Program for Lödde Cup 2017
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Heatlista Gren 1
|
Tävling |
Lödde Cup |
|
Utskriftsdatum |
08 oktober 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Löddeköpinge |
|
Utskriftstid |
14:04 |
|
|
Arrangör |
SK Lödde |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
07 oktober 2017 |
|
|
|
|
Gren 1, 100m Fjärilsim Damer |
Finaler (3) |
Sponsor: Team Sportia center Syd |
|
Heat 1 (3) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
342 |
1 |
Maja Rödin |
2006 |
AN0606 |
VELLINGE-N |
|
25m |
|
241 |
2 |
Lykke Lagerholm-Nord |
2006 |
AH6406 |
SJÖBO SS |
|
50m |
1:35.28 |
89 |
3 |
Ella Röiseth |
2005 |
AE0805 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:31.16 |
90 |
4 |
Tova Siversson |
2005 |
AE4805 |
LANDSKRONA |
|
50m |
1:31.35 |
371 |
5 |
Anna Larsson |
2006 |
AM1806 |
ÄNGELHOLM |
|
50m |
1:40.17 |
237 |
6 |
Sofie Jönsson |
2007 |
AI9607 |
SJÖBO SS |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
71 |
1 |
Moa Ekberg |
2006 |
AF4406 |
LANDSKRONA |
|
50m |
1:29.50 |
264 |
2 |
Kinga Szczesniak |
2001 |
AL5801 |
SK STIMMET |
|
25m |
1:22.88 |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
88 |
4 |
My Pettersson |
2006 |
AF2206 |
LANDSKRONA |
|
50m |
1:22.00 |
159 |
5 |
Johanna Andersson Medhanie |
2005 |
AG0405 |
POSEIDON |
|
25m |
1:26.13 |
269 |
6 |
Jennie Christiansen |
2004 |
AL3204 |
SK SYDSIM |
|
50m |
1:29.81 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
275 |
1 |
Serena Gravrogk-Linde |
2000 |
AM8600 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:15.14 |
150 |
2 |
Isabel Smideberg |
2004 |
AJ7804 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:11.49 |
144 |
3 |
Louise Ranevi |
1999 |
AI3299 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:09.03 |
24 |
4 |
Elin Lackegård |
2000 |
AR9600 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:10.57 |
146 |
5 |
Victoria Segerdahl |
2001 |
AS1801 |
SK LÖDDE |
|
50m |
1:14.06 |
373 |
6 |
Emma Palmquist |
2000 |
AS1400 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:15.41 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
08 oktober 2017 |
Licensierad till: Simklubben Lödde |
Utskriftstid |
14:04 |
|