2017-09-22   01:05:59
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma NU Syysuinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

1_S
Laji 1, 200m Sekauinti Naiset 
 
Sponsori: Mapei Oy 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
287  Aho Lotta  1999  HäUS  99A598  25 m  2:31.13  2:31.13   
339  Suihkonen Venla  2002  Octopus  02A026  50 m  2:36.94  2:31.94   
310  Reunanen Nea  2001  HäUS  01A298  25 m  2:34.64  2:34.64   
375  Salmimies Sonja  2004  NU  04A209  50 m  2:47.59  2:42.59   
279  Sinivuori Maari  2001  TuUS  01A354  25 m  2:42.85  2:42.85   
324  Konttila Mette  2001  Octopus  01B228  25 m  2:48.63  2:48.63   
309  Reinonen Siiri  2004  HäUS  04A278  25 m  2:52.83  2:52.83   
368  Kuusisto Aino  2006  NU  06A025  50 m  3:04.82  2:59.82   
314  Salminen Milla  2003  HäUS  03A609  25 m  2:59.84  2:59.84   
10  270  Myller Sara  2003  TuUS  03B029  50 m  3:08.05  3:03.05   
11  370  Leskinen Lyydia  2005  NU  05A839  50 m  3:46.33  3:41.33   
12  268  Mikkonen Veera  2004  TuUS  04A240  25 m       
13  374  Saarela Laura  2006  NU  06A748  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  16 syyskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Nurmijärven Uinti  Tulostusaika  12:43 
 
2_S
Laji 2, 200m Sekauinti Miehet 
 
Sponsori: Mapei Oy 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
311  Reunanen Niklas  1998  HäUS  98A184  25 m  2:10.99  2:10.99   
295  Hyvärinen Juha  1998  HäUS  98A057  25 m  2:15.01  2:15.01   
345  Koski Henri  2000  Gladius  00A803  50 m  2:32.48  2:27.48   
371  Liljaniemi Aapo  2002  NU  02A811  25 m  2:31.38  2:31.38   
331  Rantamäki Pauli  2003  Octopus  03A269  50 m  2:40.02  2:35.02   
245  Hauska Verneri  2003  JUK  03B137  50 m  3:02.29  2:57.29   
231  Ylä-Jarkko Olli  1975  HyUS  75A098  50 m  3:06.33  3:01.33   
313  Routamo Joni  2005  HäUS  05A486  25 m  3:16.98  3:16.98   
260  Karesjoki Martti  2004  TuUS  04A721  25 m       
10  369  Lamminen Jesse  2002  NU  02B272  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  16 syyskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Nurmijärven Uinti  Tulostusaika  12:43 
 
3_S
Laji 3, 50m Vapaauinti Naiset 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
233  Åvist Claudia  1997  HyUS  97A007  50 m  28.49  27.49   
308  Pönnighaus Vanessa  1999  HäUS  99A222  50 m  29.15  28.15   
388  Virta Noora  1992  Plaani  92A669  25 m  28.28  28.28   
386  Korpinen Katarina  1993  Plaani  93A413  50 m  29.64  28.64   
372  Nikkanen Milla  2002  NU  02A124  25 m  28.69  28.69   
297  Kilponen Sanni  2001  HäUS  01A145  50 m  29.94  28.94   
387  Salonen Sanna  1995  Plaani  95A056  50 m  30.21  29.21   
360  Antila Alina  2004  NU  04A829  50 m  30.33  29.33   
288  Ahti Peppi-stiina  2003  HäUS  03A921  50 m  30.53  29.53   
10  317  Viitamäki Aada  2003  HäUS  03B051  50 m  30.60  29.60   
11  248  Lehtonen Helmi  2004  JUK  04A335  50 m  30.96  29.96   
12  319  Heinonen Suvi-maaria  2002  SalU  02A441  50 m  31.08  30.08   
13  347  Sorri Viivi  2003  Gladius  03A290  25 m  30.25  30.25   
14  262  Koskinen Siiri  2002  TuUS  02A806  25 m  30.38  30.38   
15  292  Hakamäki Viivi  2002  HäUS  02B053  50 m  31.42  30.42   
16  291  Ekroos Erin  2002  HäUS  02B006  25 m  30.99  30.99   
17  312  Riikonen Hanni  2002  HäUS  02A632  50 m  32.39  31.39   
18  251  Pilsari Roosa  2003  JUK  03B030  50 m  32.49  31.49   
19  201  Guljajeva Vlada  2004  HyUS  04A365  50 m  32.61  31.61   
20  197  Ahonen Anniina  2005  HyUS  05A156  50 m  32.67  31.67   
21  259  Juntunen Meea  2005  TuUS  05A451  50 m  32.83  31.83   
22  367  Koskelo Aino  2005  NU  05A053  50 m  32.95  31.95   
23  348  Syväniemi Ella-maija  2004  Gladius  04A654  25 m  32.05  32.05   
24  306  Mäkelä Venla  2003  HäUS  03A964  50 m  33.15  32.15   
25  378  Wuori Edla  2003  NU  03A345  25 m  32.45  32.45   
26  261  Karola Roona  2004  TuUS  04A099  25 m  32.58  32.58   
27  294  Hieto Silja  2003  HäUS  03A995  50 m  34.34  33.34   
28  342  Uusitalo Marianne  2001  Octopus  01A904  50 m  34.37  33.37   
29  244  Hauska Venla  2004  JUK  04A875  50 m  34.89  33.89   
30  344  Eskola Peppi  2005  Gladius  05A552  25 m  33.99  33.99   
31  280  Syvänne Elina  2004  TuUS  04A343  50 m  35.21  34.21   
32  277  Sauranen Saara  2002  TuUS  02B186  50 m  35.22  34.22   
33  271  Niskanen Beata  2004  TuUS  04A091  25 m  34.46  34.46   
34  247  Jämsén Wunsen  2003  JUK  03A924  50 m  35.92  34.92   
35  212  Kuisma Heli  2006  HyUS  06A070  25 m  34.99  34.99   
36  300  Laine Lotta  2003  HäUS  03A604  50 m  36.21  35.21   
37  299  Kunelius Aino  2005  HäUS  05A813  50 m  36.23  35.23   
38  263  Käkelä Helmi  2006  TuUS  06A002  25 m  35.61  35.61   
39  296  Kajander Alisa  2002  HäUS  02B167  50 m  37.05  36.05   
40  315  Salonen Iida  2005  HäUS  05A155  25 m  36.08  36.08   
41  282  Tuomola Roosa  2005  TuUS  05A315  50 m  37.17  36.17   
42  318  Viskari Veera  2005  HäUS  05A797  50 m  37.26  36.26   
43  246  Hänninen Alisa  2003  JUK  03B021  25 m  36.45  36.45   
44  278  Saxelin Niini  2003  TuUS  03A918  25 m  36.56  36.56   
45  243  Haravuori Verna  2004  JUK  04A475  50 m  37.80  36.80   
46  221  Määttä Elsa  2006  HyUS  06A670  50 m  37.93  36.93   
47  304  Mäkelä Hilda  2005  HäUS  05A513  25 m  37.39  37.39   
48  373  Raittinen Jenni  2001  NU  01B362  25 m  37.51  37.51   
49  293  Happonen Ella  2003  HäUS  03A988  50 m  38.94  37.94   
50  323  Ingberg Jeanette  2006  Octopus  06A010  25 m  37.98  37.98   
51  226  Silvola Emmi  2004  HyUS  04B147  50 m  39.51  38.51   
52  366  Korhonen Milja  2006  NU  06A588  50 m  40.21  39.21   
53  340  Sundberg Nina  2006  Octopus  06A497  50 m  40.50  39.50   
54  216  Lavikainen Iisa  2006  HyUS  06A679  50 m  42.70  41.70   
55  363  Havantola Heli  2003  NU  03B260  25 m  44.31  44.31   
56  266  Lehtonen Hilla  2007  TuUS  07A482  25 m  45.18  45.18   
57  333  Reunala Esther  2007  Octopus  07A478  50 m  46.36  45.36   
58  391  Katajisto Hertta  2007  NU  07A374  25 m  46.58  46.58   
59  213  Kuisma Maija  2008  HyUS  08A183  50 m  55.69  54.69   
60  211  Kuisma Hanna-mari  2009  HyUS  09A064  50 m  56.15  55.15   
61  198  Arenius Henna  2005  HyUS  05B075  25 m       
62  199  Arvela Ella  2007  HyUS  07A598  25 m       
63  200  Cederqvist Sanni  2006  HyUS  06A874  25 m       
64  204  Herva Julia  2007  HyUS  07A572  25 m       
65  205  Honkanen Nella  2007  HyUS  07A539  25 m       
66  207  Jokiniemi Anniina  2006  HyUS  06A846  25 m       
67  225  Parkkonen Kaisla-kerttu  2006  HyUS  06A855  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  16 syyskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Nurmijärven Uinti  Tulostusaika  12:43 
 
4_S
Laji 4, 50m Vapaauinti Miehet 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
316  Torkkel Timi  2001  HäUS  01A015  50 m  25.93  24.93   
336  Seger Aleksi  2001  Octopus  01A401  25 m  26.71  26.71   
217  Maaranen Akseli  2004  HyUS  04A834  50 m  28.06  27.06   
273  Rahikainen Juuso  2003  TuUS  03A265  25 m  28.43  28.43   
228  Tuomi Santeri  2001  HyUS  01A567  25 m  28.51  28.51   
346  Kupila Repe  2001  Gladius  01A905  50 m  29.72  28.72   
234  Äijälä Onni  2004  HyUS  04A344  25 m  28.82  28.82   
269  Moisio Miro  2002  TuUS  02B001  25 m  28.90  28.90   
334  Saarinen Lasse  2002  Octopus  02A884  50 m  29.98  28.98   
10  222  Niemi Oskari  2001  HyUS  01B016  50 m  30.03  29.03   
11  303  Löyttyniemi Aapo  2001  HäUS  01B168  50 m  30.17  29.17   
12  327  Lehtonen Akseli  2002  Octopus  02A240  25 m  29.36  29.36   
13  349  Talvitie Pyry  2002  Gladius  02A929  25 m  30.07  30.07   
14  320  Berggren Santeri  2003  Octopus  03A530  50 m  31.80  30.80   
15  328  Malmberg Antti  2003  Octopus  03A217  25 m  30.81  30.81   
16  249  Luomala Ukko-pekka  2004  JUK  04A593  50 m  31.85  30.85   
17  224  Nyman Alexander  2004  HyUS  04A275  50 m  31.96  30.96   
18  338  Stenbacka Sebastian  2002  Octopus  02A472  50 m  32.15  31.15   
19  250  Pesonen Antti  2003  JUK  03B263  50 m  32.86  31.86   
20  290  Ahvonen Otto  2003  HäUS  03A671  50 m  33.45  32.45   
21  313  Routamo Joni  2005  HäUS  05A486  50 m  33.45  32.45   
22  272  Niskanen Birger  2002  TuUS  02A527  50 m  33.50  32.50   
23  252  Pirinen Aaron  2005  JUK  05A567  50 m  33.69  32.69   
24  203  Herva Juho  2005  HyUS  05B044  50 m  33.84  32.84   
25  321  Hanhimäki Oliver  2003  Octopus  03A529  25 m  33.06  33.06   
26  253  Saarnio Joona  2004  JUK  04A671  50 m  34.47  33.47   
27  341  Törmi Miska  2004  Octopus  04A440  50 m  34.90  33.90   
28  257  Asikainen Eero  2004  TuUS  04A878  25 m  34.63  34.63   
29  361  Byskov Jan  2004  NU  04A474  50 m  36.07  35.07   
30  330  Muhonen Topias  2006  Octopus  06A217  50 m  36.28  35.28   
31  242  Cederberg Lauri  2003  JUK  03B146  25 m  35.49  35.49   
32  202  Halttunen Ahti  2006  HyUS  06A447  50 m  36.85  35.85   
33  264  Käkelä Urho  2005  TuUS  05A042  25 m  35.93  35.93   
34  307  Nieminen Joonas  2003  HäUS  03A723  50 m  38.09  37.09   
35  305  Mäkelä Osmo  2004  HäUS  04A814  50 m  38.71  37.71   
36  206  Jakoaho Joona  2006  HyUS  06A583  50 m  40.49  39.49   
37  289  Ahvonen Emil  2005  HäUS  05A580  50 m  41.08  40.08   
38  220  Miettinen Kasperi  2006  HyUS  06A449  25 m  40.56  40.56   
39  209  Koppelmäki Oiva  2007  HyUS  07A201  50 m  41.95  40.95   
40  274  Rahikainen Sampo  2006  TuUS  06A546  25 m  44.59  44.59   
41  210  Koski Harri  1957  HyUS  57A024  25 m       
42  227  Tikkanen Aaron  2006  HyUS  06A842  25 m       
43  229  Virtanen Eero  2007  HyUS  07A605  25 m       
44  230  Virtanen Lauri  2005  HyUS  05B089  25 m       
45  377  Tissari Joni  2002  NU  02B279  25 m       
46  392  Dolk Jesper  2005  NU  05B105  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  16 syyskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Nurmijärven Uinti  Tulostusaika  12:43 
 
5_S
Laji 5, 100m Rintauinti Naiset 
 
Sponsori: Mapei Oy 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
343  Einiö Siiri  2003  Gladius  03A357  50 m  1:14.92  1:11.92   
302  Liukkonen Aliisa  1999  HäUS  99A563  50 m  1:15.21  1:12.21   
223  Nieminen Jenny  2001  HyUS  01A986  25 m  1:20.06  1:20.06   
312  Riikonen Hanni  2002  HäUS  02A632  50 m  1:24.33  1:21.33   
309  Reinonen Siiri  2004  HäUS  04A278  50 m  1:25.54  1:22.54   
248  Lehtonen Helmi  2004  JUK  04A335  50 m  1:26.83  1:23.83   
355  Järvinen Nessa  2004  AQUILA  04A159  50 m  1:27.01  1:24.01   
358  Lehtovaara Ida  2003  AQUILA  03A411  25 m  1:24.66  1:24.66   
275  Retva Anna  2003  TuUS  03A511  25 m  1:25.81  1:25.81   
10  265  Lehtola Oona  2003  TuUS  03A498  25 m  1:27.09  1:27.09   
11  314  Salminen Milla  2003  HäUS  03A609  50 m  1:30.88  1:27.88   
12  214  Kuisma Susanna  2003  HyUS  03A414  50 m  1:31.21  1:28.21   
13  283  Välimaa Siiri  2002  TuUS  02A327  25 m  1:28.30  1:28.30   
14  322  Ingberg Charlotte  2002  Octopus  02A370  25 m  1:28.44  1:28.44   
15  232  Åvist Cinja  2003  HyUS  03A121  50 m  1:32.07  1:29.07   
16  258  Hinkka Sofia  2001  TuUS  01A852  25 m  1:29.60  1:29.60   
17  251  Pilsari Roosa  2003  JUK  03B030  25 m  1:30.88  1:30.88   
18  357  Korhonen Tiiu  2003  AQUILA  03A878  25 m  1:31.52  1:31.52   
19  335  Saarinen Vilma  2004  Octopus  04A699  50 m  1:35.09  1:32.09   
20  332  Rautell Vilja  2004  Octopus  04A729  50 m  1:40.59  1:37.59   
21  359  Peltonen Eevi  2004  AQUILA  04A564  50 m  1:41.05  1:38.05   
22  304  Mäkelä Hilda  2005  HäUS  05A513  50 m  1:41.93  1:38.93   
23  247  Jämsén Wunsen  2003  JUK  03A924  50 m  1:42.33  1:39.33   
24  296  Kajander Alisa  2002  HäUS  02B167  50 m  1:47.47  1:44.47   
25  300  Laine Lotta  2003  HäUS  03A604  50 m  1:50.03  1:47.03   
26  376  Sevenius Emma  2002  NU  02B046  25 m  1:55.71  1:55.71   
27  370  Leskinen Lyydia  2005  NU  05A839  25 m  1:57.36  1:57.36   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  16 syyskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Nurmijärven Uinti  Tulostusaika  12:43 
 
6_S
Laji 6, 100m Rintauinti Miehet 
 
Sponsori: Mapei Oy 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
295  Hyvärinen Juha  1998  HäUS  98A057  25 m  1:05.92  1:05.92   
301  Laine Tino  1998  HäUS  98A690  25 m  1:08.87  1:08.87   
364  Jolkkonen Aleksi  1993  NU  93A025  25 m  1:10.42  1:10.42   
390  Yritys Matias  1997  Plaani  97A539  25 m  1:12.83  1:12.83   
303  Löyttyniemi Aapo  2001  HäUS  01B168  50 m  1:23.08  1:20.08   
218  Maaranen Joonas  2004  HyUS  04A835  50 m  1:23.73  1:20.73   
353  Heikkilä Henri  2003  AQUILA  03A172  25 m  1:22.39  1:22.39   
298  Kukkonen Lenni  2001  HäUS  01A961  50 m  1:26.07  1:23.07   
290  Ahvonen Otto  2003  HäUS  03A671  50 m  1:26.44  1:23.44   
10  356  Kervinen Leevi  2003  AQUILA  03A375  25 m  1:25.70  1:25.70   
11  219  Marttinen Timo  2001  HyUS  01B307  25 m  1:25.84  1:25.84   
12  350  Väkeväinen Heikki  2002  Gladius  02B021  50 m  1:32.05  1:29.05   
13  253  Saarnio Joona  2004  JUK  04A671  50 m  1:35.15  1:32.15   
14  289  Ahvonen Emil  2005  HäUS  05A580  50 m  1:39.30  1:36.30   
15  337  Seger Samuli  2005  Octopus  05A605  50 m  1:39.64  1:36.64   
16  260  Karesjoki Martti  2004  TuUS  04A721  25 m  1:39.69  1:39.69   
17  307  Nieminen Joonas  2003  HäUS  03A723  25 m  1:48.05  1:48.05   
18  276  Salo Joonas  2004  TuUS  04B242  50 m  1:52.21  1:49.21   
19  249  Luomala Ukko-pekka  2004  JUK  04A593  50 m  1:54.12  1:51.12   
20  305  Mäkelä Osmo  2004  HäUS  04A814  25 m  1:54.80  1:54.80   
21  369  Lamminen Jesse  2002  NU  02B272  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  16 syyskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Nurmijärven Uinti  Tulostusaika  12:43 
 
7_S
Laji 7, 50m Perhosuinti Naiset 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
233  Åvist Claudia  1997  HyUS  97A007  50 m  30.09  29.09   
310  Reunanen Nea  2001  HäUS  01A298  50 m  30.28  29.28   
287  Aho Lotta  1999  HäUS  99A598  50 m  30.80  29.80   
386  Korpinen Katarina  1993  Plaani  93A413  50 m  32.13  31.13   
297  Kilponen Sanni  2001  HäUS  01A145  50 m  32.14  31.14   
279  Sinivuori Maari  2001  TuUS  01A354  50 m  33.95  32.95   
292  Hakamäki Viivi  2002  HäUS  02B053  50 m  35.03  34.03   
197  Ahonen Anniina  2005  HyUS  05A156  50 m  36.15  35.15   
291  Ekroos Erin  2002  HäUS  02B006  50 m  36.22  35.22   
10  319  Heinonen Suvi-maaria  2002  SalU  02A441  25 m  35.34  35.34   
11  367  Koskelo Aino  2005  NU  05A053  50 m  36.44  35.44   
12  288  Ahti Peppi-stiina  2003  HäUS  03A921  50 m  36.66  35.66   
13  215  Kuisma Tiia  2003  HyUS  03A412  50 m  36.67  35.67   
14  344  Eskola Peppi  2005  Gladius  05A552  50 m  38.19  37.19   
15  326  Kumpulainen Jasmin  1998  Octopus  98B053  50 m  38.26  37.26   
16  271  Niskanen Beata  2004  TuUS  04A091  50 m  38.89  37.89   
17  270  Myller Sara  2003  TuUS  03B029  25 m  38.39  38.39   
18  358  Lehtovaara Ida  2003  AQUILA  03A411  50 m  39.75  38.75   
19  263  Käkelä Helmi  2006  TuUS  06A002  50 m  39.93  38.93   
20  208  Kaivola Sini  2005  HyUS  05A061  50 m  40.97  39.97   
21  299  Kunelius Aino  2005  HäUS  05A813  50 m  44.36  43.36   
22  315  Salonen Iida  2005  HäUS  05A155  50 m  50.14  49.14   
23  221  Määttä Elsa  2006  HyUS  06A670  50 m  53.60  52.60   
24  198  Arenius Henna  2005  HyUS  05B075  25 m       
25  200  Cederqvist Sanni  2006  HyUS  06A874  25 m       
26  211  Kuisma Hanna-mari  2009  HyUS  09A064  25 m       
27  213  Kuisma Maija  2008  HyUS  08A183  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  16 syyskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Nurmijärven Uinti  Tulostusaika  12:43 
 
8_S
Laji 8, 50m Perhosuinti Miehet 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
389  Vänttinen Arttu  1996  Plaani  96A743  50 m  27.02  26.02   
345  Koski Henri  2000  Gladius  00A803  50 m  27.20  26.20   
316  Torkkel Timi  2001  HäUS  01A015  50 m  28.05  27.05   
329  Malmberg Olli  2001  Octopus  01A368  50 m  30.32  29.32   
301  Laine Tino  1998  HäUS  98A690  50 m  30.73  29.73   
234  Äijälä Onni  2004  HyUS  04A344  50 m  32.32  31.32   
303  Löyttyniemi Aapo  2001  HäUS  01B168  50 m  32.89  31.89   
349  Talvitie Pyry  2002  Gladius  02A929  50 m  33.63  32.63   
269  Moisio Miro  2002  TuUS  02B001  50 m  34.81  33.81   
10  272  Niskanen Birger  2002  TuUS  02A527  50 m  36.11  35.11   
11  210  Koski Harri  1957  HyUS  57A024  25 m  37.20  37.20   
12  252  Pirinen Aaron  2005  JUK  05A567  50 m  38.89  37.89   
13  313  Routamo Joni  2005  HäUS  05A486  50 m  39.27  38.27   
14  307  Nieminen Joonas  2003  HäUS  03A723  25 m  39.30  39.30   
15  257  Asikainen Eero  2004  TuUS  04A878  50 m  41.85  40.85   
16  264  Käkelä Urho  2005  TuUS  05A042  50 m  43.86  42.86   
17  206  Jakoaho Joona  2006  HyUS  06A583  50 m  44.76  43.76   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  16 syyskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Nurmijärven Uinti  Tulostusaika  12:43 
 
9_S
Laji 9, 100m Selkäuinti Naiset 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
308  Pönnighaus Vanessa  1999  HäUS  99A222  25 m  1:07.64  1:07.64   
322  Ingberg Charlotte  2002  Octopus  02A370  25 m  1:09.03  1:09.03   
360  Antila Alina  2004  NU  04A829  50 m  1:11.43  1:09.43   
372  Nikkanen Milla  2002  NU  02A124  25 m  1:09.91  1:09.91   
302  Liukkonen Aliisa  1999  HäUS  99A563  50 m  1:14.10  1:12.10   
297  Kilponen Sanni  2001  HäUS  01A145  50 m  1:16.06  1:14.06   
347  Sorri Viivi  2003  Gladius  03A290  50 m  1:16.98  1:14.98   
317  Viitamäki Aada  2003  HäUS  03B051  25 m  1:19.09  1:19.09   
261  Karola Roona  2004  TuUS  04A099  25 m  1:19.71  1:19.71   
10  348  Syväniemi Ella-maija  2004  Gladius  04A654  50 m  1:22.17  1:20.17   
11  309  Reinonen Siiri  2004  HäUS  04A278  25 m  1:21.50  1:21.50   
12  262  Koskinen Siiri  2002  TuUS  02A806  25 m  1:22.13  1:22.13   
13  232  Åvist Cinja  2003  HyUS  03A121  50 m  1:25.27  1:23.27   
14  294  Hieto Silja  2003  HäUS  03A995  25 m  1:23.83  1:23.83   
15  306  Mäkelä Venla  2003  HäUS  03A964  50 m  1:26.80  1:24.80   
16  277  Sauranen Saara  2002  TuUS  02B186  25 m  1:25.40  1:25.40   
17  300  Laine Lotta  2003  HäUS  03A604  50 m  1:31.11  1:29.11   
18  278  Saxelin Niini  2003  TuUS  03A918  25 m  1:29.14  1:29.14   
19  342  Uusitalo Marianne  2001  Octopus  01A904  50 m  1:31.83  1:29.83   
20  246  Hänninen Alisa  2003  JUK  03B021  25 m  1:30.19  1:30.19   
21  366  Korhonen Milja  2006  NU  06A588  50 m  1:32.95  1:30.95   
22  293  Happonen Ella  2003  HäUS  03A988  50 m  1:40.39  1:38.39   
23  296  Kajander Alisa  2002  HäUS  02B167  50 m  1:40.62  1:38.62   
24  304  Mäkelä Hilda  2005  HäUS  05A513  50 m  1:42.55  1:40.55   
25  318  Viskari Veera  2005  HäUS  05A797  50 m  1:42.60  1:40.60   
26  340  Sundberg Nina  2006  Octopus  06A497  50 m  1:44.05  1:42.05   
27  376  Sevenius Emma  2002  NU  02B046  25 m  1:51.38  1:51.38   
28  333  Reunala Esther  2007  Octopus  07A478  25 m       
29  374  Saarela Laura  2006  NU  06A748  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  16 syyskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Nurmijärven Uinti  Tulostusaika  12:43 
 
10_S
Laji 10, 100m Selkäuinti Miehet 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
311  Reunanen Niklas  1998  HäUS  98A184  25 m  57.90  57.90   
393  Katajisto Ville-Veikko  2002  NU  02A868  25 m  1:09.33  1:09.33   
371  Liljaniemi Aapo  2002  NU  02A811  25 m  1:12.01  1:12.01   
256  Cranston Joonas  2003  NumKis  03B233  50 m  1:15.74  1:13.74   
327  Lehtonen Akseli  2002  Octopus  02A240  25 m  1:14.08  1:14.08   
217  Maaranen Akseli  2004  HyUS  04A834  50 m  1:16.64  1:14.64   
273  Rahikainen Juuso  2003  TuUS  03A265  50 m  1:17.43  1:15.43   
298  Kukkonen Lenni  2001  HäUS  01A961  50 m  1:24.40  1:22.40   
305  Mäkelä Osmo  2004  HäUS  04A814  50 m  1:26.62  1:24.62   
10  341  Törmi Miska  2004  Octopus  04A440  50 m  1:27.15  1:25.15   
11  290  Ahvonen Otto  2003  HäUS  03A671  50 m  1:28.70  1:26.70   
12  361  Byskov Jan  2004  NU  04A474  25 m  1:28.31  1:28.31   
13  257  Asikainen Eero  2004  TuUS  04A878  50 m  1:37.05  1:35.05   
14  260  Karesjoki Martti  2004  TuUS  04A721  50 m  1:37.53  1:35.53   
15  330  Muhonen Topias  2006  Octopus  06A217  25 m  1:38.39  1:38.39   
16  337  Seger Samuli  2005  Octopus  05A605  25 m  1:47.66  1:47.66   
17  274  Rahikainen Sampo  2006  TuUS  06A546  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  16 syyskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Nurmijärven Uinti  Tulostusaika  12:43 
 
11_S
Laji 11, 50m Rintauinti Naiset 
 
Sponsori: Mapei Oy 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
343  Einiö Siiri  2003  Gladius  03A357  50 m  35.11  33.61   
386  Korpinen Katarina  1993  Plaani  93A413  50 m  38.06  36.56   
312  Riikonen Hanni  2002  HäUS  02A632  50 m  38.90  37.40   
291  Ekroos Erin  2002  HäUS  02B006  50 m  40.00  38.50   
375  Salmimies Sonja  2004  NU  04A209  50 m  40.05  38.55   
201  Guljajeva Vlada  2004  HyUS  04A365  50 m  40.63  39.13   
283  Välimaa Siiri  2002  TuUS  02A327  25 m  39.36  39.36   
288  Ahti Peppi-stiina  2003  HäUS  03A921  50 m  41.84  40.34   
335  Saarinen Vilma  2004  Octopus  04A699  50 m  44.27  42.77   
10  259  Juntunen Meea  2005  TuUS  05A451  50 m  45.05  43.55   
11  378  Wuori Edla  2003  NU  03A345  25 m  43.74  43.74   
12  368  Kuusisto Aino  2006  NU  06A025  25 m  44.05  44.05   
13  332  Rautell Vilja  2004  Octopus  04A729  50 m  45.87  44.37   
14  293  Happonen Ella  2003  HäUS  03A988  50 m  45.99  44.49   
15  263  Käkelä Helmi  2006  TuUS  06A002  50 m  46.37  44.87   
16  208  Kaivola Sini  2005  HyUS  05A061  50 m  47.57  46.07   
17  244  Hauska Venla  2004  JUK  04A875  50 m  48.58  47.08   
18  280  Syvänne Elina  2004  TuUS  04A343  50 m  48.69  47.19   
19  282  Tuomola Roosa  2005  TuUS  05A315  50 m  49.04  47.54   
20  212  Kuisma Heli  2006  HyUS  06A070  25 m  49.60  49.60   
21  268  Mikkonen Veera  2004  TuUS  04A240  25 m  50.51  50.51   
22  243  Haravuori Verna  2004  JUK  04A475  25 m  50.92  50.92   
23  226  Silvola Emmi  2004  HyUS  04B147  25 m  52.07  52.07   
24  315  Salonen Iida  2005  HäUS  05A155  25 m  52.74  52.74   
25  363  Havantola Heli  2003  NU  03B260  25 m  53.25  53.25   
26  266  Lehtonen Hilla  2007  TuUS  07A482  50 m  55.16  53.66   
27  373  Raittinen Jenni  2001  NU  01B362  25 m  54.60  54.60   
28  221  Määttä Elsa  2006  HyUS  06A670  25 m  56.83  56.83   
29  216  Lavikainen Iisa  2006  HyUS  06A679  25 m  1:07.18  1:07.18   
30  198  Arenius Henna  2005  HyUS  05B075  25 m       
31  200  Cederqvist Sanni  2006  HyUS  06A874  25 m       
32  207  Jokiniemi Anniina  2006  HyUS  06A846  25 m       
33  211  Kuisma Hanna-mari  2009  HyUS  09A064  25 m       
34  213  Kuisma Maija  2008  HyUS  08A183  25 m       
35  225  Parkkonen Kaisla-kerttu  2006  HyUS  06A855  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  16 syyskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Nurmijärven Uinti  Tulostusaika  12:43 
 
12_S
Laji 12, 50m Rintauinti Miehet 
 
Sponsori: Mapei Oy 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
345  Koski Henri  2000  Gladius  00A803  50 m  32.32  30.82   
390  Yritys Matias  1997  Plaani  97A539  50 m  32.45  30.95   
316  Torkkel Timi  2001  HäUS  01A015  50 m  33.54  32.04   
222  Niemi Oskari  2001  HyUS  01B016  50 m  36.31  34.81   
298  Kukkonen Lenni  2001  HäUS  01A961  50 m  38.11  36.61   
210  Koski Harri  1957  HyUS  57A024  50 m  40.79  39.29   
350  Väkeväinen Heikki  2002  Gladius  02B021  25 m  40.13  40.13   
250  Pesonen Antti  2003  JUK  03B263  50 m  43.07  41.57   
224  Nyman Alexander  2004  HyUS  04A275  25 m  42.83  42.83   
10  242  Cederberg Lauri  2003  JUK  03B146  50 m  45.15  43.65   
11  289  Ahvonen Emil  2005  HäUS  05A580  50 m  45.65  44.15   
12  338  Stenbacka Sebastian  2002  Octopus  02A472  25 m  44.37  44.37   
13  264  Käkelä Urho  2005  TuUS  05A042  50 m  47.40  45.90   
14  369  Lamminen Jesse  2002  NU  02B272  25 m  46.13  46.13   
15  220  Miettinen Kasperi  2006  HyUS  06A449  50 m  49.47  47.97   
16  267  Leväsalo Veikka  2005  TuUS  05A863  25 m  54.65  54.65   
17  252  Pirinen Aaron  2005  JUK  05A567  50 m  56.89  55.39   
18  206  Jakoaho Joona  2006  HyUS  06A583  50 m  58.21  56.71   
19  209  Koppelmäki Oiva  2007  HyUS  07A201  50 m  1:03.73  1:02.23   
20  203  Herva Juho  2005  HyUS  05B044  25 m       
21  227  Tikkanen Aaron  2006  HyUS  06A842  25 m       
22  229  Virtanen Eero  2007  HyUS  07A605  25 m       
23  230  Virtanen Lauri  2005  HyUS  05B089  25 m       
24  377  Tissari Joni  2002  NU  02B279  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  16 syyskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Nurmijärven Uinti  Tulostusaika  12:43 
 
13_S
Laji 13, 100m Perhosuinti Naiset 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
310  Reunanen Nea  2001  HäUS  01A298  50 m  1:09.13  1:07.13   
339  Suihkonen Venla  2002  Octopus  02A026  50 m  1:10.21  1:08.21   
287  Aho Lotta  1999  HäUS  99A598  50 m  1:10.63  1:08.63   
279  Sinivuori Maari  2001  TuUS  01A354  50 m  1:16.86  1:14.86   
359  Peltonen Eevi  2004  AQUILA  04A564  50 m  1:16.90  1:14.90   
347  Sorri Viivi  2003  Gladius  03A290  25 m  1:15.87  1:15.87   
357  Korhonen Tiiu  2003  AQUILA  03A878  50 m  1:18.09  1:16.09   
355  Järvinen Nessa  2004  AQUILA  04A159  50 m  1:18.91  1:16.91   
248  Lehtonen Helmi  2004  JUK  04A335  50 m  1:19.79  1:17.79   
10  324  Konttila Mette  2001  Octopus  01B228  25 m  1:18.72  1:18.72   
11  270  Myller Sara  2003  TuUS  03B029  50 m  1:25.23  1:23.23   
12  314  Salminen Milla  2003  HäUS  03A609  50 m  1:25.52  1:23.52   
13  275  Retva Anna  2003  TuUS  03A511  25 m  1:24.71  1:24.71   
14  251  Pilsari Roosa  2003  JUK  03B030  25 m  1:25.79  1:25.79   
15  265  Lehtola Oona  2003  TuUS  03A498  50 m  1:27.90  1:25.90   
16  288  Ahti Peppi-stiina  2003  HäUS  03A921  25 m  1:29.10  1:29.10   
17  323  Ingberg Jeanette  2006  Octopus  06A010  25 m  1:52.50  1:52.50   
18  246  Hänninen Alisa  2003  JUK  03B021  25 m       
19  247  Jämsén Wunsen  2003  JUK  03A924  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  16 syyskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Nurmijärven Uinti  Tulostusaika  12:43 
 
14_S
Laji 14, 100m Perhosuinti Miehet 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
389  Vänttinen Arttu  1996  Plaani  96A743  25 m  58.21  58.21   
311  Reunanen Niklas  1998  HäUS  98A184  50 m  1:00.92  58.92   
329  Malmberg Olli  2001  Octopus  01A368  50 m  1:06.17  1:04.17   
336  Seger Aleksi  2001  Octopus  01A401  50 m  1:09.49  1:07.49   
353  Heikkilä Henri  2003  AQUILA  03A172  50 m  1:12.59  1:10.59   
218  Maaranen Joonas  2004  HyUS  04A835  50 m  1:18.18  1:16.18   
349  Talvitie Pyry  2002  Gladius  02A929  25 m  1:18.41  1:18.41   
328  Malmberg Antti  2003  Octopus  03A217  50 m  1:23.57  1:21.57   
249  Luomala Ukko-pekka  2004  JUK  04A593  50 m  1:25.20  1:23.20   
10  356  Kervinen Leevi  2003  AQUILA  03A375  50 m  1:26.19  1:24.19   
11  321  Hanhimäki Oliver  2003  Octopus  03A529  50 m  1:26.44  1:24.44   
12  272  Niskanen Birger  2002  TuUS  02A527  50 m  1:27.59  1:25.59   
13  320  Berggren Santeri  2003  Octopus  03A530  25 m  1:32.98  1:32.98   
14  253  Saarnio Joona  2004  JUK  04A671  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  16 syyskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Nurmijärven Uinti  Tulostusaika  12:43 
 
15_S
Laji 15, 200m Vapaauinti Naiset 
 
Sponsori: Mapei Oy 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
388  Virta Noora  1992  Plaani  92A669  50 m  2:12.43  2:08.43   
343  Einiö Siiri  2003  Gladius  03A357  50 m  2:12.55  2:08.55   
372  Nikkanen Milla  2002  NU  02A124  25 m  2:21.58  2:21.58   
360  Antila Alina  2004  NU  04A829  50 m  2:25.81  2:21.81   
283  Välimaa Siiri  2002  TuUS  02A327  50 m  2:26.76  2:22.76   
258  Hinkka Sofia  2001  TuUS  01A852  25 m  2:25.15  2:25.15   
262  Koskinen Siiri  2002  TuUS  02A806  50 m  2:30.32  2:26.32   
375  Salmimies Sonja  2004  NU  04A209  50 m  2:32.59  2:28.59   
223  Nieminen Jenny  2001  HyUS  01A986  25 m  2:29.81  2:29.81   
10  317  Viitamäki Aada  2003  HäUS  03B051  50 m  2:35.49  2:31.49   
11  367  Koskelo Aino  2005  NU  05A053  25 m  2:31.95  2:31.95   
12  306  Mäkelä Venla  2003  HäUS  03A964  50 m  2:41.47  2:37.47   
13  271  Niskanen Beata  2004  TuUS  04A091  50 m  2:42.16  2:38.16   
14  201  Guljajeva Vlada  2004  HyUS  04A365  50 m  2:43.88  2:39.88   
15  277  Sauranen Saara  2002  TuUS  02B186  25 m  2:40.31  2:40.31   
16  197  Ahonen Anniina  2005  HyUS  05A156  50 m  2:46.41  2:42.41   
17  215  Kuisma Tiia  2003  HyUS  03A412  25 m  2:45.13  2:45.13   
18  294  Hieto Silja  2003  HäUS  03A995  25 m  2:45.87  2:45.87   
19  214  Kuisma Susanna  2003  HyUS  03A414  25 m  2:46.89  2:46.89   
20  344  Eskola Peppi  2005  Gladius  05A552  50 m  2:53.08  2:49.08   
21  280  Syvänne Elina  2004  TuUS  04A343  25 m  2:49.69  2:49.69   
22  259  Juntunen Meea  2005  TuUS  05A451  25 m  2:50.53  2:50.53   
23  263  Käkelä Helmi  2006  TuUS  06A002  50 m  2:58.96  2:54.96   
24  299  Kunelius Aino  2005  HäUS  05A813  50 m  3:00.51  2:56.51   
25  318  Viskari Veera  2005  HäUS  05A797  50 m  3:06.26  3:02.26   
26  293  Happonen Ella  2003  HäUS  03A988  50 m  3:16.09  3:12.09   
27  370  Leskinen Lyydia  2005  NU  05A839  25 m  3:14.39  3:14.39   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  16 syyskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Nurmijärven Uinti  Tulostusaika  12:43 
 
16_S
Laji 16, 200m Vapaauinti Miehet 
 
Sponsori: Mapei Oy 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
273  Rahikainen Juuso  2003  TuUS  03A265  50 m  2:19.32  2:15.32   
331  Rantamäki Pauli  2003  Octopus  03A269  50 m  2:19.37  2:15.37   
228  Tuomi Santeri  2001  HyUS  01A567  25 m  2:22.14  2:22.14   
334  Saarinen Lasse  2002  Octopus  02A884  25 m  2:27.58  2:27.58   
219  Marttinen Timo  2001  HyUS  01B307  25 m  2:28.11  2:28.11   
224  Nyman Alexander  2004  HyUS  04A275  50 m  2:40.24  2:36.24   
350  Väkeväinen Heikki  2002  Gladius  02B021  50 m  2:41.01  2:37.01   
245  Hauska Verneri  2003  JUK  03B137  25 m  2:43.86  2:43.86   
361  Byskov Jan  2004  NU  04A474  25 m  2:50.98  2:50.98   
10  369  Lamminen Jesse  2002  NU  02B272  25 m       
11  377  Tissari Joni  2002  NU  02B279  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  16 syyskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Nurmijärven Uinti  Tulostusaika  12:43 
 
17_S
Laji 17, 50m Selkäuinti Naiset 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
308  Pönnighaus Vanessa  1999  HäUS  99A222  50 m  32.67  31.67   
372  Nikkanen Milla  2002  NU  02A124  25 m  31.69  31.69   
302  Liukkonen Aliisa  1999  HäUS  99A563  50 m  33.89  32.89   
326  Kumpulainen Jasmin  1998  Octopus  98B053  25 m  35.63  35.63   
348  Syväniemi Ella-maija  2004  Gladius  04A654  25 m  37.11  37.11   
261  Karola Roona  2004  TuUS  04A099  25 m  37.55  37.55   
288  Ahti Peppi-stiina  2003  HäUS  03A921  50 m  38.90  37.90   
291  Ekroos Erin  2002  HäUS  02B006  25 m  38.30  38.30   
243  Haravuori Verna  2004  JUK  04A475  25 m  40.14  40.14   
10  368  Kuusisto Aino  2006  NU  06A025  25 m  40.25  40.25   
11  278  Saxelin Niini  2003  TuUS  03A918  25 m  42.16  42.16   
12  212  Kuisma Heli  2006  HyUS  06A070  50 m  43.21  42.21   
13  300  Laine Lotta  2003  HäUS  03A604  50 m  43.80  42.80   
14  244  Hauska Venla  2004  JUK  04A875  25 m  43.61  43.61   
15  366  Korhonen Milja  2006  NU  06A588  25 m  45.67  45.67   
16  315  Salonen Iida  2005  HäUS  05A155  50 m  49.59  48.59   
17  282  Tuomola Roosa  2005  TuUS  05A315  25 m  49.23  49.23   
18  304  Mäkelä Hilda  2005  HäUS  05A513  25 m  51.04  51.04   
19  266  Lehtonen Hilla  2007  TuUS  07A482  50 m  52.73  51.73   
20  365  Kivi Jinna  2005  NU  05B093  25 m       
21  374  Saarela Laura  2006  NU  06A748  25 m       
22  391  Katajisto Hertta  2007  NU  07A374  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  16 syyskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Nurmijärven Uinti  Tulostusaika  12:43 
 
18_S
Laji 18, 50m Selkäuinti Miehet 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
311  Reunanen Niklas  1998  HäUS  98A184  25 m  26.18  26.18   
316  Torkkel Timi  2001  HäUS  01A015  50 m  31.05  30.05   
346  Kupila Repe  2001  Gladius  01A905  25 m  34.98  34.98   
256  Cranston Joonas  2003  NumKis  03B233  25 m  37.71  37.71   
242  Cederberg Lauri  2003  JUK  03B146  50 m  40.07  39.07   
305  Mäkelä Osmo  2004  HäUS  04A814  50 m  40.24  39.24   
252  Pirinen Aaron  2005  JUK  05A567  25 m  39.49  39.49   
269  Moisio Miro  2002  TuUS  02B001  25 m  41.79  41.79   
250  Pesonen Antti  2003  JUK  03B263  50 m  43.60  42.60   
10  202  Halttunen Ahti  2006  HyUS  06A447  50 m  44.05  43.05   
11  307  Nieminen Joonas  2003  HäUS  03A723  50 m  48.35  47.35   
12  209  Koppelmäki Oiva  2007  HyUS  07A201  50 m  49.23  48.23   
13  210  Koski Harri  1957  HyUS  57A024  25 m       
14  267  Leväsalo Veikka  2005  TuUS  05A863  25 m       
15  392  Dolk Jesper  2005  NU  05B105  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  16 syyskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Nurmijärven Uinti  Tulostusaika  12:43 
 
19_S
Laji 19, 4X50m Sekauinti Naiset 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
384  Nu Naiset 1  NU    25 m  2:15.01  2:15.01   
352  Gladius Naiset  Gladius    25 m  2:15.95  2:15.95   
238  Hyus Naiset  HyUS    25 m  2:19.99  2:19.99   
255  Juk Naiset  JUK    25 m  2:26.79  2:26.79   
237  Hyus N  HyUS    25 m  2:26.85  2:26.85   
285  Tuus Tytöt 1  1917  TuUS    25 m  2:31.52  2:31.52   
286  Tuus Tytöt 2  2017  TuUS    25 m  2:43.06  2:43.06   
383  Nu Naiset 3  NU    25 m  2:43.70  2:43.70   
241  Hyus T-11  2006  HyUS    25 m       
10  385  Nu Naiset 2  NU    25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  16 syyskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Nurmijärven Uinti  Tulostusaika  12:43 
 
20_S
Laji 20, 4X50m Sekauinti Miehet 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
380  Nu Miehet 1  NU    25 m  1:58.58  1:58.58   
351  Gladius Miehet  Gladius    25 m  2:10.11  2:10.11   
240  Hyus P-13  HyUS    25 m  2:11.09  2:11.09   
235  Hyus M  HyUS    25 m  2:11.97  2:11.97   
284  Tuus Pojat  1917  TuUS    25 m  2:23.59  2:23.59   
254  Juk Miehet  JUK    25 m  2:28.54  2:28.54   
239  Hyus P-11  HyUS    25 m  2:55.73  2:55.73   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  16 syyskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Nurmijärven Uinti  Tulostusaika  12:43 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Control Media & Sport ny webbutvecklare