2019-06-16   22:51:51
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Head to Head 2017

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

32_S
Gren 32, 50m Frisim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
120  Eriksson Jonatan  2006  SK NEPTUN  AB1106  25 m  30.96   
312  Güleryüz Leo  2006  TÄBY SIM  AA4906  50 m  31.45   
132  Gunnarson Måns  2006  SK NEPTUN  AK8506  25 m  33.04   
139  Hillerström Vagli Aksel  2006  SK NEPTUN  AC8706  50 m  33.64   
58  Parsa Arvin  2006  JÄRFÄLLA S  AB7106  25 m  33.81   
85  Joseph Michel Adam  2006  LIDINGÖ SK  AS8306  25 m  34.44   
70  Söderberg Simon  2006  JÄRFÄLLA S  AE9706  25 m  34.75   
416  Rogersson Adam  2007  UDDEVALLA  AC1107  25 m  35.00   
186  Thern Tee  2006  SK NEPTUN  AC3106  25 m  35.19   
10  47  Lind Anton  2006  JÄRFÄLLA S  AB1906  25 m  35.59   
11  298  Bebenek Daniel  2006  TÄBY SIM  AC4706  25 m  35.61   
12  179  Skott Storheden Axel  2006  SK NEPTUN  AI3506  50 m  35.85   
13  301  Danovskij Jan  2007  TÄBY SIM  AD8307  25 m  36.14   
14  38  Israelsson Henry  2006  JÄRFÄLLA S  AK9706  25 m  37.20   
15  306  Ersson Sixten  2007  TÄBY SIM  AD5307  25 m  37.33   
16  176  Rundström Oliver  2008  SK NEPTUN  AC9108  50 m  37.46   
17  129  Gladare Theodor  2007  SK NEPTUN  AC0707  50 m  37.60   
18  154  Löfström Ludvig  2006  SK NEPTUN  AI4506  50 m  37.62   
19  184  Theodosiadis Christos  2006  SK NEPTUN  AI7106  25 m  37.76   
20  53  Löf Martin  2008  JÄRFÄLLA S  AC1308  25 m  37.88   
21  196  Bränström Eskil  2006  SKURU IK  AE3506  25 m  37.97   
22  303  Degerbalkan Elvin  2006  TÄBY SIM  AH6106  25 m  38.35   
23  346  Todorovac Hallongren Benjamin  2006  TÄBY SIM  AM7706  25 m  38.37   
24  350  Watson Edward  2008  TÄBY SIM  AC8108  25 m  38.48   
25  152  Lundgren Marcus  2006  SK NEPTUN  AN1506  25 m  38.71   
26  14  Alsered Fällman Emil  2006  JÄRFÄLLA S  AN3906  25 m  39.48   
27  137  Herulf Allan  2006  SK NEPTUN  AN4506  25 m  39.54   
28  433  Bäckman Rasmus  2006  SPIF SF  AD4506  50 m  39.59   
29  123  Eriksson Milton  2007  SK NEPTUN  AC8307  50 m  39.77   
30  50  Lundberg William  2007  JÄRFÄLLA S  AD2907  25 m  41.14   
31  519  Åkesson Justin  2006  SPIF SF  AJ6106  50 m  41.93   
32  498  Sahlée Otto  2007  SPIF SF  AJ2307  50 m  41.97   
33  334  Sevonen Troy  2008  TÄBY SIM  AE6708  50 m  42.04   
34  138  Herulf Walter  2006  SK NEPTUN  AN3506  25 m  42.44   
35  315  Holmgren Albin  2009  TÄBY SIM  AA9309  25 m  43.34   
36  441  Engvall Patrik  2006  SPIF SF  AI3906  25 m  43.36   
37  328  Olsson Carl  2008  TÄBY SIM  AE5708  25 m  43.50   
38  455  Hagberg Oliver  2006  SPIF SF  AO9906  25 m  44.04   
39  25  Eriksson Melvin  2008  JÄRFÄLLA S  AC6308  25 m  45.13   
40  337  SUN Yichen  2007  TÄBY SIM  AK8707  25 m  45.73   
41  64  Siljekvist Simon  2008  JÄRFÄLLA S  AC1508  25 m  46.75   
42  27  Franzen Nils  2008  JÄRFÄLLA S  AC3708  25 m  48.40   
43  353  Zhao William  2006  TÄBY SIM  AN8306  25 m  48.53   
44  21  Edbom Erik  2007  JÄRFÄLLA S  AD3907  25 m  50.12   
45  43  Kållberg Isak  2008  JÄRFÄLLA S  AC9308  25 m  52.60   
46  101  Björk Benjamin  2006  SK NEPTUN  AS5306  25 m     
47  308  Fransson Eric  2006  TÄBY SIM  AN0506  25 m     
48  344  Thermaenius Theo  2007  TÄBY SIM  AL5907  25 m     
49  429  Borg Albert  2007  SPIF SF    25 m     
50  438  Edin Jonatan  2008  SPIF SF    25 m     
51  442  Enkhbat Amgalan  2008  SPIF SF  AG3708  25 m     
52  446  Floren Frank  2007  SPIF SF    25 m     
53  479  McMillan Theodore  2007  SPIF SF    25 m     
54  505  Stridh Gustav  2008  SPIF SF  AG5908  25 m     
55  512  Tsegaye Ermias  2007  SPIF SF  AJ2907  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  29 september 2017 
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF  Utskriftstid  15:25 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner