Startliste for GSC medleykonkurrence 2017
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
30092017
Løb 3, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2004-2005 |
1 | 27 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 25 m | 1:12.13 | |
2 | 217 | Norby Kristine Nilsson | 2005 | GENTOFTE | 0534AC | 25 m | 1:16.29 | |
3 | 198 | Helmark Cecilie C. | 2005 | GENTOFTE | 0502AL | 25 m | 1:16.50 | |
4 | 116 | Thornsen Elida | 2005 | KORSØR | 0528AA | 25 m | 1:16.62 | |
5 | 9 | Christensen Luna | 2005 | GLADSAXE | 0566AC | 25 m | 1:18.86 | |
6 | 132 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 25 m | 1:18.87 | |
7 | 56 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 25 m | 1:20.07 | |
8 | 59 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 25 m | 1:22.80 | |
9 | 146 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 25 m | 1:24.00 | |
10 | 147 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 25 m | 1:24.64 | |
11 | 158 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | 1:24.91 | |
12 | 126 | Autzen Mathilde Friis | 2005 | ALLERØD | 0514AG | 25 m | 1:25.10 | |
13 | 131 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 25 m | 1:26.48 | |
14 | 222 | Strøbek Anna R. | 2005 | GENTOFTE | 0586AJ | 25 m | 1:26.75 | |
15 | 193 | Fischer Rebecca Chur | 2005 | GENTOFTE | 0522AP | 25 m | 1:27.20 | |
16 | 203 | Kreiser-Petersen Alberte | 2005 | GENTOFTE | 0596AO | 25 m | 1:28.00 | |
17 | 157 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 25 m | 1:28.13 | |
18 | 204 | Kristensen Emma S. | 2005 | GENTOFTE | 0526AO | 25 m | 1:29.33 | |
19 | 18 | Gotfredsen Alma | 2005 | GLADSAXE | 0548AI | 25 m | 1:29.72 | |
20 | 212 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | GENTOFTE | 0552AF | 25 m | 1:30.08 | |
21 | 218 | Petersen Patricia | 2005 | GENTOFTE | 0526AA | 25 m | 1:35.00 | |
22 | 206 | Lindberg Emilia Clara | 2005 | GENTOFTE | 0574AO | 25 m | 1:36.78 | |
23 | 30 | Løkkegaard Roseline | 2004 | GLADSAXE | 0462AF | 25 m | 1:16.40 | EXT |
Årg. 2006-2006 |
1 | 211 | Mantoni Alba | 2006 | GENTOFTE | 0632AK | 25 m | 1:23.39 | |
2 | 10 | Dragieva Monika | 2006 | GLADSAXE | 0688AH | 25 m | 1:23.63 | |
3 | 256 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 0696AG | 25 m | 1:24.03 | |
4 | 50 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 25 m | 1:26.20 | |
5 | 29 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 25 m | 1:28.30 | |
6 | 239 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 25 m | 1:28.46 | |
7 | 238 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 25 m | 1:29.37 | |
8 | 20 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 25 m | 1:30.28 | |
9 | 199 | Hummelmose Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0628AK | 25 m | 1:30.42 | |
10 | 220 | Schrøder Dikte Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0614AG | 25 m | 1:31.17 | |
11 | 182 | Andersen Stella Demuth | 2006 | GENTOFTE | 0694AE | 25 m | 1:31.36 | |
12 | 3 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 25 m | 1:31.88 | |
13 | 223 | Szczepanski Molly | 2006 | GENTOFTE | 0662AJ | 25 m | 1:32.44 | |
14 | 209 | Lundsby Christine Stubbe | 2006 | GENTOFTE | 0698AJ | 25 m | 1:32.62 | |
15 | 53 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 25 m | 1:32.73 | |
16 | 208 | Lunding Julie Heurlin | 2006 | GENTOFTE | 0626AA | 25 m | 1:32.89 | |
17 | 114 | Mathiasen Silje | 2006 | KORSØR | 0628AG | 25 m | 1:33.69 | |
18 | 165 | Nørby Selma | 2006 | BIRKERØD | 0608AB | 25 m | 1:35.16 | |
19 | 183 | Balle Anna E.e. | 2006 | GENTOFTE | 0628AL | 25 m | 1:36.21 | |
20 | 52 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 25 m | 1:37.27 | |
21 | 139 | Lind-Christensen Laura | 2006 | ALLERØD | 0636AC | 25 m | 1:38.04 | |
22 | 194 | Frahm-Falkenberg Nanja | 2006 | GENTOFTE | 0682AL | 25 m | 1:39.29 | |
23 | 145 | Wissing Liva | 2006 | ALLERØD | 0642AC | 25 m | 1:39.61 | |
24 | 136 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 25 m | 1:39.79 | |
25 | 241 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 25 m | 1:44.73 | |
26 | 164 | Lilja Signe Østergaard | 2006 | BIRKERØD | 0668AD | 25 m | 1:48.69 | |
27 | 169 | Storch Marie | 2006 | BIRKERØD | 0698AF | 25 m | 1:48.82 |
Årg. 2007-2017 |
1 | 240 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 25 m | 1:30.14 | |
2 | 89 | Poulsen Ida Villemoes | 2007 | GLADSAXE | 0758AA | 25 m | 1:33.96 | |
3 | 64 | Engedal Silje Nygaard | 2007 | GLADSAXE | 0768AE | 25 m | 1:37.21 | |
4 | 244 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 25 m | 1:40.51 | |
5 | 82 | Lange Sofie Emilie | 2007 | GLADSAXE | 0702AB | 25 m | 1:43.57 | |
6 | 61 | Blom Augusta | 2008 | GLADSAXE | 0842AE | 25 m | 1:53.61 | |
7 | 76 | Jagd Katrine Schou | 2008 | GLADSAXE | 0868AA | 25 m | 1:54.31 | |
8 | 84 | Ludvigsen Oline | 2007 | GLADSAXE | 0768AA | 25 m | 1:58.66 | |
9 | 83 | Larsson Petrea Asferg | 2008 | GLADSAXE | 0862AD | 25 m | 1:59.06 | |
10 | 242 | Lollike Maja | 2007 | VI39 | 0752AK | 25 m | 2:01.34 | |
11 | 62 | Bøgeskov Anna Dicte | 2007 | GLADSAXE | 0748AC | 25 m | 2:01.39 | |
12 | 90 | Solhart Rosa Rank | 2007 | GLADSAXE | 0762AD | 25 m | 2:04.45 | |
13 | 77 | Jepsen Liva Ladefoged | 2008 | GLADSAXE | 0828AA | 25 m | 2:05.55 | |
14 | 79 | Kærgaard Victoria Brammer | 2008 | GLADSAXE | 0878AA | 25 m | 2:13.86 | |
15 | 259 | Tvermoes Ella Boisen | 2008 | GLADSAXE | 0812AD | 25 m | 2:14.75 | EFT |
16 | 67 | Hansen Sarah Zargarov | 2008 | GLADSAXE | 25 m | 2:56.00 | ||
17 | 86 | Mygind Sigrid | 2008 | GLADSAXE | 25 m | 3:16.05 | ||
18 | 75 | Hermansen Katrine | 2008 | GLADSAXE | 25 m | 3:41.27 | ||
19 | 94 | Valentin Freya | 2008 | GLADSAXE | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 30 september 2017 |
Licens til Gladsaxe Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:34 |