Program för Head to Head 2017
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 16
|
Tävling |
Head to HEAD 2017 |
|
Utskriftsdatum |
30 september 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
08:29 |
|
|
Arrangör |
Stockholmspolisens IF Simförening |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
29 september 2017 |
|
|
|
|
Gren 16, 200m Medley Herrar |
Försök (8) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
194 |
4 |
Nils Bergman |
2001 |
AX2901 |
SKURU IK |
|
25m |
|
313 |
5 |
Oliver Haux |
2005 |
AR4705 |
TÄBY SIM |
|
50m |
3:32.75 |
220 |
6 |
Siavash Vatani |
2003 |
AP0503 |
SKURU IK |
|
25m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
197 |
2 |
Manfred Bränström |
2005 |
AI6705 |
SKURU IK |
|
25m |
3:32.24 |
282 |
3 |
Love Lundvall |
2004 |
AK8504 |
TYRESÖ SS |
|
50m |
3:22.77 |
379 |
4 |
Max Claesson |
2004 |
AB1904 |
ÖSMO SS |
|
25m |
3:16.65 |
366 |
5 |
Ragnar Simonsson |
2004 |
AM1904 |
VÄSBY SS |
|
50m |
3:14.50 |
84 |
6 |
Maxim Jelagin |
2005 |
AJ9505 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
3:15.75 |
316 |
7 |
Caspian Humble |
2005 |
AO6705 |
TÄBY SIM |
|
50m |
3:17.58 |
552 |
8 |
Sharo Mamandi |
2002 |
|
AUi |
|
25m |
3:26.28 |
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
35 |
2 |
Oliver Harper |
2005 |
AD2705 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
3:12.96 |
377 |
3 |
Isak Widstrand |
2004 |
AA1113 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
3:09.95 |
549 |
4 |
Einar Palmu |
2004 |
|
AUi |
|
25m |
3:03.91 |
374 |
5 |
Johannes Barkarö |
2004 |
AI7904 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
3:00.79 |
67 |
6 |
Ludwig Skantz |
2005 |
AE6705 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
3:01.57 |
421 |
7 |
Sami Alzghoul |
2004 |
AD3904 |
SPIF SF |
|
25m |
3:06.41 |
373 |
8 |
Adrian Tittelbach |
2001 |
AI2901 |
VÄSBY SS |
|
25m |
3:10.08 |
24 |
9 |
Elijas Eriksson |
2005 |
AG6905 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
3:13.76 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
550 |
2 |
Daniel Pavlov |
2003 |
|
AUi |
|
25m |
2:59.81 |
551 |
3 |
Roni Koskinen |
2003 |
|
AUi |
|
25m |
2:56.21 |
200 |
4 |
Victor Bäckström |
2003 |
AQ1303 |
SKURU IK |
|
25m |
2:55.02 |
52 |
5 |
Sid Lundgren |
2003 |
AF2303 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
2:52.15 |
276 |
6 |
Simon Brunn |
2004 |
AH9704 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
2:53.63 |
450 |
7 |
Jakob Gnalin |
2003 |
AR8303 |
SPIF SF |
|
25m |
2:55.38 |
318 |
8 |
Noah Juhlin Fredriksson |
2005 |
AI2505 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:58.85 |
34 |
9 |
Marcus Hansson |
2005 |
AD7705 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
3:00.37 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
77 |
2 |
John Zetterqvist |
2004 |
AH6504 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
2:50.33 |
169 |
3 |
Alex Rappoccio |
2002 |
AY3502 |
SK NEPTUN |
|
50m |
2:46.22 |
506 |
4 |
Alexander Suei |
2004 |
AM3304 |
SPIF SF |
|
25m |
2:44.82 |
331 |
5 |
Marcus Persson Taylor |
2005 |
AC4905 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:42.66 |
469 |
6 |
Axel Lewander |
2004 |
AI7304 |
SPIF SF |
|
25m |
2:44.10 |
383 |
7 |
Zain Mardeni |
2001 |
AY0501 |
ÖSMO SS |
|
25m |
2:45.18 |
230 |
8 |
Nils Backlund |
2002 |
AX9302 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:46.45 |
449 |
9 |
Daniel Gnalin |
2003 |
AR7303 |
SPIF SF |
|
25m |
2:50.55 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
162 |
2 |
Hjalmar Mueller |
2004 |
AR8104 |
SK NEPTUN |
|
25m |
2:38.89 |
57 |
3 |
Marcus Nykvist |
2004 |
AB1504 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
2:32.21 |
488 |
4 |
Christian Norberg |
1998 |
AD6398 |
SPIF SF |
|
25m |
2:29.06 |
28 |
5 |
Simon Fröde |
2003 |
AB0303 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
2:13.12 |
110 |
6 |
Dexter Dalsgaard |
2001 |
AS0501 |
SK NEPTUN |
|
25m |
2:17.76 |
147 |
7 |
Troy Kroonder |
2003 |
AG8903 |
SK NEPTUN |
|
25m |
2:31.56 |
202 |
8 |
Edvin Eskilsson |
2002 |
AR8102 |
SKURU IK |
|
25m |
2:34.89 |
32 |
9 |
Rasmus Hanson |
2003 |
AB1303 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
2:41.26 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
54 |
2 |
Hugo Malmberg |
2001 |
AH9701 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
2:38.70 |
256 |
3 |
Aaron O´malley |
2002 |
AI3902 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:32.03 |
528 |
4 |
Oskari Arvo |
2002 |
|
AUi |
|
25m |
2:25.29 |
445 |
5 |
Martin Falk |
1999 |
AC1199 |
SPIF SF |
|
25m |
2:09.60 |
159 |
6 |
Morgan Martinsson |
2001 |
AN1701 |
SK NEPTUN |
|
25m |
2:16.99 |
60 |
7 |
Markus Sandh |
2002 |
AZ1302 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
2:31.48 |
109 |
8 |
Gustavs Cerps |
2004 |
AJ3704 |
SK NEPTUN |
|
25m |
2:34.64 |
134 |
9 |
Malte Haargaard |
2003 |
AP2703 |
SK NEPTUN |
|
25m |
2:40.47 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
190 |
2 |
Isak Wallström-Blomgren |
2003 |
AQ9303 |
SK NEPTUN |
|
25m |
2:37.01 |
254 |
3 |
Herman Nilsson |
2002 |
AH7702 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:31.82 |
485 |
4 |
Tyrone Nilsson-Deya |
2001 |
AS7901 |
SPIF SF |
|
25m |
2:25.09 |
484 |
5 |
Martin Nilsson |
1993 |
AL6793 |
SPIF SF |
|
25m |
2:07.37 |
174 |
6 |
Oliver Rehn |
2001 |
AF5101 |
SK NEPTUN |
|
25m |
2:16.32 |
232 |
7 |
William Bernhardsson |
2002 |
AI4702 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:31.40 |
501 |
8 |
Alexandr Sidorov |
2002 |
AN5702 |
SPIF SF |
|
25m |
2:32.83 |
55 |
9 |
Nils Malmberg |
2004 |
AI3504 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
2:39.57 |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
30 september 2017 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF |
Utskriftstid |
08:29 |
|