Startliste for Ringsted cup 2017
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Løb 1, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 426 | Hansen Katrine B. | 1999 | TRITON B | 9934AB | 25 m | 2:04.82 | |
2 | 393 | Neumann Clara | 2001 | SK-SYD | 0164AC | 25 m | 2:09.19 | |
3 | 388 | Jørgensen Thyra | 2002 | SK-SYD | 0218AC | 25 m | 2:12.68 | |
4 | 269 | Nielsen Katja Kjær | 2002 | RINGSTED | 0268AU | 25 m | 2:14.11 | |
5 | 231 | Grandjean Sophie | 2003 | RINGSTED | 0346AR | 25 m | 2:14.32 | |
6 | 284 | Szokody Maria | 2002 | RINGSTED | 0252AE | 25 m | 2:16.04 | |
7 | 431 | Janner Laura | 2002 | TRITON B | 0214AB | 25 m | 2:16.40 | |
8 | 291 | Wismann Josephine | 2002 | RINGSTED | 0236AS | 25 m | 2:16.49 | |
9 | 387 | Jørgensen Julie Bruun | 2003 | SK-SYD | 0328AC | 25 m | 2:17.34 | |
10 | 255 | Larsen Jasmin | 2002 | RINGSTED | 0264AZ | 25 m | 2:17.36 | |
11 | 93 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 25 m | 2:17.67 | |
12 | 421 | Eriksen Isabel K. | 2001 | TRITON B | 0122AH | 25 m | 2:18.02 | |
13 | 290 | Wismann Cathrine | 2002 | RINGSTED | 0264AS | 25 m | 2:18.90 | |
14 | 149 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 2:19.98 | |
15 | 135 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 25 m | 2:20.46 | |
16 | 428 | Hertzberg Sofie | 2002 | TRITON B | 0262AK | 25 m | 2:21.03 | |
17 | 13 | Anker Wilma | 2004 | HERLUFSHOL | 0486AK | 25 m | 2:21.15 | |
18 | 88 | Stanelt Frida Bang | 2004 | KALUNDBORG | 0422AL | 25 m | 2:21.30 | |
19 | 446 | Rishøj Ida | 2002 | TRITON B | 0286AF | 25 m | 2:21.38 | |
20 | 409 | Bak Julie | 1997 | TRITON B | 9782AJ | 25 m | 2:22.20 | |
21 | 58 | Østerlund Amalie | 2005 | HERLUFSHOL | 0584AJ | 25 m | 2:24.68 | |
22 | 37 | Krumbak Josefine | 2004 | HERLUFSHOL | 0458AD | 25 m | 2:25.08 | |
23 | 354 | Thornsen Elida | 2005 | KORSØR | 0528AA | 25 m | 2:25.49 | |
24 | 101 | Hansen Julie Galsgaard | 2000 | NAKSKOV | 0022AC | 25 m | 2:25.55 | |
25 | 478 | Johannesdottir Katrin Eva | 2001 | ICELAND | 25 m | 2:25.77 | ||
26 | 485 | Haflioadottir Droplaug Maria | 2000 | ICELAND | 25 m | 2:28.73 | ||
27 | 383 | Hansen Anastasia | 2002 | SK-SYD | 0256BC | 25 m | 2:29.34 | |
28 | 278 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 25 m | 2:30.19 | |
29 | 448 | Rubak Kathrine Bang | 2004 | TRITON B | 0486AE | 25 m | 2:30.41 | |
30 | 203 | Pedersen Kristine Kipper | 2004 | NYBORG | 0494AV | 25 m | 2:31.60 | |
31 | 309 | Nielsen Karoline | 2004 | SLAGELSE | 0422AB | 25 m | 2:32.64 | |
32 | 449 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 25 m | 2:33.44 | |
33 | 219 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 25 m | 2:34.77 | |
34 | 432 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 2:34.83 | |
35 | 359 | From Benedikte Bang | 1996 | SHS-STEVNS | 9686AN | 25 m | 2:35.14 | |
36 | 97 | Baltser Maya | 2004 | NAKSKOV | 0426AP | 25 m | 2:35.26 | |
37 | 480 | Prastardottir Karlotta Maria | 1998 | ICELAND | 25 m | 2:36.91 | ||
38 | 217 | Andersen Emma M. | 2003 | RINGSTED | 0392AJ | 25 m | 2:37.36 | |
39 | 398 | Rübner-Petersen Trine | 1997 | SK-SYD | 9702AZ | 25 m | 2:38.16 | |
40 | 400 | Sander-Bjerge Sophia | 1999 | SK-SYD | 9968BA | 25 m | 2:38.21 | |
41 | 450 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON B | 0524AD | 25 m | 2:38.66 | |
42 | 392 | Møller Signe Bagge | 2004 | SK-SYD | 0414AW | 25 m | 2:43.07 | |
43 | 180 | Falkenstrøm Freja S. | 2004 | NYBORG | 0434AK | 25 m | 2:43.26 | |
44 | 397 | Ravn Ida Marie Bundgaard | 2004 | SK-SYD | 0488AV | 25 m | 2:43.36 | |
45 | 402 | Ullerup Mille Marie | 2004 | SK-SYD | 0428AT | 25 m | 2:43.38 | |
46 | 27 | Hansen Frederikke B. | 2005 | HERLUFSHOL | 0532AE | 25 m | 2:44.41 | |
47 | 381 | Frederiksen Josephine | 2005 | SK-SYD | 0532AP | 25 m | 2:45.53 | |
48 | 280 | Schmidt Astrid Nørret | 2002 | RINGSTED | 0232BC | 25 m | 2:45.95 | |
49 | 86 | Seneca Alba | 2005 | KALUNDBORG | 0576AN | 25 m | 2:47.35 | |
50 | 191 | Memborg Laura Riber | 2004 | NYBORG | 0428AL | 25 m | 2:50.38 | |
51 | 154 | Mørkeberg Katrine | 2004 | NÆSTVED | 0424AJ | 25 m | 2:50.53 | |
52 | 106 | Jakobsen Sarah Møller | 2004 | NAKSKOV | 0416AW | 25 m | 2:51.16 | |
53 | 356 | Christensen Anna | 2003 | SHS-STEVNS | 0312AA | 25 m | 2:55.50 | |
54 | 250 | Klintby Mathilde | 2004 | RINGSTED | 0492AZ | 25 m | 2:55.65 | |
55 | 301 | Kristensen Sigrid B. | 2004 | SLAGELSE | 0408AJ | 25 m | 2:56.21 | |
56 | 15 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 2:59.86 | |
57 | 534 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 25 m | 2:59.89 | |
58 | 274 | Rasmussen Aliyah Savannah | 2005 | RINGSTED | 0564AN | 25 m | 2:59.99 | |
59 | 10 | Andersen Camilla | 2006 | HERLUFSHOL | 0634AP | 25 m | 3:00.00 | |
60 | 102 | Hansen Malou | 2004 | NAKSKOV | 0454AM | 25 m | 3:00.01 | |
61 | 277 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 25 m | 3:00.80 | |
62 | 151 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 0616AM | 25 m | 3:06.34 | |
63 | 373 | Schnack Emma | 2002 | SHS-STEVNS | 0226AU | 25 m | 3:09.23 | |
64 | 143 | Jensen Asta Marie R. | 2007 | NÆSTVED | 0742AE | 25 m | 3:11.10 | |
65 | 236 | Haste Sascha | 2007 | RINGSTED | 0706AC | 25 m | 3:11.97 | |
66 | 371 | Rasmussen Cecillie Bagge | 2005 | SHS-STEVNS | 0544AW | 25 m | 3:15.63 | |
67 | 332 | Hallengreen Benedichte | 2005 | KORSØR | 0552AT | 25 m | 3:16.66 | |
68 | 292 | Alibasic Dzejla | 2005 | SLAGELSE | 0552AU | 25 m | 3:17.94 | |
69 | 100 | Hansen Astrid Pries | 2007 | NAKSKOV | 0716AC | 25 m | 3:18.58 | |
70 | 253 | Kruuse Astrid | 2005 | RINGSTED | 0554AQ | 25 m | 3:23.66 | |
71 | 185 | Juliussen Katrine Elholm | 2006 | NYBORG | 0692AH | 25 m | 3:26.21 | |
72 | 60 | Bjerborg Isabella Holme | 2005 | KALUNDBORG | 0536AV | 25 m | 3:28.63 | |
73 | 266 | Møller Cecilie | 2005 | RINGSTED | 0588AR | 25 m | 3:31.19 | |
74 | 128 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 3:36.33 | |
75 | 471 | Nordhald Silje Egeberg | 2007 | VORDINGB | 0716AD | 25 m | 3:37.49 | |
76 | 533 | Schiøtt Emilie Nygaard | 2007 | TRITON B | 0722AC | 25 m | 3:49.74 | |
77 | 283 | Stærmose Line | 2006 | RINGSTED | 0622AM | 25 m | 3:53.16 | |
78 | 130 | Christensen Sille | 2006 | NÆSTVED | 0624AP | 25 m | 4:04.19 | |
79 | 179 | Falkenstrøm Dicte S. | 2008 | NYBORG | 0814AA | 25 m | 4:13.51 | |
80 | 105 | Høj Line | 2004 | NAKSKOV | 0444AM | 25 m | ||
81 | 199 | Nissen Mathilde | 2004 | NYBORG | 0438AZ | 25 m | ||
82 | 210 | Vestergaard Mathilde | 2006 | NYBORG | 0606AI | 25 m | ||
83 | 364 | Hansen Silke Emma | 2006 | SHS-STEVNS | 0638AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 10 september 2017 |
Licens til Ringsted Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 21:04 |
Løb 2, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 435 | Johannessen Frans | 1992 | TRITON B | 9277AB | 25 m | 1:46.18 | |
2 | 395 | Rasmussen Marius | 1999 | SK-SYD | 9937AL | 25 m | 1:53.51 | |
3 | 104 | Holm Mads | 1998 | NAKSKOV | 9837AC | 25 m | 1:53.63 | |
4 | 447 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 9943AN | 25 m | 1:54.84 | |
5 | 408 | Andersen Tobias | 1998 | TRITON B | 9853AF | 25 m | 1:56.46 | |
6 | 451 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 25 m | 1:56.67 | |
7 | 267 | Møller Frederik | 2002 | RINGSTED | 0263AL | 25 m | 1:56.94 | |
8 | 423 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 25 m | 1:59.62 | |
9 | 222 | Carstensen Magnus | 1999 | RINGSTED | 9903AH | 25 m | 1:59.63 | |
10 | 40 | Løhr Magnus | 2001 | HERLUFSHOL | 0173AJ | 25 m | 2:00.67 | |
11 | 24 | Bruhn Mads Lünell | 1998 | HERLUFSHOL | 9871AQ | 25 m | 2:00.68 | |
12 | 281 | Schytte Daniel | 2000 | RINGSTED | 0067AM | 25 m | 2:01.04 | |
13 | 382 | Gram-Lange Jonas | 1999 | SK-SYD | 9971AD | 25 m | 2:01.19 | |
14 | 96 | Witthøft Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0045AA | 25 m | 2:01.46 | |
15 | 110 | Johansen Erling | 2000 | NAKSKOV | 0065AS | 25 m | 2:02.85 | |
16 | 268 | Nielsen Anders | 2001 | RINGSTED | 0123AF | 25 m | 2:04.07 | |
17 | 285 | Szokody Martin | 1999 | RINGSTED | 9915AN | 25 m | 2:04.21 | |
18 | 286 | Søgaard Alexander | 2002 | RINGSTED | 0293AE | 25 m | 2:05.01 | |
19 | 78 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 2:05.05 | |
20 | 221 | Carstensen Emil | 2002 | RINGSTED | 0253AF | 25 m | 2:08.64 | |
21 | 287 | Sørensen Casper Ramsdahl | 2000 | RINGSTED | 0013AU | 25 m | 2:09.64 | |
22 | 160 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 2:10.39 | |
23 | 385 | Hovmand Ole | 2003 | SK-SYD | 0345AH | 25 m | 2:11.19 | |
24 | 220 | Bodal Benjamin | 2003 | RINGSTED | 0385AF | 25 m | 2:11.42 | |
25 | 411 | Borch Alexander Ravn | 2001 | TRITON B | 0151AN | 25 m | 2:11.52 | |
26 | 115 | Pedersen Nikolai Pagh | 2002 | NAKSKOV | 0235AB | 25 m | 2:12.45 | |
27 | 316 | Rought Elias | 2003 | SLAGELSE | 0359AF | 25 m | 2:12.49 | |
28 | 262 | Mortensen Joakim | 2002 | RINGSTED | 0271AH | 25 m | 2:12.57 | |
29 | 190 | Maaløe Nikolai Hynkemejer | 1999 | NYBORG | 9957AM | 25 m | 2:13.20 | |
30 | 304 | Lykke Silas | 2003 | SLAGELSE | 0339AP | 25 m | 2:16.65 | |
31 | 207 | Sandison Jonas Lykke | 2004 | NYBORG | 0415AF | 25 m | 2:17.28 | |
32 | 390 | Kurtzmann Laurids Isling | 2002 | SK-SYD | 0253AS | 25 m | 2:18.53 | |
33 | 305 | Madsen Casper | 2004 | SLAGELSE | 0461AC | 25 m | 2:19.02 | |
34 | 153 | Mouridsen Kristian | 2002 | NÆSTVED | 0261AR | 25 m | 2:19.91 | |
35 | 358 | Frimodt-Møller Johannes | 2002 | SHS-STEVNS | 0251AA | 25 m | 2:19.91 | |
36 | 150 | Lorentzen Rasmus | 2001 | NÆSTVED | 0125AC | 25 m | 2:21.09 | |
37 | 414 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 25 m | 2:21.29 | |
38 | 232 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 25 m | 2:21.73 | |
39 | 84 | Petersen Frederik Scheby | 2004 | KALUNDBORG | 0491AH | 25 m | 2:21.81 | |
40 | 124 | Andersen Matti | 2001 | NÆSTVED | 0197AR | 25 m | 2:25.41 | |
41 | 132 | Clausen Mathias | 2002 | NÆSTVED | 0237AO | 25 m | 2:26.55 | |
42 | 333 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | KORSØR | 0489AH | 25 m | 2:27.05 | |
43 | 396 | Rasmussen Stefan | 2004 | SK-SYD | 0449AM | 25 m | 2:27.91 | |
44 | 211 | Christiansen Asmund V. | 2000 | ODSHERRED | 0097AS | 25 m | 2:29.75 | |
45 | 339 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | KORSØR | 0549AB | 25 m | 2:29.80 | |
46 | 306 | Mir Daniel | 2003 | SLAGELSE | 0349AJ | 25 m | 2:29.84 | |
47 | 16 | Artmann Marcus | 2002 | HERLUFSHOL | 0277AQ | 25 m | 2:29.88 | |
48 | 442 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 25 m | 2:31.81 | |
49 | 137 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 2:32.26 | |
50 | 329 | Clausen Konrad | 2005 | KORSØR | 0547AF | 25 m | 2:32.56 | |
51 | 401 | Slente Alexander | 2004 | SK-SYD | 0427AM | 25 m | 2:33.55 | |
52 | 331 | Forsbæk Johannes | 2004 | KORSØR | 0483AP | 25 m | 2:34.40 | |
53 | 103 | Hausner Andreas | 1999 | NAKSKOV | 9903AS | 25 m | 2:35.17 | |
54 | 352 | Rasmussen Viktor Holst | 2003 | KORSØR | 0311AL | 25 m | 2:35.43 | |
55 | 374 | Schnack Joakim | 2004 | SHS-STEVNS | 0421AC | 25 m | 2:35.87 | |
56 | 464 | Frederiksen Gustav B. | 2004 | VORDINGB | 0457AO | 25 m | 2:36.51 | |
57 | 279 | Sahlberg Oliver Hostrup | 2003 | RINGSTED | 0395AJ | 25 m | 2:37.25 | |
58 | 299 | Jørgensen Jannik | 2004 | SLAGELSE | 0403AM | 25 m | 2:39.54 | |
59 | 136 | Dyhr-Rasmussen Lauritz | 2004 | NÆSTVED | 0537AI | 25 m | 2:40.55 | |
60 | 166 | Trkulja Petar | 2006 | NÆSTVED | 0645AB | 25 m | 2:41.15 | |
61 | 107 | Jensen Christoffer | 2002 | NAKSKOV | 0209AE | 25 m | 2:42.23 | |
62 | 336 | Johansen Frederik Schmidt | 2002 | KORSØR | 0239AT | 25 m | 2:45.05 | |
63 | 475 | Wesselhoff Jonathan | 2006 | VORDINGB | 0691AC | 25 m | 2:45.68 | |
64 | 243 | Houmann Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 25 m | 2:45.76 | |
65 | 14 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 25 m | 2:45.99 | |
66 | 208 | Sandison Mathias Lykke | 2007 | NYBORG | 0797AA | 25 m | 2:48.07 | |
67 | 249 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | 2:48.58 | |
68 | 481 | Sigurosson Sigurour Prainn | 2002 | ICELAND | 25 m | 2:50.94 | ||
69 | 275 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 25 m | 2:52.25 | |
70 | 195 | Nielsen Frederik | 2006 | NYBORG | 0659AD | 25 m | 2:52.61 | |
71 | 237 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 25 m | 2:54.45 | |
72 | 94 | Vinding Patrick Skov | 2005 | KALUNDBORG | 0583AN | 25 m | 2:54.98 | |
73 | 308 | Nielsen Johannes Tobel | 2004 | SLAGELSE | 0499AM | 25 m | 2:56.30 | |
74 | 272 | Pedersen Mikkel Holm | 2004 | RINGSTED | 0489AM | 25 m | 2:57.89 | |
75 | 338 | Knudsen Lukas Kjeldsholm | 2004 | KORSØR | 0441AG | 25 m | 2:58.71 | |
76 | 193 | Mühring Oskar | 2006 | NYBORG | 0679AD | 25 m | 3:01.40 | |
77 | 394 | Nielsen Frederik Skytte | 2005 | SK-SYD | 0585AJ | 25 m | 3:02.25 | |
78 | 363 | Hansen Magnus | 2004 | SHS-STEVNS | 0465AD | 25 m | 3:11.37 | |
79 | 53 | Strate Frederik | 2003 | HERLUFSHOL | 0345AS | 25 m | 3:12.00 | |
80 | 201 | Okkerholm Alexander | 2005 | NYBORG | 0535AJ | 25 m | 3:12.84 | |
81 | 483 | Helgason Rokkvi | 2004 | ICELAND | 25 m | 3:15.81 | ||
82 | 182 | Hansen Tobias | 2005 | NYBORG | 0531AK | 25 m | 3:20.51 | |
83 | 148 | Larsen Mads G. Skovly | 2006 | NÆSTVED | 0657AL | 25 m | 3:21.32 | |
84 | 263 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 25 m | 3:25.23 | |
85 | 192 | Mortensen Emil B. | 2006 | NYBORG | 0667AF | 25 m | 3:26.35 | |
86 | 178 | Christiansen Lukas Skov | 2005 | NYBORG | 0539AM | 25 m | 3:27.22 | |
87 | 242 | Houmann Tristan | 2008 | RINGSTED | 0867AA | 25 m | 3:32.09 | |
88 | 206 | Rahr Sebastian | 2006 | NYBORG | 0633AF | 25 m | 3:38.04 | |
89 | 188 | Kristensen Timmi Andkjær | 2007 | NYBORG | 0735AD | 25 m | ||
90 | 297 | Johansen Emil Mølholm | 2000 | SLAGELSE | 0093AT | 25 m | ||
91 | 310 | Nielsen Nikolaj | 2006 | SLAGELSE | 0629AD | 25 m | ||
92 | 337 | Jørgensen Benjamin | 2005 | KORSØR | 0539AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 10 september 2017 |
Licens til Ringsted Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 21:04 |
Løb 3, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 443 | Palmund Liva | 2002 | TRITON B | 0246AA | 25 m | 1:02.44 | |
2 | 426 | Hansen Katrine B. | 1999 | TRITON B | 9934AB | 25 m | 1:03.12 | |
3 | 99 | Eggertsen Melanie | 2002 | NAKSKOV | 0232AI | 25 m | 1:04.82 | |
4 | 437 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 25 m | 1:05.63 | |
5 | 419 | Duus Amanda | 2000 | TRITON B | 0076AA | 25 m | 1:07.51 | |
6 | 384 | Hovmand Isa | 2000 | SK-SYD | 0048BA | 25 m | 1:07.75 | |
7 | 420 | Echardt Frederikke | 2002 | TRITON B | 0274AG | 25 m | 1:09.49 | |
8 | 38 | Krumbak Maria Caroline | 2000 | HERLUFSHOL | 0064AE | 25 m | 1:09.83 | |
9 | 34 | Johannesen Augusta | 2008 | HERLUFSHOL | 0888AF | 25 m | 1:10.00 | |
10 | 18 | Bækgaard Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0262AS | 25 m | 1:10.31 | |
11 | 74 | Kristensen Nicole | 1999 | KALUNDBORG | 9954AY | 25 m | 1:10.61 | |
12 | 41 | Lønborg Emilia | 2002 | HERLUFSHOL | 0214AQ | 25 m | 1:11.14 | |
13 | 413 | Borch Mikala Ravn | 2003 | TRITON B | 0348AR | 25 m | 1:11.14 | |
14 | 453 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 25 m | 1:11.28 | |
15 | 477 | Karaolani Abena | 2000 | ICELAND | 25 m | 1:12.84 | ||
16 | 131 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | NÆSTVED | 0202AB | 25 m | 1:13.38 | |
17 | 430 | Hougaard Camilla | 2002 | TRITON B | 0282AJ | 25 m | 1:13.41 | |
18 | 284 | Szokody Maria | 2002 | RINGSTED | 0252AE | 25 m | 1:13.53 | |
19 | 418 | Dimitrova Volena | 1999 | TRITON B | 9942BE | 25 m | 1:13.70 | |
20 | 64 | Junge Laura Holm | 1998 | KALUNDBORG | 9838AD | 25 m | 1:13.76 | |
21 | 425 | Hansen Johanne B. | 2002 | TRITON B | 0264AF | 25 m | 1:14.08 | |
22 | 291 | Wismann Josephine | 2002 | RINGSTED | 0236AS | 25 m | 1:16.01 | |
23 | 432 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 1:16.60 | |
24 | 141 | Hansen Freja Zerbst | 2001 | NÆSTVED | 0162BB | 25 m | 1:16.79 | |
25 | 290 | Wismann Cathrine | 2002 | RINGSTED | 0264AS | 25 m | 1:16.84 | |
26 | 472 | Nykjær Maya | 2001 | VORDINGB | 0144AW | 25 m | 1:17.16 | |
27 | 181 | Hansen Maria Bebe | 2004 | NYBORG | 0482AG | 25 m | 1:17.25 | |
28 | 448 | Rubak Kathrine Bang | 2004 | TRITON B | 0486AE | 25 m | 1:17.46 | |
29 | 387 | Jørgensen Julie Bruun | 2003 | SK-SYD | 0328AC | 25 m | 1:17.82 | |
30 | 255 | Larsen Jasmin | 2002 | RINGSTED | 0264AZ | 25 m | 1:18.27 | |
31 | 231 | Grandjean Sophie | 2003 | RINGSTED | 0346AR | 25 m | 1:18.36 | |
32 | 450 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON B | 0524AD | 25 m | 1:18.40 | |
33 | 446 | Rishøj Ida | 2002 | TRITON B | 0286AF | 25 m | 1:19.18 | |
34 | 415 | Brandt Anna Leopold | 2004 | TRITON B | 0478AM | 25 m | 1:20.39 | |
35 | 205 | Pedersen Maja Johanne | 2005 | NYBORG | 0578AE | 25 m | 1:20.47 | |
36 | 474 | Søndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 25 m | 1:20.83 | |
37 | 485 | Haflioadottir Droplaug Maria | 2000 | ICELAND | 25 m | 1:21.26 | ||
38 | 482 | Smaradottir Birta Run | 2004 | ICELAND | 25 m | 1:21.84 | ||
39 | 389 | Kjølby Ida | 2003 | SK-SYD | 0398BB | 25 m | 1:22.09 | |
40 | 197 | Nielsen Tenna Marie | 2004 | NYBORG | 0428AX | 25 m | 1:22.83 | |
41 | 269 | Nielsen Katja Kjær | 2002 | RINGSTED | 0268AU | 25 m | 1:23.99 | |
42 | 52 | Simonsen Anne-Sofie Løhr | 2004 | HERLUFSHOL | 0462AO | 25 m | 1:24.22 | |
43 | 11 | Andersen Selma V Studnitz | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AB | 25 m | 1:24.47 | |
44 | 392 | Møller Signe Bagge | 2004 | SK-SYD | 0414AW | 25 m | 1:24.69 | |
45 | 449 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 25 m | 1:25.02 | |
46 | 334 | Hejlesen Isabella | 2004 | KORSØR | 0428AW | 25 m | 1:25.20 | |
47 | 140 | Hansen Agnes Barner | 2005 | NÆSTVED | 0522AL | 25 m | 1:25.99 | |
48 | 154 | Mørkeberg Katrine | 2004 | NÆSTVED | 0424AJ | 25 m | 1:26.28 | |
49 | 65 | Kaiser Thea | 2004 | KALUNDBORG | 0402AZ | 25 m | 1:26.30 | |
50 | 402 | Ullerup Mille Marie | 2004 | SK-SYD | 0428AT | 25 m | 1:26.91 | |
51 | 183 | Høst Cathrine | 2004 | NYBORG | 0406AM | 25 m | 1:27.90 | |
52 | 145 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 1:27.92 | |
53 | 347 | Mathiasen Silje | 2006 | KORSØR | 0628AG | 25 m | 1:27.95 | |
54 | 86 | Seneca Alba | 2005 | KALUNDBORG | 0576AN | 25 m | 1:28.14 | |
55 | 184 | Juliussen Karoline Elholm | 2004 | NYBORG | 0496AF | 25 m | 1:28.54 | |
56 | 277 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 25 m | 1:28.59 | |
57 | 144 | Jensen Thea Torndal | 2004 | NÆSTVED | 0456AJ | 25 m | 1:28.75 | |
58 | 79 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 0652AK | 25 m | 1:29.56 | |
59 | 191 | Memborg Laura Riber | 2004 | NYBORG | 0428AL | 25 m | 1:30.66 | |
60 | 217 | Andersen Emma M. | 2003 | RINGSTED | 0392AJ | 25 m | 1:30.69 | |
61 | 44 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 1:31.08 | |
62 | 157 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 25 m | 1:31.71 | |
63 | 280 | Schmidt Astrid Nørret | 2002 | RINGSTED | 0232BC | 25 m | 1:31.91 | |
64 | 289 | Thomsen Linnea Worm | 2005 | RINGSTED | 0548AH | 25 m | 1:32.85 | |
65 | 445 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 25 m | 1:32.92 | |
66 | 20 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | 1:33.51 | |
67 | 530 | Grønlund Erica Veggerby | 2007 | TRITON B | 0736AC | 25 m | 1:33.52 | |
68 | 397 | Ravn Ida Marie Bundgaard | 2004 | SK-SYD | 0488AV | 25 m | 1:33.79 | |
69 | 399 | Sander-Bjerge Emilia | 2003 | SK-SYD | 0302BD | 25 m | 1:34.93 | |
70 | 176 | Christensen Frederikke M. | 2006 | NYBORG | 0644AI | 25 m | 1:35.20 | |
71 | 301 | Kristensen Sigrid B. | 2004 | SLAGELSE | 0408AJ | 25 m | 1:36.35 | |
72 | 271 | Olsen Lara W. S. | 2006 | RINGSTED | 0696AA | 25 m | 1:36.50 | |
73 | 371 | Rasmussen Cecillie Bagge | 2005 | SHS-STEVNS | 0544AW | 25 m | 1:36.75 | |
74 | 250 | Klintby Mathilde | 2004 | RINGSTED | 0492AZ | 25 m | 1:40.15 | |
75 | 253 | Kruuse Astrid | 2005 | RINGSTED | 0554AQ | 25 m | 1:43.84 | |
76 | 307 | Nielsen Elisabeth Tobel | 2007 | SLAGELSE | 0782AG | 25 m | 1:45.12 | |
77 | 55 | Sørensen Andrea Holm | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AJ | 25 m | 1:47.59 | |
78 | 204 | Pedersen Louise Kipper | 2006 | NYBORG | 0646AG | 25 m | 1:49.92 | |
79 | 248 | Juul-Andersen Sara | 2004 | RINGSTED | 0448AY | 25 m | 1:50.30 | |
80 | 353 | Rought Astamaja | 2006 | KORSØR | 0682AJ | 25 m | 1:51.17 | |
81 | 465 | Frederiksen Selma | 2008 | VORDINGB | 0824AA | 25 m | 1:53.17 | |
82 | 533 | Schiøtt Emilie Nygaard | 2007 | TRITON B | 0722AC | 25 m | 1:53.40 | |
83 | 156 | Nielsen Asta Lund | 2008 | NÆSTVED | 0836AF | 25 m | 1:55.16 | |
84 | 246 | Jensen Chili Fløe | 2006 | RINGSTED | 25 m | 1:55.28 | ||
85 | 471 | Nordhald Silje Egeberg | 2007 | VORDINGB | 0716AD | 25 m | 1:56.84 | |
86 | 288 | Sørensen Emma Skjold | 2004 | RINGSTED | 0406AX | 25 m | 1:58.56 | |
87 | 233 | Grønnehøj Mathilde | 2006 | RINGSTED | 0652AR | 25 m | 2:00.37 | |
88 | 91 | Thomsen Thilde | 2008 | KALUNDBORG | 0806AA | 25 m | 2:00.64 | |
89 | 61 | Fafner Amanda | 2007 | KALUNDBORG | 0756AK | 25 m | 2:01.63 | |
90 | 50 | Pedersen Silja Rud | 2007 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:15.00 | ||
91 | 270 | Nørregaard Emilie | 2007 | RINGSTED | 0748AF | 25 m | 2:16.12 | |
92 | 234 | Gudmundsdottir Heidi Dogg | 2007 | RINGSTED | 25 m | 2:16.13 | ||
93 | 315 | Rosenstand Alberte | 2007 | SLAGELSE | 0788AK | 25 m | 2:16.32 | |
94 | 296 | Grøntved Emma | 2009 | SLAGELSE | 0982AC | 25 m | 2:26.31 | |
95 | 21 | Birgisdottir Sigrún | 2007 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:30.00 | ||
96 | 56 | Sørensen Julie Holm | 2008 | HERLUFSHOL | 0896AG | 25 m | 2:30.00 | |
97 | 35 | Jørgensen Frederikke | 2007 | HERLUFSHOL | 25 m | |||
98 | 163 | Rosenkvist Sofie Neerup | 2008 | NÆSTVED | 25 m | |||
99 | 230 | Giroux-Drejer Amanda | 2006 | RINGSTED | 0636AP | 25 m | ||
100 | 294 | Attrup Emma | 2007 | SLAGELSE | 0748AL | 25 m | ||
101 | 298 | Jørgensen Emma | 2005 | SLAGELSE | 0592AY | 25 m | ||
102 | 300 | Kjeldsen Silje Juul | 2008 | SLAGELSE | 0826AG | 25 m | ||
103 | 303 | Lauritzen Ida | 2006 | SLAGELSE | 0634AQ | 25 m | ||
104 | 314 | Raunkjær Alberte Bendix | 2007 | SLAGELSE | 0728AO | 25 m | ||
105 | 317 | Sams Amalie | 2007 | SLAGELSE | 0768AK | 25 m | ||
106 | 364 | Hansen Silke Emma | 2006 | SHS-STEVNS | 0638AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 10 september 2017 |
Licens til Ringsted Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 21:04 |
Løb 4, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 423 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 25 m | 56.05 | |
2 | 96 | Witthøft Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0045AA | 25 m | 59.43 | |
3 | 435 | Johannessen Frans | 1992 | TRITON B | 9277AB | 25 m | 59.47 | |
4 | 19 | Bækgaard Filip | 2000 | HERLUFSHOL | 0035AF | 25 m | 59.54 | |
5 | 433 | Jensen Mads Raaby | 2001 | TRITON B | 0149AB | 25 m | 59.77 | |
6 | 452 | Stjernholm Gustav Klit | 2002 | TRITON B | 0215AD | 25 m | 1:00.18 | |
7 | 410 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 25 m | 1:00.78 | |
8 | 222 | Carstensen Magnus | 1999 | RINGSTED | 9903AH | 25 m | 1:01.33 | |
9 | 427 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 25 m | 1:02.45 | |
10 | 77 | Lind-Ellefsen Andreas | 2001 | KALUNDBORG | 0149AP | 25 m | 1:04.75 | |
11 | 78 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 1:05.74 | |
12 | 262 | Mortensen Joakim | 2002 | RINGSTED | 0271AH | 25 m | 1:05.77 | |
13 | 429 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 25 m | 1:05.77 | |
14 | 267 | Møller Frederik | 2002 | RINGSTED | 0263AL | 25 m | 1:06.32 | |
15 | 268 | Nielsen Anders | 2001 | RINGSTED | 0123AF | 25 m | 1:06.60 | |
16 | 221 | Carstensen Emil | 2002 | RINGSTED | 0253AF | 25 m | 1:07.03 | |
17 | 411 | Borch Alexander Ravn | 2001 | TRITON B | 0151AN | 25 m | 1:07.50 | |
18 | 417 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 25 m | 1:07.72 | |
19 | 406 | Aasberg Magnus | 2001 | TRITON B | 0143AG | 25 m | 1:08.58 | |
20 | 382 | Gram-Lange Jonas | 1999 | SK-SYD | 9971AD | 25 m | 1:08.79 | |
21 | 285 | Szokody Martin | 1999 | RINGSTED | 9915AN | 25 m | 1:09.07 | |
22 | 287 | Sørensen Casper Ramsdahl | 2000 | RINGSTED | 0013AU | 25 m | 1:10.00 | |
23 | 390 | Kurtzmann Laurids Isling | 2002 | SK-SYD | 0253AS | 25 m | 1:10.80 | |
24 | 286 | Søgaard Alexander | 2002 | RINGSTED | 0293AE | 25 m | 1:10.89 | |
25 | 207 | Sandison Jonas Lykke | 2004 | NYBORG | 0415AF | 25 m | 1:12.03 | |
26 | 281 | Schytte Daniel | 2000 | RINGSTED | 0067AM | 25 m | 1:13.01 | |
27 | 220 | Bodal Benjamin | 2003 | RINGSTED | 0385AF | 25 m | 1:13.78 | |
28 | 468 | Jensen Jonathan F. K. | 2002 | VORDINGB | 0263AO | 25 m | 1:13.78 | |
29 | 385 | Hovmand Ole | 2003 | SK-SYD | 0345AH | 25 m | 1:14.24 | |
30 | 476 | Robertsson Arnor | 2002 | ICELAND | 25 m | 1:15.58 | ||
31 | 358 | Frimodt-Møller Johannes | 2002 | SHS-STEVNS | 0251AA | 25 m | 1:15.71 | |
32 | 142 | Hansen Jacob Meisner | 2003 | NÆSTVED | 0323AK | 25 m | 1:15.91 | |
33 | 458 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | 1:16.70 | |
34 | 232 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 25 m | 1:17.72 | |
35 | 412 | Borch Magnus Ravn | 2003 | TRITON B | 0335AO | 25 m | 1:17.83 | |
36 | 202 | Pedersen Andreas | 2003 | NYBORG | 0331AH | 25 m | 1:18.09 | |
37 | 124 | Andersen Matti | 2001 | NÆSTVED | 0197AR | 25 m | 1:18.17 | |
38 | 211 | Christiansen Asmund V. | 2000 | ODSHERRED | 0097AS | 25 m | 1:19.51 | |
39 | 132 | Clausen Mathias | 2002 | NÆSTVED | 0237AO | 25 m | 1:20.42 | |
40 | 438 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 25 m | 1:20.66 | |
41 | 109 | Jensen Valdemar | 2004 | NAKSKOV | 0487AH | 25 m | 1:21.34 | |
42 | 328 | Bønsøe Rasmus | 2006 | KORSØR | 0669AG | 25 m | 1:21.67 | |
43 | 166 | Trkulja Petar | 2006 | NÆSTVED | 0645AB | 25 m | 1:22.24 | |
44 | 200 | Nissen Mikkel | 2002 | NYBORG | 0245AQ | 25 m | 1:23.28 | |
45 | 85 | Rasmussen Malthe Lorin | 2005 | KALUNDBORG | 0515AC | 25 m | 1:23.43 | |
46 | 264 | Mølbak Tobias | 2004 | RINGSTED | 0481AP | 25 m | 1:23.79 | |
47 | 481 | Sigurosson Sigurour Prainn | 2002 | ICELAND | 25 m | 1:24.05 | ||
48 | 195 | Nielsen Frederik | 2006 | NYBORG | 0659AD | 25 m | 1:26.68 | |
49 | 189 | Larsen Mikkel Bredal | 2005 | NYBORG | 0587AB | 25 m | 1:27.94 | |
50 | 308 | Nielsen Johannes Tobel | 2004 | SLAGELSE | 0499AM | 25 m | 1:29.94 | |
51 | 30 | Høy August | 2005 | HERLUFSHOL | 0539AG | 25 m | 1:30.23 | |
52 | 461 | Capion Rasmus | 2005 | VORDINGB | 0505AH | 25 m | 1:31.13 | |
53 | 113 | Madsen August K | 2004 | NAKSKOV | 0481AC | 25 m | 1:31.34 | |
54 | 229 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 1:31.67 | |
55 | 279 | Sahlberg Oliver Hostrup | 2003 | RINGSTED | 0395AJ | 25 m | 1:32.07 | |
56 | 42 | Meisne Sylvester Wichmann | 2005 | HERLUFSHOL | 0567AJ | 25 m | 1:32.26 | |
57 | 193 | Mühring Oskar | 2006 | NYBORG | 0679AD | 25 m | 1:34.05 | |
58 | 282 | Stærmose Jakob | 2005 | RINGSTED | 0583AD | 25 m | 1:35.86 | |
59 | 92 | Thomsen Thoke | 2006 | KALUNDBORG | 0681AF | 25 m | 1:38.20 | |
60 | 531 | Jensen Jonas Wilms | 2007 | TRITON B | 0717AD | 25 m | 1:38.81 | |
61 | 349 | Nielsen Noah Vester | 2004 | KORSØR | 0439AL | 25 m | 1:39.11 | |
62 | 272 | Pedersen Mikkel Holm | 2004 | RINGSTED | 0489AM | 25 m | 1:40.20 | |
63 | 273 | Henriksen Noah Berg | 2005 | RINGSTED | 0561AM | 25 m | 1:40.37 | |
64 | 346 | Leal Lucas | 2001 | KORSØR | 0141AT | 25 m | 1:40.53 | |
65 | 87 | Skafte Cilas | 2005 | KALUNDBORG | 0593AN | 25 m | 1:41.01 | |
66 | 394 | Nielsen Frederik Skytte | 2005 | SK-SYD | 0585AJ | 25 m | 1:41.81 | |
67 | 532 | Juhl Emil Koch | 2006 | TRITON B | 0623AG | 25 m | 1:45.23 | |
68 | 62 | Gjelstrup Noel | 2004 | KALUNDBORG | 0497AO | 25 m | 1:48.12 | |
69 | 188 | Kristensen Timmi Andkjær | 2007 | NYBORG | 0735AD | 25 m | 1:48.31 | |
70 | 256 | Meinert Gustav | 2006 | RINGSTED | 0659AH | 25 m | 1:50.23 | |
71 | 187 | Kobbernagel Nikolaj | 2007 | NYBORG | 0799AB | 25 m | 1:50.78 | |
72 | 366 | Mark Magnus Vasegaard | 2006 | SHS-STEVNS | 0633AL | 25 m | 2:18.75 | |
73 | 17 | Aunt Sebastian | 2007 | HERLUFSHOL | 0747AH | 25 m | 2:20.00 | |
74 | 25 | Bruus Christian | 2006 | HERLUFSHOL | 25 m | |||
75 | 111 | Jørgensen Magnus Hauballe | 2007 | NAKSKOV | 0771AH | 25 m | ||
76 | 206 | Rahr Sebastian | 2006 | NYBORG | 0633AF | 25 m | ||
77 | 251 | Knudsen Asmus | 2006 | RINGSTED | 25 m | |||
78 | 252 | Kristoffersen Simon | 2005 | RINGSTED | 0589AL | 25 m | ||
79 | 254 | Langhoff Malthe | 2005 | RINGSTED | 25 m | |||
80 | 295 | Ethelberg Aksel | 2005 | SLAGELSE | 0551AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 10 september 2017 |
Licens til Ringsted Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 21:04 |
Løb 5, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 455 | Strandby Sofie | 1999 | TRITON B | 9976AC | 25 m | 33.89 | |
2 | 441 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 25 m | 34.52 | |
3 | 98 | Carlsen Malou | 2000 | NAKSKOV | 0036AO | 25 m | 34.86 | |
4 | 22 | Bruhn Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0206AQ | 25 m | 35.62 | |
5 | 422 | Frydenlund Ida-Marie | 2003 | TRITON B | 0304AP | 25 m | 35.99 | |
6 | 147 | Kristensen Viktoria Bæts | 2002 | NÆSTVED | 0286AP | 25 m | 36.77 | |
7 | 149 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 37.98 | |
8 | 63 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 38.17 | |
9 | 398 | Rübner-Petersen Trine | 1997 | SK-SYD | 9702AZ | 25 m | 38.35 | |
10 | 477 | Karaolani Abena | 2000 | ICELAND | 25 m | 38.69 | ||
11 | 43 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 25 m | 38.86 | |
12 | 369 | Nielsen Tanja H | 1996 | SHS-STEVNS | 9626AI | 25 m | 38.91 | |
13 | 473 | Petersen Freja | 2000 | VORDINGB | 0018BE | 25 m | 38.96 | |
14 | 127 | Bendtsen Caroline | 2002 | NÆSTVED | 0254AK | 25 m | 39.93 | |
15 | 354 | Thornsen Elida | 2005 | KORSØR | 0528AA | 25 m | 40.90 | |
16 | 460 | Bingler Léa Zoé | 2000 | VORDINGB | 0082AX | 25 m | 41.05 | |
17 | 478 | Johannesdottir Katrin Eva | 2001 | ICELAND | 25 m | 41.36 | ||
18 | 51 | Scheel Mille | 2003 | HERLUFSHOL | 0318AW | 25 m | 43.03 | |
19 | 383 | Hansen Anastasia | 2002 | SK-SYD | 0256BC | 25 m | 43.31 | |
20 | 361 | From Monique Bang | 2002 | SHS-STEVNS | 0224AB | 25 m | 43.44 | |
21 | 197 | Nielsen Tenna Marie | 2004 | NYBORG | 0428AX | 25 m | 43.63 | |
22 | 345 | Kroman Laura | 2004 | KORSØR | 0444AW | 25 m | 45.15 | |
23 | 480 | Prastardottir Karlotta Maria | 1998 | ICELAND | 25 m | 45.24 | ||
24 | 126 | Arentsen Freja | 2005 | NÆSTVED | 0582AJ | 25 m | 45.62 | |
25 | 134 | Dinesen Victoria | 2005 | NÆSTVED | 0692AN | 25 m | 45.62 | |
26 | 367 | Nedergaard Signe | 2003 | SHS-STEVNS | 0344AQ | 25 m | 45.93 | |
27 | 15 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 46.11 | |
28 | 176 | Christensen Frederikke M. | 2006 | NYBORG | 0644AI | 25 m | 46.16 | |
29 | 436 | Juhl Isabella Koch | 2006 | TRITON B | 0604AH | 25 m | 46.34 | |
30 | 59 | Andersen Pauline | 2005 | KALUNDBORG | 0592AP | 25 m | 46.60 | |
31 | 381 | Frederiksen Josephine | 2005 | SK-SYD | 0532AP | 25 m | 46.84 | |
32 | 457 | Thomsen Martha Bødker | 2005 | TRITON B | 0586AH | 25 m | 47.90 | |
33 | 159 | Nielsen Olivia My | 2004 | NÆSTVED | 0446AT | 25 m | 48.16 | |
34 | 44 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 48.19 | |
35 | 534 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 25 m | 48.22 | |
36 | 456 | Thomsen Ella Bødker | 2005 | TRITON B | 0576AH | 25 m | 48.39 | |
37 | 292 | Alibasic Dzejla | 2005 | SLAGELSE | 0552AU | 25 m | 48.41 | |
38 | 177 | Christensen Freya Isabel | 2005 | NYBORG | 0534AV | 25 m | 48.57 | |
39 | 152 | Mayland Liva | 2006 | NÆSTVED | 0622AK | 25 m | 48.71 | |
40 | 90 | Stoklund Maria | 2006 | KALUNDBORG | 0648AF | 25 m | 49.33 | |
41 | 384 | Hovmand Isa | 2000 | SK-SYD | 0048BA | 25 m | 49.60 | |
42 | 183 | Høst Cathrine | 2004 | NYBORG | 0406AM | 25 m | 49.75 | |
43 | 214 | Nielsen Sophie | 2006 | ODSHERRED | 0688AR | 25 m | 50.93 | |
44 | 391 | Larsen Emilie | 2005 | SK-SYD | 0568AV | 25 m | 51.41 | |
45 | 353 | Rought Astamaja | 2006 | KORSØR | 0682AJ | 25 m | 51.57 | |
46 | 376 | Wagner Klara | 2004 | SHS-STEVNS | 0426AI | 25 m | 51.72 | |
47 | 378 | Winther-Jensen Sif | 2004 | SHS-STEVNS | 0476AT | 25 m | 52.35 | |
48 | 312 | Petersen Clara | 2006 | SLAGELSE | 0644AM | 25 m | 52.53 | |
49 | 445 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 25 m | 52.89 | |
50 | 199 | Nissen Mathilde | 2004 | NYBORG | 0438AZ | 25 m | 52.99 | |
51 | 298 | Jørgensen Emma | 2005 | SLAGELSE | 0592AY | 25 m | 53.21 | |
52 | 196 | Nielsen Klara Amalie | 2006 | NYBORG | 0688AP | 25 m | 53.41 | |
53 | 139 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 25 m | 53.52 | |
54 | 180 | Falkenstrøm Freja S. | 2004 | NYBORG | 0434AK | 25 m | 53.71 | |
55 | 302 | Lauridsen Frida | 2005 | SLAGELSE | 0514AO | 25 m | 54.27 | |
56 | 318 | Tønnesen Silke Krakau | 2006 | SLAGELSE | 0654AC | 25 m | 54.63 | |
57 | 357 | Christensen Frida | 2005 | SHS-STEVNS | 0532AN | 25 m | 55.66 | |
58 | 327 | Boye Asta Marie | 2006 | KORSØR | 0626AF | 25 m | 57.62 | |
59 | 146 | Kristensen Marie-Louise | 2006 | NÆSTVED | 25 m | 58.34 | ||
60 | 364 | Hansen Silke Emma | 2006 | SHS-STEVNS | 0638AK | 25 m | 58.53 | |
61 | 95 | Vinding Rebecca Skov | 2007 | KALUNDBORG | 0716AL | 25 m | 1:01.94 | |
62 | 162 | Raunholt Freja Katrine | 2006 | NÆSTVED | 0692AP | 25 m | 1:02.09 | |
63 | 348 | Møller Freja | 2006 | KORSØR | 0642AF | 25 m | 1:04.02 | |
64 | 179 | Falkenstrøm Dicte S. | 2008 | NYBORG | 0814AA | 25 m | 1:04.24 | |
65 | 375 | Wagner Freja | 2007 | SHS-STEVNS | 0778AB | 25 m | 1:04.56 | |
66 | 91 | Thomsen Thilde | 2008 | KALUNDBORG | 0806AA | 25 m | 1:05.01 | |
67 | 469 | Johansen Lisa Ellegaard | 2004 | VORDINGB | 0476AJ | 25 m | 1:06.41 | |
68 | 289 | Thomsen Linnea Worm | 2005 | RINGSTED | 0548AH | 25 m | 1:08.76 | |
69 | 31 | Jakobsen Cecilie | 2008 | HERLUFSHOL | 25 m | 1:16.00 | ||
70 | 156 | Nielsen Asta Lund | 2008 | NÆSTVED | 0836AF | 25 m | 1:16.47 | |
71 | 130 | Christensen Sille | 2006 | NÆSTVED | 0624AP | 25 m | 1:18.08 | |
72 | 34 | Johannesen Augusta | 2008 | HERLUFSHOL | 0888AF | 25 m | 1:20.00 | |
73 | 35 | Jørgensen Frederikke | 2007 | HERLUFSHOL | 25 m | 1:20.00 | ||
74 | 315 | Rosenstand Alberte | 2007 | SLAGELSE | 0788AK | 25 m | 1:21.65 | |
75 | 537 | Justesen Laura Friis | 2006 | VORDINGB | 25 m | 1:24.09 | ||
76 | 296 | Grøntved Emma | 2009 | SLAGELSE | 0982AC | 25 m | 1:27.30 | |
77 | 276 | Redke Maja Burø | 2007 | RINGSTED | 25 m | 1:28.50 | ||
78 | 21 | Birgisdottir Sigrún | 2007 | HERLUFSHOL | 25 m | 1:30.00 | ||
79 | 50 | Pedersen Silja Rud | 2007 | HERLUFSHOL | 25 m | 1:30.00 | ||
80 | 106 | Jakobsen Sarah Møller | 2004 | NAKSKOV | 0416AW | 25 m | ||
81 | 133 | Dahlmann Merle | 2007 | NÆSTVED | 25 m | |||
82 | 212 | Kurps Amalie | 2004 | ODSHERRED | 25 m | |||
83 | 213 | Lihme Julie Louise | 2003 | ODSHERRED | 25 m | |||
84 | 228 | Andersen Liv Maria Febres | 2008 | RINGSTED | 25 m | |||
85 | 233 | Grønnehøj Mathilde | 2006 | RINGSTED | 0652AR | 25 m | ||
86 | 234 | Gudmundsdottir Heidi Dogg | 2007 | RINGSTED | 25 m | |||
87 | 294 | Attrup Emma | 2007 | SLAGELSE | 0748AL | 25 m | ||
88 | 300 | Kjeldsen Silje Juul | 2008 | SLAGELSE | 0826AG | 25 m | ||
89 | 303 | Lauritzen Ida | 2006 | SLAGELSE | 0634AQ | 25 m | ||
90 | 314 | Raunkjær Alberte Bendix | 2007 | SLAGELSE | 0728AO | 25 m | ||
91 | 317 | Sams Amalie | 2007 | SLAGELSE | 0768AK | 25 m | ||
92 | 372 | Rasmussen Signe | 2006 | SHS-STEVNS | 0698AE | 25 m | ||
93 | 484 | Jonsdottir Kolbrun | 2003 | ICELAND | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 10 september 2017 |
Licens til Ringsted Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 21:04 |
Løb 6, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 435 | Johannessen Frans | 1992 | TRITON B | 9277AB | 25 m | 27.60 | |
2 | 28 | Hansen Mads Ingeman | 1997 | HERLUFSHOL | 9719AC | 25 m | 29.52 | |
3 | 452 | Stjernholm Gustav Klit | 2002 | TRITON B | 0215AD | 25 m | 30.35 | |
4 | 407 | Andersen Emil | 1992 | TRITON B | 9273AH | 25 m | 30.64 | |
5 | 408 | Andersen Tobias | 1998 | TRITON B | 9853AF | 25 m | 30.96 | |
6 | 311 | Nygaard Magnus | 2000 | SLAGELSE | 0045AH | 25 m | 31.25 | |
7 | 434 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 25 m | 31.88 | |
8 | 316 | Rought Elias | 2003 | SLAGELSE | 0359AF | 25 m | 32.42 | |
9 | 395 | Rasmussen Marius | 1999 | SK-SYD | 9937AL | 25 m | 32.90 | |
10 | 423 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 25 m | 33.04 | |
11 | 29 | Hansen Nicolai Yung | 2000 | HERLUFSHOL | 0011AN | 25 m | 33.63 | |
12 | 108 | Jensen Sebastian | 2001 | NAKSKOV | 0137AI | 25 m | 33.82 | |
13 | 297 | Johansen Emil Mølholm | 2000 | SLAGELSE | 0093AT | 25 m | 33.84 | |
14 | 138 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 25 m | 34.64 | |
15 | 46 | Nissen Gustav | 2001 | HERLUFSHOL | 0177AM | 25 m | 34.92 | |
16 | 190 | Maaløe Nikolai Hynkemejer | 1999 | NYBORG | 9957AM | 25 m | 35.56 | |
17 | 207 | Sandison Jonas Lykke | 2004 | NYBORG | 0415AF | 25 m | 35.75 | |
18 | 476 | Robertsson Arnor | 2002 | ICELAND | 25 m | 37.43 | ||
19 | 45 | Nissen Alfred | 2002 | HERLUFSHOL | 0279AQ | 25 m | 37.61 | |
20 | 299 | Jørgensen Jannik | 2004 | SLAGELSE | 0403AM | 25 m | 38.09 | |
21 | 80 | Mårtensen Joachim | 2004 | KALUNDBORG | 0457AK | 25 m | 38.10 | |
22 | 368 | Nielsen Søren G. | 2000 | SHS-STEVNS | 0059AL | 25 m | 38.28 | |
23 | 479 | Ingvarsson Jon Gooi | 2001 | ICELAND | 25 m | 39.61 | ||
24 | 386 | Jürs Tue Vestergaard | 2004 | SK-SYD | 0411AQ | 25 m | 39.90 | |
25 | 464 | Frederiksen Gustav B. | 2004 | VORDINGB | 0457AO | 25 m | 40.86 | |
26 | 352 | Rasmussen Viktor Holst | 2003 | KORSØR | 0311AL | 25 m | 41.39 | |
27 | 220 | Bodal Benjamin | 2003 | RINGSTED | 0385AF | 25 m | 41.67 | |
28 | 396 | Rasmussen Stefan | 2004 | SK-SYD | 0449AM | 25 m | 41.73 | |
29 | 194 | Nancke Mark Kronbæk | 2004 | NYBORG | 0497AK | 25 m | 42.18 | |
30 | 467 | Hansen Magnus Juul | 2003 | VORDINGB | 0389AN | 25 m | 42.50 | |
31 | 438 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 25 m | 42.64 | |
32 | 379 | Xu Oscar | 2003 | SHS-STEVNS | 0323AM | 25 m | 43.25 | |
33 | 339 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | KORSØR | 0549AB | 25 m | 43.55 | |
34 | 442 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 25 m | 43.75 | |
35 | 335 | Jepsen Christian | 2005 | KORSØR | 0553AF | 25 m | 44.06 | |
36 | 132 | Clausen Mathias | 2002 | NÆSTVED | 0237AO | 25 m | 44.49 | |
37 | 142 | Hansen Jacob Meisner | 2003 | NÆSTVED | 0323AK | 25 m | 44.63 | |
38 | 380 | Bendsen Esben Errebo | 2004 | SK-SYD | 0401AQ | 25 m | 45.16 | |
39 | 129 | Bentsen Sebastian N. | 2004 | NÆSTVED | 0437AL | 25 m | 45.55 | |
40 | 282 | Stærmose Jakob | 2005 | RINGSTED | 0583AD | 25 m | 45.93 | |
41 | 319 | Vadmand Julius | 2005 | SLAGELSE | 0551AJ | 25 m | 47.89 | |
42 | 92 | Thomsen Thoke | 2006 | KALUNDBORG | 0681AF | 25 m | 48.37 | |
43 | 363 | Hansen Magnus | 2004 | SHS-STEVNS | 0465AD | 25 m | 50.37 | |
44 | 201 | Okkerholm Alexander | 2005 | NYBORG | 0535AJ | 25 m | 50.89 | |
45 | 237 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 25 m | 51.00 | |
46 | 273 | Henriksen Noah Berg | 2005 | RINGSTED | 0561AM | 25 m | 51.25 | |
47 | 208 | Sandison Mathias Lykke | 2007 | NYBORG | 0797AA | 25 m | 51.68 | |
48 | 483 | Helgason Rokkvi | 2004 | ICELAND | 25 m | 52.46 | ||
49 | 310 | Nielsen Nikolaj | 2006 | SLAGELSE | 0629AD | 25 m | 56.09 | |
50 | 247 | Juul-Andersen August | 2007 | RINGSTED | 0777AD | 25 m | 56.36 | |
51 | 244 | Haak Oscar | 2007 | RINGSTED | 0785AE | 25 m | 57.39 | |
52 | 192 | Mortensen Emil B. | 2006 | NYBORG | 0667AF | 25 m | 58.25 | |
53 | 148 | Larsen Mads G. Skovly | 2006 | NÆSTVED | 0657AL | 25 m | 59.98 | |
54 | 218 | Baba Ali | 2006 | RINGSTED | 0687AJ | 25 m | 1:04.37 | |
55 | 89 | Stoklund David | 2008 | KALUNDBORG | 0811AA | 25 m | 1:09.67 | |
56 | 76 | Larsen Johan Lykkebo | 2007 | KALUNDBORG | 0733AG | 25 m | 1:12.04 | |
57 | 178 | Christiansen Lukas Skov | 2005 | NYBORG | 0539AM | 25 m | 1:14.24 | |
58 | 295 | Ethelberg Aksel | 2005 | SLAGELSE | 0551AM | 25 m | 1:14.47 | |
59 | 536 | Sandbirk-Clausen Nikolaj | 2006 | VORDINGB | 25 m | 1:15.00 | ||
60 | 17 | Aunt Sebastian | 2007 | HERLUFSHOL | 0747AH | 25 m | 1:30.00 | |
61 | 54 | Svenningsen Sebastian | 2006 | HERLUFSHOL | 25 m | 1:30.00 | ||
62 | 111 | Jørgensen Magnus Hauballe | 2007 | NAKSKOV | 0771AH | 25 m | ||
63 | 112 | Lindberg Tobias | 2003 | NAKSKOV | 0397AI | 25 m | ||
64 | 243 | Houmann Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 25 m | ||
65 | 366 | Mark Magnus Vasegaard | 2006 | SHS-STEVNS | 0633AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 10 september 2017 |
Licens til Ringsted Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 21:04 |
Løb 7, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 419 | Duus Amanda | 2000 | TRITON B | 0076AA | 25 m | 1:04.34 | |
2 | 426 | Hansen Katrine B. | 1999 | TRITON B | 9934AB | 25 m | 1:04.60 | |
3 | 388 | Jørgensen Thyra | 2002 | SK-SYD | 0218AC | 25 m | 1:04.92 | |
4 | 38 | Krumbak Maria Caroline | 2000 | HERLUFSHOL | 0064AE | 25 m | 1:06.50 | |
5 | 93 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 25 m | 1:07.16 | |
6 | 430 | Hougaard Camilla | 2002 | TRITON B | 0282AJ | 25 m | 1:09.82 | |
7 | 13 | Anker Wilma | 2004 | HERLUFSHOL | 0486AK | 25 m | 1:10.31 | |
8 | 421 | Eriksen Isabel K. | 2001 | TRITON B | 0122AH | 25 m | 1:10.71 | |
9 | 88 | Stanelt Frida Bang | 2004 | KALUNDBORG | 0422AL | 25 m | 1:10.74 | |
10 | 472 | Nykjær Maya | 2001 | VORDINGB | 0144AW | 25 m | 1:11.16 | |
11 | 428 | Hertzberg Sofie | 2002 | TRITON B | 0262AK | 25 m | 1:14.39 | |
12 | 37 | Krumbak Josefine | 2004 | HERLUFSHOL | 0458AD | 25 m | 1:15.14 | |
13 | 446 | Rishøj Ida | 2002 | TRITON B | 0286AF | 25 m | 1:17.29 | |
14 | 415 | Brandt Anna Leopold | 2004 | TRITON B | 0478AM | 25 m | 1:18.06 | |
15 | 290 | Wismann Cathrine | 2002 | RINGSTED | 0264AS | 25 m | 1:19.85 | |
16 | 181 | Hansen Maria Bebe | 2004 | NYBORG | 0482AG | 25 m | 1:19.98 | |
17 | 75 | Larsen Anna | 2004 | KALUNDBORG | 0498AD | 25 m | 1:23.26 | |
18 | 432 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 1:28.13 | |
19 | 373 | Schnack Emma | 2002 | SHS-STEVNS | 0226AU | 25 m | 1:32.53 | |
20 | 400 | Sander-Bjerge Sophia | 1999 | SK-SYD | 9968BA | 25 m | 1:33.09 | |
21 | 274 | Rasmussen Aliyah Savannah | 2005 | RINGSTED | 0564AN | 25 m | 1:33.47 | |
22 | 205 | Pedersen Maja Johanne | 2005 | NYBORG | 0578AE | 25 m | 1:36.31 | |
23 | 250 | Klintby Mathilde | 2004 | RINGSTED | 0492AZ | 25 m | 1:38.25 | |
24 | 27 | Hansen Frederikke B. | 2005 | HERLUFSHOL | 0532AE | 25 m | 1:39.76 | |
25 | 48 | Osatoharimwen Fanta | 2005 | HERLUFSHOL | 0568AL | 25 m | 1:41.85 | |
26 | 23 | Bruhn Ida | 2004 | HERLUFSHOL | 0444AP | 25 m | 1:42.48 | |
27 | 134 | Dinesen Victoria | 2005 | NÆSTVED | 0692AN | 25 m | 1:42.75 | |
28 | 219 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 25 m | 1:43.62 | |
29 | 271 | Olsen Lara W. S. | 2006 | RINGSTED | 0696AA | 25 m | 1:44.00 | |
30 | 52 | Simonsen Anne-Sofie Løhr | 2004 | HERLUFSHOL | 0462AO | 25 m | 1:48.68 | |
31 | 288 | Sørensen Emma Skjold | 2004 | RINGSTED | 0406AX | 25 m | 1:52.89 | |
32 | 100 | Hansen Astrid Pries | 2007 | NAKSKOV | 0716AC | 25 m | 1:58.78 | |
33 | 33 | Jensen Sofie Løfmark | 2004 | HERLUFSHOL | 0494AW | 25 m | 2:00.00 | |
34 | 57 | Visler Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0626AI | 25 m | 2:03.67 | |
35 | 265 | Møller Anna | 2007 | RINGSTED | 0792AG | 25 m | 2:19.78 | |
36 | 126 | Arentsen Freja | 2005 | NÆSTVED | 0582AJ | 25 m | ||
37 | 210 | Vestergaard Mathilde | 2006 | NYBORG | 0606AI | 25 m | ||
38 | 348 | Møller Freja | 2006 | KORSØR | 0642AF | 25 m | ||
39 | 456 | Thomsen Ella Bødker | 2005 | TRITON B | 0576AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 10 september 2017 |
Licens til Ringsted Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 21:04 |
Løb 8, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 424 | Hansen Claus | 1995 | TRITON B | 9593AP | 25 m | 56.57 | |
2 | 435 | Johannessen Frans | 1992 | TRITON B | 9277AB | 25 m | 57.04 | |
3 | 440 | Møldrup Marius | 1999 | TRITON B | 9977AI | 25 m | 57.18 | |
4 | 434 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 25 m | 57.40 | |
5 | 410 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 25 m | 57.92 | |
6 | 108 | Jensen Sebastian | 2001 | NAKSKOV | 0137AI | 25 m | 1:00.32 | |
7 | 40 | Løhr Magnus | 2001 | HERLUFSHOL | 0173AJ | 25 m | 1:01.61 | |
8 | 451 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 25 m | 1:01.98 | |
9 | 78 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 1:03.33 | |
10 | 115 | Pedersen Nikolai Pagh | 2002 | NAKSKOV | 0235AB | 25 m | 1:03.43 | |
11 | 304 | Lykke Silas | 2003 | SLAGELSE | 0339AP | 25 m | 1:03.73 | |
12 | 406 | Aasberg Magnus | 2001 | TRITON B | 0143AG | 25 m | 1:04.63 | |
13 | 110 | Johansen Erling | 2000 | NAKSKOV | 0065AS | 25 m | 1:05.37 | |
14 | 423 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 25 m | 1:06.47 | |
15 | 417 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 25 m | 1:06.79 | |
16 | 429 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 25 m | 1:08.36 | |
17 | 305 | Madsen Casper | 2004 | SLAGELSE | 0461AC | 25 m | 1:09.79 | |
18 | 220 | Bodal Benjamin | 2003 | RINGSTED | 0385AF | 25 m | 1:10.64 | |
19 | 84 | Petersen Frederik Scheby | 2004 | KALUNDBORG | 0491AH | 25 m | 1:12.50 | |
20 | 458 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | 1:13.38 | |
21 | 232 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 25 m | 1:13.87 | |
22 | 107 | Jensen Christoffer | 2002 | NAKSKOV | 0209AE | 25 m | 1:19.74 | |
23 | 209 | Thuelund Teodor | 2005 | NYBORG | 0577AH | 25 m | 1:24.36 | |
24 | 137 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 1:27.93 | |
25 | 444 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 25 m | 1:28.10 | |
26 | 30 | Høy August | 2005 | HERLUFSHOL | 0539AG | 25 m | 1:30.00 | |
27 | 125 | Andersen Sammi Asker | 2003 | NÆSTVED | 0347AK | 25 m | 1:30.51 | |
28 | 335 | Jepsen Christian | 2005 | KORSØR | 0553AF | 25 m | 1:32.36 | |
29 | 229 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 1:32.50 | |
30 | 350 | Pedersen Casper | 2004 | KORSØR | 0467AP | 25 m | 1:41.73 | |
31 | 338 | Knudsen Lukas Kjeldsholm | 2004 | KORSØR | 0441AG | 25 m | 1:48.24 | |
32 | 333 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | KORSØR | 0489AH | 25 m | 1:49.33 | |
33 | 182 | Hansen Tobias | 2005 | NYBORG | 0531AK | 25 m | 1:58.68 | |
34 | 242 | Houmann Tristan | 2008 | RINGSTED | 0867AA | 25 m | 2:04.23 | |
35 | 263 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 25 m | ||
36 | 264 | Mølbak Tobias | 2004 | RINGSTED | 0481AP | 25 m | ||
37 | 275 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 25 m | ||
38 | 337 | Jørgensen Benjamin | 2005 | KORSØR | 0539AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 10 september 2017 |
Licens til Ringsted Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 21:04 |
Løb 9, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 437 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 25 m | 1:05.42 | |
2 | 443 | Palmund Liva | 2002 | TRITON B | 0246AA | 25 m | 1:06.39 | |
3 | 453 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 25 m | 1:06.69 | |
4 | 416 | Brandt Julie Darlem | 2001 | TRITON B | 0182AH | 25 m | 1:08.39 | |
5 | 64 | Junge Laura Holm | 1998 | KALUNDBORG | 9838AD | 25 m | 1:09.34 | |
6 | 22 | Bruhn Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0206AQ | 25 m | 1:10.11 | |
7 | 431 | Janner Laura | 2002 | TRITON B | 0214AB | 25 m | 1:10.41 | |
8 | 99 | Eggertsen Melanie | 2002 | NAKSKOV | 0232AI | 25 m | 1:10.65 | |
9 | 455 | Strandby Sofie | 1999 | TRITON B | 9976AC | 25 m | 1:10.82 | |
10 | 441 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 25 m | 1:11.04 | |
11 | 147 | Kristensen Viktoria Bæts | 2002 | NÆSTVED | 0286AP | 25 m | 1:11.85 | |
12 | 384 | Hovmand Isa | 2000 | SK-SYD | 0048BA | 25 m | 1:12.46 | |
13 | 393 | Neumann Clara | 2001 | SK-SYD | 0164AC | 25 m | 1:12.62 | |
14 | 74 | Kristensen Nicole | 1999 | KALUNDBORG | 9954AY | 25 m | 1:13.66 | |
15 | 425 | Hansen Johanne B. | 2002 | TRITON B | 0264AF | 25 m | 1:13.78 | |
16 | 418 | Dimitrova Volena | 1999 | TRITON B | 9942BE | 25 m | 1:14.62 | |
17 | 439 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 25 m | 1:15.01 | |
18 | 413 | Borch Mikala Ravn | 2003 | TRITON B | 0348AR | 25 m | 1:15.09 | |
19 | 131 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | NÆSTVED | 0202AB | 25 m | 1:16.04 | |
20 | 354 | Thornsen Elida | 2005 | KORSØR | 0528AA | 25 m | 1:16.62 | |
21 | 473 | Petersen Freja | 2000 | VORDINGB | 0018BE | 25 m | 1:16.83 | |
22 | 309 | Nielsen Karoline | 2004 | SLAGELSE | 0422AB | 25 m | 1:16.86 | |
23 | 63 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 1:17.41 | |
24 | 135 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 25 m | 1:17.52 | |
25 | 422 | Frydenlund Ida-Marie | 2003 | TRITON B | 0304AP | 25 m | 1:18.43 | |
26 | 203 | Pedersen Kristine Kipper | 2004 | NYBORG | 0494AV | 25 m | 1:18.54 | |
27 | 450 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON B | 0524AD | 25 m | 1:18.77 | |
28 | 58 | Østerlund Amalie | 2005 | HERLUFSHOL | 0584AJ | 25 m | 1:19.65 | |
29 | 43 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 25 m | 1:20.37 | |
30 | 449 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 25 m | 1:20.68 | |
31 | 141 | Hansen Freja Zerbst | 2001 | NÆSTVED | 0162BB | 25 m | 1:20.89 | |
32 | 11 | Andersen Selma V Studnitz | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AB | 25 m | 1:21.35 | |
33 | 65 | Kaiser Thea | 2004 | KALUNDBORG | 0402AZ | 25 m | 1:21.41 | |
34 | 75 | Larsen Anna | 2004 | KALUNDBORG | 0498AD | 25 m | 1:21.44 | |
35 | 362 | Hansen Julie Nedergaard | 2001 | SHS-STEVNS | 0136AR | 25 m | 1:21.54 | |
36 | 474 | Søndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 25 m | 1:21.78 | |
37 | 219 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 25 m | 1:22.44 | |
38 | 480 | Prastardottir Karlotta Maria | 1998 | ICELAND | 25 m | 1:22.85 | ||
39 | 51 | Scheel Mille | 2003 | HERLUFSHOL | 0318AW | 25 m | 1:22.88 | |
40 | 448 | Rubak Kathrine Bang | 2004 | TRITON B | 0486AE | 25 m | 1:23.15 | |
41 | 217 | Andersen Emma M. | 2003 | RINGSTED | 0392AJ | 25 m | 1:23.98 | |
42 | 144 | Jensen Thea Torndal | 2004 | NÆSTVED | 0456AJ | 25 m | 1:24.11 | |
43 | 381 | Frederiksen Josephine | 2005 | SK-SYD | 0532AP | 25 m | 1:24.71 | |
44 | 389 | Kjølby Ida | 2003 | SK-SYD | 0398BB | 25 m | 1:24.81 | |
45 | 140 | Hansen Agnes Barner | 2005 | NÆSTVED | 0522AL | 25 m | 1:24.98 | |
46 | 145 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 1:25.08 | |
47 | 277 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 25 m | 1:25.83 | |
48 | 392 | Møller Signe Bagge | 2004 | SK-SYD | 0414AW | 25 m | 1:26.67 | |
49 | 334 | Hejlesen Isabella | 2004 | KORSØR | 0428AW | 25 m | 1:27.46 | |
50 | 482 | Smaradottir Birta Run | 2004 | ICELAND | 25 m | 1:27.51 | ||
51 | 280 | Schmidt Astrid Nørret | 2002 | RINGSTED | 0232BC | 25 m | 1:27.80 | |
52 | 55 | Sørensen Andrea Holm | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AJ | 25 m | 1:27.90 | |
53 | 159 | Nielsen Olivia My | 2004 | NÆSTVED | 0446AT | 25 m | 1:28.08 | |
54 | 457 | Thomsen Martha Bødker | 2005 | TRITON B | 0586AH | 25 m | 1:28.26 | |
55 | 345 | Kroman Laura | 2004 | KORSØR | 0444AW | 25 m | 1:29.48 | |
56 | 180 | Falkenstrøm Freja S. | 2004 | NYBORG | 0434AK | 25 m | 1:29.66 | |
57 | 184 | Juliussen Karoline Elholm | 2004 | NYBORG | 0496AF | 25 m | 1:29.73 | |
58 | 102 | Hansen Malou | 2004 | NAKSKOV | 0454AM | 25 m | 1:31.58 | |
59 | 79 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 0652AK | 25 m | 1:31.73 | |
60 | 191 | Memborg Laura Riber | 2004 | NYBORG | 0428AL | 25 m | 1:32.21 | |
61 | 152 | Mayland Liva | 2006 | NÆSTVED | 0622AK | 25 m | 1:33.37 | |
62 | 44 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 1:33.60 | |
63 | 347 | Mathiasen Silje | 2006 | KORSØR | 0628AG | 25 m | 1:33.69 | |
64 | 151 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 0616AM | 25 m | 1:34.00 | |
65 | 97 | Baltser Maya | 2004 | NAKSKOV | 0426AP | 25 m | 1:34.95 | |
66 | 59 | Andersen Pauline | 2005 | KALUNDBORG | 0592AP | 25 m | 1:34.99 | |
67 | 534 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 25 m | 1:35.16 | |
68 | 199 | Nissen Mathilde | 2004 | NYBORG | 0438AZ | 25 m | 1:35.22 | |
69 | 399 | Sander-Bjerge Emilia | 2003 | SK-SYD | 0302BD | 25 m | 1:35.77 | |
70 | 20 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | 1:36.39 | |
71 | 143 | Jensen Asta Marie R. | 2007 | NÆSTVED | 0742AE | 25 m | 1:36.47 | |
72 | 436 | Juhl Isabella Koch | 2006 | TRITON B | 0604AH | 25 m | 1:36.72 | |
73 | 139 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 25 m | 1:36.89 | |
74 | 445 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 25 m | 1:37.60 | |
75 | 134 | Dinesen Victoria | 2005 | NÆSTVED | 0692AN | 25 m | 1:37.81 | |
76 | 105 | Høj Line | 2004 | NAKSKOV | 0444AM | 25 m | 1:38.44 | |
77 | 289 | Thomsen Linnea Worm | 2005 | RINGSTED | 0548AH | 25 m | 1:39.14 | |
78 | 530 | Grønlund Erica Veggerby | 2007 | TRITON B | 0736AC | 25 m | 1:40.15 | |
79 | 90 | Stoklund Maria | 2006 | KALUNDBORG | 0648AF | 25 m | 1:41.62 | |
80 | 33 | Jensen Sofie Løfmark | 2004 | HERLUFSHOL | 0494AW | 25 m | 1:42.77 | |
81 | 196 | Nielsen Klara Amalie | 2006 | NYBORG | 0688AP | 25 m | 1:43.23 | |
82 | 185 | Juliussen Katrine Elholm | 2006 | NYBORG | 0692AH | 25 m | 1:44.50 | |
83 | 210 | Vestergaard Mathilde | 2006 | NYBORG | 0606AI | 25 m | 1:45.03 | |
84 | 204 | Pedersen Louise Kipper | 2006 | NYBORG | 0646AG | 25 m | 1:45.49 | |
85 | 469 | Johansen Lisa Ellegaard | 2004 | VORDINGB | 0476AJ | 25 m | 1:45.49 | |
86 | 157 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 25 m | 1:45.64 | |
87 | 253 | Kruuse Astrid | 2005 | RINGSTED | 0554AQ | 25 m | 1:47.57 | |
88 | 288 | Sørensen Emma Skjold | 2004 | RINGSTED | 0406AX | 25 m | 1:48.22 | |
89 | 327 | Boye Asta Marie | 2006 | KORSØR | 0626AF | 25 m | 1:48.30 | |
90 | 10 | Andersen Camilla | 2006 | HERLUFSHOL | 0634AP | 25 m | 1:48.81 | |
91 | 248 | Juul-Andersen Sara | 2004 | RINGSTED | 0448AY | 25 m | 1:49.86 | |
92 | 372 | Rasmussen Signe | 2006 | SHS-STEVNS | 0698AE | 25 m | 1:50.44 | |
93 | 307 | Nielsen Elisabeth Tobel | 2007 | SLAGELSE | 0782AG | 25 m | 1:50.93 | |
94 | 128 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 1:53.02 | |
95 | 162 | Raunholt Freja Katrine | 2006 | NÆSTVED | 0692AP | 25 m | 1:53.73 | |
96 | 266 | Møller Cecilie | 2005 | RINGSTED | 0588AR | 25 m | 1:57.26 | |
97 | 95 | Vinding Rebecca Skov | 2007 | KALUNDBORG | 0716AL | 25 m | 1:58.09 | |
98 | 465 | Frederiksen Selma | 2008 | VORDINGB | 0824AA | 25 m | 2:00.52 | |
99 | 179 | Falkenstrøm Dicte S. | 2008 | NYBORG | 0814AA | 25 m | 2:02.16 | |
100 | 466 | Gyldenkærne Signe | 2006 | VORDINGB | 25 m | 2:05.00 | ||
101 | 61 | Fafner Amanda | 2007 | KALUNDBORG | 0756AK | 25 m | 2:06.19 | |
102 | 533 | Schiøtt Emilie Nygaard | 2007 | TRITON B | 0722AC | 25 m | 2:06.32 | |
103 | 283 | Stærmose Line | 2006 | RINGSTED | 0622AM | 25 m | 2:15.35 | |
104 | 470 | Nielsen Malou Danefred | 2007 | VORDINGB | 25 m | 2:20.00 | ||
105 | 537 | Justesen Laura Friis | 2006 | VORDINGB | 25 m | 2:20.00 | ||
106 | 463 | Frederiksen Ester Ganci | 2009 | VORDINGB | 0914AC | 25 m | 2:25.00 | |
107 | 60 | Bjerborg Isabella Holme | 2005 | KALUNDBORG | 0536AV | 25 m | ||
108 | 177 | Christensen Freya Isabel | 2005 | NYBORG | 0534AV | 25 m | ||
109 | 332 | Hallengreen Benedichte | 2005 | KORSØR | 0552AT | 25 m | ||
110 | 371 | Rasmussen Cecillie Bagge | 2005 | SHS-STEVNS | 0544AW | 25 m | ||
111 | 376 | Wagner Klara | 2004 | SHS-STEVNS | 0426AI | 25 m | ||
112 | 484 | Jonsdottir Kolbrun | 2003 | ICELAND | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 10 september 2017 |
Licens til Ringsted Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 21:04 |
Løb 10, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 435 | Johannessen Frans | 1992 | TRITON B | 9277AB | 25 m | 56.30 | |
2 | 427 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 25 m | 57.64 | |
3 | 408 | Andersen Tobias | 1998 | TRITON B | 9853AF | 25 m | 58.88 | |
4 | 433 | Jensen Mads Raaby | 2001 | TRITON B | 0149AB | 25 m | 59.55 | |
5 | 424 | Hansen Claus | 1995 | TRITON B | 9593AP | 25 m | 1:00.25 | |
6 | 452 | Stjernholm Gustav Klit | 2002 | TRITON B | 0215AD | 25 m | 1:00.62 | |
7 | 423 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 25 m | 1:01.32 | |
8 | 395 | Rasmussen Marius | 1999 | SK-SYD | 9937AL | 25 m | 1:02.55 | |
9 | 104 | Holm Mads | 1998 | NAKSKOV | 9837AC | 25 m | 1:02.59 | |
10 | 96 | Witthøft Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0045AA | 25 m | 1:03.77 | |
11 | 447 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 9943AN | 25 m | 1:03.82 | |
12 | 19 | Bækgaard Filip | 2000 | HERLUFSHOL | 0035AF | 25 m | 1:04.00 | |
13 | 406 | Aasberg Magnus | 2001 | TRITON B | 0143AG | 25 m | 1:05.85 | |
14 | 311 | Nygaard Magnus | 2000 | SLAGELSE | 0045AH | 25 m | 1:05.87 | |
15 | 24 | Bruhn Mads Lünell | 1998 | HERLUFSHOL | 9871AQ | 25 m | 1:08.00 | |
16 | 160 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 1:09.40 | |
17 | 138 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 25 m | 1:09.50 | |
18 | 417 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 25 m | 1:10.43 | |
19 | 479 | Ingvarsson Jon Gooi | 2001 | ICELAND | 25 m | 1:11.64 | ||
20 | 385 | Hovmand Ole | 2003 | SK-SYD | 0345AH | 25 m | 1:13.02 | |
21 | 306 | Mir Daniel | 2003 | SLAGELSE | 0349AJ | 25 m | 1:13.70 | |
22 | 77 | Lind-Ellefsen Andreas | 2001 | KALUNDBORG | 0149AP | 25 m | 1:14.11 | |
23 | 305 | Madsen Casper | 2004 | SLAGELSE | 0461AC | 25 m | 1:15.08 | |
24 | 390 | Kurtzmann Laurids Isling | 2002 | SK-SYD | 0253AS | 25 m | 1:15.37 | |
25 | 368 | Nielsen Søren G. | 2000 | SHS-STEVNS | 0059AL | 25 m | 1:15.51 | |
26 | 153 | Mouridsen Kristian | 2002 | NÆSTVED | 0261AR | 25 m | 1:16.05 | |
27 | 468 | Jensen Jonathan F. K. | 2002 | VORDINGB | 0263AO | 25 m | 1:16.06 | |
28 | 112 | Lindberg Tobias | 2003 | NAKSKOV | 0397AI | 25 m | 1:16.20 | |
29 | 202 | Pedersen Andreas | 2003 | NYBORG | 0331AH | 25 m | 1:16.54 | |
30 | 467 | Hansen Magnus Juul | 2003 | VORDINGB | 0389AN | 25 m | 1:17.40 | |
31 | 200 | Nissen Mikkel | 2002 | NYBORG | 0245AQ | 25 m | 1:17.67 | |
32 | 136 | Dyhr-Rasmussen Lauritz | 2004 | NÆSTVED | 0537AI | 25 m | 1:17.82 | |
33 | 124 | Andersen Matti | 2001 | NÆSTVED | 0197AR | 25 m | 1:17.83 | |
34 | 150 | Lorentzen Rasmus | 2001 | NÆSTVED | 0125AC | 25 m | 1:17.93 | |
35 | 458 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | 1:17.98 | |
36 | 194 | Nancke Mark Kronbæk | 2004 | NYBORG | 0497AK | 25 m | 1:19.07 | |
37 | 438 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 25 m | 1:19.66 | |
38 | 442 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 25 m | 1:19.75 | |
39 | 401 | Slente Alexander | 2004 | SK-SYD | 0427AM | 25 m | 1:19.88 | |
40 | 414 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 25 m | 1:20.75 | |
41 | 103 | Hausner Andreas | 1999 | NAKSKOV | 9903AS | 25 m | 1:21.03 | |
42 | 352 | Rasmussen Viktor Holst | 2003 | KORSØR | 0311AL | 25 m | 1:21.12 | |
43 | 166 | Trkulja Petar | 2006 | NÆSTVED | 0645AB | 25 m | 1:22.41 | |
44 | 386 | Jürs Tue Vestergaard | 2004 | SK-SYD | 0411AQ | 25 m | 1:22.52 | |
45 | 30 | Høy August | 2005 | HERLUFSHOL | 0539AG | 25 m | 1:22.92 | |
46 | 299 | Jørgensen Jannik | 2004 | SLAGELSE | 0403AM | 25 m | 1:23.28 | |
47 | 370 | Olsen Phillip Hausmann | 2003 | SHS-STEVNS | 0325AM | 25 m | 1:23.53 | |
48 | 14 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 25 m | 1:23.65 | |
49 | 109 | Jensen Valdemar | 2004 | NAKSKOV | 0487AH | 25 m | 1:24.24 | |
50 | 129 | Bentsen Sebastian N. | 2004 | NÆSTVED | 0437AL | 25 m | 1:24.28 | |
51 | 412 | Borch Magnus Ravn | 2003 | TRITON B | 0335AO | 25 m | 1:24.47 | |
52 | 249 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | 1:24.60 | |
53 | 396 | Rasmussen Stefan | 2004 | SK-SYD | 0449AM | 25 m | 1:24.87 | |
54 | 263 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 25 m | 1:25.20 | |
55 | 444 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 25 m | 1:25.29 | |
56 | 328 | Bønsøe Rasmus | 2006 | KORSØR | 0669AG | 25 m | 1:25.54 | |
57 | 208 | Sandison Mathias Lykke | 2007 | NYBORG | 0797AA | 25 m | 1:25.87 | |
58 | 125 | Andersen Sammi Asker | 2003 | NÆSTVED | 0347AK | 25 m | 1:26.01 | |
59 | 85 | Rasmussen Malthe Lorin | 2005 | KALUNDBORG | 0515AC | 25 m | 1:26.37 | |
60 | 336 | Johansen Frederik Schmidt | 2002 | KORSØR | 0239AT | 25 m | 1:26.70 | |
61 | 380 | Bendsen Esben Errebo | 2004 | SK-SYD | 0401AQ | 25 m | 1:27.92 | |
62 | 243 | Houmann Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 25 m | 1:27.97 | |
63 | 189 | Larsen Mikkel Bredal | 2005 | NYBORG | 0587AB | 25 m | 1:28.24 | |
64 | 379 | Xu Oscar | 2003 | SHS-STEVNS | 0323AM | 25 m | 1:28.25 | |
65 | 113 | Madsen August K | 2004 | NAKSKOV | 0481AC | 25 m | 1:28.50 | |
66 | 209 | Thuelund Teodor | 2005 | NYBORG | 0577AH | 25 m | 1:28.75 | |
67 | 319 | Vadmand Julius | 2005 | SLAGELSE | 0551AJ | 25 m | 1:30.68 | |
68 | 346 | Leal Lucas | 2001 | KORSØR | 0141AT | 25 m | 1:31.11 | |
69 | 195 | Nielsen Frederik | 2006 | NYBORG | 0659AD | 25 m | 1:31.18 | |
70 | 237 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 25 m | 1:31.79 | |
71 | 94 | Vinding Patrick Skov | 2005 | KALUNDBORG | 0583AN | 25 m | 1:33.38 | |
72 | 331 | Forsbæk Johannes | 2004 | KORSØR | 0483AP | 25 m | 1:33.44 | |
73 | 279 | Sahlberg Oliver Hostrup | 2003 | RINGSTED | 0395AJ | 25 m | 1:33.68 | |
74 | 275 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 25 m | 1:34.01 | |
75 | 349 | Nielsen Noah Vester | 2004 | KORSØR | 0439AL | 25 m | 1:34.21 | |
76 | 193 | Mühring Oskar | 2006 | NYBORG | 0679AD | 25 m | 1:35.14 | |
77 | 308 | Nielsen Johannes Tobel | 2004 | SLAGELSE | 0499AM | 25 m | 1:35.59 | |
78 | 272 | Pedersen Mikkel Holm | 2004 | RINGSTED | 0489AM | 25 m | 1:37.84 | |
79 | 89 | Stoklund David | 2008 | KALUNDBORG | 0811AA | 25 m | 1:38.04 | |
80 | 338 | Knudsen Lukas Kjeldsholm | 2004 | KORSØR | 0441AG | 25 m | 1:40.32 | |
81 | 201 | Okkerholm Alexander | 2005 | NYBORG | 0535AJ | 25 m | 1:40.77 | |
82 | 350 | Pedersen Casper | 2004 | KORSØR | 0467AP | 25 m | 1:41.12 | |
83 | 531 | Jensen Jonas Wilms | 2007 | TRITON B | 0717AD | 25 m | 1:44.06 | |
84 | 87 | Skafte Cilas | 2005 | KALUNDBORG | 0593AN | 25 m | 1:44.31 | |
85 | 461 | Capion Rasmus | 2005 | VORDINGB | 0505AH | 25 m | 1:45.00 | |
86 | 475 | Wesselhoff Jonathan | 2006 | VORDINGB | 0691AC | 25 m | 1:45.00 | |
87 | 192 | Mortensen Emil B. | 2006 | NYBORG | 0667AF | 25 m | 1:48.32 | |
88 | 256 | Meinert Gustav | 2006 | RINGSTED | 0659AH | 25 m | 1:49.25 | |
89 | 247 | Juul-Andersen August | 2007 | RINGSTED | 0777AD | 25 m | 1:50.86 | |
90 | 187 | Kobbernagel Nikolaj | 2007 | NYBORG | 0799AB | 25 m | 1:51.31 | |
91 | 252 | Kristoffersen Simon | 2005 | RINGSTED | 0589AL | 25 m | 1:51.97 | |
92 | 178 | Christiansen Lukas Skov | 2005 | NYBORG | 0539AM | 25 m | 1:56.49 | |
93 | 26 | Christiansen Tobias | 2006 | HERLUFSHOL | 0625AK | 25 m | 1:58.14 | |
94 | 62 | Gjelstrup Noel | 2004 | KALUNDBORG | 0497AO | 25 m | 2:05.98 | |
95 | 76 | Larsen Johan Lykkebo | 2007 | KALUNDBORG | 0733AG | 25 m | 2:08.19 | |
96 | 244 | Haak Oscar | 2007 | RINGSTED | 0785AE | 25 m | 2:10.64 | |
97 | 53 | Strate Frederik | 2003 | HERLUFSHOL | 0345AS | 25 m | 2:12.00 | |
98 | 188 | Kristensen Timmi Andkjær | 2007 | NYBORG | 0735AD | 25 m | ||
99 | 218 | Baba Ali | 2006 | RINGSTED | 0687AJ | 25 m | ||
100 | 363 | Hansen Magnus | 2004 | SHS-STEVNS | 0465AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 10 september 2017 |
Licens til Ringsted Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 21:04 |
Løb 11, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 441 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 25 m | 2:37.77 | |
2 | 409 | Bak Julie | 1997 | TRITON B | 9782AJ | 25 m | 2:38.19 | |
3 | 455 | Strandby Sofie | 1999 | TRITON B | 9976AC | 25 m | 2:42.10 | |
4 | 181 | Hansen Maria Bebe | 2004 | NYBORG | 0482AG | 25 m | 2:43.83 | |
5 | 93 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 25 m | 2:47.59 | |
6 | 149 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 2:47.85 | |
7 | 453 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 25 m | 2:49.05 | |
8 | 422 | Frydenlund Ida-Marie | 2003 | TRITON B | 0304AP | 25 m | 2:50.66 | |
9 | 98 | Carlsen Malou | 2000 | NAKSKOV | 0036AO | 25 m | 2:52.47 | |
10 | 439 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 25 m | 2:57.25 | |
11 | 428 | Hertzberg Sofie | 2002 | TRITON B | 0262AK | 25 m | 2:57.90 | |
12 | 127 | Bendtsen Caroline | 2002 | NÆSTVED | 0254AK | 25 m | 2:58.10 | |
13 | 477 | Karaolani Abena | 2000 | ICELAND | 25 m | 3:06.43 | ||
14 | 43 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 25 m | 3:09.51 | |
15 | 274 | Rasmussen Aliyah Savannah | 2005 | RINGSTED | 0564AN | 25 m | 3:09.92 | |
16 | 430 | Hougaard Camilla | 2002 | TRITON B | 0282AJ | 25 m | 3:13.66 | |
17 | 398 | Rübner-Petersen Trine | 1997 | SK-SYD | 9702AZ | 25 m | 3:15.39 | |
18 | 205 | Pedersen Maja Johanne | 2005 | NYBORG | 0578AE | 25 m | 3:26.61 | |
19 | 145 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 3:27.65 | |
20 | 278 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 25 m | 3:40.50 | |
21 | 353 | Rought Astamaja | 2006 | KORSØR | 0682AJ | 25 m | 3:42.16 | |
22 | 289 | Thomsen Linnea Worm | 2005 | RINGSTED | 0548AH | 25 m | 3:46.50 | |
23 | 52 | Simonsen Anne-Sofie Løhr | 2004 | HERLUFSHOL | 0462AO | 25 m | 3:50.39 | |
24 | 176 | Christensen Frederikke M. | 2006 | NYBORG | 0644AI | 25 m | 3:50.52 | |
25 | 143 | Jensen Asta Marie R. | 2007 | NÆSTVED | 0742AE | 25 m | 3:50.86 | |
26 | 15 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 3:54.16 | |
27 | 183 | Høst Cathrine | 2004 | NYBORG | 0406AM | 25 m | 3:56.46 | |
28 | 302 | Lauridsen Frida | 2005 | SLAGELSE | 0514AO | 25 m | 4:02.16 | |
29 | 312 | Petersen Clara | 2006 | SLAGELSE | 0644AM | 25 m | 4:04.88 | |
30 | 236 | Haste Sascha | 2007 | RINGSTED | 0706AC | 25 m | 4:09.76 | |
31 | 204 | Pedersen Louise Kipper | 2006 | NYBORG | 0646AG | 25 m | 4:15.84 | |
32 | 318 | Tønnesen Silke Krakau | 2006 | SLAGELSE | 0654AC | 25 m | 4:16.48 | |
33 | 177 | Christensen Freya Isabel | 2005 | NYBORG | 0534AV | 25 m | ||
34 | 357 | Christensen Frida | 2005 | SHS-STEVNS | 0532AN | 25 m | ||
35 | 391 | Larsen Emilie | 2005 | SK-SYD | 0568AV | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 10 september 2017 |
Licens til Ringsted Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 21:04 |
Løb 12, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 434 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 25 m | 2:28.57 | |
2 | 311 | Nygaard Magnus | 2000 | SLAGELSE | 0045AH | 25 m | 2:28.67 | |
3 | 410 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 25 m | 2:36.30 | |
4 | 46 | Nissen Gustav | 2001 | HERLUFSHOL | 0177AM | 25 m | 2:43.31 | |
5 | 190 | Maaløe Nikolai Hynkemejer | 1999 | NYBORG | 9957AM | 25 m | 2:46.62 | |
6 | 153 | Mouridsen Kristian | 2002 | NÆSTVED | 0261AR | 25 m | 2:56.46 | |
7 | 150 | Lorentzen Rasmus | 2001 | NÆSTVED | 0125AC | 25 m | 3:01.37 | |
8 | 80 | Mårtensen Joachim | 2004 | KALUNDBORG | 0457AK | 25 m | 3:07.22 | |
9 | 386 | Jürs Tue Vestergaard | 2004 | SK-SYD | 0411AQ | 25 m | 3:07.52 | |
10 | 136 | Dyhr-Rasmussen Lauritz | 2004 | NÆSTVED | 0537AI | 25 m | 3:09.51 | |
11 | 438 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 25 m | 3:14.39 | |
12 | 42 | Meisne Sylvester Wichmann | 2005 | HERLUFSHOL | 0567AJ | 25 m | 3:19.20 | |
13 | 329 | Clausen Konrad | 2005 | KORSØR | 0547AF | 25 m | 3:23.61 | |
14 | 137 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 3:24.31 | |
15 | 229 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 3:33.22 | |
16 | 464 | Frederiksen Gustav B. | 2004 | VORDINGB | 0457AO | 25 m | 3:41.89 | |
17 | 346 | Leal Lucas | 2001 | KORSØR | 0141AT | 25 m | 3:42.28 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 10 september 2017 |
Licens til Ringsted Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 21:04 |
Løb 13, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 416 | Brandt Julie Darlem | 2001 | TRITON B | 0182AH | 25 m | 26.89 | |
2 | 437 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 25 m | 27.39 | |
3 | 419 | Duus Amanda | 2000 | TRITON B | 0076AA | 25 m | 27.49 | |
4 | 431 | Janner Laura | 2002 | TRITON B | 0214AB | 25 m | 27.62 | |
5 | 420 | Echardt Frederikke | 2002 | TRITON B | 0274AG | 25 m | 27.85 | |
6 | 388 | Jørgensen Thyra | 2002 | SK-SYD | 0218AC | 25 m | 28.07 | |
7 | 64 | Junge Laura Holm | 1998 | KALUNDBORG | 9838AD | 25 m | 28.12 | |
8 | 99 | Eggertsen Melanie | 2002 | NAKSKOV | 0232AI | 25 m | 28.12 | |
9 | 441 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 25 m | 28.31 | |
10 | 393 | Neumann Clara | 2001 | SK-SYD | 0164AC | 25 m | 28.47 | |
11 | 473 | Petersen Freja | 2000 | VORDINGB | 0018BE | 25 m | 28.74 | |
12 | 18 | Bækgaard Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0262AS | 25 m | 28.75 | |
13 | 38 | Krumbak Maria Caroline | 2000 | HERLUFSHOL | 0064AE | 25 m | 28.79 | |
14 | 147 | Kristensen Viktoria Bæts | 2002 | NÆSTVED | 0286AP | 25 m | 28.81 | |
15 | 88 | Stanelt Frida Bang | 2004 | KALUNDBORG | 0422AL | 25 m | 28.84 | |
16 | 22 | Bruhn Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0206AQ | 25 m | 29.05 | |
17 | 369 | Nielsen Tanja H | 1996 | SHS-STEVNS | 9626AI | 25 m | 29.15 | |
18 | 413 | Borch Mikala Ravn | 2003 | TRITON B | 0348AR | 25 m | 29.22 | |
19 | 387 | Jørgensen Julie Bruun | 2003 | SK-SYD | 0328AC | 25 m | 29.38 | |
20 | 418 | Dimitrova Volena | 1999 | TRITON B | 9942BE | 25 m | 29.58 | |
21 | 472 | Nykjær Maya | 2001 | VORDINGB | 0144AW | 25 m | 29.62 | |
22 | 13 | Anker Wilma | 2004 | HERLUFSHOL | 0486AK | 25 m | 29.63 | |
23 | 93 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 25 m | 29.66 | |
24 | 74 | Kristensen Nicole | 1999 | KALUNDBORG | 9954AY | 25 m | 29.70 | |
25 | 41 | Lønborg Emilia | 2002 | HERLUFSHOL | 0214AQ | 25 m | 29.77 | |
26 | 135 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 25 m | 29.90 | |
27 | 98 | Carlsen Malou | 2000 | NAKSKOV | 0036AO | 25 m | 30.02 | |
28 | 439 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 25 m | 30.14 | |
29 | 75 | Larsen Anna | 2004 | KALUNDBORG | 0498AD | 25 m | 30.15 | |
30 | 65 | Kaiser Thea | 2004 | KALUNDBORG | 0402AZ | 25 m | 30.30 | |
31 | 421 | Eriksen Isabel K. | 2001 | TRITON B | 0122AH | 25 m | 30.53 | |
32 | 58 | Østerlund Amalie | 2005 | HERLUFSHOL | 0584AJ | 25 m | 30.61 | |
33 | 101 | Hansen Julie Galsgaard | 2000 | NAKSKOV | 0022AC | 25 m | 30.69 | |
34 | 478 | Johannesdottir Katrin Eva | 2001 | ICELAND | 25 m | 30.78 | ||
35 | 460 | Bingler Léa Zoé | 2000 | VORDINGB | 0082AX | 25 m | 30.79 | |
36 | 383 | Hansen Anastasia | 2002 | SK-SYD | 0256BC | 25 m | 30.86 | |
37 | 425 | Hansen Johanne B. | 2002 | TRITON B | 0264AF | 25 m | 30.94 | |
38 | 361 | From Monique Bang | 2002 | SHS-STEVNS | 0224AB | 25 m | 30.98 | |
39 | 63 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 31.20 | |
40 | 37 | Krumbak Josefine | 2004 | HERLUFSHOL | 0458AD | 25 m | 31.25 | |
41 | 362 | Hansen Julie Nedergaard | 2001 | SHS-STEVNS | 0136AR | 25 m | 31.33 | |
42 | 203 | Pedersen Kristine Kipper | 2004 | NYBORG | 0494AV | 25 m | 31.35 | |
43 | 365 | Jakobsen Julie Farø | 1997 | SHS-STEVNS | 9738AG | 25 m | 31.52 | |
44 | 55 | Sørensen Andrea Holm | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AJ | 25 m | 31.68 | |
45 | 485 | Haflioadottir Droplaug Maria | 2000 | ICELAND | 25 m | 31.76 | ||
46 | 398 | Rübner-Petersen Trine | 1997 | SK-SYD | 9702AZ | 25 m | 31.81 | |
47 | 141 | Hansen Freja Zerbst | 2001 | NÆSTVED | 0162BB | 25 m | 31.92 | |
48 | 131 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | NÆSTVED | 0202AB | 25 m | 31.94 | |
49 | 23 | Bruhn Ida | 2004 | HERLUFSHOL | 0444AP | 25 m | 32.15 | |
50 | 309 | Nielsen Karoline | 2004 | SLAGELSE | 0422AB | 25 m | 32.21 | |
51 | 482 | Smaradottir Birta Run | 2004 | ICELAND | 25 m | 32.21 | ||
52 | 415 | Brandt Anna Leopold | 2004 | TRITON B | 0478AM | 25 m | 32.22 | |
53 | 217 | Andersen Emma M. | 2003 | RINGSTED | 0392AJ | 25 m | 32.48 | |
54 | 474 | Søndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 25 m | 32.59 | |
55 | 43 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 25 m | 32.63 | |
56 | 127 | Bendtsen Caroline | 2002 | NÆSTVED | 0254AK | 25 m | 32.92 | |
57 | 278 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 25 m | 32.97 | |
58 | 389 | Kjølby Ida | 2003 | SK-SYD | 0398BB | 25 m | 33.21 | |
59 | 334 | Hejlesen Isabella | 2004 | KORSØR | 0428AW | 25 m | 33.28 | |
60 | 367 | Nedergaard Signe | 2003 | SHS-STEVNS | 0344AQ | 25 m | 33.35 | |
61 | 432 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 33.55 | |
62 | 376 | Wagner Klara | 2004 | SHS-STEVNS | 0426AI | 25 m | 33.59 | |
63 | 126 | Arentsen Freja | 2005 | NÆSTVED | 0582AJ | 25 m | 33.80 | |
64 | 400 | Sander-Bjerge Sophia | 1999 | SK-SYD | 9968BA | 25 m | 33.86 | |
65 | 140 | Hansen Agnes Barner | 2005 | NÆSTVED | 0522AL | 25 m | 33.88 | |
66 | 397 | Ravn Ida Marie Bundgaard | 2004 | SK-SYD | 0488AV | 25 m | 34.00 | |
67 | 154 | Mørkeberg Katrine | 2004 | NÆSTVED | 0424AJ | 25 m | 34.05 | |
68 | 86 | Seneca Alba | 2005 | KALUNDBORG | 0576AN | 25 m | 34.10 | |
69 | 184 | Juliussen Karoline Elholm | 2004 | NYBORG | 0496AF | 25 m | 34.15 | |
70 | 51 | Scheel Mille | 2003 | HERLUFSHOL | 0318AW | 25 m | 34.20 | |
71 | 360 | From Maria Bang | 2000 | SHS-STEVNS | 0072AQ | 25 m | 34.32 | |
72 | 48 | Osatoharimwen Fanta | 2005 | HERLUFSHOL | 0568AL | 25 m | 34.34 | |
73 | 144 | Jensen Thea Torndal | 2004 | NÆSTVED | 0456AJ | 25 m | 34.35 | |
74 | 280 | Schmidt Astrid Nørret | 2002 | RINGSTED | 0232BC | 25 m | 34.36 | |
75 | 356 | Christensen Anna | 2003 | SHS-STEVNS | 0312AA | 25 m | 34.37 | |
76 | 381 | Frederiksen Josephine | 2005 | SK-SYD | 0532AP | 25 m | 34.47 | |
77 | 457 | Thomsen Martha Bødker | 2005 | TRITON B | 0586AH | 25 m | 34.65 | |
78 | 102 | Hansen Malou | 2004 | NAKSKOV | 0454AM | 25 m | 34.68 | |
79 | 197 | Nielsen Tenna Marie | 2004 | NYBORG | 0428AX | 25 m | 34.87 | |
80 | 347 | Mathiasen Silje | 2006 | KORSØR | 0628AG | 25 m | 34.88 | |
81 | 345 | Kroman Laura | 2004 | KORSØR | 0444AW | 25 m | 35.62 | |
82 | 402 | Ullerup Mille Marie | 2004 | SK-SYD | 0428AT | 25 m | 35.88 | |
83 | 456 | Thomsen Ella Bødker | 2005 | TRITON B | 0576AH | 25 m | 35.97 | |
84 | 371 | Rasmussen Cecillie Bagge | 2005 | SHS-STEVNS | 0544AW | 25 m | 36.02 | |
85 | 57 | Visler Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0626AI | 25 m | 36.05 | |
86 | 79 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 0652AK | 25 m | 36.41 | |
87 | 139 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 25 m | 36.46 | |
88 | 59 | Andersen Pauline | 2005 | KALUNDBORG | 0592AP | 25 m | 36.47 | |
89 | 534 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 25 m | 36.47 | |
90 | 301 | Kristensen Sigrid B. | 2004 | SLAGELSE | 0408AJ | 25 m | 36.80 | |
91 | 271 | Olsen Lara W. S. | 2006 | RINGSTED | 0696AA | 25 m | 36.82 | |
92 | 159 | Nielsen Olivia My | 2004 | NÆSTVED | 0446AT | 25 m | 37.01 | |
93 | 106 | Jakobsen Sarah Møller | 2004 | NAKSKOV | 0416AW | 25 m | 37.13 | |
94 | 152 | Mayland Liva | 2006 | NÆSTVED | 0622AK | 25 m | 37.15 | |
95 | 157 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 25 m | 37.49 | |
96 | 391 | Larsen Emilie | 2005 | SK-SYD | 0568AV | 25 m | 37.63 | |
97 | 399 | Sander-Bjerge Emilia | 2003 | SK-SYD | 0302BD | 25 m | 37.72 | |
98 | 20 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | 37.73 | |
99 | 151 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 0616AM | 25 m | 38.30 | |
100 | 445 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 25 m | 38.37 | |
101 | 90 | Stoklund Maria | 2006 | KALUNDBORG | 0648AF | 25 m | 38.38 | |
102 | 530 | Grønlund Erica Veggerby | 2007 | TRITON B | 0736AC | 25 m | 38.53 | |
103 | 196 | Nielsen Klara Amalie | 2006 | NYBORG | 0688AP | 25 m | 39.00 | |
104 | 348 | Møller Freja | 2006 | KORSØR | 0642AF | 25 m | 39.18 | |
105 | 469 | Johansen Lisa Ellegaard | 2004 | VORDINGB | 0476AJ | 25 m | 39.20 | |
106 | 302 | Lauridsen Frida | 2005 | SLAGELSE | 0514AO | 25 m | 39.27 | |
107 | 236 | Haste Sascha | 2007 | RINGSTED | 0706AC | 25 m | 39.40 | |
108 | 327 | Boye Asta Marie | 2006 | KORSØR | 0626AF | 25 m | 39.71 | |
109 | 332 | Hallengreen Benedichte | 2005 | KORSØR | 0552AT | 25 m | 39.95 | |
110 | 95 | Vinding Rebecca Skov | 2007 | KALUNDBORG | 0716AL | 25 m | 40.00 | |
111 | 436 | Juhl Isabella Koch | 2006 | TRITON B | 0604AH | 25 m | 40.16 | |
112 | 372 | Rasmussen Signe | 2006 | SHS-STEVNS | 0698AE | 25 m | 40.44 | |
113 | 162 | Raunholt Freja Katrine | 2006 | NÆSTVED | 0692AP | 25 m | 40.77 | |
114 | 60 | Bjerborg Isabella Holme | 2005 | KALUNDBORG | 0536AV | 25 m | 40.99 | |
115 | 364 | Hansen Silke Emma | 2006 | SHS-STEVNS | 0638AK | 25 m | 41.03 | |
116 | 312 | Petersen Clara | 2006 | SLAGELSE | 0644AM | 25 m | 41.12 | |
117 | 318 | Tønnesen Silke Krakau | 2006 | SLAGELSE | 0654AC | 25 m | 41.15 | |
118 | 292 | Alibasic Dzejla | 2005 | SLAGELSE | 0552AU | 25 m | 41.52 | |
119 | 33 | Jensen Sofie Løfmark | 2004 | HERLUFSHOL | 0494AW | 25 m | 41.60 | |
120 | 128 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 41.83 | |
121 | 357 | Christensen Frida | 2005 | SHS-STEVNS | 0532AN | 25 m | 41.90 | |
122 | 307 | Nielsen Elisabeth Tobel | 2007 | SLAGELSE | 0782AG | 25 m | 42.45 | |
123 | 10 | Andersen Camilla | 2006 | HERLUFSHOL | 0634AP | 25 m | 42.83 | |
124 | 185 | Juliussen Katrine Elholm | 2006 | NYBORG | 0692AH | 25 m | 42.98 | |
125 | 100 | Hansen Astrid Pries | 2007 | NAKSKOV | 0716AC | 25 m | 43.16 | |
126 | 248 | Juul-Andersen Sara | 2004 | RINGSTED | 0448AY | 25 m | 43.42 | |
127 | 233 | Grønnehøj Mathilde | 2006 | RINGSTED | 0652AR | 25 m | 43.61 | |
128 | 471 | Nordhald Silje Egeberg | 2007 | VORDINGB | 0716AD | 25 m | 43.97 | |
129 | 146 | Kristensen Marie-Louise | 2006 | NÆSTVED | 25 m | 44.06 | ||
130 | 61 | Fafner Amanda | 2007 | KALUNDBORG | 0756AK | 25 m | 44.74 | |
131 | 283 | Stærmose Line | 2006 | RINGSTED | 0622AM | 25 m | 44.88 | |
132 | 156 | Nielsen Asta Lund | 2008 | NÆSTVED | 0836AF | 25 m | 45.08 | |
133 | 265 | Møller Anna | 2007 | RINGSTED | 0792AG | 25 m | 45.72 | |
134 | 315 | Rosenstand Alberte | 2007 | SLAGELSE | 0788AK | 25 m | 46.44 | |
135 | 266 | Møller Cecilie | 2005 | RINGSTED | 0588AR | 25 m | 46.75 | |
136 | 465 | Frederiksen Selma | 2008 | VORDINGB | 0824AA | 25 m | 46.89 | |
137 | 298 | Jørgensen Emma | 2005 | SLAGELSE | 0592AY | 25 m | 47.23 | |
138 | 466 | Gyldenkærne Signe | 2006 | VORDINGB | 25 m | 47.31 | ||
139 | 300 | Kjeldsen Silje Juul | 2008 | SLAGELSE | 0826AG | 25 m | 47.75 | |
140 | 375 | Wagner Freja | 2007 | SHS-STEVNS | 0778AB | 25 m | 48.69 | |
141 | 246 | Jensen Chili Fløe | 2006 | RINGSTED | 25 m | 49.52 | ||
142 | 91 | Thomsen Thilde | 2008 | KALUNDBORG | 0806AA | 25 m | 50.03 | |
143 | 303 | Lauritzen Ida | 2006 | SLAGELSE | 0634AQ | 25 m | 50.26 | |
144 | 317 | Sams Amalie | 2007 | SLAGELSE | 0768AK | 25 m | 50.33 | |
145 | 34 | Johannesen Augusta | 2008 | HERLUFSHOL | 0888AF | 25 m | 50.93 | |
146 | 230 | Giroux-Drejer Amanda | 2006 | RINGSTED | 0636AP | 25 m | 51.35 | |
147 | 294 | Attrup Emma | 2007 | SLAGELSE | 0748AL | 25 m | 51.67 | |
148 | 270 | Nørregaard Emilie | 2007 | RINGSTED | 0748AF | 25 m | 54.68 | |
149 | 537 | Justesen Laura Friis | 2006 | VORDINGB | 25 m | 55.57 | ||
150 | 276 | Redke Maja Burø | 2007 | RINGSTED | 25 m | 57.61 | ||
151 | 463 | Frederiksen Ester Ganci | 2009 | VORDINGB | 0914AC | 25 m | 58.27 | |
152 | 470 | Nielsen Malou Danefred | 2007 | VORDINGB | 25 m | 58.94 | ||
153 | 296 | Grøntved Emma | 2009 | SLAGELSE | 0982AC | 25 m | 59.61 | |
154 | 114 | Nouar Mona | 2007 | NAKSKOV | 0784AO | 25 m | 1:03.85 | |
155 | 31 | Jakobsen Cecilie | 2008 | HERLUFSHOL | 25 m | 1:05.00 | ||
156 | 56 | Sørensen Julie Holm | 2008 | HERLUFSHOL | 0896AG | 25 m | 1:07.00 | |
157 | 35 | Jørgensen Frederikke | 2007 | HERLUFSHOL | 25 m | 1:09.00 | ||
158 | 21 | Birgisdottir Sigrún | 2007 | HERLUFSHOL | 25 m | 1:10.00 | ||
159 | 50 | Pedersen Silja Rud | 2007 | HERLUFSHOL | 25 m | 1:12.00 | ||
160 | 133 | Dahlmann Merle | 2007 | NÆSTVED | 25 m | |||
161 | 163 | Rosenkvist Sofie Neerup | 2008 | NÆSTVED | 25 m | |||
162 | 212 | Kurps Amalie | 2004 | ODSHERRED | 25 m | |||
163 | 213 | Lihme Julie Louise | 2003 | ODSHERRED | 25 m | |||
164 | 214 | Nielsen Sophie | 2006 | ODSHERRED | 0688AR | 25 m | ||
165 | 228 | Andersen Liv Maria Febres | 2008 | RINGSTED | 25 m | |||
166 | 314 | Raunkjær Alberte Bendix | 2007 | SLAGELSE | 0728AO | 25 m | ||
167 | 484 | Jonsdottir Kolbrun | 2003 | ICELAND | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 10 september 2017 |
Licens til Ringsted Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 21:04 |
Løb 14, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 435 | Johannessen Frans | 1992 | TRITON B | 9277AB | 25 m | 23.42 | |
2 | 424 | Hansen Claus | 1995 | TRITON B | 9593AP | 25 m | 23.44 | |
3 | 28 | Hansen Mads Ingeman | 1997 | HERLUFSHOL | 9719AC | 25 m | 24.44 | |
4 | 395 | Rasmussen Marius | 1999 | SK-SYD | 9937AL | 25 m | 24.45 | |
5 | 19 | Bækgaard Filip | 2000 | HERLUFSHOL | 0035AF | 25 m | 24.53 | |
6 | 440 | Møldrup Marius | 1999 | TRITON B | 9977AI | 25 m | 24.66 | |
7 | 451 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 25 m | 24.67 | |
8 | 423 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 25 m | 24.70 | |
9 | 433 | Jensen Mads Raaby | 2001 | TRITON B | 0149AB | 25 m | 24.83 | |
10 | 29 | Hansen Nicolai Yung | 2000 | HERLUFSHOL | 0011AN | 25 m | 25.41 | |
11 | 40 | Løhr Magnus | 2001 | HERLUFSHOL | 0173AJ | 25 m | 25.43 | |
12 | 108 | Jensen Sebastian | 2001 | NAKSKOV | 0137AI | 25 m | 25.45 | |
13 | 297 | Johansen Emil Mølholm | 2000 | SLAGELSE | 0093AT | 25 m | 25.72 | |
14 | 411 | Borch Alexander Ravn | 2001 | TRITON B | 0151AN | 25 m | 26.03 | |
15 | 115 | Pedersen Nikolai Pagh | 2002 | NAKSKOV | 0235AB | 25 m | 26.04 | |
16 | 447 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 9943AN | 25 m | 26.10 | |
17 | 110 | Johansen Erling | 2000 | NAKSKOV | 0065AS | 25 m | 26.17 | |
18 | 24 | Bruhn Mads Lünell | 1998 | HERLUFSHOL | 9871AQ | 25 m | 26.26 | |
19 | 78 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 26.54 | |
20 | 77 | Lind-Ellefsen Andreas | 2001 | KALUNDBORG | 0149AP | 25 m | 26.74 | |
21 | 429 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 25 m | 26.83 | |
22 | 138 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 25 m | 27.29 | |
23 | 45 | Nissen Alfred | 2002 | HERLUFSHOL | 0279AQ | 25 m | 27.58 | |
24 | 468 | Jensen Jonathan F. K. | 2002 | VORDINGB | 0263AO | 25 m | 27.72 | |
25 | 368 | Nielsen Søren G. | 2000 | SHS-STEVNS | 0059AL | 25 m | 27.75 | |
26 | 385 | Hovmand Ole | 2003 | SK-SYD | 0345AH | 25 m | 27.92 | |
27 | 476 | Robertsson Arnor | 2002 | ICELAND | 25 m | 27.92 | ||
28 | 160 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 28.17 | |
29 | 316 | Rought Elias | 2003 | SLAGELSE | 0359AF | 25 m | 28.22 | |
30 | 304 | Lykke Silas | 2003 | SLAGELSE | 0339AP | 25 m | 28.47 | |
31 | 107 | Jensen Christoffer | 2002 | NAKSKOV | 0209AE | 25 m | 28.55 | |
32 | 46 | Nissen Gustav | 2001 | HERLUFSHOL | 0177AM | 25 m | 28.56 | |
33 | 202 | Pedersen Andreas | 2003 | NYBORG | 0331AH | 25 m | 28.59 | |
34 | 479 | Ingvarsson Jon Gooi | 2001 | ICELAND | 25 m | 28.70 | ||
35 | 382 | Gram-Lange Jonas | 1999 | SK-SYD | 9971AD | 25 m | 28.89 | |
36 | 112 | Lindberg Tobias | 2003 | NAKSKOV | 0397AI | 25 m | 28.90 | |
37 | 220 | Bodal Benjamin | 2003 | RINGSTED | 0385AF | 25 m | 29.05 | |
38 | 84 | Petersen Frederik Scheby | 2004 | KALUNDBORG | 0491AH | 25 m | 29.11 | |
39 | 200 | Nissen Mikkel | 2002 | NYBORG | 0245AQ | 25 m | 29.23 | |
40 | 211 | Christiansen Asmund V. | 2000 | ODSHERRED | 0097AS | 25 m | 29.45 | |
41 | 358 | Frimodt-Møller Johannes | 2002 | SHS-STEVNS | 0251AA | 25 m | 29.47 | |
42 | 232 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 25 m | 29.48 | |
43 | 414 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 25 m | 29.54 | |
44 | 80 | Mårtensen Joachim | 2004 | KALUNDBORG | 0457AK | 25 m | 29.55 | |
45 | 142 | Hansen Jacob Meisner | 2003 | NÆSTVED | 0323AK | 25 m | 29.73 | |
46 | 194 | Nancke Mark Kronbæk | 2004 | NYBORG | 0497AK | 25 m | 29.83 | |
47 | 129 | Bentsen Sebastian N. | 2004 | NÆSTVED | 0437AL | 25 m | 30.06 | |
48 | 16 | Artmann Marcus | 2002 | HERLUFSHOL | 0277AQ | 25 m | 30.16 | |
49 | 370 | Olsen Phillip Hausmann | 2003 | SHS-STEVNS | 0325AM | 25 m | 30.18 | |
50 | 401 | Slente Alexander | 2004 | SK-SYD | 0427AM | 25 m | 30.24 | |
51 | 467 | Hansen Magnus Juul | 2003 | VORDINGB | 0389AN | 25 m | 30.31 | |
52 | 306 | Mir Daniel | 2003 | SLAGELSE | 0349AJ | 25 m | 30.49 | |
53 | 103 | Hausner Andreas | 1999 | NAKSKOV | 9903AS | 25 m | 30.91 | |
54 | 442 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 25 m | 31.30 | |
55 | 264 | Mølbak Tobias | 2004 | RINGSTED | 0481AP | 25 m | 31.76 | |
56 | 331 | Forsbæk Johannes | 2004 | KORSØR | 0483AP | 25 m | 31.81 | |
57 | 374 | Schnack Joakim | 2004 | SHS-STEVNS | 0421AC | 25 m | 31.82 | |
58 | 339 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | KORSØR | 0549AB | 25 m | 31.88 | |
59 | 333 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | KORSØR | 0489AH | 25 m | 31.92 | |
60 | 249 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | 32.21 | |
61 | 329 | Clausen Konrad | 2005 | KORSØR | 0547AF | 25 m | 32.31 | |
62 | 412 | Borch Magnus Ravn | 2003 | TRITON B | 0335AO | 25 m | 32.43 | |
63 | 328 | Bønsøe Rasmus | 2006 | KORSØR | 0669AG | 25 m | 32.56 | |
64 | 209 | Thuelund Teodor | 2005 | NYBORG | 0577AH | 25 m | 32.95 | |
65 | 444 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 25 m | 33.09 | |
66 | 380 | Bendsen Esben Errebo | 2004 | SK-SYD | 0401AQ | 25 m | 33.13 | |
67 | 481 | Sigurosson Sigurour Prainn | 2002 | ICELAND | 25 m | 33.42 | ||
68 | 189 | Larsen Mikkel Bredal | 2005 | NYBORG | 0587AB | 25 m | 33.43 | |
69 | 85 | Rasmussen Malthe Lorin | 2005 | KALUNDBORG | 0515AC | 25 m | 33.69 | |
70 | 335 | Jepsen Christian | 2005 | KORSØR | 0553AF | 25 m | 33.75 | |
71 | 109 | Jensen Valdemar | 2004 | NAKSKOV | 0487AH | 25 m | 33.83 | |
72 | 336 | Johansen Frederik Schmidt | 2002 | KORSØR | 0239AT | 25 m | 34.18 | |
73 | 379 | Xu Oscar | 2003 | SHS-STEVNS | 0323AM | 25 m | 34.25 | |
74 | 279 | Sahlberg Oliver Hostrup | 2003 | RINGSTED | 0395AJ | 25 m | 34.34 | |
75 | 363 | Hansen Magnus | 2004 | SHS-STEVNS | 0465AD | 25 m | 34.56 | |
76 | 125 | Andersen Sammi Asker | 2003 | NÆSTVED | 0347AK | 25 m | 34.61 | |
77 | 475 | Wesselhoff Jonathan | 2006 | VORDINGB | 0691AC | 25 m | 34.93 | |
78 | 94 | Vinding Patrick Skov | 2005 | KALUNDBORG | 0583AN | 25 m | 34.98 | |
79 | 282 | Stærmose Jakob | 2005 | RINGSTED | 0583AD | 25 m | 35.23 | |
80 | 337 | Jørgensen Benjamin | 2005 | KORSØR | 0539AB | 25 m | 35.53 | |
81 | 461 | Capion Rasmus | 2005 | VORDINGB | 0505AH | 25 m | 35.57 | |
82 | 113 | Madsen August K | 2004 | NAKSKOV | 0481AC | 25 m | 35.59 | |
83 | 350 | Pedersen Casper | 2004 | KORSØR | 0467AP | 25 m | 36.66 | |
84 | 349 | Nielsen Noah Vester | 2004 | KORSØR | 0439AL | 25 m | 37.01 | |
85 | 87 | Skafte Cilas | 2005 | KALUNDBORG | 0593AN | 25 m | 38.04 | |
86 | 273 | Henriksen Noah Berg | 2005 | RINGSTED | 0561AM | 25 m | 38.31 | |
87 | 89 | Stoklund David | 2008 | KALUNDBORG | 0811AA | 25 m | 38.33 | |
88 | 394 | Nielsen Frederik Skytte | 2005 | SK-SYD | 0585AJ | 25 m | 38.33 | |
89 | 148 | Larsen Mads G. Skovly | 2006 | NÆSTVED | 0657AL | 25 m | 39.02 | |
90 | 531 | Jensen Jonas Wilms | 2007 | TRITON B | 0717AD | 25 m | 39.47 | |
91 | 182 | Hansen Tobias | 2005 | NYBORG | 0531AK | 25 m | 39.64 | |
92 | 310 | Nielsen Nikolaj | 2006 | SLAGELSE | 0629AD | 25 m | 40.66 | |
93 | 206 | Rahr Sebastian | 2006 | NYBORG | 0633AF | 25 m | 41.21 | |
94 | 532 | Juhl Emil Koch | 2006 | TRITON B | 0623AG | 25 m | 41.24 | |
95 | 92 | Thomsen Thoke | 2006 | KALUNDBORG | 0681AF | 25 m | 41.28 | |
96 | 53 | Strate Frederik | 2003 | HERLUFSHOL | 0345AS | 25 m | 41.81 | |
97 | 76 | Larsen Johan Lykkebo | 2007 | KALUNDBORG | 0733AG | 25 m | 41.84 | |
98 | 62 | Gjelstrup Noel | 2004 | KALUNDBORG | 0497AO | 25 m | 42.31 | |
99 | 256 | Meinert Gustav | 2006 | RINGSTED | 0659AH | 25 m | 42.72 | |
100 | 242 | Houmann Tristan | 2008 | RINGSTED | 0867AA | 25 m | 42.81 | |
101 | 252 | Kristoffersen Simon | 2005 | RINGSTED | 0589AL | 25 m | 42.87 | |
102 | 187 | Kobbernagel Nikolaj | 2007 | NYBORG | 0799AB | 25 m | 42.90 | |
103 | 26 | Christiansen Tobias | 2006 | HERLUFSHOL | 0625AK | 25 m | 43.58 | |
104 | 536 | Sandbirk-Clausen Nikolaj | 2006 | VORDINGB | 25 m | 43.98 | ||
105 | 366 | Mark Magnus Vasegaard | 2006 | SHS-STEVNS | 0633AL | 25 m | 45.18 | |
106 | 247 | Juul-Andersen August | 2007 | RINGSTED | 0777AD | 25 m | 45.23 | |
107 | 483 | Helgason Rokkvi | 2004 | ICELAND | 25 m | 45.38 | ||
108 | 218 | Baba Ali | 2006 | RINGSTED | 0687AJ | 25 m | 45.86 | |
109 | 295 | Ethelberg Aksel | 2005 | SLAGELSE | 0551AM | 25 m | 46.57 | |
110 | 244 | Haak Oscar | 2007 | RINGSTED | 0785AE | 25 m | 53.28 | |
111 | 111 | Jørgensen Magnus Hauballe | 2007 | NAKSKOV | 0771AH | 25 m | 55.17 | |
112 | 251 | Knudsen Asmus | 2006 | RINGSTED | 25 m | 56.82 | ||
113 | 254 | Langhoff Malthe | 2005 | RINGSTED | 25 m | 57.76 | ||
114 | 17 | Aunt Sebastian | 2007 | HERLUFSHOL | 0747AH | 25 m | 1:15.00 | |
115 | 54 | Svenningsen Sebastian | 2006 | HERLUFSHOL | 25 m | 1:20.00 | ||
116 | 25 | Bruus Christian | 2006 | HERLUFSHOL | 25 m | |||
117 | 155 | Nielsen Andreas M. | 2008 | NÆSTVED | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 10 september 2017 |
Licens til Ringsted Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 21:04 |
Løb 15, 4X50m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 403 | Triton Ballerup - 1 | 2000 | TRITON B | 25 m | 2:01.00 | ||
2 | 404 | Triton Ballerup - 2 | 2000 | TRITON B | 25 m | 2:05.00 | ||
3 | 7 | Hg Piger 1 | 2004 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:06.87 | ||
4 | 71 | Piger 1 Kaundborg | 1998 | KALUNDBORG | 25 m | 2:07.00 | ||
5 | 520 | Lf Piger 1 :-) | 2000 | LF-SWIM | 25 m | 2:07.50 | ||
6 | 405 | Triton Ballerup - 3 | 2000 | TRITON B | 25 m | 2:10.00 | ||
7 | 513 | Nif Girls 1 | 2000 | NÆSTVED | 25 m | 2:12.10 | ||
8 | 459 | Vsk Dream Team | 2000 | VORDINGB | 25 m | 2:14.70 | ||
9 | 514 | Nif Girls 2 | 2000 | NÆSTVED | 25 m | 2:15.20 | ||
10 | 515 | Nif Girls 3 | 2000 | NÆSTVED | 25 m | 2:17.05 | ||
11 | 72 | Piger 2 Kaundborg | 2004 | KALUNDBORG | 25 m | 2:18.00 | ||
12 | 8 | Hg Piger 2 | 2004 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:21.00 | ||
13 | 521 | Lf Piger 2 :-) | 2000 | LF-SWIM | 25 m | 2:27.00 | ||
14 | 496 | Ringsted Damer 1 | 2000 | RINGSTED | 25 m | 2:27.50 | ||
15 | 9 | Hg Piger 3 | 2000 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:30.00 | ||
16 | 527 | Piger 1 Korsør | 2000 | KORSØR | 25 m | 2:30.00 | ||
17 | 497 | Ringsted Damer 2 | 2000 | RINGSTED | 25 m | 2:40.00 | ||
18 | 73 | Piger 3 Kaundborg | 2004 | KALUNDBORG | 25 m | 2:48.00 | ||
19 | 498 | Ringsted Damer 3 | 2000 | RINGSTED | 25 m | 2:55.00 | ||
20 | 173 | Nyborg Piger 1 | 2000 | NYBORG | 25 m | |||
21 | 174 | Nyborg Piger 2 | 2000 | NYBORG | 25 m | |||
22 | 175 | Nyborg Piger 3 | 2000 | NYBORG | 25 m | |||
23 | 486 | Piger | 2000 | ICELAND | 25 m | |||
24 | 489 | Stv1 | 2000 | SLAGELSE | 25 m | |||
25 | 490 | Stv2 | 2000 | SLAGELSE | 25 m | |||
26 | 491 | Stv3 | 2000 | SLAGELSE | 25 m | |||
27 | 499 | Ringsted Damer 4 | 2000 | RINGSTED | 25 m | |||
28 | 500 | Ringsted Damer 5 | 2000 | RINGSTED | 25 m | |||
29 | 528 | Piger 2 Korsør | 2000 | KORSØR | 25 m | |||
30 | 529 | Hg Piger 4 | 2000 | HERLUFSHOL | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 10 september 2017 |
Licens til Ringsted Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 21:04 |
Løb 16, 4X50m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 403 | Triton Ballerup - 1 | 2000 | TRITON B | 25 m | 1:45.00 | ||
2 | 1 | Hg Drenge 1 | 2000 | HERLUFSHOL | 25 m | 1:52.00 | ||
3 | 404 | Triton Ballerup - 2 | 2000 | TRITON B | 25 m | 1:55.00 | ||
4 | 518 | Lf Drenge 1 :-) | 2000 | LF-SWIM | 25 m | 1:56.00 | ||
5 | 68 | Drenge 1 Kaundborg | 2000 | KALUNDBORG | 25 m | 2:03.00 | ||
6 | 510 | Nif Boys 1 | 2000 | NÆSTVED | 25 m | 2:04.55 | ||
7 | 405 | Triton Ballerup - 3 | 2000 | TRITON B | 25 m | 2:05.00 | ||
8 | 511 | Nif Boys 2 | 2000 | NÆSTVED | 25 m | 2:06.35 | ||
9 | 512 | Nif Boys 3 | 2000 | NÆSTVED | 25 m | 2:07.45 | ||
10 | 519 | Lf Drenge 2 :-) | 2000 | LF-SWIM | 25 m | 2:08.00 | ||
11 | 2 | Hg Drenge 2 | 2000 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:10.00 | ||
12 | 501 | Ringsted Herrer 1 | 2000 | RINGSTED | 25 m | 2:17.50 | ||
13 | 3 | Hg Drenge 3 | 2000 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:20.00 | ||
14 | 4 | Hg Drenge 4 | 2000 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:20.00 | ||
15 | 524 | Drenge 1 Korsør | 2000 | KORSØR | 25 m | 2:25.00 | ||
16 | 502 | Ringsted Herrer 2 | 2000 | RINGSTED | 25 m | 2:30.00 | ||
17 | 69 | Drenge 2 Kaundborg | 2000 | KALUNDBORG | 25 m | 2:38.00 | ||
18 | 525 | Drenge 2 Korsør | 2000 | KORSØR | 25 m | 2:40.00 | ||
19 | 70 | Drenge 3 Kaundborg | 2005 | KALUNDBORG | 25 m | 3:00.00 | ||
20 | 167 | Nyborg Drenge 1 | 2000 | NYBORG | 25 m | |||
21 | 168 | Nyborg Drenge 2 | 2000 | NYBORG | 25 m | |||
22 | 169 | Nyborg Drenge 4 | 2000 | NYBORG | 25 m | |||
23 | 487 | Drenge | 2000 | ICELAND | 25 m | |||
24 | 492 | Stv1 | 2000 | SLAGELSE | 25 m | |||
25 | 493 | Stv2 | 2000 | SLAGELSE | 25 m | |||
26 | 503 | Ringsted Herrer 3 | 2000 | RINGSTED | 25 m | |||
27 | 504 | Ringsted Herrer 4 | 2000 | RINGSTED | 25 m | |||
28 | 526 | Drenge 3 Korsør | 2000 | KORSØR | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 10 september 2017 |
Licens til Ringsted Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 21:04 |
Løb 17, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 99 | Eggertsen Melanie | 2002 | NAKSKOV | 0232AI | 25 m | 2:20.28 | |
2 | 384 | Hovmand Isa | 2000 | SK-SYD | 0048BA | 25 m | 2:22.88 | |
3 | 416 | Brandt Julie Darlem | 2001 | TRITON B | 0182AH | 25 m | 2:24.11 | |
4 | 22 | Bruhn Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0206AQ | 25 m | 2:27.27 | |
5 | 454 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 25 m | 2:29.42 | |
6 | 18 | Bækgaard Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0262AS | 25 m | 2:30.97 | |
7 | 425 | Hansen Johanne B. | 2002 | TRITON B | 0264AF | 25 m | 2:33.45 | |
8 | 413 | Borch Mikala Ravn | 2003 | TRITON B | 0348AR | 25 m | 2:34.80 | |
9 | 131 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | NÆSTVED | 0202AB | 25 m | 2:35.22 | |
10 | 439 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 25 m | 2:40.84 | |
11 | 135 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 25 m | 2:41.81 | |
12 | 58 | Østerlund Amalie | 2005 | HERLUFSHOL | 0584AJ | 25 m | 2:42.87 | |
13 | 448 | Rubak Kathrine Bang | 2004 | TRITON B | 0486AE | 25 m | 2:42.95 | |
14 | 387 | Jørgensen Julie Bruun | 2003 | SK-SYD | 0328AC | 25 m | 2:43.18 | |
15 | 453 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 25 m | 2:44.32 | |
16 | 181 | Hansen Maria Bebe | 2004 | NYBORG | 0482AG | 25 m | 2:45.00 | |
17 | 432 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 2:46.96 | |
18 | 83 | Petersen Engeline Scheby | 2002 | KALUNDBORG | 0274AY | 25 m | 2:47.49 | |
19 | 485 | Haflioadottir Droplaug Maria | 2000 | ICELAND | 25 m | 2:48.99 | ||
20 | 51 | Scheel Mille | 2003 | HERLUFSHOL | 0318AW | 25 m | 2:49.62 | |
21 | 474 | Søndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 25 m | 2:50.61 | |
22 | 389 | Kjølby Ida | 2003 | SK-SYD | 0398BB | 25 m | 2:54.35 | |
23 | 23 | Bruhn Ida | 2004 | HERLUFSHOL | 0444AP | 25 m | 2:57.00 | |
24 | 219 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 25 m | 2:58.80 | |
25 | 52 | Simonsen Anne-Sofie Løhr | 2004 | HERLUFSHOL | 0462AO | 25 m | 3:00.00 | |
26 | 183 | Høst Cathrine | 2004 | NYBORG | 0406AM | 25 m | 3:01.47 | |
27 | 402 | Ullerup Mille Marie | 2004 | SK-SYD | 0428AT | 25 m | 3:03.02 | |
28 | 480 | Prastardottir Karlotta Maria | 1998 | ICELAND | 25 m | 3:06.86 | ||
29 | 154 | Mørkeberg Katrine | 2004 | NÆSTVED | 0424AJ | 25 m | 3:08.45 | |
30 | 392 | Møller Signe Bagge | 2004 | SK-SYD | 0414AW | 25 m | 3:10.36 | |
31 | 400 | Sander-Bjerge Sophia | 1999 | SK-SYD | 9968BA | 25 m | 3:10.42 | |
32 | 278 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 25 m | 3:11.82 | |
33 | 217 | Andersen Emma M. | 2003 | RINGSTED | 0392AJ | 25 m | 3:12.17 | |
34 | 157 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 25 m | 3:12.30 | |
35 | 277 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 25 m | 3:13.47 | |
36 | 274 | Rasmussen Aliyah Savannah | 2005 | RINGSTED | 0564AN | 25 m | 3:13.66 | |
37 | 313 | Qwist Tilde-Sofie | 2005 | SLAGELSE | 0568AH | 25 m | 3:19.26 | |
38 | 15 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 3:19.63 | |
39 | 397 | Ravn Ida Marie Bundgaard | 2004 | SK-SYD | 0488AV | 25 m | 3:21.43 | |
40 | 334 | Hejlesen Isabella | 2004 | KORSØR | 0428AW | 25 m | 3:31.47 | |
41 | 55 | Sørensen Andrea Holm | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AJ | 25 m | 3:52.67 | |
42 | 266 | Møller Cecilie | 2005 | RINGSTED | 0588AR | 25 m | 3:52.68 | |
43 | 126 | Arentsen Freja | 2005 | NÆSTVED | 0582AJ | 25 m | ||
44 | 180 | Falkenstrøm Freja S. | 2004 | NYBORG | 0434AK | 25 m | ||
45 | 250 | Klintby Mathilde | 2004 | RINGSTED | 0492AZ | 25 m | ||
46 | 283 | Stærmose Line | 2006 | RINGSTED | 0622AM | 25 m | ||
47 | 364 | Hansen Silke Emma | 2006 | SHS-STEVNS | 0638AK | 25 m | ||
48 | 399 | Sander-Bjerge Emilia | 2003 | SK-SYD | 0302BD | 25 m | ||
49 | 482 | Smaradottir Birta Run | 2004 | ICELAND | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 10 september 2017 |
Licens til Ringsted Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 21:04 |
Løb 18, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 96 | Witthøft Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0045AA | 25 m | 2:05.97 | |
2 | 78 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 2:17.09 | |
3 | 382 | Gram-Lange Jonas | 1999 | SK-SYD | 9971AD | 25 m | 2:19.99 | |
4 | 429 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 25 m | 2:21.21 | |
5 | 417 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 25 m | 2:22.24 | |
6 | 411 | Borch Alexander Ravn | 2001 | TRITON B | 0151AN | 25 m | 2:29.74 | |
7 | 77 | Lind-Ellefsen Andreas | 2001 | KALUNDBORG | 0149AP | 25 m | 2:29.87 | |
8 | 390 | Kurtzmann Laurids Isling | 2002 | SK-SYD | 0253AS | 25 m | 2:30.95 | |
9 | 160 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 2:37.52 | |
10 | 385 | Hovmand Ole | 2003 | SK-SYD | 0345AH | 25 m | 2:38.32 | |
11 | 458 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | 2:42.66 | |
12 | 412 | Borch Magnus Ravn | 2003 | TRITON B | 0335AO | 25 m | 2:48.15 | |
13 | 85 | Rasmussen Malthe Lorin | 2005 | KALUNDBORG | 0515AC | 25 m | 2:52.81 | |
14 | 232 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 25 m | 2:55.13 | |
15 | 137 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 2:55.85 | |
16 | 396 | Rasmussen Stefan | 2004 | SK-SYD | 0449AM | 25 m | 2:57.55 | |
17 | 195 | Nielsen Frederik | 2006 | NYBORG | 0659AD | 25 m | 2:57.87 | |
18 | 438 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 25 m | 2:59.80 | |
19 | 124 | Andersen Matti | 2001 | NÆSTVED | 0197AR | 25 m | 3:01.42 | |
20 | 481 | Sigurosson Sigurour Prainn | 2002 | ICELAND | 25 m | 3:07.86 | ||
21 | 208 | Sandison Mathias Lykke | 2007 | NYBORG | 0797AA | 25 m | 3:08.20 | |
22 | 308 | Nielsen Johannes Tobel | 2004 | SLAGELSE | 0499AM | 25 m | 3:11.98 | |
23 | 461 | Capion Rasmus | 2005 | VORDINGB | 0505AH | 25 m | 3:15.00 | |
24 | 279 | Sahlberg Oliver Hostrup | 2003 | RINGSTED | 0395AJ | 25 m | 3:29.75 | |
25 | 237 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 25 m | 3:43.09 | |
26 | 187 | Kobbernagel Nikolaj | 2007 | NYBORG | 0799AB | 25 m | 3:50.65 | |
27 | 256 | Meinert Gustav | 2006 | RINGSTED | 0659AH | 25 m | 3:51.00 | |
28 | 182 | Hansen Tobias | 2005 | NYBORG | 0531AK | 25 m | 3:54.61 | |
29 | 249 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | 3:57.65 | |
30 | 178 | Christiansen Lukas Skov | 2005 | NYBORG | 0539AM | 25 m | 4:19.23 | |
31 | 188 | Kristensen Timmi Andkjær | 2007 | NYBORG | 0735AD | 25 m | ||
32 | 211 | Christiansen Asmund V. | 2000 | ODSHERRED | 0097AS | 25 m | ||
33 | 247 | Juul-Andersen August | 2007 | RINGSTED | 0777AD | 25 m | ||
34 | 264 | Mølbak Tobias | 2004 | RINGSTED | 0481AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 10 september 2017 |
Licens til Ringsted Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 21:04 |
Løb 19, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 388 | Jørgensen Thyra | 2002 | SK-SYD | 0218AC | 25 m | 29.25 | |
2 | 38 | Krumbak Maria Caroline | 2000 | HERLUFSHOL | 0064AE | 25 m | 29.89 | |
3 | 431 | Janner Laura | 2002 | TRITON B | 0214AB | 25 m | 30.28 | |
4 | 88 | Stanelt Frida Bang | 2004 | KALUNDBORG | 0422AL | 25 m | 30.38 | |
5 | 93 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 25 m | 30.85 | |
6 | 47 | Olsen Amalie W. | 2001 | HERLUFSHOL | 0162AR | 25 m | 31.00 | |
7 | 443 | Palmund Liva | 2002 | TRITON B | 0246AA | 25 m | 31.08 | |
8 | 421 | Eriksen Isabel K. | 2001 | TRITON B | 0122AH | 25 m | 31.29 | |
9 | 13 | Anker Wilma | 2004 | HERLUFSHOL | 0486AK | 25 m | 31.59 | |
10 | 41 | Lønborg Emilia | 2002 | HERLUFSHOL | 0214AQ | 25 m | 31.60 | |
11 | 82 | Møller-Kristensen Annika | 2000 | KALUNDBORG | 0044AJ | 25 m | 31.96 | |
12 | 472 | Nykjær Maya | 2001 | VORDINGB | 0144AW | 25 m | 32.09 | |
13 | 147 | Kristensen Viktoria Bæts | 2002 | NÆSTVED | 0286AP | 25 m | 32.14 | |
14 | 393 | Neumann Clara | 2001 | SK-SYD | 0164AC | 25 m | 32.34 | |
15 | 37 | Krumbak Josefine | 2004 | HERLUFSHOL | 0458AD | 25 m | 32.49 | |
16 | 354 | Thornsen Elida | 2005 | KORSØR | 0528AA | 25 m | 32.96 | |
17 | 446 | Rishøj Ida | 2002 | TRITON B | 0286AF | 25 m | 33.94 | |
18 | 365 | Jakobsen Julie Farø | 1997 | SHS-STEVNS | 9738AG | 25 m | 34.06 | |
19 | 290 | Wismann Cathrine | 2002 | RINGSTED | 0264AS | 25 m | 34.23 | |
20 | 460 | Bingler Léa Zoé | 2000 | VORDINGB | 0082AX | 25 m | 34.45 | |
21 | 309 | Nielsen Karoline | 2004 | SLAGELSE | 0422AB | 25 m | 34.84 | |
22 | 75 | Larsen Anna | 2004 | KALUNDBORG | 0498AD | 25 m | 34.96 | |
23 | 362 | Hansen Julie Nedergaard | 2001 | SHS-STEVNS | 0136AR | 25 m | 35.03 | |
24 | 415 | Brandt Anna Leopold | 2004 | TRITON B | 0478AM | 25 m | 35.30 | |
25 | 65 | Kaiser Thea | 2004 | KALUNDBORG | 0402AZ | 25 m | 35.34 | |
26 | 83 | Petersen Engeline Scheby | 2002 | KALUNDBORG | 0274AY | 25 m | 35.42 | |
27 | 422 | Frydenlund Ida-Marie | 2003 | TRITON B | 0304AP | 25 m | 35.48 | |
28 | 473 | Petersen Freja | 2000 | VORDINGB | 0018BE | 25 m | 35.57 | |
29 | 43 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 25 m | 35.93 | |
30 | 387 | Jørgensen Julie Bruun | 2003 | SK-SYD | 0328AC | 25 m | 36.09 | |
31 | 141 | Hansen Freja Zerbst | 2001 | NÆSTVED | 0162BB | 25 m | 36.12 | |
32 | 478 | Johannesdottir Katrin Eva | 2001 | ICELAND | 25 m | 36.78 | ||
33 | 205 | Pedersen Maja Johanne | 2005 | NYBORG | 0578AE | 25 m | 37.63 | |
34 | 383 | Hansen Anastasia | 2002 | SK-SYD | 0256BC | 25 m | 38.07 | |
35 | 101 | Hansen Julie Galsgaard | 2000 | NAKSKOV | 0022AC | 25 m | 38.20 | |
36 | 480 | Prastardottir Karlotta Maria | 1998 | ICELAND | 25 m | 38.49 | ||
37 | 356 | Christensen Anna | 2003 | SHS-STEVNS | 0312AA | 25 m | 39.18 | |
38 | 277 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 25 m | 39.34 | |
39 | 373 | Schnack Emma | 2002 | SHS-STEVNS | 0226AU | 25 m | 39.37 | |
40 | 400 | Sander-Bjerge Sophia | 1999 | SK-SYD | 9968BA | 25 m | 39.80 | |
41 | 48 | Osatoharimwen Fanta | 2005 | HERLUFSHOL | 0568AL | 25 m | 39.82 | |
42 | 367 | Nedergaard Signe | 2003 | SHS-STEVNS | 0344AQ | 25 m | 39.98 | |
43 | 186 | Kaysen Sofie | 2004 | NYBORG | 0456AU | 25 m | 40.25 | |
44 | 217 | Andersen Emma M. | 2003 | RINGSTED | 0392AJ | 25 m | 40.95 | |
45 | 79 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 0652AK | 25 m | 41.93 | |
46 | 376 | Wagner Klara | 2004 | SHS-STEVNS | 0426AI | 25 m | 41.97 | |
47 | 347 | Mathiasen Silje | 2006 | KORSØR | 0628AG | 25 m | 42.13 | |
48 | 534 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 25 m | 42.18 | |
49 | 152 | Mayland Liva | 2006 | NÆSTVED | 0622AK | 25 m | 43.16 | |
50 | 191 | Memborg Laura Riber | 2004 | NYBORG | 0428AL | 25 m | 43.62 | |
51 | 134 | Dinesen Victoria | 2005 | NÆSTVED | 0692AN | 25 m | 43.71 | |
52 | 445 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 25 m | 44.34 | |
53 | 81 | Møller Sille | 2004 | KALUNDBORG | 0404AU | 25 m | 44.66 | |
54 | 535 | West Daniella Li | 2006 | TRITON B | 0664AI | 25 m | 46.99 | |
55 | 139 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 25 m | 47.65 | |
56 | 183 | Høst Cathrine | 2004 | NYBORG | 0406AM | 25 m | 48.77 | |
57 | 301 | Kristensen Sigrid B. | 2004 | SLAGELSE | 0408AJ | 25 m | 48.92 | |
58 | 86 | Seneca Alba | 2005 | KALUNDBORG | 0576AN | 25 m | 49.16 | |
59 | 151 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 0616AM | 25 m | 49.35 | |
60 | 302 | Lauridsen Frida | 2005 | SLAGELSE | 0514AO | 25 m | 49.88 | |
61 | 372 | Rasmussen Signe | 2006 | SHS-STEVNS | 0698AE | 25 m | 50.37 | |
62 | 44 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 50.79 | |
63 | 33 | Jensen Sofie Løfmark | 2004 | HERLUFSHOL | 0494AW | 25 m | 51.16 | |
64 | 59 | Andersen Pauline | 2005 | KALUNDBORG | 0592AP | 25 m | 51.50 | |
65 | 100 | Hansen Astrid Pries | 2007 | NAKSKOV | 0716AC | 25 m | 51.58 | |
66 | 185 | Juliussen Katrine Elholm | 2006 | NYBORG | 0692AH | 25 m | 52.19 | |
67 | 10 | Andersen Camilla | 2006 | HERLUFSHOL | 0634AP | 25 m | 52.23 | |
68 | 12 | Anker Maila | 2007 | HERLUFSHOL | 0784AF | 25 m | 54.23 | |
69 | 253 | Kruuse Astrid | 2005 | RINGSTED | 0554AQ | 25 m | 54.56 | |
70 | 471 | Nordhald Silje Egeberg | 2007 | VORDINGB | 0716AD | 25 m | 55.00 | |
71 | 236 | Haste Sascha | 2007 | RINGSTED | 0706AC | 25 m | 56.29 | |
72 | 49 | Petersen Victoria | 2008 | HERLUFSHOL | 0854AD | 25 m | 59.20 | |
73 | 204 | Pedersen Louise Kipper | 2006 | NYBORG | 0646AG | 25 m | 1:00.42 | |
74 | 156 | Nielsen Asta Lund | 2008 | NÆSTVED | 0836AF | 25 m | 1:03.02 | |
75 | 463 | Frederiksen Ester Ganci | 2009 | VORDINGB | 0914AC | 25 m | 1:10.00 | |
76 | 36 | Kaiser Sara | 2007 | HERLUFSHOL | 0786AJ | 25 m | 1:30.00 | |
77 | 60 | Bjerborg Isabella Holme | 2005 | KALUNDBORG | 0536AV | 25 m | ||
78 | 95 | Vinding Rebecca Skov | 2007 | KALUNDBORG | 0716AL | 25 m | ||
79 | 105 | Høj Line | 2004 | NAKSKOV | 0444AM | 25 m | ||
80 | 210 | Vestergaard Mathilde | 2006 | NYBORG | 0606AI | 25 m | ||
81 | 212 | Kurps Amalie | 2004 | ODSHERRED | 25 m | |||
82 | 213 | Lihme Julie Louise | 2003 | ODSHERRED | 25 m | |||
83 | 214 | Nielsen Sophie | 2006 | ODSHERRED | 0688AR | 25 m | ||
84 | 233 | Grønnehøj Mathilde | 2006 | RINGSTED | 0652AR | 25 m | ||
85 | 265 | Møller Anna | 2007 | RINGSTED | 0792AG | 25 m | ||
86 | 330 | Dahl Silje Munthe | 2005 | KORSØR | 0544AV | 25 m | ||
87 | 484 | Jonsdottir Kolbrun | 2003 | ICELAND | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 10 september 2017 |
Licens til Ringsted Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 21:04 |
Løb 20, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 410 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 25 m | 26.12 | |
2 | 104 | Holm Mads | 1998 | NAKSKOV | 9837AC | 25 m | 26.65 | |
3 | 395 | Rasmussen Marius | 1999 | SK-SYD | 9937AL | 25 m | 26.94 | |
4 | 108 | Jensen Sebastian | 2001 | NAKSKOV | 0137AI | 25 m | 27.49 | |
5 | 115 | Pedersen Nikolai Pagh | 2002 | NAKSKOV | 0235AB | 25 m | 27.71 | |
6 | 40 | Løhr Magnus | 2001 | HERLUFSHOL | 0173AJ | 25 m | 27.94 | |
7 | 78 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 28.03 | |
8 | 406 | Aasberg Magnus | 2001 | TRITON B | 0143AG | 25 m | 28.14 | |
9 | 304 | Lykke Silas | 2003 | SLAGELSE | 0339AP | 25 m | 28.25 | |
10 | 110 | Johansen Erling | 2000 | NAKSKOV | 0065AS | 25 m | 28.70 | |
11 | 297 | Johansen Emil Mølholm | 2000 | SLAGELSE | 0093AT | 25 m | 29.23 | |
12 | 207 | Sandison Jonas Lykke | 2004 | NYBORG | 0415AF | 25 m | 30.09 | |
13 | 468 | Jensen Jonathan F. K. | 2002 | VORDINGB | 0263AO | 25 m | 30.36 | |
14 | 479 | Ingvarsson Jon Gooi | 2001 | ICELAND | 25 m | 30.41 | ||
15 | 316 | Rought Elias | 2003 | SLAGELSE | 0359AF | 25 m | 30.93 | |
16 | 138 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 25 m | 31.14 | |
17 | 385 | Hovmand Ole | 2003 | SK-SYD | 0345AH | 25 m | 31.24 | |
18 | 220 | Bodal Benjamin | 2003 | RINGSTED | 0385AF | 25 m | 31.67 | |
19 | 305 | Madsen Casper | 2004 | SLAGELSE | 0461AC | 25 m | 31.81 | |
20 | 84 | Petersen Frederik Scheby | 2004 | KALUNDBORG | 0491AH | 25 m | 32.45 | |
21 | 390 | Kurtzmann Laurids Isling | 2002 | SK-SYD | 0253AS | 25 m | 32.74 | |
22 | 103 | Hausner Andreas | 1999 | NAKSKOV | 9903AS | 25 m | 32.83 | |
23 | 232 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 25 m | 33.04 | |
24 | 200 | Nissen Mikkel | 2002 | NYBORG | 0245AQ | 25 m | 33.06 | |
25 | 306 | Mir Daniel | 2003 | SLAGELSE | 0349AJ | 25 m | 33.24 | |
26 | 339 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | KORSØR | 0549AB | 25 m | 33.67 | |
27 | 414 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 25 m | 33.91 | |
28 | 467 | Hansen Magnus Juul | 2003 | VORDINGB | 0389AN | 25 m | 33.99 | |
29 | 153 | Mouridsen Kristian | 2002 | NÆSTVED | 0261AR | 25 m | 34.02 | |
30 | 142 | Hansen Jacob Meisner | 2003 | NÆSTVED | 0323AK | 25 m | 34.11 | |
31 | 442 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 25 m | 34.49 | |
32 | 202 | Pedersen Andreas | 2003 | NYBORG | 0331AH | 25 m | 34.91 | |
33 | 476 | Robertsson Arnor | 2002 | ICELAND | 25 m | 35.00 | ||
34 | 107 | Jensen Christoffer | 2002 | NAKSKOV | 0209AE | 25 m | 35.12 | |
35 | 136 | Dyhr-Rasmussen Lauritz | 2004 | NÆSTVED | 0537AI | 25 m | 35.57 | |
36 | 370 | Olsen Phillip Hausmann | 2003 | SHS-STEVNS | 0325AM | 25 m | 35.84 | |
37 | 194 | Nancke Mark Kronbæk | 2004 | NYBORG | 0497AK | 25 m | 36.11 | |
38 | 109 | Jensen Valdemar | 2004 | NAKSKOV | 0487AH | 25 m | 36.45 | |
39 | 401 | Slente Alexander | 2004 | SK-SYD | 0427AM | 25 m | 36.50 | |
40 | 444 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 25 m | 36.80 | |
41 | 209 | Thuelund Teodor | 2005 | NYBORG | 0577AH | 25 m | 37.45 | |
42 | 189 | Larsen Mikkel Bredal | 2005 | NYBORG | 0587AB | 25 m | 38.01 | |
43 | 331 | Forsbæk Johannes | 2004 | KORSØR | 0483AP | 25 m | 38.31 | |
44 | 335 | Jepsen Christian | 2005 | KORSØR | 0553AF | 25 m | 38.46 | |
45 | 243 | Houmann Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 25 m | 38.95 | |
46 | 125 | Andersen Sammi Asker | 2003 | NÆSTVED | 0347AK | 25 m | 39.12 | |
47 | 129 | Bentsen Sebastian N. | 2004 | NÆSTVED | 0437AL | 25 m | 39.15 | |
48 | 386 | Jürs Tue Vestergaard | 2004 | SK-SYD | 0411AQ | 25 m | 39.32 | |
49 | 352 | Rasmussen Viktor Holst | 2003 | KORSØR | 0311AL | 25 m | 39.36 | |
50 | 208 | Sandison Mathias Lykke | 2007 | NYBORG | 0797AA | 25 m | 39.40 | |
51 | 319 | Vadmand Julius | 2005 | SLAGELSE | 0551AJ | 25 m | 39.64 | |
52 | 336 | Johansen Frederik Schmidt | 2002 | KORSØR | 0239AT | 25 m | 40.03 | |
53 | 275 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 25 m | 40.78 | |
54 | 380 | Bendsen Esben Errebo | 2004 | SK-SYD | 0401AQ | 25 m | 41.07 | |
55 | 374 | Schnack Joakim | 2004 | SHS-STEVNS | 0421AC | 25 m | 41.68 | |
56 | 113 | Madsen August K | 2004 | NAKSKOV | 0481AC | 25 m | 41.73 | |
57 | 164 | Sibbern-Larsen James | 2005 | NÆSTVED | 0503AM | 25 m | 42.39 | |
58 | 338 | Knudsen Lukas Kjeldsholm | 2004 | KORSØR | 0441AG | 25 m | 42.95 | |
59 | 195 | Nielsen Frederik | 2006 | NYBORG | 0659AD | 25 m | 42.97 | |
60 | 394 | Nielsen Frederik Skytte | 2005 | SK-SYD | 0585AJ | 25 m | 45.18 | |
61 | 461 | Capion Rasmus | 2005 | VORDINGB | 0505AH | 25 m | 45.45 | |
62 | 272 | Pedersen Mikkel Holm | 2004 | RINGSTED | 0489AM | 25 m | 45.59 | |
63 | 337 | Jørgensen Benjamin | 2005 | KORSØR | 0539AB | 25 m | 45.81 | |
64 | 351 | Quist Christian | 2007 | KORSØR | 0709AA | 25 m | 45.82 | |
65 | 198 | Nielsen Toke Hjalmar | 2006 | NYBORG | 0635AM | 25 m | 45.84 | |
66 | 237 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 25 m | 46.17 | |
67 | 89 | Stoklund David | 2008 | KALUNDBORG | 0811AA | 25 m | 47.15 | |
68 | 377 | Warberg Mathias | 2007 | SHS-STEVNS | 0705AG | 25 m | 48.83 | |
69 | 531 | Jensen Jonas Wilms | 2007 | TRITON B | 0717AD | 25 m | 52.01 | |
70 | 192 | Mortensen Emil B. | 2006 | NYBORG | 0667AF | 25 m | 52.20 | |
71 | 252 | Kristoffersen Simon | 2005 | RINGSTED | 0589AL | 25 m | 54.31 | |
72 | 242 | Houmann Tristan | 2008 | RINGSTED | 0867AA | 25 m | 55.94 | |
73 | 165 | Sibbern-Larsen Lucas | 2007 | NÆSTVED | 0747AE | 25 m | 56.55 | |
74 | 148 | Larsen Mads G. Skovly | 2006 | NÆSTVED | 0657AL | 25 m | 58.15 | |
75 | 475 | Wesselhoff Jonathan | 2006 | VORDINGB | 0691AC | 25 m | 1:00.10 | |
76 | 178 | Christiansen Lukas Skov | 2005 | NYBORG | 0539AM | 25 m | 1:01.57 | |
77 | 187 | Kobbernagel Nikolaj | 2007 | NYBORG | 0799AB | 25 m | 1:02.53 | |
78 | 39 | Lejbølle Emil | 2007 | HERLUFSHOL | 0769AB | 25 m | 1:08.00 | |
79 | 26 | Christiansen Tobias | 2006 | HERLUFSHOL | 0625AK | 25 m | 1:08.63 | |
80 | 76 | Larsen Johan Lykkebo | 2007 | KALUNDBORG | 0733AG | 25 m | ||
81 | 87 | Skafte Cilas | 2005 | KALUNDBORG | 0593AN | 25 m | ||
82 | 94 | Vinding Patrick Skov | 2005 | KALUNDBORG | 0583AN | 25 m | ||
83 | 206 | Rahr Sebastian | 2006 | NYBORG | 0633AF | 25 m | ||
84 | 216 | Sønder Frederik Wahlstrøm | 2006 | ODSHERRED | 0643AM | 25 m | ||
85 | 218 | Baba Ali | 2006 | RINGSTED | 0687AJ | 25 m | ||
86 | 263 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 25 m | ||
87 | 366 | Mark Magnus Vasegaard | 2006 | SHS-STEVNS | 0633AL | 25 m | ||
88 | 483 | Helgason Rokkvi | 2004 | ICELAND | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 10 september 2017 |
Licens til Ringsted Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 21:04 |
Løb 21, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 420 | Echardt Frederikke | 2002 | TRITON B | 0274AG | 25 m | 1:13.04 | |
2 | 453 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 25 m | 1:13.98 | |
3 | 98 | Carlsen Malou | 2000 | NAKSKOV | 0036AO | 25 m | 1:18.06 | |
4 | 422 | Frydenlund Ida-Marie | 2003 | TRITON B | 0304AP | 25 m | 1:18.68 | |
5 | 454 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 25 m | 1:19.09 | |
6 | 93 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 25 m | 1:19.70 | |
7 | 149 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 1:20.79 | |
8 | 63 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 1:21.48 | |
9 | 203 | Pedersen Kristine Kipper | 2004 | NYBORG | 0494AV | 25 m | 1:21.88 | |
10 | 439 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 25 m | 1:22.90 | |
11 | 393 | Neumann Clara | 2001 | SK-SYD | 0164AC | 25 m | 1:22.95 | |
12 | 127 | Bendtsen Caroline | 2002 | NÆSTVED | 0254AK | 25 m | 1:23.44 | |
13 | 425 | Hansen Johanne B. | 2002 | TRITON B | 0264AF | 25 m | 1:24.29 | |
14 | 477 | Karaolani Abena | 2000 | ICELAND | 25 m | 1:25.62 | ||
15 | 428 | Hertzberg Sofie | 2002 | TRITON B | 0262AK | 25 m | 1:26.25 | |
16 | 430 | Hougaard Camilla | 2002 | TRITON B | 0282AJ | 25 m | 1:26.82 | |
17 | 27 | Hansen Frederikke B. | 2005 | HERLUFSHOL | 0532AE | 25 m | 1:27.38 | |
18 | 354 | Thornsen Elida | 2005 | KORSØR | 0528AA | 25 m | 1:28.09 | |
19 | 398 | Rübner-Petersen Trine | 1997 | SK-SYD | 9702AZ | 25 m | 1:28.11 | |
20 | 478 | Johannesdottir Katrin Eva | 2001 | ICELAND | 25 m | 1:30.46 | ||
21 | 280 | Schmidt Astrid Nørret | 2002 | RINGSTED | 0232BC | 25 m | 1:32.21 | |
22 | 450 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON B | 0524AD | 25 m | 1:32.52 | |
23 | 145 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 1:34.03 | |
24 | 293 | Andersen Marie Louise B | 2005 | SLAGELSE | 0552AJ | 25 m | 1:34.06 | |
25 | 99 | Eggertsen Melanie | 2002 | NAKSKOV | 0232AI | 25 m | 1:34.52 | |
26 | 51 | Scheel Mille | 2003 | HERLUFSHOL | 0318AW | 25 m | 1:34.71 | |
27 | 474 | Søndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 25 m | 1:34.82 | |
28 | 58 | Østerlund Amalie | 2005 | HERLUFSHOL | 0584AJ | 25 m | 1:35.00 | |
29 | 159 | Nielsen Olivia My | 2004 | NÆSTVED | 0446AT | 25 m | 1:35.93 | |
30 | 81 | Møller Sille | 2004 | KALUNDBORG | 0404AU | 25 m | 1:37.82 | |
31 | 449 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 25 m | 1:38.21 | |
32 | 52 | Simonsen Anne-Sofie Løhr | 2004 | HERLUFSHOL | 0462AO | 25 m | 1:38.81 | |
33 | 436 | Juhl Isabella Koch | 2006 | TRITON B | 0604AH | 25 m | 1:39.39 | |
34 | 197 | Nielsen Tenna Marie | 2004 | NYBORG | 0428AX | 25 m | 1:40.73 | |
35 | 134 | Dinesen Victoria | 2005 | NÆSTVED | 0692AN | 25 m | 1:41.62 | |
36 | 11 | Andersen Selma V Studnitz | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AB | 25 m | 1:42.23 | |
37 | 381 | Frederiksen Josephine | 2005 | SK-SYD | 0532AP | 25 m | 1:43.12 | |
38 | 176 | Christensen Frederikke M. | 2006 | NYBORG | 0644AI | 25 m | 1:43.14 | |
39 | 140 | Hansen Agnes Barner | 2005 | NÆSTVED | 0522AL | 25 m | 1:43.51 | |
40 | 313 | Qwist Tilde-Sofie | 2005 | SLAGELSE | 0568AH | 25 m | 1:44.67 | |
41 | 143 | Jensen Asta Marie R. | 2007 | NÆSTVED | 0742AE | 25 m | 1:46.43 | |
42 | 59 | Andersen Pauline | 2005 | KALUNDBORG | 0592AP | 25 m | 1:46.47 | |
43 | 23 | Bruhn Ida | 2004 | HERLUFSHOL | 0444AP | 25 m | 1:46.58 | |
44 | 432 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 1:47.03 | |
45 | 44 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 1:47.46 | |
46 | 152 | Mayland Liva | 2006 | NÆSTVED | 0622AK | 25 m | 1:49.92 | |
47 | 292 | Alibasic Dzejla | 2005 | SLAGELSE | 0552AU | 25 m | 1:50.49 | |
48 | 271 | Olsen Lara W. S. | 2006 | RINGSTED | 0696AA | 25 m | 1:52.18 | |
49 | 278 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 25 m | 1:52.65 | |
50 | 90 | Stoklund Maria | 2006 | KALUNDBORG | 0648AF | 25 m | 1:54.18 | |
51 | 20 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | 1:54.56 | |
52 | 253 | Kruuse Astrid | 2005 | RINGSTED | 0554AQ | 25 m | 1:54.90 | |
53 | 49 | Petersen Victoria | 2008 | HERLUFSHOL | 0854AD | 25 m | 1:55.59 | |
54 | 462 | Christiansen Amanda F. | 2005 | VORDINGB | 25 m | 1:56.37 | ||
55 | 100 | Hansen Astrid Pries | 2007 | NAKSKOV | 0716AC | 25 m | 1:57.34 | |
56 | 318 | Tønnesen Silke Krakau | 2006 | SLAGELSE | 0654AC | 25 m | 1:57.56 | |
57 | 391 | Larsen Emilie | 2005 | SK-SYD | 0568AV | 25 m | 1:57.63 | |
58 | 128 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 1:57.91 | |
59 | 106 | Jakobsen Sarah Møller | 2004 | NAKSKOV | 0416AW | 25 m | 1:58.14 | |
60 | 204 | Pedersen Louise Kipper | 2006 | NYBORG | 0646AG | 25 m | 1:59.55 | |
61 | 161 | Pedersen Masha Jul | 2006 | NÆSTVED | 0684AG | 25 m | 2:01.10 | |
62 | 12 | Anker Maila | 2007 | HERLUFSHOL | 0784AF | 25 m | 2:01.25 | |
63 | 266 | Møller Cecilie | 2005 | RINGSTED | 0588AR | 25 m | 2:03.18 | |
64 | 146 | Kristensen Marie-Louise | 2006 | NÆSTVED | 25 m | 2:05.09 | ||
65 | 10 | Andersen Camilla | 2006 | HERLUFSHOL | 0634AP | 25 m | 2:05.80 | |
66 | 196 | Nielsen Klara Amalie | 2006 | NYBORG | 0688AP | 25 m | 2:06.64 | |
67 | 465 | Frederiksen Selma | 2008 | VORDINGB | 0824AA | 25 m | 2:09.55 | |
68 | 288 | Sørensen Emma Skjold | 2004 | RINGSTED | 0406AX | 25 m | 2:17.66 | |
69 | 375 | Wagner Freja | 2007 | SHS-STEVNS | 0778AB | 25 m | 2:17.95 | |
70 | 31 | Jakobsen Cecilie | 2008 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:20.00 | ||
71 | 265 | Møller Anna | 2007 | RINGSTED | 0792AG | 25 m | 2:24.67 | |
72 | 270 | Nørregaard Emilie | 2007 | RINGSTED | 0748AF | 25 m | 2:27.96 | |
73 | 32 | Jensen Merle | 2008 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:30.00 | ||
74 | 56 | Sørensen Julie Holm | 2008 | HERLUFSHOL | 0896AG | 25 m | 2:30.00 | |
75 | 21 | Birgisdottir Sigrún | 2007 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:40.00 | ||
76 | 36 | Kaiser Sara | 2007 | HERLUFSHOL | 0786AJ | 25 m | 2:41.00 | |
77 | 199 | Nissen Mathilde | 2004 | NYBORG | 0438AZ | 25 m | ||
78 | 214 | Nielsen Sophie | 2006 | ODSHERRED | 0688AR | 25 m | ||
79 | 230 | Giroux-Drejer Amanda | 2006 | RINGSTED | 0636AP | 25 m | ||
80 | 246 | Jensen Chili Fløe | 2006 | RINGSTED | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 10 september 2017 |
Licens til Ringsted Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 21:04 |
Løb 22, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 427 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 25 m | 1:04.16 | |
2 | 28 | Hansen Mads Ingeman | 1997 | HERLUFSHOL | 9719AC | 25 m | 1:05.44 | |
3 | 407 | Andersen Emil | 1992 | TRITON B | 9273AH | 25 m | 1:07.19 | |
4 | 311 | Nygaard Magnus | 2000 | SLAGELSE | 0045AH | 25 m | 1:07.48 | |
5 | 29 | Hansen Nicolai Yung | 2000 | HERLUFSHOL | 0011AN | 25 m | 1:12.48 | |
6 | 46 | Nissen Gustav | 2001 | HERLUFSHOL | 0177AM | 25 m | 1:14.79 | |
7 | 395 | Rasmussen Marius | 1999 | SK-SYD | 9937AL | 25 m | 1:15.64 | |
8 | 24 | Bruhn Mads Lünell | 1998 | HERLUFSHOL | 9871AQ | 25 m | 1:16.32 | |
9 | 190 | Maaløe Nikolai Hynkemejer | 1999 | NYBORG | 9957AM | 25 m | 1:18.24 | |
10 | 138 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 25 m | 1:19.60 | |
11 | 153 | Mouridsen Kristian | 2002 | NÆSTVED | 0261AR | 25 m | 1:19.74 | |
12 | 45 | Nissen Alfred | 2002 | HERLUFSHOL | 0279AQ | 25 m | 1:19.83 | |
13 | 476 | Robertsson Arnor | 2002 | ICELAND | 25 m | 1:21.64 | ||
14 | 297 | Johansen Emil Mølholm | 2000 | SLAGELSE | 0093AT | 25 m | 1:21.84 | |
15 | 136 | Dyhr-Rasmussen Lauritz | 2004 | NÆSTVED | 0537AI | 25 m | 1:24.10 | |
16 | 299 | Jørgensen Jannik | 2004 | SLAGELSE | 0403AM | 25 m | 1:24.20 | |
17 | 150 | Lorentzen Rasmus | 2001 | NÆSTVED | 0125AC | 25 m | 1:25.45 | |
18 | 30 | Høy August | 2005 | HERLUFSHOL | 0539AG | 25 m | 1:26.77 | |
19 | 80 | Mårtensen Joachim | 2004 | KALUNDBORG | 0457AK | 25 m | 1:27.82 | |
20 | 385 | Hovmand Ole | 2003 | SK-SYD | 0345AH | 25 m | 1:30.37 | |
21 | 386 | Jürs Tue Vestergaard | 2004 | SK-SYD | 0411AQ | 25 m | 1:30.48 | |
22 | 396 | Rasmussen Stefan | 2004 | SK-SYD | 0449AM | 25 m | 1:31.27 | |
23 | 438 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 25 m | 1:31.91 | |
24 | 467 | Hansen Magnus Juul | 2003 | VORDINGB | 0389AN | 25 m | 1:32.19 | |
25 | 458 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | 1:33.95 | |
26 | 264 | Mølbak Tobias | 2004 | RINGSTED | 0481AP | 25 m | 1:34.34 | |
27 | 229 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 1:37.33 | |
28 | 336 | Johansen Frederik Schmidt | 2002 | KORSØR | 0239AT | 25 m | 1:37.90 | |
29 | 337 | Jørgensen Benjamin | 2005 | KORSØR | 0539AB | 25 m | 1:38.04 | |
30 | 346 | Leal Lucas | 2001 | KORSØR | 0141AT | 25 m | 1:39.13 | |
31 | 137 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 1:39.47 | |
32 | 355 | Veise Jeppe | 2004 | KORSØR | 0423AF | 25 m | 1:40.36 | |
33 | 329 | Clausen Konrad | 2005 | KORSØR | 0547AF | 25 m | 1:40.79 | |
34 | 42 | Meisne Sylvester Wichmann | 2005 | HERLUFSHOL | 0567AJ | 25 m | 1:41.51 | |
35 | 209 | Thuelund Teodor | 2005 | NYBORG | 0577AH | 25 m | 1:41.54 | |
36 | 14 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 25 m | 1:43.94 | |
37 | 94 | Vinding Patrick Skov | 2005 | KALUNDBORG | 0583AN | 25 m | 1:50.57 | |
38 | 272 | Pedersen Mikkel Holm | 2004 | RINGSTED | 0489AM | 25 m | 1:52.41 | |
39 | 92 | Thomsen Thoke | 2006 | KALUNDBORG | 0681AF | 25 m | 1:54.12 | |
40 | 201 | Okkerholm Alexander | 2005 | NYBORG | 0535AJ | 25 m | 1:54.59 | |
41 | 349 | Nielsen Noah Vester | 2004 | KORSØR | 0439AL | 25 m | 1:55.12 | |
42 | 182 | Hansen Tobias | 2005 | NYBORG | 0531AK | 25 m | 1:55.69 | |
43 | 244 | Haak Oscar | 2007 | RINGSTED | 0785AE | 25 m | 2:04.36 | |
44 | 310 | Nielsen Nikolaj | 2006 | SLAGELSE | 0629AD | 25 m | 2:06.02 | |
45 | 16 | Artmann Marcus | 2002 | HERLUFSHOL | 0277AQ | 25 m | 2:07.87 | |
46 | 483 | Helgason Rokkvi | 2004 | ICELAND | 25 m | 2:13.74 | ||
47 | 148 | Larsen Mads G. Skovly | 2006 | NÆSTVED | 0657AL | 25 m | 2:18.63 | |
48 | 39 | Lejbølle Emil | 2007 | HERLUFSHOL | 0769AB | 25 m | 2:30.00 | |
49 | 215 | Obsen Mikkel | 2005 | ODSHERRED | 0575AN | 25 m | ||
50 | 273 | Henriksen Noah Berg | 2005 | RINGSTED | 0561AM | 25 m | ||
51 | 363 | Hansen Magnus | 2004 | SHS-STEVNS | 0465AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 10 september 2017 |
Licens til Ringsted Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 21:04 |
Løb 23, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 384 | Hovmand Isa | 2000 | SK-SYD | 0048BA | 25 m | 2:29.20 | |
2 | 431 | Janner Laura | 2002 | TRITON B | 0214AB | 25 m | 2:32.81 | |
3 | 430 | Hougaard Camilla | 2002 | TRITON B | 0282AJ | 25 m | 2:33.97 | |
4 | 269 | Nielsen Katja Kjær | 2002 | RINGSTED | 0268AU | 25 m | 2:35.36 | |
5 | 181 | Hansen Maria Bebe | 2004 | NYBORG | 0482AG | 25 m | 2:36.98 | |
6 | 472 | Nykjær Maya | 2001 | VORDINGB | 0144AW | 25 m | 2:37.34 | |
7 | 255 | Larsen Jasmin | 2002 | RINGSTED | 0264AZ | 25 m | 2:38.49 | |
8 | 428 | Hertzberg Sofie | 2002 | TRITON B | 0262AK | 25 m | 2:38.59 | |
9 | 98 | Carlsen Malou | 2000 | NAKSKOV | 0036AO | 25 m | 2:39.51 | |
10 | 149 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 2:39.78 | |
11 | 477 | Karaolani Abena | 2000 | ICELAND | 25 m | 2:40.62 | ||
12 | 284 | Szokody Maria | 2002 | RINGSTED | 0252AE | 25 m | 2:41.03 | |
13 | 439 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 25 m | 2:42.35 | |
14 | 413 | Borch Mikala Ravn | 2003 | TRITON B | 0348AR | 25 m | 2:42.48 | |
15 | 88 | Stanelt Frida Bang | 2004 | KALUNDBORG | 0422AL | 25 m | 2:44.03 | |
16 | 231 | Grandjean Sophie | 2003 | RINGSTED | 0346AR | 25 m | 2:44.37 | |
17 | 446 | Rishøj Ida | 2002 | TRITON B | 0286AF | 25 m | 2:45.16 | |
18 | 63 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 2:45.17 | |
19 | 131 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | NÆSTVED | 0202AB | 25 m | 2:45.94 | |
20 | 203 | Pedersen Kristine Kipper | 2004 | NYBORG | 0494AV | 25 m | 2:49.01 | |
21 | 450 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON B | 0524AD | 25 m | 2:51.75 | |
22 | 449 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 25 m | 2:52.37 | |
23 | 359 | From Benedikte Bang | 1996 | SHS-STEVNS | 9686AN | 25 m | 2:53.50 | |
24 | 291 | Wismann Josephine | 2002 | RINGSTED | 0236AS | 25 m | 2:54.88 | |
25 | 43 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 25 m | 2:55.67 | |
26 | 278 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 25 m | 2:56.10 | |
27 | 293 | Andersen Marie Louise B | 2005 | SLAGELSE | 0552AJ | 25 m | 2:57.12 | |
28 | 219 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 25 m | 2:58.54 | |
29 | 290 | Wismann Cathrine | 2002 | RINGSTED | 0264AS | 25 m | 2:59.43 | |
30 | 217 | Andersen Emma M. | 2003 | RINGSTED | 0392AJ | 25 m | 3:01.96 | |
31 | 205 | Pedersen Maja Johanne | 2005 | NYBORG | 0578AE | 25 m | 3:02.55 | |
32 | 334 | Hejlesen Isabella | 2004 | KORSØR | 0428AW | 25 m | 3:03.54 | |
33 | 274 | Rasmussen Aliyah Savannah | 2005 | RINGSTED | 0564AN | 25 m | 3:04.43 | |
34 | 280 | Schmidt Astrid Nørret | 2002 | RINGSTED | 0232BC | 25 m | 3:05.43 | |
35 | 15 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 3:10.22 | |
36 | 126 | Arentsen Freja | 2005 | NÆSTVED | 0582AJ | 25 m | 3:11.71 | |
37 | 373 | Schnack Emma | 2002 | SHS-STEVNS | 0226AU | 25 m | 3:17.44 | |
38 | 102 | Hansen Malou | 2004 | NAKSKOV | 0454AM | 25 m | 3:17.54 | |
39 | 55 | Sørensen Andrea Holm | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AJ | 25 m | 3:17.74 | |
40 | 392 | Møller Signe Bagge | 2004 | SK-SYD | 0414AW | 25 m | 3:17.82 | |
41 | 140 | Hansen Agnes Barner | 2005 | NÆSTVED | 0522AL | 25 m | 3:19.46 | |
42 | 57 | Visler Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0626AI | 25 m | 3:30.00 | |
43 | 445 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 25 m | 3:39.63 | |
44 | 250 | Klintby Mathilde | 2004 | RINGSTED | 0492AZ | 25 m | 3:45.17 | |
45 | 248 | Juul-Andersen Sara | 2004 | RINGSTED | 0448AY | 25 m | 3:52.35 | |
46 | 97 | Baltser Maya | 2004 | NAKSKOV | 0426AP | 25 m | ||
47 | 236 | Haste Sascha | 2007 | RINGSTED | 0706AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 10 september 2017 |
Licens til Ringsted Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 21:04 |
Løb 24, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 222 | Carstensen Magnus | 1999 | RINGSTED | 9903AH | 25 m | 2:11.91 | |
2 | 104 | Holm Mads | 1998 | NAKSKOV | 9837AC | 25 m | 2:14.27 | |
3 | 410 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 25 m | 2:14.91 | |
4 | 267 | Møller Frederik | 2002 | RINGSTED | 0263AL | 25 m | 2:16.94 | |
5 | 96 | Witthøft Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0045AA | 25 m | 2:17.01 | |
6 | 311 | Nygaard Magnus | 2000 | SLAGELSE | 0045AH | 25 m | 2:19.43 | |
7 | 286 | Søgaard Alexander | 2002 | RINGSTED | 0293AE | 25 m | 2:19.87 | |
8 | 285 | Szokody Martin | 1999 | RINGSTED | 9915AN | 25 m | 2:20.67 | |
9 | 268 | Nielsen Anders | 2001 | RINGSTED | 0123AF | 25 m | 2:22.27 | |
10 | 287 | Sørensen Casper Ramsdahl | 2000 | RINGSTED | 0013AU | 25 m | 2:23.12 | |
11 | 281 | Schytte Daniel | 2000 | RINGSTED | 0067AM | 25 m | 2:25.09 | |
12 | 108 | Jensen Sebastian | 2001 | NAKSKOV | 0137AI | 25 m | 2:25.15 | |
13 | 262 | Mortensen Joakim | 2002 | RINGSTED | 0271AH | 25 m | 2:25.32 | |
14 | 429 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 25 m | 2:26.17 | |
15 | 406 | Aasberg Magnus | 2001 | TRITON B | 0143AG | 25 m | 2:28.66 | |
16 | 220 | Bodal Benjamin | 2003 | RINGSTED | 0385AF | 25 m | 2:30.29 | |
17 | 221 | Carstensen Emil | 2002 | RINGSTED | 0253AF | 25 m | 2:32.46 | |
18 | 417 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 25 m | 2:32.94 | |
19 | 190 | Maaløe Nikolai Hynkemejer | 1999 | NYBORG | 9957AM | 25 m | 2:35.50 | |
20 | 232 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 25 m | 2:42.51 | |
21 | 458 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | 2:44.17 | |
22 | 142 | Hansen Jacob Meisner | 2003 | NÆSTVED | 0323AK | 25 m | 2:45.39 | |
23 | 202 | Pedersen Andreas | 2003 | NYBORG | 0331AH | 25 m | 2:45.90 | |
24 | 150 | Lorentzen Rasmus | 2001 | NÆSTVED | 0125AC | 25 m | 2:47.72 | |
25 | 264 | Mølbak Tobias | 2004 | RINGSTED | 0481AP | 25 m | 2:48.68 | |
26 | 442 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 25 m | 2:51.18 | |
27 | 136 | Dyhr-Rasmussen Lauritz | 2004 | NÆSTVED | 0537AI | 25 m | 2:52.72 | |
28 | 124 | Andersen Matti | 2001 | NÆSTVED | 0197AR | 25 m | 2:54.10 | |
29 | 249 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | 2:54.48 | |
30 | 438 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 25 m | 2:55.56 | |
31 | 352 | Rasmussen Viktor Holst | 2003 | KORSØR | 0311AL | 25 m | 2:55.95 | |
32 | 109 | Jensen Valdemar | 2004 | NAKSKOV | 0487AH | 25 m | 2:56.95 | |
33 | 339 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | KORSØR | 0549AB | 25 m | 2:59.49 | |
34 | 335 | Jepsen Christian | 2005 | KORSØR | 0553AF | 25 m | 3:00.09 | |
35 | 444 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 25 m | 3:00.43 | |
36 | 229 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 3:04.35 | |
37 | 401 | Slente Alexander | 2004 | SK-SYD | 0427AM | 25 m | 3:05.40 | |
38 | 263 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 25 m | 3:07.46 | |
39 | 189 | Larsen Mikkel Bredal | 2005 | NYBORG | 0587AB | 25 m | 3:07.67 | |
40 | 282 | Stærmose Jakob | 2005 | RINGSTED | 0583AD | 25 m | 3:09.62 | |
41 | 299 | Jørgensen Jannik | 2004 | SLAGELSE | 0403AM | 25 m | 3:10.68 | |
42 | 237 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 25 m | 3:13.46 | |
43 | 279 | Sahlberg Oliver Hostrup | 2003 | RINGSTED | 0395AJ | 25 m | 3:16.42 | |
44 | 243 | Houmann Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 25 m | 3:25.76 | |
45 | 275 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 25 m | 3:26.08 | |
46 | 308 | Nielsen Johannes Tobel | 2004 | SLAGELSE | 0499AM | 25 m | 3:29.89 | |
47 | 338 | Knudsen Lukas Kjeldsholm | 2004 | KORSØR | 0441AG | 25 m | 3:33.72 | |
48 | 349 | Nielsen Noah Vester | 2004 | KORSØR | 0439AL | 25 m | 3:36.91 | |
49 | 201 | Okkerholm Alexander | 2005 | NYBORG | 0535AJ | 25 m | 3:47.56 | |
50 | 247 | Juul-Andersen August | 2007 | RINGSTED | 0777AD | 25 m | 4:03.72 | |
51 | 242 | Houmann Tristan | 2008 | RINGSTED | 0867AA | 25 m | 4:06.70 | |
52 | 188 | Kristensen Timmi Andkjær | 2007 | NYBORG | 0735AD | 25 m | 4:10.01 | |
53 | 206 | Rahr Sebastian | 2006 | NYBORG | 0633AF | 25 m | 4:24.47 | |
54 | 112 | Lindberg Tobias | 2003 | NAKSKOV | 0397AI | 25 m | ||
55 | 198 | Nielsen Toke Hjalmar | 2006 | NYBORG | 0635AM | 25 m | ||
56 | 331 | Forsbæk Johannes | 2004 | KORSØR | 0483AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 10 september 2017 |
Licens til Ringsted Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 21:04 |
Løb 25, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 416 | Brandt Julie Darlem | 2001 | TRITON B | 0182AH | 25 m | 58.48 | |
2 | 47 | Olsen Amalie W. | 2001 | HERLUFSHOL | 0162AR | 25 m | 59.46 | |
3 | 420 | Echardt Frederikke | 2002 | TRITON B | 0274AG | 25 m | 1:00.26 | |
4 | 393 | Neumann Clara | 2001 | SK-SYD | 0164AC | 25 m | 1:01.01 | |
5 | 431 | Janner Laura | 2002 | TRITON B | 0214AB | 25 m | 1:01.25 | |
6 | 388 | Jørgensen Thyra | 2002 | SK-SYD | 0218AC | 25 m | 1:01.64 | |
7 | 88 | Stanelt Frida Bang | 2004 | KALUNDBORG | 0422AL | 25 m | 1:02.07 | |
8 | 38 | Krumbak Maria Caroline | 2000 | HERLUFSHOL | 0064AE | 25 m | 1:02.86 | |
9 | 22 | Bruhn Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0206AQ | 25 m | 1:02.94 | |
10 | 147 | Kristensen Viktoria Bæts | 2002 | NÆSTVED | 0286AP | 25 m | 1:03.01 | |
11 | 269 | Nielsen Katja Kjær | 2002 | RINGSTED | 0268AU | 25 m | 1:03.16 | |
12 | 284 | Szokody Maria | 2002 | RINGSTED | 0252AE | 25 m | 1:03.16 | |
13 | 13 | Anker Wilma | 2004 | HERLUFSHOL | 0486AK | 25 m | 1:03.20 | |
14 | 454 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 25 m | 1:03.53 | |
15 | 74 | Kristensen Nicole | 1999 | KALUNDBORG | 9954AY | 25 m | 1:03.72 | |
16 | 149 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 1:04.19 | |
17 | 231 | Grandjean Sophie | 2003 | RINGSTED | 0346AR | 25 m | 1:04.46 | |
18 | 387 | Jørgensen Julie Bruun | 2003 | SK-SYD | 0328AC | 25 m | 1:04.54 | |
19 | 291 | Wismann Josephine | 2002 | RINGSTED | 0236AS | 25 m | 1:04.86 | |
20 | 135 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 25 m | 1:05.03 | |
21 | 75 | Larsen Anna | 2004 | KALUNDBORG | 0498AD | 25 m | 1:05.11 | |
22 | 290 | Wismann Cathrine | 2002 | RINGSTED | 0264AS | 25 m | 1:05.13 | |
23 | 255 | Larsen Jasmin | 2002 | RINGSTED | 0264AZ | 25 m | 1:05.31 | |
24 | 446 | Rishøj Ida | 2002 | TRITON B | 0286AF | 25 m | 1:05.79 | |
25 | 82 | Møller-Kristensen Annika | 2000 | KALUNDBORG | 0044AJ | 25 m | 1:05.87 | |
26 | 473 | Petersen Freja | 2000 | VORDINGB | 0018BE | 25 m | 1:06.05 | |
27 | 101 | Hansen Julie Galsgaard | 2000 | NAKSKOV | 0022AC | 25 m | 1:06.30 | |
28 | 65 | Kaiser Thea | 2004 | KALUNDBORG | 0402AZ | 25 m | 1:06.37 | |
29 | 354 | Thornsen Elida | 2005 | KORSØR | 0528AA | 25 m | 1:06.63 | |
30 | 383 | Hansen Anastasia | 2002 | SK-SYD | 0256BC | 25 m | 1:07.42 | |
31 | 460 | Bingler Léa Zoé | 2000 | VORDINGB | 0082AX | 25 m | 1:07.78 | |
32 | 478 | Johannesdottir Katrin Eva | 2001 | ICELAND | 25 m | 1:07.81 | ||
33 | 203 | Pedersen Kristine Kipper | 2004 | NYBORG | 0494AV | 25 m | 1:08.20 | |
34 | 361 | From Monique Bang | 2002 | SHS-STEVNS | 0224AB | 25 m | 1:08.46 | |
35 | 293 | Andersen Marie Louise B | 2005 | SLAGELSE | 0552AJ | 25 m | 1:09.35 | |
36 | 359 | From Benedikte Bang | 1996 | SHS-STEVNS | 9686AN | 25 m | 1:09.52 | |
37 | 485 | Haflioadottir Droplaug Maria | 2000 | ICELAND | 25 m | 1:09.53 | ||
38 | 415 | Brandt Anna Leopold | 2004 | TRITON B | 0478AM | 25 m | 1:09.70 | |
39 | 369 | Nielsen Tanja H | 1996 | SHS-STEVNS | 9626AI | 25 m | 1:10.20 | |
40 | 141 | Hansen Freja Zerbst | 2001 | NÆSTVED | 0162BB | 25 m | 1:10.49 | |
41 | 398 | Rübner-Petersen Trine | 1997 | SK-SYD | 9702AZ | 25 m | 1:10.60 | |
42 | 186 | Kaysen Sofie | 2004 | NYBORG | 0456AU | 25 m | 1:10.71 | |
43 | 217 | Andersen Emma M. | 2003 | RINGSTED | 0392AJ | 25 m | 1:11.17 | |
44 | 448 | Rubak Kathrine Bang | 2004 | TRITON B | 0486AE | 25 m | 1:11.20 | |
45 | 449 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 25 m | 1:11.78 | |
46 | 11 | Andersen Selma V Studnitz | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AB | 25 m | 1:11.85 | |
47 | 432 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 1:12.11 | |
48 | 127 | Bendtsen Caroline | 2002 | NÆSTVED | 0254AK | 25 m | 1:12.40 | |
49 | 400 | Sander-Bjerge Sophia | 1999 | SK-SYD | 9968BA | 25 m | 1:12.44 | |
50 | 27 | Hansen Frederikke B. | 2005 | HERLUFSHOL | 0532AE | 25 m | 1:12.58 | |
51 | 482 | Smaradottir Birta Run | 2004 | ICELAND | 25 m | 1:13.39 | ||
52 | 184 | Juliussen Karoline Elholm | 2004 | NYBORG | 0496AF | 25 m | 1:13.56 | |
53 | 376 | Wagner Klara | 2004 | SHS-STEVNS | 0426AI | 25 m | 1:13.70 | |
54 | 367 | Nedergaard Signe | 2003 | SHS-STEVNS | 0344AQ | 25 m | 1:14.37 | |
55 | 360 | From Maria Bang | 2000 | SHS-STEVNS | 0072AQ | 25 m | 1:14.77 | |
56 | 480 | Prastardottir Karlotta Maria | 1998 | ICELAND | 25 m | 1:14.82 | ||
57 | 48 | Osatoharimwen Fanta | 2005 | HERLUFSHOL | 0568AL | 25 m | 1:14.92 | |
58 | 81 | Møller Sille | 2004 | KALUNDBORG | 0404AU | 25 m | 1:15.11 | |
59 | 180 | Falkenstrøm Freja S. | 2004 | NYBORG | 0434AK | 25 m | 1:15.12 | |
60 | 392 | Møller Signe Bagge | 2004 | SK-SYD | 0414AW | 25 m | 1:15.31 | |
61 | 389 | Kjølby Ida | 2003 | SK-SYD | 0398BB | 25 m | 1:15.51 | |
62 | 43 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 25 m | 1:15.55 | |
63 | 197 | Nielsen Tenna Marie | 2004 | NYBORG | 0428AX | 25 m | 1:16.35 | |
64 | 402 | Ullerup Mille Marie | 2004 | SK-SYD | 0428AT | 25 m | 1:16.59 | |
65 | 145 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 1:16.71 | |
66 | 381 | Frederiksen Josephine | 2005 | SK-SYD | 0532AP | 25 m | 1:16.95 | |
67 | 356 | Christensen Anna | 2003 | SHS-STEVNS | 0312AA | 25 m | 1:17.02 | |
68 | 309 | Nielsen Karoline | 2004 | SLAGELSE | 0422AB | 25 m | 1:17.05 | |
69 | 154 | Mørkeberg Katrine | 2004 | NÆSTVED | 0424AJ | 25 m | 1:17.47 | |
70 | 191 | Memborg Laura Riber | 2004 | NYBORG | 0428AL | 25 m | 1:17.52 | |
71 | 280 | Schmidt Astrid Nørret | 2002 | RINGSTED | 0232BC | 25 m | 1:17.63 | |
72 | 277 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 25 m | 1:18.77 | |
73 | 86 | Seneca Alba | 2005 | KALUNDBORG | 0576AN | 25 m | 1:18.78 | |
74 | 159 | Nielsen Olivia My | 2004 | NÆSTVED | 0446AT | 25 m | 1:18.81 | |
75 | 347 | Mathiasen Silje | 2006 | KORSØR | 0628AG | 25 m | 1:18.81 | |
76 | 397 | Ravn Ida Marie Bundgaard | 2004 | SK-SYD | 0488AV | 25 m | 1:18.97 | |
77 | 79 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 0652AK | 25 m | 1:20.59 | |
78 | 399 | Sander-Bjerge Emilia | 2003 | SK-SYD | 0302BD | 25 m | 1:21.19 | |
79 | 151 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 0616AM | 25 m | 1:21.42 | |
80 | 157 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 25 m | 1:21.64 | |
81 | 274 | Rasmussen Aliyah Savannah | 2005 | RINGSTED | 0564AN | 25 m | 1:21.79 | |
82 | 59 | Andersen Pauline | 2005 | KALUNDBORG | 0592AP | 25 m | 1:22.33 | |
83 | 534 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 25 m | 1:22.58 | |
84 | 152 | Mayland Liva | 2006 | NÆSTVED | 0622AK | 25 m | 1:23.33 | |
85 | 106 | Jakobsen Sarah Møller | 2004 | NAKSKOV | 0416AW | 25 m | 1:24.13 | |
86 | 301 | Kristensen Sigrid B. | 2004 | SLAGELSE | 0408AJ | 25 m | 1:24.24 | |
87 | 250 | Klintby Mathilde | 2004 | RINGSTED | 0492AZ | 25 m | 1:24.42 | |
88 | 371 | Rasmussen Cecillie Bagge | 2005 | SHS-STEVNS | 0544AW | 25 m | 1:24.43 | |
89 | 139 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 25 m | 1:25.14 | |
90 | 445 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 25 m | 1:27.14 | |
91 | 143 | Jensen Asta Marie R. | 2007 | NÆSTVED | 0742AE | 25 m | 1:27.49 | |
92 | 183 | Høst Cathrine | 2004 | NYBORG | 0406AM | 25 m | 1:27.58 | |
93 | 90 | Stoklund Maria | 2006 | KALUNDBORG | 0648AF | 25 m | 1:27.71 | |
94 | 271 | Olsen Lara W. S. | 2006 | RINGSTED | 0696AA | 25 m | 1:28.48 | |
95 | 134 | Dinesen Victoria | 2005 | NÆSTVED | 0692AN | 25 m | 1:28.67 | |
96 | 199 | Nissen Mathilde | 2004 | NYBORG | 0438AZ | 25 m | 1:29.22 | |
97 | 436 | Juhl Isabella Koch | 2006 | TRITON B | 0604AH | 25 m | 1:29.33 | |
98 | 391 | Larsen Emilie | 2005 | SK-SYD | 0568AV | 25 m | 1:29.56 | |
99 | 236 | Haste Sascha | 2007 | RINGSTED | 0706AC | 25 m | 1:30.01 | |
100 | 60 | Bjerborg Isabella Holme | 2005 | KALUNDBORG | 0536AV | 25 m | 1:31.31 | |
101 | 462 | Christiansen Amanda F. | 2005 | VORDINGB | 25 m | 1:31.66 | ||
102 | 196 | Nielsen Klara Amalie | 2006 | NYBORG | 0688AP | 25 m | 1:31.97 | |
103 | 185 | Juliussen Katrine Elholm | 2006 | NYBORG | 0692AH | 25 m | 1:32.22 | |
104 | 162 | Raunholt Freja Katrine | 2006 | NÆSTVED | 0692AP | 25 m | 1:32.24 | |
105 | 95 | Vinding Rebecca Skov | 2007 | KALUNDBORG | 0716AL | 25 m | 1:32.64 | |
106 | 372 | Rasmussen Signe | 2006 | SHS-STEVNS | 0698AE | 25 m | 1:32.85 | |
107 | 204 | Pedersen Louise Kipper | 2006 | NYBORG | 0646AG | 25 m | 1:33.68 | |
108 | 33 | Jensen Sofie Løfmark | 2004 | HERLUFSHOL | 0494AW | 25 m | 1:34.44 | |
109 | 364 | Hansen Silke Emma | 2006 | SHS-STEVNS | 0638AK | 25 m | 1:34.77 | |
110 | 357 | Christensen Frida | 2005 | SHS-STEVNS | 0532AN | 25 m | 1:36.06 | |
111 | 100 | Hansen Astrid Pries | 2007 | NAKSKOV | 0716AC | 25 m | 1:37.41 | |
112 | 128 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 1:37.41 | |
113 | 146 | Kristensen Marie-Louise | 2006 | NÆSTVED | 25 m | 1:37.88 | ||
114 | 210 | Vestergaard Mathilde | 2006 | NYBORG | 0606AI | 25 m | 1:37.90 | |
115 | 288 | Sørensen Emma Skjold | 2004 | RINGSTED | 0406AX | 25 m | 1:37.97 | |
116 | 12 | Anker Maila | 2007 | HERLUFSHOL | 0784AF | 25 m | 1:38.20 | |
117 | 248 | Juul-Andersen Sara | 2004 | RINGSTED | 0448AY | 25 m | 1:39.33 | |
118 | 307 | Nielsen Elisabeth Tobel | 2007 | SLAGELSE | 0782AG | 25 m | 1:39.45 | |
119 | 471 | Nordhald Silje Egeberg | 2007 | VORDINGB | 0716AD | 25 m | 1:40.49 | |
120 | 161 | Pedersen Masha Jul | 2006 | NÆSTVED | 0684AG | 25 m | 1:40.79 | |
121 | 266 | Møller Cecilie | 2005 | RINGSTED | 0588AR | 25 m | 1:41.53 | |
122 | 253 | Kruuse Astrid | 2005 | RINGSTED | 0554AQ | 25 m | 1:42.75 | |
123 | 233 | Grønnehøj Mathilde | 2006 | RINGSTED | 0652AR | 25 m | 1:44.97 | |
124 | 466 | Gyldenkærne Signe | 2006 | VORDINGB | 25 m | 1:46.66 | ||
125 | 465 | Frederiksen Selma | 2008 | VORDINGB | 0824AA | 25 m | 1:48.97 | |
126 | 156 | Nielsen Asta Lund | 2008 | NÆSTVED | 0836AF | 25 m | 1:49.31 | |
127 | 283 | Stærmose Line | 2006 | RINGSTED | 0622AM | 25 m | 1:49.49 | |
128 | 49 | Petersen Victoria | 2008 | HERLUFSHOL | 0854AD | 25 m | 1:51.61 | |
129 | 91 | Thomsen Thilde | 2008 | KALUNDBORG | 0806AA | 25 m | 1:51.61 | |
130 | 265 | Møller Anna | 2007 | RINGSTED | 0792AG | 25 m | 1:52.34 | |
131 | 375 | Wagner Freja | 2007 | SHS-STEVNS | 0778AB | 25 m | 1:53.29 | |
132 | 61 | Fafner Amanda | 2007 | KALUNDBORG | 0756AK | 25 m | 1:56.17 | |
133 | 246 | Jensen Chili Fløe | 2006 | RINGSTED | 25 m | 2:01.48 | ||
134 | 537 | Justesen Laura Friis | 2006 | VORDINGB | 25 m | 2:03.83 | ||
135 | 31 | Jakobsen Cecilie | 2008 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:09.00 | ||
136 | 21 | Birgisdottir Sigrún | 2007 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:10.00 | ||
137 | 32 | Jensen Merle | 2008 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:15.00 | ||
138 | 463 | Frederiksen Ester Ganci | 2009 | VORDINGB | 0914AC | 25 m | 2:20.00 | |
139 | 114 | Nouar Mona | 2007 | NAKSKOV | 0784AO | 25 m | ||
140 | 234 | Gudmundsdottir Heidi Dogg | 2007 | RINGSTED | 25 m | |||
141 | 245 | Jansen Frederikke G. | 2007 | RINGSTED | 25 m | |||
142 | 276 | Redke Maja Burø | 2007 | RINGSTED | 25 m | |||
143 | 292 | Alibasic Dzejla | 2005 | SLAGELSE | 0552AU | 25 m | ||
144 | 330 | Dahl Silje Munthe | 2005 | KORSØR | 0544AV | 25 m | ||
145 | 484 | Jonsdottir Kolbrun | 2003 | ICELAND | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 10 september 2017 |
Licens til Ringsted Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 21:04 |
Løb 26, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 395 | Rasmussen Marius | 1999 | SK-SYD | 9937AL | 25 m | 52.39 | |
2 | 427 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 25 m | 53.49 | |
3 | 267 | Møller Frederik | 2002 | RINGSTED | 0263AL | 25 m | 53.71 | |
4 | 222 | Carstensen Magnus | 1999 | RINGSTED | 9903AH | 25 m | 54.78 | |
5 | 285 | Szokody Martin | 1999 | RINGSTED | 9915AN | 25 m | 55.73 | |
6 | 28 | Hansen Mads Ingeman | 1997 | HERLUFSHOL | 9719AC | 25 m | 55.83 | |
7 | 110 | Johansen Erling | 2000 | NAKSKOV | 0065AS | 25 m | 56.14 | |
8 | 40 | Løhr Magnus | 2001 | HERLUFSHOL | 0173AJ | 25 m | 56.29 | |
9 | 29 | Hansen Nicolai Yung | 2000 | HERLUFSHOL | 0011AN | 25 m | 56.33 | |
10 | 24 | Bruhn Mads Lünell | 1998 | HERLUFSHOL | 9871AQ | 25 m | 56.63 | |
11 | 281 | Schytte Daniel | 2000 | RINGSTED | 0067AM | 25 m | 56.86 | |
12 | 411 | Borch Alexander Ravn | 2001 | TRITON B | 0151AN | 25 m | 57.03 | |
13 | 287 | Sørensen Casper Ramsdahl | 2000 | RINGSTED | 0013AU | 25 m | 57.15 | |
14 | 77 | Lind-Ellefsen Andreas | 2001 | KALUNDBORG | 0149AP | 25 m | 57.65 | |
15 | 268 | Nielsen Anders | 2001 | RINGSTED | 0123AF | 25 m | 58.00 | |
16 | 115 | Pedersen Nikolai Pagh | 2002 | NAKSKOV | 0235AB | 25 m | 58.01 | |
17 | 297 | Johansen Emil Mølholm | 2000 | SLAGELSE | 0093AT | 25 m | 58.52 | |
18 | 78 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 58.77 | |
19 | 382 | Gram-Lange Jonas | 1999 | SK-SYD | 9971AD | 25 m | 58.98 | |
20 | 286 | Søgaard Alexander | 2002 | RINGSTED | 0293AE | 25 m | 59.02 | |
21 | 262 | Mortensen Joakim | 2002 | RINGSTED | 0271AH | 25 m | 59.51 | |
22 | 190 | Maaløe Nikolai Hynkemejer | 1999 | NYBORG | 9957AM | 25 m | 59.69 | |
23 | 385 | Hovmand Ole | 2003 | SK-SYD | 0345AH | 25 m | 1:00.00 | |
24 | 138 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 25 m | 1:00.17 | |
25 | 221 | Carstensen Emil | 2002 | RINGSTED | 0253AF | 25 m | 1:00.23 | |
26 | 160 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 1:00.66 | |
27 | 316 | Rought Elias | 2003 | SLAGELSE | 0359AF | 25 m | 1:01.01 | |
28 | 46 | Nissen Gustav | 2001 | HERLUFSHOL | 0177AM | 25 m | 1:01.32 | |
29 | 220 | Bodal Benjamin | 2003 | RINGSTED | 0385AF | 25 m | 1:01.38 | |
30 | 468 | Jensen Jonathan F. K. | 2002 | VORDINGB | 0263AO | 25 m | 1:01.77 | |
31 | 476 | Robertsson Arnor | 2002 | ICELAND | 25 m | 1:02.00 | ||
32 | 207 | Sandison Jonas Lykke | 2004 | NYBORG | 0415AF | 25 m | 1:02.20 | |
33 | 305 | Madsen Casper | 2004 | SLAGELSE | 0461AC | 25 m | 1:02.52 | |
34 | 390 | Kurtzmann Laurids Isling | 2002 | SK-SYD | 0253AS | 25 m | 1:02.86 | |
35 | 153 | Mouridsen Kristian | 2002 | NÆSTVED | 0261AR | 25 m | 1:02.88 | |
36 | 232 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 25 m | 1:03.91 | |
37 | 84 | Petersen Frederik Scheby | 2004 | KALUNDBORG | 0491AH | 25 m | 1:04.02 | |
38 | 45 | Nissen Alfred | 2002 | HERLUFSHOL | 0279AQ | 25 m | 1:04.31 | |
39 | 414 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 25 m | 1:05.09 | |
40 | 200 | Nissen Mikkel | 2002 | NYBORG | 0245AQ | 25 m | 1:05.17 | |
41 | 107 | Jensen Christoffer | 2002 | NAKSKOV | 0209AE | 25 m | 1:05.18 | |
42 | 124 | Andersen Matti | 2001 | NÆSTVED | 0197AR | 25 m | 1:05.48 | |
43 | 112 | Lindberg Tobias | 2003 | NAKSKOV | 0397AI | 25 m | 1:05.55 | |
44 | 211 | Christiansen Asmund V. | 2000 | ODSHERRED | 0097AS | 25 m | 1:06.12 | |
45 | 103 | Hausner Andreas | 1999 | NAKSKOV | 9903AS | 25 m | 1:06.23 | |
46 | 150 | Lorentzen Rasmus | 2001 | NÆSTVED | 0125AC | 25 m | 1:06.73 | |
47 | 370 | Olsen Phillip Hausmann | 2003 | SHS-STEVNS | 0325AM | 25 m | 1:06.73 | |
48 | 194 | Nancke Mark Kronbæk | 2004 | NYBORG | 0497AK | 25 m | 1:07.12 | |
49 | 479 | Ingvarsson Jon Gooi | 2001 | ICELAND | 25 m | 1:07.20 | ||
50 | 467 | Hansen Magnus Juul | 2003 | VORDINGB | 0389AN | 25 m | 1:07.62 | |
51 | 306 | Mir Daniel | 2003 | SLAGELSE | 0349AJ | 25 m | 1:07.97 | |
52 | 442 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 25 m | 1:08.04 | |
53 | 401 | Slente Alexander | 2004 | SK-SYD | 0427AM | 25 m | 1:08.77 | |
54 | 396 | Rasmussen Stefan | 2004 | SK-SYD | 0449AM | 25 m | 1:08.89 | |
55 | 129 | Bentsen Sebastian N. | 2004 | NÆSTVED | 0437AL | 25 m | 1:09.32 | |
56 | 80 | Mårtensen Joachim | 2004 | KALUNDBORG | 0457AK | 25 m | 1:10.09 | |
57 | 304 | Lykke Silas | 2003 | SLAGELSE | 0339AP | 25 m | 1:10.12 | |
58 | 30 | Høy August | 2005 | HERLUFSHOL | 0539AG | 25 m | 1:10.31 | |
59 | 249 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | 1:10.57 | |
60 | 137 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 1:10.58 | |
61 | 329 | Clausen Konrad | 2005 | KORSØR | 0547AF | 25 m | 1:10.67 | |
62 | 331 | Forsbæk Johannes | 2004 | KORSØR | 0483AP | 25 m | 1:10.68 | |
63 | 374 | Schnack Joakim | 2004 | SHS-STEVNS | 0421AC | 25 m | 1:11.04 | |
64 | 412 | Borch Magnus Ravn | 2003 | TRITON B | 0335AO | 25 m | 1:11.17 | |
65 | 481 | Sigurosson Sigurour Prainn | 2002 | ICELAND | 25 m | 1:11.34 | ||
66 | 279 | Sahlberg Oliver Hostrup | 2003 | RINGSTED | 0395AJ | 25 m | 1:11.36 | |
67 | 299 | Jørgensen Jannik | 2004 | SLAGELSE | 0403AM | 25 m | 1:11.93 | |
68 | 125 | Andersen Sammi Asker | 2003 | NÆSTVED | 0347AK | 25 m | 1:12.81 | |
69 | 243 | Houmann Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 25 m | 1:14.29 | |
70 | 336 | Johansen Frederik Schmidt | 2002 | KORSØR | 0239AT | 25 m | 1:14.82 | |
71 | 85 | Rasmussen Malthe Lorin | 2005 | KALUNDBORG | 0515AC | 25 m | 1:14.91 | |
72 | 208 | Sandison Mathias Lykke | 2007 | NYBORG | 0797AA | 25 m | 1:15.10 | |
73 | 14 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 25 m | 1:15.47 | |
74 | 380 | Bendsen Esben Errebo | 2004 | SK-SYD | 0401AQ | 25 m | 1:15.47 | |
75 | 263 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 25 m | 1:15.73 | |
76 | 282 | Stærmose Jakob | 2005 | RINGSTED | 0583AD | 25 m | 1:15.97 | |
77 | 475 | Wesselhoff Jonathan | 2006 | VORDINGB | 0691AC | 25 m | 1:16.82 | |
78 | 346 | Leal Lucas | 2001 | KORSØR | 0141AT | 25 m | 1:16.92 | |
79 | 275 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 25 m | 1:17.32 | |
80 | 94 | Vinding Patrick Skov | 2005 | KALUNDBORG | 0583AN | 25 m | 1:18.71 | |
81 | 272 | Pedersen Mikkel Holm | 2004 | RINGSTED | 0489AM | 25 m | 1:19.38 | |
82 | 201 | Okkerholm Alexander | 2005 | NYBORG | 0535AJ | 25 m | 1:20.24 | |
83 | 195 | Nielsen Frederik | 2006 | NYBORG | 0659AD | 25 m | 1:20.65 | |
84 | 164 | Sibbern-Larsen James | 2005 | NÆSTVED | 0503AM | 25 m | 1:20.98 | |
85 | 337 | Jørgensen Benjamin | 2005 | KORSØR | 0539AB | 25 m | 1:21.33 | |
86 | 42 | Meisne Sylvester Wichmann | 2005 | HERLUFSHOL | 0567AJ | 25 m | 1:21.42 | |
87 | 461 | Capion Rasmus | 2005 | VORDINGB | 0505AH | 25 m | 1:21.90 | |
88 | 308 | Nielsen Johannes Tobel | 2004 | SLAGELSE | 0499AM | 25 m | 1:22.47 | |
89 | 351 | Quist Christian | 2007 | KORSØR | 0709AA | 25 m | 1:22.51 | |
90 | 89 | Stoklund David | 2008 | KALUNDBORG | 0811AA | 25 m | 1:25.77 | |
91 | 319 | Vadmand Julius | 2005 | SLAGELSE | 0551AJ | 25 m | 1:26.02 | |
92 | 394 | Nielsen Frederik Skytte | 2005 | SK-SYD | 0585AJ | 25 m | 1:26.19 | |
93 | 87 | Skafte Cilas | 2005 | KALUNDBORG | 0593AN | 25 m | 1:27.10 | |
94 | 198 | Nielsen Toke Hjalmar | 2006 | NYBORG | 0635AM | 25 m | 1:28.95 | |
95 | 188 | Kristensen Timmi Andkjær | 2007 | NYBORG | 0735AD | 25 m | 1:30.97 | |
96 | 532 | Juhl Emil Koch | 2006 | TRITON B | 0623AG | 25 m | 1:31.22 | |
97 | 531 | Jensen Jonas Wilms | 2007 | TRITON B | 0717AD | 25 m | 1:31.50 | |
98 | 377 | Warberg Mathias | 2007 | SHS-STEVNS | 0705AG | 25 m | 1:32.23 | |
99 | 192 | Mortensen Emil B. | 2006 | NYBORG | 0667AF | 25 m | 1:34.20 | |
100 | 178 | Christiansen Lukas Skov | 2005 | NYBORG | 0539AM | 25 m | 1:34.34 | |
101 | 39 | Lejbølle Emil | 2007 | HERLUFSHOL | 0769AB | 25 m | 1:34.46 | |
102 | 182 | Hansen Tobias | 2005 | NYBORG | 0531AK | 25 m | 1:34.58 | |
103 | 355 | Veise Jeppe | 2004 | KORSØR | 0423AF | 25 m | 1:35.88 | |
104 | 247 | Juul-Andersen August | 2007 | RINGSTED | 0777AD | 25 m | 1:37.11 | |
105 | 252 | Kristoffersen Simon | 2005 | RINGSTED | 0589AL | 25 m | 1:37.52 | |
106 | 187 | Kobbernagel Nikolaj | 2007 | NYBORG | 0799AB | 25 m | 1:39.59 | |
107 | 310 | Nielsen Nikolaj | 2006 | SLAGELSE | 0629AD | 25 m | 1:40.24 | |
108 | 165 | Sibbern-Larsen Lucas | 2007 | NÆSTVED | 0747AE | 25 m | 1:41.24 | |
109 | 483 | Helgason Rokkvi | 2004 | ICELAND | 25 m | 1:41.93 | ||
110 | 148 | Larsen Mads G. Skovly | 2006 | NÆSTVED | 0657AL | 25 m | 1:42.83 | |
111 | 92 | Thomsen Thoke | 2006 | KALUNDBORG | 0681AF | 25 m | 1:43.01 | |
112 | 26 | Christiansen Tobias | 2006 | HERLUFSHOL | 0625AK | 25 m | 1:43.74 | |
113 | 215 | Obsen Mikkel | 2005 | ODSHERRED | 0575AN | 25 m | 1:45.37 | |
114 | 366 | Mark Magnus Vasegaard | 2006 | SHS-STEVNS | 0633AL | 25 m | 1:45.66 | |
115 | 206 | Rahr Sebastian | 2006 | NYBORG | 0633AF | 25 m | 1:48.08 | |
116 | 218 | Baba Ali | 2006 | RINGSTED | 0687AJ | 25 m | 1:49.37 | |
117 | 76 | Larsen Johan Lykkebo | 2007 | KALUNDBORG | 0733AG | 25 m | 1:49.71 | |
118 | 256 | Meinert Gustav | 2006 | RINGSTED | 0659AH | 25 m | 1:54.90 | |
119 | 251 | Knudsen Asmus | 2006 | RINGSTED | 25 m | 2:21.82 | ||
120 | 111 | Jørgensen Magnus Hauballe | 2007 | NAKSKOV | 0771AH | 25 m | ||
121 | 158 | Nielsen Jeppe | 2007 | NÆSTVED | 25 m | |||
122 | 216 | Sønder Frederik Wahlstrøm | 2006 | ODSHERRED | 0643AM | 25 m | ||
123 | 244 | Haak Oscar | 2007 | RINGSTED | 0785AE | 25 m | ||
124 | 254 | Langhoff Malthe | 2005 | RINGSTED | 25 m | |||
125 | 273 | Henriksen Noah Berg | 2005 | RINGSTED | 0561AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 10 september 2017 |
Licens til Ringsted Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 21:04 |
Løb 27, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 443 | Palmund Liva | 2002 | TRITON B | 0246AA | 25 m | 28.07 | |
2 | 99 | Eggertsen Melanie | 2002 | NAKSKOV | 0232AI | 25 m | 30.27 | |
3 | 384 | Hovmand Isa | 2000 | SK-SYD | 0048BA | 25 m | 31.56 | |
4 | 41 | Lønborg Emilia | 2002 | HERLUFSHOL | 0214AQ | 25 m | 32.52 | |
5 | 74 | Kristensen Nicole | 1999 | KALUNDBORG | 9954AY | 25 m | 33.09 | |
6 | 413 | Borch Mikala Ravn | 2003 | TRITON B | 0348AR | 25 m | 33.32 | |
7 | 477 | Karaolani Abena | 2000 | ICELAND | 25 m | 33.35 | ||
8 | 425 | Hansen Johanne B. | 2002 | TRITON B | 0264AF | 25 m | 34.02 | |
9 | 58 | Østerlund Amalie | 2005 | HERLUFSHOL | 0584AJ | 25 m | 34.33 | |
10 | 131 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | NÆSTVED | 0202AB | 25 m | 34.51 | |
11 | 82 | Møller-Kristensen Annika | 2000 | KALUNDBORG | 0044AJ | 25 m | 34.68 | |
12 | 472 | Nykjær Maya | 2001 | VORDINGB | 0144AW | 25 m | 34.78 | |
13 | 83 | Petersen Engeline Scheby | 2002 | KALUNDBORG | 0274AY | 25 m | 34.79 | |
14 | 181 | Hansen Maria Bebe | 2004 | NYBORG | 0482AG | 25 m | 35.72 | |
15 | 309 | Nielsen Karoline | 2004 | SLAGELSE | 0422AB | 25 m | 35.72 | |
16 | 141 | Hansen Freja Zerbst | 2001 | NÆSTVED | 0162BB | 25 m | 36.06 | |
17 | 205 | Pedersen Maja Johanne | 2005 | NYBORG | 0578AE | 25 m | 36.08 | |
18 | 135 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 25 m | 36.12 | |
19 | 140 | Hansen Agnes Barner | 2005 | NÆSTVED | 0522AL | 25 m | 36.27 | |
20 | 432 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 36.27 | |
21 | 63 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 36.37 | |
22 | 448 | Rubak Kathrine Bang | 2004 | TRITON B | 0486AE | 25 m | 36.37 | |
23 | 422 | Frydenlund Ida-Marie | 2003 | TRITON B | 0304AP | 25 m | 36.53 | |
24 | 474 | Søndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 25 m | 36.94 | |
25 | 101 | Hansen Julie Galsgaard | 2000 | NAKSKOV | 0022AC | 25 m | 36.95 | |
26 | 23 | Bruhn Ida | 2004 | HERLUFSHOL | 0444AP | 25 m | 36.96 | |
27 | 450 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON B | 0524AD | 25 m | 37.44 | |
28 | 65 | Kaiser Thea | 2004 | KALUNDBORG | 0402AZ | 25 m | 37.46 | |
29 | 485 | Haflioadottir Droplaug Maria | 2000 | ICELAND | 25 m | 37.60 | ||
30 | 482 | Smaradottir Birta Run | 2004 | ICELAND | 25 m | 38.21 | ||
31 | 197 | Nielsen Tenna Marie | 2004 | NYBORG | 0428AX | 25 m | 38.41 | |
32 | 48 | Osatoharimwen Fanta | 2005 | HERLUFSHOL | 0568AL | 25 m | 38.89 | |
33 | 75 | Larsen Anna | 2004 | KALUNDBORG | 0498AD | 25 m | 38.92 | |
34 | 27 | Hansen Frederikke B. | 2005 | HERLUFSHOL | 0532AE | 25 m | 38.99 | |
35 | 51 | Scheel Mille | 2003 | HERLUFSHOL | 0318AW | 25 m | 39.28 | |
36 | 127 | Bendtsen Caroline | 2002 | NÆSTVED | 0254AK | 25 m | 39.35 | |
37 | 55 | Sørensen Andrea Holm | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AJ | 25 m | 39.51 | |
38 | 180 | Falkenstrøm Freja S. | 2004 | NYBORG | 0434AK | 25 m | 39.56 | |
39 | 389 | Kjølby Ida | 2003 | SK-SYD | 0398BB | 25 m | 39.59 | |
40 | 145 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 39.71 | |
41 | 334 | Hejlesen Isabella | 2004 | KORSØR | 0428AW | 25 m | 39.93 | |
42 | 392 | Møller Signe Bagge | 2004 | SK-SYD | 0414AW | 25 m | 40.49 | |
43 | 154 | Mørkeberg Katrine | 2004 | NÆSTVED | 0424AJ | 25 m | 40.60 | |
44 | 402 | Ullerup Mille Marie | 2004 | SK-SYD | 0428AT | 25 m | 40.80 | |
45 | 184 | Juliussen Karoline Elholm | 2004 | NYBORG | 0496AF | 25 m | 40.83 | |
46 | 347 | Mathiasen Silje | 2006 | KORSØR | 0628AG | 25 m | 40.87 | |
47 | 191 | Memborg Laura Riber | 2004 | NYBORG | 0428AL | 25 m | 41.15 | |
48 | 90 | Stoklund Maria | 2006 | KALUNDBORG | 0648AF | 25 m | 41.23 | |
49 | 86 | Seneca Alba | 2005 | KALUNDBORG | 0576AN | 25 m | 41.57 | |
50 | 79 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 0652AK | 25 m | 41.71 | |
51 | 360 | From Maria Bang | 2000 | SHS-STEVNS | 0072AQ | 25 m | 42.29 | |
52 | 44 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 42.52 | |
53 | 176 | Christensen Frederikke M. | 2006 | NYBORG | 0644AI | 25 m | 42.56 | |
54 | 20 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | 42.77 | |
55 | 356 | Christensen Anna | 2003 | SHS-STEVNS | 0312AA | 25 m | 42.94 | |
56 | 371 | Rasmussen Cecillie Bagge | 2005 | SHS-STEVNS | 0544AW | 25 m | 43.03 | |
57 | 159 | Nielsen Olivia My | 2004 | NÆSTVED | 0446AT | 25 m | 43.13 | |
58 | 57 | Visler Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0626AI | 25 m | 43.64 | |
59 | 126 | Arentsen Freja | 2005 | NÆSTVED | 0582AJ | 25 m | 43.68 | |
60 | 157 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 25 m | 43.78 | |
61 | 97 | Baltser Maya | 2004 | NAKSKOV | 0426AP | 25 m | 43.84 | |
62 | 383 | Hansen Anastasia | 2002 | SK-SYD | 0256BC | 25 m | 44.23 | |
63 | 313 | Qwist Tilde-Sofie | 2005 | SLAGELSE | 0568AH | 25 m | 44.48 | |
64 | 271 | Olsen Lara W. S. | 2006 | RINGSTED | 0696AA | 25 m | 44.56 | |
65 | 102 | Hansen Malou | 2004 | NAKSKOV | 0454AM | 25 m | 44.90 | |
66 | 196 | Nielsen Klara Amalie | 2006 | NYBORG | 0688AP | 25 m | 45.49 | |
67 | 301 | Kristensen Sigrid B. | 2004 | SLAGELSE | 0408AJ | 25 m | 46.36 | |
68 | 139 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 25 m | 46.38 | |
69 | 397 | Ravn Ida Marie Bundgaard | 2004 | SK-SYD | 0488AV | 25 m | 46.51 | |
70 | 162 | Raunholt Freja Katrine | 2006 | NÆSTVED | 0692AP | 25 m | 47.11 | |
71 | 364 | Hansen Silke Emma | 2006 | SHS-STEVNS | 0638AK | 25 m | 47.22 | |
72 | 378 | Winther-Jensen Sif | 2004 | SHS-STEVNS | 0476AT | 25 m | 47.32 | |
73 | 95 | Vinding Rebecca Skov | 2007 | KALUNDBORG | 0716AL | 25 m | 47.65 | |
74 | 151 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 0616AM | 25 m | 47.65 | |
75 | 60 | Bjerborg Isabella Holme | 2005 | KALUNDBORG | 0536AV | 25 m | 47.73 | |
76 | 534 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 25 m | 48.35 | |
77 | 535 | West Daniella Li | 2006 | TRITON B | 0664AI | 25 m | 48.48 | |
78 | 399 | Sander-Bjerge Emilia | 2003 | SK-SYD | 0302BD | 25 m | 48.59 | |
79 | 292 | Alibasic Dzejla | 2005 | SLAGELSE | 0552AU | 25 m | 49.06 | |
80 | 307 | Nielsen Elisabeth Tobel | 2007 | SLAGELSE | 0782AG | 25 m | 49.45 | |
81 | 185 | Juliussen Katrine Elholm | 2006 | NYBORG | 0692AH | 25 m | 50.16 | |
82 | 302 | Lauridsen Frida | 2005 | SLAGELSE | 0514AO | 25 m | 50.34 | |
83 | 128 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 50.37 | |
84 | 61 | Fafner Amanda | 2007 | KALUNDBORG | 0756AK | 25 m | 50.64 | |
85 | 91 | Thomsen Thilde | 2008 | KALUNDBORG | 0806AA | 25 m | 51.85 | |
86 | 318 | Tønnesen Silke Krakau | 2006 | SLAGELSE | 0654AC | 25 m | 51.87 | |
87 | 248 | Juul-Andersen Sara | 2004 | RINGSTED | 0448AY | 25 m | 52.61 | |
88 | 288 | Sørensen Emma Skjold | 2004 | RINGSTED | 0406AX | 25 m | 52.68 | |
89 | 143 | Jensen Asta Marie R. | 2007 | NÆSTVED | 0742AE | 25 m | 52.93 | |
90 | 375 | Wagner Freja | 2007 | SHS-STEVNS | 0778AB | 25 m | 53.32 | |
91 | 10 | Andersen Camilla | 2006 | HERLUFSHOL | 0634AP | 25 m | 53.59 | |
92 | 161 | Pedersen Masha Jul | 2006 | NÆSTVED | 0684AG | 25 m | 53.75 | |
93 | 33 | Jensen Sofie Løfmark | 2004 | HERLUFSHOL | 0494AW | 25 m | 55.36 | |
94 | 36 | Kaiser Sara | 2007 | HERLUFSHOL | 0786AJ | 25 m | 55.45 | |
95 | 471 | Nordhald Silje Egeberg | 2007 | VORDINGB | 0716AD | 25 m | 55.56 | |
96 | 270 | Nørregaard Emilie | 2007 | RINGSTED | 0748AF | 25 m | 55.97 | |
97 | 156 | Nielsen Asta Lund | 2008 | NÆSTVED | 0836AF | 25 m | 56.78 | |
98 | 283 | Stærmose Line | 2006 | RINGSTED | 0622AM | 25 m | 57.93 | |
99 | 462 | Christiansen Amanda F. | 2005 | VORDINGB | 25 m | 58.97 | ||
100 | 466 | Gyldenkærne Signe | 2006 | VORDINGB | 25 m | 1:01.31 | ||
101 | 276 | Redke Maja Burø | 2007 | RINGSTED | 25 m | 1:02.10 | ||
102 | 233 | Grønnehøj Mathilde | 2006 | RINGSTED | 0652AR | 25 m | 1:02.52 | |
103 | 537 | Justesen Laura Friis | 2006 | VORDINGB | 25 m | 1:07.78 | ||
104 | 31 | Jakobsen Cecilie | 2008 | HERLUFSHOL | 25 m | 1:10.00 | ||
105 | 32 | Jensen Merle | 2008 | HERLUFSHOL | 25 m | 1:15.00 | ||
106 | 21 | Birgisdottir Sigrún | 2007 | HERLUFSHOL | 25 m | 1:20.00 | ||
107 | 56 | Sørensen Julie Holm | 2008 | HERLUFSHOL | 0896AG | 25 m | 1:20.00 | |
108 | 230 | Giroux-Drejer Amanda | 2006 | RINGSTED | 0636AP | 25 m | 1:33.24 | |
109 | 105 | Høj Line | 2004 | NAKSKOV | 0444AM | 25 m | ||
110 | 114 | Nouar Mona | 2007 | NAKSKOV | 0784AO | 25 m | ||
111 | 199 | Nissen Mathilde | 2004 | NYBORG | 0438AZ | 25 m | ||
112 | 212 | Kurps Amalie | 2004 | ODSHERRED | 25 m | |||
113 | 213 | Lihme Julie Louise | 2003 | ODSHERRED | 25 m | |||
114 | 234 | Gudmundsdottir Heidi Dogg | 2007 | RINGSTED | 25 m | |||
115 | 245 | Jansen Frederikke G. | 2007 | RINGSTED | 25 m | |||
116 | 391 | Larsen Emilie | 2005 | SK-SYD | 0568AV | 25 m | ||
117 | 484 | Jonsdottir Kolbrun | 2003 | ICELAND | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 10 september 2017 |
Licens til Ringsted Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 21:04 |
Løb 28, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 96 | Witthøft Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0045AA | 25 m | 28.70 | |
2 | 395 | Rasmussen Marius | 1999 | SK-SYD | 9937AL | 25 m | 29.70 | |
3 | 77 | Lind-Ellefsen Andreas | 2001 | KALUNDBORG | 0149AP | 25 m | 30.10 | |
4 | 429 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 25 m | 30.73 | |
5 | 235 | Hafthorsson Gudmundur | 1980 | RINGSTED | 8061AB | 25 m | 31.21 | |
6 | 411 | Borch Alexander Ravn | 2001 | TRITON B | 0151AN | 25 m | 31.42 | |
7 | 406 | Aasberg Magnus | 2001 | TRITON B | 0143AG | 25 m | 31.68 | |
8 | 382 | Gram-Lange Jonas | 1999 | SK-SYD | 9971AD | 25 m | 31.89 | |
9 | 207 | Sandison Jonas Lykke | 2004 | NYBORG | 0415AF | 25 m | 32.39 | |
10 | 468 | Jensen Jonathan F. K. | 2002 | VORDINGB | 0263AO | 25 m | 33.45 | |
11 | 390 | Kurtzmann Laurids Isling | 2002 | SK-SYD | 0253AS | 25 m | 33.81 | |
12 | 306 | Mir Daniel | 2003 | SLAGELSE | 0349AJ | 25 m | 33.83 | |
13 | 107 | Jensen Christoffer | 2002 | NAKSKOV | 0209AE | 25 m | 34.33 | |
14 | 202 | Pedersen Andreas | 2003 | NYBORG | 0331AH | 25 m | 34.76 | |
15 | 479 | Ingvarsson Jon Gooi | 2001 | ICELAND | 25 m | 34.92 | ||
16 | 129 | Bentsen Sebastian N. | 2004 | NÆSTVED | 0437AL | 25 m | 34.99 | |
17 | 142 | Hansen Jacob Meisner | 2003 | NÆSTVED | 0323AK | 25 m | 35.21 | |
18 | 385 | Hovmand Ole | 2003 | SK-SYD | 0345AH | 25 m | 35.39 | |
19 | 305 | Madsen Casper | 2004 | SLAGELSE | 0461AC | 25 m | 35.64 | |
20 | 458 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | 35.85 | |
21 | 412 | Borch Magnus Ravn | 2003 | TRITON B | 0335AO | 25 m | 36.42 | |
22 | 442 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 25 m | 36.78 | |
23 | 386 | Jürs Tue Vestergaard | 2004 | SK-SYD | 0411AQ | 25 m | 38.18 | |
24 | 85 | Rasmussen Malthe Lorin | 2005 | KALUNDBORG | 0515AC | 25 m | 38.53 | |
25 | 16 | Artmann Marcus | 2002 | HERLUFSHOL | 0277AQ | 25 m | 38.78 | |
26 | 125 | Andersen Sammi Asker | 2003 | NÆSTVED | 0347AK | 25 m | 39.11 | |
27 | 189 | Larsen Mikkel Bredal | 2005 | NYBORG | 0587AB | 25 m | 39.51 | |
28 | 335 | Jepsen Christian | 2005 | KORSØR | 0553AF | 25 m | 39.96 | |
29 | 481 | Sigurosson Sigurour Prainn | 2002 | ICELAND | 25 m | 40.01 | ||
30 | 339 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | KORSØR | 0549AB | 25 m | 40.81 | |
31 | 329 | Clausen Konrad | 2005 | KORSØR | 0547AF | 25 m | 40.82 | |
32 | 229 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 41.36 | |
33 | 113 | Madsen August K | 2004 | NAKSKOV | 0481AC | 25 m | 41.95 | |
34 | 380 | Bendsen Esben Errebo | 2004 | SK-SYD | 0401AQ | 25 m | 42.03 | |
35 | 30 | Høy August | 2005 | HERLUFSHOL | 0539AG | 25 m | 42.19 | |
36 | 338 | Knudsen Lukas Kjeldsholm | 2004 | KORSØR | 0441AG | 25 m | 42.27 | |
37 | 346 | Leal Lucas | 2001 | KORSØR | 0141AT | 25 m | 42.39 | |
38 | 164 | Sibbern-Larsen James | 2005 | NÆSTVED | 0503AM | 25 m | 42.45 | |
39 | 363 | Hansen Magnus | 2004 | SHS-STEVNS | 0465AD | 25 m | 42.91 | |
40 | 282 | Stærmose Jakob | 2005 | RINGSTED | 0583AD | 25 m | 43.94 | |
41 | 531 | Jensen Jonas Wilms | 2007 | TRITON B | 0717AD | 25 m | 44.19 | |
42 | 89 | Stoklund David | 2008 | KALUNDBORG | 0811AA | 25 m | 44.59 | |
43 | 92 | Thomsen Thoke | 2006 | KALUNDBORG | 0681AF | 25 m | 44.85 | |
44 | 87 | Skafte Cilas | 2005 | KALUNDBORG | 0593AN | 25 m | 44.86 | |
45 | 349 | Nielsen Noah Vester | 2004 | KORSØR | 0439AL | 25 m | 44.96 | |
46 | 352 | Rasmussen Viktor Holst | 2003 | KORSØR | 0311AL | 25 m | 45.68 | |
47 | 475 | Wesselhoff Jonathan | 2006 | VORDINGB | 0691AC | 25 m | 45.99 | |
48 | 532 | Juhl Emil Koch | 2006 | TRITON B | 0623AG | 25 m | 46.24 | |
49 | 273 | Henriksen Noah Berg | 2005 | RINGSTED | 0561AM | 25 m | 47.21 | |
50 | 351 | Quist Christian | 2007 | KORSØR | 0709AA | 25 m | 47.37 | |
51 | 394 | Nielsen Frederik Skytte | 2005 | SK-SYD | 0585AJ | 25 m | 48.32 | |
52 | 256 | Meinert Gustav | 2006 | RINGSTED | 0659AH | 25 m | 49.80 | |
53 | 355 | Veise Jeppe | 2004 | KORSØR | 0423AF | 25 m | 49.80 | |
54 | 192 | Mortensen Emil B. | 2006 | NYBORG | 0667AF | 25 m | 50.59 | |
55 | 252 | Kristoffersen Simon | 2005 | RINGSTED | 0589AL | 25 m | 53.03 | |
56 | 242 | Houmann Tristan | 2008 | RINGSTED | 0867AA | 25 m | 53.09 | |
57 | 76 | Larsen Johan Lykkebo | 2007 | KALUNDBORG | 0733AG | 25 m | 54.59 | |
58 | 165 | Sibbern-Larsen Lucas | 2007 | NÆSTVED | 0747AE | 25 m | 55.05 | |
59 | 366 | Mark Magnus Vasegaard | 2006 | SHS-STEVNS | 0633AL | 25 m | 56.37 | |
60 | 218 | Baba Ali | 2006 | RINGSTED | 0687AJ | 25 m | 57.77 | |
61 | 111 | Jørgensen Magnus Hauballe | 2007 | NAKSKOV | 0771AH | 25 m | 58.53 | |
62 | 244 | Haak Oscar | 2007 | RINGSTED | 0785AE | 25 m | 1:01.52 | |
63 | 251 | Knudsen Asmus | 2006 | RINGSTED | 25 m | 1:09.80 | ||
64 | 103 | Hausner Andreas | 1999 | NAKSKOV | 9903AS | 25 m | ||
65 | 155 | Nielsen Andreas M. | 2008 | NÆSTVED | 25 m | |||
66 | 158 | Nielsen Jeppe | 2007 | NÆSTVED | 25 m | |||
67 | 211 | Christiansen Asmund V. | 2000 | ODSHERRED | 0097AS | 25 m | ||
68 | 215 | Obsen Mikkel | 2005 | ODSHERRED | 0575AN | 25 m | ||
69 | 216 | Sønder Frederik Wahlstrøm | 2006 | ODSHERRED | 0643AM | 25 m | ||
70 | 254 | Langhoff Malthe | 2005 | RINGSTED | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 10 september 2017 |
Licens til Ringsted Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 21:04 |
Løb 29, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 93 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 25 m | 2:22.88 | |
2 | 388 | Jørgensen Thyra | 2002 | SK-SYD | 0218AC | 25 m | 2:24.07 | |
3 | 421 | Eriksen Isabel K. | 2001 | TRITON B | 0122AH | 25 m | 2:36.22 | |
4 | 428 | Hertzberg Sofie | 2002 | TRITON B | 0262AK | 25 m | 2:37.48 | |
5 | 18 | Bækgaard Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0262AS | 25 m | 2:44.46 | |
6 | 13 | Anker Wilma | 2004 | HERLUFSHOL | 0486AK | 25 m | 2:45.27 | |
7 | 415 | Brandt Anna Leopold | 2004 | TRITON B | 0478AM | 25 m | 2:54.80 | |
8 | 37 | Krumbak Josefine | 2004 | HERLUFSHOL | 0458AD | 25 m | 3:02.64 | |
9 | 453 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 25 m | 3:10.70 | |
10 | 400 | Sander-Bjerge Sophia | 1999 | SK-SYD | 9968BA | 25 m | 3:28.45 | |
11 | 219 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 25 m | 3:38.39 | |
12 | 15 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 3:45.00 | |
13 | 186 | Kaysen Sofie | 2004 | NYBORG | 0456AU | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 10 september 2017 |
Licens til Ringsted Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 21:04 |
Løb 30, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 410 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 25 m | 2:11.28 | |
2 | 108 | Jensen Sebastian | 2001 | NAKSKOV | 0137AI | 25 m | 2:26.27 | |
3 | 417 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 25 m | 2:29.46 | |
4 | 304 | Lykke Silas | 2003 | SLAGELSE | 0339AP | 25 m | 2:44.62 | |
5 | 84 | Petersen Frederik Scheby | 2004 | KALUNDBORG | 0491AH | 25 m | 2:51.27 | |
6 | 444 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 25 m | 3:14.54 | |
7 | 414 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 25 m | 3:44.05 | |
8 | 78 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | ||
9 | 110 | Johansen Erling | 2000 | NAKSKOV | 0065AS | 25 m | ||
10 | 160 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | ||
11 | 200 | Nissen Mikkel | 2002 | NYBORG | 0245AQ | 25 m | ||
12 | 316 | Rought Elias | 2003 | SLAGELSE | 0359AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 10 september 2017 |
Licens til Ringsted Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 21:04 |
Løb 31, 10x50m fri Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 505 | Ringsted Mix 1 | 2000 | RINGSTED | 25 m | 4:32.50 | ||
2 | 522 | Lf Swim 1 | 2000 | LF-SWIM | 25 m | 4:35.00 | ||
3 | 5 | Hg Mix 1 | 2000 | HERLUFSHOL | 25 m | 4:40.00 | ||
4 | 66 | Drenge&piger1 Kalundborg | 2000 | KALUNDBORG | 25 m | 4:45.00 | ||
5 | 506 | Ringsted Mix 2 | 2000 | RINGSTED | 25 m | 5:00.00 | ||
6 | 523 | Lf Swim 2 | 2000 | LF-SWIM | 25 m | 5:06.00 | ||
7 | 6 | Hg Mix 2 | 2000 | HERLUFSHOL | 25 m | 5:15.00 | ||
8 | 516 | Nif Mix 1 | 2000 | NÆSTVED | 25 m | 5:20.00 | ||
9 | 517 | Nif Mix 2 | 2000 | NÆSTVED | 25 m | 5:36.00 | ||
10 | 67 | Drenge&piger2 Kalundborg | 2000 | KALUNDBORG | 25 m | 5:40.00 | ||
11 | 170 | Nyborg Mix 1 | 2000 | NYBORG | 25 m | |||
12 | 171 | Nyborg Mix 2 | 2000 | NYBORG | 25 m | |||
13 | 172 | Nyborg Mix 3 | 2000 | NYBORG | 25 m | |||
14 | 403 | Triton Ballerup - 1 | 2000 | TRITON B | 25 m | |||
15 | 404 | Triton Ballerup - 2 | 2000 | TRITON B | 25 m | |||
16 | 405 | Triton Ballerup - 3 | 2000 | TRITON B | 25 m | |||
17 | 459 | Vsk Dream Team | 2000 | VORDINGB | 25 m | |||
18 | 488 | Mix | 2000 | ICELAND | 25 m | |||
19 | 494 | Stv1 | 2000 | SLAGELSE | 25 m | |||
20 | 507 | Ringsted Mix 3 | 2000 | RINGSTED | 25 m | |||
21 | 508 | Ringsted Mix 4 | 2000 | RINGSTED | 25 m | |||
22 | 509 | Ringsted Mix 5 | 2000 | RINGSTED | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 10 september 2017 |
Licens til Ringsted Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 21:04 |