Program for UGP1 2017-2018, Falun
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Gren 1, 200m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Fdd | Frening | Licens | Bassng | Anmtid | Status |
1 | 41 | Florn Clara | 2002 | GVLE SS | AL6202 | 25 m | 2:12.24 | |
2 | 102 | Hellgren Emelie | 2001 | VSTERS | BC5601 | 25 m | 2:13.48 | |
3 | 35 | Sander Hilda | 2002 | FALUN | AE5202 | 25 m | 2:17.17 | |
4 | 103 | Holmberg Julia | 2002 | VSTERS | AE4402 | 25 m | 2:17.38 | |
5 | 9 | Larsson Emma | 2002 | BORLNGE | AY0602 | 25 m | 2:18.07 | |
6 | 108 | Klarbo Egan Tara | 2005 | VSTERS | AQ6605 | 25 m | 2:18.81 | EFT |
7 | 55 | Sved Lovisa | 2000 | GVLE SS | AH5800 | 25 m | 2:21.23 | |
8 | 96 | Engstrm Edith | 2002 | VSTERS | AW7802 | 25 m | 2:21.28 | |
9 | 29 | Jobs Amanda | 2003 | FALUN | AK0203 | 25 m | 2:22.28 | |
10 | 67 | Dalin Elvira | 2003 | SALA SS | AO8803 | 25 m | 2:22.73 | |
11 | 92 | Bvens Sofia | 2002 | VSTERS | AD9802 | 25 m | 2:24.58 | |
12 | 54 | Swanson Helmi | 2004 | GVLE SS | AB6604 | 25 m | 2:24.62 | |
13 | 145 | Staaf Elsa | 2003 | STRNGNS | AV2203 | 25 m | 2:24.90 | |
14 | 31 | Lindgren Julia | 2004 | FALUN | AN0604 | 25 m | 2:25.03 | |
15 | 65 | van Zonneveld Femke | 2002 | SS MORA | AS9802 | 25 m | 2:27.36 | |
16 | 42 | Florn Frida | 2004 | GVLE SS | AB1404 | 25 m | 2:27.63 | |
17 | 70 | Knigsson Lovisa | 2002 | SALA SS | BM5602 | 25 m | 2:28.97 | |
18 | 28 | Hjemli Tuva | 2005 | FALUN | AN8805 | 25 m | 2:29.48 | |
19 | 143 | Logander Elin | 2005 | STRNGNS | AS8605 | 25 m | 2:29.83 | |
20 | 16 | Budden Alicia | 2004 | BLSTA SK | AA5404 | 50 m | 2:30.12 | |
21 | 49 | Rogstrm Juni | 2004 | GVLE SS | BN5204 | 25 m | 2:32.21 | |
22 | 64 | Karlsson Hanna | 2000 | SS MORA | AI1200 | 25 m | 2:32.21 | |
23 | 47 | Nilsson Maja | 2003 | GVLE SS | BF4203 | 25 m | 2:32.84 | |
24 | 83 | Jnsson Anna | 2003 | SANDVIKEN | BC5203 | 25 m | 2:33.30 | |
25 | 56 | Umbaeva Alina | 2005 | GVLE SS | AG4605 | 25 m | 2:35.07 | |
26 | 95 | Engstrm Astrid | 2004 | VSTERS | AK0604 | 50 m | 2:35.40 | |
27 | 36 | Ullstrand Ida | 2001 | FALUN | BG8601 | 25 m | 2:35.42 | |
28 | 73 | Lithell Anna | 2001 | SALA SS | BD4201 | 50 m | 2:36.38 | |
29 | 116 | Myllyl Mira | 2002 | VSTERS | BL0202 | 25 m | 2:36.40 | |
30 | 53 | Sundvik Siri | 2004 | GVLE SS | BS3404 | 25 m | 2:37.15 | |
31 | 118 | Nf Wilma | 2002 | VSTERS | AZ5802 | 25 m | 2:38.33 | |
32 | 79 | Borker Saga | 2004 | SANDVIKEN | AN1604 | 25 m | 2:38.92 | |
33 | 86 | Wikstrm Maja | 2002 | SANDVIKEN | AY2602 | 25 m | 2:39.04 | |
34 | 74 | Modig Carolina | 2003 | SALA SS | BG5403 | 25 m | 2:41.56 | |
35 | 32 | Lundin Ellen | 2005 | FALUN | AB5405 | 25 m | 2:41.98 | |
36 | 136 | Wolfbrandt Ebba | 2003 | VSTERS | AQ5603 | 25 m | 2:45.45 | |
37 | 4 | Nordqvist Emelie | 2003 | BOLLNS SS | BX8203 | 25 m | 2:47.61 | |
38 | 104 | Holmberg Sofi | 2003 | VSTERS | AB3403 | 25 m | 2:48.73 | |
39 | 115 | Muhr Amelie | 2003 | VSTERS | AQ4603 | 25 m | 2:50.67 | |
40 | 129 | Sikstrm Tuva | 2003 | VSTERS | AQ3603 | 50 m | 2:52.79 | |
41 | 100 | Gyoni Estelle | 2004 | VSTERS | AS0204 | 25 m | 2:56.09 | |
42 | 149 | Berg Wilma | 2004 | LUDVIKA SS | AS3204 | 25 m | 2:56.42 | EFT |
43 | 10 | Lvstrand Emilia | 2002 | BORLNGE | AY8602 | 50 m | 2:59.70 | |
44 | 128 | Schankin_Lembke Astrid | 2004 | VSTERS | AP5604 | 25 m | 3:07.09 | |
45 | 12 | Mortazavi Elena | 2004 | BORLNGE | BM6804 | 50 m | 3:07.65 | |
46 | 85 | Nordlinder Mrta | 2004 | SANDVIKEN | BU3204 | 25 m | ||
47 | 137 | von der Burg Sarah | 2004 | VSTERS | AP6604 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 20 oktober 2017 |
Licensierad till: Falu Simsllskap | Utskriftstid | 21:02 |