  Sterling Filippa  2002  VÄSTERÅS    50 m  2:27.55   
17  39  Mikkelsen Kristine  2000  HVIDOVRE    50 m  2:28.16   
18  203  Jendbro Sara  2000  POSEIDON    50 m  2:28.58   
19  278  Malm Smilla  2003  TÄBY SIM    50 m  2:28.78   
20  242  Bergh Elsa  2002  SÖDERHAMN    50 m  2:29.37   
21  362  Maagøe Sofie  2003  HOVEDSTAD    50 m  2:29.54   
22  229  Wallenborg Caroline  2000  SKK    50 m  2:29.98   
23  290  Eklund Cornelia  2000  VÄSBY SS    50 m  2:30.84   
24  222  Augustsson Julia  2000  SPÅRVÄGEN    50 m  2:30.97   
25  165  Andersson Johanna  2002  MKK    50 m  2:31.53   
26  163  Ranevi Louise  1999  SK LÖDDE    50 m  2:32.44   
27  316  Örnhem Clara  2002  VÄXJÖ SS    50 m  2:34.08   
28  370  Færch Sofie Villum  2002  HELSINGØR    50 m  2:35.96   
29  344  Bjälevik Sofia  1999  ESKILSTUNA    50 m  2:37.08   
30  71  Hansson Sophie  1998  HS    25 m  2:15.98   
31  89  Wallin Sarah  2000  HS    50 m  2:37.54  RES 
32  61  Bitzén Elsa  2003  SK HAJEN    50 m  2:38.10  RES 
33  143  Dellhede Viktoria  2003  LANDSKRONA    50 m  2:40.35  RES 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  25 januari 2018 
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb  Utskriftstid  21:09 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner