Program för Lödde Cup 2017
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 23, 100m Frisim Damer |
Sponsor: Landgren of Sweden AB |
# | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | Ranevi Louise | 1999 | SK LÖDDE | AI3299 | 25 m | 1:00.36 | |
2 | Lackegård Elin | 2000 | SK HAJEN | AR9600 | 25 m | 1:01.48 | |
3 | Persson Emma | 1999 | SK LÖDDE | AM7299 | 25 m | 1:02.13 | |
4 | Nilsson Sara | 1998 | SS IDEN | AF3498 | 25 m | 1:02.32 | |
5 | Lagnerup Isabella | 2000 | SK SYDSIM | AS7800 | 25 m | 1:03.43 | |
6 | Smideberg Isabel | 2004 | SK LÖDDE | AJ7804 | 25 m | 1:04.15 | |
7 | Svensson Malin | 1999 | SK HAJEN | AE5499 | 25 m | 1:04.43 | |
8 | Nilsson Josefin | 1999 | ESLÖVS SS | AK4899 | 25 m | 1:04.80 | |
9 | Palmquist Emma | 2000 | ÄNGELHOLM | AS1400 | 25 m | 1:05.12 | |
10 | Nilsson Hanna | 2000 | SK HAJEN | AR1800 | 25 m | 1:05.16 | |
11 | Flodmark Klara | 2001 | ÄNGELHOLM | AE4201 | 25 m | 1:05.33 | |
12 | Liljekvist Matilda | 2004 | SK SYDSIM | AD7204 | 25 m | 1:05.66 | |
13 | Henriksson Julia | 2005 | SK HAJEN | AQ5405 | 25 m | 1:05.96 | |
14 | Persson Lova | 2004 | SK HAJEN | AD7604 | 25 m | 1:06.45 | |
15 | Segerdahl Victoria | 2001 | SK LÖDDE | AS1801 | 50 m | 1:08.70 | |
16 | Eek Emilia | 2001 | SK SYDSIM | AP0401 | 25 m | 1:08.93 | |
17 | Hansen Elin | 2000 | SS IDEN | AV6600 | 25 m | 1:10.72 | |
18 | Röiseth Ella | 2005 | LANDSKRONA | AE0805 | 25 m | 1:11.28 | |
19 | Ekberg Moa | 2006 | LANDSKRONA | AF4406 | 50 m | 1:13.14 | |
20 | Ljungerud Leah | 2006 | ÄNGELHOLM | AC8406 | 25 m | 1:13.17 | |
21 | Nilsson Julia | 2004 | SK LÖDDE | AF7804 | 25 m | 1:13.45 | |
22 | Pettersson My | 2006 | LANDSKRONA | AF2206 | 50 m | 1:15.89 | |
23 | Siversson Tova | 2005 | LANDSKRONA | AE4805 | 25 m | 1:16.08 | |
24 | Kiceec Maja | 2006 | SK SYDSIM | AL9806 | 25 m | 1:16.43 | EFT |
25 | Bitzén Alice | 2006 | SK HAJEN | AE3606 | 25 m | 1:16.51 | |
26 | Jensen Maja | 2006 | LANDSKRONA | BA4606 | 50 m | 1:17.87 | |
27 | Strandh Yasmine | 2006 | LANDSKRONA | AB7406 | 50 m | 1:18.98 | |
28 | Blomkvist Amanda | 2007 | SS IDEN | AD0607 | 50 m | 1:20.27 | |
29 | Husby Ida | 2006 | SK LÖDDE | AF1406 | 25 m | 1:20.67 | |
30 | Toth Hedda | 2007 | POSEIDON | AJ6807 | 25 m | 1:24.52 | |
31 | Andréasson Hedda | 2004 | SK LÖDDE | AZ1204 | 25 m | 1:24.73 | |
32 | Jönsson Sofie | 2007 | SJÖBO SS | AI9607 | 50 m | 1:24.74 | |
33 | Martinsson Emma | 2004 | SK LÖDDE | AZ6204 | 50 m | 1:29.66 | |
34 | Persson-Giribaldi Isabelle | 2005 | LANDSKRONA | BL1205 | 50 m | 1:29.90 | |
35 | Andréasson Ella | 2005 | SK LÖDDE | BG1605 | 25 m | 1:30.52 | |
36 | Rödin Maja | 2006 | VELLINGE-N | AN0606 | 50 m | 1:36.09 | |
37 | Keldebäk Julia | 2005 | SK LÖDDE | BG2405 | 25 m | 2:06.25 | |
38 | Khan-Amidy Sofie | 2007 | POSEIDON | AP5407 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 07 oktober 2017 |
Licensierad till: Simklubben Lödde | Utskriftstid | 12:36 |