2017-09-22   01:08:22
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma NU Syysuinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

9_S
Laji 9, 100m Selkäuinti Naiset 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
308  Pönnighaus Vanessa  1999  HäUS  99A222  25 m  1:07.64  1:07.64   
322  Ingberg Charlotte  2002  Octopus  02A370  25 m  1:09.03  1:09.03   
360  Antila Alina  2004  NU  04A829  50 m  1:11.43  1:09.43   
372  Nikkanen Milla  2002  NU  02A124  25 m  1:09.91  1:09.91   
302  Liukkonen Aliisa  1999  HäUS  99A563  50 m  1:14.10  1:12.10   
297  Kilponen Sanni  2001  HäUS  01A145  50 m  1:16.06  1:14.06   
347  Sorri Viivi  2003  Gladius  03A290  50 m  1:16.98  1:14.98   
317  Viitamäki Aada  2003  HäUS  03B051  25 m  1:19.09  1:19.09   
261  Karola Roona  2004  TuUS  04A099  25 m  1:19.71  1:19.71   
10  348  Syväniemi Ella-maija  2004  Gladius  04A654  50 m  1:22.17  1:20.17   
11  309  Reinonen Siiri  2004  HäUS  04A278  25 m  1:21.50  1:21.50   
12  262  Koskinen Siiri  2002  TuUS  02A806  25 m  1:22.13  1:22.13   
13  232  Åvist Cinja  2003  HyUS  03A121  50 m  1:25.27  1:23.27   
14  294  Hieto Silja  2003  HäUS  03A995  25 m  1:23.83  1:23.83   
15  306  Mäkelä Venla  2003  HäUS  03A964  50 m  1:26.80  1:24.80   
16  277  Sauranen Saara  2002  TuUS  02B186  25 m  1:25.40  1:25.40   
17  300  Laine Lotta  2003  HäUS  03A604  50 m  1:31.11  1:29.11   
18  278  Saxelin Niini  2003  TuUS  03A918  25 m  1:29.14  1:29.14   
19  342  Uusitalo Marianne  2001  Octopus  01A904  50 m  1:31.83  1:29.83   
20  246  Hänninen Alisa  2003  JUK  03B021  25 m  1:30.19  1:30.19   
21  366  Korhonen Milja  2006  NU  06A588  50 m  1:32.95  1:30.95   
22  293  Happonen Ella  2003  HäUS  03A988  50 m  1:40.39  1:38.39   
23  296  Kajander Alisa  2002  HäUS  02B167  50 m  1:40.62  1:38.62   
24  304  Mäkelä Hilda  2005  HäUS  05A513  50 m  1:42.55  1:40.55   
25  318  Viskari Veera  2005  HäUS  05A797  50 m  1:42.60  1:40.60   
26  340  Sundberg Nina  2006  Octopus  06A497  50 m  1:44.05  1:42.05   
27  376  Sevenius Emma  2002  NU  02B046  25 m  1:51.38  1:51.38   
28  333  Reunala Esther  2007  Octopus  07A478  25 m       
29  374  Saarela Laura  2006  NU  06A748  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  16 syyskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Nurmijärven Uinti  Tulostusaika  12:43 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Control Media & Sport ny webbutvecklare