2019-08-25   02:37:31
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Head to Head 2017

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 27
Heatlista 
 
  Tävling  Head to HEAD 2017    Utskriftsdatum  01 oktober 2017   
  Tävlingsort  Stockholm    Utskriftstid  08:48   
  Arrangör  Stockholmspolisens IF Simförening         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  29 september 2017         
 
 
 
Gren 27, 50m Fjärilsim Damer  Försök (6) 
Heat 1 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
               
119  Tilda Ericsson  2006  AR9806  SK NEPTUN    25m  50.51 
310  Hanna Gong  2007  AN2807  TÄBY SIM    25m   
314  Beatrice Hlawatsch  2007  AN1807  TÄBY SIM    50m  58.76 
289  Wilma Söderlind  2007  AH7207  TYRESÖ SS    25m   
               
               
               

 
Heat 2 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
               
133  Amelia Gustafsson  2006  BB0606  SK NEPTUN    25m  54.21 
96  Sofia Bang  2007  AH4607  SK NEPTUN    25m  53.28 
302  Deniz Degerbalkan  2006  AP3406  TÄBY SIM    25m  48.74 
322  Amanda Lindberg  2006  AP7206  TÄBY SIM    50m  50.30 
352  Linnea Wiberg  2006  AV1406  TÄBY SIM    25m  54.17 
321  Rose Li  2006  AV1806  TÄBY SIM    25m  54.53 
               

 
Heat 3 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
459  Lilly James-Killer  2006  BE8606  SPIF SF    50m  47.65 
460  Meja Johansson  2006  BF8806  SPIF SF    50m  46.91 
325  Tuva Lundberg  2006  AJ6406  TÄBY SIM    25m  45.05 
193  Ines Wijk  2006  AH2406  SK NEPTUN    25m  44.82 
212  Louise Mårtensson  2006  AL6606  SKURU IK    50m  44.92 
390  Agnes Öhman  2006  AG2406  ÖSMO SS    50m  45.68 
296  Emma Alsén  2007  AJ5207  TÄBY SIM    25m  47.25 
45  Olivia Larsson  2007  AH2807  JÄRFÄLLA S    25m  47.97 

 
Heat 4 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
116  Anna Eneroth  2007  AK4607  SK NEPTUN    50m  42.53 
18  Linn Bengtsson  2007  AB9207  JÄRFÄLLA S    50m  40.39 
63  Manya Sidén Bashouki  2006  AH6206  JÄRFÄLLA S    25m  38.27 
209  Nora Kovacs  2006  AP8406  SKURU IK    25m  35.59 
42  Hannah Kinane  2006  AC5406  JÄRFÄLLA S    50m  37.75 
354  Elsa Brandt  2006  AP5806  VÄSBY SS    50m  39.37 
199  Linnea Bäckström  2006  AH8806  SKURU IK    50m  41.73 
103  Engla Blanco  2006  AS0206  SK NEPTUN    25m  44.39 

 
Heat 5 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
317  Emmy Hällkvist  2008  AF0208  TÄBY SIM    50m  41.91 
181  Alice Stenbeck  2006  AG1406  SK NEPTUN    25m  39.97 
355  Felicia Brännbäck  2006  AC4606  VÄSBY SS    25m  38.09 
226  Alexandra Alkas Alias  2006  AE2406  SPÅRVÄGEN    25m  35.23 
203  Alva Furingsten  2006  AH5806  SKURU IK    50m  36.60 
73  Mira Wallin  2006  AC6406  JÄRFÄLLA S    25m  39.23 
23  Olivia Elmquist  2007  AH2607  JÄRFÄLLA S    25m  41.13 
508  Nellie Thofelt  2006  AT7406  SPIF SF    50m  43.96 

 
Heat 6 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
22  Nellie Ekman  2006  AH9206  JÄRFÄLLA S    25m  41.87 
389  Freja Vesterlund  2006  AA7606  ÖSMO SS    50m  39.96 
300  Amanda Björklund  2006  AF1606  TÄBY SIM    50m  37.95 
151  Ingrid Lund  2006  AG8206  SK NEPTUN    50m  34.18 
437  Anna Dimitriou  2006  AN7606  SPIF SF    25m  36.42 
149  Emilia Lind  2006  AR8806  SK NEPTUN    25m  38.62 
150  Sara Lofter  2006  AS2806  SK NEPTUN    50m  40.47 
75  Isabella Westberg  2007  AC1207  JÄRFÄLLA S    50m  43.16 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  01 oktober 2017 
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF  Utskriftstid  08:48 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner