2019-06-16   22:51:46
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Head to Head 2017

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 29
Heatlista 
 
  Tävling  Head to HEAD 2017    Utskriftsdatum  01 oktober 2017   
  Tävlingsort  Stockholm    Utskriftstid  08:48   
  Arrangör  Stockholmspolisens IF Simförening         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  29 september 2017         
 
 
 
Gren 29, 100m Fjärilsim Damer  Försök (14) 
Heat 1 (14) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
340  Tilda Svärd  2005  BB9405  TÄBY SIM    25m   
547  Laura Kinnunen  2002    AUi    25m   
351  Clara Westerdahl  2005  BG4605  TÄBY SIM    25m   
372  Therese Taflin Jäghult  2002  BH0602  VÄSBY SS    25m   
297  Darcey Mae Bailey  2004  BC7204  TÄBY SIM    25m   
332  Mathilda Sandberg  2005  BR2805  TÄBY SIM    25m   
62  Emelie Sidén  2005  AL9605  JÄRFÄLLA S    25m   
               

 
Heat 2 (14) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
83  Elin Glifberg  2004  AW4804  LIDINGÖ SK    25m   
471  Alma Lilljequist  2004  BV5404  SPIF SF    25m  2:05.92 
156  Saga Lööf  2005  BE2205  SK NEPTUN    25m  1:50.80 
546  Helka Suomäki  2003    AUi    25m  1:42.05 
323  Junie Lindgren  2004  BO2604  TÄBY SIM    25m  1:42.43 
108  Ebba Burman Kindgren  2005  AP0405  SK NEPTUN    25m  2:03.52 
343  Ella Thermaenius  2005  BB7405  TÄBY SIM    25m   
361  Anna Mattila  2004  BY4804  VÄSBY SS    25m   

 
Heat 3 (14) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
545  Ella Alanko  2003    AUi    25m  1:39.87 
173  Maja Rehn  2004  AP4804  SK NEPTUN    25m  1:38.95 
307  Louise Franks  2005  AG7605  TÄBY SIM    25m  1:38.10 
148  Isabelle Lardner Klang  2005  AP7405  SK NEPTUN    25m  1:36.66 
493  Josefin Pettersson  2002  BX2802  SPIF SF    25m  1:37.58 
124  Estelle Ersöz  2005  BD9405  SK NEPTUN    25m  1:38.25 
201  Ida Edvinsson  2004  AE0804  SKURU IK    25m  1:39.03 
311  Agnes Gustavsson  2005  AV3405  TÄBY SIM    50m  1:41.96 

 
Heat 4 (14) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
189  Maja Wallberg  2005  AP9605  SK NEPTUN    25m  1:34.98 
504  Linn Solehav  2005  AM7605  SPIF SF    25m  1:33.07 
26  Stella Finnhammar  2005  AO7805  JÄRFÄLLA S    50m  1:31.95 
29  Felicia Granberg  2002  AT3602  JÄRFÄLLA S    25m  1:31.22 
543  Kerttu Taponen  2005    AUi    25m  1:31.42 
31  Olivia Halfar  2005  AJ4205  JÄRFÄLLA S    50m  1:32.54 
104  Melanie Blix Grimaldi  2005  AQ8605  SK NEPTUN    25m  1:34.84 
473  Matilda Lindqvist  2004  BK9204  SPIF SF    25m  1:35.39 

 
Heat 5 (14) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
115  Li Elveskog  2004  AW0604  SK NEPTUN    25m  1:30.57 
126  Caroline Friberg  2004  AW9204  SK NEPTUN    50m  1:29.81 
187  Clara Unden  2004  AW6404  SK NEPTUN    50m  1:29.61 
198  Elsa Bäckström  2004  AU3204  SKURU IK    25m  1:29.32 
92  Cecilia Viberg  2003  AU1603  LIDINGÖ SK    25m  1:29.45 
168  Molly Rantil  2005  BL4405  SK NEPTUN    25m  1:29.76 
548  Greta Kandolin  2003    AUi    25m  1:30.41 
41  Boel Jägerskog  2005  AJ7205  JÄRFÄLLA S    25m  1:30.91 

 
Heat 6 (14) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
541  Anni Hyttinen  2004    AUi    25m  1:28.56 
358  Alice Lindgren  2005  AK3405  VÄSBY SS    25m  1:28.48 
475  Ida Lindström  2004  BK1404  SPIF SF    25m  1:27.94 
30  Felicia Göthberg  2004  AW4204  JÄRFÄLLA S    25m  1:27.82 
74  Amanda Wensmark  2005  AJ2405  JÄRFÄLLA S    25m  1:27.92 
544  Milla Rintanen  2004    AUi    25m  1:28.36 
97  Agnes Behrenfeldt  2004  AP9604  SK NEPTUN    25m  1:28.51 
357  Mimmi Krekula  2003  AZ3403  VÄSBY SS    50m  1:28.93 

 
Heat 7 (14) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
121  Lilly Eriksson  2004  AS1604  SK NEPTUN    50m  1:27.21 
158  Iris Martinsson  2005  AF3405  SK NEPTUN    25m  1:26.89 
182  Elisa Sundberg  2005  AP6805  SK NEPTUN    25m  1:26.61 
166  Penny Pettersdotter Wenster  2004  BM3404  SK NEPTUN    25m  1:25.43 
46  Elina Lejonqvist  2004  AA3804  JÄRFÄLLA S    25m  1:26.54 
79  Hanna Carlberg  2003  BF1803  LIDINGÖ SK    25m  1:26.61 
507  Emelie Söderström  2003  AW5203  SPIF SF    25m  1:27.10 
380  Fiona Karlsson  2004  AE6404  ÖSMO SS    25m  1:27.34 

 
Heat 8 (14) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
167  Lovisa Ramsten  2005  BK1605  SK NEPTUN    50m  1:24.66 
56  Linnea Mattila  2003  BH1203  JÄRFÄLLA S    25m  1:24.00 
144  Nike Johnston  2005  AJ5405  SK NEPTUN    50m  1:23.27 
192  Embla Wihk  2002  BD9602  SK NEPTUN    50m  1:22.94 
12  Alva Udell  2003  AO4603  BOTK-RÖNN    50m  1:23.24 
76  Linnea Zetterlund  2003  AO5403  JÄRFÄLLA S    50m  1:23.50 
211  Emma Lidell  2005  BB8805  SKURU IK    25m  1:24.07 
145  Else Jomaa  2004  AK1204  SK NEPTUN    25m  1:25.11 

 
Heat 9 (14) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
15  Josefin Andersson  2003  AZ5603  JÄRFÄLLA S    25m  1:22.17 
236  Alexandra Eriksson  2002  BM8602  SPÅRVÄGEN    50m  1:22.00 
250  Cornelia Lythell  2003  BC2603  SPÅRVÄGEN    25m  1:21.29 
283  Emma Parsons  2002  BF8802  TYRESÖ SS    50m  1:20.77 
204  Elin Furingsten  2004  AT1404  SKURU IK    25m  1:21.28 
131  Lova Gottberg  2003  BH5403  SK NEPTUN    25m  1:21.97 
214  Lovisa Niska Söderqvist  2004  AX2804  SKURU IK    25m  1:22.14 
364  Moa Nyblom  2005  AA5605  VÄSBY SS    25m  1:22.23 

 
Heat 10 (14) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
17  Moa Arvehed  2003  AT7803  JÄRFÄLLA S    50m  1:18.42 
542  Lilli Kulpakko  2005    AUi    25m  1:18.25 
140  Vendela Hillström  2003  AW5803  SK NEPTUN    25m  1:17.46 
523  Jenni Lehtonen  2000    AUi    25m  1:17.11 
222  Wilma Åhlen  2005  AO8205  SKURU IK    50m  1:17.43 
Jemina Granholm  2002  BB9802  BOTK-RÖNN    25m  1:17.47 
155  Elsa Lövquist  2004  BD6604  SK NEPTUN    50m  1:18.34 
266  Emilia Wullrich  2003  BI8203  SPÅRVÄGEN    25m  1:19.04 

 
Heat 11 (14) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
37  Louise Hertegren  2004  AD0604  JÄRFÄLLA S    25m  1:16.18 
39  Josefine Iwarson  2003  AT1603  JÄRFÄLLA S    25m  1:15.61 
135  Alva Hagström  2003  AU1203  SK NEPTUN    25m  1:15.40 
447  Elsa Fogelsjöö  2003  AX0403  SPIF SF    50m  1:15.19 
48  Amanda Lindqvist  2002  AU6202  JÄRFÄLLA S    25m  1:15.36 
49  Elin Lindqvist  2004  AP7204  JÄRFÄLLA S    50m  1:15.51 
111  Elsa Djuphammar  2003  AU0403  SK NEPTUN    25m  1:15.93 
72  Ioanna Tsirona  2004  AE2404  JÄRFÄLLA S    25m  1:16.61 

 
Heat 12 (14) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
425  Liv Asp Olsson  2005  AH3205  SPIF SF    50m  1:13.35 
59  Rebecca Policastro  2003  AI2403  JÄRFÄLLA S    25m  1:11.83 
61  Tone Sandsjö  2003  AF5403  JÄRFÄLLA S    25m  1:09.26 
516  Sofia Walsh  2002  AF3402  SPIF SF    25m  1:06.75 
531  Julia Koivisto  2002    AUi    25m  1:07.74 
33  Emma Hansson  2002  AQ9602  JÄRFÄLLA S    25m  1:11.43 
533  Olivia Koski  2002    AUi    25m  1:13.06 
114  Lovisa Edman  2003  AU5203  SK NEPTUN    50m  1:14.89 

 
Heat 13 (14) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
227  Noémi Andras  2001  BJ1601  SPÅRVÄGEN    50m  1:13.33 
98  Amanda Bekkewold  2001  BM3401  SK NEPTUN    50m  1:11.80 
526  Janette Setälä  2001    AUi    25m  1:08.90 
530  Emma Uusküla  2002    AUi    25m  1:05.75 
524  Paula Peltola  2001    AUi    25m  1:07.22 
51  Lilly Lundgren  2002  AC7402  JÄRFÄLLA S    50m  1:10.99 
244  Kristin Jansson  2001  BC4601  SPÅRVÄGEN    25m  1:12.65 
269  Tea Angerfelt  2004  AJ7404  TYRESÖ SS    25m  1:14.13 

 
Heat 14 (14) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
205  Felicia Heintz  2004  AU8204  SKURU IK    25m  1:13.18 
532  Lydia Rintanen  2002    AUi    25m  1:11.72 
20  Ebba Edbom  2002  AQ4602  JÄRFÄLLA S    25m  1:08.50 
529  Anna Vira  2002    AUi    25m  1:05.13 
525  Reetta Rantakokko  2001    AUi    25m  1:07.19 
16  Ella Arrhén Andersson  2002  AX8402  JÄRFÄLLA S    25m  1:09.47 
44  Louise Larsson  2002  AH2802  JÄRFÄLLA S    25m  1:12.61 
285  Matilda Ringbom  2003  AX6803  TYRESÖ SS    25m  1:14.09 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  01 oktober 2017 
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF  Utskriftstid  08:48 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner