2017-11-20   10:44:18
Choose competition:

Choose language:
Swedish English Denmark Finland

Program for Ringsted cup 2017

Below are all entry- and startlists shown by session.

Lørdag

9_S
Løb 9, 100m Medley Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
437  Lauridsen Josephine G.  2001  TRITON B  0168AD  25 m  1:05.42   
443  Palmund Liva  2002  TRITON B  0246AA  25 m  1:06.39   
453  Stjernholm Liva  2004  TRITON B  0486AA  25 m  1:06.69   
416  Brandt Julie Darlem  2001  TRITON B  0182AH  25 m  1:08.39   
64  Junge Laura Holm  1998  KALUNDBORG  9838AD  25 m  1:09.34   
22  Bruhn Emma  2002  HERLUFSHOL  0206AQ  25 m  1:10.11   
431  Janner Laura  2002  TRITON B  0214AB  25 m  1:10.41   
99  Eggertsen Melanie  2002  NAKSKOV  0232AI  25 m  1:10.65   
455  Strandby Sofie  1999  TRITON B  9976AC  25 m  1:10.82   
10  441  Nyegaard Emilie  2001  TRITON B  0188AF  25 m  1:11.04   
11  147  Kristensen Viktoria Bæts  2002  NÆSTVED  0286AP  25 m  1:11.85   
12  384  Hovmand Isa  2000  SK-SYD  0048BA  25 m  1:12.46   
13  393  Neumann Clara  2001  SK-SYD  0164AC  25 m  1:12.62   
14  74  Kristensen Nicole  1999  KALUNDBORG  9954AY  25 m  1:13.66   
15  425  Hansen Johanne B.  2002  TRITON B  0264AF  25 m  1:13.78   
16  418  Dimitrova Volena  1999  TRITON B  9942BE  25 m  1:14.62   
17  439  Mammen Olivia  2003  TRITON B  0374AB  25 m  1:15.01   
18  413  Borch Mikala Ravn  2003  TRITON B  0348AR  25 m  1:15.09   
19  131  Clausen Anne-Sofie P.  2002  NÆSTVED  0202AB  25 m  1:16.04   
20  354  Thornsen Elida  2005  KORSØR  0528AA  25 m  1:16.62   
21  473  Petersen Freja  2000  VORDINGB  0018BE  25 m  1:16.83   
22  309  Nielsen Karoline  2004  SLAGELSE  0422AB  25 m  1:16.86   
23  63  Holm Caroline  2004  KALUNDBORG  0432AE  25 m  1:17.41   
24  135  Duus Katrine  2003  NÆSTVED  0318AR  25 m  1:17.52   
25  422  Frydenlund Ida-Marie  2003  TRITON B  0304AP  25 m  1:18.43   
26  203  Pedersen Kristine Kipper  2004  NYBORG  0494AV  25 m  1:18.54   
27  450  Sandell Sophie Lærke  2005  TRITON B  0524AD  25 m  1:18.77   
28  58  Østerlund Amalie  2005  HERLUFSHOL  0584AJ  25 m  1:19.65   
29  43  Meyer Emilie Højen  2004  HERLUFSHOL  0454AJ  25 m  1:20.37   
30  449  Salhauge Liv  2005  TRITON B  0586AE  25 m  1:20.68   
31  141  Hansen Freja Zerbst  2001  NÆSTVED  0162BB  25 m  1:20.89   
32  11  Andersen Selma V Studnitz  2005  HERLUFSHOL  0518AB  25 m  1:21.35   
33  65  Kaiser Thea  2004  KALUNDBORG  0402AZ  25 m  1:21.41   
34  75  Larsen Anna  2004  KALUNDBORG  0498AD  25 m  1:21.44   
35  362  Hansen Julie Nedergaard  2001  SHS-STEVNS  0136AR  25 m  1:21.54   
36  474  Søndergaard Freja  2004  VORDINGB  0452AO  25 m  1:21.78   
37  219  Bertelsen Emmeline S.  2005  RINGSTED  0582AG  25 m  1:22.44   
38  480  Prastardottir Karlotta Maria  1998  ICELAND    25 m  1:22.85   
39  51  Scheel Mille  2003  HERLUFSHOL  0318AW  25 m  1:22.88   
40  448  Rubak Kathrine Bang  2004  TRITON B  0486AE  25 m  1:23.15   
41  217  Andersen Emma M.  2003  RINGSTED  0392AJ  25 m  1:23.98   
42  144  Jensen Thea Torndal  2004  NÆSTVED  0456AJ  25 m  1:24.11   
43  381  Frederiksen Josephine  2005  SK-SYD  0532AP  25 m  1:24.71   
44  389  Kjølby Ida  2003  SK-SYD  0398BB  25 m  1:24.81   
45  140  Hansen Agnes Barner  2005  NÆSTVED  0522AL  25 m  1:24.98   
46  145  Juul Freja  2006  NÆSTVED  0656AF  25 m  1:25.08   
47  277  Reynolds Malene  2005  RINGSTED  0558AN  25 m  1:25.83   
48  392  Møller Signe Bagge  2004  SK-SYD  0414AW  25 m  1:26.67   
49  334  Hejlesen Isabella  2004  KORSØR  0428AW  25 m  1:27.46   
50  482  Smaradottir Birta Run  2004  ICELAND    25 m  1:27.51   
51  280  Schmidt Astrid Nørret  2002  RINGSTED  0232BC  25 m  1:27.80   
52  55  Sørensen Andrea Holm  2005  HERLUFSHOL  0518AJ  25 m  1:27.90   
53  159  Nielsen Olivia My  2004  NÆSTVED  0446AT  25 m  1:28.08   
54  457  Thomsen Martha Bødker  2005  TRITON B  0586AH  25 m  1:28.26   
55  345  Kroman Laura  2004  KORSØR  0444AW  25 m  1:29.48   
56  180  Falkenstrøm Freja S.  2004  NYBORG  0434AK  25 m  1:29.66   
57  184  Juliussen Karoline Elholm  2004  NYBORG  0496AF  25 m  1:29.73   
58  102  Hansen Malou  2004  NAKSKOV  0454AM  25 m  1:31.58   
59  79  Müller Beatrice Buhr  2006  KALUNDBORG  0652AK  25 m  1:31.73   
60  191  Memborg Laura Riber  2004  NYBORG  0428AL  25 m  1:32.21   
61  152  Mayland Liva  2006  NÆSTVED  0622AK  25 m  1:33.37   
62  44  Meyer Laura  2006  HERLUFSHOL  0652AF  25 m  1:33.60   
63  347  Mathiasen Silje  2006  KORSØR  0628AG  25 m  1:33.69   
64  151  Ludvigsen Mathilde  2006  NÆSTVED  0616AM  25 m  1:34.00   
65  97  Baltser Maya  2004  NAKSKOV  0426AP  25 m  1:34.95   
66  59  Andersen Pauline  2005  KALUNDBORG  0592AP  25 m  1:34.99   
67  534  Strandby Andrea  2007  TRITON B  0718AA  25 m  1:35.16   
68  199  Nissen Mathilde  2004  NYBORG  0438AZ  25 m  1:35.22   
69  399  Sander-Bjerge Emilia  2003  SK-SYD  0302BD  25 m  1:35.77   
70  20  Bentsen Kamille  2006  HERLUFSHOL  0638AL  25 m  1:36.39   
71  143  Jensen Asta Marie R.  2007  NÆSTVED  0742AE  25 m  1:36.47   
72  436  Juhl Isabella Koch  2006  TRITON B  0604AH  25 m  1:36.72   
73  139  Franck Leonora  2006  NÆSTVED  0658AH  25 m  1:36.89   
74  445  Risager Amalie Carlsen  2006  TRITON B  0604AG  25 m  1:37.60   
75  134  Dinesen Victoria  2005  NÆSTVED  0692AN  25 m  1:37.81   
76  105  Høj Line  2004  NAKSKOV  0444AM  25 m  1:38.44   
77  289  Thomsen Linnea Worm  2005  RINGSTED  0548AH  25 m  1:39.14   
78  530  Grønlund Erica Veggerby  2007  TRITON B  0736AC  25 m  1:40.15   
79  90  Stoklund Maria  2006  KALUNDBORG  0648AF  25 m  1:41.62   
80  33  Jensen Sofie Løfmark  2004  HERLUFSHOL  0494AW  25 m  1:42.77   
81  196  Nielsen Klara Amalie  2006  NYBORG  0688AP  25 m  1:43.23   
82  185  Juliussen Katrine Elholm  2006  NYBORG  0692AH  25 m  1:44.50   
83  210  Vestergaard Mathilde  2006  NYBORG  0606AI  25 m  1:45.03   
84  204  Pedersen Louise Kipper  2006  NYBORG  0646AG  25 m  1:45.49   
85  469  Johansen Lisa Ellegaard  2004  VORDINGB  0476AJ  25 m  1:45.49   
86  157  Nielsen Iben Lund  2006  NÆSTVED  0636AM  25 m  1:45.64   
87  253  Kruuse Astrid  2005  RINGSTED  0554AQ  25 m  1:47.57   
88  288  Sørensen Emma Skjold  2004  RINGSTED  0406AX  25 m  1:48.22   
89  327  Boye Asta Marie  2006  KORSØR  0626AF  25 m  1:48.30   
90  10  Andersen Camilla  2006  HERLUFSHOL  0634AP  25 m  1:48.81   
91  248  Juul-Andersen Sara  2004  RINGSTED  0448AY  25 m  1:49.86   
92  372  Rasmussen Signe  2006  SHS-STEVNS  0698AE  25 m  1:50.44   
93  307  Nielsen Elisabeth Tobel  2007  SLAGELSE  0782AG  25 m  1:50.93   
94  128  Bendtsen Mathilde  2007  NÆSTVED  0758AC  25 m  1:53.02   
95  162  Raunholt Freja Katrine  2006  NÆSTVED  0692AP  25 m  1:53.73   
96  266  Møller Cecilie  2005  RINGSTED  0588AR  25 m  1:57.26   
97  95  Vinding Rebecca Skov  2007  KALUNDBORG  0716AL  25 m  1:58.09   
98  465  Frederiksen Selma  2008  VORDINGB  0824AA  25 m  2:00.52   
99  179  Falkenstrøm Dicte S.  2008  NYBORG  0814AA  25 m  2:02.16   
100  466  Gyldenkærne Signe  2006  VORDINGB    25 m  2:05.00   
101  61  Fafner Amanda  2007  KALUNDBORG  0756AK  25 m  2:06.19   
102  533  Schiøtt Emilie Nygaard  2007  TRITON B  0722AC  25 m  2:06.32   
103  283  Stærmose Line  2006  RINGSTED  0622AM  25 m  2:15.35   
104  470  Nielsen Malou Danefred  2007  VORDINGB    25 m  2:20.00   
105  537  Justesen Laura Friis  2006  VORDINGB    25 m  2:20.00   
106  463  Frederiksen Ester Ganci  2009  VORDINGB  0914AC  25 m  2:25.00   
107  60  Bjerborg Isabella Holme  2005  KALUNDBORG  0536AV  25 m     
108  177  Christensen Freya Isabel  2005  NYBORG  0534AV  25 m     
109  332  Hallengreen Benedichte  2005  KORSØR  0552AT  25 m     
110  371  Rasmussen Cecillie Bagge  2005  SHS-STEVNS  0544AW  25 m     
111  376  Wagner Klara  2004  SHS-STEVNS  0426AI  25 m     
112  484  Jonsdottir Kolbrun  2003  ICELAND    25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  10 september 2017 
Licens til Ringsted Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  21:04 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Control Media & Sport ny webbutvecklare