2017-09-22   01:07:43
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma NU Syysuinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

5_S
Laji 5, 100m Rintauinti Naiset 
 
Sponsori: Mapei Oy 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
343  Einiö Siiri  2003  Gladius  03A357  50 m  1:14.92  1:11.92   
302  Liukkonen Aliisa  1999  HäUS  99A563  50 m  1:15.21  1:12.21   
223  Nieminen Jenny  2001  HyUS  01A986  25 m  1:20.06  1:20.06   
312  Riikonen Hanni  2002  HäUS  02A632  50 m  1:24.33  1:21.33   
309  Reinonen Siiri  2004  HäUS  04A278  50 m  1:25.54  1:22.54   
248  Lehtonen Helmi  2004  JUK  04A335  50 m  1:26.83  1:23.83   
355  Järvinen Nessa  2004  AQUILA  04A159  50 m  1:27.01  1:24.01   
358  Lehtovaara Ida  2003  AQUILA  03A411  25 m  1:24.66  1:24.66   
275  Retva Anna  2003  TuUS  03A511  25 m  1:25.81  1:25.81   
10  265  Lehtola Oona  2003  TuUS  03A498  25 m  1:27.09  1:27.09   
11  314  Salminen Milla  2003  HäUS  03A609  50 m  1:30.88  1:27.88   
12  214  Kuisma Susanna  2003  HyUS  03A414  50 m  1:31.21  1:28.21   
13  283  Välimaa Siiri  2002  TuUS  02A327  25 m  1:28.30  1:28.30   
14  322  Ingberg Charlotte  2002  Octopus  02A370  25 m  1:28.44  1:28.44   
15  232  Åvist Cinja  2003  HyUS  03A121  50 m  1:32.07  1:29.07   
16  258  Hinkka Sofia  2001  TuUS  01A852  25 m  1:29.60  1:29.60   
17  251  Pilsari Roosa  2003  JUK  03B030  25 m  1:30.88  1:30.88   
18  357  Korhonen Tiiu  2003  AQUILA  03A878  25 m  1:31.52  1:31.52   
19  335  Saarinen Vilma  2004  Octopus  04A699  50 m  1:35.09  1:32.09   
20  332  Rautell Vilja  2004  Octopus  04A729  50 m  1:40.59  1:37.59   
21  359  Peltonen Eevi  2004  AQUILA  04A564  50 m  1:41.05  1:38.05   
22  304  Mäkelä Hilda  2005  HäUS  05A513  50 m  1:41.93  1:38.93   
23  247  Jämsén Wunsen  2003  JUK  03A924  50 m  1:42.33  1:39.33   
24  296  Kajander Alisa  2002  HäUS  02B167  50 m  1:47.47  1:44.47   
25  300  Laine Lotta  2003  HäUS  03A604  50 m  1:50.03  1:47.03   
26  376  Sevenius Emma  2002  NU  02B046  25 m  1:55.71  1:55.71   
27  370  Leskinen Lyydia  2005  NU  05A839  25 m  1:57.36  1:57.36   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  16 syyskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Nurmijärven Uinti  Tulostusaika  12:43 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Control Media & Sport ny webbutvecklare