Program för Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 45
|
Tävling |
Sum-Sim region |
|
Utskriftsdatum |
12 november 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Ystad |
|
Utskriftstid |
13:30 |
|
|
Arrangör |
Ystads Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
11 november 2017 |
|
|
|
|
Gren 45, 200m Ryggsim P 14 |
Finaler (4) |
Sponsor: Restaurang Zara |
|
Beräknad start 16:25 |
Heat 1 (4) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
751 |
1 |
Liam Lesmac |
2003 |
AS2103 |
KK KARPEN |
|
50m |
3:16.99 |
1145 |
2 |
Andre Wester |
2003 |
AO4303 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
2:51.39 |
802 |
3 |
Markus Rydgren |
2003 |
AM3303 |
LANDSKRONA |
|
25m |
2:46.96 |
1055 |
4 |
Jonatan Holmquist |
2003 |
AA6503 |
VELLINGE-N |
|
25m |
2:39.99 |
983 |
5 |
Alfred Rosberg |
2003 |
AJ4103 |
SJÖBO SS |
|
25m |
2:40.91 |
916 |
6 |
Daniel Alim |
2003 |
AM2903 |
POSEIDON |
|
25m |
2:51.09 |
800 |
7 |
Jesper Ring |
2003 |
AF6103 |
LANDSKRONA |
|
25m |
2:57.92 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
959 |
1 |
Arvid Svensson |
2003 |
AJ6303 |
RONNEBY SS |
|
25m |
2:39.18 |
767 |
2 |
Herman Modig |
2003 |
AC3903 |
KSLS |
|
25m |
2:37.12 |
1052 |
3 |
Gustav Conradsen |
2003 |
AK6903 |
VELLINGE-N |
|
25m |
2:35.04 |
1069 |
4 |
Hugo Stenskepp |
2003 |
AI6303 |
VELLINGE-N |
|
25m |
2:33.58 |
840 |
5 |
Jacob Baxmann |
2003 |
AP2103 |
MKK |
|
25m |
2:34.88 |
1057 |
6 |
Petter Jörud |
2003 |
AN9903 |
VELLINGE-N |
|
25m |
2:36.65 |
941 |
7 |
Ivan Sivolov |
2003 |
AH0903 |
POSEIDON |
|
25m |
2:38.22 |
921 |
8 |
Carl Elmer |
2003 |
AK2103 |
POSEIDON |
|
25m |
2:39.96 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
760 |
1 |
Tomislav Corluka |
2003 |
AC7703 |
KSLS |
|
25m |
2:31.33 |
841 |
2 |
Liam Bech |
2003 |
AQ2303 |
MKK |
|
25m |
2:28.36 |
924 |
3 |
Joel Henriksson |
2003 |
AL2503 |
POSEIDON |
|
25m |
2:27.38 |
1172 |
4 |
Oscar Nordström |
2003 |
AH4303 |
KIVIKS SK |
|
25m |
2:24.55 |
602 |
5 |
Gabriel Agardh |
2003 |
AG8103 |
SK HAJEN |
|
25m |
2:25.29 |
822 |
6 |
Lukas Miderbäck |
2003 |
AC5903 |
SK LÖDDE |
|
25m |
2:27.94 |
722 |
7 |
Axel Auer |
2003 |
AB8103 |
KARLSKRONA |
|
50m |
2:29.27 |
1076 |
8 |
Lucas Örmon |
2003 |
AF7303 |
VELLINGE-N |
|
25m |
2:33.21 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
1127 |
1 |
Wilmer Ingvarsson |
2003 |
AA1903 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
2:23.64 |
943 |
2 |
Nils Tired |
2003 |
AH2903 |
POSEIDON |
|
25m |
2:23.14 |
1022 |
3 |
Arvid Nilsson |
2003 |
AK4303 |
SK TRITON |
|
25m |
2:20.55 |
850 |
4 |
David Falk |
2003 |
AD3103 |
MKK |
|
25m |
2:15.93 |
1144 |
5 |
Hugo Vaide |
2003 |
AD8903 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
2:19.57 |
687 |
6 |
Jacob Söderberg |
2003 |
AD2103 |
HS |
|
25m |
2:22.79 |
748 |
7 |
William Bevréus |
2003 |
AA5703 |
KK KARPEN |
|
25m |
2:23.22 |
779 |
8 |
Filip Cederholm |
2003 |
AI0303 |
LANDSKRONA |
|
25m |
2:24.27 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
12 november 2017 |
Licensierad till: Ystads Simsällskap |
Utskriftstid |
13:30 |
|