Program för Lödde Cup 2017
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 2
|
Tävling |
Lödde Cup |
|
Utskriftsdatum |
08 oktober 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Löddeköpinge |
|
Utskriftstid |
14:04 |
|
|
Arrangör |
SK Lödde |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
07 oktober 2017 |
|
|
|
|
Gren 2, 100m Fjärilsim Herrar |
Finaler (4) |
Sponsor: ICA Maxi Stormarknad |
|
Heat 1 (4) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
78 |
1 |
Anton Liebenhagen |
2005 |
AK8505 |
LANDSKRONA |
|
25m |
|
138 |
2 |
Ted Nilsson |
2006 |
AE7106 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:35.28 |
139 |
3 |
Aron Paulsson |
2006 |
AB3306 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:25.63 |
360 |
4 |
Emil Flodmark |
2006 |
AB7906 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:31.15 |
310 |
5 |
Hannes Palmgren |
2005 |
AE7105 |
SK SYDSIM |
|
50m |
1:35.99 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
377 |
1 |
Noa Rydén |
2004 |
AC6304 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:23.13 |
158 |
2 |
Elias af Trampe |
2004 |
AN6704 |
POSEIDON |
|
25m |
1:21.77 |
126 |
3 |
Elliot Larsson |
2000 |
AF3300 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:09.66 |
306 |
4 |
David Olofsson |
2004 |
AJ9104 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:21.43 |
394 |
5 |
Casper Kristensen |
2005 |
AK7505 |
SS IDEN |
|
25m |
1:22.61 |
177 |
6 |
Edvard Levau |
2004 |
AN0904 |
POSEIDON |
|
25m |
1:23.54 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
279 |
1 |
Eddie Halilovic |
1999 |
AQ8399 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:09.11 |
79 |
2 |
Lucas Lindblom |
2000 |
AG8500 |
LANDSKRONA |
|
50m |
1:07.78 |
120 |
3 |
Roy Hangård |
1999 |
AH0999 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:05.30 |
274 |
4 |
Thor Grandin |
2002 |
AG4502 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:07.35 |
254 |
5 |
Robin Johansson |
2000 |
AC7100 |
SK STIMMET |
|
25m |
1:08.13 |
145 |
6 |
Tobias Ranevi |
1999 |
AK7999 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:09.33 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
135 |
1 |
Lukas Miderbäck |
2003 |
AC5903 |
SK LÖDDE |
|
50m |
1:02.03 |
270 |
2 |
Jens Christiansen |
2001 |
AJ7901 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:00.35 |
84 |
3 |
Johan Norén |
1986 |
AF9186 |
LANDSKRONA |
|
25m |
59.23 |
66 |
4 |
Jonatan Wede |
1988 |
AB7388 |
SS IDEN |
|
25m |
1:00.23 |
119 |
5 |
Ian Hangård |
2002 |
AB5302 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:00.65 |
154 |
6 |
Nils Wergeland |
2002 |
AE4902 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:04.43 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
08 oktober 2017 |
Licensierad till: Simklubben Lödde |
Utskriftstid |
14:04 |
|