Startliste for UGP1 2017-2018, Falun
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Gren 13, 100m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 142 | Lindqvist Vidar | 2001 | STRÄNGNÄS | BA0701 | 25 m | 58.11 | |
2 | 71 | Larsson Joel | 2001 | SALA SS | AP9301 | 25 m | 58.80 | |
3 | 90 | Brewitz Johan | 2001 | VÄSTERÅS | AH2101 | 25 m | 58.87 | |
4 | 39 | Carlsson Adam | 2001 | GÄVLE SS | AK1901 | 25 m | 59.05 | |
5 | 27 | Hansson Tim | 2001 | FALUN | AM7101 | 25 m | 59.38 | |
6 | 43 | Hansson Carl | 2003 | GÄVLE SS | AE9703 | 25 m | 59.73 | |
7 | 130 | Sterling Lucas | 2004 | VÄSTERÅS | AC6704 | 25 m | 1:00.12 | |
8 | 99 | Granlund Per | 2002 | VÄSTERÅS | AH9502 | 25 m | 1:00.46 | |
9 | 3 | Nordh Marcus | 2000 | BOLLNÄS SS | AS7900 | 25 m | 1:00.90 | |
10 | 50 | Rosengren Melker | 2003 | GÄVLE SS | AR1903 | 25 m | 1:01.66 | |
11 | 69 | Hanson Jakob | 2002 | SALA SS | AJ4902 | 25 m | 1:02.16 | |
12 | 44 | Hjalmarsson Sarlind Oliver | 2003 | GÄVLE SS | AN7503 | 25 m | 1:02.55 | |
13 | 15 | Tägtström Marcus | 2002 | BORLÄNGE | AE8702 | 25 m | 1:02.57 | |
14 | 80 | Grell Julius | 2003 | SANDVIKEN | AS9903 | 25 m | 1:02.73 | |
15 | 148 | Wikholm Olle | 2004 | GÄVLE SS | AO9904 | 25 m | 1:03.16 | EFT |
16 | 25 | Evaldsson Nicklas | 2001 | FALUN | AE4301 | 25 m | 1:03.79 | |
17 | 106 | Khabarov Peter | 2002 | VÄSTERÅS | AM6302 | 25 m | 1:03.89 | |
18 | 133 | Walldén Gustaf | 2003 | VÄSTERÅS | AE8503 | 25 m | 1:05.08 | |
19 | 13 | Ruijs Daniel | 2004 | BORLÄNGE | AE5504 | 50 m | 1:05.36 | |
20 | 58 | Östlund Albin | 2004 | GÄVLE SS | AC1304 | 25 m | 1:06.85 | |
21 | 37 | Werkmästar Johan | 2002 | FALUN | AI4502 | 25 m | 1:07.33 | |
22 | 82 | Humling Lucas | 2005 | SANDVIKEN | AA8305 | 25 m | 1:07.42 | |
23 | 76 | Nilsson Olle | 2004 | SALA SS | AL3104 | 25 m | 1:07.64 | |
24 | 123 | Rehnman Isak | 2004 | VÄSTERÅS | AI5304 | 25 m | 1:08.01 | |
25 | 94 | Dijkhuizen Tom | 2003 | VÄSTERÅS | AH5703 | 25 m | 1:09.08 | |
26 | 7 | Gustavsson Hannes | 2002 | BORLÄNGE | AR3702 | 25 m | 1:10.04 | |
27 | 75 | Mårvad Felix | 2003 | SALA SS | AS2303 | 25 m | 1:10.08 | |
28 | 66 | Antonsson Max | 2004 | SALA SS | AG6304 | 25 m | 1:10.59 | |
29 | 144 | Lord Max | 2004 | STRÄNGNÄS | AH1504 | 25 m | 1:11.12 | |
30 | 51 | Sjökvist Samuel | 2005 | GÄVLE SS | AQ0705 | 25 m | 1:12.49 | |
31 | 89 | Brewitz Joel | 2005 | VÄSTERÅS | AG2505 | 25 m | 1:12.79 | |
32 | 11 | Manns-Ståhl Timothy | 2004 | BORLÄNGE | AC3504 | 50 m | 1:13.07 | |
33 | 1 | Buvik Spännare Gustav | 2004 | BOLLNÄS SS | AS4704 | 25 m | 1:13.58 | |
34 | 2 | Lind Arvid | 2005 | BOLLNÄS SS | AL4105 | 25 m | 1:13.73 | |
35 | 62 | Bröms Quintin | 2003 | SS MORA | AZ5703 | 25 m | 1:16.61 | |
36 | 14 | Solum Anton | 2004 | BORLÄNGE | AQ5104 | 25 m | 1:18.76 | |
37 | 68 | Dalin Milton | 2005 | SALA SS | AO3905 | 25 m | 1:20.42 | |
38 | 109 | Kokki Lucas | 2003 | VÄSTERÅS | AZ3303 | 25 m | 1:22.61 | |
39 | 33 | Montelius Risberg Esbjörn | 2004 | FALUN | AQ9104 | 25 m | 1:22.68 | |
40 | 77 | Samuelsson Max | 2005 | SALA SS | AO4905 | 25 m | 1:25.65 | |
41 | 91 | Brobacke Helmer | 2004 | VÄSTERÅS | AI1304 | 25 m | 1:25.73 | |
42 | 114 | Löfqvist Gustav | 2005 | VÄSTERÅS | AS4505 | 25 m | 1:27.05 | |
43 | 98 | Fägerblad Arvid | 2004 | VÄSTERÅS | AT1304 | 25 m | 1:32.27 | |
44 | 121 | Pedro Thor | 2005 | VÄSTERÅS | AS4305 | 25 m | 1:48.84 | |
45 | 122 | Pettersson Kasper | 2004 | VÄSTERÅS | AY5304 | 25 m | ||
46 | 141 | Lindqvist Arvid | 2004 | STRÄNGNÄS | AY3704 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 20 oktober 2017 |
Licensierad till: Falu Simsällskap | Utskriftstid | 21:02 |