Startliste for Thisted Cup 2017
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Løb 1, 100m Medley Herrer |
Victor B. Bromer, Aalborg, 0.55.03, 2014 |
Løbssponsor: |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2005-2018 |
1 | 313 | Hermansen Mads Emil R. | 2005 | ODDER | 0563AA | 25 m | 1:14.57 | |
2 | 439 | Jørgensen Sebastian | 2005 | THISTED | 0565AD | 25 m | 1:16.65 | |
3 | 226 | Ilic Inas | 2005 | AALBORG | 0591AE | 25 m | 1:18.67 | |
4 | 252 | Voldbjerg Christoffer P. | 2005 | AALBORG | 0545AH | 25 m | 1:19.27 | |
5 | 441 | Kjær Kristian | 2005 | THISTED | 0595AD | 25 m | 1:20.27 | |
6 | 97 | Erklev Oskar | 2005 | Vågsbygd | 25 m | 1:20.97 | ||
7 | 64 | Eriksen Sebastian K | 2005 | VEJLE | 0503AK | 25 m | 1:22.71 | |
8 | 648 | Østerberg Gustav Dalby | 2005 | AAS | 0571AC | 25 m | 1:23.53 | |
9 | 76 | Majgård Thor | 2005 | VEJLE | 0503AI | 25 m | 1:26.14 | |
10 | 564 | Hald Søren Winther | 2005 | STRUER | 0551AK | 25 m | 1:26.25 | |
11 | 183 | Toussi Christian | 2005 | Ullensaker | 25 m | 1:27.10 | ||
12 | 81 | Poulsen Tobias Holt | 2005 | VEJLE | 0511AE | 25 m | 1:28.93 | |
13 | 461 | Vesterby Philip | 2005 | THISTED | 0567AD | 25 m | 1:29.13 | |
14 | 127 | Togsverd Emil | 2005 | SILKEBORG | 0577AE | 25 m | 1:29.17 | |
15 | 65 | Funder Sofus | 2005 | VEJLE | 0543AL | 25 m | 1:33.09 | |
16 | 74 | Kromann Max Venborg | 2005 | VEJLE | 0571AE | 25 m | 1:33.98 | |
17 | 597 | Borreskov Mikkel | 2005 | HOLSTEBRO | 0591AM | 25 m | 1:37.34 | |
18 | 433 | Hansen William | 2006 | THISTED | 0663AE | 25 m | 1:40.26 | |
19 | 180 | Jansen Michael | 2005 | Ullensaker | 25 m | 1:43.86 | ||
20 | 137 | Madsen Elias | 2006 | KristianSA | 25 m | 1:45.15 | ||
21 | 17 | Skar Noah | 2005 | Mandal SK | 25 m | |||
22 | 528 | Dalgaard Sebastian | 2005 | S 68 | 0533AK | 25 m |
Årg. 2004-2004 |
1 | 33 | Håkonsson Rasmus | 2004 | IKAST | 0449AH | 25 m | 1:12.18 | |
2 | 318 | Jürgensen Sander Møller | 2004 | ODDER | 0461AB | 25 m | 1:12.38 | |
3 | 70 | Iversen Mads | 2004 | VEJLE | 0491AG | 25 m | 1:13.35 | |
4 | 95 | Oudalstøl Jonas | 2004 | Vågsbygd | 25 m | 1:13.51 | ||
5 | 272 | Rennesund Julian | 2004 | Porsgrunn | 25 m | 1:14.29 | ||
6 | 234 | Knakkergaard Asgar | 2004 | AALBORG | 0421AL | 25 m | 1:14.45 | |
7 | 246 | Rijkhoff Joost | 2004 | AALBORG | 0499AB | 25 m | 1:15.23 | |
8 | 227 | Jacobsen Sebastian | 2004 | AALBORG | 0465AJ | 25 m | 1:15.26 | |
9 | 171 | Andreassen Mats-Andre | 2004 | Grimstad | 25 m | 1:15.57 | ||
10 | 375 | Torp Andreas | 2004 | NORD | 0409AA | 25 m | 1:16.16 | |
11 | 320 | Nielsen Tobias | 2004 | ODDER | 0497AB | 25 m | 1:17.58 | |
12 | 77 | Mikkelsen Peter Kvorning | 2004 | VEJLE | 0499AC | 25 m | 1:17.77 | |
13 | 446 | Mathiasen Asger | 2004 | THISTED | 0427AI | 25 m | 1:18.26 | |
14 | 432 | Hansen Gustav | 2004 | THISTED | 0415AM | 25 m | 1:19.77 | |
15 | 114 | Hansen Kasper | 2004 | SILKEBORG | 0433AG | 25 m | 1:20.08 | |
16 | 231 | Jensen Simon Kutsko | 2004 | AALBORG | 0435AJ | 25 m | 1:21.34 | |
17 | 577 | Wågbø Johan | 2004 | Farsund SK | 25 m | 1:21.79 | ||
18 | 178 | Besenyi Istvan | 2004 | Ullensaker | 25 m | 1:22.76 | ||
19 | 609 | Kjeldsen Gustav K | 2004 | HOLSTEBRO | 0447AQ | 25 m | 1:23.62 | |
20 | 363 | Feldtmose Mathias Frahm | 2004 | NORD | 0425AL | 25 m | 1:24.14 | |
21 | 79 | Neesgaard Sebastian | 2004 | VEJLE | 0425AH | 25 m | 1:24.43 | |
22 | 460 | Sørensen Viktor Enevold | 2004 | THISTED | 0457AL | 25 m | 1:28.33 | |
23 | 198 | Brandal Albert | 2004 | Lillesand | 25 m | 1:29.36 | ||
24 | 423 | Andersen Mads Sander | 2004 | THISTED | 25 m | 1:30.00 | ||
25 | 311 | Degn Valdemar | 2004 | ODDER | 0417AJ | 25 m | 1:30.15 | |
26 | 40 | Nielsen Jakob Møller | 2004 | IKAST | 0475AK | 25 m | 1:31.02 | |
27 | 624 | Pilgaard Nikolaj | 2004 | HOLSTEBRO | 0413AH | 25 m | 1:31.04 |
Årg. 2003-2003 |
1 | 62 | Elkjær Malthe | 2003 | VEJLE | 0367AF | 25 m | 1:04.94 | |
2 | 152 | Ueland Ole Einar | 2003 | SKTEAM SØR | 25 m | 1:06.34 | ||
3 | 575 | Holteberg Martin | 2003 | Farsund SK | 25 m | 1:06.54 | ||
4 | 628 | Fenger Oliver | 2003 | VEJLE | 0303AO | 25 m | 1:06.84 | |
5 | 370 | Kornum Christian | 2003 | NORD | 0323AH | 25 m | 1:07.30 | |
6 | 331 | Køfer Rasmus Pilegaard | 2003 | AGF | 0317AD | 25 m | 1:07.36 | |
7 | 513 | Rasmussen Kristian B. | 2003 | S 68 | 0349AG | 25 m | 1:09.15 | |
8 | 337 | Zaccarin Sander Kudahl | 2003 | AGF | 0395AG | 25 m | 1:09.42 | |
9 | 321 | Søe Jacob Lyse | 2003 | ODDER | 0361AF | 25 m | 1:09.64 | |
10 | 514 | Højbjerg Niklas | 2003 | S 68 | 0361AO | 25 m | 1:09.75 | |
11 | 23 | Bjørn Alexander L. | 2003 | IKAST | 0389AH | 25 m | 1:09.90 | |
12 | 63 | Ellekjær Lauritz Baad | 2003 | VEJLE | 0323AG | 25 m | 1:10.05 | |
13 | 202 | Brandi Victor Abel | 2003 | AALBORG | 0311AN | 25 m | 1:10.51 | |
14 | 516 | Mich Frederik Præstegaard | 2003 | S 68 | 25 m | 1:11.44 | ||
15 | 316 | Johnsen Kasper | 2003 | ODDER | 0357AC | 25 m | 1:11.85 | |
16 | 108 | Christensen Oliver | 2003 | SILKEBORG | 0373AK | 25 m | 1:12.97 | |
17 | 84 | Schaarup Sune | 2003 | VEJLE | 0359AG | 25 m | 1:13.88 | |
18 | 454 | Stilling Mikkel | 2003 | THISTED | 0347AO | 25 m | 1:14.55 | |
19 | 645 | Sloth William | 2003 | AAS | 0367AJ | 25 m | 1:14.56 | |
20 | 197 | Bujanauskas Edgaras | 2003 | Lillesand | 25 m | 1:16.63 | ||
21 | 80 | Nguyen Kim Doan | 2003 | VEJLE | 0381AH | 25 m | 1:16.93 | |
22 | 315 | Johnsen Alexander | 2003 | ODDER | 0397AC | 25 m | 1:18.43 | |
23 | 123 | Mølgaard Mikkel | 2003 | SILKEBORG | 0333AQ | 25 m | 1:18.64 | |
24 | 518 | Egholm Jeppe | 2003 | S 68 | 0331AP | 25 m | 1:19.18 | |
25 | 593 | Andersen Noah Lebæk | 2003 | HOLSTEBRO | 0347AL | 25 m | 1:19.65 | |
26 | 264 | Amodt Andreas I. | 2003 | Porsgrunn | 25 m | 1:20.17 | ||
27 | 427 | Bager Nicklas | 2003 | THISTED | 0321AM | 25 m | 1:20.22 | |
28 | 323 | Wirring Markus | 2003 | ODDER | 0353AQ | 25 m | 1:20.56 | |
29 | 616 | Pedersen Rasmus | 2003 | HOLSTEBRO | 0305AM | 25 m | 1:21.04 | |
30 | 626 | Svendsen Rasmus Remme | 2003 | HOLSTEBRO | 0337AO | 25 m | 1:21.82 | |
31 | 59 | Boisen Valdemar Berggren | 2003 | VEJLE | 0389AR | 25 m | 1:21.83 | |
32 | 83 | Sandal Simon | 2003 | VEJLE | 0325AQ | 25 m | 1:22.49 | |
33 | 452 | Roderick Johan | 2003 | THISTED | 0331AL | 25 m | 1:26.03 | |
34 | 179 | Eriksen Sebastian | 2003 | Ullensaker | 25 m | 1:29.28 |
Årg. 2002-2002 |
1 | 217 | Frost Oliver Nørgaard | 2002 | AALBORG | 0299AL | 25 m | 1:04.00 | |
2 | 191 | Borgstroem Sigurd Olav | 2002 | Randaberg | 25 m | 1:04.81 | ||
3 | 442 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 25 m | 1:05.50 | |
4 | 175 | Bernstein Theodor Sandvad | 2002 | Grimstad | 25 m | 1:06.01 | ||
5 | 515 | Jonsson Elias Hanghøj | 2002 | S 68 | 0265AI | 25 m | 1:07.32 | |
6 | 666 | Nelander Oliver L | 2002 | IKAST | 0295AF | 25 m | 1:09.59 | |
7 | 273 | Rennesund Lucas | 2002 | Porsgrunn | 25 m | 1:09.60 | ||
8 | 372 | Nørgaard Ruben | 2002 | NORD | 0225AF | 25 m | 1:11.90 | |
9 | 131 | Johansen Birk Lee | 2002 | KristianSA | 25 m | 1:13.84 | ||
10 | 567 | Jørgensen Christian | 2002 | STRUER | 0233AR | 25 m | 1:16.06 | |
11 | 310 | Bundgaard Nicholas | 2002 | ODDER | 0249AI | 25 m | 1:17.29 | |
12 | 558 | Magnusson William | 2002 | Porsgrunn | 25 m | 1:20.00 | ||
13 | 448 | Nielsen Lau Kæseler | 2002 | THISTED | 0271AO | 25 m | 1:20.50 | |
14 | 660 | Langkjær Mikkel | 2002 | BRÆDSTRUP | 0213AT | 25 m | 1:29.44 | |
15 | 256 | Søstuen Martin Kregnes | 2002 | Elverum | 25 m |
Årg. 2000-2001 |
1 | 143 | Jensen Ole Marius Rist | 2001 | SKTEAM SØR | 25 m | 1:00.77 | ||
2 | 329 | Hougaard Andreas | 2000 | AGF | 0007AO | 25 m | 1:02.38 | |
3 | 250 | Vestergaard Anders | 2001 | AALBORG | 0121AJ | 25 m | 1:02.42 | |
4 | 263 | Rasmussen Magnus | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 1:04.61 | ||
5 | 247 | Schiby Thomas | 2001 | AALBORG | 0181AF | 25 m | 1:05.27 | |
6 | 201 | Bonde Christian | 2001 | AALBORG | 0193AM | 25 m | 1:06.31 | |
7 | 260 | Skjærum William | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 1:07.61 | ||
8 | 530 | Frost Hjalte Lillevik | 2001 | S 68 | 0189AL | 25 m | 1:08.11 | |
9 | 241 | Nørgaard Rune | 2000 | AALBORG | 0097AF | 25 m | 1:08.22 | |
10 | 317 | Jürgense Sebastian Møller | 2001 | ODDER | 0141AB | 25 m | 1:08.30 | |
11 | 111 | Gaardsted Frederik | 2001 | SILKEBORG | 0101AN | 25 m | 1:10.17 | |
12 | 1 | Bjerkan Mons Eirik | 2001 | TEAMSØRMSK | 25 m | 1:11.22 | ||
13 | 258 | Kvandal Øystein | 2001 | Porsgrunn | 25 m | 1:12.00 | ||
14 | 435 | Hovmark Christian | 2001 | THISTED | 0155AF | 25 m | 1:12.22 | |
15 | 657 | Hansen Andreas | 2001 | BRÆDSTRUP | 0195AF | 25 m | 1:12.29 | |
16 | 663 | Versteegen Robert | 2001 | BRÆDSTRUP | 0107AS | 25 m | 1:23.03 | |
17 | 253 | Rostoks Roberts | 2000 | Elverum | 25 m | |||
18 | 255 | Sol Rick | 2001 | Elverum | 25 m |
Årg. 0-1999 |
1 | 388 | Larsen Simon Vingolf | 1998 | ESBJERG | 9807AA | 25 m | 55.65 | |
2 | 189 | Borgstroem Halvor Arne | 1997 | Randaberg | 25 m | 56.93 | ||
3 | 386 | Høgild Magnus B. | 1999 | ESBJERG | 9959AD | 25 m | 57.13 | |
4 | 385 | Gadgaard Mikkel | 1999 | ESBJERG | 9923AA | 25 m | 58.33 | |
5 | 271 | Frantzen Fredrik | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 1:00.86 | ||
6 | 387 | Jørgensen Christian Holm | 1999 | ESBJERG | 9973AK | 25 m | 1:00.94 | |
7 | 669 | Jessen Frederik | 1998 | AAS | 9857AA | 25 m | 1:01.40 | |
8 | 20 | Neerland Simon | 1999 | TEAMSØRMSK | 25 m | 1:02.73 | ||
9 | 581 | Paturel Leander S | 1996 | Farsund SK | 25 m | 1:05.00 | ||
10 | 664 | Mortensen Niels K. | 1995 | AGF | 9561AO | 25 m | 1:08.31 | |
11 | 656 | Hansen Anders Ballisager | 1998 | BRÆDSTRUP | 9863AU | 25 m | 1:17.00 | |
12 | 141 | Hope Johannes | 1999 | SKTEAM SØR | 25 m | |||
13 | 145 | Klausen Fredrik Håbesland | 1999 | SKTEAM SØR | 25 m | |||
14 | 147 | Phillipson Hadrian | 1999 | SKTEAM SØR | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 27 september 2017 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:13 |
Løb 2, 100m Medley Damer |
Mie Ø. Nielsen, Aalborg, 1.00.33, 2014 |
Løbssponsor: |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2006-2018 |
1 | 233 | Kjelstrup Karoline | 2006 | AALBORG | 0634AK | 25 m | 1:21.37 | |
2 | 86 | Windfeld Ann-Katrine | 2006 | VEJLE | 0634AD | 25 m | 1:27.88 | |
3 | 225 | Hyltoft Caroline Lærke | 2006 | AALBORG | 0678AO | 25 m | 1:28.86 | |
4 | 72 | Jochumsen Sophia | 2006 | VEJLE | 0642AE | 25 m | 1:29.93 | |
5 | 101 | Vestberg Helene | 2006 | Vågsbygd | 25 m | 1:32.29 | ||
6 | 99 | Javnes Mari Riiser | 2006 | Vågsbygd | 25 m | 1:33.40 | ||
7 | 594 | Bach Anna | 2006 | HOLSTEBRO | 0694AF | 25 m | 1:36.47 | |
8 | 61 | Damsbo Ida | 2006 | VEJLE | 0684AO | 25 m | 1:37.74 | |
9 | 67 | Hansen Laura Vibe | 2006 | VEJLE | 0688AC | 25 m | 1:43.13 | |
10 | 100 | Sagstuen Vilde Bratland | 2006 | Vågsbygd | 25 m | 1:46.95 | ||
11 | 534 | Nættermann Patricia | 2007 | S 68 | 0704AG | 25 m | 1:48.03 | |
12 | 582 | Nilsen Jessie Ann | 2006 | Farsund SK | 25 m | 1:51.12 | ||
13 | 533 | Jørgensen Sofia | 2006 | S 68 | 0638AM | 25 m | 1:54.56 | |
14 | 625 | Rebouh Nora Louise | 2006 | HOLSTEBRO | 0626AQ | 25 m | 2:00.25 |
Årg. 2005-2005 |
1 | 45 | Romanski Fenja | 2005 | PINGVINEN | 0598AH | 25 m | 1:14.13 | |
2 | 268 | Pepevnik Samantha | 2005 | Porsgrunn | 25 m | 1:18.01 | ||
3 | 334 | Sejr Malou | 2005 | AGF | 0572AB | 25 m | 1:18.15 | |
4 | 229 | Jensen Jazmin | 2005 | AALBORG | 0584AA | 25 m | 1:18.61 | |
5 | 215 | Frost Camilla Nørgaard | 2005 | AALBORG | 0588AM | 25 m | 1:19.18 | |
6 | 199 | Bager Mathilde | 2005 | AALBORG | 0524AN | 25 m | 1:19.89 | |
7 | 436 | Hovmark Ida | 2005 | THISTED | 0528AG | 25 m | 1:20.58 | |
8 | 425 | Bach Tilde Søe | 2005 | THISTED | 0524AH | 25 m | 1:20.68 | |
9 | 216 | Frost Cecilie Nørgaard | 2005 | AALBORG | 0598AM | 25 m | 1:20.83 | |
10 | 596 | Bjerre Sofie | 2005 | HOLSTEBRO | 0514AN | 25 m | 1:21.27 | |
11 | 120 | Lauritsen Ester | 2005 | SILKEBORG | 0536AQ | 25 m | 1:21.35 | |
12 | 243 | Olesen Laura S. | 2005 | AALBORG | 0538AA | 25 m | 1:22.63 | |
13 | 78 | Moberg Emilie | 2005 | VEJLE | 0534AI | 25 m | 1:22.69 | |
14 | 634 | Baumgartner Sara | 2005 | AAS | 0552AN | 25 m | 1:22.75 | |
15 | 24 | Bjørn Weronika L. | 2005 | IKAST | 0524AG | 25 m | 1:23.08 | |
16 | 598 | Brixen Mille Broholm | 2005 | HOLSTEBRO | 0504AG | 25 m | 1:24.49 | |
17 | 82 | Rainer Laura Frost | 2005 | VEJLE | 0542AK | 25 m | 1:24.54 | |
18 | 128 | Tolderlund Amalie | 2005 | SILKEBORG | 0586AR | 25 m | 1:25.18 | |
19 | 85 | Svensen Silke Bruun | 2005 | VEJLE | 0568AJ | 25 m | 1:25.44 | |
20 | 118 | Kristensen Freja Buchholt | 2005 | SILKEBORG | 0564AS | 25 m | 1:26.37 | |
21 | 181 | Kletvang Stina | 2005 | Ullensaker | 25 m | 1:26.68 | ||
22 | 32 | Holme Sofie Dyg | 2005 | IKAST | 0598AO | 25 m | 1:26.77 | |
23 | 591 | Vorgod Liva Lauridsen | 2005 | SMUT | 0566AR | 25 m | 1:29.22 | |
24 | 39 | Krogh Katrine | 2005 | IKAST | 0526AQ | 25 m | 1:29.73 | |
25 | 366 | Iversen Karoline | 2005 | NORD | 0528AM | 25 m | 1:29.94 | |
26 | 58 | Barfoot Mette | 2005 | VEJLE | 0588AS | 25 m | 1:30.32 | |
27 | 437 | Jensen Amalie Nyvang | 2005 | THISTED | 0526AM | 25 m | 1:30.53 | |
28 | 595 | Bay Cecilie Jinshun Leth | 2005 | HOLSTEBRO | 0514AU | 25 m | 1:30.70 | |
29 | 523 | Asmussen Mie | 2005 | S 68 | 0554AN | 25 m | 1:30.97 | |
30 | 75 | Kronborg Sophie | 2005 | VEJLE | 0532AU | 25 m | 1:33.71 | |
31 | 312 | Halle Caden | 2005 | ODDER | 0596AS | 25 m | 1:39.15 | |
32 | 535 | Høgh Josefine | 2005 | S 68 | 0588AD | 25 m | 1:40.56 | |
33 | 580 | Hagen Alma van der | 2005 | Farsund SK | 25 m | 1:45.00 | ||
34 | 606 | Iversen Anne Vorup | 2005 | HOLSTEBRO | 0504AU | 25 m | 1:56.78 | |
35 | 615 | Pedersen Amalie Lind | 2005 | HOLSTEBRO | 0598AV | 25 m | 1:58.08 | |
36 | 2 | Fuglestvei Hennie Netland | 2005 | Mandal SK | 25 m | |||
37 | 14 | Misje Louise Ringsø | 2005 | Mandal SK | 25 m |
Årg. 2004-2004 |
1 | 66 | Gregersen Svava Kj. | 2004 | VEJLE | 0426AC | 25 m | 1:12.07 | |
2 | 192 | Borgstroem Ingrid Elise | 2004 | Randaberg | 25 m | 1:12.39 | ||
3 | 228 | Jensen Emma Kutsko | 2004 | AALBORG | 0458AO | 25 m | 1:14.50 | |
4 | 636 | Hjort Eva | 2004 | AAS | 0452AE | 25 m | 1:14.61 | |
5 | 328 | Granild Ane Kirstine | 2004 | AGF | 0412AP | 25 m | 1:15.99 | |
6 | 68 | Hingebjerg Cecilie | 2004 | VEJLE | 0414AD | 25 m | 1:16.13 | |
7 | 16 | Rørvik Tiril | 2004 | Mandal SK | 25 m | 1:16.32 | ||
8 | 319 | Nielsen Kathrine Bech | 2004 | ODDER | 0432AJ | 25 m | 1:16.78 | |
9 | 69 | Hvarre Mia | 2004 | VEJLE | 0498AH | 25 m | 1:17.57 | |
10 | 365 | Hassing Astrid Marie | 2004 | NORD | 0494AM | 25 m | 1:17.65 | |
11 | 644 | Skrydstrup Clara | 2004 | AAS | 0488AK | 25 m | 1:18.83 | |
12 | 637 | Jensen Agnes Bojsen | 2004 | AAS | 0442AG | 25 m | 1:19.87 | |
13 | 73 | Keren-Klaris Sophia | 2004 | VEJLE | 0428AF | 25 m | 1:20.14 | |
14 | 566 | Jakobsen Karoline Thagård | 2004 | STRUER | 0408AU | 25 m | 1:23.49 | |
15 | 322 | Winther Maria Dyrhauge | 2004 | ODDER | 0468AN | 25 m | 1:25.03 | |
16 | 37 | Kristensen Ida | 2004 | IKAST | 0412AR | 25 m | 1:25.73 | |
17 | 94 | Furuborg Emilie | 2004 | Vågsbygd | 25 m | 1:26.13 | ||
18 | 574 | Bjørnestad Tuva | 2004 | Farsund SK | 25 m | 1:26.29 | ||
19 | 661 | Lindberg Sofie | 2004 | BRÆDSTRUP | 0448AX | 25 m | 1:29.41 | |
20 | 362 | Christensen Marie Martens | 2004 | NORD | 0424AK | 25 m | 1:29.44 | |
21 | 443 | Kristensen Ida | 2004 | THISTED | 0498AQ | 25 m | 1:29.87 | |
22 | 545 | Jørgensen Kirstine | 2004 | S 68 | 0422AR | 25 m | 1:32.77 | |
23 | 653 | Broch Victoria | 2004 | BRÆDSTRUP | 0404AI | 25 m | 1:33.89 | |
24 | 188 | Aamodt Tomine | 2004 | Ullensaker | 25 m | 1:37.08 | ||
25 | 35 | Jensen Maria Fiil | 2004 | IKAST | 0446AW | 25 m | 1:38.11 | |
26 | 589 | Sørensen Michelle Bloch | 2004 | SMUT | 0426AX | 25 m | 1:39.56 | |
27 | 550 | Holt Line Grøndved | 2004 | S 68 | 0492AY | 25 m | 1:41.30 | |
28 | 177 | Aulie Maja Rogn | 2004 | Ullensaker | 25 m | 1:45.57 | ||
29 | 614 | Nørfjand Katrine | 2004 | HOLSTEBRO | 0424BA | 25 m | 1:49.38 | |
30 | 3 | Fuglestveit Selma Netland | 2004 | Mandal SK | 25 m |
Årg. 2003-2003 |
1 | 248 | Stecher Emma | 2003 | AALBORG | 0316AJ | 25 m | 1:11.12 | |
2 | 242 | Olesen Ida S | 2003 | AALBORG | 0356AA | 25 m | 1:11.39 | |
3 | 93 | Hammerstrøm Tirill | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 1:13.49 | ||
4 | 92 | Bratland Solveig | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 1:13.97 | ||
5 | 364 | Gallop Nikoline V | 2003 | NORD | 0396AR | 25 m | 1:14.78 | |
6 | 590 | Thomsen Signe | 2003 | SMUT | 0304AS | 25 m | 1:14.87 | |
7 | 90 | Vilhelmsen Anne Linnea | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 1:15.83 | ||
8 | 236 | Kristensen Karoline L. | 2003 | AALBORG | 0326AQ | 25 m | 1:16.60 | |
9 | 367 | Iversen Matilde | 2003 | NORD | 0316AX | 25 m | 1:17.23 | |
10 | 539 | Asmussen Lærke | 2003 | S 68 | 0306AN | 25 m | 1:17.40 | |
11 | 91 | Refstie Kristine | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 1:17.68 | ||
12 | 89 | Helmundsen Marthine S. | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 1:17.74 | ||
13 | 440 | Kjær Camilla | 2003 | THISTED | 0354AD | 25 m | 1:18.53 | |
14 | 542 | Jensen Catherina Juul | 2003 | S 68 | 0326AX | 25 m | 1:19.58 | |
15 | 117 | Høegh Dinah Løve | 2003 | SILKEBORG | 0306AU | 25 m | 1:20.03 | |
16 | 546 | Winther Mille | 2003 | S 68 | 0346AW | 25 m | 1:21.36 | |
17 | 548 | Christensen Pernille | 2003 | S 68 | 0308AR | 25 m | 1:21.92 | |
18 | 576 | Wågbø Andrea | 2003 | Farsund SK | 25 m | 1:22.66 | ||
19 | 71 | Jæger Marie | 2003 | VEJLE | 0336AX | 25 m | 1:22.80 | |
20 | 195 | Hodnebrog Helene | 2003 | Lillesand | 25 m | 1:24.67 | ||
21 | 43 | Riis Agnete | 2003 | IKAST | 0308AW | 25 m | 1:24.97 | |
22 | 611 | Kristiansen Emilie | 2003 | HOLSTEBRO | 0348AY | 25 m | 1:25.21 | |
23 | 646 | Søgaard Liv Schmeltz | 2003 | AAS | 0364BB | 25 m | 1:25.45 | |
24 | 172 | Bråten Ina Løvheim | 2003 | Grimstad | 25 m | 1:26.03 | ||
25 | 659 | Klausen Sofie Trekær | 2003 | BRÆDSTRUP | 0364AD | 25 m | 1:26.34 | |
26 | 565 | Hammer Sofia Lysgaard | 2003 | STRUER | 0394BC | 25 m | 1:26.82 | |
27 | 605 | Hoffmann Julie | 2003 | HOLSTEBRO | 0384BF | 25 m | 1:26.89 | |
28 | 555 | Jensen Emma | 2003 | S 68 | 0322AT | 25 m | 1:27.67 | |
29 | 377 | Wigard Naja Laitinen | 2003 | NORD | 0356AZ | 25 m | 1:29.44 | |
30 | 557 | Jakobsen Sofie | 2003 | S 68 | 0342BC | 25 m | 1:30.22 | |
31 | 176 | Arntsen Henriette | 2003 | Ullensaker | 25 m | 1:57.16 |
Årg. 2001-2002 |
1 | 203 | Brøgger-Andersen Camilla | 2002 | AALBORG | 0246AQ | 25 m | 1:08.75 | |
2 | 459 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 25 m | 1:09.68 | |
3 | 88 | Fagge Cathrine Emilie | 2002 | TEAMSØRVSL | 25 m | 1:11.42 | ||
4 | 266 | Johnsson Kristine | 2001 | Porsgrunn | 25 m | 1:11.71 | ||
5 | 262 | Vidles Edle Irene | 2001 | Porsgrunn | 25 m | 1:12.24 | ||
6 | 148 | Ruenes Othine | 2001 | SKTEAM SØR | 25 m | 1:12.40 | ||
7 | 200 | Bertelsen Anne Bøjstrup | 2002 | AALBORG | 0204AU | 25 m | 1:13.63 | |
8 | 230 | Jensen Mitzi D. | 2002 | AALBORG | 0298AB | 25 m | 1:14.17 | |
9 | 658 | Harpøth Julia | 2002 | BRÆDSTRUP | 0208AX | 25 m | 1:14.45 | |
10 | 455 | Sølvkjær Elisabeth | 2002 | THISTED | 0278AM | 25 m | 1:14.46 | |
11 | 450 | Petersen Julie Kappel | 2002 | THISTED | 0282AN | 25 m | 1:15.20 | |
12 | 571 | Svensgaard Maja Stie | 2002 | STRUER | 0288AQ | 25 m | 1:15.84 | |
13 | 552 | Kjærsgaard Maiken | 2002 | S 68 | 0296AN | 25 m | 1:16.09 | |
14 | 214 | Djørup Emma Ildal | 2002 | AALBORG | 0274AQ | 25 m | 1:16.23 | |
15 | 563 | Christensen Klea | 2001 | STRUER | 0196AX | 25 m | 1:16.79 | |
16 | 22 | Andersen Julie B. | 2002 | IKAST | 0214AS | 25 m | 1:17.32 | |
17 | 87 | Schreiner Tuva | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 1:17.88 | ||
18 | 445 | Mardal Therese | 2002 | THISTED | 0224AY | 25 m | 1:18.04 | |
19 | 553 | Kristensen Amalije | 2002 | S 68 | 0212AX | 25 m | 1:18.57 | |
20 | 325 | Bruun Selma | 2001 | AGF | 0182AS | 25 m | 1:19.18 | |
21 | 444 | Lindemann-Larsen Lise | 2002 | THISTED | 0254AR | 25 m | 1:20.45 | |
22 | 638 | Jespersen Astrid Crone | 2002 | AAS | 0214AT | 25 m | 1:20.59 | |
23 | 314 | Hingeberg Liv | 2001 | ODDER | 0154AK | 25 m | 1:21.07 | |
24 | 647 | Sørensen Gro | 2002 | AAS | 0248BC | 25 m | 1:21.83 | |
25 | 592 | Vorgod Signe Lauridsen | 2002 | SMUT | 0254BD | 25 m | 1:24.22 | |
26 | 196 | Holdebrandt Hedda | 2002 | Lillesand | 25 m | 1:28.64 | ||
27 | 254 | Rugsveen Hanne | 2002 | Elverum | 25 m |
Årg. 0-2000 |
1 | 21 | Nilsen Tone Hartmark | 1998 | TEAMSØRMSK | 25 m | 1:03.34 | ||
2 | 384 | Barkardottir Nanna Bjørk | 1998 | ESBJERG | 9846BE | 25 m | 1:07.00 | |
3 | 150 | Svege Dina | 2000 | SKTEAM SØR | 25 m | 1:09.14 | ||
4 | 190 | Borgstroem Oda Kristine | 1999 | Randaberg | 25 m | 1:09.64 | ||
5 | 269 | Johnsson Margrethe | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 1:14.85 | ||
6 | 126 | Skov Amalie | 1999 | SILKEBORG | 9992AW | 25 m | 1:15.65 | |
7 | 662 | Sørensen Trine G. | 1997 | BRÆDSTRUP | 9752AR | 25 m | 1:19.32 | |
8 | 261 | Sørensen Andrea | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 1:21.04 | ||
9 | 149 | Tørnkvist Oda Sodefjed | 1998 | SKTEAM SØR | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 27 september 2017 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:13 |
Løb 3, 50m Brystsvømning Herrer |
Alexander Dale Oen, 0.27.79, Vestkantsvømmerne, 2004 |
Løbssponsor: |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2005-2018 |
1 | 599 | Drechsler Mads | 2005 | HOLSTEBRO | 0561AH | 25 m | 40.89 | |
2 | 461 | Vesterby Philip | 2005 | THISTED | 0567AD | 25 m | 41.31 | |
3 | 252 | Voldbjerg Christoffer P. | 2005 | AALBORG | 0545AH | 25 m | 43.81 | |
4 | 64 | Eriksen Sebastian K | 2005 | VEJLE | 0503AK | 25 m | 44.43 | |
5 | 235 | Kobbelgaard Morten H. | 2005 | AALBORG | 0587AG | 25 m | 45.88 | |
6 | 441 | Kjær Kristian | 2005 | THISTED | 0595AD | 25 m | 46.38 | |
7 | 76 | Majgård Thor | 2005 | VEJLE | 0503AI | 25 m | 47.18 | |
8 | 65 | Funder Sofus | 2005 | VEJLE | 0543AL | 25 m | 50.81 | |
9 | 527 | Bendtsen Philip | 2005 | S 68 | 0535AK | 25 m | 51.92 | |
10 | 431 | Haaning William | 2007 | THISTED | 0713AC | 25 m | 52.07 | |
11 | 433 | Hansen William | 2006 | THISTED | 0663AE | 25 m | 53.05 | |
12 | 449 | Olsen Rasmus | 2006 | THISTED | 0603AJ | 25 m | 53.19 | |
13 | 526 | Jørgensen Frederik | 2006 | S 68 | 0691AI | 25 m | 54.93 | |
14 | 434 | Harbo Frederik | 2005 | THISTED | 0591AH | 25 m | 57.77 | |
15 | 17 | Skar Noah | 2005 | Mandal SK | 25 m | 1:00.24 | ||
16 | 447 | Nielsen Arthur Kæseler | 2007 | THISTED | 0793AE | 25 m | 1:09.75 | |
17 | 438 | Jensen William | 2005 | THISTED | 0505AO | 25 m |
Årg. 2004-2004 |
1 | 641 | Mikkelsen Mads | 2004 | AAS | 0491AC | 25 m | 35.97 | |
2 | 4 | Haugstad Amund Helleren | 2004 | Mandal SK | 25 m | 36.07 | ||
3 | 95 | Oudalstøl Jonas | 2004 | Vågsbygd | 25 m | 36.43 | ||
4 | 318 | Jürgensen Sander Møller | 2004 | ODDER | 0461AB | 25 m | 36.43 | |
5 | 639 | Lamberg Viktor Lei | 2004 | AAS | 0477AE | 25 m | 36.98 | |
6 | 642 | Rosenborg Lucas | 2004 | AAS | 0481AH | 25 m | 38.08 | |
7 | 375 | Torp Andreas | 2004 | NORD | 0409AA | 25 m | 38.21 | |
8 | 234 | Knakkergaard Asgar | 2004 | AALBORG | 0421AL | 25 m | 38.25 | |
9 | 77 | Mikkelsen Peter Kvorning | 2004 | VEJLE | 0499AC | 25 m | 38.80 | |
10 | 363 | Feldtmose Mathias Frahm | 2004 | NORD | 0425AL | 25 m | 40.07 | |
11 | 239 | Lehmann Sebastian B | 2004 | AALBORG | 0439AF | 25 m | 40.56 | |
12 | 446 | Mathiasen Asger | 2004 | THISTED | 0427AI | 25 m | 41.00 | |
13 | 232 | Johannesen Casper | 2004 | AALBORG | 0429AH | 25 m | 41.64 | |
14 | 460 | Sørensen Viktor Enevold | 2004 | THISTED | 0457AL | 25 m | 41.89 | |
15 | 432 | Hansen Gustav | 2004 | THISTED | 0415AM | 25 m | 42.08 | |
16 | 577 | Wågbø Johan | 2004 | Farsund SK | 25 m | 42.44 | ||
17 | 18 | Spetland Sander | 2004 | Mandal SK | 25 m | 46.96 | ||
18 | 198 | Brandal Albert | 2004 | Lillesand | 25 m | 47.07 | ||
19 | 96 | Hille Aleksander | 2004 | Vågsbygd | 25 m | 49.41 | ||
20 | 655 | Gold Harald | 2004 | BRÆDSTRUP | 25 m |
Årg. 2003-2003 |
1 | 62 | Elkjær Malthe | 2003 | VEJLE | 0367AF | 25 m | 33.17 | |
2 | 335 | Toft Markus | 2003 | AGF | 0377AK | 25 m | 33.80 | |
3 | 336 | Wichmann Valdemar | 2003 | AGF | 0305AJ | 25 m | 33.93 | |
4 | 628 | Fenger Oliver | 2003 | VEJLE | 0303AO | 25 m | 34.71 | |
5 | 370 | Kornum Christian | 2003 | NORD | 0323AH | 25 m | 34.83 | |
6 | 80 | Nguyen Kim Doan | 2003 | VEJLE | 0381AH | 25 m | 35.14 | |
7 | 575 | Holteberg Martin | 2003 | Farsund SK | 25 m | 35.19 | ||
8 | 204 | Christense Christopher Z. | 2003 | AALBORG | 0393AG | 25 m | 35.36 | |
9 | 113 | Gystad Marius | 2003 | SILKEBORG | 0313AK | 25 m | 35.86 | |
10 | 109 | Elling Frederik Venø | 2003 | SILKEBORG | 0339AD | 25 m | 36.50 | |
11 | 202 | Brandi Victor Abel | 2003 | AALBORG | 0311AN | 25 m | 36.59 | |
12 | 84 | Schaarup Sune | 2003 | VEJLE | 0359AG | 25 m | 37.00 | |
13 | 19 | Syvertsen Kristoffer | 2003 | Mandal SK | 25 m | 37.37 | ||
14 | 645 | Sloth William | 2003 | AAS | 0367AJ | 25 m | 37.86 | |
15 | 112 | Grann Emil Lykke | 2003 | SILKEBORG | 0391AK | 25 m | 38.54 | |
16 | 115 | Hatting Asger | 2003 | SILKEBORG | 0303AK | 25 m | 39.42 | |
17 | 264 | Amodt Andreas I. | 2003 | Porsgrunn | 25 m | 39.64 | ||
18 | 369 | Knudsen Mathias | 2003 | NORD | 0369AI | 25 m | 40.99 | |
19 | 125 | Riisgaard Jakob | 2003 | SILKEBORG | 0309AA | 25 m | 43.31 | |
20 | 59 | Boisen Valdemar Berggren | 2003 | VEJLE | 0389AR | 25 m | 44.25 | |
21 | 15 | Neerland Filip | 2003 | Mandal SK | 25 m | 46.62 | ||
22 | 7 | Lindland Sturla | 2003 | Mandal SK | 25 m | 47.66 | ||
23 | 604 | Frøjk Joachim Norup | 2003 | HOLSTEBRO | 0311AP | 25 m | 51.75 |
Årg. 2002-2002 |
1 | 129 | Busterud Sander Trondsen | 2002 | KristianSA | 25 m | 33.82 | ||
2 | 139 | Phillipson Titus | 2002 | KristianSA | 25 m | 36.14 | ||
3 | 567 | Jørgensen Christian | 2002 | STRUER | 0233AR | 25 m | 38.12 | |
4 | 660 | Langkjær Mikkel | 2002 | BRÆDSTRUP | 0213AT | 25 m | 39.50 | |
5 | 558 | Magnusson William | 2002 | Porsgrunn | 25 m | 40.57 | ||
6 | 256 | Søstuen Martin Kregnes | 2002 | Elverum | 25 m | 41.51 |
Årg. 2000-2001 |
1 | 329 | Hougaard Andreas | 2000 | AGF | 0007AO | 25 m | 29.51 | |
2 | 237 | Langley Lawrence | 2001 | AALBORG | 0125AI | 25 m | 30.24 | |
3 | 143 | Jensen Ole Marius Rist | 2001 | SKTEAM SØR | 25 m | 30.70 | ||
4 | 435 | Hovmark Christian | 2001 | THISTED | 0155AF | 25 m | 32.39 | |
5 | 263 | Rasmussen Magnus | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 32.43 | ||
6 | 153 | Aateigen Dennis | 2001 | SKTEAM SØR | 25 m | 32.76 | ||
7 | 657 | Hansen Andreas | 2001 | BRÆDSTRUP | 0195AF | 25 m | 32.79 | |
8 | 5 | Haug Svenn Torje Helleren | 2000 | Mandal SK | 25 m | 32.98 | ||
9 | 250 | Vestergaard Anders | 2001 | AALBORG | 0121AJ | 25 m | 33.26 | |
10 | 376 | Werther Mads L. | 2000 | NORD | 0045AF | 25 m | 33.52 | |
11 | 255 | Sol Rick | 2001 | Elverum | 25 m | 34.99 | ||
12 | 260 | Skjærum William | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 35.61 | ||
13 | 6 | Håberg Lars Andreas | 2001 | Mandal SK | 25 m | 35.79 |
Årg. 0-1999 |
1 | 464 | Johannessen Frans | 1992 | TRITON B | 9277AB | 25 m | 27.52 | |
2 | 385 | Gadgaard Mikkel | 1999 | ESBJERG | 9923AA | 25 m | 28.80 | |
3 | 386 | Høgild Magnus B. | 1999 | ESBJERG | 9959AD | 25 m | 30.77 | |
4 | 388 | Larsen Simon Vingolf | 1998 | ESBJERG | 9807AA | 25 m | 30.80 | |
5 | 669 | Jessen Frederik | 1998 | AAS | 9857AA | 25 m | 31.82 | |
6 | 568 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 38.90 | |
7 | 656 | Hansen Anders Ballisager | 1998 | BRÆDSTRUP | 9863AU | 25 m | 39.05 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 27 september 2017 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:13 |
Løb 4, 50m Brystsvømning Damer |
Louise B. Dalgaard, 0.31.56, Aalborg, 2013 |
Løbssponsor: |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2006-2018 |
1 | 233 | Kjelstrup Karoline | 2006 | AALBORG | 0634AK | 25 m | 39.89 | |
2 | 99 | Javnes Mari Riiser | 2006 | Vågsbygd | 25 m | 45.23 | ||
3 | 86 | Windfeld Ann-Katrine | 2006 | VEJLE | 0634AD | 25 m | 45.71 | |
4 | 72 | Jochumsen Sophia | 2006 | VEJLE | 0642AE | 25 m | 46.05 | |
5 | 612 | Lindholm Mille Dahl | 2006 | HOLSTEBRO | 0662AK | 25 m | 47.18 | |
6 | 61 | Damsbo Ida | 2006 | VEJLE | 0684AO | 25 m | 47.73 | |
7 | 140 | Trøite Sarah A. | 2006 | KristianSA | 25 m | 49.84 | ||
8 | 536 | Sakic Selma Nygreen | 2006 | S 68 | 0662AS | 25 m | 52.26 | |
9 | 101 | Vestberg Helene | 2006 | Vågsbygd | 25 m | 54.07 | ||
10 | 100 | Sagstuen Vilde Bratland | 2006 | Vågsbygd | 25 m | 55.37 | ||
11 | 426 | Bager Katrine | 2006 | THISTED | 0616AF | 25 m | 55.87 | |
12 | 457 | Sørensen Frederikke | 2006 | THISTED | 0666AI | 25 m | 55.95 | |
13 | 462 | Jørgensen Freja Brinch | 2008 | THISTED | 0858AA | 25 m | 1:05.00 | |
14 | 458 | Sørensen Karen | 2007 | THISTED | 0752AD | 25 m | 1:07.47 | |
15 | 453 | Roderick Maja | 2006 | THISTED | 0602AJ | 25 m | 1:07.66 | |
16 | 422 | Andersen Karoline Sander | 2009 | THISTED | 25 m | |||
17 | 578 | Hagen Maya van der | 2007 | Farsund SK | 25 m |
Årg. 2005-2005 |
1 | 522 | Fuglsang Anna Munk | 2005 | S 68 | 0538AI | 25 m | 37.41 | |
2 | 116 | Holstein Mette | 2005 | SILKEBORG | 0552AI | 25 m | 38.19 | |
3 | 425 | Bach Tilde Søe | 2005 | THISTED | 0524AH | 25 m | 38.73 | |
4 | 436 | Hovmark Ida | 2005 | THISTED | 0528AG | 25 m | 39.38 | |
5 | 199 | Bager Mathilde | 2005 | AALBORG | 0524AN | 25 m | 40.37 | |
6 | 268 | Pepevnik Samantha | 2005 | Porsgrunn | 25 m | 41.33 | ||
7 | 32 | Holme Sofie Dyg | 2005 | IKAST | 0598AO | 25 m | 42.49 | |
8 | 24 | Bjørn Weronika L. | 2005 | IKAST | 0524AG | 25 m | 42.58 | |
9 | 607 | Jensen Maja Fjordside | 2005 | HOLSTEBRO | 0548AM | 25 m | 42.82 | |
10 | 121 | Lauritzen Annabella Marie | 2005 | SILKEBORG | 0586AG | 25 m | 43.08 | |
11 | 591 | Vorgod Liva Lauridsen | 2005 | SMUT | 0566AR | 25 m | 43.22 | |
12 | 110 | Friis Maja | 2005 | SILKEBORG | 0574AP | 25 m | 43.76 | |
13 | 634 | Baumgartner Sara | 2005 | AAS | 0552AN | 25 m | 43.92 | |
14 | 181 | Kletvang Stina | 2005 | Ullensaker | 25 m | 44.42 | ||
15 | 85 | Svensen Silke Bruun | 2005 | VEJLE | 0568AJ | 25 m | 44.67 | |
16 | 520 | Michaelsen Cecilie | 2005 | S 68 | 25 m | 45.04 | ||
17 | 2 | Fuglestvei Hennie Netland | 2005 | Mandal SK | 25 m | 45.16 | ||
18 | 521 | Gade Signe | 2005 | S 68 | 0598AQ | 25 m | 45.17 | |
19 | 39 | Krogh Katrine | 2005 | IKAST | 0526AQ | 25 m | 45.38 | |
20 | 58 | Barfoot Mette | 2005 | VEJLE | 0588AS | 25 m | 47.02 | |
21 | 523 | Asmussen Mie | 2005 | S 68 | 0554AN | 25 m | 47.25 | |
22 | 610 | Krabbe Karoline Andersen | 2005 | HOLSTEBRO | 0524AQ | 25 m | 47.28 | |
23 | 98 | Horverak Sofie | 2005 | Vågsbygd | 25 m | 47.46 | ||
24 | 437 | Jensen Amalie Nyvang | 2005 | THISTED | 0526AM | 25 m | 47.59 | |
25 | 613 | Løh Laura | 2005 | HOLSTEBRO | 0524AM | 25 m | 51.82 | |
26 | 588 | Christensen Zenia | 2005 | SMUT | 0572AL | 25 m | 52.10 |
Årg. 2004-2004 |
1 | 324 | Birkebæk Cathrine | 2004 | AGF | 0478AG | 25 m | 38.38 | |
2 | 251 | Vesterlund Frida Hagstrup | 2004 | AALBORG | 0464AI | 25 m | 38.45 | |
3 | 637 | Jensen Agnes Bojsen | 2004 | AAS | 0442AG | 25 m | 39.82 | |
4 | 635 | Dige Laura Marie | 2004 | AAS | 0404AE | 25 m | 40.42 | |
5 | 213 | Danielsen Laura Rønn | 2004 | AALBORG | 0404AP | 25 m | 40.59 | |
6 | 566 | Jakobsen Karoline Thagård | 2004 | STRUER | 0408AU | 25 m | 41.70 | |
7 | 653 | Broch Victoria | 2004 | BRÆDSTRUP | 0404AI | 25 m | 42.73 | |
8 | 608 | Jensen Maria Nedergaard | 2004 | HOLSTEBRO | 0438AS | 25 m | 42.75 | |
9 | 16 | Rørvik Tiril | 2004 | Mandal SK | 25 m | 43.13 | ||
10 | 37 | Kristensen Ida | 2004 | IKAST | 0412AR | 25 m | 43.33 | |
11 | 136 | Lohne Camilla | 2004 | KristianSA | 25 m | 44.61 | ||
12 | 119 | Larsen Anne Lundorff | 2004 | SILKEBORG | 0466AB | 25 m | 45.79 | |
13 | 562 | Bach Else | 2004 | STRUER | 0422AZ | 25 m | 46.29 | |
14 | 362 | Christensen Marie Martens | 2004 | NORD | 0424AK | 25 m | 48.64 | |
15 | 627 | Winkel Louise Brendholdt | 2004 | HOLSTEBRO | 0498AN | 25 m | 48.79 | |
16 | 3 | Fuglestveit Selma Netland | 2004 | Mandal SK | 25 m | 49.79 | ||
17 | 589 | Sørensen Michelle Bloch | 2004 | SMUT | 0426AX | 25 m | 50.97 | |
18 | 443 | Kristensen Ida | 2004 | THISTED | 0498AQ | 25 m | 51.45 | |
19 | 130 | Fossen Alice | 2004 | KristianSA | 25 m | 51.91 | ||
20 | 550 | Holt Line Grøndved | 2004 | S 68 | 0492AY | 25 m | 52.29 | |
21 | 173 | Haveland Solveig | 2004 | Grimstad | 25 m | 55.38 |
Årg. 2003-2003 |
1 | 242 | Olesen Ida S | 2003 | AALBORG | 0356AA | 25 m | 36.50 | |
2 | 540 | Bundgaard Sara | 2003 | S 68 | 0368AM | 25 m | 37.20 | |
3 | 92 | Bratland Solveig | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 37.46 | ||
4 | 90 | Vilhelmsen Anne Linnea | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 39.07 | ||
5 | 93 | Hammerstrøm Tirill | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 39.16 | ||
6 | 91 | Refstie Kristine | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 39.66 | ||
7 | 546 | Winther Mille | 2003 | S 68 | 0346AW | 25 m | 40.66 | |
8 | 367 | Iversen Matilde | 2003 | NORD | 0316AX | 25 m | 40.70 | |
9 | 122 | Lindberg Selma | 2003 | SILKEBORG | 0354AU | 25 m | 41.01 | |
10 | 43 | Riis Agnete | 2003 | IKAST | 0308AW | 25 m | 41.12 | |
11 | 646 | Søgaard Liv Schmeltz | 2003 | AAS | 0364BB | 25 m | 41.71 | |
12 | 548 | Christensen Pernille | 2003 | S 68 | 0308AR | 25 m | 42.18 | |
13 | 576 | Wågbø Andrea | 2003 | Farsund SK | 25 m | 42.60 | ||
14 | 617 | Pedersen Sille Busk | 2003 | HOLSTEBRO | 0364AS | 25 m | 43.81 | |
15 | 138 | Madsen Maya | 2003 | KristianSA | 25 m | 44.30 | ||
16 | 41 | Nielsen Louise Amanda | 2003 | IKAST | 0334AQ | 25 m | 47.60 | |
17 | 665 | Pavelsen Nicoleta | 2003 | KristianSA | 25 m |
Årg. 2001-2002 |
1 | 266 | Johnsson Kristine | 2001 | Porsgrunn | 25 m | 34.59 | ||
2 | 455 | Sølvkjær Elisabeth | 2002 | THISTED | 0278AM | 25 m | 35.13 | |
3 | 270 | Pflug Jonette Kristiansen | 2001 | Porsgrunn | 25 m | 36.17 | ||
4 | 563 | Christensen Klea | 2001 | STRUER | 0196AX | 25 m | 37.95 | |
5 | 553 | Kristensen Amalije | 2002 | S 68 | 0212AX | 25 m | 38.94 | |
6 | 22 | Andersen Julie B. | 2002 | IKAST | 0214AS | 25 m | 39.84 | |
7 | 554 | Gadegaard Emma Oline | 2002 | S 68 | 0298AR | 25 m | 39.98 | |
8 | 193 | Peter Alexandra | 2002 | Randaberg | 25 m | 42.68 | ||
9 | 571 | Svensgaard Maja Stie | 2002 | STRUER | 0288AQ | 25 m | 42.71 | |
10 | 254 | Rugsveen Hanne | 2002 | Elverum | 25 m | 47.62 |
Årg. 0-2000 |
1 | 21 | Nilsen Tone Hartmark | 1998 | TEAMSØRMSK | 25 m | 32.65 | ||
2 | 384 | Barkardottir Nanna Bjørk | 1998 | ESBJERG | 9846BE | 25 m | 33.44 | |
3 | 149 | Tørnkvist Oda Sodefjed | 1998 | SKTEAM SØR | 25 m | 35.43 | ||
4 | 151 | Tørnkvist Malene | 1998 | SKTEAM SØR | 25 m | 37.24 | ||
5 | 371 | Nielsen Karoline | 1997 | NORD | 9736AL | 25 m | 40.04 | |
6 | 261 | Sørensen Andrea | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 40.96 | ||
7 | 662 | Sørensen Trine G. | 1997 | BRÆDSTRUP | 9752AR | 25 m | 41.85 | |
8 | 667 | Christensen Laura | 1997 | NORD | 9708AY | 25 m | 41.99 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 27 september 2017 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:14 |
Løb 5, 800m Frisvømning Herrer |
Frans Johannesen, 8.04.37, Esbjerg, 2012 |
Løbssponsor: |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2004-2018 |
1 | 579 | Paturel Lucas S | 2004 | Farsund SK | 25 m | 10:22.91 | ||
2 | 4 | Haugstad Amund Helleren | 2004 | Mandal SK | 25 m | 11:00.12 | ||
3 | 33 | Håkonsson Rasmus | 2004 | IKAST | 0449AH | 25 m | 11:09.31 | |
4 | 272 | Rennesund Julian | 2004 | Porsgrunn | 25 m | 13:00.20 |
Årg. 2002-2003 |
1 | 144 | Klausen Andreas Håbesland | 2002 | SKTEAM SØR | 25 m | 9:07.67 | ||
2 | 131 | Johansen Birk Lee | 2002 | KristianSA | 25 m | 9:26.81 | ||
3 | 456 | Søndergaard Alex | 2003 | THISTED | 0365AJ | 25 m | 9:34.88 | |
4 | 60 | Damsbo Daniel | 2003 | VEJLE | 0397AH | 25 m | 9:56.96 | |
5 | 19 | Syvertsen Kristoffer | 2003 | Mandal SK | 25 m | 10:31.41 | ||
6 | 315 | Johnsen Alexander | 2003 | ODDER | 0397AC | 25 m | 10:47.09 | |
7 | 273 | Rennesund Lucas | 2002 | Porsgrunn | 25 m | 11:34.68 | ||
8 | 643 | Sejr Valdemar Vind | 2003 | AAS | 0329AG | 25 m | 12:20.12 |
Årg. 0-2001 |
1 | 464 | Johannessen Frans | 1992 | TRITON B | 9277AB | 25 m | 8:04.37 | |
2 | 385 | Gadgaard Mikkel | 1999 | ESBJERG | 9923AA | 25 m | 8:08.69 | |
3 | 669 | Jessen Frederik | 1998 | AAS | 9857AA | 25 m | 8:13.37 | |
4 | 189 | Borgstroem Halvor Arne | 1997 | Randaberg | 25 m | 8:22.09 | ||
5 | 146 | Lohne Christoffer | 2001 | SKTEAM SØR | 25 m | 8:46.65 | ||
6 | 265 | Valdar Anders | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 9:12.46 | ||
7 | 317 | Jürgense Sebastian Møller | 2001 | ODDER | 0141AB | 25 m | 11:15.59 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 27 september 2017 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:14 |
Løb 6, 800m Frisvømning Damer |
Mie Ø. Nielsen, 8.34.56, Aalborg, 2014 |
Løbssponsor: |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2003-2004 |
1 | 541 | Høgsted Lærke | 2003 | S 68 | 0332AG | 25 m | 9:48.71 | |
2 | 257 | Vie Ingrid | 2003 | Elverum | 25 m | 9:59.23 | ||
3 | 451 | Pruzljanin Selma | 2003 | THISTED | 0338AI | 25 m | 11:04.04 | |
4 | 428 | Christensen Ida Jul | 2004 | THISTED | 0496AN | 25 m | 12:45.50 | |
5 | 119 | Larsen Anne Lundorff | 2004 | SILKEBORG | 0466AB | 25 m | 12:50.30 |
Årg. 0-2002 |
1 | 190 | Borgstroem Oda Kristine | 1999 | Randaberg | 25 m | 9:08.11 | ||
2 | 182 | Munkacsi Menta | 2002 | Ullensaker | 25 m | 9:10.00 | ||
3 | 238 | Lausen Mille Moeslund | 2002 | AALBORG | 0258AF | 25 m | 9:16.33 | |
4 | 424 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 25 m | 9:24.41 | |
5 | 245 | Poulsen Johanne Marie | 2001 | AALBORG | 0144AC | 25 m | 9:24.59 | |
6 | 459 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 25 m | 9:30.45 | |
7 | 214 | Djørup Emma Ildal | 2002 | AALBORG | 0274AQ | 25 m | 9:37.56 | |
8 | 368 | Jensen Charlotte S. | 2002 | NORD | 0242AF | 25 m | 9:44.43 | |
9 | 150 | Svege Dina | 2000 | SKTEAM SØR | 25 m | 10:06.02 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 27 september 2017 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:14 |
Løb 7, 50m Rygsvømning Herrer |
Petter Sjødal, 0.25.64, Norge, 2002 |
Løbssponsor: |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2005-2018 |
1 | 313 | Hermansen Mads Emil R. | 2005 | ODDER | 0563AA | 25 m | 34.24 | |
2 | 439 | Jørgensen Sebastian | 2005 | THISTED | 0565AD | 25 m | 35.04 | |
3 | 441 | Kjær Kristian | 2005 | THISTED | 0595AD | 25 m | 36.71 | |
4 | 235 | Kobbelgaard Morten H. | 2005 | AALBORG | 0587AG | 25 m | 37.08 | |
5 | 599 | Drechsler Mads | 2005 | HOLSTEBRO | 0561AH | 25 m | 37.13 | |
6 | 226 | Ilic Inas | 2005 | AALBORG | 0591AE | 25 m | 37.48 | |
7 | 183 | Toussi Christian | 2005 | Ullensaker | 25 m | 38.05 | ||
8 | 81 | Poulsen Tobias Holt | 2005 | VEJLE | 0511AE | 25 m | 39.46 | |
9 | 127 | Togsverd Emil | 2005 | SILKEBORG | 0577AE | 25 m | 39.61 | |
10 | 461 | Vesterby Philip | 2005 | THISTED | 0567AD | 25 m | 42.29 | |
11 | 74 | Kromann Max Venborg | 2005 | VEJLE | 0571AE | 25 m | 42.46 | |
12 | 528 | Dalgaard Sebastian | 2005 | S 68 | 0533AK | 25 m | 42.52 | |
13 | 65 | Funder Sofus | 2005 | VEJLE | 0543AL | 25 m | 44.90 | |
14 | 429 | Dyrbye Gustav | 2006 | THISTED | 0617AJ | 25 m | 45.33 | |
15 | 137 | Madsen Elias | 2006 | KristianSA | 25 m | 46.06 | ||
16 | 526 | Jørgensen Frederik | 2006 | S 68 | 0691AI | 25 m | 49.22 | |
17 | 597 | Borreskov Mikkel | 2005 | HOLSTEBRO | 0591AM | 25 m | 50.36 | |
18 | 433 | Hansen William | 2006 | THISTED | 0663AE | 25 m | 54.08 | |
19 | 431 | Haaning William | 2007 | THISTED | 0713AC | 25 m | 55.83 | |
20 | 434 | Harbo Frederik | 2005 | THISTED | 0591AH | 25 m | 56.21 | |
21 | 438 | Jensen William | 2005 | THISTED | 0505AO | 25 m | ||
22 | 447 | Nielsen Arthur Kæseler | 2007 | THISTED | 0793AE | 25 m | ||
23 | 564 | Hald Søren Winther | 2005 | STRUER | 0551AK | 25 m |
Årg. 2004-2004 |
1 | 642 | Rosenborg Lucas | 2004 | AAS | 0481AH | 25 m | 32.64 | |
2 | 432 | Hansen Gustav | 2004 | THISTED | 0415AM | 25 m | 34.13 | |
3 | 227 | Jacobsen Sebastian | 2004 | AALBORG | 0465AJ | 25 m | 34.24 | |
4 | 446 | Mathiasen Asger | 2004 | THISTED | 0427AI | 25 m | 34.72 | |
5 | 4 | Haugstad Amund Helleren | 2004 | Mandal SK | 25 m | 35.64 | ||
6 | 232 | Johannesen Casper | 2004 | AALBORG | 0429AH | 25 m | 35.75 | |
7 | 231 | Jensen Simon Kutsko | 2004 | AALBORG | 0435AJ | 25 m | 35.93 | |
8 | 178 | Besenyi Istvan | 2004 | Ullensaker | 25 m | 37.82 | ||
9 | 18 | Spetland Sander | 2004 | Mandal SK | 25 m | 38.25 | ||
10 | 609 | Kjeldsen Gustav K | 2004 | HOLSTEBRO | 0447AQ | 25 m | 38.25 | |
11 | 320 | Nielsen Tobias | 2004 | ODDER | 0497AB | 25 m | 38.42 | |
12 | 577 | Wågbø Johan | 2004 | Farsund SK | 25 m | 38.73 | ||
13 | 239 | Lehmann Sebastian B | 2004 | AALBORG | 0439AF | 25 m | 39.59 | |
14 | 79 | Neesgaard Sebastian | 2004 | VEJLE | 0425AH | 25 m | 40.82 | |
15 | 423 | Andersen Mads Sander | 2004 | THISTED | 25 m | 41.00 | ||
16 | 311 | Degn Valdemar | 2004 | ODDER | 0417AJ | 25 m | 41.55 | |
17 | 624 | Pilgaard Nikolaj | 2004 | HOLSTEBRO | 0413AH | 25 m | 41.56 | |
18 | 655 | Gold Harald | 2004 | BRÆDSTRUP | 25 m | 45.08 | ||
19 | 96 | Hille Aleksander | 2004 | Vågsbygd | 25 m | 45.37 |
Årg. 2003-2003 |
1 | 513 | Rasmussen Kristian B. | 2003 | S 68 | 0349AG | 25 m | 30.35 | |
2 | 337 | Zaccarin Sander Kudahl | 2003 | AGF | 0395AG | 25 m | 30.58 | |
3 | 316 | Johnsen Kasper | 2003 | ODDER | 0357AC | 25 m | 31.04 | |
4 | 109 | Elling Frederik Venø | 2003 | SILKEBORG | 0339AD | 25 m | 31.30 | |
5 | 370 | Kornum Christian | 2003 | NORD | 0323AH | 25 m | 31.52 | |
6 | 456 | Søndergaard Alex | 2003 | THISTED | 0365AJ | 25 m | 32.01 | |
7 | 23 | Bjørn Alexander L. | 2003 | IKAST | 0389AH | 25 m | 32.17 | |
8 | 516 | Mich Frederik Præstegaard | 2003 | S 68 | 25 m | 32.45 | ||
9 | 336 | Wichmann Valdemar | 2003 | AGF | 0305AJ | 25 m | 33.20 | |
10 | 267 | Olsen Erik Vinje | 2003 | Porsgrunn | 25 m | 33.32 | ||
11 | 374 | Sander Nikolai | 2003 | NORD | 0371AF | 25 m | 33.61 | |
12 | 84 | Schaarup Sune | 2003 | VEJLE | 0359AG | 25 m | 34.01 | |
13 | 63 | Ellekjær Lauritz Baad | 2003 | VEJLE | 0323AG | 25 m | 34.05 | |
14 | 19 | Syvertsen Kristoffer | 2003 | Mandal SK | 25 m | 34.12 | ||
15 | 514 | Højbjerg Niklas | 2003 | S 68 | 0361AO | 25 m | 34.43 | |
16 | 454 | Stilling Mikkel | 2003 | THISTED | 0347AO | 25 m | 34.64 | |
17 | 112 | Grann Emil Lykke | 2003 | SILKEBORG | 0391AK | 25 m | 35.26 | |
18 | 616 | Pedersen Rasmus | 2003 | HOLSTEBRO | 0305AM | 25 m | 35.57 | |
19 | 264 | Amodt Andreas I. | 2003 | Porsgrunn | 25 m | 35.80 | ||
20 | 204 | Christense Christopher Z. | 2003 | AALBORG | 0393AG | 25 m | 35.92 | |
21 | 559 | Ingebretsen Simen | 2003 | Porsgrunn | 25 m | 36.00 | ||
22 | 604 | Frøjk Joachim Norup | 2003 | HOLSTEBRO | 0311AP | 25 m | 36.28 | |
23 | 427 | Bager Nicklas | 2003 | THISTED | 0321AM | 25 m | 38.19 | |
24 | 123 | Mølgaard Mikkel | 2003 | SILKEBORG | 0333AQ | 25 m | 39.27 | |
25 | 113 | Gystad Marius | 2003 | SILKEBORG | 0313AK | 25 m | 42.53 | |
26 | 452 | Roderick Johan | 2003 | THISTED | 0331AL | 25 m | 43.54 | |
27 | 15 | Neerland Filip | 2003 | Mandal SK | 25 m | 44.18 | ||
28 | 7 | Lindland Sturla | 2003 | Mandal SK | 25 m |
Årg. 2002-2002 |
1 | 442 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 25 m | 27.74 | |
2 | 175 | Bernstein Theodor Sandvad | 2002 | Grimstad | 25 m | 30.55 | ||
3 | 131 | Johansen Birk Lee | 2002 | KristianSA | 25 m | 34.69 | ||
4 | 256 | Søstuen Martin Kregnes | 2002 | Elverum | 25 m | 35.21 | ||
5 | 660 | Langkjær Mikkel | 2002 | BRÆDSTRUP | 0213AT | 25 m | 36.51 | |
6 | 448 | Nielsen Lau Kæseler | 2002 | THISTED | 0271AO | 25 m | 37.51 |
Årg. 2000-2001 |
1 | 153 | Aateigen Dennis | 2001 | SKTEAM SØR | 25 m | 28.13 | ||
2 | 240 | Nørgaard Marius | 2001 | AALBORG | 0115AC | 25 m | 28.54 | |
3 | 247 | Schiby Thomas | 2001 | AALBORG | 0181AF | 25 m | 29.60 | |
4 | 330 | Kjærgaard Valdemar | 2001 | AGF | 0149AM | 25 m | 30.77 | |
5 | 258 | Kvandal Øystein | 2001 | Porsgrunn | 25 m | 31.24 | ||
6 | 253 | Rostoks Roberts | 2000 | Elverum | 25 m | 32.42 | ||
7 | 6 | Håberg Lars Andreas | 2001 | Mandal SK | 25 m | 32.82 | ||
8 | 1 | Bjerkan Mons Eirik | 2001 | TEAMSØRMSK | 25 m | 33.73 | ||
9 | 376 | Werther Mads L. | 2000 | NORD | 0045AF | 25 m | 37.01 | |
10 | 663 | Versteegen Robert | 2001 | BRÆDSTRUP | 0107AS | 25 m | 38.98 | |
11 | 194 | Harestad Jesper Herman Rasløv | 2001 | Randaberg | 25 m | 39.01 | ||
12 | 531 | Jensen Christoffer Juul | 2001 | S 68 | 0101AS | 25 m |
Årg. 0-1999 |
1 | 388 | Larsen Simon Vingolf | 1998 | ESBJERG | 9807AA | 25 m | 26.13 | |
2 | 141 | Hope Johannes | 1999 | SKTEAM SØR | 25 m | 26.28 | ||
3 | 20 | Neerland Simon | 1999 | TEAMSØRMSK | 25 m | 26.36 | ||
4 | 464 | Johannessen Frans | 1992 | TRITON B | 9277AB | 25 m | 27.54 | |
5 | 386 | Høgild Magnus B. | 1999 | ESBJERG | 9959AD | 25 m | 27.97 | |
6 | 387 | Jørgensen Christian Holm | 1999 | ESBJERG | 9973AK | 25 m | 28.14 | |
7 | 669 | Jessen Frederik | 1998 | AAS | 9857AA | 25 m | 29.44 | |
8 | 656 | Hansen Anders Ballisager | 1998 | BRÆDSTRUP | 9863AU | 25 m | 36.79 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 27 september 2017 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:14 |
Løb 8, 50m Rygsvømning Damer |
Mie Ø. Nielsen, 0.27.21, Aalborg, 2014 |
Løbssponsor: |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2006-2018 |
1 | 72 | Jochumsen Sophia | 2006 | VEJLE | 0642AE | 25 m | 40.89 | |
2 | 594 | Bach Anna | 2006 | HOLSTEBRO | 0694AF | 25 m | 43.23 | |
3 | 612 | Lindholm Mille Dahl | 2006 | HOLSTEBRO | 0662AK | 25 m | 44.06 | |
4 | 140 | Trøite Sarah A. | 2006 | KristianSA | 25 m | 44.79 | ||
5 | 625 | Rebouh Nora Louise | 2006 | HOLSTEBRO | 0626AQ | 25 m | 45.76 | |
6 | 533 | Jørgensen Sofia | 2006 | S 68 | 0638AM | 25 m | 46.50 | |
7 | 536 | Sakic Selma Nygreen | 2006 | S 68 | 0662AS | 25 m | 47.15 | |
8 | 67 | Hansen Laura Vibe | 2006 | VEJLE | 0688AC | 25 m | 47.21 | |
9 | 534 | Nættermann Patricia | 2007 | S 68 | 0704AG | 25 m | 47.42 | |
10 | 100 | Sagstuen Vilde Bratland | 2006 | Vågsbygd | 25 m | 48.75 | ||
11 | 457 | Sørensen Frederikke | 2006 | THISTED | 0666AI | 25 m | 49.58 | |
12 | 426 | Bager Katrine | 2006 | THISTED | 0616AF | 25 m | 52.58 | |
13 | 462 | Jørgensen Freja Brinch | 2008 | THISTED | 0858AA | 25 m | 59.00 | |
14 | 422 | Andersen Karoline Sander | 2009 | THISTED | 25 m | |||
15 | 458 | Sørensen Karen | 2007 | THISTED | 0752AD | 25 m | ||
16 | 578 | Hagen Maya van der | 2007 | Farsund SK | 25 m |
Årg. 2005-2005 |
1 | 45 | Romanski Fenja | 2005 | PINGVINEN | 0598AH | 25 m | 35.02 | |
2 | 249 | Thisted Louise Lie | 2005 | AALBORG | 0578AC | 25 m | 35.05 | |
3 | 229 | Jensen Jazmin | 2005 | AALBORG | 0584AA | 25 m | 36.14 | |
4 | 128 | Tolderlund Amalie | 2005 | SILKEBORG | 0586AR | 25 m | 36.48 | |
5 | 268 | Pepevnik Samantha | 2005 | Porsgrunn | 25 m | 36.71 | ||
6 | 78 | Moberg Emilie | 2005 | VEJLE | 0534AI | 25 m | 37.21 | |
7 | 334 | Sejr Malou | 2005 | AGF | 0572AB | 25 m | 37.49 | |
8 | 596 | Bjerre Sofie | 2005 | HOLSTEBRO | 0514AN | 25 m | 37.55 | |
9 | 116 | Holstein Mette | 2005 | SILKEBORG | 0552AI | 25 m | 37.58 | |
10 | 607 | Jensen Maja Fjordside | 2005 | HOLSTEBRO | 0548AM | 25 m | 38.45 | |
11 | 243 | Olesen Laura S. | 2005 | AALBORG | 0538AA | 25 m | 38.47 | |
12 | 118 | Kristensen Freja Buchholt | 2005 | SILKEBORG | 0564AS | 25 m | 38.98 | |
13 | 110 | Friis Maja | 2005 | SILKEBORG | 0574AP | 25 m | 39.09 | |
14 | 598 | Brixen Mille Broholm | 2005 | HOLSTEBRO | 0504AG | 25 m | 39.34 | |
15 | 425 | Bach Tilde Søe | 2005 | THISTED | 0524AH | 25 m | 40.43 | |
16 | 366 | Iversen Karoline | 2005 | NORD | 0528AM | 25 m | 40.69 | |
17 | 75 | Kronborg Sophie | 2005 | VEJLE | 0532AU | 25 m | 42.29 | |
18 | 437 | Jensen Amalie Nyvang | 2005 | THISTED | 0526AM | 25 m | 42.44 | |
19 | 58 | Barfoot Mette | 2005 | VEJLE | 0588AS | 25 m | 42.82 | |
20 | 521 | Gade Signe | 2005 | S 68 | 0598AQ | 25 m | 42.87 | |
21 | 588 | Christensen Zenia | 2005 | SMUT | 0572AL | 25 m | 43.72 | |
22 | 312 | Halle Caden | 2005 | ODDER | 0596AS | 25 m | 44.04 | |
23 | 535 | Høgh Josefine | 2005 | S 68 | 0588AD | 25 m | 44.64 | |
24 | 595 | Bay Cecilie Jinshun Leth | 2005 | HOLSTEBRO | 0514AU | 25 m | 44.73 | |
25 | 2 | Fuglestvei Hennie Netland | 2005 | Mandal SK | 25 m | 44.82 | ||
26 | 615 | Pedersen Amalie Lind | 2005 | HOLSTEBRO | 0598AV | 25 m | 45.66 | |
27 | 606 | Iversen Anne Vorup | 2005 | HOLSTEBRO | 0504AU | 25 m | 47.06 | |
28 | 98 | Horverak Sofie | 2005 | Vågsbygd | 25 m | 51.30 | ||
29 | 610 | Krabbe Karoline Andersen | 2005 | HOLSTEBRO | 0524AQ | 25 m | 51.72 |
Årg. 2004-2004 |
1 | 244 | Petersen Anna Toft | 2004 | AALBORG | 0438AI | 25 m | 33.21 | |
2 | 213 | Danielsen Laura Rønn | 2004 | AALBORG | 0404AP | 25 m | 34.18 | |
3 | 319 | Nielsen Kathrine Bech | 2004 | ODDER | 0432AJ | 25 m | 34.72 | |
4 | 228 | Jensen Emma Kutsko | 2004 | AALBORG | 0458AO | 25 m | 35.17 | |
5 | 365 | Hassing Astrid Marie | 2004 | NORD | 0494AM | 25 m | 35.39 | |
6 | 69 | Hvarre Mia | 2004 | VEJLE | 0498AH | 25 m | 35.40 | |
7 | 636 | Hjort Eva | 2004 | AAS | 0452AE | 25 m | 35.74 | |
8 | 545 | Jørgensen Kirstine | 2004 | S 68 | 0422AR | 25 m | 36.10 | |
9 | 661 | Lindberg Sofie | 2004 | BRÆDSTRUP | 0448AX | 25 m | 37.29 | |
10 | 322 | Winther Maria Dyrhauge | 2004 | ODDER | 0468AN | 25 m | 37.68 | |
11 | 73 | Keren-Klaris Sophia | 2004 | VEJLE | 0428AF | 25 m | 37.73 | |
12 | 566 | Jakobsen Karoline Thagård | 2004 | STRUER | 0408AU | 25 m | 38.48 | |
13 | 251 | Vesterlund Frida Hagstrup | 2004 | AALBORG | 0464AI | 25 m | 38.64 | |
14 | 37 | Kristensen Ida | 2004 | IKAST | 0412AR | 25 m | 38.77 | |
15 | 136 | Lohne Camilla | 2004 | KristianSA | 25 m | 38.89 | ||
16 | 653 | Broch Victoria | 2004 | BRÆDSTRUP | 0404AI | 25 m | 39.22 | |
17 | 574 | Bjørnestad Tuva | 2004 | Farsund SK | 25 m | 39.99 | ||
18 | 627 | Winkel Louise Brendholdt | 2004 | HOLSTEBRO | 0498AN | 25 m | 41.59 | |
19 | 547 | Kjærsgaard Lærke | 2004 | S 68 | 0488AQ | 25 m | 42.34 | |
20 | 35 | Jensen Maria Fiil | 2004 | IKAST | 0446AW | 25 m | 43.19 | |
21 | 589 | Sørensen Michelle Bloch | 2004 | SMUT | 0426AX | 25 m | 44.04 | |
22 | 177 | Aulie Maja Rogn | 2004 | Ullensaker | 25 m | 44.55 | ||
23 | 173 | Haveland Solveig | 2004 | Grimstad | 25 m | 45.79 | ||
24 | 614 | Nørfjand Katrine | 2004 | HOLSTEBRO | 0424BA | 25 m | 47.17 | |
25 | 562 | Bach Else | 2004 | STRUER | 0422AZ | 25 m | 48.25 | |
26 | 130 | Fossen Alice | 2004 | KristianSA | 25 m | 48.51 | ||
27 | 3 | Fuglestveit Selma Netland | 2004 | Mandal SK | 25 m | 49.35 |
Årg. 2003-2003 |
1 | 659 | Klausen Sofie Trekær | 2003 | BRÆDSTRUP | 0364AD | 25 m | 31.99 | |
2 | 93 | Hammerstrøm Tirill | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 33.06 | ||
3 | 539 | Asmussen Lærke | 2003 | S 68 | 0306AN | 25 m | 33.07 | |
4 | 257 | Vie Ingrid | 2003 | Elverum | 25 m | 33.83 | ||
5 | 590 | Thomsen Signe | 2003 | SMUT | 0304AS | 25 m | 34.45 | |
6 | 91 | Refstie Kristine | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 35.98 | ||
7 | 364 | Gallop Nikoline V | 2003 | NORD | 0396AR | 25 m | 36.91 | |
8 | 117 | Høegh Dinah Løve | 2003 | SILKEBORG | 0306AU | 25 m | 37.01 | |
9 | 576 | Wågbø Andrea | 2003 | Farsund SK | 25 m | 37.42 | ||
10 | 605 | Hoffmann Julie | 2003 | HOLSTEBRO | 0384BF | 25 m | 37.61 | |
11 | 34 | Jensen Karen Moos | 2003 | IKAST | 0324AM | 25 m | 37.71 | |
12 | 122 | Lindberg Selma | 2003 | SILKEBORG | 0354AU | 25 m | 38.26 | |
13 | 367 | Iversen Matilde | 2003 | NORD | 0316AX | 25 m | 38.48 | |
14 | 41 | Nielsen Louise Amanda | 2003 | IKAST | 0334AQ | 25 m | 38.94 | |
15 | 565 | Hammer Sofia Lysgaard | 2003 | STRUER | 0394BC | 25 m | 39.16 | |
16 | 71 | Jæger Marie | 2003 | VEJLE | 0336AX | 25 m | 39.63 | |
17 | 557 | Jakobsen Sofie | 2003 | S 68 | 0342BC | 25 m | 40.05 | |
18 | 172 | Bråten Ina Løvheim | 2003 | Grimstad | 25 m | 40.44 | ||
19 | 377 | Wigard Naja Laitinen | 2003 | NORD | 0356AZ | 25 m | 40.49 | |
20 | 540 | Bundgaard Sara | 2003 | S 68 | 0368AM | 25 m | 40.51 | |
21 | 617 | Pedersen Sille Busk | 2003 | HOLSTEBRO | 0364AS | 25 m | 41.47 | |
22 | 665 | Pavelsen Nicoleta | 2003 | KristianSA | 25 m |
Årg. 2001-2002 |
1 | 459 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 25 m | 30.23 | |
2 | 238 | Lausen Mille Moeslund | 2002 | AALBORG | 0258AF | 25 m | 31.74 | |
3 | 270 | Pflug Jonette Kristiansen | 2001 | Porsgrunn | 25 m | 31.88 | ||
4 | 245 | Poulsen Johanne Marie | 2001 | AALBORG | 0144AC | 25 m | 32.02 | |
5 | 262 | Vidles Edle Irene | 2001 | Porsgrunn | 25 m | 32.18 | ||
6 | 88 | Fagge Cathrine Emilie | 2002 | TEAMSØRVSL | 25 m | 32.33 | ||
7 | 203 | Brøgger-Andersen Camilla | 2002 | AALBORG | 0246AQ | 25 m | 32.80 | |
8 | 424 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 25 m | 33.25 | |
9 | 444 | Lindemann-Larsen Lise | 2002 | THISTED | 0254AR | 25 m | 33.62 | |
10 | 325 | Bruun Selma | 2001 | AGF | 0182AS | 25 m | 33.98 | |
11 | 450 | Petersen Julie Kappel | 2002 | THISTED | 0282AN | 25 m | 34.11 | |
12 | 368 | Jensen Charlotte S. | 2002 | NORD | 0242AF | 25 m | 34.71 | |
13 | 571 | Svensgaard Maja Stie | 2002 | STRUER | 0288AQ | 25 m | 35.14 | |
14 | 87 | Schreiner Tuva | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 35.15 | ||
15 | 314 | Hingeberg Liv | 2001 | ODDER | 0154AK | 25 m | 35.91 | |
16 | 563 | Christensen Klea | 2001 | STRUER | 0196AX | 25 m | 36.69 | |
17 | 193 | Peter Alexandra | 2002 | Randaberg | 25 m | 37.14 | ||
18 | 658 | Harpøth Julia | 2002 | BRÆDSTRUP | 0208AX | 25 m | 37.24 | |
19 | 638 | Jespersen Astrid Crone | 2002 | AAS | 0214AT | 25 m | 37.76 | |
20 | 592 | Vorgod Signe Lauridsen | 2002 | SMUT | 0254BD | 25 m | 38.24 | |
21 | 254 | Rugsveen Hanne | 2002 | Elverum | 25 m | 39.18 | ||
22 | 554 | Gadegaard Emma Oline | 2002 | S 68 | 0298AR | 25 m | 39.19 | |
23 | 647 | Sørensen Gro | 2002 | AAS | 0248BC | 25 m | 42.83 | |
24 | 196 | Holdebrandt Hedda | 2002 | Lillesand | 25 m | 43.79 |
Årg. 0-2000 |
1 | 21 | Nilsen Tone Hartmark | 1998 | TEAMSØRMSK | 25 m | 29.26 | ||
2 | 371 | Nielsen Karoline | 1997 | NORD | 9736AL | 25 m | 36.84 | |
3 | 261 | Sørensen Andrea | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 38.39 | ||
4 | 126 | Skov Amalie | 1999 | SILKEBORG | 9992AW | 25 m | 39.11 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 27 september 2017 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:14 |
Løb 9, 100m Butterfly Herrer |
Victor B. Bromer, 0.52.82, Aalborg, 2014 |
Løbssponsor: |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2005-2018 |
1 | 97 | Erklev Oskar | 2005 | Vågsbygd | 25 m | 1:17.65 | ||
2 | 439 | Jørgensen Sebastian | 2005 | THISTED | 0565AD | 25 m | 1:19.32 | |
3 | 564 | Hald Søren Winther | 2005 | STRUER | 0551AK | 25 m | 1:25.23 | |
4 | 648 | Østerberg Gustav Dalby | 2005 | AAS | 0571AC | 25 m | 1:25.89 | |
5 | 76 | Majgård Thor | 2005 | VEJLE | 0503AI | 25 m | 1:28.45 | |
6 | 74 | Kromann Max Venborg | 2005 | VEJLE | 0571AE | 25 m | 1:35.93 | |
7 | 183 | Toussi Christian | 2005 | Ullensaker | 25 m | 1:36.63 | ||
8 | 180 | Jansen Michael | 2005 | Ullensaker | 25 m | 1:45.43 | ||
9 | 527 | Bendtsen Philip | 2005 | S 68 | 0535AK | 25 m | 1:46.88 | |
10 | 17 | Skar Noah | 2005 | Mandal SK | 25 m | 2:11.72 | ||
11 | 433 | Hansen William | 2006 | THISTED | 0663AE | 25 m | 2:32.97 |
Årg. 2004-2004 |
1 | 639 | Lamberg Viktor Lei | 2004 | AAS | 0477AE | 25 m | 1:12.54 | |
2 | 641 | Mikkelsen Mads | 2004 | AAS | 0491AC | 25 m | 1:12.89 | |
3 | 171 | Andreassen Mats-Andre | 2004 | Grimstad | 25 m | 1:15.22 | ||
4 | 246 | Rijkhoff Joost | 2004 | AALBORG | 0499AB | 25 m | 1:15.75 | |
5 | 375 | Torp Andreas | 2004 | NORD | 0409AA | 25 m | 1:16.74 | |
6 | 70 | Iversen Mads | 2004 | VEJLE | 0491AG | 25 m | 1:16.78 | |
7 | 178 | Besenyi Istvan | 2004 | Ullensaker | 25 m | 1:21.30 | ||
8 | 460 | Sørensen Viktor Enevold | 2004 | THISTED | 0457AL | 25 m | 1:22.62 | |
9 | 18 | Spetland Sander | 2004 | Mandal SK | 25 m | 1:30.24 | ||
10 | 40 | Nielsen Jakob Møller | 2004 | IKAST | 0475AK | 25 m | 1:30.55 | |
11 | 432 | Hansen Gustav | 2004 | THISTED | 0415AM | 25 m | 1:34.18 | |
12 | 96 | Hille Aleksander | 2004 | Vågsbygd | 25 m | 1:36.00 |
Årg. 2003-2003 |
1 | 152 | Ueland Ole Einar | 2003 | SKTEAM SØR | 25 m | 1:03.66 | ||
2 | 62 | Elkjær Malthe | 2003 | VEJLE | 0367AF | 25 m | 1:04.15 | |
3 | 369 | Knudsen Mathias | 2003 | NORD | 0369AI | 25 m | 1:04.93 | |
4 | 331 | Køfer Rasmus Pilegaard | 2003 | AGF | 0317AD | 25 m | 1:05.46 | |
5 | 575 | Holteberg Martin | 2003 | Farsund SK | 25 m | 1:05.84 | ||
6 | 60 | Damsbo Daniel | 2003 | VEJLE | 0397AH | 25 m | 1:06.71 | |
7 | 321 | Søe Jacob Lyse | 2003 | ODDER | 0361AF | 25 m | 1:10.86 | |
8 | 115 | Hatting Asger | 2003 | SILKEBORG | 0303AK | 25 m | 1:11.49 | |
9 | 197 | Bujanauskas Edgaras | 2003 | Lillesand | 25 m | 1:12.35 | ||
10 | 427 | Bager Nicklas | 2003 | THISTED | 0321AM | 25 m | 1:14.77 | |
11 | 518 | Egholm Jeppe | 2003 | S 68 | 0331AP | 25 m | 1:14.92 | |
12 | 454 | Stilling Mikkel | 2003 | THISTED | 0347AO | 25 m | 1:16.13 | |
13 | 264 | Amodt Andreas I. | 2003 | Porsgrunn | 25 m | 1:16.72 | ||
14 | 179 | Eriksen Sebastian | 2003 | Ullensaker | 25 m | 1:18.07 | ||
15 | 335 | Toft Markus | 2003 | AGF | 0377AK | 25 m | 1:19.06 | |
16 | 559 | Ingebretsen Simen | 2003 | Porsgrunn | 25 m | 1:21.03 | ||
17 | 593 | Andersen Noah Lebæk | 2003 | HOLSTEBRO | 0347AL | 25 m | 1:24.65 | |
18 | 626 | Svendsen Rasmus Remme | 2003 | HOLSTEBRO | 0337AO | 25 m | 1:25.15 | |
19 | 125 | Riisgaard Jakob | 2003 | SILKEBORG | 0309AA | 25 m | 1:29.07 | |
20 | 83 | Sandal Simon | 2003 | VEJLE | 0325AQ | 25 m | 1:32.67 | |
21 | 452 | Roderick Johan | 2003 | THISTED | 0331AL | 25 m | 1:34.26 | |
22 | 323 | Wirring Markus | 2003 | ODDER | 0353AQ | 25 m | 1:37.31 | |
23 | 15 | Neerland Filip | 2003 | Mandal SK | 25 m | 1:39.63 | ||
24 | 7 | Lindland Sturla | 2003 | Mandal SK | 25 m |
Årg. 2002-2002 |
1 | 217 | Frost Oliver Nørgaard | 2002 | AALBORG | 0299AL | 25 m | 59.18 | |
2 | 139 | Phillipson Titus | 2002 | KristianSA | 25 m | 1:01.78 | ||
3 | 442 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 25 m | 1:02.00 | |
4 | 515 | Jonsson Elias Hanghøj | 2002 | S 68 | 0265AI | 25 m | 1:02.84 | |
5 | 191 | Borgstroem Sigurd Olav | 2002 | Randaberg | 25 m | 1:02.98 | ||
6 | 372 | Nørgaard Ruben | 2002 | NORD | 0225AF | 25 m | 1:08.07 | |
7 | 310 | Bundgaard Nicholas | 2002 | ODDER | 0249AI | 25 m | 1:16.00 | |
8 | 567 | Jørgensen Christian | 2002 | STRUER | 0233AR | 25 m | 1:16.68 | |
9 | 448 | Nielsen Lau Kæseler | 2002 | THISTED | 0271AO | 25 m | 1:20.13 |
Årg. 2000-2001 |
1 | 143 | Jensen Ole Marius Rist | 2001 | SKTEAM SØR | 25 m | 59.49 | ||
2 | 241 | Nørgaard Rune | 2000 | AALBORG | 0097AF | 25 m | 59.92 | |
3 | 146 | Lohne Christoffer | 2001 | SKTEAM SØR | 25 m | 59.97 | ||
4 | 250 | Vestergaard Anders | 2001 | AALBORG | 0121AJ | 25 m | 1:00.51 | |
5 | 237 | Langley Lawrence | 2001 | AALBORG | 0125AI | 25 m | 1:02.91 | |
6 | 265 | Valdar Anders | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 1:03.73 | ||
7 | 240 | Nørgaard Marius | 2001 | AALBORG | 0115AC | 25 m | 1:04.60 | |
8 | 530 | Frost Hjalte Lillevik | 2001 | S 68 | 0189AL | 25 m | 1:04.63 | |
9 | 330 | Kjærgaard Valdemar | 2001 | AGF | 0149AM | 25 m | 1:04.66 | |
10 | 255 | Sol Rick | 2001 | Elverum | 25 m | 1:06.09 | ||
11 | 263 | Rasmussen Magnus | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 1:06.38 | ||
12 | 111 | Gaardsted Frederik | 2001 | SILKEBORG | 0101AN | 25 m | 1:08.17 | |
13 | 531 | Jensen Christoffer Juul | 2001 | S 68 | 0101AS | 25 m | 1:08.83 | |
14 | 657 | Hansen Andreas | 2001 | BRÆDSTRUP | 0195AF | 25 m | 1:35.15 | |
15 | 663 | Versteegen Robert | 2001 | BRÆDSTRUP | 0107AS | 25 m | 1:57.04 |
Årg. 0-1999 |
1 | 189 | Borgstroem Halvor Arne | 1997 | Randaberg | 25 m | 55.47 | ||
2 | 271 | Frantzen Fredrik | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 59.55 | ||
3 | 581 | Paturel Leander S | 1996 | Farsund SK | 25 m | 59.75 | ||
4 | 20 | Neerland Simon | 1999 | TEAMSØRMSK | 25 m | 1:02.72 | ||
5 | 664 | Mortensen Niels K. | 1995 | AGF | 9561AO | 25 m | 1:04.33 | |
6 | 145 | Klausen Fredrik Håbesland | 1999 | SKTEAM SØR | 25 m | 1:04.79 | ||
7 | 147 | Phillipson Hadrian | 1999 | SKTEAM SØR | 25 m | 1:05.37 | ||
8 | 568 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 1:15.70 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 27 september 2017 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:14 |
Løb 10, 100m Butterfly Damer |
Katrine Holm Sørensen, 0.59.62, Esbjerg, 20213 |
Løbssponsor: |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2006-2018 |
1 | 44 | Thormann Katrine Bøeg | 2006 | IKAST | 0692AD | 25 m | 1:23.59 | |
2 | 86 | Windfeld Ann-Katrine | 2006 | VEJLE | 0634AD | 25 m | 1:26.30 | |
3 | 101 | Vestberg Helene | 2006 | Vågsbygd | 25 m | 1:48.22 | ||
4 | 99 | Javnes Mari Riiser | 2006 | Vågsbygd | 25 m | 1:58.00 | ||
5 | 582 | Nilsen Jessie Ann | 2006 | Farsund SK | 25 m | 1:58.17 |
Årg. 2005-2005 |
1 | 215 | Frost Camilla Nørgaard | 2005 | AALBORG | 0588AM | 25 m | 1:13.57 | |
2 | 216 | Frost Cecilie Nørgaard | 2005 | AALBORG | 0598AM | 25 m | 1:16.47 | |
3 | 249 | Thisted Louise Lie | 2005 | AALBORG | 0578AC | 25 m | 1:17.98 | |
4 | 436 | Hovmark Ida | 2005 | THISTED | 0528AG | 25 m | 1:20.77 | |
5 | 334 | Sejr Malou | 2005 | AGF | 0572AB | 25 m | 1:23.34 | |
6 | 78 | Moberg Emilie | 2005 | VEJLE | 0534AI | 25 m | 1:23.71 | |
7 | 121 | Lauritzen Annabella Marie | 2005 | SILKEBORG | 0586AG | 25 m | 1:29.08 | |
8 | 85 | Svensen Silke Bruun | 2005 | VEJLE | 0568AJ | 25 m | 1:30.06 | |
9 | 82 | Rainer Laura Frost | 2005 | VEJLE | 0542AK | 25 m | 1:30.95 | |
10 | 181 | Kletvang Stina | 2005 | Ullensaker | 25 m | 1:36.01 | ||
11 | 2 | Fuglestvei Hennie Netland | 2005 | Mandal SK | 25 m | 1:41.23 | ||
12 | 580 | Hagen Alma van der | 2005 | Farsund SK | 25 m | 1:45.25 | ||
13 | 613 | Løh Laura | 2005 | HOLSTEBRO | 0524AM | 25 m | 1:49.11 | |
14 | 520 | Michaelsen Cecilie | 2005 | S 68 | 25 m | 1:49.20 | ||
15 | 110 | Friis Maja | 2005 | SILKEBORG | 0574AP | 25 m | ||
16 | 120 | Lauritsen Ester | 2005 | SILKEBORG | 0536AQ | 25 m |
Årg. 2004-2004 |
1 | 66 | Gregersen Svava Kj. | 2004 | VEJLE | 0426AC | 25 m | 1:09.72 | |
2 | 244 | Petersen Anna Toft | 2004 | AALBORG | 0438AI | 25 m | 1:11.91 | |
3 | 192 | Borgstroem Ingrid Elise | 2004 | Randaberg | 25 m | 1:11.97 | ||
4 | 16 | Rørvik Tiril | 2004 | Mandal SK | 25 m | 1:12.31 | ||
5 | 644 | Skrydstrup Clara | 2004 | AAS | 0488AK | 25 m | 1:12.56 | |
6 | 328 | Granild Ane Kirstine | 2004 | AGF | 0412AP | 25 m | 1:13.36 | |
7 | 324 | Birkebæk Cathrine | 2004 | AGF | 0478AG | 25 m | 1:16.16 | |
8 | 635 | Dige Laura Marie | 2004 | AAS | 0404AE | 25 m | 1:17.84 | |
9 | 68 | Hingebjerg Cecilie | 2004 | VEJLE | 0414AD | 25 m | 1:19.75 | |
10 | 547 | Kjærsgaard Lærke | 2004 | S 68 | 0488AQ | 25 m | 1:20.35 | |
11 | 661 | Lindberg Sofie | 2004 | BRÆDSTRUP | 0448AX | 25 m | 1:22.23 | |
12 | 574 | Bjørnestad Tuva | 2004 | Farsund SK | 25 m | 1:30.51 | ||
13 | 94 | Furuborg Emilie | 2004 | Vågsbygd | 25 m | 1:30.54 | ||
14 | 608 | Jensen Maria Nedergaard | 2004 | HOLSTEBRO | 0438AS | 25 m | 1:33.70 | |
15 | 188 | Aamodt Tomine | 2004 | Ullensaker | 25 m | 2:08.12 |
Årg. 2003-2003 |
1 | 236 | Kristensen Karoline L. | 2003 | AALBORG | 0326AQ | 25 m | 1:09.23 | |
2 | 440 | Kjær Camilla | 2003 | THISTED | 0354AD | 25 m | 1:10.13 | |
3 | 89 | Helmundsen Marthine S. | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 1:12.58 | ||
4 | 451 | Pruzljanin Selma | 2003 | THISTED | 0338AI | 25 m | 1:12.84 | |
5 | 373 | Sander Daphne | 2003 | NORD | 0376BF | 25 m | 1:24.83 | |
6 | 611 | Kristiansen Emilie | 2003 | HOLSTEBRO | 0348AY | 25 m | 1:30.36 | |
7 | 195 | Hodnebrog Helene | 2003 | Lillesand | 25 m | 1:33.27 | ||
8 | 176 | Arntsen Henriette | 2003 | Ullensaker | 25 m | 1:56.76 | ||
9 | 659 | Klausen Sofie Trekær | 2003 | BRÆDSTRUP | 0364AD | 25 m |
Årg. 2001-2002 |
1 | 230 | Jensen Mitzi D. | 2002 | AALBORG | 0298AB | 25 m | 1:06.95 | |
2 | 182 | Munkacsi Menta | 2002 | Ullensaker | 25 m | 1:07.23 | ||
3 | 148 | Ruenes Othine | 2001 | SKTEAM SØR | 25 m | 1:08.14 | ||
4 | 424 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 25 m | 1:10.41 | |
5 | 200 | Bertelsen Anne Bøjstrup | 2002 | AALBORG | 0204AU | 25 m | 1:11.26 | |
6 | 450 | Petersen Julie Kappel | 2002 | THISTED | 0282AN | 25 m | 1:13.44 | |
7 | 455 | Sølvkjær Elisabeth | 2002 | THISTED | 0278AM | 25 m | 1:16.98 | |
8 | 658 | Harpøth Julia | 2002 | BRÆDSTRUP | 0208AX | 25 m | 1:18.17 | |
9 | 38 | Krogh Caroline | 2002 | IKAST | 0226BA | 25 m |
Årg. 0-2000 |
1 | 259 | Andersen Ine Marie | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 1:03.33 | ||
2 | 384 | Barkardottir Nanna Bjørk | 1998 | ESBJERG | 9846BE | 25 m | 1:06.83 | |
3 | 142 | Jensen Emma Johanne Rist | 1999 | SKTEAM SØR | 25 m | 1:08.31 | ||
4 | 151 | Tørnkvist Malene | 1998 | SKTEAM SØR | 25 m | 1:13.42 | ||
5 | 149 | Tørnkvist Oda Sodefjed | 1998 | SKTEAM SØR | 25 m | 1:14.50 | ||
6 | 662 | Sørensen Trine G. | 1997 | BRÆDSTRUP | 9752AR | 25 m | 1:15.31 | |
7 | 269 | Johnsson Margrethe | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 1:20.62 | ||
8 | 667 | Christensen Laura | 1997 | NORD | 9708AY | 25 m | 1:23.24 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 27 september 2017 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:14 |
Løb 11, 100m Frisvømning Herrer |
Frans Johannesen, 0.50.06, Esbjerg, 2014 |
Løbssponsor: |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2005-2018 |
1 | 313 | Hermansen Mads Emil R. | 2005 | ODDER | 0563AA | 25 m | 1:03.86 | |
2 | 439 | Jørgensen Sebastian | 2005 | THISTED | 0565AD | 25 m | 1:06.07 | |
3 | 235 | Kobbelgaard Morten H. | 2005 | AALBORG | 0587AG | 25 m | 1:06.99 | |
4 | 252 | Voldbjerg Christoffer P. | 2005 | AALBORG | 0545AH | 25 m | 1:08.19 | |
5 | 441 | Kjær Kristian | 2005 | THISTED | 0595AD | 25 m | 1:11.98 | |
6 | 648 | Østerberg Gustav Dalby | 2005 | AAS | 0571AC | 25 m | 1:13.09 | |
7 | 64 | Eriksen Sebastian K | 2005 | VEJLE | 0503AK | 25 m | 1:13.74 | |
8 | 564 | Hald Søren Winther | 2005 | STRUER | 0551AK | 25 m | 1:14.15 | |
9 | 76 | Majgård Thor | 2005 | VEJLE | 0503AI | 25 m | 1:17.42 | |
10 | 74 | Kromann Max Venborg | 2005 | VEJLE | 0571AE | 25 m | 1:17.66 | |
11 | 81 | Poulsen Tobias Holt | 2005 | VEJLE | 0511AE | 25 m | 1:18.29 | |
12 | 65 | Funder Sofus | 2005 | VEJLE | 0543AL | 25 m | 1:19.43 | |
13 | 461 | Vesterby Philip | 2005 | THISTED | 0567AD | 25 m | 1:21.01 | |
14 | 137 | Madsen Elias | 2006 | KristianSA | 25 m | 1:21.36 | ||
15 | 569 | Mathiasen Frederik Bak | 2006 | STRUER | 0655AJ | 25 m | 1:23.63 | |
16 | 527 | Bendtsen Philip | 2005 | S 68 | 0535AK | 25 m | 1:24.21 | |
17 | 433 | Hansen William | 2006 | THISTED | 0663AE | 25 m | 1:29.05 | |
18 | 528 | Dalgaard Sebastian | 2005 | S 68 | 0533AK | 25 m | 1:29.74 | |
19 | 597 | Borreskov Mikkel | 2005 | HOLSTEBRO | 0591AM | 25 m | 1:29.87 | |
20 | 526 | Jørgensen Frederik | 2006 | S 68 | 0691AI | 25 m | 1:34.31 |
Årg. 2004-2004 |
1 | 641 | Mikkelsen Mads | 2004 | AAS | 0491AC | 25 m | 1:01.61 | |
2 | 95 | Oudalstøl Jonas | 2004 | Vågsbygd | 25 m | 1:01.97 | ||
3 | 272 | Rennesund Julian | 2004 | Porsgrunn | 25 m | 1:03.83 | ||
4 | 320 | Nielsen Tobias | 2004 | ODDER | 0497AB | 25 m | 1:04.45 | |
5 | 70 | Iversen Mads | 2004 | VEJLE | 0491AG | 25 m | 1:06.25 | |
6 | 77 | Mikkelsen Peter Kvorning | 2004 | VEJLE | 0499AC | 25 m | 1:07.14 | |
7 | 234 | Knakkergaard Asgar | 2004 | AALBORG | 0421AL | 25 m | 1:07.25 | |
8 | 579 | Paturel Lucas S | 2004 | Farsund SK | 25 m | 1:08.22 | ||
9 | 577 | Wågbø Johan | 2004 | Farsund SK | 25 m | 1:08.76 | ||
10 | 460 | Sørensen Viktor Enevold | 2004 | THISTED | 0457AL | 25 m | 1:10.03 | |
11 | 432 | Hansen Gustav | 2004 | THISTED | 0415AM | 25 m | 1:10.16 | |
12 | 79 | Neesgaard Sebastian | 2004 | VEJLE | 0425AH | 25 m | 1:11.39 | |
13 | 40 | Nielsen Jakob Møller | 2004 | IKAST | 0475AK | 25 m | 1:14.18 | |
14 | 423 | Andersen Mads Sander | 2004 | THISTED | 25 m | 1:16.00 | ||
15 | 198 | Brandal Albert | 2004 | Lillesand | 25 m | 1:17.31 | ||
16 | 96 | Hille Aleksander | 2004 | Vågsbygd | 25 m | 1:17.68 | ||
17 | 655 | Gold Harald | 2004 | BRÆDSTRUP | 25 m | 1:22.52 | ||
18 | 311 | Degn Valdemar | 2004 | ODDER | 0417AJ | 25 m | 1:22.86 |
Årg. 2003-2003 |
1 | 575 | Holteberg Martin | 2003 | Farsund SK | 25 m | 57.41 | ||
2 | 369 | Knudsen Mathias | 2003 | NORD | 0369AI | 25 m | 57.78 | |
3 | 62 | Elkjær Malthe | 2003 | VEJLE | 0367AF | 25 m | 58.26 | |
4 | 336 | Wichmann Valdemar | 2003 | AGF | 0305AJ | 25 m | 59.03 | |
5 | 337 | Zaccarin Sander Kudahl | 2003 | AGF | 0395AG | 25 m | 1:00.24 | |
6 | 60 | Damsbo Daniel | 2003 | VEJLE | 0397AH | 25 m | 1:00.44 | |
7 | 513 | Rasmussen Kristian B. | 2003 | S 68 | 0349AG | 25 m | 1:00.52 | |
8 | 456 | Søndergaard Alex | 2003 | THISTED | 0365AJ | 25 m | 1:00.90 | |
9 | 514 | Højbjerg Niklas | 2003 | S 68 | 0361AO | 25 m | 1:00.94 | |
10 | 202 | Brandi Victor Abel | 2003 | AALBORG | 0311AN | 25 m | 1:02.31 | |
11 | 63 | Ellekjær Lauritz Baad | 2003 | VEJLE | 0323AG | 25 m | 1:02.58 | |
12 | 316 | Johnsen Kasper | 2003 | ODDER | 0357AC | 25 m | 1:02.65 | |
13 | 321 | Søe Jacob Lyse | 2003 | ODDER | 0361AF | 25 m | 1:03.05 | |
14 | 204 | Christense Christopher Z. | 2003 | AALBORG | 0393AG | 25 m | 1:03.61 | |
15 | 287 | Barslev Magnus Østergaard | 2003 | AABYBRO | 0323AQ | 25 m | 1:03.72 | |
16 | 267 | Olsen Erik Vinje | 2003 | Porsgrunn | 25 m | 1:03.84 | ||
17 | 516 | Mich Frederik Præstegaard | 2003 | S 68 | 25 m | 1:04.19 | ||
18 | 179 | Eriksen Sebastian | 2003 | Ullensaker | 25 m | 1:04.64 | ||
19 | 197 | Bujanauskas Edgaras | 2003 | Lillesand | 25 m | 1:04.69 | ||
20 | 454 | Stilling Mikkel | 2003 | THISTED | 0347AO | 25 m | 1:05.25 | |
21 | 286 | Nørgaard Rasmus Rank | 2003 | AABYBRO | 0369AL | 25 m | 1:05.83 | |
22 | 84 | Schaarup Sune | 2003 | VEJLE | 0359AG | 25 m | 1:06.61 | |
23 | 616 | Pedersen Rasmus | 2003 | HOLSTEBRO | 0305AM | 25 m | 1:07.38 | |
24 | 323 | Wirring Markus | 2003 | ODDER | 0353AQ | 25 m | 1:07.80 | |
25 | 427 | Bager Nicklas | 2003 | THISTED | 0321AM | 25 m | 1:07.84 | |
26 | 125 | Riisgaard Jakob | 2003 | SILKEBORG | 0309AA | 25 m | 1:07.99 | |
27 | 593 | Andersen Noah Lebæk | 2003 | HOLSTEBRO | 0347AL | 25 m | 1:08.09 | |
28 | 643 | Sejr Valdemar Vind | 2003 | AAS | 0329AG | 25 m | 1:08.79 | |
29 | 288 | Toft Jacob | 2003 | AABYBRO | 0357AK | 25 m | 1:08.93 | |
30 | 559 | Ingebretsen Simen | 2003 | Porsgrunn | 25 m | 1:09.60 | ||
31 | 83 | Sandal Simon | 2003 | VEJLE | 0325AQ | 25 m | 1:10.64 | |
32 | 518 | Egholm Jeppe | 2003 | S 68 | 0331AP | 25 m | 1:11.35 | |
33 | 626 | Svendsen Rasmus Remme | 2003 | HOLSTEBRO | 0337AO | 25 m | 1:11.67 | |
34 | 570 | Olesen Oskar Møller | 2003 | STRUER | 0333AR | 25 m | 1:15.51 | |
35 | 604 | Frøjk Joachim Norup | 2003 | HOLSTEBRO | 0311AP | 25 m | 1:16.16 | |
36 | 59 | Boisen Valdemar Berggren | 2003 | VEJLE | 0389AR | 25 m | 1:16.69 | |
37 | 303 | Haunstrup Victor | 2003 | AABYBRO | 0399AM | 25 m | 1:18.73 | |
38 | 7 | Lindland Sturla | 2003 | Mandal SK | 25 m | 1:22.89 |
Årg. 2002-2002 |
1 | 442 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 25 m | 56.11 | |
2 | 191 | Borgstroem Sigurd Olav | 2002 | Randaberg | 25 m | 56.80 | ||
3 | 175 | Bernstein Theodor Sandvad | 2002 | Grimstad | 25 m | 57.02 | ||
4 | 129 | Busterud Sander Trondsen | 2002 | KristianSA | 25 m | 57.69 | ||
5 | 273 | Rennesund Lucas | 2002 | Porsgrunn | 25 m | 59.77 | ||
6 | 515 | Jonsson Elias Hanghøj | 2002 | S 68 | 0265AI | 25 m | 1:01.16 | |
7 | 372 | Nørgaard Ruben | 2002 | NORD | 0225AF | 25 m | 1:01.43 | |
8 | 256 | Søstuen Martin Kregnes | 2002 | Elverum | 25 m | 1:03.50 | ||
9 | 42 | Nielsen Mathias M. | 2002 | IKAST | 0233AL | 25 m | 1:04.31 | |
10 | 310 | Bundgaard Nicholas | 2002 | ODDER | 0249AI | 25 m | 1:06.91 | |
11 | 654 | Gold Anton | 2002 | BRÆDSTRUP | 0235AS | 25 m | 1:09.42 | |
12 | 558 | Magnusson William | 2002 | Porsgrunn | 25 m | 1:09.50 | ||
13 | 448 | Nielsen Lau Kæseler | 2002 | THISTED | 0271AO | 25 m | 1:10.81 |
Årg. 2000-2001 |
1 | 250 | Vestergaard Anders | 2001 | AALBORG | 0121AJ | 25 m | 54.13 | |
2 | 240 | Nørgaard Marius | 2001 | AALBORG | 0115AC | 25 m | 54.85 | |
3 | 317 | Jürgense Sebastian Møller | 2001 | ODDER | 0141AB | 25 m | 55.96 | |
4 | 329 | Hougaard Andreas | 2000 | AGF | 0007AO | 25 m | 56.00 | |
5 | 265 | Valdar Anders | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 56.55 | ||
6 | 530 | Frost Hjalte Lillevik | 2001 | S 68 | 0189AL | 25 m | 57.33 | |
7 | 260 | Skjærum William | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 57.78 | ||
8 | 1 | Bjerkan Mons Eirik | 2001 | TEAMSØRMSK | 25 m | 58.00 | ||
9 | 201 | Bonde Christian | 2001 | AALBORG | 0193AM | 25 m | 58.11 | |
10 | 376 | Werther Mads L. | 2000 | NORD | 0045AF | 25 m | 59.11 | |
11 | 281 | Andersen Simon | 2000 | AABYBRO | 0069AK | 25 m | 59.25 | |
12 | 258 | Kvandal Øystein | 2001 | Porsgrunn | 25 m | 59.68 | ||
13 | 282 | Abildgaard Rasmus | 2000 | AABYBRO | 0015AM | 25 m | 1:00.47 | |
14 | 255 | Sol Rick | 2001 | Elverum | 25 m | 1:00.60 | ||
15 | 253 | Rostoks Roberts | 2000 | Elverum | 25 m | 1:01.32 | ||
16 | 5 | Haug Svenn Torje Helleren | 2000 | Mandal SK | 25 m | 1:02.03 | ||
17 | 663 | Versteegen Robert | 2001 | BRÆDSTRUP | 0107AS | 25 m | 1:02.11 | |
18 | 280 | Elvensø Victor Borgen | 2001 | AABYBRO | 0119AR | 25 m | 1:03.71 | |
19 | 194 | Harestad Jesper Herman Rasløv | 2001 | Randaberg | 25 m | 1:04.00 | ||
20 | 657 | Hansen Andreas | 2001 | BRÆDSTRUP | 0195AF | 25 m | 1:04.13 |
Årg. 0-1999 |
1 | 464 | Johannessen Frans | 1992 | TRITON B | 9277AB | 25 m | 49.27 | |
2 | 388 | Larsen Simon Vingolf | 1998 | ESBJERG | 9807AA | 25 m | 49.82 | |
3 | 387 | Jørgensen Christian Holm | 1999 | ESBJERG | 9973AK | 25 m | 50.28 | |
4 | 141 | Hope Johannes | 1999 | SKTEAM SØR | 25 m | 52.06 | ||
5 | 147 | Phillipson Hadrian | 1999 | SKTEAM SØR | 25 m | 53.25 | ||
6 | 386 | Høgild Magnus B. | 1999 | ESBJERG | 9959AD | 25 m | 53.56 | |
7 | 271 | Frantzen Fredrik | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 55.09 | ||
8 | 145 | Klausen Fredrik Håbesland | 1999 | SKTEAM SØR | 25 m | 57.79 | ||
9 | 581 | Paturel Leander S | 1996 | Farsund SK | 25 m | 58.22 | ||
10 | 656 | Hansen Anders Ballisager | 1998 | BRÆDSTRUP | 9863AU | 25 m | 59.16 | |
11 | 664 | Mortensen Niels K. | 1995 | AGF | 9561AO | 25 m | 1:00.97 | |
12 | 568 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 1:06.28 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 27 september 2017 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:14 |
Løb 12, 100m Frisvømning Damer |
Mie Ø. Nielsen, 0.54.69, Aalborg, 2013 |
Løbssponsor: |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2006-2018 |
1 | 44 | Thormann Katrine Bøeg | 2006 | IKAST | 0692AD | 25 m | 1:12.50 | |
2 | 225 | Hyltoft Caroline Lærke | 2006 | AALBORG | 0678AO | 25 m | 1:16.85 | |
3 | 72 | Jochumsen Sophia | 2006 | VEJLE | 0642AE | 25 m | 1:19.68 | |
4 | 86 | Windfeld Ann-Katrine | 2006 | VEJLE | 0634AD | 25 m | 1:19.77 | |
5 | 101 | Vestberg Helene | 2006 | Vågsbygd | 25 m | 1:20.72 | ||
6 | 61 | Damsbo Ida | 2006 | VEJLE | 0684AO | 25 m | 1:22.11 | |
7 | 294 | Rønnow Ida | 2006 | AABYBRO | 0658AE | 25 m | 1:22.28 | |
8 | 594 | Bach Anna | 2006 | HOLSTEBRO | 0694AF | 25 m | 1:23.33 | |
9 | 625 | Rebouh Nora Louise | 2006 | HOLSTEBRO | 0626AQ | 25 m | 1:25.78 | |
10 | 292 | Helt Therese J | 2006 | AABYBRO | 0658AK | 25 m | 1:26.56 | |
11 | 67 | Hansen Laura Vibe | 2006 | VEJLE | 0688AC | 25 m | 1:32.04 | |
12 | 100 | Sagstuen Vilde Bratland | 2006 | Vågsbygd | 25 m | 1:35.07 | ||
13 | 533 | Jørgensen Sofia | 2006 | S 68 | 0638AM | 25 m | 1:35.85 | |
14 | 578 | Hagen Maya van der | 2007 | Farsund SK | 25 m |
Årg. 2005-2005 |
1 | 45 | Romanski Fenja | 2005 | PINGVINEN | 0598AH | 25 m | 1:03.88 | |
2 | 215 | Frost Camilla Nørgaard | 2005 | AALBORG | 0588AM | 25 m | 1:08.59 | |
3 | 522 | Fuglsang Anna Munk | 2005 | S 68 | 0538AI | 25 m | 1:08.61 | |
4 | 24 | Bjørn Weronika L. | 2005 | IKAST | 0524AG | 25 m | 1:08.93 | |
5 | 268 | Pepevnik Samantha | 2005 | Porsgrunn | 25 m | 1:10.33 | ||
6 | 596 | Bjerre Sofie | 2005 | HOLSTEBRO | 0514AN | 25 m | 1:10.58 | |
7 | 32 | Holme Sofie Dyg | 2005 | IKAST | 0598AO | 25 m | 1:11.73 | |
8 | 216 | Frost Cecilie Nørgaard | 2005 | AALBORG | 0598AM | 25 m | 1:13.50 | |
9 | 607 | Jensen Maja Fjordside | 2005 | HOLSTEBRO | 0548AM | 25 m | 1:13.55 | |
10 | 85 | Svensen Silke Bruun | 2005 | VEJLE | 0568AJ | 25 m | 1:13.60 | |
11 | 598 | Brixen Mille Broholm | 2005 | HOLSTEBRO | 0504AG | 25 m | 1:14.07 | |
12 | 295 | Jensen Ophelia Kronborg | 2005 | AABYBRO | 0508AW | 25 m | 1:14.81 | |
13 | 366 | Iversen Karoline | 2005 | NORD | 0528AM | 25 m | 1:15.37 | |
14 | 36 | Jensen Signe Vestergaard | 2005 | IKAST | 0538AM | 25 m | 1:16.83 | |
15 | 118 | Kristensen Freja Buchholt | 2005 | SILKEBORG | 0564AS | 25 m | 1:17.62 | |
16 | 613 | Løh Laura | 2005 | HOLSTEBRO | 0524AM | 25 m | 1:18.01 | |
17 | 75 | Kronborg Sophie | 2005 | VEJLE | 0532AU | 25 m | 1:18.59 | |
18 | 14 | Misje Louise Ringsø | 2005 | Mandal SK | 25 m | 1:18.93 | ||
19 | 591 | Vorgod Liva Lauridsen | 2005 | SMUT | 0566AR | 25 m | 1:18.95 | |
20 | 523 | Asmussen Mie | 2005 | S 68 | 0554AN | 25 m | 1:19.83 | |
21 | 58 | Barfoot Mette | 2005 | VEJLE | 0588AS | 25 m | 1:21.12 | |
22 | 535 | Høgh Josefine | 2005 | S 68 | 0588AD | 25 m | 1:21.12 | |
23 | 39 | Krogh Katrine | 2005 | IKAST | 0526AQ | 25 m | 1:21.16 | |
24 | 437 | Jensen Amalie Nyvang | 2005 | THISTED | 0526AM | 25 m | 1:21.42 | |
25 | 588 | Christensen Zenia | 2005 | SMUT | 0572AL | 25 m | 1:27.48 | |
26 | 312 | Halle Caden | 2005 | ODDER | 0596AS | 25 m | 1:29.12 | |
27 | 98 | Horverak Sofie | 2005 | Vågsbygd | 25 m | 1:29.64 | ||
28 | 606 | Iversen Anne Vorup | 2005 | HOLSTEBRO | 0504AU | 25 m | 1:30.69 | |
29 | 615 | Pedersen Amalie Lind | 2005 | HOLSTEBRO | 0598AV | 25 m | 1:31.86 |
Årg. 2004-2004 |
1 | 66 | Gregersen Svava Kj. | 2004 | VEJLE | 0426AC | 25 m | 1:02.78 | |
2 | 228 | Jensen Emma Kutsko | 2004 | AALBORG | 0458AO | 25 m | 1:04.41 | |
3 | 68 | Hingebjerg Cecilie | 2004 | VEJLE | 0414AD | 25 m | 1:06.12 | |
4 | 213 | Danielsen Laura Rønn | 2004 | AALBORG | 0404AP | 25 m | 1:06.31 | |
5 | 547 | Kjærsgaard Lærke | 2004 | S 68 | 0488AQ | 25 m | 1:06.41 | |
6 | 69 | Hvarre Mia | 2004 | VEJLE | 0498AH | 25 m | 1:07.39 | |
7 | 319 | Nielsen Kathrine Bech | 2004 | ODDER | 0432AJ | 25 m | 1:07.89 | |
8 | 573 | Terp Anne | 2004 | STRUER | 0452AQ | 25 m | 1:08.05 | |
9 | 635 | Dige Laura Marie | 2004 | AAS | 0404AE | 25 m | 1:08.48 | |
10 | 365 | Hassing Astrid Marie | 2004 | NORD | 0494AM | 25 m | 1:08.49 | |
11 | 322 | Winther Maria Dyrhauge | 2004 | ODDER | 0468AN | 25 m | 1:09.89 | |
12 | 124 | Nedergaard Pernille | 2004 | SILKEBORG | 0414AU | 25 m | 1:10.76 | |
13 | 73 | Keren-Klaris Sophia | 2004 | VEJLE | 0428AF | 25 m | 1:11.94 | |
14 | 644 | Skrydstrup Clara | 2004 | AAS | 0488AK | 25 m | 1:12.17 | |
15 | 566 | Jakobsen Karoline Thagård | 2004 | STRUER | 0408AU | 25 m | 1:12.91 | |
16 | 545 | Jørgensen Kirstine | 2004 | S 68 | 0422AR | 25 m | 1:13.26 | |
17 | 119 | Larsen Anne Lundorff | 2004 | SILKEBORG | 0466AB | 25 m | 1:13.81 | |
18 | 136 | Lohne Camilla | 2004 | KristianSA | 25 m | 1:13.87 | ||
19 | 574 | Bjørnestad Tuva | 2004 | Farsund SK | 25 m | 1:15.00 | ||
20 | 443 | Kristensen Ida | 2004 | THISTED | 0498AQ | 25 m | 1:16.67 | |
21 | 627 | Winkel Louise Brendholdt | 2004 | HOLSTEBRO | 0498AN | 25 m | 1:16.96 | |
22 | 362 | Christensen Marie Martens | 2004 | NORD | 0424AK | 25 m | 1:17.29 | |
23 | 177 | Aulie Maja Rogn | 2004 | Ullensaker | 25 m | 1:18.88 | ||
24 | 572 | Svensgaard Nanna | 2004 | STRUER | 0458AT | 25 m | 1:19.65 | |
25 | 550 | Holt Line Grøndved | 2004 | S 68 | 0492AY | 25 m | 1:19.81 | |
26 | 614 | Nørfjand Katrine | 2004 | HOLSTEBRO | 0424BA | 25 m | 1:22.24 | |
27 | 35 | Jensen Maria Fiil | 2004 | IKAST | 0446AW | 25 m | 1:23.67 | |
28 | 173 | Haveland Solveig | 2004 | Grimstad | 25 m | 1:23.78 | ||
29 | 130 | Fossen Alice | 2004 | KristianSA | 25 m | 1:25.81 | ||
30 | 3 | Fuglestveit Selma Netland | 2004 | Mandal SK | 25 m | 1:26.72 | ||
31 | 589 | Sørensen Michelle Bloch | 2004 | SMUT | 0426AX | 25 m | 1:32.92 |
Årg. 2003-2003 |
1 | 93 | Hammerstrøm Tirill | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 1:02.56 | ||
2 | 248 | Stecher Emma | 2003 | AALBORG | 0316AJ | 25 m | 1:02.60 | |
3 | 242 | Olesen Ida S | 2003 | AALBORG | 0356AA | 25 m | 1:02.94 | |
4 | 257 | Vie Ingrid | 2003 | Elverum | 25 m | 1:03.45 | ||
5 | 451 | Pruzljanin Selma | 2003 | THISTED | 0338AI | 25 m | 1:04.10 | |
6 | 236 | Kristensen Karoline L. | 2003 | AALBORG | 0326AQ | 25 m | 1:05.83 | |
7 | 590 | Thomsen Signe | 2003 | SMUT | 0304AS | 25 m | 1:06.26 | |
8 | 659 | Klausen Sofie Trekær | 2003 | BRÆDSTRUP | 0364AD | 25 m | 1:06.58 | |
9 | 367 | Iversen Matilde | 2003 | NORD | 0316AX | 25 m | 1:06.66 | |
10 | 539 | Asmussen Lærke | 2003 | S 68 | 0306AN | 25 m | 1:06.92 | |
11 | 90 | Vilhelmsen Anne Linnea | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 1:07.94 | ||
12 | 542 | Jensen Catherina Juul | 2003 | S 68 | 0326AX | 25 m | 1:08.71 | |
13 | 364 | Gallop Nikoline V | 2003 | NORD | 0396AR | 25 m | 1:08.78 | |
14 | 605 | Hoffmann Julie | 2003 | HOLSTEBRO | 0384BF | 25 m | 1:08.98 | |
15 | 646 | Søgaard Liv Schmeltz | 2003 | AAS | 0364BB | 25 m | 1:10.19 | |
16 | 41 | Nielsen Louise Amanda | 2003 | IKAST | 0334AQ | 25 m | 1:10.56 | |
17 | 373 | Sander Daphne | 2003 | NORD | 0376BF | 25 m | 1:10.87 | |
18 | 71 | Jæger Marie | 2003 | VEJLE | 0336AX | 25 m | 1:11.34 | |
19 | 25 | Esbensen Marie Graff | 2003 | IKAST | 0336AT | 25 m | 1:11.52 | |
20 | 34 | Jensen Karen Moos | 2003 | IKAST | 0324AM | 25 m | 1:11.72 | |
21 | 43 | Riis Agnete | 2003 | IKAST | 0308AW | 25 m | 1:12.13 | |
22 | 195 | Hodnebrog Helene | 2003 | Lillesand | 25 m | 1:12.73 | ||
23 | 565 | Hammer Sofia Lysgaard | 2003 | STRUER | 0394BC | 25 m | 1:13.97 | |
24 | 293 | Troldborg Ida | 2003 | AABYBRO | 0372AS | 25 m | 1:14.14 | |
25 | 611 | Kristiansen Emilie | 2003 | HOLSTEBRO | 0348AY | 25 m | 1:14.18 | |
26 | 377 | Wigard Naja Laitinen | 2003 | NORD | 0356AZ | 25 m | 1:14.54 | |
27 | 555 | Jensen Emma | 2003 | S 68 | 0322AT | 25 m | 1:15.09 | |
28 | 299 | Lindberg Sille | 2003 | AABYBRO | 0348BB | 25 m | 1:15.94 | |
29 | 557 | Jakobsen Sofie | 2003 | S 68 | 0342BC | 25 m | 1:18.75 | |
30 | 176 | Arntsen Henriette | 2003 | Ullensaker | 25 m | 1:20.07 | ||
31 | 665 | Pavelsen Nicoleta | 2003 | KristianSA | 25 m |
Årg. 2001-2002 |
1 | 459 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 25 m | 58.04 | |
2 | 238 | Lausen Mille Moeslund | 2002 | AALBORG | 0258AF | 25 m | 59.24 | |
3 | 245 | Poulsen Johanne Marie | 2001 | AALBORG | 0144AC | 25 m | 59.30 | |
4 | 203 | Brøgger-Andersen Camilla | 2002 | AALBORG | 0246AQ | 25 m | 1:00.37 | |
5 | 270 | Pflug Jonette Kristiansen | 2001 | Porsgrunn | 25 m | 1:01.42 | ||
6 | 182 | Munkacsi Menta | 2002 | Ullensaker | 25 m | 1:02.23 | ||
7 | 200 | Bertelsen Anne Bøjstrup | 2002 | AALBORG | 0204AU | 25 m | 1:02.62 | |
8 | 262 | Vidles Edle Irene | 2001 | Porsgrunn | 25 m | 1:03.05 | ||
9 | 314 | Hingeberg Liv | 2001 | ODDER | 0154AK | 25 m | 1:03.83 | |
10 | 368 | Jensen Charlotte S. | 2002 | NORD | 0242AF | 25 m | 1:04.04 | |
11 | 552 | Kjærsgaard Maiken | 2002 | S 68 | 0296AN | 25 m | 1:04.24 | |
12 | 214 | Djørup Emma Ildal | 2002 | AALBORG | 0274AQ | 25 m | 1:04.57 | |
13 | 297 | Larsen Emma Viborg | 2001 | AABYBRO | 0112AT | 25 m | 1:04.94 | |
14 | 193 | Peter Alexandra | 2002 | Randaberg | 25 m | 1:04.97 | ||
15 | 571 | Svensgaard Maja Stie | 2002 | STRUER | 0288AQ | 25 m | 1:05.17 | |
16 | 658 | Harpøth Julia | 2002 | BRÆDSTRUP | 0208AX | 25 m | 1:06.76 | |
17 | 230 | Jensen Mitzi D. | 2002 | AALBORG | 0298AB | 25 m | 1:06.96 | |
18 | 445 | Mardal Therese | 2002 | THISTED | 0224AY | 25 m | 1:07.00 | |
19 | 87 | Schreiner Tuva | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 1:07.40 | ||
20 | 325 | Bruun Selma | 2001 | AGF | 0182AS | 25 m | 1:07.76 | |
21 | 592 | Vorgod Signe Lauridsen | 2002 | SMUT | 0254BD | 25 m | 1:09.13 | |
22 | 444 | Lindemann-Larsen Lise | 2002 | THISTED | 0254AR | 25 m | 1:09.84 | |
23 | 298 | Treney Emma Rose | 2002 | AABYBRO | 0216AU | 25 m | 1:11.86 | |
24 | 254 | Rugsveen Hanne | 2002 | Elverum | 25 m | 1:13.88 | ||
25 | 38 | Krogh Caroline | 2002 | IKAST | 0226BA | 25 m | 1:16.05 | |
26 | 647 | Sørensen Gro | 2002 | AAS | 0248BC | 25 m | 1:16.34 | |
27 | 196 | Holdebrandt Hedda | 2002 | Lillesand | 25 m | 1:18.22 | ||
28 | 302 | Andreasen Anna | 2001 | AABYBRO | 0116BE | 25 m | 1:31.07 |
Årg. 0-2000 |
1 | 190 | Borgstroem Oda Kristine | 1999 | Randaberg | 25 m | 59.50 | ||
2 | 151 | Tørnkvist Malene | 1998 | SKTEAM SØR | 25 m | 59.83 | ||
3 | 150 | Svege Dina | 2000 | SKTEAM SØR | 25 m | 1:00.43 | ||
4 | 149 | Tørnkvist Oda Sodefjed | 1998 | SKTEAM SØR | 25 m | 1:00.63 | ||
5 | 126 | Skov Amalie | 1999 | SILKEBORG | 9992AW | 25 m | 1:03.90 | |
6 | 269 | Johnsson Margrethe | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 1:05.38 | ||
7 | 384 | Barkardottir Nanna Bjørk | 1998 | ESBJERG | 9846BE | 25 m | 1:05.46 | |
8 | 662 | Sørensen Trine G. | 1997 | BRÆDSTRUP | 9752AR | 25 m | 1:07.11 | |
9 | 371 | Nielsen Karoline | 1997 | NORD | 9736AL | 25 m | 1:08.44 | |
10 | 668 | Vinther Amalie | 1995 | THISTED | 9506AU | 25 m | 1:11.03 | |
11 | 261 | Sørensen Andrea | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 1:11.11 | ||
12 | 667 | Christensen Laura | 1997 | NORD | 9708AY | 25 m | 1:12.81 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 27 september 2017 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:14 |
Løb 13, 200m Brystsvømning Herrer |
Chris Christensen, 2.11.44, Holstebro, 2012 |
Løbssponsor: |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2005-2018 |
1 | 599 | Drechsler Mads | 2005 | HOLSTEBRO | 0561AH | 25 m | 3:06.23 | |
2 | 461 | Vesterby Philip | 2005 | THISTED | 0567AD | 25 m | 3:19.00 | |
3 | 64 | Eriksen Sebastian K | 2005 | VEJLE | 0503AK | 25 m | 3:37.15 | |
4 | 183 | Toussi Christian | 2005 | Ullensaker | 25 m | 3:43.16 | ||
5 | 17 | Skar Noah | 2005 | Mandal SK | 25 m | 4:50.02 |
Årg. 2004-2004 |
1 | 640 | Lindholm Frederik | 2004 | AAS | 0451AC | 25 m | 2:51.81 | |
2 | 33 | Håkonsson Rasmus | 2004 | IKAST | 0449AH | 25 m | 2:52.24 | |
3 | 318 | Jürgensen Sander Møller | 2004 | ODDER | 0461AB | 25 m | 2:55.77 | |
4 | 4 | Haugstad Amund Helleren | 2004 | Mandal SK | 25 m | 2:56.64 | ||
5 | 375 | Torp Andreas | 2004 | NORD | 0409AA | 25 m | 2:58.51 | |
6 | 77 | Mikkelsen Peter Kvorning | 2004 | VEJLE | 0499AC | 25 m | 3:03.29 | |
7 | 234 | Knakkergaard Asgar | 2004 | AALBORG | 0421AL | 25 m | 3:06.17 | |
8 | 171 | Andreassen Mats-Andre | 2004 | Grimstad | 25 m | 3:11.84 | ||
9 | 363 | Feldtmose Mathias Frahm | 2004 | NORD | 0425AL | 25 m | 3:12.86 | |
10 | 609 | Kjeldsen Gustav K | 2004 | HOLSTEBRO | 0447AQ | 25 m | 3:15.51 | |
11 | 446 | Mathiasen Asger | 2004 | THISTED | 0427AI | 25 m | 3:19.96 | |
12 | 642 | Rosenborg Lucas | 2004 | AAS | 0481AH | 25 m | 3:20.37 | |
13 | 239 | Lehmann Sebastian B | 2004 | AALBORG | 0439AF | 25 m | 3:20.61 | |
14 | 18 | Spetland Sander | 2004 | Mandal SK | 25 m | 3:34.34 |
Årg. 2003-2003 |
1 | 628 | Fenger Oliver | 2003 | VEJLE | 0303AO | 25 m | 2:38.91 | |
2 | 370 | Kornum Christian | 2003 | NORD | 0323AH | 25 m | 2:45.41 | |
3 | 80 | Nguyen Kim Doan | 2003 | VEJLE | 0381AH | 25 m | 2:49.34 | |
4 | 109 | Elling Frederik Venø | 2003 | SILKEBORG | 0339AD | 25 m | 2:51.21 | |
5 | 108 | Christensen Oliver | 2003 | SILKEBORG | 0373AK | 25 m | 2:54.79 | |
6 | 112 | Grann Emil Lykke | 2003 | SILKEBORG | 0391AK | 25 m | 2:56.45 | |
7 | 264 | Amodt Andreas I. | 2003 | Porsgrunn | 25 m | 3:00.22 | ||
8 | 643 | Sejr Valdemar Vind | 2003 | AAS | 0329AG | 25 m | 3:01.28 | |
9 | 315 | Johnsen Alexander | 2003 | ODDER | 0397AC | 25 m | 3:04.36 | |
10 | 83 | Sandal Simon | 2003 | VEJLE | 0325AQ | 25 m | 3:19.39 | |
11 | 115 | Hatting Asger | 2003 | SILKEBORG | 0303AK | 25 m | 3:20.87 | |
12 | 123 | Mølgaard Mikkel | 2003 | SILKEBORG | 0333AQ | 25 m | 3:23.28 | |
13 | 15 | Neerland Filip | 2003 | Mandal SK | 25 m | 3:34.99 | ||
14 | 289 | Abildgaard Jonas | 2003 | AABYBRO | 0381AM | 25 m | 3:37.25 | |
15 | 7 | Lindland Sturla | 2003 | Mandal SK | 25 m | 3:38.22 | ||
16 | 570 | Olesen Oskar Møller | 2003 | STRUER | 0333AR | 25 m | 3:42.02 | |
17 | 331 | Køfer Rasmus Pilegaard | 2003 | AGF | 0317AD | 25 m |
Årg. 2002-2002 |
1 | 131 | Johansen Birk Lee | 2002 | KristianSA | 25 m | 2:49.39 | ||
2 | 558 | Magnusson William | 2002 | Porsgrunn | 25 m | 3:03.72 | ||
3 | 660 | Langkjær Mikkel | 2002 | BRÆDSTRUP | 0213AT | 25 m | 3:08.85 |
Årg. 2000-2001 |
1 | 237 | Langley Lawrence | 2001 | AALBORG | 0125AI | 25 m | 2:32.45 | |
2 | 263 | Rasmussen Magnus | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 2:34.42 | ||
3 | 435 | Hovmark Christian | 2001 | THISTED | 0155AF | 25 m | 2:43.38 | |
4 | 5 | Haug Svenn Torje Helleren | 2000 | Mandal SK | 25 m | 2:44.47 | ||
5 | 283 | Mikkelsen Anders | 2001 | AABYBRO | 0105AS | 25 m | 3:12.69 |
Årg. 0-1999 |
1 | 464 | Johannessen Frans | 1992 | TRITON B | 9277AB | 25 m | 2:13.76 | |
2 | 385 | Gadgaard Mikkel | 1999 | ESBJERG | 9923AA | 25 m | 2:16.03 | |
3 | 189 | Borgstroem Halvor Arne | 1997 | Randaberg | 25 m | 2:17.21 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 27 september 2017 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:14 |
Løb 14, 200m Brystsvømning Damer |
Elin Mårtensson, 2.27.27 Sjöbo Simsällskap, 2012 |
Løbssponsor: |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2006-2018 |
1 | 233 | Kjelstrup Karoline | 2006 | AALBORG | 0634AK | 25 m | 3:10.68 | |
2 | 86 | Windfeld Ann-Katrine | 2006 | VEJLE | 0634AD | 25 m | 3:25.60 | |
3 | 99 | Javnes Mari Riiser | 2006 | Vågsbygd | 25 m | 3:27.91 | ||
4 | 612 | Lindholm Mille Dahl | 2006 | HOLSTEBRO | 0662AK | 25 m | 3:30.95 | |
5 | 140 | Trøite Sarah A. | 2006 | KristianSA | 25 m | 3:47.82 | ||
6 | 534 | Nættermann Patricia | 2007 | S 68 | 0704AG | 25 m | 4:15.19 | |
7 | 582 | Nilsen Jessie Ann | 2006 | Farsund SK | 25 m | 4:17.61 | ||
8 | 292 | Helt Therese J | 2006 | AABYBRO | 0658AK | 25 m | ||
9 | 536 | Sakic Selma Nygreen | 2006 | S 68 | 0662AS | 25 m |
Årg. 2005-2005 |
1 | 436 | Hovmark Ida | 2005 | THISTED | 0528AG | 25 m | 3:16.23 | |
2 | 425 | Bach Tilde Søe | 2005 | THISTED | 0524AH | 25 m | 3:23.22 | |
3 | 121 | Lauritzen Annabella Marie | 2005 | SILKEBORG | 0586AG | 25 m | 3:23.37 | |
4 | 2 | Fuglestvei Hennie Netland | 2005 | Mandal SK | 25 m | 3:23.66 | ||
5 | 521 | Gade Signe | 2005 | S 68 | 0598AQ | 25 m | 3:28.43 | |
6 | 591 | Vorgod Liva Lauridsen | 2005 | SMUT | 0566AR | 25 m | 3:30.22 | |
7 | 120 | Lauritsen Ester | 2005 | SILKEBORG | 0536AQ | 25 m | 3:33.80 | |
8 | 520 | Michaelsen Cecilie | 2005 | S 68 | 25 m | 3:37.52 | ||
9 | 98 | Horverak Sofie | 2005 | Vågsbygd | 25 m | 3:38.15 | ||
10 | 110 | Friis Maja | 2005 | SILKEBORG | 0574AP | 25 m | 3:40.81 | |
11 | 595 | Bay Cecilie Jinshun Leth | 2005 | HOLSTEBRO | 0514AU | 25 m | 3:47.96 | |
12 | 580 | Hagen Alma van der | 2005 | Farsund SK | 25 m | 3:48.85 | ||
13 | 610 | Krabbe Karoline Andersen | 2005 | HOLSTEBRO | 0524AQ | 25 m |
Årg. 2004-2004 |
1 | 192 | Borgstroem Ingrid Elise | 2004 | Randaberg | 25 m | 2:49.67 | ||
2 | 636 | Hjort Eva | 2004 | AAS | 0452AE | 25 m | 2:53.25 | |
3 | 328 | Granild Ane Kirstine | 2004 | AGF | 0412AP | 25 m | 3:00.51 | |
4 | 637 | Jensen Agnes Bojsen | 2004 | AAS | 0442AG | 25 m | 3:01.84 | |
5 | 16 | Rørvik Tiril | 2004 | Mandal SK | 25 m | 3:09.24 | ||
6 | 94 | Furuborg Emilie | 2004 | Vågsbygd | 25 m | 3:22.41 | ||
7 | 608 | Jensen Maria Nedergaard | 2004 | HOLSTEBRO | 0438AS | 25 m | 3:25.68 | |
8 | 562 | Bach Else | 2004 | STRUER | 0422AZ | 25 m | 3:32.30 | |
9 | 3 | Fuglestveit Selma Netland | 2004 | Mandal SK | 25 m | 3:43.82 | ||
10 | 573 | Terp Anne | 2004 | STRUER | 0452AQ | 25 m | 3:52.43 | |
11 | 428 | Christensen Ida Jul | 2004 | THISTED | 0496AN | 25 m | 4:06.26 | |
12 | 566 | Jakobsen Karoline Thagård | 2004 | STRUER | 0408AU | 25 m | ||
13 | 653 | Broch Victoria | 2004 | BRÆDSTRUP | 0404AI | 25 m |
Årg. 2003-2003 |
1 | 122 | Lindberg Selma | 2003 | SILKEBORG | 0354AU | 25 m | 3:07.14 | |
2 | 540 | Bundgaard Sara | 2003 | S 68 | 0368AM | 25 m | 3:07.25 | |
3 | 91 | Refstie Kristine | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 3:08.62 | ||
4 | 617 | Pedersen Sille Busk | 2003 | HOLSTEBRO | 0364AS | 25 m | 3:11.46 | |
5 | 576 | Wågbø Andrea | 2003 | Farsund SK | 25 m | 3:12.29 | ||
6 | 138 | Madsen Maya | 2003 | KristianSA | 25 m | 3:19.11 | ||
7 | 43 | Riis Agnete | 2003 | IKAST | 0308AW | 25 m | 3:25.55 | |
8 | 117 | Høegh Dinah Løve | 2003 | SILKEBORG | 0306AU | 25 m | 3:27.52 |
Årg. 2001-2002 |
1 | 455 | Sølvkjær Elisabeth | 2002 | THISTED | 0278AM | 25 m | 2:40.13 | |
2 | 266 | Johnsson Kristine | 2001 | Porsgrunn | 25 m | 2:44.38 | ||
3 | 88 | Fagge Cathrine Emilie | 2002 | TEAMSØRVSL | 25 m | 2:51.88 | ||
4 | 563 | Christensen Klea | 2001 | STRUER | 0196AX | 25 m | 2:54.35 | |
5 | 553 | Kristensen Amalije | 2002 | S 68 | 0212AX | 25 m | 2:58.73 | |
6 | 450 | Petersen Julie Kappel | 2002 | THISTED | 0282AN | 25 m | 3:03.59 | |
7 | 571 | Svensgaard Maja Stie | 2002 | STRUER | 0288AQ | 25 m | 3:08.69 | |
8 | 554 | Gadegaard Emma Oline | 2002 | S 68 | 0298AR | 25 m | 3:09.78 |
Årg. 0-2000 |
1 | 190 | Borgstroem Oda Kristine | 1999 | Randaberg | 25 m | 2:44.46 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 27 september 2017 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:14 |
Løb 15, 50m Butterfly Herrer |
Victor B. Bromer, 0.24.28, Aalborg, 2014 |
Løbssponsor: |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2005-2018 |
1 | 439 | Jørgensen Sebastian | 2005 | THISTED | 0565AD | 25 m | 34.23 | |
2 | 97 | Erklev Oskar | 2005 | Vågsbygd | 25 m | 34.54 | ||
3 | 226 | Ilic Inas | 2005 | AALBORG | 0591AE | 25 m | 34.74 | |
4 | 76 | Majgård Thor | 2005 | VEJLE | 0503AI | 25 m | 35.02 | |
5 | 252 | Voldbjerg Christoffer P. | 2005 | AALBORG | 0545AH | 25 m | 35.46 | |
6 | 235 | Kobbelgaard Morten H. | 2005 | AALBORG | 0587AG | 25 m | 35.99 | |
7 | 441 | Kjær Kristian | 2005 | THISTED | 0595AD | 25 m | 35.99 | |
8 | 127 | Togsverd Emil | 2005 | SILKEBORG | 0577AE | 25 m | 37.09 | |
9 | 564 | Hald Søren Winther | 2005 | STRUER | 0551AK | 25 m | 37.35 | |
10 | 74 | Kromann Max Venborg | 2005 | VEJLE | 0571AE | 25 m | 40.43 | |
11 | 137 | Madsen Elias | 2006 | KristianSA | 25 m | 42.95 | ||
12 | 597 | Borreskov Mikkel | 2005 | HOLSTEBRO | 0591AM | 25 m | 43.43 | |
13 | 433 | Hansen William | 2006 | THISTED | 0663AE | 25 m | 45.55 | |
14 | 528 | Dalgaard Sebastian | 2005 | S 68 | 0533AK | 25 m | 45.91 | |
15 | 431 | Haaning William | 2007 | THISTED | 0713AC | 25 m | 49.36 | |
16 | 449 | Olsen Rasmus | 2006 | THISTED | 0603AJ | 25 m | 51.40 | |
17 | 429 | Dyrbye Gustav | 2006 | THISTED | 0617AJ | 25 m | 51.66 | |
18 | 569 | Mathiasen Frederik Bak | 2006 | STRUER | 0655AJ | 25 m | 54.88 | |
19 | 434 | Harbo Frederik | 2005 | THISTED | 0591AH | 25 m | 57.63 | |
20 | 430 | Eriksen Casper | 2007 | THISTED | 25 m | |||
21 | 447 | Nielsen Arthur Kæseler | 2007 | THISTED | 0793AE | 25 m |
Årg. 2004-2004 |
1 | 640 | Lindholm Frederik | 2004 | AAS | 0451AC | 25 m | 29.59 | |
2 | 227 | Jacobsen Sebastian | 2004 | AALBORG | 0465AJ | 25 m | 31.27 | |
3 | 171 | Andreassen Mats-Andre | 2004 | Grimstad | 25 m | 31.67 | ||
4 | 70 | Iversen Mads | 2004 | VEJLE | 0491AG | 25 m | 32.01 | |
5 | 246 | Rijkhoff Joost | 2004 | AALBORG | 0499AB | 25 m | 32.34 | |
6 | 639 | Lamberg Viktor Lei | 2004 | AAS | 0477AE | 25 m | 32.48 | |
7 | 95 | Oudalstøl Jonas | 2004 | Vågsbygd | 25 m | 32.72 | ||
8 | 375 | Torp Andreas | 2004 | NORD | 0409AA | 25 m | 33.01 | |
9 | 231 | Jensen Simon Kutsko | 2004 | AALBORG | 0435AJ | 25 m | 33.41 | |
10 | 232 | Johannesen Casper | 2004 | AALBORG | 0429AH | 25 m | 34.06 | |
11 | 432 | Hansen Gustav | 2004 | THISTED | 0415AM | 25 m | 35.17 | |
12 | 460 | Sørensen Viktor Enevold | 2004 | THISTED | 0457AL | 25 m | 36.32 | |
13 | 579 | Paturel Lucas S | 2004 | Farsund SK | 25 m | 36.33 | ||
14 | 114 | Hansen Kasper | 2004 | SILKEBORG | 0433AG | 25 m | 37.76 | |
15 | 423 | Andersen Mads Sander | 2004 | THISTED | 25 m | 39.00 | ||
16 | 79 | Neesgaard Sebastian | 2004 | VEJLE | 0425AH | 25 m | 40.16 | |
17 | 363 | Feldtmose Mathias Frahm | 2004 | NORD | 0425AL | 25 m | 41.17 | |
18 | 40 | Nielsen Jakob Møller | 2004 | IKAST | 0475AK | 25 m | 41.23 | |
19 | 96 | Hille Aleksander | 2004 | Vågsbygd | 25 m | 41.39 | ||
20 | 624 | Pilgaard Nikolaj | 2004 | HOLSTEBRO | 0413AH | 25 m | 43.80 | |
21 | 198 | Brandal Albert | 2004 | Lillesand | 25 m | 44.86 | ||
22 | 655 | Gold Harald | 2004 | BRÆDSTRUP | 25 m | 46.96 |
Årg. 2003-2003 |
1 | 62 | Elkjær Malthe | 2003 | VEJLE | 0367AF | 25 m | 27.36 | |
2 | 331 | Køfer Rasmus Pilegaard | 2003 | AGF | 0317AD | 25 m | 27.56 | |
3 | 369 | Knudsen Mathias | 2003 | NORD | 0369AI | 25 m | 28.10 | |
4 | 336 | Wichmann Valdemar | 2003 | AGF | 0305AJ | 25 m | 28.79 | |
5 | 514 | Højbjerg Niklas | 2003 | S 68 | 0361AO | 25 m | 28.81 | |
6 | 374 | Sander Nikolai | 2003 | NORD | 0371AF | 25 m | 29.17 | |
7 | 575 | Holteberg Martin | 2003 | Farsund SK | 25 m | 29.26 | ||
8 | 152 | Ueland Ole Einar | 2003 | SKTEAM SØR | 25 m | 29.78 | ||
9 | 370 | Kornum Christian | 2003 | NORD | 0323AH | 25 m | 29.91 | |
10 | 645 | Sloth William | 2003 | AAS | 0367AJ | 25 m | 30.99 | |
11 | 204 | Christense Christopher Z. | 2003 | AALBORG | 0393AG | 25 m | 31.32 | |
12 | 335 | Toft Markus | 2003 | AGF | 0377AK | 25 m | 32.12 | |
13 | 456 | Søndergaard Alex | 2003 | THISTED | 0365AJ | 25 m | 32.47 | |
14 | 113 | Gystad Marius | 2003 | SILKEBORG | 0313AK | 25 m | 32.61 | |
15 | 202 | Brandi Victor Abel | 2003 | AALBORG | 0311AN | 25 m | 32.62 | |
16 | 427 | Bager Nicklas | 2003 | THISTED | 0321AM | 25 m | 32.74 | |
17 | 454 | Stilling Mikkel | 2003 | THISTED | 0347AO | 25 m | 32.77 | |
18 | 518 | Egholm Jeppe | 2003 | S 68 | 0331AP | 25 m | 32.86 | |
19 | 516 | Mich Frederik Præstegaard | 2003 | S 68 | 25 m | 33.89 | ||
20 | 179 | Eriksen Sebastian | 2003 | Ullensaker | 25 m | 34.24 | ||
21 | 288 | Toft Jacob | 2003 | AABYBRO | 0357AK | 25 m | 34.29 | |
22 | 19 | Syvertsen Kristoffer | 2003 | Mandal SK | 25 m | 34.72 | ||
23 | 264 | Amodt Andreas I. | 2003 | Porsgrunn | 25 m | 35.49 | ||
24 | 593 | Andersen Noah Lebæk | 2003 | HOLSTEBRO | 0347AL | 25 m | 35.73 | |
25 | 604 | Frøjk Joachim Norup | 2003 | HOLSTEBRO | 0311AP | 25 m | 36.29 | |
26 | 59 | Boisen Valdemar Berggren | 2003 | VEJLE | 0389AR | 25 m | 36.50 | |
27 | 83 | Sandal Simon | 2003 | VEJLE | 0325AQ | 25 m | 37.00 | |
28 | 559 | Ingebretsen Simen | 2003 | Porsgrunn | 25 m | 37.02 | ||
29 | 616 | Pedersen Rasmus | 2003 | HOLSTEBRO | 0305AM | 25 m | 38.53 | |
30 | 303 | Haunstrup Victor | 2003 | AABYBRO | 0399AM | 25 m | 40.15 | |
31 | 626 | Svendsen Rasmus Remme | 2003 | HOLSTEBRO | 0337AO | 25 m | 42.35 |
Årg. 2002-2002 |
1 | 217 | Frost Oliver Nørgaard | 2002 | AALBORG | 0299AL | 25 m | 26.69 | |
2 | 175 | Bernstein Theodor Sandvad | 2002 | Grimstad | 25 m | 27.00 | ||
3 | 515 | Jonsson Elias Hanghøj | 2002 | S 68 | 0265AI | 25 m | 27.28 | |
4 | 442 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 25 m | 27.97 | |
5 | 139 | Phillipson Titus | 2002 | KristianSA | 25 m | 28.35 | ||
6 | 372 | Nørgaard Ruben | 2002 | NORD | 0225AF | 25 m | 30.19 | |
7 | 567 | Jørgensen Christian | 2002 | STRUER | 0233AR | 25 m | 31.71 | |
8 | 42 | Nielsen Mathias M. | 2002 | IKAST | 0233AL | 25 m | 32.40 | |
9 | 310 | Bundgaard Nicholas | 2002 | ODDER | 0249AI | 25 m | 33.69 | |
10 | 654 | Gold Anton | 2002 | BRÆDSTRUP | 0235AS | 25 m | 39.27 |
Årg. 2000-2001 |
1 | 241 | Nørgaard Rune | 2000 | AALBORG | 0097AF | 25 m | 26.52 | |
2 | 250 | Vestergaard Anders | 2001 | AALBORG | 0121AJ | 25 m | 27.59 | |
3 | 146 | Lohne Christoffer | 2001 | SKTEAM SØR | 25 m | 28.16 | ||
4 | 330 | Kjærgaard Valdemar | 2001 | AGF | 0149AM | 25 m | 28.21 | |
5 | 281 | Andersen Simon | 2000 | AABYBRO | 0069AK | 25 m | 29.02 | |
6 | 376 | Werther Mads L. | 2000 | NORD | 0045AF | 25 m | 29.28 | |
7 | 260 | Skjærum William | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 29.44 | ||
8 | 263 | Rasmussen Magnus | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 29.48 | ||
9 | 282 | Abildgaard Rasmus | 2000 | AABYBRO | 0015AM | 25 m | 29.51 | |
10 | 255 | Sol Rick | 2001 | Elverum | 25 m | 30.09 | ||
11 | 253 | Rostoks Roberts | 2000 | Elverum | 25 m | 30.24 | ||
12 | 531 | Jensen Christoffer Juul | 2001 | S 68 | 0101AS | 25 m | 30.28 | |
13 | 6 | Håberg Lars Andreas | 2001 | Mandal SK | 25 m | 32.36 | ||
14 | 194 | Harestad Jesper Herman Rasløv | 2001 | Randaberg | 25 m | 33.63 | ||
15 | 258 | Kvandal Øystein | 2001 | Porsgrunn | 25 m | 34.43 | ||
16 | 280 | Elvensø Victor Borgen | 2001 | AABYBRO | 0119AR | 25 m | 35.39 | |
17 | 283 | Mikkelsen Anders | 2001 | AABYBRO | 0105AS | 25 m | 36.40 |
Årg. 0-1999 |
1 | 387 | Jørgensen Christian Holm | 1999 | ESBJERG | 9973AK | 25 m | 25.48 | |
2 | 464 | Johannessen Frans | 1992 | TRITON B | 9277AB | 25 m | 25.57 | |
3 | 141 | Hope Johannes | 1999 | SKTEAM SØR | 25 m | 25.62 | ||
4 | 271 | Frantzen Fredrik | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 26.88 | ||
5 | 581 | Paturel Leander S | 1996 | Farsund SK | 25 m | 27.67 | ||
6 | 20 | Neerland Simon | 1999 | TEAMSØRMSK | 25 m | 27.70 | ||
7 | 386 | Høgild Magnus B. | 1999 | ESBJERG | 9959AD | 25 m | 28.19 | |
8 | 145 | Klausen Fredrik Håbesland | 1999 | SKTEAM SØR | 25 m | 28.68 | ||
9 | 656 | Hansen Anders Ballisager | 1998 | BRÆDSTRUP | 9863AU | 25 m | 30.60 | |
10 | 568 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 32.89 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 27 september 2017 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:14 |
Løb 16, 50m Butterfly Damer |
Mie Ø. Nielsen, 0.26.86, Aalborg, 2014 |
Løbssponsor: |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2006-2018 |
1 | 86 | Windfeld Ann-Katrine | 2006 | VEJLE | 0634AD | 25 m | 37.66 | |
2 | 44 | Thormann Katrine Bøeg | 2006 | IKAST | 0692AD | 25 m | 37.86 | |
3 | 225 | Hyltoft Caroline Lærke | 2006 | AALBORG | 0678AO | 25 m | 39.80 | |
4 | 625 | Rebouh Nora Louise | 2006 | HOLSTEBRO | 0626AQ | 25 m | 41.18 | |
5 | 72 | Jochumsen Sophia | 2006 | VEJLE | 0642AE | 25 m | 42.16 | |
6 | 101 | Vestberg Helene | 2006 | Vågsbygd | 25 m | 42.23 | ||
7 | 594 | Bach Anna | 2006 | HOLSTEBRO | 0694AF | 25 m | 46.07 | |
8 | 100 | Sagstuen Vilde Bratland | 2006 | Vågsbygd | 25 m | 48.01 | ||
9 | 61 | Damsbo Ida | 2006 | VEJLE | 0684AO | 25 m | 50.85 | |
10 | 426 | Bager Katrine | 2006 | THISTED | 0616AF | 25 m | 51.63 | |
11 | 612 | Lindholm Mille Dahl | 2006 | HOLSTEBRO | 0662AK | 25 m | 1:07.99 | |
12 | 422 | Andersen Karoline Sander | 2009 | THISTED | 25 m | |||
13 | 458 | Sørensen Karen | 2007 | THISTED | 0752AD | 25 m |
Årg. 2005-2005 |
1 | 215 | Frost Camilla Nørgaard | 2005 | AALBORG | 0588AM | 25 m | 31.95 | |
2 | 522 | Fuglsang Anna Munk | 2005 | S 68 | 0538AI | 25 m | 32.49 | |
3 | 249 | Thisted Louise Lie | 2005 | AALBORG | 0578AC | 25 m | 33.15 | |
4 | 121 | Lauritzen Annabella Marie | 2005 | SILKEBORG | 0586AG | 25 m | 33.17 | |
5 | 334 | Sejr Malou | 2005 | AGF | 0572AB | 25 m | 34.03 | |
6 | 116 | Holstein Mette | 2005 | SILKEBORG | 0552AI | 25 m | 34.17 | |
7 | 596 | Bjerre Sofie | 2005 | HOLSTEBRO | 0514AN | 25 m | 34.35 | |
8 | 216 | Frost Cecilie Nørgaard | 2005 | AALBORG | 0598AM | 25 m | 34.79 | |
9 | 229 | Jensen Jazmin | 2005 | AALBORG | 0584AA | 25 m | 35.32 | |
10 | 436 | Hovmark Ida | 2005 | THISTED | 0528AG | 25 m | 35.41 | |
11 | 598 | Brixen Mille Broholm | 2005 | HOLSTEBRO | 0504AG | 25 m | 35.46 | |
12 | 268 | Pepevnik Samantha | 2005 | Porsgrunn | 25 m | 35.55 | ||
13 | 199 | Bager Mathilde | 2005 | AALBORG | 0524AN | 25 m | 35.64 | |
14 | 36 | Jensen Signe Vestergaard | 2005 | IKAST | 0538AM | 25 m | 36.47 | |
15 | 78 | Moberg Emilie | 2005 | VEJLE | 0534AI | 25 m | 36.67 | |
16 | 243 | Olesen Laura S. | 2005 | AALBORG | 0538AA | 25 m | 37.64 | |
17 | 634 | Baumgartner Sara | 2005 | AAS | 0552AN | 25 m | 37.72 | |
18 | 181 | Kletvang Stina | 2005 | Ullensaker | 25 m | 37.77 | ||
19 | 85 | Svensen Silke Bruun | 2005 | VEJLE | 0568AJ | 25 m | 37.78 | |
20 | 58 | Barfoot Mette | 2005 | VEJLE | 0588AS | 25 m | 38.05 | |
21 | 128 | Tolderlund Amalie | 2005 | SILKEBORG | 0586AR | 25 m | 38.07 | |
22 | 118 | Kristensen Freja Buchholt | 2005 | SILKEBORG | 0564AS | 25 m | 38.38 | |
23 | 425 | Bach Tilde Søe | 2005 | THISTED | 0524AH | 25 m | 38.51 | |
24 | 82 | Rainer Laura Frost | 2005 | VEJLE | 0542AK | 25 m | 38.65 | |
25 | 14 | Misje Louise Ringsø | 2005 | Mandal SK | 25 m | 40.87 | ||
26 | 39 | Krogh Katrine | 2005 | IKAST | 0526AQ | 25 m | 42.82 | |
27 | 437 | Jensen Amalie Nyvang | 2005 | THISTED | 0526AM | 25 m | 42.87 | |
28 | 613 | Løh Laura | 2005 | HOLSTEBRO | 0524AM | 25 m | 43.15 | |
29 | 366 | Iversen Karoline | 2005 | NORD | 0528AM | 25 m | 43.40 | |
30 | 2 | Fuglestvei Hennie Netland | 2005 | Mandal SK | 25 m | 45.73 | ||
31 | 520 | Michaelsen Cecilie | 2005 | S 68 | 25 m | 49.08 | ||
32 | 606 | Iversen Anne Vorup | 2005 | HOLSTEBRO | 0504AU | 25 m | 50.74 |
Årg. 2004-2004 |
1 | 644 | Skrydstrup Clara | 2004 | AAS | 0488AK | 25 m | 31.66 | |
2 | 16 | Rørvik Tiril | 2004 | Mandal SK | 25 m | 31.81 | ||
3 | 244 | Petersen Anna Toft | 2004 | AALBORG | 0438AI | 25 m | 32.05 | |
4 | 328 | Granild Ane Kirstine | 2004 | AGF | 0412AP | 25 m | 32.14 | |
5 | 365 | Hassing Astrid Marie | 2004 | NORD | 0494AM | 25 m | 32.53 | |
6 | 661 | Lindberg Sofie | 2004 | BRÆDSTRUP | 0448AX | 25 m | 34.22 | |
7 | 251 | Vesterlund Frida Hagstrup | 2004 | AALBORG | 0464AI | 25 m | 34.62 | |
8 | 633 | Aagaard Sia | 2004 | AAS | 0434AB | 25 m | 34.94 | |
9 | 124 | Nedergaard Pernille | 2004 | SILKEBORG | 0414AU | 25 m | 36.02 | |
10 | 566 | Jakobsen Karoline Thagård | 2004 | STRUER | 0408AU | 25 m | 37.51 | |
11 | 637 | Jensen Agnes Bojsen | 2004 | AAS | 0442AG | 25 m | 38.15 | |
12 | 136 | Lohne Camilla | 2004 | KristianSA | 25 m | 40.09 | ||
13 | 574 | Bjørnestad Tuva | 2004 | Farsund SK | 25 m | 40.59 | ||
14 | 37 | Kristensen Ida | 2004 | IKAST | 0412AR | 25 m | 41.96 | |
15 | 608 | Jensen Maria Nedergaard | 2004 | HOLSTEBRO | 0438AS | 25 m | 42.73 | |
16 | 35 | Jensen Maria Fiil | 2004 | IKAST | 0446AW | 25 m | 45.57 | |
17 | 130 | Fossen Alice | 2004 | KristianSA | 25 m | 48.39 | ||
18 | 589 | Sørensen Michelle Bloch | 2004 | SMUT | 0426AX | 25 m | 48.66 | |
19 | 653 | Broch Victoria | 2004 | BRÆDSTRUP | 0404AI | 25 m |
Årg. 2003-2003 |
1 | 248 | Stecher Emma | 2003 | AALBORG | 0316AJ | 25 m | 30.09 | |
2 | 92 | Bratland Solveig | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 30.69 | ||
3 | 93 | Hammerstrøm Tirill | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 31.62 | ||
4 | 89 | Helmundsen Marthine S. | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 33.81 | ||
5 | 90 | Vilhelmsen Anne Linnea | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 33.82 | ||
6 | 373 | Sander Daphne | 2003 | NORD | 0376BF | 25 m | 33.86 | |
7 | 440 | Kjær Camilla | 2003 | THISTED | 0354AD | 25 m | 34.05 | |
8 | 367 | Iversen Matilde | 2003 | NORD | 0316AX | 25 m | 34.06 | |
9 | 91 | Refstie Kristine | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 35.18 | ||
10 | 34 | Jensen Karen Moos | 2003 | IKAST | 0324AM | 25 m | 35.84 | |
11 | 576 | Wågbø Andrea | 2003 | Farsund SK | 25 m | 36.02 | ||
12 | 548 | Christensen Pernille | 2003 | S 68 | 0308AR | 25 m | 36.14 | |
13 | 646 | Søgaard Liv Schmeltz | 2003 | AAS | 0364BB | 25 m | 36.34 | |
14 | 659 | Klausen Sofie Trekær | 2003 | BRÆDSTRUP | 0364AD | 25 m | 37.04 | |
15 | 611 | Kristiansen Emilie | 2003 | HOLSTEBRO | 0348AY | 25 m | 37.44 | |
16 | 565 | Hammer Sofia Lysgaard | 2003 | STRUER | 0394BC | 25 m | 37.81 | |
17 | 299 | Lindberg Sille | 2003 | AABYBRO | 0348BB | 25 m | 37.94 | |
18 | 540 | Bundgaard Sara | 2003 | S 68 | 0368AM | 25 m | 38.19 | |
19 | 546 | Winther Mille | 2003 | S 68 | 0346AW | 25 m | 39.15 | |
20 | 605 | Hoffmann Julie | 2003 | HOLSTEBRO | 0384BF | 25 m | 40.38 | |
21 | 557 | Jakobsen Sofie | 2003 | S 68 | 0342BC | 25 m | 40.45 | |
22 | 665 | Pavelsen Nicoleta | 2003 | KristianSA | 25 m |
Årg. 2001-2002 |
1 | 424 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 25 m | 29.79 | |
2 | 230 | Jensen Mitzi D. | 2002 | AALBORG | 0298AB | 25 m | 30.54 | |
3 | 148 | Ruenes Othine | 2001 | SKTEAM SØR | 25 m | 30.81 | ||
4 | 270 | Pflug Jonette Kristiansen | 2001 | Porsgrunn | 25 m | 32.07 | ||
5 | 368 | Jensen Charlotte S. | 2002 | NORD | 0242AF | 25 m | 32.55 | |
6 | 88 | Fagge Cathrine Emilie | 2002 | TEAMSØRVSL | 25 m | 32.77 | ||
7 | 658 | Harpøth Julia | 2002 | BRÆDSTRUP | 0208AX | 25 m | 32.81 | |
8 | 445 | Mardal Therese | 2002 | THISTED | 0224AY | 25 m | 33.68 | |
9 | 553 | Kristensen Amalije | 2002 | S 68 | 0212AX | 25 m | 34.81 | |
10 | 193 | Peter Alexandra | 2002 | Randaberg | 25 m | 35.11 | ||
11 | 444 | Lindemann-Larsen Lise | 2002 | THISTED | 0254AR | 25 m | 35.25 | |
12 | 22 | Andersen Julie B. | 2002 | IKAST | 0214AS | 25 m | 35.42 | |
13 | 638 | Jespersen Astrid Crone | 2002 | AAS | 0214AT | 25 m | 35.59 | |
14 | 563 | Christensen Klea | 2001 | STRUER | 0196AX | 25 m | 35.74 | |
15 | 298 | Treney Emma Rose | 2002 | AABYBRO | 0216AU | 25 m | 37.44 | |
16 | 302 | Andreasen Anna | 2001 | AABYBRO | 0116BE | 25 m | 53.56 |
Årg. 0-2000 |
1 | 259 | Andersen Ine Marie | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 28.48 | ||
2 | 21 | Nilsen Tone Hartmark | 1998 | TEAMSØRMSK | 25 m | 29.04 | ||
3 | 142 | Jensen Emma Johanne Rist | 1999 | SKTEAM SØR | 25 m | 30.18 | ||
4 | 151 | Tørnkvist Malene | 1998 | SKTEAM SØR | 25 m | 30.72 | ||
5 | 149 | Tørnkvist Oda Sodefjed | 1998 | SKTEAM SØR | 25 m | 30.74 | ||
6 | 126 | Skov Amalie | 1999 | SILKEBORG | 9992AW | 25 m | 32.34 | |
7 | 269 | Johnsson Margrethe | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 34.28 | ||
8 | 371 | Nielsen Karoline | 1997 | NORD | 9736AL | 25 m | 34.36 | |
9 | 261 | Sørensen Andrea | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 36.16 | ||
10 | 668 | Vinther Amalie | 1995 | THISTED | 9506AU | 25 m | 37.20 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 27 september 2017 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:14 |
Løb 17, 400m Frisvømning Herrer |
Frans Johannesen, 3.51.98, West Swim, 2011 |
Løbssponsor: |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2004-2018 |
1 | 272 | Rennesund Julian | 2004 | Porsgrunn | 25 m | 4:45.71 | ||
2 | 178 | Besenyi Istvan | 2004 | Ullensaker | 25 m | 4:55.39 | ||
3 | 642 | Rosenborg Lucas | 2004 | AAS | 0481AH | 25 m | 5:03.13 | |
4 | 577 | Wågbø Johan | 2004 | Farsund SK | 25 m | 5:06.93 | ||
5 | 4 | Haugstad Amund Helleren | 2004 | Mandal SK | 25 m | 5:15.97 | ||
6 | 180 | Jansen Michael | 2005 | Ullensaker | 25 m | 5:52.96 | ||
7 | 183 | Toussi Christian | 2005 | Ullensaker | 25 m | 6:06.70 | ||
8 | 313 | Hermansen Mads Emil R. | 2005 | ODDER | 0563AA | 25 m | 6:17.08 | |
9 | 527 | Bendtsen Philip | 2005 | S 68 | 0535AK | 25 m | 6:37.65 | |
10 | 17 | Skar Noah | 2005 | Mandal SK | 25 m | 6:58.78 | ||
11 | 320 | Nielsen Tobias | 2004 | ODDER | 0497AB | 25 m | 7:58.99 |
Årg. 2002-2003 |
1 | 144 | Klausen Andreas Håbesland | 2002 | SKTEAM SØR | 25 m | 4:12.71 | ||
2 | 217 | Frost Oliver Nørgaard | 2002 | AALBORG | 0299AL | 25 m | 4:13.19 | |
3 | 191 | Borgstroem Sigurd Olav | 2002 | Randaberg | 25 m | 4:18.32 | ||
4 | 273 | Rennesund Lucas | 2002 | Porsgrunn | 25 m | 4:23.88 | ||
5 | 129 | Busterud Sander Trondsen | 2002 | KristianSA | 25 m | 4:24.50 | ||
6 | 23 | Bjørn Alexander L. | 2003 | IKAST | 0389AH | 25 m | 4:31.69 | |
7 | 456 | Søndergaard Alex | 2003 | THISTED | 0365AJ | 25 m | 4:37.13 | |
8 | 113 | Gystad Marius | 2003 | SILKEBORG | 0313AK | 25 m | 4:40.48 | |
9 | 60 | Damsbo Daniel | 2003 | VEJLE | 0397AH | 25 m | 4:40.83 | |
10 | 256 | Søstuen Martin Kregnes | 2002 | Elverum | 25 m | 4:41.59 | ||
11 | 267 | Olsen Erik Vinje | 2003 | Porsgrunn | 25 m | 4:42.20 | ||
12 | 19 | Syvertsen Kristoffer | 2003 | Mandal SK | 25 m | 5:00.36 | ||
13 | 108 | Christensen Oliver | 2003 | SILKEBORG | 0373AK | 25 m | 5:00.68 | |
14 | 115 | Hatting Asger | 2003 | SILKEBORG | 0303AK | 25 m | 5:03.24 | |
15 | 315 | Johnsen Alexander | 2003 | ODDER | 0397AC | 25 m | 5:04.20 | |
16 | 15 | Neerland Filip | 2003 | Mandal SK | 25 m | 6:02.28 | ||
17 | 452 | Roderick Johan | 2003 | THISTED | 0331AL | 25 m | 6:47.82 |
Årg. 0-2001 |
1 | 464 | Johannessen Frans | 1992 | TRITON B | 9277AB | 25 m | 3:44.68 | |
2 | 385 | Gadgaard Mikkel | 1999 | ESBJERG | 9923AA | 25 m | 3:50.64 | |
3 | 189 | Borgstroem Halvor Arne | 1997 | Randaberg | 25 m | 3:58.96 | ||
4 | 153 | Aateigen Dennis | 2001 | SKTEAM SØR | 25 m | 3:59.99 | ||
5 | 143 | Jensen Ole Marius Rist | 2001 | SKTEAM SØR | 25 m | 4:07.89 | ||
6 | 146 | Lohne Christoffer | 2001 | SKTEAM SØR | 25 m | 4:10.79 | ||
7 | 265 | Valdar Anders | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 4:18.53 | ||
8 | 241 | Nørgaard Rune | 2000 | AALBORG | 0097AF | 25 m | 4:25.83 | |
9 | 240 | Nørgaard Marius | 2001 | AALBORG | 0115AC | 25 m | 4:27.30 | |
10 | 250 | Vestergaard Anders | 2001 | AALBORG | 0121AJ | 25 m | 4:34.02 | |
11 | 317 | Jürgense Sebastian Møller | 2001 | ODDER | 0141AB | 25 m | 4:34.65 | |
12 | 247 | Schiby Thomas | 2001 | AALBORG | 0181AF | 25 m | 4:38.38 | |
13 | 111 | Gaardsted Frederik | 2001 | SILKEBORG | 0101AN | 25 m | 4:46.73 | |
14 | 435 | Hovmark Christian | 2001 | THISTED | 0155AF | 25 m | 4:49.78 | |
15 | 663 | Versteegen Robert | 2001 | BRÆDSTRUP | 0107AS | 25 m | 5:16.95 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 27 september 2017 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:14 |
Løb 18, 400m Frisvømning Damer |
Mie Ø. Nielsen, 4.11.37, Aalborg, 2014 |
Løbssponsor: |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2005-2018 |
1 | 120 | Lauritsen Ester | 2005 | SILKEBORG | 0536AQ | 25 m | 5:56.71 | |
2 | 99 | Javnes Mari Riiser | 2006 | Vågsbygd | 25 m | 6:18.88 | ||
3 | 437 | Jensen Amalie Nyvang | 2005 | THISTED | 0526AM | 25 m | 6:28.15 | |
4 | 14 | Misje Louise Ringsø | 2005 | Mandal SK | 25 m | 6:40.17 |
Årg. 2003-2004 |
1 | 541 | Høgsted Lærke | 2003 | S 68 | 0332AG | 25 m | 4:40.41 | |
2 | 192 | Borgstroem Ingrid Elise | 2004 | Randaberg | 25 m | 4:41.01 | ||
3 | 257 | Vie Ingrid | 2003 | Elverum | 25 m | 4:48.34 | ||
4 | 364 | Gallop Nikoline V | 2003 | NORD | 0396AR | 25 m | 4:56.96 | |
5 | 573 | Terp Anne | 2004 | STRUER | 0452AQ | 25 m | 5:03.29 | |
6 | 236 | Kristensen Karoline L. | 2003 | AALBORG | 0326AQ | 25 m | 5:09.44 | |
7 | 117 | Høegh Dinah Løve | 2003 | SILKEBORG | 0306AU | 25 m | 5:18.05 | |
8 | 542 | Jensen Catherina Juul | 2003 | S 68 | 0326AX | 25 m | 5:24.07 | |
9 | 555 | Jensen Emma | 2003 | S 68 | 0322AT | 25 m | 5:32.30 | |
10 | 324 | Birkebæk Cathrine | 2004 | AGF | 0478AG | 25 m | 5:37.12 | |
11 | 172 | Bråten Ina Løvheim | 2003 | Grimstad | 25 m | 5:41.74 | ||
12 | 428 | Christensen Ida Jul | 2004 | THISTED | 0496AN | 25 m | 5:45.25 | |
13 | 173 | Haveland Solveig | 2004 | Grimstad | 25 m | 5:46.65 | ||
14 | 195 | Hodnebrog Helene | 2003 | Lillesand | 25 m | 5:47.91 | ||
15 | 188 | Aamodt Tomine | 2004 | Ullensaker | 25 m | 5:56.39 | ||
16 | 177 | Aulie Maja Rogn | 2004 | Ullensaker | 25 m | 5:57.45 | ||
17 | 176 | Arntsen Henriette | 2003 | Ullensaker | 25 m | 6:18.72 |
Årg. 0-2002 |
1 | 182 | Munkacsi Menta | 2002 | Ullensaker | 25 m | 4:32.65 | ||
2 | 150 | Svege Dina | 2000 | SKTEAM SØR | 25 m | 4:33.47 | ||
3 | 424 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 25 m | 4:35.71 | |
4 | 259 | Andersen Ine Marie | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 4:48.34 | ||
5 | 314 | Hingeberg Liv | 2001 | ODDER | 0154AK | 25 m | 4:56.99 | |
6 | 552 | Kjærsgaard Maiken | 2002 | S 68 | 0296AN | 25 m | 4:58.00 | |
7 | 297 | Larsen Emma Viborg | 2001 | AABYBRO | 0112AT | 25 m | 5:11.06 | |
8 | 647 | Sørensen Gro | 2002 | AAS | 0248BC | 25 m | 5:17.34 | |
9 | 662 | Sørensen Trine G. | 1997 | BRÆDSTRUP | 9752AR | 25 m | 5:17.35 | |
10 | 445 | Mardal Therese | 2002 | THISTED | 0224AY | 25 m | 5:19.50 | |
11 | 667 | Christensen Laura | 1997 | NORD | 9708AY | 25 m | 5:24.95 | |
12 | 254 | Rugsveen Hanne | 2002 | Elverum | 25 m | 5:34.82 | ||
13 | 300 | Kanstrup Julie Heby | 2002 | AABYBRO | 0284BA | 25 m | 6:14.88 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 27 september 2017 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:14 |
Løb 19, 200m Medley Herrer |
Chris Christensen, 1.59.80, Holstebro, 2013 |
Løbssponsor: |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2005-2018 |
1 | 599 | Drechsler Mads | 2005 | HOLSTEBRO | 0561AH | 25 m | 2:52.49 | |
2 | 97 | Erklev Oskar | 2005 | Vågsbygd | 25 m | 2:54.70 | ||
3 | 441 | Kjær Kristian | 2005 | THISTED | 0595AD | 25 m | 2:59.10 | |
4 | 564 | Hald Søren Winther | 2005 | STRUER | 0551AK | 25 m | 3:02.83 | |
5 | 127 | Togsverd Emil | 2005 | SILKEBORG | 0577AE | 25 m | 3:06.97 | |
6 | 76 | Majgård Thor | 2005 | VEJLE | 0503AI | 25 m | 3:07.18 | |
7 | 81 | Poulsen Tobias Holt | 2005 | VEJLE | 0511AE | 25 m | 3:10.90 | |
8 | 648 | Østerberg Gustav Dalby | 2005 | AAS | 0571AC | 25 m | 3:15.74 |
Årg. 2004-2004 |
1 | 33 | Håkonsson Rasmus | 2004 | IKAST | 0449AH | 25 m | 2:32.81 | |
2 | 318 | Jürgensen Sander Møller | 2004 | ODDER | 0461AB | 25 m | 2:34.10 | |
3 | 639 | Lamberg Viktor Lei | 2004 | AAS | 0477AE | 25 m | 2:34.45 | |
4 | 246 | Rijkhoff Joost | 2004 | AALBORG | 0499AB | 25 m | 2:39.26 | |
5 | 446 | Mathiasen Asger | 2004 | THISTED | 0427AI | 25 m | 2:39.41 | |
6 | 4 | Haugstad Amund Helleren | 2004 | Mandal SK | 25 m | 2:40.83 | ||
7 | 70 | Iversen Mads | 2004 | VEJLE | 0491AG | 25 m | 2:41.59 | |
8 | 171 | Andreassen Mats-Andre | 2004 | Grimstad | 25 m | 2:42.67 | ||
9 | 375 | Torp Andreas | 2004 | NORD | 0409AA | 25 m | 2:43.58 | |
10 | 114 | Hansen Kasper | 2004 | SILKEBORG | 0433AG | 25 m | 2:49.77 | |
11 | 432 | Hansen Gustav | 2004 | THISTED | 0415AM | 25 m | 2:55.46 | |
12 | 609 | Kjeldsen Gustav K | 2004 | HOLSTEBRO | 0447AQ | 25 m | 3:00.36 | |
13 | 311 | Degn Valdemar | 2004 | ODDER | 0417AJ | 25 m | 3:13.44 | |
14 | 96 | Hille Aleksander | 2004 | Vågsbygd | 25 m | 3:15.86 |
Årg. 2003-2003 |
1 | 152 | Ueland Ole Einar | 2003 | SKTEAM SØR | 25 m | 2:19.31 | ||
2 | 370 | Kornum Christian | 2003 | NORD | 0323AH | 25 m | 2:25.93 | |
3 | 628 | Fenger Oliver | 2003 | VEJLE | 0303AO | 25 m | 2:27.00 | |
4 | 321 | Søe Jacob Lyse | 2003 | ODDER | 0361AF | 25 m | 2:30.51 | |
5 | 337 | Zaccarin Sander Kudahl | 2003 | AGF | 0395AG | 25 m | 2:32.38 | |
6 | 287 | Barslev Magnus Østergaard | 2003 | AABYBRO | 0323AQ | 25 m | 2:34.47 | |
7 | 316 | Johnsen Kasper | 2003 | ODDER | 0357AC | 25 m | 2:34.92 | |
8 | 335 | Toft Markus | 2003 | AGF | 0377AK | 25 m | 2:36.88 | |
9 | 115 | Hatting Asger | 2003 | SILKEBORG | 0303AK | 25 m | 2:38.38 | |
10 | 645 | Sloth William | 2003 | AAS | 0367AJ | 25 m | 2:39.73 | |
11 | 288 | Toft Jacob | 2003 | AABYBRO | 0357AK | 25 m | 2:44.38 | |
12 | 286 | Nørgaard Rasmus Rank | 2003 | AABYBRO | 0369AL | 25 m | 2:45.37 | |
13 | 454 | Stilling Mikkel | 2003 | THISTED | 0347AO | 25 m | 2:45.72 | |
14 | 179 | Eriksen Sebastian | 2003 | Ullensaker | 25 m | 2:48.17 | ||
15 | 323 | Wirring Markus | 2003 | ODDER | 0353AQ | 25 m | 2:55.76 | |
16 | 427 | Bager Nicklas | 2003 | THISTED | 0321AM | 25 m | 2:56.37 | |
17 | 593 | Andersen Noah Lebæk | 2003 | HOLSTEBRO | 0347AL | 25 m | 2:56.84 | |
18 | 604 | Frøjk Joachim Norup | 2003 | HOLSTEBRO | 0311AP | 25 m | 2:58.71 | |
19 | 289 | Abildgaard Jonas | 2003 | AABYBRO | 0381AM | 25 m | 3:02.40 | |
20 | 452 | Roderick Johan | 2003 | THISTED | 0331AL | 25 m | 3:11.27 | |
21 | 15 | Neerland Filip | 2003 | Mandal SK | 25 m | 3:20.33 | ||
22 | 7 | Lindland Sturla | 2003 | Mandal SK | 25 m | 3:26.12 |
Årg. 2002-2002 |
1 | 131 | Johansen Birk Lee | 2002 | KristianSA | 25 m | 2:29.14 | ||
2 | 567 | Jørgensen Christian | 2002 | STRUER | 0233AR | 25 m | 2:40.05 | |
3 | 448 | Nielsen Lau Kæseler | 2002 | THISTED | 0271AO | 25 m | 2:48.42 |
Årg. 2000-2001 |
1 | 237 | Langley Lawrence | 2001 | AALBORG | 0125AI | 25 m | 2:16.49 | |
2 | 329 | Hougaard Andreas | 2000 | AGF | 0007AO | 25 m | 2:16.60 | |
3 | 201 | Bonde Christian | 2001 | AALBORG | 0193AM | 25 m | 2:21.53 | |
4 | 1 | Bjerkan Mons Eirik | 2001 | TEAMSØRMSK | 25 m | 2:27.36 | ||
5 | 317 | Jürgense Sebastian Møller | 2001 | ODDER | 0141AB | 25 m | 2:28.84 | |
6 | 111 | Gaardsted Frederik | 2001 | SILKEBORG | 0101AN | 25 m | 2:30.80 | |
7 | 657 | Hansen Andreas | 2001 | BRÆDSTRUP | 0195AF | 25 m | 2:45.05 | |
8 | 283 | Mikkelsen Anders | 2001 | AABYBRO | 0105AS | 25 m | 2:51.53 |
Årg. 0-1999 |
1 | 464 | Johannessen Frans | 1992 | TRITON B | 9277AB | 25 m | 2:00.66 | |
2 | 388 | Larsen Simon Vingolf | 1998 | ESBJERG | 9807AA | 25 m | 2:03.51 | |
3 | 386 | Høgild Magnus B. | 1999 | ESBJERG | 9959AD | 25 m | 2:04.11 | |
4 | 189 | Borgstroem Halvor Arne | 1997 | Randaberg | 25 m | 2:04.81 | ||
5 | 385 | Gadgaard Mikkel | 1999 | ESBJERG | 9923AA | 25 m | 2:05.97 | |
6 | 271 | Frantzen Fredrik | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 2:13.69 | ||
7 | 664 | Mortensen Niels K. | 1995 | AGF | 9561AO | 25 m | 2:30.18 | |
8 | 568 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 2:54.27 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 27 september 2017 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:14 |
Løb 20, 200m Medley Damer |
Katrine Holm Sørensen, 2.14.29, Esbjerg, 2013 |
Løbssponsor: |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2006-2018 |
1 | 44 | Thormann Katrine Bøeg | 2006 | IKAST | 0692AD | 25 m | 3:02.37 | |
2 | 86 | Windfeld Ann-Katrine | 2006 | VEJLE | 0634AD | 25 m | 3:03.58 | |
3 | 99 | Javnes Mari Riiser | 2006 | Vågsbygd | 25 m | 3:13.81 | ||
4 | 294 | Rønnow Ida | 2006 | AABYBRO | 0658AE | 25 m | 3:20.33 | |
5 | 101 | Vestberg Helene | 2006 | Vågsbygd | 25 m | 3:25.17 | ||
6 | 594 | Bach Anna | 2006 | HOLSTEBRO | 0694AF | 25 m | 3:25.69 | |
7 | 140 | Trøite Sarah A. | 2006 | KristianSA | 25 m | 3:26.52 | ||
8 | 67 | Hansen Laura Vibe | 2006 | VEJLE | 0688AC | 25 m | 3:35.20 | |
9 | 582 | Nilsen Jessie Ann | 2006 | Farsund SK | 25 m | 3:53.75 | ||
10 | 292 | Helt Therese J | 2006 | AABYBRO | 0658AK | 25 m | ||
11 | 533 | Jørgensen Sofia | 2006 | S 68 | 0638AM | 25 m |
Årg. 2005-2005 |
1 | 45 | Romanski Fenja | 2005 | PINGVINEN | 0598AH | 25 m | 2:38.95 | |
2 | 268 | Pepevnik Samantha | 2005 | Porsgrunn | 25 m | 2:45.27 | ||
3 | 334 | Sejr Malou | 2005 | AGF | 0572AB | 25 m | 2:47.57 | |
4 | 522 | Fuglsang Anna Munk | 2005 | S 68 | 0538AI | 25 m | 2:48.64 | |
5 | 249 | Thisted Louise Lie | 2005 | AALBORG | 0578AC | 25 m | 2:48.97 | |
6 | 36 | Jensen Signe Vestergaard | 2005 | IKAST | 0538AM | 25 m | 2:52.46 | |
7 | 436 | Hovmark Ida | 2005 | THISTED | 0528AG | 25 m | 2:54.65 | |
8 | 121 | Lauritzen Annabella Marie | 2005 | SILKEBORG | 0586AG | 25 m | 2:54.92 | |
9 | 24 | Bjørn Weronika L. | 2005 | IKAST | 0524AG | 25 m | 2:57.70 | |
10 | 82 | Rainer Laura Frost | 2005 | VEJLE | 0542AK | 25 m | 3:00.33 | |
11 | 181 | Kletvang Stina | 2005 | Ullensaker | 25 m | 3:02.12 | ||
12 | 85 | Svensen Silke Bruun | 2005 | VEJLE | 0568AJ | 25 m | 3:05.92 | |
13 | 110 | Friis Maja | 2005 | SILKEBORG | 0574AP | 25 m | 3:07.99 | |
14 | 366 | Iversen Karoline | 2005 | NORD | 0528AM | 25 m | 3:09.67 | |
15 | 295 | Jensen Ophelia Kronborg | 2005 | AABYBRO | 0508AW | 25 m | 3:13.80 | |
16 | 521 | Gade Signe | 2005 | S 68 | 0598AQ | 25 m | 3:14.90 | |
17 | 2 | Fuglestvei Hennie Netland | 2005 | Mandal SK | 25 m | 3:17.07 | ||
18 | 595 | Bay Cecilie Jinshun Leth | 2005 | HOLSTEBRO | 0514AU | 25 m | 3:18.88 | |
19 | 128 | Tolderlund Amalie | 2005 | SILKEBORG | 0586AR | 25 m | 3:18.91 | |
20 | 580 | Hagen Alma van der | 2005 | Farsund SK | 25 m | 3:32.63 | ||
21 | 606 | Iversen Anne Vorup | 2005 | HOLSTEBRO | 0504AU | 25 m | ||
22 | 610 | Krabbe Karoline Andersen | 2005 | HOLSTEBRO | 0524AQ | 25 m | ||
23 | 615 | Pedersen Amalie Lind | 2005 | HOLSTEBRO | 0598AV | 25 m |
Årg. 2004-2004 |
1 | 66 | Gregersen Svava Kj. | 2004 | VEJLE | 0426AC | 25 m | 2:33.87 | |
2 | 244 | Petersen Anna Toft | 2004 | AALBORG | 0438AI | 25 m | 2:34.80 | |
3 | 635 | Dige Laura Marie | 2004 | AAS | 0404AE | 25 m | 2:38.43 | |
4 | 16 | Rørvik Tiril | 2004 | Mandal SK | 25 m | 2:43.78 | ||
5 | 68 | Hingebjerg Cecilie | 2004 | VEJLE | 0414AD | 25 m | 2:44.41 | |
6 | 251 | Vesterlund Frida Hagstrup | 2004 | AALBORG | 0464AI | 25 m | 2:46.22 | |
7 | 319 | Nielsen Kathrine Bech | 2004 | ODDER | 0432AJ | 25 m | 2:47.37 | |
8 | 124 | Nedergaard Pernille | 2004 | SILKEBORG | 0414AU | 25 m | 2:49.35 | |
9 | 661 | Lindberg Sofie | 2004 | BRÆDSTRUP | 0448AX | 25 m | 3:04.38 | |
10 | 627 | Winkel Louise Brendholdt | 2004 | HOLSTEBRO | 0498AN | 25 m | 3:06.59 | |
11 | 443 | Kristensen Ida | 2004 | THISTED | 0498AQ | 25 m | 3:13.56 | |
12 | 572 | Svensgaard Nanna | 2004 | STRUER | 0458AT | 25 m | 3:17.57 | |
13 | 188 | Aamodt Tomine | 2004 | Ullensaker | 25 m | 3:20.62 | ||
14 | 614 | Nørfjand Katrine | 2004 | HOLSTEBRO | 0424BA | 25 m |
Årg. 2003-2003 |
1 | 242 | Olesen Ida S | 2003 | AALBORG | 0356AA | 25 m | 2:29.94 | |
2 | 451 | Pruzljanin Selma | 2003 | THISTED | 0338AI | 25 m | 2:31.51 | |
3 | 440 | Kjær Camilla | 2003 | THISTED | 0354AD | 25 m | 2:45.62 | |
4 | 25 | Esbensen Marie Graff | 2003 | IKAST | 0336AT | 25 m | 2:52.78 | |
5 | 548 | Christensen Pernille | 2003 | S 68 | 0308AR | 25 m | 2:55.13 | |
6 | 293 | Troldborg Ida | 2003 | AABYBRO | 0372AS | 25 m | 2:58.70 | |
7 | 617 | Pedersen Sille Busk | 2003 | HOLSTEBRO | 0364AS | 25 m | 3:02.82 | |
8 | 373 | Sander Daphne | 2003 | NORD | 0376BF | 25 m | 3:04.10 | |
9 | 299 | Lindberg Sille | 2003 | AABYBRO | 0348BB | 25 m | 3:11.40 | |
10 | 43 | Riis Agnete | 2003 | IKAST | 0308AW | 25 m | 3:17.57 |
Årg. 2001-2002 |
1 | 148 | Ruenes Othine | 2001 | SKTEAM SØR | 25 m | 2:31.87 | ||
2 | 266 | Johnsson Kristine | 2001 | Porsgrunn | 25 m | 2:32.16 | ||
3 | 245 | Poulsen Johanne Marie | 2001 | AALBORG | 0144AC | 25 m | 2:34.53 | |
4 | 200 | Bertelsen Anne Bøjstrup | 2002 | AALBORG | 0204AU | 25 m | 2:36.33 | |
5 | 450 | Petersen Julie Kappel | 2002 | THISTED | 0282AN | 25 m | 2:37.31 | |
6 | 455 | Sølvkjær Elisabeth | 2002 | THISTED | 0278AM | 25 m | 2:39.66 | |
7 | 230 | Jensen Mitzi D. | 2002 | AALBORG | 0298AB | 25 m | 2:41.81 | |
8 | 563 | Christensen Klea | 2001 | STRUER | 0196AX | 25 m | 2:42.35 | |
9 | 658 | Harpøth Julia | 2002 | BRÆDSTRUP | 0208AX | 25 m | 2:43.94 | |
10 | 571 | Svensgaard Maja Stie | 2002 | STRUER | 0288AQ | 25 m | 2:44.48 | |
11 | 22 | Andersen Julie B. | 2002 | IKAST | 0214AS | 25 m | 2:45.62 | |
12 | 38 | Krogh Caroline | 2002 | IKAST | 0226BA | 25 m | 3:10.73 | |
13 | 302 | Andreasen Anna | 2001 | AABYBRO | 0116BE | 25 m | 3:52.28 |
Årg. 0-2000 |
1 | 384 | Barkardottir Nanna Bjørk | 1998 | ESBJERG | 9846BE | 25 m | 2:35.30 | |
2 | 668 | Vinther Amalie | 1995 | THISTED | 9506AU | 25 m | 3:07.49 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 27 september 2017 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:14 |
Løb 21, 50m Frisvømning Herrer |
Robin Dale Oen, 0.22.94, Vestkantsvømmerne, 2004 |
Løbssponsor: |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2005-2018 |
1 | 313 | Hermansen Mads Emil R. | 2005 | ODDER | 0563AA | 25 m | 29.31 | |
2 | 226 | Ilic Inas | 2005 | AALBORG | 0591AE | 25 m | 30.81 | |
3 | 252 | Voldbjerg Christoffer P. | 2005 | AALBORG | 0545AH | 25 m | 31.32 | |
4 | 97 | Erklev Oskar | 2005 | Vågsbygd | 25 m | 31.67 | ||
5 | 648 | Østerberg Gustav Dalby | 2005 | AAS | 0571AC | 25 m | 32.06 | |
6 | 64 | Eriksen Sebastian K | 2005 | VEJLE | 0503AK | 25 m | 32.84 | |
7 | 183 | Toussi Christian | 2005 | Ullensaker | 25 m | 33.38 | ||
8 | 74 | Kromann Max Venborg | 2005 | VEJLE | 0571AE | 25 m | 34.45 | |
9 | 65 | Funder Sofus | 2005 | VEJLE | 0543AL | 25 m | 35.27 | |
10 | 461 | Vesterby Philip | 2005 | THISTED | 0567AD | 25 m | 35.77 | |
11 | 137 | Madsen Elias | 2006 | KristianSA | 25 m | 36.09 | ||
12 | 449 | Olsen Rasmus | 2006 | THISTED | 0603AJ | 25 m | 37.98 | |
13 | 569 | Mathiasen Frederik Bak | 2006 | STRUER | 0655AJ | 25 m | 38.40 | |
14 | 597 | Borreskov Mikkel | 2005 | HOLSTEBRO | 0591AM | 25 m | 39.17 | |
15 | 433 | Hansen William | 2006 | THISTED | 0663AE | 25 m | 39.18 | |
16 | 431 | Haaning William | 2007 | THISTED | 0713AC | 25 m | 39.64 | |
17 | 429 | Dyrbye Gustav | 2006 | THISTED | 0617AJ | 25 m | 39.75 | |
18 | 434 | Harbo Frederik | 2005 | THISTED | 0591AH | 25 m | 40.92 | |
19 | 526 | Jørgensen Frederik | 2006 | S 68 | 0691AI | 25 m | 41.39 | |
20 | 447 | Nielsen Arthur Kæseler | 2007 | THISTED | 0793AE | 25 m | 51.23 | |
21 | 174 | Hansen Sivert Grov | 2005 | Grimstad | 25 m | |||
22 | 430 | Eriksen Casper | 2007 | THISTED | 25 m | |||
23 | 438 | Jensen William | 2005 | THISTED | 0505AO | 25 m |
Årg. 2004-2004 |
1 | 641 | Mikkelsen Mads | 2004 | AAS | 0491AC | 25 m | 26.50 | |
2 | 640 | Lindholm Frederik | 2004 | AAS | 0451AC | 25 m | 28.72 | |
3 | 95 | Oudalstøl Jonas | 2004 | Vågsbygd | 25 m | 29.02 | ||
4 | 227 | Jacobsen Sebastian | 2004 | AALBORG | 0465AJ | 25 m | 29.85 | |
5 | 171 | Andreassen Mats-Andre | 2004 | Grimstad | 25 m | 29.88 | ||
6 | 460 | Sørensen Viktor Enevold | 2004 | THISTED | 0457AL | 25 m | 30.52 | |
7 | 318 | Jürgensen Sander Møller | 2004 | ODDER | 0461AB | 25 m | 30.70 | |
8 | 232 | Johannesen Casper | 2004 | AALBORG | 0429AH | 25 m | 30.98 | |
9 | 231 | Jensen Simon Kutsko | 2004 | AALBORG | 0435AJ | 25 m | 31.25 | |
10 | 239 | Lehmann Sebastian B | 2004 | AALBORG | 0439AF | 25 m | 31.41 | |
11 | 579 | Paturel Lucas S | 2004 | Farsund SK | 25 m | 31.47 | ||
12 | 363 | Feldtmose Mathias Frahm | 2004 | NORD | 0425AL | 25 m | 31.74 | |
13 | 79 | Neesgaard Sebastian | 2004 | VEJLE | 0425AH | 25 m | 32.26 | |
14 | 311 | Degn Valdemar | 2004 | ODDER | 0417AJ | 25 m | 32.55 | |
15 | 18 | Spetland Sander | 2004 | Mandal SK | 25 m | 33.71 | ||
16 | 40 | Nielsen Jakob Møller | 2004 | IKAST | 0475AK | 25 m | 34.28 | |
17 | 198 | Brandal Albert | 2004 | Lillesand | 25 m | 34.44 | ||
18 | 655 | Gold Harald | 2004 | BRÆDSTRUP | 25 m | 34.94 | ||
19 | 96 | Hille Aleksander | 2004 | Vågsbygd | 25 m | 35.31 | ||
20 | 609 | Kjeldsen Gustav K | 2004 | HOLSTEBRO | 0447AQ | 25 m | 35.54 | |
21 | 624 | Pilgaard Nikolaj | 2004 | HOLSTEBRO | 0413AH | 25 m | 36.42 |
Årg. 2003-2003 |
1 | 575 | Holteberg Martin | 2003 | Farsund SK | 25 m | 26.12 | ||
2 | 62 | Elkjær Malthe | 2003 | VEJLE | 0367AF | 25 m | 26.46 | |
3 | 369 | Knudsen Mathias | 2003 | NORD | 0369AI | 25 m | 27.32 | |
4 | 60 | Damsbo Daniel | 2003 | VEJLE | 0397AH | 25 m | 27.83 | |
5 | 331 | Køfer Rasmus Pilegaard | 2003 | AGF | 0317AD | 25 m | 27.91 | |
6 | 516 | Mich Frederik Præstegaard | 2003 | S 68 | 25 m | 28.15 | ||
7 | 374 | Sander Nikolai | 2003 | NORD | 0371AF | 25 m | 28.49 | |
8 | 323 | Wirring Markus | 2003 | ODDER | 0353AQ | 25 m | 28.56 | |
9 | 337 | Zaccarin Sander Kudahl | 2003 | AGF | 0395AG | 25 m | 28.62 | |
10 | 204 | Christense Christopher Z. | 2003 | AALBORG | 0393AG | 25 m | 28.69 | |
11 | 287 | Barslev Magnus Østergaard | 2003 | AABYBRO | 0323AQ | 25 m | 28.76 | |
12 | 202 | Brandi Victor Abel | 2003 | AALBORG | 0311AN | 25 m | 28.79 | |
13 | 152 | Ueland Ole Einar | 2003 | SKTEAM SØR | 25 m | 28.82 | ||
14 | 109 | Elling Frederik Venø | 2003 | SILKEBORG | 0339AD | 25 m | 28.85 | |
15 | 264 | Amodt Andreas I. | 2003 | Porsgrunn | 25 m | 29.76 | ||
16 | 454 | Stilling Mikkel | 2003 | THISTED | 0347AO | 25 m | 29.76 | |
17 | 267 | Olsen Erik Vinje | 2003 | Porsgrunn | 25 m | 29.89 | ||
18 | 179 | Eriksen Sebastian | 2003 | Ullensaker | 25 m | 30.14 | ||
19 | 123 | Mølgaard Mikkel | 2003 | SILKEBORG | 0333AQ | 25 m | 30.50 | |
20 | 427 | Bager Nicklas | 2003 | THISTED | 0321AM | 25 m | 30.56 | |
21 | 19 | Syvertsen Kristoffer | 2003 | Mandal SK | 25 m | 30.65 | ||
22 | 616 | Pedersen Rasmus | 2003 | HOLSTEBRO | 0305AM | 25 m | 30.68 | |
23 | 84 | Schaarup Sune | 2003 | VEJLE | 0359AG | 25 m | 30.79 | |
24 | 80 | Nguyen Kim Doan | 2003 | VEJLE | 0381AH | 25 m | 30.89 | |
25 | 518 | Egholm Jeppe | 2003 | S 68 | 0331AP | 25 m | 31.13 | |
26 | 643 | Sejr Valdemar Vind | 2003 | AAS | 0329AG | 25 m | 31.42 | |
27 | 108 | Christensen Oliver | 2003 | SILKEBORG | 0373AK | 25 m | 32.56 | |
28 | 125 | Riisgaard Jakob | 2003 | SILKEBORG | 0309AA | 25 m | 33.01 | |
29 | 452 | Roderick Johan | 2003 | THISTED | 0331AL | 25 m | 33.84 | |
30 | 570 | Olesen Oskar Møller | 2003 | STRUER | 0333AR | 25 m | 34.57 | |
31 | 15 | Neerland Filip | 2003 | Mandal SK | 25 m | 34.68 | ||
32 | 303 | Haunstrup Victor | 2003 | AABYBRO | 0399AM | 25 m | 35.44 | |
33 | 289 | Abildgaard Jonas | 2003 | AABYBRO | 0381AM | 25 m | 35.51 | |
34 | 7 | Lindland Sturla | 2003 | Mandal SK | 25 m | 36.41 |
Årg. 2002-2002 |
1 | 175 | Bernstein Theodor Sandvad | 2002 | Grimstad | 25 m | 24.62 | ||
2 | 144 | Klausen Andreas Håbesland | 2002 | SKTEAM SØR | 25 m | 25.92 | ||
3 | 217 | Frost Oliver Nørgaard | 2002 | AALBORG | 0299AL | 25 m | 26.02 | |
4 | 442 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 25 m | 26.06 | |
5 | 129 | Busterud Sander Trondsen | 2002 | KristianSA | 25 m | 26.87 | ||
6 | 139 | Phillipson Titus | 2002 | KristianSA | 25 m | 27.14 | ||
7 | 372 | Nørgaard Ruben | 2002 | NORD | 0225AF | 25 m | 27.38 | |
8 | 42 | Nielsen Mathias M. | 2002 | IKAST | 0233AL | 25 m | 28.76 | |
9 | 256 | Søstuen Martin Kregnes | 2002 | Elverum | 25 m | 29.54 | ||
10 | 131 | Johansen Birk Lee | 2002 | KristianSA | 25 m | 29.83 | ||
11 | 310 | Bundgaard Nicholas | 2002 | ODDER | 0249AI | 25 m | 30.53 | |
12 | 654 | Gold Anton | 2002 | BRÆDSTRUP | 0235AS | 25 m | 31.97 | |
13 | 448 | Nielsen Lau Kæseler | 2002 | THISTED | 0271AO | 25 m | 32.65 | |
14 | 660 | Langkjær Mikkel | 2002 | BRÆDSTRUP | 0213AT | 25 m | 32.80 |
Årg. 2000-2001 |
1 | 143 | Jensen Ole Marius Rist | 2001 | SKTEAM SØR | 25 m | 25.23 | ||
2 | 330 | Kjærgaard Valdemar | 2001 | AGF | 0149AM | 25 m | 25.87 | |
3 | 260 | Skjærum William | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 25.89 | ||
4 | 1 | Bjerkan Mons Eirik | 2001 | TEAMSØRMSK | 25 m | 26.06 | ||
5 | 265 | Valdar Anders | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 26.23 | ||
6 | 530 | Frost Hjalte Lillevik | 2001 | S 68 | 0189AL | 25 m | 26.54 | |
7 | 258 | Kvandal Øystein | 2001 | Porsgrunn | 25 m | 26.58 | ||
8 | 247 | Schiby Thomas | 2001 | AALBORG | 0181AF | 25 m | 26.69 | |
9 | 146 | Lohne Christoffer | 2001 | SKTEAM SØR | 25 m | 26.78 | ||
10 | 201 | Bonde Christian | 2001 | AALBORG | 0193AM | 25 m | 26.86 | |
11 | 435 | Hovmark Christian | 2001 | THISTED | 0155AF | 25 m | 26.86 | |
12 | 281 | Andersen Simon | 2000 | AABYBRO | 0069AK | 25 m | 27.05 | |
13 | 657 | Hansen Andreas | 2001 | BRÆDSTRUP | 0195AF | 25 m | 27.40 | |
14 | 255 | Sol Rick | 2001 | Elverum | 25 m | 27.50 | ||
15 | 253 | Rostoks Roberts | 2000 | Elverum | 25 m | 27.74 | ||
16 | 5 | Haug Svenn Torje Helleren | 2000 | Mandal SK | 25 m | 27.79 | ||
17 | 6 | Håberg Lars Andreas | 2001 | Mandal SK | 25 m | 27.85 | ||
18 | 531 | Jensen Christoffer Juul | 2001 | S 68 | 0101AS | 25 m | 27.93 | |
19 | 194 | Harestad Jesper Herman Rasløv | 2001 | Randaberg | 25 m | 29.06 | ||
20 | 663 | Versteegen Robert | 2001 | BRÆDSTRUP | 0107AS | 25 m | 29.06 | |
21 | 280 | Elvensø Victor Borgen | 2001 | AABYBRO | 0119AR | 25 m | 29.38 |
Årg. 0-1999 |
1 | 388 | Larsen Simon Vingolf | 1998 | ESBJERG | 9807AA | 25 m | 22.83 | |
2 | 387 | Jørgensen Christian Holm | 1999 | ESBJERG | 9973AK | 25 m | 23.16 | |
3 | 464 | Johannessen Frans | 1992 | TRITON B | 9277AB | 25 m | 23.42 | |
4 | 141 | Hope Johannes | 1999 | SKTEAM SØR | 25 m | 23.83 | ||
5 | 271 | Frantzen Fredrik | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 24.93 | ||
6 | 147 | Phillipson Hadrian | 1999 | SKTEAM SØR | 25 m | 25.03 | ||
7 | 581 | Paturel Leander S | 1996 | Farsund SK | 25 m | 25.16 | ||
8 | 20 | Neerland Simon | 1999 | TEAMSØRMSK | 25 m | 25.46 | ||
9 | 145 | Klausen Fredrik Håbesland | 1999 | SKTEAM SØR | 25 m | 25.98 | ||
10 | 656 | Hansen Anders Ballisager | 1998 | BRÆDSTRUP | 9863AU | 25 m | 26.67 | |
11 | 664 | Mortensen Niels K. | 1995 | AGF | 9561AO | 25 m | 27.60 | |
12 | 568 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 29.75 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 27 september 2017 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:14 |
Løb 22, 50m Frisvømning Damer |
Julie Levisen / Julie Kepp Jensen, 0.25.32, Aalborg / A6, 2014 / 2016 |
Løbssponsor: |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2006-2018 |
1 | 233 | Kjelstrup Karoline | 2006 | AALBORG | 0634AK | 25 m | 32.46 | |
2 | 72 | Jochumsen Sophia | 2006 | VEJLE | 0642AE | 25 m | 35.16 | |
3 | 294 | Rønnow Ida | 2006 | AABYBRO | 0658AE | 25 m | 35.49 | |
4 | 225 | Hyltoft Caroline Lærke | 2006 | AALBORG | 0678AO | 25 m | 35.59 | |
5 | 86 | Windfeld Ann-Katrine | 2006 | VEJLE | 0634AD | 25 m | 36.05 | |
6 | 101 | Vestberg Helene | 2006 | Vågsbygd | 25 m | 36.46 | ||
7 | 534 | Nættermann Patricia | 2007 | S 68 | 0704AG | 25 m | 40.84 | |
8 | 536 | Sakic Selma Nygreen | 2006 | S 68 | 0662AS | 25 m | 41.03 | |
9 | 457 | Sørensen Frederikke | 2006 | THISTED | 0666AI | 25 m | 42.41 | |
10 | 426 | Bager Katrine | 2006 | THISTED | 0616AF | 25 m | 42.46 | |
11 | 100 | Sagstuen Vilde Bratland | 2006 | Vågsbygd | 25 m | 44.36 | ||
12 | 582 | Nilsen Jessie Ann | 2006 | Farsund SK | 25 m | 45.96 | ||
13 | 458 | Sørensen Karen | 2007 | THISTED | 0752AD | 25 m | 50.01 | |
14 | 453 | Roderick Maja | 2006 | THISTED | 0602AJ | 25 m | 52.37 | |
15 | 462 | Jørgensen Freja Brinch | 2008 | THISTED | 0858AA | 25 m | 55.31 | |
16 | 422 | Andersen Karoline Sander | 2009 | THISTED | 25 m | |||
17 | 578 | Hagen Maya van der | 2007 | Farsund SK | 25 m |
Årg. 2005-2005 |
1 | 45 | Romanski Fenja | 2005 | PINGVINEN | 0598AH | 25 m | 29.87 | |
2 | 215 | Frost Camilla Nørgaard | 2005 | AALBORG | 0588AM | 25 m | 31.25 | |
3 | 607 | Jensen Maja Fjordside | 2005 | HOLSTEBRO | 0548AM | 25 m | 31.47 | |
4 | 295 | Jensen Ophelia Kronborg | 2005 | AABYBRO | 0508AW | 25 m | 31.75 | |
5 | 268 | Pepevnik Samantha | 2005 | Porsgrunn | 25 m | 31.92 | ||
6 | 249 | Thisted Louise Lie | 2005 | AALBORG | 0578AC | 25 m | 32.04 | |
7 | 199 | Bager Mathilde | 2005 | AALBORG | 0524AN | 25 m | 32.11 | |
8 | 425 | Bach Tilde Søe | 2005 | THISTED | 0524AH | 25 m | 32.48 | |
9 | 596 | Bjerre Sofie | 2005 | HOLSTEBRO | 0514AN | 25 m | 32.50 | |
10 | 216 | Frost Cecilie Nørgaard | 2005 | AALBORG | 0598AM | 25 m | 32.98 | |
11 | 32 | Holme Sofie Dyg | 2005 | IKAST | 0598AO | 25 m | 33.01 | |
12 | 85 | Svensen Silke Bruun | 2005 | VEJLE | 0568AJ | 25 m | 33.25 | |
13 | 78 | Moberg Emilie | 2005 | VEJLE | 0534AI | 25 m | 33.66 | |
14 | 181 | Kletvang Stina | 2005 | Ullensaker | 25 m | 33.83 | ||
15 | 523 | Asmussen Mie | 2005 | S 68 | 0554AN | 25 m | 34.05 | |
16 | 14 | Misje Louise Ringsø | 2005 | Mandal SK | 25 m | 34.06 | ||
17 | 634 | Baumgartner Sara | 2005 | AAS | 0552AN | 25 m | 34.09 | |
18 | 243 | Olesen Laura S. | 2005 | AALBORG | 0538AA | 25 m | 34.11 | |
19 | 75 | Kronborg Sophie | 2005 | VEJLE | 0532AU | 25 m | 34.35 | |
20 | 591 | Vorgod Liva Lauridsen | 2005 | SMUT | 0566AR | 25 m | 35.14 | |
21 | 588 | Christensen Zenia | 2005 | SMUT | 0572AL | 25 m | 35.60 | |
22 | 58 | Barfoot Mette | 2005 | VEJLE | 0588AS | 25 m | 36.25 | |
23 | 535 | Høgh Josefine | 2005 | S 68 | 0588AD | 25 m | 36.65 | |
24 | 98 | Horverak Sofie | 2005 | Vågsbygd | 25 m | 44.15 |
Årg. 2004-2004 |
1 | 328 | Granild Ane Kirstine | 2004 | AGF | 0412AP | 25 m | 29.64 | |
2 | 213 | Danielsen Laura Rønn | 2004 | AALBORG | 0404AP | 25 m | 29.83 | |
3 | 228 | Jensen Emma Kutsko | 2004 | AALBORG | 0458AO | 25 m | 30.24 | |
4 | 322 | Winther Maria Dyrhauge | 2004 | ODDER | 0468AN | 25 m | 30.62 | |
5 | 547 | Kjærsgaard Lærke | 2004 | S 68 | 0488AQ | 25 m | 30.70 | |
6 | 365 | Hassing Astrid Marie | 2004 | NORD | 0494AM | 25 m | 30.76 | |
7 | 573 | Terp Anne | 2004 | STRUER | 0452AQ | 25 m | 31.05 | |
8 | 324 | Birkebæk Cathrine | 2004 | AGF | 0478AG | 25 m | 31.40 | |
9 | 636 | Hjort Eva | 2004 | AAS | 0452AE | 25 m | 32.05 | |
10 | 251 | Vesterlund Frida Hagstrup | 2004 | AALBORG | 0464AI | 25 m | 32.62 | |
11 | 566 | Jakobsen Karoline Thagård | 2004 | STRUER | 0408AU | 25 m | 32.67 | |
12 | 644 | Skrydstrup Clara | 2004 | AAS | 0488AK | 25 m | 33.15 | |
13 | 661 | Lindberg Sofie | 2004 | BRÆDSTRUP | 0448AX | 25 m | 33.43 | |
14 | 443 | Kristensen Ida | 2004 | THISTED | 0498AQ | 25 m | 33.93 | |
15 | 608 | Jensen Maria Nedergaard | 2004 | HOLSTEBRO | 0438AS | 25 m | 34.91 | |
16 | 177 | Aulie Maja Rogn | 2004 | Ullensaker | 25 m | 35.04 | ||
17 | 574 | Bjørnestad Tuva | 2004 | Farsund SK | 25 m | 35.08 | ||
18 | 362 | Christensen Marie Martens | 2004 | NORD | 0424AK | 25 m | 35.97 | |
19 | 130 | Fossen Alice | 2004 | KristianSA | 25 m | 36.60 | ||
20 | 614 | Nørfjand Katrine | 2004 | HOLSTEBRO | 0424BA | 25 m | 36.76 | |
21 | 550 | Holt Line Grøndved | 2004 | S 68 | 0492AY | 25 m | 37.25 | |
22 | 35 | Jensen Maria Fiil | 2004 | IKAST | 0446AW | 25 m | 37.63 | |
23 | 3 | Fuglestveit Selma Netland | 2004 | Mandal SK | 25 m | 38.68 | ||
24 | 562 | Bach Else | 2004 | STRUER | 0422AZ | 25 m | 39.17 | |
25 | 589 | Sørensen Michelle Bloch | 2004 | SMUT | 0426AX | 25 m | 40.38 |
Årg. 2003-2003 |
1 | 541 | Høgsted Lærke | 2003 | S 68 | 0332AG | 25 m | 28.95 | |
2 | 93 | Hammerstrøm Tirill | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 29.09 | ||
3 | 92 | Bratland Solveig | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 29.24 | ||
4 | 451 | Pruzljanin Selma | 2003 | THISTED | 0338AI | 25 m | 29.42 | |
5 | 590 | Thomsen Signe | 2003 | SMUT | 0304AS | 25 m | 30.44 | |
6 | 659 | Klausen Sofie Trekær | 2003 | BRÆDSTRUP | 0364AD | 25 m | 30.74 | |
7 | 90 | Vilhelmsen Anne Linnea | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 30.84 | ||
8 | 542 | Jensen Catherina Juul | 2003 | S 68 | 0326AX | 25 m | 31.35 | |
9 | 89 | Helmundsen Marthine S. | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 31.72 | ||
10 | 367 | Iversen Matilde | 2003 | NORD | 0316AX | 25 m | 31.77 | |
11 | 91 | Refstie Kristine | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 31.78 | ||
12 | 25 | Esbensen Marie Graff | 2003 | IKAST | 0336AT | 25 m | 31.94 | |
13 | 540 | Bundgaard Sara | 2003 | S 68 | 0368AM | 25 m | 32.13 | |
14 | 71 | Jæger Marie | 2003 | VEJLE | 0336AX | 25 m | 32.23 | |
15 | 546 | Winther Mille | 2003 | S 68 | 0346AW | 25 m | 32.54 | |
16 | 172 | Bråten Ina Løvheim | 2003 | Grimstad | 25 m | 32.62 | ||
17 | 377 | Wigard Naja Laitinen | 2003 | NORD | 0356AZ | 25 m | 32.77 | |
18 | 565 | Hammer Sofia Lysgaard | 2003 | STRUER | 0394BC | 25 m | 32.82 | |
19 | 576 | Wågbø Andrea | 2003 | Farsund SK | 25 m | 32.89 | ||
20 | 34 | Jensen Karen Moos | 2003 | IKAST | 0324AM | 25 m | 33.33 | |
21 | 293 | Troldborg Ida | 2003 | AABYBRO | 0372AS | 25 m | 33.48 | |
22 | 605 | Hoffmann Julie | 2003 | HOLSTEBRO | 0384BF | 25 m | 33.65 | |
23 | 611 | Kristiansen Emilie | 2003 | HOLSTEBRO | 0348AY | 25 m | 33.65 | |
24 | 555 | Jensen Emma | 2003 | S 68 | 0322AT | 25 m | 33.86 | |
25 | 122 | Lindberg Selma | 2003 | SILKEBORG | 0354AU | 25 m | 33.87 | |
26 | 176 | Arntsen Henriette | 2003 | Ullensaker | 25 m | 36.66 | ||
27 | 665 | Pavelsen Nicoleta | 2003 | KristianSA | 25 m |
Årg. 2001-2002 |
1 | 245 | Poulsen Johanne Marie | 2001 | AALBORG | 0144AC | 25 m | 27.62 | |
2 | 459 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 25 m | 27.80 | |
3 | 270 | Pflug Jonette Kristiansen | 2001 | Porsgrunn | 25 m | 28.44 | ||
4 | 424 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 25 m | 29.16 | |
5 | 214 | Djørup Emma Ildal | 2002 | AALBORG | 0274AQ | 25 m | 29.43 | |
6 | 368 | Jensen Charlotte S. | 2002 | NORD | 0242AF | 25 m | 29.54 | |
7 | 262 | Vidles Edle Irene | 2001 | Porsgrunn | 25 m | 29.69 | ||
8 | 571 | Svensgaard Maja Stie | 2002 | STRUER | 0288AQ | 25 m | 29.75 | |
9 | 266 | Johnsson Kristine | 2001 | Porsgrunn | 25 m | 29.94 | ||
10 | 193 | Peter Alexandra | 2002 | Randaberg | 25 m | 30.11 | ||
11 | 552 | Kjærsgaard Maiken | 2002 | S 68 | 0296AN | 25 m | 30.41 | |
12 | 87 | Schreiner Tuva | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 30.42 | ||
13 | 445 | Mardal Therese | 2002 | THISTED | 0224AY | 25 m | 30.96 | |
14 | 553 | Kristensen Amalije | 2002 | S 68 | 0212AX | 25 m | 31.19 | |
15 | 563 | Christensen Klea | 2001 | STRUER | 0196AX | 25 m | 31.27 | |
16 | 298 | Treney Emma Rose | 2002 | AABYBRO | 0216AU | 25 m | 31.94 | |
17 | 455 | Sølvkjær Elisabeth | 2002 | THISTED | 0278AM | 25 m | 31.97 | |
18 | 300 | Kanstrup Julie Heby | 2002 | AABYBRO | 0284BA | 25 m | 31.98 | |
19 | 592 | Vorgod Signe Lauridsen | 2002 | SMUT | 0254BD | 25 m | 32.68 | |
20 | 554 | Gadegaard Emma Oline | 2002 | S 68 | 0298AR | 25 m | 32.88 | |
21 | 254 | Rugsveen Hanne | 2002 | Elverum | 25 m | 34.45 |
Årg. 0-2000 |
1 | 21 | Nilsen Tone Hartmark | 1998 | TEAMSØRMSK | 25 m | 26.68 | ||
2 | 151 | Tørnkvist Malene | 1998 | SKTEAM SØR | 25 m | 27.29 | ||
3 | 149 | Tørnkvist Oda Sodefjed | 1998 | SKTEAM SØR | 25 m | 27.44 | ||
4 | 126 | Skov Amalie | 1999 | SILKEBORG | 9992AW | 25 m | 28.92 | |
5 | 662 | Sørensen Trine G. | 1997 | BRÆDSTRUP | 9752AR | 25 m | 29.96 | |
6 | 269 | Johnsson Margrethe | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 30.55 | ||
7 | 371 | Nielsen Karoline | 1997 | NORD | 9736AL | 25 m | 32.20 | |
8 | 261 | Sørensen Andrea | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 32.26 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 27 september 2017 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:14 |
Løb 23, 200m Rygsvømning Herrer |
Victor B. Bromer, 1.59.89, Aalborg, 2014 |
Løbssponsor: |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2005-2018 |
1 | 439 | Jørgensen Sebastian | 2005 | THISTED | 0565AD | 25 m | 2:41.03 | |
2 | 441 | Kjær Kristian | 2005 | THISTED | 0595AD | 25 m | 2:48.21 | |
3 | 599 | Drechsler Mads | 2005 | HOLSTEBRO | 0561AH | 25 m | 2:53.72 | |
4 | 180 | Jansen Michael | 2005 | Ullensaker | 25 m | 3:02.12 | ||
5 | 17 | Skar Noah | 2005 | Mandal SK | 25 m | 3:56.85 | ||
6 | 137 | Madsen Elias | 2006 | KristianSA | 25 m |
Årg. 2004-2004 |
1 | 272 | Rennesund Julian | 2004 | Porsgrunn | 25 m | 2:23.63 | ||
2 | 446 | Mathiasen Asger | 2004 | THISTED | 0427AI | 25 m | 2:37.61 | |
3 | 178 | Besenyi Istvan | 2004 | Ullensaker | 25 m | 2:37.78 | ||
4 | 642 | Rosenborg Lucas | 2004 | AAS | 0481AH | 25 m | 2:40.30 | |
5 | 4 | Haugstad Amund Helleren | 2004 | Mandal SK | 25 m | 2:43.82 | ||
6 | 171 | Andreassen Mats-Andre | 2004 | Grimstad | 25 m | 2:45.13 | ||
7 | 423 | Andersen Mads Sander | 2004 | THISTED | 25 m | 2:48.00 | ||
8 | 114 | Hansen Kasper | 2004 | SILKEBORG | 0433AG | 25 m | 2:49.19 | |
9 | 577 | Wågbø Johan | 2004 | Farsund SK | 25 m | 2:54.32 | ||
10 | 18 | Spetland Sander | 2004 | Mandal SK | 25 m | 3:01.97 | ||
11 | 320 | Nielsen Tobias | 2004 | ODDER | 0497AB | 25 m | 3:02.49 | |
12 | 624 | Pilgaard Nikolaj | 2004 | HOLSTEBRO | 0413AH | 25 m | 3:04.55 |
Årg. 2003-2003 |
1 | 23 | Bjørn Alexander L. | 2003 | IKAST | 0389AH | 25 m | 2:20.64 | |
2 | 513 | Rasmussen Kristian B. | 2003 | S 68 | 0349AG | 25 m | 2:22.38 | |
3 | 456 | Søndergaard Alex | 2003 | THISTED | 0365AJ | 25 m | 2:25.71 | |
4 | 316 | Johnsen Kasper | 2003 | ODDER | 0357AC | 25 m | 2:27.43 | |
5 | 267 | Olsen Erik Vinje | 2003 | Porsgrunn | 25 m | 2:28.66 | ||
6 | 112 | Grann Emil Lykke | 2003 | SILKEBORG | 0391AK | 25 m | 2:30.27 | |
7 | 559 | Ingebretsen Simen | 2003 | Porsgrunn | 25 m | 2:35.81 | ||
8 | 264 | Amodt Andreas I. | 2003 | Porsgrunn | 25 m | 2:39.48 | ||
9 | 63 | Ellekjær Lauritz Baad | 2003 | VEJLE | 0323AG | 25 m | 2:39.70 | |
10 | 286 | Nørgaard Rasmus Rank | 2003 | AABYBRO | 0369AL | 25 m | 2:43.02 | |
11 | 321 | Søe Jacob Lyse | 2003 | ODDER | 0361AF | 25 m | 2:52.52 | |
12 | 626 | Svendsen Rasmus Remme | 2003 | HOLSTEBRO | 0337AO | 25 m | 3:07.62 | |
13 | 7 | Lindland Sturla | 2003 | Mandal SK | 25 m | 3:19.75 | ||
14 | 15 | Neerland Filip | 2003 | Mandal SK | 25 m | 3:23.02 | ||
15 | 315 | Johnsen Alexander | 2003 | ODDER | 0397AC | 25 m | 3:37.01 |
Årg. 2002-2002 |
1 | 442 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 25 m | 2:13.01 | |
2 | 191 | Borgstroem Sigurd Olav | 2002 | Randaberg | 25 m | 2:18.22 | ||
3 | 273 | Rennesund Lucas | 2002 | Porsgrunn | 25 m | 2:19.47 | ||
4 | 567 | Jørgensen Christian | 2002 | STRUER | 0233AR | 25 m | 2:36.05 | |
5 | 558 | Magnusson William | 2002 | Porsgrunn | 25 m | 2:52.03 | ||
6 | 660 | Langkjær Mikkel | 2002 | BRÆDSTRUP | 0213AT | 25 m | 2:53.37 |
Årg. 2000-2001 |
1 | 153 | Aateigen Dennis | 2001 | SKTEAM SØR | 25 m | 2:02.36 | ||
2 | 247 | Schiby Thomas | 2001 | AALBORG | 0181AF | 25 m | 2:12.59 | |
3 | 265 | Valdar Anders | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 2:18.14 | ||
4 | 263 | Rasmussen Magnus | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 2:20.82 | ||
5 | 282 | Abildgaard Rasmus | 2000 | AABYBRO | 0015AM | 25 m | 2:28.13 | |
6 | 376 | Werther Mads L. | 2000 | NORD | 0045AF | 25 m | 2:47.64 |
Årg. 0-1999 |
1 | 388 | Larsen Simon Vingolf | 1998 | ESBJERG | 9807AA | 25 m | 2:00.75 | |
2 | 20 | Neerland Simon | 1999 | TEAMSØRMSK | 25 m | 2:06.64 | ||
3 | 189 | Borgstroem Halvor Arne | 1997 | Randaberg | 25 m | 2:07.34 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 27 september 2017 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:14 |
Løb 24, 200m Rygsvømning Damer |
Mie Ø. Nielsen, 2.08.56, Aalborg, 2013 |
Løbssponsor: |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2006-2018 |
1 | 72 | Jochumsen Sophia | 2006 | VEJLE | 0642AE | 25 m | 3:13.86 | |
2 | 99 | Javnes Mari Riiser | 2006 | Vågsbygd | 25 m | 3:27.91 | ||
3 | 625 | Rebouh Nora Louise | 2006 | HOLSTEBRO | 0626AQ | 25 m | 3:29.95 | |
4 | 612 | Lindholm Mille Dahl | 2006 | HOLSTEBRO | 0662AK | 25 m |
Årg. 2005-2005 |
1 | 268 | Pepevnik Samantha | 2005 | Porsgrunn | 25 m | 2:43.33 | ||
2 | 243 | Olesen Laura S. | 2005 | AALBORG | 0538AA | 25 m | 2:48.44 | |
3 | 116 | Holstein Mette | 2005 | SILKEBORG | 0552AI | 25 m | 2:56.26 | |
4 | 598 | Brixen Mille Broholm | 2005 | HOLSTEBRO | 0504AG | 25 m | 3:00.95 | |
5 | 82 | Rainer Laura Frost | 2005 | VEJLE | 0542AK | 25 m | 3:04.25 | |
6 | 78 | Moberg Emilie | 2005 | VEJLE | 0534AI | 25 m | 3:06.42 | |
7 | 613 | Løh Laura | 2005 | HOLSTEBRO | 0524AM | 25 m | 3:07.41 | |
8 | 118 | Kristensen Freja Buchholt | 2005 | SILKEBORG | 0564AS | 25 m | 3:07.45 | |
9 | 229 | Jensen Jazmin | 2005 | AALBORG | 0584AA | 25 m | 3:07.77 | |
10 | 595 | Bay Cecilie Jinshun Leth | 2005 | HOLSTEBRO | 0514AU | 25 m | 3:18.75 | |
11 | 312 | Halle Caden | 2005 | ODDER | 0596AS | 25 m | 3:20.21 | |
12 | 535 | Høgh Josefine | 2005 | S 68 | 0588AD | 25 m | 3:20.77 | |
13 | 580 | Hagen Alma van der | 2005 | Farsund SK | 25 m | 3:45.14 | ||
14 | 121 | Lauritzen Annabella Marie | 2005 | SILKEBORG | 0586AG | 25 m | ||
15 | 607 | Jensen Maja Fjordside | 2005 | HOLSTEBRO | 0548AM | 25 m | ||
16 | 610 | Krabbe Karoline Andersen | 2005 | HOLSTEBRO | 0524AQ | 25 m | ||
17 | 615 | Pedersen Amalie Lind | 2005 | HOLSTEBRO | 0598AV | 25 m |
Årg. 2004-2004 |
1 | 192 | Borgstroem Ingrid Elise | 2004 | Randaberg | 25 m | 2:25.40 | ||
2 | 68 | Hingebjerg Cecilie | 2004 | VEJLE | 0414AD | 25 m | 2:36.58 | |
3 | 633 | Aagaard Sia | 2004 | AAS | 0434AB | 25 m | 2:39.68 | |
4 | 69 | Hvarre Mia | 2004 | VEJLE | 0498AH | 25 m | 2:41.45 | |
5 | 319 | Nielsen Kathrine Bech | 2004 | ODDER | 0432AJ | 25 m | 2:41.60 | |
6 | 66 | Gregersen Svava Kj. | 2004 | VEJLE | 0426AC | 25 m | 2:42.94 | |
7 | 16 | Rørvik Tiril | 2004 | Mandal SK | 25 m | 2:43.32 | ||
8 | 322 | Winther Maria Dyrhauge | 2004 | ODDER | 0468AN | 25 m | 2:49.76 | |
9 | 119 | Larsen Anne Lundorff | 2004 | SILKEBORG | 0466AB | 25 m | 2:50.86 | |
10 | 545 | Jørgensen Kirstine | 2004 | S 68 | 0422AR | 25 m | 2:52.89 | |
11 | 73 | Keren-Klaris Sophia | 2004 | VEJLE | 0428AF | 25 m | 2:58.97 | |
12 | 94 | Furuborg Emilie | 2004 | Vågsbygd | 25 m | 3:00.15 | ||
13 | 653 | Broch Victoria | 2004 | BRÆDSTRUP | 0404AI | 25 m | 3:01.15 | |
14 | 572 | Svensgaard Nanna | 2004 | STRUER | 0458AT | 25 m | 3:05.57 | |
15 | 627 | Winkel Louise Brendholdt | 2004 | HOLSTEBRO | 0498AN | 25 m | 3:07.99 | |
16 | 173 | Haveland Solveig | 2004 | Grimstad | 25 m | 3:16.07 | ||
17 | 3 | Fuglestveit Selma Netland | 2004 | Mandal SK | 25 m | 3:50.63 | ||
18 | 362 | Christensen Marie Martens | 2004 | NORD | 0424AK | 25 m | 3:52.50 | |
19 | 130 | Fossen Alice | 2004 | KristianSA | 25 m | |||
20 | 573 | Terp Anne | 2004 | STRUER | 0452AQ | 25 m |
Årg. 2003-2003 |
1 | 451 | Pruzljanin Selma | 2003 | THISTED | 0338AI | 25 m | 2:30.93 | |
2 | 248 | Stecher Emma | 2003 | AALBORG | 0316AJ | 25 m | 2:31.68 | |
3 | 541 | Høgsted Lærke | 2003 | S 68 | 0332AG | 25 m | 2:34.37 | |
4 | 364 | Gallop Nikoline V | 2003 | NORD | 0396AR | 25 m | 2:34.45 | |
5 | 590 | Thomsen Signe | 2003 | SMUT | 0304AS | 25 m | 2:35.75 | |
6 | 257 | Vie Ingrid | 2003 | Elverum | 25 m | 2:37.11 | ||
7 | 539 | Asmussen Lærke | 2003 | S 68 | 0306AN | 25 m | 2:38.38 | |
8 | 440 | Kjær Camilla | 2003 | THISTED | 0354AD | 25 m | 2:41.67 | |
9 | 138 | Madsen Maya | 2003 | KristianSA | 25 m | 2:59.77 | ||
10 | 617 | Pedersen Sille Busk | 2003 | HOLSTEBRO | 0364AS | 25 m | 3:00.79 | |
11 | 41 | Nielsen Louise Amanda | 2003 | IKAST | 0334AQ | 25 m | 3:06.20 | |
12 | 377 | Wigard Naja Laitinen | 2003 | NORD | 0356AZ | 25 m |
Årg. 2001-2002 |
1 | 238 | Lausen Mille Moeslund | 2002 | AALBORG | 0258AF | 25 m | 2:19.28 | |
2 | 459 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 25 m | 2:20.02 | |
3 | 182 | Munkacsi Menta | 2002 | Ullensaker | 25 m | 2:24.32 | ||
4 | 214 | Djørup Emma Ildal | 2002 | AALBORG | 0274AQ | 25 m | 2:25.27 | |
5 | 203 | Brøgger-Andersen Camilla | 2002 | AALBORG | 0246AQ | 25 m | 2:26.49 | |
6 | 88 | Fagge Cathrine Emilie | 2002 | TEAMSØRVSL | 25 m | 2:29.94 | ||
7 | 450 | Petersen Julie Kappel | 2002 | THISTED | 0282AN | 25 m | 2:31.33 | |
8 | 314 | Hingeberg Liv | 2001 | ODDER | 0154AK | 25 m | 2:35.71 | |
9 | 325 | Bruun Selma | 2001 | AGF | 0182AS | 25 m | 2:36.49 | |
10 | 297 | Larsen Emma Viborg | 2001 | AABYBRO | 0112AT | 25 m | 2:39.66 | |
11 | 444 | Lindemann-Larsen Lise | 2002 | THISTED | 0254AR | 25 m | 2:41.10 | |
12 | 22 | Andersen Julie B. | 2002 | IKAST | 0214AS | 25 m | 2:43.94 | |
13 | 638 | Jespersen Astrid Crone | 2002 | AAS | 0214AT | 25 m | 2:52.83 | |
14 | 38 | Krogh Caroline | 2002 | IKAST | 0226BA | 25 m | 3:08.96 | |
15 | 196 | Holdebrandt Hedda | 2002 | Lillesand | 25 m | 3:45.00 |
Årg. 0-2000 |
1 | 21 | Nilsen Tone Hartmark | 1998 | TEAMSØRMSK | 25 m | 2:24.26 | ||
2 | 150 | Svege Dina | 2000 | SKTEAM SØR | 25 m | 2:26.09 | ||
3 | 259 | Andersen Ine Marie | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 2:26.74 | ||
4 | 190 | Borgstroem Oda Kristine | 1999 | Randaberg | 25 m | 2:33.60 | ||
5 | 142 | Jensen Emma Johanne Rist | 1999 | SKTEAM SØR | 25 m | 2:34.64 | ||
6 | 667 | Christensen Laura | 1997 | NORD | 9708AY | 25 m | 2:58.66 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 27 september 2017 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:14 |
Løb 25, 4X50m Medley Herrer |
Aalborg, 1.44.36, 2015 |
Løbssponsor: Din Tøjmand |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2004-2018 |
1 | 629 | Aarhus Swim Drenge 1 | 2004 | AAS | 25 m | 2:05.00 | ||
2 | 221 | Aalborg Herrer 3 | 2004 | AALBORG | 25 m | 2:12.00 | ||
3 | 223 | Aalborg Herrer 4 | 2004 | AALBORG | 25 m | 2:16.00 | ||
4 | 413 | Thisted Drenge 2 | 2004 | THISTED | 25 m | 2:20.70 | ||
5 | 600 | Hsc Drenge Gr. 3 | 2004 | HOLSTEBRO | 25 m | 2:30.00 | ||
6 | 415 | Thisted Drenge 3 | 2006 | THISTED | 25 m | 2:50.00 |
Årg. 2002-2003 |
1 | 326 | Agf Drenge Årgang | 2003 | AGF | 25 m | 2:01.01 | ||
2 | 358 | Nord Drenge | 2002 | NORD | 25 m | 2:03.55 | ||
3 | 512 | S68 - Herrer 1 15 | 2002 | S 68 | 25 m | 2:05.00 | ||
4 | 132 | Kristiansand Sa G1 Jr. | 2002 | KristianSA | 25 m | 2:07.00 | ||
5 | 102 | Silkeborg Drenge | 2003 | SILKEBORG | 25 m | 2:07.58 | ||
6 | 46 | Esv Drenge1 | 2003 | VEJLE | 25 m | 2:10.00 | ||
7 | 411 | Thisted Drenge 1 | 2002 | THISTED | 25 m | 2:10.40 | ||
8 | 602 | Hsc Drenge Gr.2 | 2003 | HOLSTEBRO | 25 m | 2:12.00 | ||
9 | 306 | Odder Drenge 2 | 2003 | ODDER | 25 m | 2:13.00 | ||
10 | 48 | Esv Drenge2 | 2003 | VEJLE | 25 m | 2:15.00 | ||
11 | 50 | Esv Drenge3 | 2003 | VEJLE | 25 m | 2:20.00 | ||
12 | 285 | Aabybro Fireballs | 2003 | AABYBRO | 25 m | 2:25.00 | ||
13 | 184 | Ullensakersvømmer G1 Jr. | 2003 | Ullensaker | 25 m | 2:45.54 | ||
14 | 525 | S68 - Herrer 2 25 | 2003 | S 68 | 25 m | 2:53.00 | ||
15 | 10 | Mandal SK G2 Jr. | 2003 | Mandal SK | 25 m | |||
16 | 275 | SK Poseidon Grp. 2 | 2002 | Porsgrunn | 25 m | |||
17 | 670 | Isk Boys | 2002 | IKAST | 25 m |
Årg. 0-2001 |
1 | 389 | Esbjerg Gutter | 1998 | ESBJERG | 25 m | 1:44.50 | ||
2 | 154 | SK Team Sør 1 | 1999 | SKTEAM SØR | 25 m | 1:47.71 | ||
3 | 218 | Aaborg Herrer 1 | 2000 | AALBORG | 25 m | 1:52.00 | ||
4 | 155 | SK Team Sør 2 | 1999 | SKTEAM SØR | 25 m | 1:53.85 | ||
5 | 220 | Aalborg Herrer 2 | 2001 | AALBORG | 25 m | 2:01.00 | ||
6 | 279 | Aabybro Destroyers | 2000 | AABYBRO | 25 m | 2:09.00 | ||
7 | 304 | Odder Drenge | 2001 | ODDER | 25 m | 2:10.00 | ||
8 | 583 | Fsk Gutter | 1996 | Farsund SK | 25 m | 2:10.00 | ||
9 | 352 | Vågsbygd Gruppe 3 | 0 | Vågsbygd | 25 m | 2:27.00 | ||
10 | 8 | Mandal SK G1 Jr. | 2000 | Mandal SK | 25 m | |||
11 | 274 | SK Poseidon Grp. 1 | 1999 | Porsgrunn | 25 m | |||
12 | 649 | Bsk Drenge | 1998 | BRÆDSTRUP | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 01 oktober 2017 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:08 |
Løb 26, 4X50m Medley Damer |
Aalborg, 1.59.21, 2015 |
Løbssponsor: Den Gamle Slagter |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2005-2018 |
1 | 209 | Aalborg Damer 4 | 2005 | AALBORG | 25 m | 2:20.00 | ||
2 | 106 | Silkeborg Piger 2 | 2005 | SILKEBORG | 25 m | 2:28.80 | ||
3 | 211 | Aalborg Damer 5 | 2005 | AALBORG | 25 m | 2:30.00 | ||
4 | 620 | Hsc Piger Gr.3, 1 | 2005 | HOLSTEBRO | 25 m | 2:30.00 | ||
5 | 30 | Isk Power Piger Gr. 3 | 2005 | IKAST | 25 m | 2:32.54 | ||
6 | 56 | Esv Piger 3 | 2005 | VEJLE | 25 m | 2:35.00 | ||
7 | 519 | S68 - Damer 1 26 | 2005 | S 68 | 25 m | 2:35.00 | ||
8 | 420 | Thisted Piger 3 | 2005 | THISTED | 25 m | 2:38.60 | ||
9 | 622 | Hsc Piger Gr.3, 2 | 2005 | HOLSTEBRO | 25 m | 2:40.00 | ||
10 | 421 | Thisted Piger 4 | 2007 | THISTED | 25 m | 3:05.00 | ||
11 | 31 | Isk Power Piger Gr. 3 | 2005 | IKAST | 25 m | |||
12 | 57 | Esv Piger 3 | 2005 | VEJLE | 25 m | |||
13 | 621 | Hsc Piger Gr.3, 1 | 2005 | HOLSTEBRO | 25 m |
Årg. 2003-2004 |
1 | 208 | Aalborg Damer 3 | 2003 | AALBORG | 25 m | 2:06.00 | ||
2 | 538 | S68 - Damer 3 26 | 2003 | S 68 | 25 m | 2:14.00 | ||
3 | 353 | Vågsbygd Gruppe 2 | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 2:14.29 | ||
4 | 360 | Nord Piger | 2003 | NORD | 25 m | 2:22.25 | ||
5 | 104 | Silkeborg Piger 1 | 2003 | SILKEBORG | 25 m | 2:22.81 | ||
6 | 544 | S68 - Damer 4 26 | 2003 | S 68 | 25 m | 2:23.00 | ||
7 | 52 | Esv Piger 1 | 2003 | VEJLE | 25 m | 2:25.00 | ||
8 | 618 | Hsc Piger Gr.2 | 2003 | HOLSTEBRO | 25 m | 2:25.00 | ||
9 | 54 | Esv Piger 2 | 2004 | VEJLE | 25 m | 2:30.00 | ||
10 | 291 | Aabybro Spinners | 2003 | AABYBRO | 25 m | 2:33.00 | ||
11 | 28 | Isk Sweet Chicks Gr. 2 | 2003 | IKAST | 25 m | 2:35.95 | ||
12 | 134 | Kristiansand Sa J1 Jr. 26 | 2003 | KristianSA | 25 m | 2:40.10 | ||
13 | 186 | Ullensakersvømmer J1 Jr. | 2003 | Ullensaker | 25 m | 2:52.56 | ||
14 | 532 | S68 - Damer 2 26 | 2004 | S 68 | 25 m | 3:10.00 | ||
15 | 210 | Aalborg Damer 4 | 2003 | AALBORG | 25 m | |||
16 | 586 | Fsk Jenter | 2003 | Farsund SK | 25 m | |||
17 | 632 | Aarhus Swim Piger 1 | 2004 | AAS | 25 m |
Årg. 0-2002 |
1 | 156 | SK Team Sør 1 | 1998 | SKTEAM SØR | 25 m | 2:02.52 | ||
2 | 205 | Aalborg Damer 1 | 2001 | AALBORG | 25 m | 2:06.00 | ||
3 | 416 | Thisted Piger 1 | 2002 | THISTED | 25 m | 2:07.80 | ||
4 | 207 | Aalborg Damer 2 | 2002 | AALBORG | 25 m | 2:10.00 | ||
5 | 631 | Aarhus Swim Piger 1 | 0 | AAS | 25 m | 2:16.00 | ||
6 | 332 | Agf Popstars | 2001 | AGF | 25 m | 2:17.89 | ||
7 | 296 | Aabybro Wild Beasts | 2001 | AABYBRO | 25 m | 2:22.00 | ||
8 | 308 | Odder Piger | 2001 | ODDER | 25 m | 2:24.00 | ||
9 | 418 | Thisted Piger 2 | 2002 | THISTED | 25 m | 2:26.50 | ||
10 | 551 | S68 - Damer 5 26 | 2002 | S 68 | 25 m | 2:28.00 | ||
11 | 26 | Isk Nice Lady Gr. 1 | 2002 | IKAST | 25 m | 2:30.30 | ||
12 | 584 | Fsk Jenter | 0 | Farsund SK | 25 m | 2:42.00 | ||
13 | 354 | Vågsbygd Gruppe 3 | 0 | Vågsbygd | 25 m | 2:45.30 | ||
14 | 12 | Mandal SK J1 Jr. | 0 | Mandal SK | 25 m | |||
15 | 276 | SK Poseidon Grp. 1 | 1999 | Porsgrunn | 25 m | |||
16 | 357 | Vågsbygd Gruppe 3 | 2001 | Vågsbygd | 25 m | |||
17 | 651 | Bsk Piger | 1997 | BRÆDSTRUP | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 01 oktober 2017 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:08 |
Løb 27, 200m Frisvømning Herrer |
Frans Johannesen, 1.47.42, Esbjerg, 2014 |
Løbssponsor: |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2005-2018 |
1 | 313 | Hermansen Mads Emil R. | 2005 | ODDER | 0563AA | 25 m | 2:24.82 | |
2 | 439 | Jørgensen Sebastian | 2005 | THISTED | 0565AD | 25 m | 2:25.44 | |
3 | 226 | Ilic Inas | 2005 | AALBORG | 0591AE | 25 m | 2:26.94 | |
4 | 235 | Kobbelgaard Morten H. | 2005 | AALBORG | 0587AG | 25 m | 2:27.55 | |
5 | 252 | Voldbjerg Christoffer P. | 2005 | AALBORG | 0545AH | 25 m | 2:28.92 | |
6 | 127 | Togsverd Emil | 2005 | SILKEBORG | 0577AE | 25 m | 2:31.75 | |
7 | 64 | Eriksen Sebastian K | 2005 | VEJLE | 0503AK | 25 m | 2:38.42 | |
8 | 97 | Erklev Oskar | 2005 | Vågsbygd | 25 m | 2:41.75 | ||
9 | 564 | Hald Søren Winther | 2005 | STRUER | 0551AK | 25 m | 2:44.02 | |
10 | 65 | Funder Sofus | 2005 | VEJLE | 0543AL | 25 m | 2:50.95 | |
11 | 76 | Majgård Thor | 2005 | VEJLE | 0503AI | 25 m | 2:52.25 | |
12 | 180 | Jansen Michael | 2005 | Ullensaker | 25 m | 2:54.27 | ||
13 | 461 | Vesterby Philip | 2005 | THISTED | 0567AD | 25 m | 2:55.00 | |
14 | 81 | Poulsen Tobias Holt | 2005 | VEJLE | 0511AE | 25 m | 2:57.19 | |
15 | 183 | Toussi Christian | 2005 | Ullensaker | 25 m | 2:58.31 | ||
16 | 137 | Madsen Elias | 2006 | KristianSA | 25 m | 3:03.09 | ||
17 | 527 | Bendtsen Philip | 2005 | S 68 | 0535AK | 25 m | 3:08.07 | |
18 | 528 | Dalgaard Sebastian | 2005 | S 68 | 0533AK | 25 m | 3:13.62 | |
19 | 17 | Skar Noah | 2005 | Mandal SK | 25 m | 3:19.43 | ||
20 | 526 | Jørgensen Frederik | 2006 | S 68 | 0691AI | 25 m | 3:24.28 | |
21 | 569 | Mathiasen Frederik Bak | 2006 | STRUER | 0655AJ | 25 m | 3:37.77 |
Årg. 2004-2004 |
1 | 272 | Rennesund Julian | 2004 | Porsgrunn | 25 m | 2:16.34 | ||
2 | 95 | Oudalstøl Jonas | 2004 | Vågsbygd | 25 m | 2:19.91 | ||
3 | 642 | Rosenborg Lucas | 2004 | AAS | 0481AH | 25 m | 2:22.11 | |
4 | 77 | Mikkelsen Peter Kvorning | 2004 | VEJLE | 0499AC | 25 m | 2:22.63 | |
5 | 114 | Hansen Kasper | 2004 | SILKEBORG | 0433AG | 25 m | 2:24.09 | |
6 | 320 | Nielsen Tobias | 2004 | ODDER | 0497AB | 25 m | 2:25.67 | |
7 | 234 | Knakkergaard Asgar | 2004 | AALBORG | 0421AL | 25 m | 2:26.12 | |
8 | 171 | Andreassen Mats-Andre | 2004 | Grimstad | 25 m | 2:27.26 | ||
9 | 579 | Paturel Lucas S | 2004 | Farsund SK | 25 m | 2:27.29 | ||
10 | 446 | Mathiasen Asger | 2004 | THISTED | 0427AI | 25 m | 2:28.99 | |
11 | 4 | Haugstad Amund Helleren | 2004 | Mandal SK | 25 m | 2:30.54 | ||
12 | 239 | Lehmann Sebastian B | 2004 | AALBORG | 0439AF | 25 m | 2:31.15 | |
13 | 375 | Torp Andreas | 2004 | NORD | 0409AA | 25 m | 2:31.73 | |
14 | 577 | Wågbø Johan | 2004 | Farsund SK | 25 m | 2:31.81 | ||
15 | 232 | Johannesen Casper | 2004 | AALBORG | 0429AH | 25 m | 2:33.22 | |
16 | 460 | Sørensen Viktor Enevold | 2004 | THISTED | 0457AL | 25 m | 2:36.38 | |
17 | 79 | Neesgaard Sebastian | 2004 | VEJLE | 0425AH | 25 m | 2:37.41 | |
18 | 231 | Jensen Simon Kutsko | 2004 | AALBORG | 0435AJ | 25 m | 2:38.03 | |
19 | 609 | Kjeldsen Gustav K | 2004 | HOLSTEBRO | 0447AQ | 25 m | 2:39.76 | |
20 | 423 | Andersen Mads Sander | 2004 | THISTED | 25 m | 2:40.00 | ||
21 | 227 | Jacobsen Sebastian | 2004 | AALBORG | 0465AJ | 25 m | 2:46.28 | |
22 | 363 | Feldtmose Mathias Frahm | 2004 | NORD | 0425AL | 25 m | 2:46.45 | |
23 | 96 | Hille Aleksander | 2004 | Vågsbygd | 25 m | 2:46.92 | ||
24 | 311 | Degn Valdemar | 2004 | ODDER | 0417AJ | 25 m | 2:53.28 | |
25 | 18 | Spetland Sander | 2004 | Mandal SK | 25 m | 2:58.16 | ||
26 | 655 | Gold Harald | 2004 | BRÆDSTRUP | 25 m | 3:02.13 |
Årg. 2003-2003 |
1 | 62 | Elkjær Malthe | 2003 | VEJLE | 0367AF | 25 m | 2:07.03 | |
2 | 575 | Holteberg Martin | 2003 | Farsund SK | 25 m | 2:07.92 | ||
3 | 456 | Søndergaard Alex | 2003 | THISTED | 0365AJ | 25 m | 2:08.29 | |
4 | 23 | Bjørn Alexander L. | 2003 | IKAST | 0389AH | 25 m | 2:08.86 | |
5 | 513 | Rasmussen Kristian B. | 2003 | S 68 | 0349AG | 25 m | 2:10.16 | |
6 | 60 | Damsbo Daniel | 2003 | VEJLE | 0397AH | 25 m | 2:10.74 | |
7 | 369 | Knudsen Mathias | 2003 | NORD | 0369AI | 25 m | 2:10.87 | |
8 | 331 | Køfer Rasmus Pilegaard | 2003 | AGF | 0317AD | 25 m | 2:11.23 | |
9 | 316 | Johnsen Kasper | 2003 | ODDER | 0357AC | 25 m | 2:13.22 | |
10 | 109 | Elling Frederik Venø | 2003 | SILKEBORG | 0339AD | 25 m | 2:13.28 | |
11 | 113 | Gystad Marius | 2003 | SILKEBORG | 0313AK | 25 m | 2:13.71 | |
12 | 514 | Højbjerg Niklas | 2003 | S 68 | 0361AO | 25 m | 2:16.17 | |
13 | 63 | Ellekjær Lauritz Baad | 2003 | VEJLE | 0323AG | 25 m | 2:17.05 | |
14 | 267 | Olsen Erik Vinje | 2003 | Porsgrunn | 25 m | 2:17.47 | ||
15 | 264 | Amodt Andreas I. | 2003 | Porsgrunn | 25 m | 2:20.83 | ||
16 | 286 | Nørgaard Rasmus Rank | 2003 | AABYBRO | 0369AL | 25 m | 2:22.23 | |
17 | 454 | Stilling Mikkel | 2003 | THISTED | 0347AO | 25 m | 2:22.88 | |
18 | 179 | Eriksen Sebastian | 2003 | Ullensaker | 25 m | 2:22.92 | ||
19 | 335 | Toft Markus | 2003 | AGF | 0377AK | 25 m | 2:25.89 | |
20 | 19 | Syvertsen Kristoffer | 2003 | Mandal SK | 25 m | 2:26.27 | ||
21 | 643 | Sejr Valdemar Vind | 2003 | AAS | 0329AG | 25 m | 2:28.44 | |
22 | 315 | Johnsen Alexander | 2003 | ODDER | 0397AC | 25 m | 2:28.72 | |
23 | 559 | Ingebretsen Simen | 2003 | Porsgrunn | 25 m | 2:30.26 | ||
24 | 288 | Toft Jacob | 2003 | AABYBRO | 0357AK | 25 m | 2:35.31 | |
25 | 604 | Frøjk Joachim Norup | 2003 | HOLSTEBRO | 0311AP | 25 m | 2:40.51 | |
26 | 80 | Nguyen Kim Doan | 2003 | VEJLE | 0381AH | 25 m | 2:41.57 | |
27 | 323 | Wirring Markus | 2003 | ODDER | 0353AQ | 25 m | 2:43.67 | |
28 | 289 | Abildgaard Jonas | 2003 | AABYBRO | 0381AM | 25 m | 2:44.45 | |
29 | 570 | Olesen Oskar Møller | 2003 | STRUER | 0333AR | 25 m | 2:47.20 | |
30 | 15 | Neerland Filip | 2003 | Mandal SK | 25 m | 2:54.60 | ||
31 | 452 | Roderick Johan | 2003 | THISTED | 0331AL | 25 m | 2:56.95 | |
32 | 7 | Lindland Sturla | 2003 | Mandal SK | 25 m | 3:07.99 |
Årg. 2002-2002 |
1 | 217 | Frost Oliver Nørgaard | 2002 | AALBORG | 0299AL | 25 m | 1:57.72 | |
2 | 442 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 25 m | 2:00.35 | |
3 | 191 | Borgstroem Sigurd Olav | 2002 | Randaberg | 25 m | 2:03.76 | ||
4 | 144 | Klausen Andreas Håbesland | 2002 | SKTEAM SØR | 25 m | 2:04.17 | ||
5 | 129 | Busterud Sander Trondsen | 2002 | KristianSA | 25 m | 2:05.63 | ||
6 | 273 | Rennesund Lucas | 2002 | Porsgrunn | 25 m | 2:07.75 | ||
7 | 175 | Bernstein Theodor Sandvad | 2002 | Grimstad | 25 m | 2:11.07 | ||
8 | 372 | Nørgaard Ruben | 2002 | NORD | 0225AF | 25 m | 2:15.27 | |
9 | 567 | Jørgensen Christian | 2002 | STRUER | 0233AR | 25 m | 2:18.94 | |
10 | 256 | Søstuen Martin Kregnes | 2002 | Elverum | 25 m | 2:19.60 | ||
11 | 310 | Bundgaard Nicholas | 2002 | ODDER | 0249AI | 25 m | 2:24.40 | |
12 | 654 | Gold Anton | 2002 | BRÆDSTRUP | 0235AS | 25 m | 2:32.72 | |
13 | 558 | Magnusson William | 2002 | Porsgrunn | 25 m | 2:35.26 | ||
14 | 660 | Langkjær Mikkel | 2002 | BRÆDSTRUP | 0213AT | 25 m | 2:37.03 |
Årg. 2000-2001 |
1 | 153 | Aateigen Dennis | 2001 | SKTEAM SØR | 25 m | 1:53.27 | ||
2 | 265 | Valdar Anders | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 2:01.44 | ||
3 | 240 | Nørgaard Marius | 2001 | AALBORG | 0115AC | 25 m | 2:02.11 | |
4 | 237 | Langley Lawrence | 2001 | AALBORG | 0125AI | 25 m | 2:02.15 | |
5 | 241 | Nørgaard Rune | 2000 | AALBORG | 0097AF | 25 m | 2:02.22 | |
6 | 143 | Jensen Ole Marius Rist | 2001 | SKTEAM SØR | 25 m | 2:03.24 | ||
7 | 263 | Rasmussen Magnus | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 2:06.33 | ||
8 | 530 | Frost Hjalte Lillevik | 2001 | S 68 | 0189AL | 25 m | 2:07.24 | |
9 | 1 | Bjerkan Mons Eirik | 2001 | TEAMSØRMSK | 25 m | 2:08.46 | ||
10 | 330 | Kjærgaard Valdemar | 2001 | AGF | 0149AM | 25 m | 2:08.71 | |
11 | 260 | Skjærum William | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 2:09.72 | ||
12 | 376 | Werther Mads L. | 2000 | NORD | 0045AF | 25 m | 2:10.67 | |
13 | 329 | Hougaard Andreas | 2000 | AGF | 0007AO | 25 m | 2:11.05 | |
14 | 282 | Abildgaard Rasmus | 2000 | AABYBRO | 0015AM | 25 m | 2:11.80 | |
15 | 663 | Versteegen Robert | 2001 | BRÆDSTRUP | 0107AS | 25 m | 2:16.19 | |
16 | 531 | Jensen Christoffer Juul | 2001 | S 68 | 0101AS | 25 m | 2:17.89 | |
17 | 255 | Sol Rick | 2001 | Elverum | 25 m | 2:18.06 | ||
18 | 435 | Hovmark Christian | 2001 | THISTED | 0155AF | 25 m | 2:18.55 | |
19 | 280 | Elvensø Victor Borgen | 2001 | AABYBRO | 0119AR | 25 m | 2:18.93 | |
20 | 281 | Andersen Simon | 2000 | AABYBRO | 0069AK | 25 m | 2:19.14 | |
21 | 283 | Mikkelsen Anders | 2001 | AABYBRO | 0105AS | 25 m | 2:37.27 |
Årg. 0-1999 |
1 | 464 | Johannessen Frans | 1992 | TRITON B | 9277AB | 25 m | 1:46.18 | |
2 | 385 | Gadgaard Mikkel | 1999 | ESBJERG | 9923AA | 25 m | 1:48.47 | |
3 | 388 | Larsen Simon Vingolf | 1998 | ESBJERG | 9807AA | 25 m | 1:51.05 | |
4 | 387 | Jørgensen Christian Holm | 1999 | ESBJERG | 9973AK | 25 m | 1:51.84 | |
5 | 141 | Hope Johannes | 1999 | SKTEAM SØR | 25 m | 1:54.43 | ||
6 | 147 | Phillipson Hadrian | 1999 | SKTEAM SØR | 25 m | 1:55.70 | ||
7 | 271 | Frantzen Fredrik | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 1:57.54 | ||
8 | 568 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 2:33.97 | |
9 | 656 | Hansen Anders Ballisager | 1998 | BRÆDSTRUP | 9863AU | 25 m | 2:35.83 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 27 september 2017 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:14 |
Løb 28, 200m Frisvømning Damer |
Mie Ø. Nielsen 1.57.02, Aalborg, 2013 |
Løbssponsor: |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2006-2018 |
1 | 233 | Kjelstrup Karoline | 2006 | AALBORG | 0634AK | 25 m | 2:34.40 | |
2 | 44 | Thormann Katrine Bøeg | 2006 | IKAST | 0692AD | 25 m | 2:38.36 | |
3 | 72 | Jochumsen Sophia | 2006 | VEJLE | 0642AE | 25 m | 2:51.01 | |
4 | 225 | Hyltoft Caroline Lærke | 2006 | AALBORG | 0678AO | 25 m | 2:51.43 | |
5 | 86 | Windfeld Ann-Katrine | 2006 | VEJLE | 0634AD | 25 m | 2:51.66 | |
6 | 101 | Vestberg Helene | 2006 | Vågsbygd | 25 m | 2:55.48 | ||
7 | 99 | Javnes Mari Riiser | 2006 | Vågsbygd | 25 m | 3:01.19 | ||
8 | 140 | Trøite Sarah A. | 2006 | KristianSA | 25 m | 3:03.52 | ||
9 | 625 | Rebouh Nora Louise | 2006 | HOLSTEBRO | 0626AQ | 25 m | 3:07.83 | |
10 | 594 | Bach Anna | 2006 | HOLSTEBRO | 0694AF | 25 m | 3:13.26 | |
11 | 67 | Hansen Laura Vibe | 2006 | VEJLE | 0688AC | 25 m | 3:21.18 | |
12 | 582 | Nilsen Jessie Ann | 2006 | Farsund SK | 25 m | 3:25.48 | ||
13 | 534 | Nættermann Patricia | 2007 | S 68 | 0704AG | 25 m | 3:25.95 | |
14 | 533 | Jørgensen Sofia | 2006 | S 68 | 0638AM | 25 m | 3:30.03 |
Årg. 2005-2005 |
1 | 268 | Pepevnik Samantha | 2005 | Porsgrunn | 25 m | 2:28.33 | ||
2 | 334 | Sejr Malou | 2005 | AGF | 0572AB | 25 m | 2:29.15 | |
3 | 24 | Bjørn Weronika L. | 2005 | IKAST | 0524AG | 25 m | 2:33.68 | |
4 | 116 | Holstein Mette | 2005 | SILKEBORG | 0552AI | 25 m | 2:36.52 | |
5 | 128 | Tolderlund Amalie | 2005 | SILKEBORG | 0586AR | 25 m | 2:36.94 | |
6 | 199 | Bager Mathilde | 2005 | AALBORG | 0524AN | 25 m | 2:37.14 | |
7 | 32 | Holme Sofie Dyg | 2005 | IKAST | 0598AO | 25 m | 2:37.23 | |
8 | 425 | Bach Tilde Søe | 2005 | THISTED | 0524AH | 25 m | 2:37.29 | |
9 | 598 | Brixen Mille Broholm | 2005 | HOLSTEBRO | 0504AG | 25 m | 2:40.22 | |
10 | 36 | Jensen Signe Vestergaard | 2005 | IKAST | 0538AM | 25 m | 2:41.59 | |
11 | 85 | Svensen Silke Bruun | 2005 | VEJLE | 0568AJ | 25 m | 2:44.85 | |
12 | 181 | Kletvang Stina | 2005 | Ullensaker | 25 m | 2:45.15 | ||
13 | 436 | Hovmark Ida | 2005 | THISTED | 0528AG | 25 m | 2:45.19 | |
14 | 366 | Iversen Karoline | 2005 | NORD | 0528AM | 25 m | 2:47.30 | |
15 | 596 | Bjerre Sofie | 2005 | HOLSTEBRO | 0514AN | 25 m | 2:47.84 | |
16 | 591 | Vorgod Liva Lauridsen | 2005 | SMUT | 0566AR | 25 m | 2:50.22 | |
17 | 295 | Jensen Ophelia Kronborg | 2005 | AABYBRO | 0508AW | 25 m | 2:51.51 | |
18 | 613 | Løh Laura | 2005 | HOLSTEBRO | 0524AM | 25 m | 2:51.95 | |
19 | 523 | Asmussen Mie | 2005 | S 68 | 0554AN | 25 m | 2:54.59 | |
20 | 75 | Kronborg Sophie | 2005 | VEJLE | 0532AU | 25 m | 2:54.95 | |
21 | 437 | Jensen Amalie Nyvang | 2005 | THISTED | 0526AM | 25 m | 2:55.30 | |
22 | 535 | Høgh Josefine | 2005 | S 68 | 0588AD | 25 m | 2:58.17 | |
23 | 82 | Rainer Laura Frost | 2005 | VEJLE | 0542AK | 25 m | 3:00.40 | |
24 | 39 | Krogh Katrine | 2005 | IKAST | 0526AQ | 25 m | 3:04.96 | |
25 | 595 | Bay Cecilie Jinshun Leth | 2005 | HOLSTEBRO | 0514AU | 25 m | 3:07.84 | |
26 | 98 | Horverak Sofie | 2005 | Vågsbygd | 25 m | 3:11.89 | ||
27 | 78 | Moberg Emilie | 2005 | VEJLE | 0534AI | 25 m | 3:17.51 | |
28 | 14 | Misje Louise Ringsø | 2005 | Mandal SK | 25 m | 3:19.77 | ||
29 | 2 | Fuglestvei Hennie Netland | 2005 | Mandal SK | 25 m | 3:25.94 | ||
30 | 580 | Hagen Alma van der | 2005 | Farsund SK | 25 m | 3:30.00 | ||
31 | 312 | Halle Caden | 2005 | ODDER | 0596AS | 25 m | ||
32 | 606 | Iversen Anne Vorup | 2005 | HOLSTEBRO | 0504AU | 25 m | ||
33 | 610 | Krabbe Karoline Andersen | 2005 | HOLSTEBRO | 0524AQ | 25 m | ||
34 | 615 | Pedersen Amalie Lind | 2005 | HOLSTEBRO | 0598AV | 25 m |
Årg. 2004-2004 |
1 | 228 | Jensen Emma Kutsko | 2004 | AALBORG | 0458AO | 25 m | 2:13.39 | |
2 | 66 | Gregersen Svava Kj. | 2004 | VEJLE | 0426AC | 25 m | 2:18.19 | |
3 | 213 | Danielsen Laura Rønn | 2004 | AALBORG | 0404AP | 25 m | 2:21.26 | |
4 | 328 | Granild Ane Kirstine | 2004 | AGF | 0412AP | 25 m | 2:23.03 | |
5 | 324 | Birkebæk Cathrine | 2004 | AGF | 0478AG | 25 m | 2:23.90 | |
6 | 573 | Terp Anne | 2004 | STRUER | 0452AQ | 25 m | 2:26.60 | |
7 | 69 | Hvarre Mia | 2004 | VEJLE | 0498AH | 25 m | 2:27.17 | |
8 | 547 | Kjærsgaard Lærke | 2004 | S 68 | 0488AQ | 25 m | 2:27.61 | |
9 | 16 | Rørvik Tiril | 2004 | Mandal SK | 25 m | 2:28.41 | ||
10 | 636 | Hjort Eva | 2004 | AAS | 0452AE | 25 m | 2:29.06 | |
11 | 319 | Nielsen Kathrine Bech | 2004 | ODDER | 0432AJ | 25 m | 2:31.95 | |
12 | 73 | Keren-Klaris Sophia | 2004 | VEJLE | 0428AF | 25 m | 2:33.47 | |
13 | 124 | Nedergaard Pernille | 2004 | SILKEBORG | 0414AU | 25 m | 2:35.79 | |
14 | 119 | Larsen Anne Lundorff | 2004 | SILKEBORG | 0466AB | 25 m | 2:36.35 | |
15 | 94 | Furuborg Emilie | 2004 | Vågsbygd | 25 m | 2:36.47 | ||
16 | 322 | Winther Maria Dyrhauge | 2004 | ODDER | 0468AN | 25 m | 2:39.43 | |
17 | 574 | Bjørnestad Tuva | 2004 | Farsund SK | 25 m | 2:43.92 | ||
18 | 627 | Winkel Louise Brendholdt | 2004 | HOLSTEBRO | 0498AN | 25 m | 2:45.73 | |
19 | 545 | Jørgensen Kirstine | 2004 | S 68 | 0422AR | 25 m | 2:46.66 | |
20 | 188 | Aamodt Tomine | 2004 | Ullensaker | 25 m | 2:47.35 | ||
21 | 443 | Kristensen Ida | 2004 | THISTED | 0498AQ | 25 m | 2:48.53 | |
22 | 362 | Christensen Marie Martens | 2004 | NORD | 0424AK | 25 m | 2:48.88 | |
23 | 177 | Aulie Maja Rogn | 2004 | Ullensaker | 25 m | 2:49.40 | ||
24 | 173 | Haveland Solveig | 2004 | Grimstad | 25 m | 2:53.27 | ||
25 | 653 | Broch Victoria | 2004 | BRÆDSTRUP | 0404AI | 25 m | 2:54.76 | |
26 | 550 | Holt Line Grøndved | 2004 | S 68 | 0492AY | 25 m | 2:58.17 | |
27 | 608 | Jensen Maria Nedergaard | 2004 | HOLSTEBRO | 0438AS | 25 m | 2:58.68 | |
28 | 572 | Svensgaard Nanna | 2004 | STRUER | 0458AT | 25 m | 2:58.89 | |
29 | 614 | Nørfjand Katrine | 2004 | HOLSTEBRO | 0424BA | 25 m | 3:05.16 | |
30 | 3 | Fuglestveit Selma Netland | 2004 | Mandal SK | 25 m | 3:14.22 | ||
31 | 35 | Jensen Maria Fiil | 2004 | IKAST | 0446AW | 25 m | 3:17.15 | |
32 | 661 | Lindberg Sofie | 2004 | BRÆDSTRUP | 0448AX | 25 m |
Årg. 2003-2003 |
1 | 541 | Høgsted Lærke | 2003 | S 68 | 0332AG | 25 m | 2:13.32 | |
2 | 451 | Pruzljanin Selma | 2003 | THISTED | 0338AI | 25 m | 2:15.41 | |
3 | 242 | Olesen Ida S | 2003 | AALBORG | 0356AA | 25 m | 2:16.21 | |
4 | 257 | Vie Ingrid | 2003 | Elverum | 25 m | 2:17.00 | ||
5 | 236 | Kristensen Karoline L. | 2003 | AALBORG | 0326AQ | 25 m | 2:19.88 | |
6 | 364 | Gallop Nikoline V | 2003 | NORD | 0396AR | 25 m | 2:21.71 | |
7 | 93 | Hammerstrøm Tirill | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 2:23.66 | ||
8 | 367 | Iversen Matilde | 2003 | NORD | 0316AX | 25 m | 2:24.44 | |
9 | 590 | Thomsen Signe | 2003 | SMUT | 0304AS | 25 m | 2:25.00 | |
10 | 440 | Kjær Camilla | 2003 | THISTED | 0354AD | 25 m | 2:26.48 | |
11 | 539 | Asmussen Lærke | 2003 | S 68 | 0306AN | 25 m | 2:29.15 | |
12 | 659 | Klausen Sofie Trekær | 2003 | BRÆDSTRUP | 0364AD | 25 m | 2:30.12 | |
13 | 646 | Søgaard Liv Schmeltz | 2003 | AAS | 0364BB | 25 m | 2:30.17 | |
14 | 542 | Jensen Catherina Juul | 2003 | S 68 | 0326AX | 25 m | 2:32.24 | |
15 | 576 | Wågbø Andrea | 2003 | Farsund SK | 25 m | 2:32.52 | ||
16 | 34 | Jensen Karen Moos | 2003 | IKAST | 0324AM | 25 m | 2:34.22 | |
17 | 611 | Kristiansen Emilie | 2003 | HOLSTEBRO | 0348AY | 25 m | 2:38.02 | |
18 | 555 | Jensen Emma | 2003 | S 68 | 0322AT | 25 m | 2:40.91 | |
19 | 299 | Lindberg Sille | 2003 | AABYBRO | 0348BB | 25 m | 2:44.29 | |
20 | 548 | Christensen Pernille | 2003 | S 68 | 0308AR | 25 m | 2:45.89 | |
21 | 377 | Wigard Naja Laitinen | 2003 | NORD | 0356AZ | 25 m | 2:47.45 | |
22 | 565 | Hammer Sofia Lysgaard | 2003 | STRUER | 0394BC | 25 m | 2:50.48 | |
23 | 176 | Arntsen Henriette | 2003 | Ullensaker | 25 m | 2:55.95 | ||
24 | 665 | Pavelsen Nicoleta | 2003 | KristianSA | 25 m |
Årg. 2001-2002 |
1 | 203 | Brøgger-Andersen Camilla | 2002 | AALBORG | 0246AQ | 25 m | 2:08.18 | |
2 | 459 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 25 m | 2:08.61 | |
3 | 182 | Munkacsi Menta | 2002 | Ullensaker | 25 m | 2:12.89 | ||
4 | 214 | Djørup Emma Ildal | 2002 | AALBORG | 0274AQ | 25 m | 2:13.41 | |
5 | 368 | Jensen Charlotte S. | 2002 | NORD | 0242AF | 25 m | 2:17.37 | |
6 | 314 | Hingeberg Liv | 2001 | ODDER | 0154AK | 25 m | 2:18.08 | |
7 | 148 | Ruenes Othine | 2001 | SKTEAM SØR | 25 m | 2:18.84 | ||
8 | 552 | Kjærsgaard Maiken | 2002 | S 68 | 0296AN | 25 m | 2:20.52 | |
9 | 450 | Petersen Julie Kappel | 2002 | THISTED | 0282AN | 25 m | 2:23.39 | |
10 | 88 | Fagge Cathrine Emilie | 2002 | TEAMSØRVSL | 25 m | 2:23.87 | ||
11 | 297 | Larsen Emma Viborg | 2001 | AABYBRO | 0112AT | 25 m | 2:24.37 | |
12 | 658 | Harpøth Julia | 2002 | BRÆDSTRUP | 0208AX | 25 m | 2:25.13 | |
13 | 445 | Mardal Therese | 2002 | THISTED | 0224AY | 25 m | 2:25.36 | |
14 | 592 | Vorgod Signe Lauridsen | 2002 | SMUT | 0254BD | 25 m | 2:28.22 | |
15 | 444 | Lindemann-Larsen Lise | 2002 | THISTED | 0254AR | 25 m | 2:34.54 | |
16 | 647 | Sørensen Gro | 2002 | AAS | 0248BC | 25 m | 2:34.85 | |
17 | 298 | Treney Emma Rose | 2002 | AABYBRO | 0216AU | 25 m | 2:35.46 | |
18 | 254 | Rugsveen Hanne | 2002 | Elverum | 25 m | 2:43.10 | ||
19 | 300 | Kanstrup Julie Heby | 2002 | AABYBRO | 0284BA | 25 m | 2:44.59 | |
20 | 196 | Holdebrandt Hedda | 2002 | Lillesand | 25 m | 3:04.35 | ||
21 | 302 | Andreasen Anna | 2001 | AABYBRO | 0116BE | 25 m | 3:14.08 | |
22 | 325 | Bruun Selma | 2001 | AGF | 0182AS | 25 m |
Årg. 0-2000 |
1 | 190 | Borgstroem Oda Kristine | 1999 | Randaberg | 25 m | 2:06.84 | ||
2 | 151 | Tørnkvist Malene | 1998 | SKTEAM SØR | 25 m | 2:10.68 | ||
3 | 150 | Svege Dina | 2000 | SKTEAM SØR | 25 m | 2:10.95 | ||
4 | 259 | Andersen Ine Marie | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 2:12.41 | ||
5 | 149 | Tørnkvist Oda Sodefjed | 1998 | SKTEAM SØR | 25 m | 2:14.05 | ||
6 | 384 | Barkardottir Nanna Bjørk | 1998 | ESBJERG | 9846BE | 25 m | 2:20.17 | |
7 | 269 | Johnsson Margrethe | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 2:20.40 | ||
8 | 126 | Skov Amalie | 1999 | SILKEBORG | 9992AW | 25 m | 2:24.30 | |
9 | 662 | Sørensen Trine G. | 1997 | BRÆDSTRUP | 9752AR | 25 m | 2:25.81 | |
10 | 371 | Nielsen Karoline | 1997 | NORD | 9736AL | 25 m | 2:28.83 | |
11 | 261 | Sørensen Andrea | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 2:30.42 | ||
12 | 668 | Vinther Amalie | 1995 | THISTED | 9506AU | 25 m | 2:33.99 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 27 september 2017 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:14 |
Løb 29, 400m Medley Herrer |
Chris Christensen, 4.18.56, Herning, 2015 |
Løbssponsor: |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2004-2018 |
1 | 640 | Lindholm Frederik | 2004 | AAS | 0451AC | 25 m | 5:37.50 | |
2 | 318 | Jürgensen Sander Møller | 2004 | ODDER | 0461AB | 25 m | 5:40.93 | |
3 | 33 | Håkonsson Rasmus | 2004 | IKAST | 0449AH | 25 m | 5:52.80 | |
4 | 639 | Lamberg Viktor Lei | 2004 | AAS | 0477AE | 25 m | 6:13.16 | |
5 | 641 | Mikkelsen Mads | 2004 | AAS | 0491AC | 25 m | 6:19.30 | |
6 | 178 | Besenyi Istvan | 2004 | Ullensaker | 25 m | 6:29.37 |
Årg. 2002-2003 |
1 | 515 | Jonsson Elias Hanghøj | 2002 | S 68 | 0265AI | 25 m | 5:02.24 | |
2 | 152 | Ueland Ole Einar | 2003 | SKTEAM SØR | 25 m | 5:07.66 | ||
3 | 456 | Søndergaard Alex | 2003 | THISTED | 0365AJ | 25 m | 5:15.41 | |
4 | 370 | Kornum Christian | 2003 | NORD | 0323AH | 25 m | 5:17.88 | |
5 | 112 | Grann Emil Lykke | 2003 | SILKEBORG | 0391AK | 25 m | 5:19.26 | |
6 | 139 | Phillipson Titus | 2002 | KristianSA | 25 m | 5:29.98 | ||
7 | 321 | Søe Jacob Lyse | 2003 | ODDER | 0361AF | 25 m | 5:30.50 | |
8 | 448 | Nielsen Lau Kæseler | 2002 | THISTED | 0271AO | 25 m | 5:53.94 |
Årg. 0-2001 |
1 | 385 | Gadgaard Mikkel | 1999 | ESBJERG | 9923AA | 25 m | 4:16.13 | |
2 | 464 | Johannessen Frans | 1992 | TRITON B | 9277AB | 25 m | 4:19.01 | |
3 | 386 | Høgild Magnus B. | 1999 | ESBJERG | 9959AD | 25 m | 4:24.06 | |
4 | 189 | Borgstroem Halvor Arne | 1997 | Randaberg | 25 m | 4:27.76 | ||
5 | 201 | Bonde Christian | 2001 | AALBORG | 0193AM | 25 m | 4:55.61 | |
6 | 265 | Valdar Anders | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 4:55.95 | ||
7 | 111 | Gaardsted Frederik | 2001 | SILKEBORG | 0101AN | 25 m | 5:19.97 | |
8 | 317 | Jürgense Sebastian Møller | 2001 | ODDER | 0141AB | 25 m | 5:21.24 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 27 september 2017 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:14 |
Løb 30, 400m Medley Damer |
Katrine Holm Sørensen, 4.46.67, Esbjerg, 2013 |
Løbssponsor: |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2005-2018 |
1 | 45 | Romanski Fenja | 2005 | PINGVINEN | 0598AH | 25 m | 5:48.66 | |
2 | 249 | Thisted Louise Lie | 2005 | AALBORG | 0578AC | 25 m | 6:21.79 |
Årg. 2003-2004 |
1 | 248 | Stecher Emma | 2003 | AALBORG | 0316AJ | 25 m | 5:15.67 | |
2 | 192 | Borgstroem Ingrid Elise | 2004 | Randaberg | 25 m | 5:20.55 | ||
3 | 635 | Dige Laura Marie | 2004 | AAS | 0404AE | 25 m | 5:35.22 | |
4 | 244 | Petersen Anna Toft | 2004 | AALBORG | 0438AI | 25 m | 5:44.65 | |
5 | 68 | Hingebjerg Cecilie | 2004 | VEJLE | 0414AD | 25 m | 5:52.10 | |
6 | 542 | Jensen Catherina Juul | 2003 | S 68 | 0326AX | 25 m | 6:12.11 | |
7 | 138 | Madsen Maya | 2003 | KristianSA | 25 m | 6:14.03 |
Årg. 0-2002 |
1 | 190 | Borgstroem Oda Kristine | 1999 | Randaberg | 25 m | 5:02.66 | ||
2 | 424 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 25 m | 5:07.12 | |
3 | 459 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 25 m | 5:13.19 | |
4 | 266 | Johnsson Kristine | 2001 | Porsgrunn | 25 m | 5:25.07 | ||
5 | 200 | Bertelsen Anne Bøjstrup | 2002 | AALBORG | 0204AU | 25 m | 5:25.67 | |
6 | 455 | Sølvkjær Elisabeth | 2002 | THISTED | 0278AM | 25 m | 5:26.93 | |
7 | 667 | Christensen Laura | 1997 | NORD | 9708AY | 25 m | 6:02.21 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 27 september 2017 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:14 |
Løb 31, 100m Rygsvømning Herrer |
Petter Sjødal, 0.55.00, Norge, 2002 |
Løbssponsor: |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2005-2018 |
1 | 439 | Jørgensen Sebastian | 2005 | THISTED | 0565AD | 25 m | 1:15.56 | |
2 | 313 | Hermansen Mads Emil R. | 2005 | ODDER | 0563AA | 25 m | 1:16.10 | |
3 | 183 | Toussi Christian | 2005 | Ullensaker | 25 m | 1:19.41 | ||
4 | 599 | Drechsler Mads | 2005 | HOLSTEBRO | 0561AH | 25 m | 1:20.56 | |
5 | 226 | Ilic Inas | 2005 | AALBORG | 0591AE | 25 m | 1:20.63 | |
6 | 441 | Kjær Kristian | 2005 | THISTED | 0595AD | 25 m | 1:21.02 | |
7 | 64 | Eriksen Sebastian K | 2005 | VEJLE | 0503AK | 25 m | 1:21.93 | |
8 | 81 | Poulsen Tobias Holt | 2005 | VEJLE | 0511AE | 25 m | 1:26.06 | |
9 | 180 | Jansen Michael | 2005 | Ullensaker | 25 m | 1:28.27 | ||
10 | 461 | Vesterby Philip | 2005 | THISTED | 0567AD | 25 m | 1:34.58 | |
11 | 528 | Dalgaard Sebastian | 2005 | S 68 | 0533AK | 25 m | 1:38.37 | |
12 | 127 | Togsverd Emil | 2005 | SILKEBORG | 0577AE | 25 m | 1:39.34 | |
13 | 648 | Østerberg Gustav Dalby | 2005 | AAS | 0571AC | 25 m | 1:40.22 | |
14 | 433 | Hansen William | 2006 | THISTED | 0663AE | 25 m | 1:40.89 | |
15 | 597 | Borreskov Mikkel | 2005 | HOLSTEBRO | 0591AM | 25 m | 1:46.87 | |
16 | 526 | Jørgensen Frederik | 2006 | S 68 | 0691AI | 25 m | 1:46.94 | |
17 | 17 | Skar Noah | 2005 | Mandal SK | 25 m | 1:55.82 | ||
18 | 569 | Mathiasen Frederik Bak | 2006 | STRUER | 0655AJ | 25 m |
Årg. 2004-2004 |
1 | 640 | Lindholm Frederik | 2004 | AAS | 0451AC | 25 m | 1:11.42 | |
2 | 227 | Jacobsen Sebastian | 2004 | AALBORG | 0465AJ | 25 m | 1:11.93 | |
3 | 446 | Mathiasen Asger | 2004 | THISTED | 0427AI | 25 m | 1:12.14 | |
4 | 70 | Iversen Mads | 2004 | VEJLE | 0491AG | 25 m | 1:14.50 | |
5 | 579 | Paturel Lucas S | 2004 | Farsund SK | 25 m | 1:14.89 | ||
6 | 231 | Jensen Simon Kutsko | 2004 | AALBORG | 0435AJ | 25 m | 1:16.09 | |
7 | 232 | Johannesen Casper | 2004 | AALBORG | 0429AH | 25 m | 1:16.45 | |
8 | 432 | Hansen Gustav | 2004 | THISTED | 0415AM | 25 m | 1:18.03 | |
9 | 320 | Nielsen Tobias | 2004 | ODDER | 0497AB | 25 m | 1:18.66 | |
10 | 246 | Rijkhoff Joost | 2004 | AALBORG | 0499AB | 25 m | 1:19.00 | |
11 | 460 | Sørensen Viktor Enevold | 2004 | THISTED | 0457AL | 25 m | 1:22.98 | |
12 | 423 | Andersen Mads Sander | 2004 | THISTED | 25 m | 1:23.00 | ||
13 | 577 | Wågbø Johan | 2004 | Farsund SK | 25 m | 1:24.66 | ||
14 | 624 | Pilgaard Nikolaj | 2004 | HOLSTEBRO | 0413AH | 25 m | 1:25.71 | |
15 | 311 | Degn Valdemar | 2004 | ODDER | 0417AJ | 25 m | 1:25.92 | |
16 | 95 | Oudalstøl Jonas | 2004 | Vågsbygd | 25 m | 1:26.68 | ||
17 | 79 | Neesgaard Sebastian | 2004 | VEJLE | 0425AH | 25 m | 1:28.34 | |
18 | 18 | Spetland Sander | 2004 | Mandal SK | 25 m | 1:32.21 | ||
19 | 655 | Gold Harald | 2004 | BRÆDSTRUP | 25 m |
Årg. 2003-2003 |
1 | 513 | Rasmussen Kristian B. | 2003 | S 68 | 0349AG | 25 m | 1:04.66 | |
2 | 456 | Søndergaard Alex | 2003 | THISTED | 0365AJ | 25 m | 1:06.23 | |
3 | 316 | Johnsen Kasper | 2003 | ODDER | 0357AC | 25 m | 1:06.48 | |
4 | 337 | Zaccarin Sander Kudahl | 2003 | AGF | 0395AG | 25 m | 1:06.49 | |
5 | 109 | Elling Frederik Venø | 2003 | SILKEBORG | 0339AD | 25 m | 1:06.54 | |
6 | 23 | Bjørn Alexander L. | 2003 | IKAST | 0389AH | 25 m | 1:07.25 | |
7 | 336 | Wichmann Valdemar | 2003 | AGF | 0305AJ | 25 m | 1:09.08 | |
8 | 628 | Fenger Oliver | 2003 | VEJLE | 0303AO | 25 m | 1:10.50 | |
9 | 63 | Ellekjær Lauritz Baad | 2003 | VEJLE | 0323AG | 25 m | 1:11.99 | |
10 | 108 | Christensen Oliver | 2003 | SILKEBORG | 0373AK | 25 m | 1:13.72 | |
11 | 374 | Sander Nikolai | 2003 | NORD | 0371AF | 25 m | 1:14.04 | |
12 | 84 | Schaarup Sune | 2003 | VEJLE | 0359AG | 25 m | 1:14.27 | |
13 | 287 | Barslev Magnus Østergaard | 2003 | AABYBRO | 0323AQ | 25 m | 1:15.00 | |
14 | 454 | Stilling Mikkel | 2003 | THISTED | 0347AO | 25 m | 1:15.03 | |
15 | 125 | Riisgaard Jakob | 2003 | SILKEBORG | 0309AA | 25 m | 1:16.29 | |
16 | 115 | Hatting Asger | 2003 | SILKEBORG | 0303AK | 25 m | 1:16.31 | |
17 | 19 | Syvertsen Kristoffer | 2003 | Mandal SK | 25 m | 1:17.25 | ||
18 | 286 | Nørgaard Rasmus Rank | 2003 | AABYBRO | 0369AL | 25 m | 1:17.54 | |
19 | 288 | Toft Jacob | 2003 | AABYBRO | 0357AK | 25 m | 1:18.60 | |
20 | 626 | Svendsen Rasmus Remme | 2003 | HOLSTEBRO | 0337AO | 25 m | 1:19.78 | |
21 | 616 | Pedersen Rasmus | 2003 | HOLSTEBRO | 0305AM | 25 m | 1:21.20 | |
22 | 179 | Eriksen Sebastian | 2003 | Ullensaker | 25 m | 1:21.66 | ||
23 | 604 | Frøjk Joachim Norup | 2003 | HOLSTEBRO | 0311AP | 25 m | 1:22.63 | |
24 | 593 | Andersen Noah Lebæk | 2003 | HOLSTEBRO | 0347AL | 25 m | 1:24.18 | |
25 | 83 | Sandal Simon | 2003 | VEJLE | 0325AQ | 25 m | 1:27.61 | |
26 | 570 | Olesen Oskar Møller | 2003 | STRUER | 0333AR | 25 m | 1:31.22 | |
27 | 15 | Neerland Filip | 2003 | Mandal SK | 25 m | 1:33.24 | ||
28 | 123 | Mølgaard Mikkel | 2003 | SILKEBORG | 0333AQ | 25 m | 1:36.26 | |
29 | 303 | Haunstrup Victor | 2003 | AABYBRO | 0399AM | 25 m | 1:52.95 | |
30 | 7 | Lindland Sturla | 2003 | Mandal SK | 25 m | |||
31 | 59 | Boisen Valdemar Berggren | 2003 | VEJLE | 0389AR | 25 m | ||
32 | 516 | Mich Frederik Præstegaard | 2003 | S 68 | 25 m |
Årg. 2002-2002 |
1 | 442 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 25 m | 1:00.85 | |
2 | 144 | Klausen Andreas Håbesland | 2002 | SKTEAM SØR | 25 m | 1:07.77 | ||
3 | 372 | Nørgaard Ruben | 2002 | NORD | 0225AF | 25 m | 1:08.85 | |
4 | 42 | Nielsen Mathias M. | 2002 | IKAST | 0233AL | 25 m | 1:13.05 | |
5 | 131 | Johansen Birk Lee | 2002 | KristianSA | 25 m | 1:13.35 | ||
6 | 256 | Søstuen Martin Kregnes | 2002 | Elverum | 25 m | 1:16.03 | ||
7 | 310 | Bundgaard Nicholas | 2002 | ODDER | 0249AI | 25 m | 1:18.44 | |
8 | 660 | Langkjær Mikkel | 2002 | BRÆDSTRUP | 0213AT | 25 m | 1:20.69 | |
9 | 654 | Gold Anton | 2002 | BRÆDSTRUP | 0235AS | 25 m | 1:24.91 | |
10 | 448 | Nielsen Lau Kæseler | 2002 | THISTED | 0271AO | 25 m | 1:29.39 |
Årg. 2000-2001 |
1 | 143 | Jensen Ole Marius Rist | 2001 | SKTEAM SØR | 25 m | 1:03.97 | ||
2 | 330 | Kjærgaard Valdemar | 2001 | AGF | 0149AM | 25 m | 1:04.67 | |
3 | 258 | Kvandal Øystein | 2001 | Porsgrunn | 25 m | 1:08.66 | ||
4 | 253 | Rostoks Roberts | 2000 | Elverum | 25 m | 1:09.53 | ||
5 | 241 | Nørgaard Rune | 2000 | AALBORG | 0097AF | 25 m | 1:09.87 | |
6 | 6 | Håberg Lars Andreas | 2001 | Mandal SK | 25 m | 1:12.40 | ||
7 | 280 | Elvensø Victor Borgen | 2001 | AABYBRO | 0119AR | 25 m | 1:16.66 | |
8 | 663 | Versteegen Robert | 2001 | BRÆDSTRUP | 0107AS | 25 m | 1:33.14 | |
9 | 1 | Bjerkan Mons Eirik | 2001 | TEAMSØRMSK | 25 m |
Årg. 0-1999 |
1 | 388 | Larsen Simon Vingolf | 1998 | ESBJERG | 9807AA | 25 m | 55.05 | |
2 | 20 | Neerland Simon | 1999 | TEAMSØRMSK | 25 m | 56.82 | ||
3 | 271 | Frantzen Fredrik | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 1:01.77 | ||
4 | 664 | Mortensen Niels K. | 1995 | AGF | 9561AO | 25 m | 1:07.45 | |
5 | 581 | Paturel Leander S | 1996 | Farsund SK | 25 m | 1:11.22 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 27 september 2017 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:14 |
Løb 32, 100m Rygsvømning Damer |
Mie Ø. Nielsen, 0.59.78, Aalborg, 2013 |
Løbssponsor: |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2006-2018 |
1 | 72 | Jochumsen Sophia | 2006 | VEJLE | 0642AE | 25 m | 1:26.61 | |
2 | 86 | Windfeld Ann-Katrine | 2006 | VEJLE | 0634AD | 25 m | 1:30.89 | |
3 | 99 | Javnes Mari Riiser | 2006 | Vågsbygd | 25 m | 1:31.59 | ||
4 | 140 | Trøite Sarah A. | 2006 | KristianSA | 25 m | 1:33.18 | ||
5 | 294 | Rønnow Ida | 2006 | AABYBRO | 0658AE | 25 m | 1:35.76 | |
6 | 292 | Helt Therese J | 2006 | AABYBRO | 0658AK | 25 m | 1:35.82 | |
7 | 612 | Lindholm Mille Dahl | 2006 | HOLSTEBRO | 0662AK | 25 m | 1:39.13 | |
8 | 625 | Rebouh Nora Louise | 2006 | HOLSTEBRO | 0626AQ | 25 m | 1:39.21 | |
9 | 100 | Sagstuen Vilde Bratland | 2006 | Vågsbygd | 25 m | 1:43.03 | ||
10 | 67 | Hansen Laura Vibe | 2006 | VEJLE | 0688AC | 25 m | 1:44.01 | |
11 | 533 | Jørgensen Sofia | 2006 | S 68 | 0638AM | 25 m | 1:44.86 | |
12 | 536 | Sakic Selma Nygreen | 2006 | S 68 | 0662AS | 25 m | 1:46.87 | |
13 | 61 | Damsbo Ida | 2006 | VEJLE | 0684AO | 25 m | 1:49.91 | |
14 | 582 | Nilsen Jessie Ann | 2006 | Farsund SK | 25 m | 1:54.39 |
Årg. 2005-2005 |
1 | 334 | Sejr Malou | 2005 | AGF | 0572AB | 25 m | 1:17.12 | |
2 | 229 | Jensen Jazmin | 2005 | AALBORG | 0584AA | 25 m | 1:18.09 | |
3 | 522 | Fuglsang Anna Munk | 2005 | S 68 | 0538AI | 25 m | 1:19.58 | |
4 | 120 | Lauritsen Ester | 2005 | SILKEBORG | 0536AQ | 25 m | 1:20.39 | |
5 | 78 | Moberg Emilie | 2005 | VEJLE | 0534AI | 25 m | 1:20.68 | |
6 | 607 | Jensen Maja Fjordside | 2005 | HOLSTEBRO | 0548AM | 25 m | 1:20.89 | |
7 | 216 | Frost Cecilie Nørgaard | 2005 | AALBORG | 0598AM | 25 m | 1:21.32 | |
8 | 36 | Jensen Signe Vestergaard | 2005 | IKAST | 0538AM | 25 m | 1:22.25 | |
9 | 32 | Holme Sofie Dyg | 2005 | IKAST | 0598AO | 25 m | 1:23.44 | |
10 | 425 | Bach Tilde Søe | 2005 | THISTED | 0524AH | 25 m | 1:23.52 | |
11 | 128 | Tolderlund Amalie | 2005 | SILKEBORG | 0586AR | 25 m | 1:24.59 | |
12 | 110 | Friis Maja | 2005 | SILKEBORG | 0574AP | 25 m | 1:25.51 | |
13 | 295 | Jensen Ophelia Kronborg | 2005 | AABYBRO | 0508AW | 25 m | 1:26.66 | |
14 | 366 | Iversen Karoline | 2005 | NORD | 0528AM | 25 m | 1:26.80 | |
15 | 613 | Løh Laura | 2005 | HOLSTEBRO | 0524AM | 25 m | 1:27.66 | |
16 | 595 | Bay Cecilie Jinshun Leth | 2005 | HOLSTEBRO | 0514AU | 25 m | 1:28.10 | |
17 | 82 | Rainer Laura Frost | 2005 | VEJLE | 0542AK | 25 m | 1:28.79 | |
18 | 591 | Vorgod Liva Lauridsen | 2005 | SMUT | 0566AR | 25 m | 1:29.46 | |
19 | 437 | Jensen Amalie Nyvang | 2005 | THISTED | 0526AM | 25 m | 1:30.00 | |
20 | 181 | Kletvang Stina | 2005 | Ullensaker | 25 m | 1:30.47 | ||
21 | 75 | Kronborg Sophie | 2005 | VEJLE | 0532AU | 25 m | 1:31.91 | |
22 | 523 | Asmussen Mie | 2005 | S 68 | 0554AN | 25 m | 1:33.08 | |
23 | 58 | Barfoot Mette | 2005 | VEJLE | 0588AS | 25 m | 1:34.40 | |
24 | 312 | Halle Caden | 2005 | ODDER | 0596AS | 25 m | 1:34.46 | |
25 | 634 | Baumgartner Sara | 2005 | AAS | 0552AN | 25 m | 1:36.93 | |
26 | 520 | Michaelsen Cecilie | 2005 | S 68 | 25 m | 1:37.78 | ||
27 | 2 | Fuglestvei Hennie Netland | 2005 | Mandal SK | 25 m | 1:40.75 | ||
28 | 610 | Krabbe Karoline Andersen | 2005 | HOLSTEBRO | 0524AQ | 25 m | 1:42.53 | |
29 | 615 | Pedersen Amalie Lind | 2005 | HOLSTEBRO | 0598AV | 25 m | 1:43.16 | |
30 | 14 | Misje Louise Ringsø | 2005 | Mandal SK | 25 m | |||
31 | 521 | Gade Signe | 2005 | S 68 | 0598AQ | 25 m |
Årg. 2004-2004 |
1 | 192 | Borgstroem Ingrid Elise | 2004 | Randaberg | 25 m | 1:10.93 | ||
2 | 244 | Petersen Anna Toft | 2004 | AALBORG | 0438AI | 25 m | 1:11.88 | |
3 | 68 | Hingebjerg Cecilie | 2004 | VEJLE | 0414AD | 25 m | 1:11.91 | |
4 | 66 | Gregersen Svava Kj. | 2004 | VEJLE | 0426AC | 25 m | 1:12.00 | |
5 | 213 | Danielsen Laura Rønn | 2004 | AALBORG | 0404AP | 25 m | 1:13.11 | |
6 | 319 | Nielsen Kathrine Bech | 2004 | ODDER | 0432AJ | 25 m | 1:13.60 | |
7 | 633 | Aagaard Sia | 2004 | AAS | 0434AB | 25 m | 1:13.95 | |
8 | 69 | Hvarre Mia | 2004 | VEJLE | 0498AH | 25 m | 1:14.88 | |
9 | 73 | Keren-Klaris Sophia | 2004 | VEJLE | 0428AF | 25 m | 1:18.30 | |
10 | 322 | Winther Maria Dyrhauge | 2004 | ODDER | 0468AN | 25 m | 1:18.65 | |
11 | 545 | Jørgensen Kirstine | 2004 | S 68 | 0422AR | 25 m | 1:18.96 | |
12 | 124 | Nedergaard Pernille | 2004 | SILKEBORG | 0414AU | 25 m | 1:19.13 | |
13 | 653 | Broch Victoria | 2004 | BRÆDSTRUP | 0404AI | 25 m | 1:21.75 | |
14 | 136 | Lohne Camilla | 2004 | KristianSA | 25 m | 1:24.43 | ||
15 | 572 | Svensgaard Nanna | 2004 | STRUER | 0458AT | 25 m | 1:25.52 | |
16 | 574 | Bjørnestad Tuva | 2004 | Farsund SK | 25 m | 1:26.31 | ||
17 | 37 | Kristensen Ida | 2004 | IKAST | 0412AR | 25 m | 1:27.67 | |
18 | 661 | Lindberg Sofie | 2004 | BRÆDSTRUP | 0448AX | 25 m | 1:28.28 | |
19 | 428 | Christensen Ida Jul | 2004 | THISTED | 0496AN | 25 m | 1:29.31 | |
20 | 177 | Aulie Maja Rogn | 2004 | Ullensaker | 25 m | 1:31.05 | ||
21 | 188 | Aamodt Tomine | 2004 | Ullensaker | 25 m | 1:32.95 | ||
22 | 443 | Kristensen Ida | 2004 | THISTED | 0498AQ | 25 m | 1:34.23 | |
23 | 614 | Nørfjand Katrine | 2004 | HOLSTEBRO | 0424BA | 25 m | 1:39.98 | |
24 | 562 | Bach Else | 2004 | STRUER | 0422AZ | 25 m | 1:48.83 | |
25 | 16 | Rørvik Tiril | 2004 | Mandal SK | 25 m | |||
26 | 173 | Haveland Solveig | 2004 | Grimstad | 25 m |
Årg. 2003-2003 |
1 | 659 | Klausen Sofie Trekær | 2003 | BRÆDSTRUP | 0364AD | 25 m | 1:09.45 | |
2 | 93 | Hammerstrøm Tirill | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 1:11.13 | ||
3 | 539 | Asmussen Lærke | 2003 | S 68 | 0306AN | 25 m | 1:11.83 | |
4 | 257 | Vie Ingrid | 2003 | Elverum | 25 m | 1:11.99 | ||
5 | 590 | Thomsen Signe | 2003 | SMUT | 0304AS | 25 m | 1:12.11 | |
6 | 451 | Pruzljanin Selma | 2003 | THISTED | 0338AI | 25 m | 1:12.88 | |
7 | 364 | Gallop Nikoline V | 2003 | NORD | 0396AR | 25 m | 1:15.89 | |
8 | 117 | Høegh Dinah Løve | 2003 | SILKEBORG | 0306AU | 25 m | 1:18.04 | |
9 | 91 | Refstie Kristine | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 1:18.26 | ||
10 | 25 | Esbensen Marie Graff | 2003 | IKAST | 0336AT | 25 m | 1:19.77 | |
11 | 122 | Lindberg Selma | 2003 | SILKEBORG | 0354AU | 25 m | 1:20.47 | |
12 | 34 | Jensen Karen Moos | 2003 | IKAST | 0324AM | 25 m | 1:20.55 | |
13 | 546 | Winther Mille | 2003 | S 68 | 0346AW | 25 m | 1:21.52 | |
14 | 71 | Jæger Marie | 2003 | VEJLE | 0336AX | 25 m | 1:22.71 | |
15 | 41 | Nielsen Louise Amanda | 2003 | IKAST | 0334AQ | 25 m | 1:23.05 | |
16 | 195 | Hodnebrog Helene | 2003 | Lillesand | 25 m | 1:24.38 | ||
17 | 555 | Jensen Emma | 2003 | S 68 | 0322AT | 25 m | 1:24.76 | |
18 | 617 | Pedersen Sille Busk | 2003 | HOLSTEBRO | 0364AS | 25 m | 1:25.98 | |
19 | 565 | Hammer Sofia Lysgaard | 2003 | STRUER | 0394BC | 25 m | 1:27.51 | |
20 | 605 | Hoffmann Julie | 2003 | HOLSTEBRO | 0384BF | 25 m | 1:29.40 | |
21 | 293 | Troldborg Ida | 2003 | AABYBRO | 0372AS | 25 m | 1:29.76 | |
22 | 557 | Jakobsen Sofie | 2003 | S 68 | 0342BC | 25 m | 1:30.03 | |
23 | 377 | Wigard Naja Laitinen | 2003 | NORD | 0356AZ | 25 m | 1:30.30 | |
24 | 176 | Arntsen Henriette | 2003 | Ullensaker | 25 m | 1:35.74 | ||
25 | 665 | Pavelsen Nicoleta | 2003 | KristianSA | 25 m |
Årg. 2001-2002 |
1 | 459 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 25 m | 1:04.92 | |
2 | 238 | Lausen Mille Moeslund | 2002 | AALBORG | 0258AF | 25 m | 1:05.64 | |
3 | 245 | Poulsen Johanne Marie | 2001 | AALBORG | 0144AC | 25 m | 1:07.08 | |
4 | 88 | Fagge Cathrine Emilie | 2002 | TEAMSØRVSL | 25 m | 1:08.62 | ||
5 | 262 | Vidles Edle Irene | 2001 | Porsgrunn | 25 m | 1:08.90 | ||
6 | 270 | Pflug Jonette Kristiansen | 2001 | Porsgrunn | 25 m | 1:10.06 | ||
7 | 148 | Ruenes Othine | 2001 | SKTEAM SØR | 25 m | 1:10.77 | ||
8 | 450 | Petersen Julie Kappel | 2002 | THISTED | 0282AN | 25 m | 1:11.13 | |
9 | 444 | Lindemann-Larsen Lise | 2002 | THISTED | 0254AR | 25 m | 1:13.26 | |
10 | 325 | Bruun Selma | 2001 | AGF | 0182AS | 25 m | 1:13.71 | |
11 | 297 | Larsen Emma Viborg | 2001 | AABYBRO | 0112AT | 25 m | 1:13.84 | |
12 | 552 | Kjærsgaard Maiken | 2002 | S 68 | 0296AN | 25 m | 1:16.12 | |
13 | 87 | Schreiner Tuva | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 1:17.18 | ||
14 | 314 | Hingeberg Liv | 2001 | ODDER | 0154AK | 25 m | 1:17.88 | |
15 | 658 | Harpøth Julia | 2002 | BRÆDSTRUP | 0208AX | 25 m | 1:19.39 | |
16 | 455 | Sølvkjær Elisabeth | 2002 | THISTED | 0278AM | 25 m | 1:21.22 | |
17 | 638 | Jespersen Astrid Crone | 2002 | AAS | 0214AT | 25 m | 1:22.93 | |
18 | 254 | Rugsveen Hanne | 2002 | Elverum | 25 m | 1:23.80 | ||
19 | 592 | Vorgod Signe Lauridsen | 2002 | SMUT | 0254BD | 25 m | 1:24.51 | |
20 | 445 | Mardal Therese | 2002 | THISTED | 0224AY | 25 m | 1:25.26 | |
21 | 38 | Krogh Caroline | 2002 | IKAST | 0226BA | 25 m | 1:26.86 | |
22 | 300 | Kanstrup Julie Heby | 2002 | AABYBRO | 0284BA | 25 m | 1:27.28 | |
23 | 554 | Gadegaard Emma Oline | 2002 | S 68 | 0298AR | 25 m | 1:29.16 |
Årg. 0-2000 |
1 | 21 | Nilsen Tone Hartmark | 1998 | TEAMSØRMSK | 25 m | 1:03.15 | ||
2 | 142 | Jensen Emma Johanne Rist | 1999 | SKTEAM SØR | 25 m | 1:11.31 | ||
3 | 662 | Sørensen Trine G. | 1997 | BRÆDSTRUP | 9752AR | 25 m | 1:20.28 | |
4 | 668 | Vinther Amalie | 1995 | THISTED | 9506AU | 25 m | 1:33.13 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 27 september 2017 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:14 |
Løb 33, 200m Butterfly Herrer |
Victor B. Bromer, 1.54.47, Aalborg, 2014 |
Løbssponsor: |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2005-2018 |
1 | 97 | Erklev Oskar | 2005 | Vågsbygd | 25 m | 3:05.00 | ||
2 | 76 | Majgård Thor | 2005 | VEJLE | 0503AI | 25 m | 3:22.19 | |
3 | 564 | Hald Søren Winther | 2005 | STRUER | 0551AK | 25 m | 3:22.24 |
Årg. 2004-2004 |
1 | 171 | Andreassen Mats-Andre | 2004 | Grimstad | 25 m | 2:48.68 | ||
2 | 460 | Sørensen Viktor Enevold | 2004 | THISTED | 0457AL | 25 m | 3:02.03 | |
3 | 40 | Nielsen Jakob Møller | 2004 | IKAST | 0475AK | 25 m | 3:26.90 |
Årg. 2003-2003 |
1 | 575 | Holteberg Martin | 2003 | Farsund SK | 25 m | 2:30.10 | ||
2 | 60 | Damsbo Daniel | 2003 | VEJLE | 0397AH | 25 m | 2:37.65 | |
3 | 427 | Bager Nicklas | 2003 | THISTED | 0321AM | 25 m | 2:51.29 | |
4 | 369 | Knudsen Mathias | 2003 | NORD | 0369AI | 25 m | 2:55.53 | |
5 | 125 | Riisgaard Jakob | 2003 | SILKEBORG | 0309AA | 25 m |
Årg. 2002-2002 |
1 | 442 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 25 m | 2:19.64 | |
2 | 191 | Borgstroem Sigurd Olav | 2002 | Randaberg | 25 m | 2:23.63 | ||
3 | 515 | Jonsson Elias Hanghøj | 2002 | S 68 | 0265AI | 25 m | 2:23.73 | |
4 | 567 | Jørgensen Christian | 2002 | STRUER | 0233AR | 25 m | 2:59.95 |
Årg. 2000-2001 |
1 | 146 | Lohne Christoffer | 2001 | SKTEAM SØR | 25 m | 2:15.42 | ||
2 | 153 | Aateigen Dennis | 2001 | SKTEAM SØR | 25 m | 2:16.83 | ||
3 | 265 | Valdar Anders | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 2:22.00 | ||
4 | 376 | Werther Mads L. | 2000 | NORD | 0045AF | 25 m | 2:23.86 | |
5 | 255 | Sol Rick | 2001 | Elverum | 25 m | 2:29.81 | ||
6 | 531 | Jensen Christoffer Juul | 2001 | S 68 | 0101AS | 25 m | 2:34.08 | |
7 | 111 | Gaardsted Frederik | 2001 | SILKEBORG | 0101AN | 25 m | 2:34.77 | |
8 | 530 | Frost Hjalte Lillevik | 2001 | S 68 | 0189AL | 25 m | 2:44.61 |
Årg. 0-1999 |
1 | 189 | Borgstroem Halvor Arne | 1997 | Randaberg | 25 m | 2:05.71 | ||
2 | 664 | Mortensen Niels K. | 1995 | AGF | 9561AO | 25 m | 2:19.01 | |
3 | 145 | Klausen Fredrik Håbesland | 1999 | SKTEAM SØR | 25 m | 2:22.26 | ||
4 | 568 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 2:56.48 | |
5 | 141 | Hope Johannes | 1999 | SKTEAM SØR | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 27 september 2017 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:14 |
Løb 34, 200m Butterfly Damer |
Katrine Holm Sørensen, 2.12.72, Esbjerg, 2013 |
Løbssponsor: |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2006-2018 |
1 | 44 | Thormann Katrine Bøeg | 2006 | IKAST | 0692AD | 25 m | 3:09.99 | |
2 | 101 | Vestberg Helene | 2006 | Vågsbygd | 25 m |
Årg. 2005-2005 |
1 | 596 | Bjerre Sofie | 2005 | HOLSTEBRO | 0514AN | 25 m | ||
2 | 598 | Brixen Mille Broholm | 2005 | HOLSTEBRO | 0504AG | 25 m |
Årg. 2004-2004 |
1 | 573 | Terp Anne | 2004 | STRUER | 0452AQ | 25 m | 2:58.74 | |
2 | 547 | Kjærsgaard Lærke | 2004 | S 68 | 0488AQ | 25 m | 3:12.05 | |
3 | 627 | Winkel Louise Brendholdt | 2004 | HOLSTEBRO | 0498AN | 25 m | 3:15.43 | |
4 | 119 | Larsen Anne Lundorff | 2004 | SILKEBORG | 0466AB | 25 m | ||
5 | 365 | Hassing Astrid Marie | 2004 | NORD | 0494AM | 25 m | ||
6 | 644 | Skrydstrup Clara | 2004 | AAS | 0488AK | 25 m |
Årg. 2003-2003 |
1 | 440 | Kjær Camilla | 2003 | THISTED | 0354AD | 25 m | 2:35.55 | |
2 | 89 | Helmundsen Marthine S. | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 2:42.42 | ||
3 | 576 | Wågbø Andrea | 2003 | Farsund SK | 25 m | 3:09.41 | ||
4 | 611 | Kristiansen Emilie | 2003 | HOLSTEBRO | 0348AY | 25 m | 3:16.39 | |
5 | 299 | Lindberg Sille | 2003 | AABYBRO | 0348BB | 25 m | ||
6 | 373 | Sander Daphne | 2003 | NORD | 0376BF | 25 m |
Årg. 2001-2002 |
1 | 424 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 25 m | 2:28.06 | |
2 | 230 | Jensen Mitzi D. | 2002 | AALBORG | 0298AB | 25 m | 2:32.05 | |
3 | 182 | Munkacsi Menta | 2002 | Ullensaker | 25 m | 2:37.43 | ||
4 | 368 | Jensen Charlotte S. | 2002 | NORD | 0242AF | 25 m | 2:38.77 |
Årg. 0-2000 |
1 | 259 | Andersen Ine Marie | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 2:24.26 | ||
2 | 151 | Tørnkvist Malene | 1998 | SKTEAM SØR | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 27 september 2017 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:14 |
Løb 35, 100m Brystsvømning Herrer |
Chris Christensen, 1.00.52, Holstebro, 2012 |
Løbssponsor: |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2005-2018 |
1 | 599 | Drechsler Mads | 2005 | HOLSTEBRO | 0561AH | 25 m | 1:25.95 | |
2 | 235 | Kobbelgaard Morten H. | 2005 | AALBORG | 0587AG | 25 m | 1:30.88 | |
3 | 461 | Vesterby Philip | 2005 | THISTED | 0567AD | 25 m | 1:32.79 | |
4 | 441 | Kjær Kristian | 2005 | THISTED | 0595AD | 25 m | 1:33.72 | |
5 | 64 | Eriksen Sebastian K | 2005 | VEJLE | 0503AK | 25 m | 1:35.53 | |
6 | 439 | Jørgensen Sebastian | 2005 | THISTED | 0565AD | 25 m | 1:35.63 | |
7 | 183 | Toussi Christian | 2005 | Ullensaker | 25 m | 1:42.32 | ||
8 | 180 | Jansen Michael | 2005 | Ullensaker | 25 m | 1:48.38 | ||
9 | 65 | Funder Sofus | 2005 | VEJLE | 0543AL | 25 m | 1:48.43 | |
10 | 597 | Borreskov Mikkel | 2005 | HOLSTEBRO | 0591AM | 25 m | 1:53.08 | |
11 | 433 | Hansen William | 2006 | THISTED | 0663AE | 25 m | 1:56.56 | |
12 | 527 | Bendtsen Philip | 2005 | S 68 | 0535AK | 25 m | 1:57.14 | |
13 | 569 | Mathiasen Frederik Bak | 2006 | STRUER | 0655AJ | 25 m | 2:07.05 | |
14 | 137 | Madsen Elias | 2006 | KristianSA | 25 m | 2:09.10 |
Årg. 2004-2004 |
1 | 640 | Lindholm Frederik | 2004 | AAS | 0451AC | 25 m | 1:17.34 | |
2 | 641 | Mikkelsen Mads | 2004 | AAS | 0491AC | 25 m | 1:17.94 | |
3 | 95 | Oudalstøl Jonas | 2004 | Vågsbygd | 25 m | 1:18.87 | ||
4 | 4 | Haugstad Amund Helleren | 2004 | Mandal SK | 25 m | 1:19.62 | ||
5 | 33 | Håkonsson Rasmus | 2004 | IKAST | 0449AH | 25 m | 1:20.85 | |
6 | 318 | Jürgensen Sander Møller | 2004 | ODDER | 0461AB | 25 m | 1:21.52 | |
7 | 639 | Lamberg Viktor Lei | 2004 | AAS | 0477AE | 25 m | 1:22.63 | |
8 | 375 | Torp Andreas | 2004 | NORD | 0409AA | 25 m | 1:23.21 | |
9 | 234 | Knakkergaard Asgar | 2004 | AALBORG | 0421AL | 25 m | 1:23.33 | |
10 | 70 | Iversen Mads | 2004 | VEJLE | 0491AG | 25 m | 1:24.00 | |
11 | 77 | Mikkelsen Peter Kvorning | 2004 | VEJLE | 0499AC | 25 m | 1:24.67 | |
12 | 246 | Rijkhoff Joost | 2004 | AALBORG | 0499AB | 25 m | 1:25.94 | |
13 | 178 | Besenyi Istvan | 2004 | Ullensaker | 25 m | 1:27.46 | ||
14 | 239 | Lehmann Sebastian B | 2004 | AALBORG | 0439AF | 25 m | 1:28.18 | |
15 | 579 | Paturel Lucas S | 2004 | Farsund SK | 25 m | 1:29.63 | ||
16 | 577 | Wågbø Johan | 2004 | Farsund SK | 25 m | 1:30.18 | ||
17 | 363 | Feldtmose Mathias Frahm | 2004 | NORD | 0425AL | 25 m | 1:30.67 | |
18 | 446 | Mathiasen Asger | 2004 | THISTED | 0427AI | 25 m | 1:31.58 | |
19 | 432 | Hansen Gustav | 2004 | THISTED | 0415AM | 25 m | 1:32.46 | |
20 | 609 | Kjeldsen Gustav K | 2004 | HOLSTEBRO | 0447AQ | 25 m | 1:36.14 | |
21 | 114 | Hansen Kasper | 2004 | SILKEBORG | 0433AG | 25 m | 1:37.23 | |
22 | 198 | Brandal Albert | 2004 | Lillesand | 25 m | 1:44.35 | ||
23 | 96 | Hille Aleksander | 2004 | Vågsbygd | 25 m | 1:46.24 | ||
24 | 624 | Pilgaard Nikolaj | 2004 | HOLSTEBRO | 0413AH | 25 m | 1:58.98 |
Årg. 2003-2003 |
1 | 62 | Elkjær Malthe | 2003 | VEJLE | 0367AF | 25 m | 1:12.73 | |
2 | 335 | Toft Markus | 2003 | AGF | 0377AK | 25 m | 1:13.85 | |
3 | 336 | Wichmann Valdemar | 2003 | AGF | 0305AJ | 25 m | 1:15.49 | |
4 | 370 | Kornum Christian | 2003 | NORD | 0323AH | 25 m | 1:15.73 | |
5 | 628 | Fenger Oliver | 2003 | VEJLE | 0303AO | 25 m | 1:15.77 | |
6 | 113 | Gystad Marius | 2003 | SILKEBORG | 0313AK | 25 m | 1:17.18 | |
7 | 331 | Køfer Rasmus Pilegaard | 2003 | AGF | 0317AD | 25 m | 1:17.75 | |
8 | 204 | Christense Christopher Z. | 2003 | AALBORG | 0393AG | 25 m | 1:17.83 | |
9 | 108 | Christensen Oliver | 2003 | SILKEBORG | 0373AK | 25 m | 1:17.92 | |
10 | 80 | Nguyen Kim Doan | 2003 | VEJLE | 0381AH | 25 m | 1:18.15 | |
11 | 152 | Ueland Ole Einar | 2003 | SKTEAM SØR | 25 m | 1:18.49 | ||
12 | 84 | Schaarup Sune | 2003 | VEJLE | 0359AG | 25 m | 1:18.84 | |
13 | 202 | Brandi Victor Abel | 2003 | AALBORG | 0311AN | 25 m | 1:19.32 | |
14 | 337 | Zaccarin Sander Kudahl | 2003 | AGF | 0395AG | 25 m | 1:19.35 | |
15 | 112 | Grann Emil Lykke | 2003 | SILKEBORG | 0391AK | 25 m | 1:19.64 | |
16 | 287 | Barslev Magnus Østergaard | 2003 | AABYBRO | 0323AQ | 25 m | 1:20.32 | |
17 | 321 | Søe Jacob Lyse | 2003 | ODDER | 0361AF | 25 m | 1:20.82 | |
18 | 514 | Højbjerg Niklas | 2003 | S 68 | 0361AO | 25 m | 1:23.36 | |
19 | 19 | Syvertsen Kristoffer | 2003 | Mandal SK | 25 m | 1:24.34 | ||
20 | 315 | Johnsen Alexander | 2003 | ODDER | 0397AC | 25 m | 1:26.04 | |
21 | 643 | Sejr Valdemar Vind | 2003 | AAS | 0329AG | 25 m | 1:26.86 | |
22 | 197 | Bujanauskas Edgaras | 2003 | Lillesand | 25 m | 1:29.78 | ||
23 | 83 | Sandal Simon | 2003 | VEJLE | 0325AQ | 25 m | 1:32.02 | |
24 | 123 | Mølgaard Mikkel | 2003 | SILKEBORG | 0333AQ | 25 m | 1:33.51 | |
25 | 570 | Olesen Oskar Møller | 2003 | STRUER | 0333AR | 25 m | 1:34.79 | |
26 | 323 | Wirring Markus | 2003 | ODDER | 0353AQ | 25 m | 1:35.08 | |
27 | 626 | Svendsen Rasmus Remme | 2003 | HOLSTEBRO | 0337AO | 25 m | 1:36.65 | |
28 | 593 | Andersen Noah Lebæk | 2003 | HOLSTEBRO | 0347AL | 25 m | 1:36.94 | |
29 | 59 | Boisen Valdemar Berggren | 2003 | VEJLE | 0389AR | 25 m | 1:38.71 | |
30 | 7 | Lindland Sturla | 2003 | Mandal SK | 25 m | 1:39.82 | ||
31 | 616 | Pedersen Rasmus | 2003 | HOLSTEBRO | 0305AM | 25 m | 1:40.61 | |
32 | 303 | Haunstrup Victor | 2003 | AABYBRO | 0399AM | 25 m | 1:43.38 | |
33 | 15 | Neerland Filip | 2003 | Mandal SK | 25 m | 1:44.74 | ||
34 | 289 | Abildgaard Jonas | 2003 | AABYBRO | 0381AM | 25 m | 1:46.61 | |
35 | 518 | Egholm Jeppe | 2003 | S 68 | 0331AP | 25 m |
Årg. 2002-2002 |
1 | 129 | Busterud Sander Trondsen | 2002 | KristianSA | 25 m | 1:14.12 | ||
2 | 175 | Bernstein Theodor Sandvad | 2002 | Grimstad | 25 m | 1:21.01 | ||
3 | 131 | Johansen Birk Lee | 2002 | KristianSA | 25 m | 1:22.69 | ||
4 | 660 | Langkjær Mikkel | 2002 | BRÆDSTRUP | 0213AT | 25 m | 1:24.12 | |
5 | 42 | Nielsen Mathias M. | 2002 | IKAST | 0233AL | 25 m | 1:28.43 | |
6 | 448 | Nielsen Lau Kæseler | 2002 | THISTED | 0271AO | 25 m | 1:29.03 | |
7 | 654 | Gold Anton | 2002 | BRÆDSTRUP | 0235AS | 25 m |
Årg. 2000-2001 |
1 | 329 | Hougaard Andreas | 2000 | AGF | 0007AO | 25 m | 1:06.06 | |
2 | 143 | Jensen Ole Marius Rist | 2001 | SKTEAM SØR | 25 m | 1:06.13 | ||
3 | 237 | Langley Lawrence | 2001 | AALBORG | 0125AI | 25 m | 1:06.58 | |
4 | 263 | Rasmussen Magnus | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 1:10.83 | ||
5 | 260 | Skjærum William | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 1:12.00 | ||
6 | 5 | Haug Svenn Torje Helleren | 2000 | Mandal SK | 25 m | 1:13.65 | ||
7 | 281 | Andersen Simon | 2000 | AABYBRO | 0069AK | 25 m | 1:13.88 | |
8 | 247 | Schiby Thomas | 2001 | AALBORG | 0181AF | 25 m | 1:13.92 | |
9 | 435 | Hovmark Christian | 2001 | THISTED | 0155AF | 25 m | 1:14.53 | |
10 | 6 | Håberg Lars Andreas | 2001 | Mandal SK | 25 m | 1:18.77 | ||
11 | 240 | Nørgaard Marius | 2001 | AALBORG | 0115AC | 25 m | 1:20.31 | |
12 | 282 | Abildgaard Rasmus | 2000 | AABYBRO | 0015AM | 25 m | 1:20.87 | |
13 | 201 | Bonde Christian | 2001 | AALBORG | 0193AM | 25 m | 1:21.29 | |
14 | 111 | Gaardsted Frederik | 2001 | SILKEBORG | 0101AN | 25 m | 1:22.13 | |
15 | 258 | Kvandal Øystein | 2001 | Porsgrunn | 25 m | 1:24.75 | ||
16 | 283 | Mikkelsen Anders | 2001 | AABYBRO | 0105AS | 25 m | 1:25.62 | |
17 | 663 | Versteegen Robert | 2001 | BRÆDSTRUP | 0107AS | 25 m | 1:41.94 |
Årg. 0-1999 |
1 | 464 | Johannessen Frans | 1992 | TRITON B | 9277AB | 25 m | 1:00.28 | |
2 | 385 | Gadgaard Mikkel | 1999 | ESBJERG | 9923AA | 25 m | 1:02.90 | |
3 | 189 | Borgstroem Halvor Arne | 1997 | Randaberg | 25 m | 1:03.69 | ||
4 | 386 | Høgild Magnus B. | 1999 | ESBJERG | 9959AD | 25 m | 1:06.12 | |
5 | 388 | Larsen Simon Vingolf | 1998 | ESBJERG | 9807AA | 25 m | 1:07.06 | |
6 | 271 | Frantzen Fredrik | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 1:11.67 | ||
7 | 387 | Jørgensen Christian Holm | 1999 | ESBJERG | 9973AK | 25 m | 1:17.99 | |
8 | 581 | Paturel Leander S | 1996 | Farsund SK | 25 m | 1:21.01 | ||
9 | 656 | Hansen Anders Ballisager | 1998 | BRÆDSTRUP | 9863AU | 25 m | 1:27.92 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 27 september 2017 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:14 |
Løb 36, 100m Brystsvømning Damer |
Majken Thorup, 1.07.49, Aalborg, 2003 |
Løbssponsor: |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2006-2018 |
1 | 233 | Kjelstrup Karoline | 2006 | AALBORG | 0634AK | 25 m | 1:32.78 | |
2 | 99 | Javnes Mari Riiser | 2006 | Vågsbygd | 25 m | 1:37.64 | ||
3 | 86 | Windfeld Ann-Katrine | 2006 | VEJLE | 0634AD | 25 m | 1:38.49 | |
4 | 612 | Lindholm Mille Dahl | 2006 | HOLSTEBRO | 0662AK | 25 m | 1:41.30 | |
5 | 61 | Damsbo Ida | 2006 | VEJLE | 0684AO | 25 m | 1:43.11 | |
6 | 72 | Jochumsen Sophia | 2006 | VEJLE | 0642AE | 25 m | 1:44.41 | |
7 | 225 | Hyltoft Caroline Lærke | 2006 | AALBORG | 0678AO | 25 m | 1:45.90 | |
8 | 294 | Rønnow Ida | 2006 | AABYBRO | 0658AE | 25 m | 1:46.07 | |
9 | 594 | Bach Anna | 2006 | HOLSTEBRO | 0694AF | 25 m | 1:48.72 | |
10 | 292 | Helt Therese J | 2006 | AABYBRO | 0658AK | 25 m | 1:50.57 | |
11 | 536 | Sakic Selma Nygreen | 2006 | S 68 | 0662AS | 25 m | 1:54.93 | |
12 | 100 | Sagstuen Vilde Bratland | 2006 | Vågsbygd | 25 m | 1:57.83 | ||
13 | 582 | Nilsen Jessie Ann | 2006 | Farsund SK | 25 m | 2:00.04 | ||
14 | 534 | Nættermann Patricia | 2007 | S 68 | 0704AG | 25 m | 2:01.89 | |
15 | 578 | Hagen Maya van der | 2007 | Farsund SK | 25 m |
Årg. 2005-2005 |
1 | 522 | Fuglsang Anna Munk | 2005 | S 68 | 0538AI | 25 m | 1:23.87 | |
2 | 116 | Holstein Mette | 2005 | SILKEBORG | 0552AI | 25 m | 1:24.74 | |
3 | 425 | Bach Tilde Søe | 2005 | THISTED | 0524AH | 25 m | 1:25.25 | |
4 | 229 | Jensen Jazmin | 2005 | AALBORG | 0584AA | 25 m | 1:29.44 | |
5 | 215 | Frost Camilla Nørgaard | 2005 | AALBORG | 0588AM | 25 m | 1:30.27 | |
6 | 436 | Hovmark Ida | 2005 | THISTED | 0528AG | 25 m | 1:30.34 | |
7 | 24 | Bjørn Weronika L. | 2005 | IKAST | 0524AG | 25 m | 1:32.75 | |
8 | 199 | Bager Mathilde | 2005 | AALBORG | 0524AN | 25 m | 1:34.64 | |
9 | 607 | Jensen Maja Fjordside | 2005 | HOLSTEBRO | 0548AM | 25 m | 1:35.50 | |
10 | 521 | Gade Signe | 2005 | S 68 | 0598AQ | 25 m | 1:36.11 | |
11 | 120 | Lauritsen Ester | 2005 | SILKEBORG | 0536AQ | 25 m | 1:36.73 | |
12 | 634 | Baumgartner Sara | 2005 | AAS | 0552AN | 25 m | 1:36.93 | |
13 | 2 | Fuglestvei Hennie Netland | 2005 | Mandal SK | 25 m | 1:36.96 | ||
14 | 181 | Kletvang Stina | 2005 | Ullensaker | 25 m | 1:37.23 | ||
15 | 243 | Olesen Laura S. | 2005 | AALBORG | 0538AA | 25 m | 1:38.54 | |
16 | 39 | Krogh Katrine | 2005 | IKAST | 0526AQ | 25 m | 1:40.18 | |
17 | 85 | Svensen Silke Bruun | 2005 | VEJLE | 0568AJ | 25 m | 1:42.38 | |
18 | 591 | Vorgod Liva Lauridsen | 2005 | SMUT | 0566AR | 25 m | 1:42.54 | |
19 | 58 | Barfoot Mette | 2005 | VEJLE | 0588AS | 25 m | 1:42.61 | |
20 | 98 | Horverak Sofie | 2005 | Vågsbygd | 25 m | 1:42.82 | ||
21 | 437 | Jensen Amalie Nyvang | 2005 | THISTED | 0526AM | 25 m | 1:47.34 | |
22 | 520 | Michaelsen Cecilie | 2005 | S 68 | 25 m | 1:48.90 | ||
23 | 580 | Hagen Alma van der | 2005 | Farsund SK | 25 m | 1:50.86 | ||
24 | 606 | Iversen Anne Vorup | 2005 | HOLSTEBRO | 0504AU | 25 m | 1:58.34 | |
25 | 118 | Kristensen Freja Buchholt | 2005 | SILKEBORG | 0564AS | 25 m |
Årg. 2004-2004 |
1 | 636 | Hjort Eva | 2004 | AAS | 0452AE | 25 m | 1:19.10 | |
2 | 324 | Birkebæk Cathrine | 2004 | AGF | 0478AG | 25 m | 1:19.35 | |
3 | 251 | Vesterlund Frida Hagstrup | 2004 | AALBORG | 0464AI | 25 m | 1:20.53 | |
4 | 66 | Gregersen Svava Kj. | 2004 | VEJLE | 0426AC | 25 m | 1:22.70 | |
5 | 635 | Dige Laura Marie | 2004 | AAS | 0404AE | 25 m | 1:23.51 | |
6 | 328 | Granild Ane Kirstine | 2004 | AGF | 0412AP | 25 m | 1:24.35 | |
7 | 228 | Jensen Emma Kutsko | 2004 | AALBORG | 0458AO | 25 m | 1:24.78 | |
8 | 633 | Aagaard Sia | 2004 | AAS | 0434AB | 25 m | 1:27.92 | |
9 | 608 | Jensen Maria Nedergaard | 2004 | HOLSTEBRO | 0438AS | 25 m | 1:31.59 | |
10 | 124 | Nedergaard Pernille | 2004 | SILKEBORG | 0414AU | 25 m | 1:33.64 | |
11 | 573 | Terp Anne | 2004 | STRUER | 0452AQ | 25 m | 1:34.56 | |
12 | 37 | Kristensen Ida | 2004 | IKAST | 0412AR | 25 m | 1:35.31 | |
13 | 653 | Broch Victoria | 2004 | BRÆDSTRUP | 0404AI | 25 m | 1:36.18 | |
14 | 136 | Lohne Camilla | 2004 | KristianSA | 25 m | 1:36.68 | ||
15 | 574 | Bjørnestad Tuva | 2004 | Farsund SK | 25 m | 1:38.77 | ||
16 | 428 | Christensen Ida Jul | 2004 | THISTED | 0496AN | 25 m | 1:41.35 | |
17 | 562 | Bach Else | 2004 | STRUER | 0422AZ | 25 m | 1:42.58 | |
18 | 362 | Christensen Marie Martens | 2004 | NORD | 0424AK | 25 m | 1:44.18 | |
19 | 3 | Fuglestveit Selma Netland | 2004 | Mandal SK | 25 m | 1:45.33 | ||
20 | 188 | Aamodt Tomine | 2004 | Ullensaker | 25 m | 1:46.18 | ||
21 | 550 | Holt Line Grøndved | 2004 | S 68 | 0492AY | 25 m | 1:55.58 | |
22 | 130 | Fossen Alice | 2004 | KristianSA | 25 m | 1:55.97 | ||
23 | 661 | Lindberg Sofie | 2004 | BRÆDSTRUP | 0448AX | 25 m |
Årg. 2003-2003 |
1 | 248 | Stecher Emma | 2003 | AALBORG | 0316AJ | 25 m | 1:20.29 | |
2 | 242 | Olesen Ida S | 2003 | AALBORG | 0356AA | 25 m | 1:20.70 | |
3 | 540 | Bundgaard Sara | 2003 | S 68 | 0368AM | 25 m | 1:22.83 | |
4 | 541 | Høgsted Lærke | 2003 | S 68 | 0332AG | 25 m | 1:23.39 | |
5 | 90 | Vilhelmsen Anne Linnea | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 1:25.22 | ||
6 | 590 | Thomsen Signe | 2003 | SMUT | 0304AS | 25 m | 1:25.99 | |
7 | 367 | Iversen Matilde | 2003 | NORD | 0316AX | 25 m | 1:26.64 | |
8 | 236 | Kristensen Karoline L. | 2003 | AALBORG | 0326AQ | 25 m | 1:26.94 | |
9 | 122 | Lindberg Selma | 2003 | SILKEBORG | 0354AU | 25 m | 1:27.06 | |
10 | 293 | Troldborg Ida | 2003 | AABYBRO | 0372AS | 25 m | 1:27.23 | |
11 | 546 | Winther Mille | 2003 | S 68 | 0346AW | 25 m | 1:30.95 | |
12 | 548 | Christensen Pernille | 2003 | S 68 | 0308AR | 25 m | 1:31.11 | |
13 | 646 | Søgaard Liv Schmeltz | 2003 | AAS | 0364BB | 25 m | 1:31.38 | |
14 | 617 | Pedersen Sille Busk | 2003 | HOLSTEBRO | 0364AS | 25 m | 1:33.48 | |
15 | 43 | Riis Agnete | 2003 | IKAST | 0308AW | 25 m | 1:34.33 | |
16 | 71 | Jæger Marie | 2003 | VEJLE | 0336AX | 25 m | 1:34.39 | |
17 | 195 | Hodnebrog Helene | 2003 | Lillesand | 25 m | 1:34.64 | ||
18 | 172 | Bråten Ina Løvheim | 2003 | Grimstad | 25 m | 1:36.80 | ||
19 | 41 | Nielsen Louise Amanda | 2003 | IKAST | 0334AQ | 25 m | 1:37.30 | |
20 | 117 | Høegh Dinah Løve | 2003 | SILKEBORG | 0306AU | 25 m | 1:37.69 | |
21 | 605 | Hoffmann Julie | 2003 | HOLSTEBRO | 0384BF | 25 m | 1:40.77 | |
22 | 557 | Jakobsen Sofie | 2003 | S 68 | 0342BC | 25 m | 1:49.75 | |
23 | 659 | Klausen Sofie Trekær | 2003 | BRÆDSTRUP | 0364AD | 25 m |
Årg. 2001-2002 |
1 | 266 | Johnsson Kristine | 2001 | Porsgrunn | 25 m | 1:15.86 | ||
2 | 455 | Sølvkjær Elisabeth | 2002 | THISTED | 0278AM | 25 m | 1:16.90 | |
3 | 203 | Brøgger-Andersen Camilla | 2002 | AALBORG | 0246AQ | 25 m | 1:17.26 | |
4 | 200 | Bertelsen Anne Bøjstrup | 2002 | AALBORG | 0204AU | 25 m | 1:19.26 | |
5 | 238 | Lausen Mille Moeslund | 2002 | AALBORG | 0258AF | 25 m | 1:20.62 | |
6 | 658 | Harpøth Julia | 2002 | BRÆDSTRUP | 0208AX | 25 m | 1:21.40 | |
7 | 262 | Vidles Edle Irene | 2001 | Porsgrunn | 25 m | 1:22.42 | ||
8 | 553 | Kristensen Amalije | 2002 | S 68 | 0212AX | 25 m | 1:24.58 | |
9 | 22 | Andersen Julie B. | 2002 | IKAST | 0214AS | 25 m | 1:26.86 | |
10 | 450 | Petersen Julie Kappel | 2002 | THISTED | 0282AN | 25 m | 1:27.22 | |
11 | 638 | Jespersen Astrid Crone | 2002 | AAS | 0214AT | 25 m | 1:27.61 | |
12 | 554 | Gadegaard Emma Oline | 2002 | S 68 | 0298AR | 25 m | 1:27.76 | |
13 | 298 | Treney Emma Rose | 2002 | AABYBRO | 0216AU | 25 m | 1:28.91 | |
14 | 647 | Sørensen Gro | 2002 | AAS | 0248BC | 25 m | 1:31.40 | |
15 | 368 | Jensen Charlotte S. | 2002 | NORD | 0242AF | 25 m | 1:31.53 | |
16 | 214 | Djørup Emma Ildal | 2002 | AALBORG | 0274AQ | 25 m | 1:33.42 | |
17 | 38 | Krogh Caroline | 2002 | IKAST | 0226BA | 25 m | 1:43.08 | |
18 | 196 | Holdebrandt Hedda | 2002 | Lillesand | 25 m | 1:47.02 | ||
19 | 302 | Andreasen Anna | 2001 | AABYBRO | 0116BE | 25 m | 1:54.09 |
Årg. 0-2000 |
1 | 21 | Nilsen Tone Hartmark | 1998 | TEAMSØRMSK | 25 m | 1:12.09 | ||
2 | 384 | Barkardottir Nanna Bjørk | 1998 | ESBJERG | 9846BE | 25 m | 1:13.90 | |
3 | 149 | Tørnkvist Oda Sodefjed | 1998 | SKTEAM SØR | 25 m | 1:24.08 | ||
4 | 371 | Nielsen Karoline | 1997 | NORD | 9736AL | 25 m | 1:26.75 | |
5 | 126 | Skov Amalie | 1999 | SILKEBORG | 9992AW | 25 m | 1:28.84 | |
6 | 667 | Christensen Laura | 1997 | NORD | 9708AY | 25 m | 1:29.86 | |
7 | 662 | Sørensen Trine G. | 1997 | BRÆDSTRUP | 9752AR | 25 m | 1:31.11 | |
8 | 668 | Vinther Amalie | 1995 | THISTED | 9506AU | 25 m | 1:40.71 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 27 september 2017 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:14 |
Løb 37, 4X100m Medley Herrer |
Esbjerg, 3.48.09, 2012 |
Løbssponsor: Sparekassen Thy & Munkens Bageri |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2004-2018 |
1 | 630 | Aarhus Swim Drenge 1 | 2004 | AAS | 25 m | 4:50.00 | ||
2 | 51 | Esv Drenge3 | 2004 | VEJLE | 25 m | 5:00.00 | ||
3 | 222 | Aalborg Herrer 3 | 2004 | AALBORG | 25 m | 5:05.00 | ||
4 | 414 | Thisted Drenge 2 | 2004 | THISTED | 25 m | 5:07.00 | ||
5 | 224 | Aalborg Herrer 4 | 2004 | AALBORG | 25 m | 5:20.00 | ||
6 | 601 | Hsc Drenge Gr. 3 | 2004 | HOLSTEBRO | 25 m | 5:40.00 |
Årg. 2002-2003 |
1 | 327 | Agf Drenge Årgang | 2003 | AGF | 25 m | 4:27.65 | ||
2 | 103 | Silkeborg Drenge | 2003 | SILKEBORG | 25 m | 4:35.51 | ||
3 | 359 | Nord Drenge | 2003 | NORD | 25 m | 4:36.78 | ||
4 | 412 | Thisted Drenge 1 | 2002 | THISTED | 25 m | 4:37.80 | ||
5 | 517 | S68 - 1 Herrer 1 37 | 2002 | S 68 | 25 m | 4:38.00 | ||
6 | 47 | Esv Drenge1 | 2003 | VEJLE | 25 m | 4:40.00 | ||
7 | 49 | Esv Drenge2 | 2003 | VEJLE | 25 m | 4:50.00 | ||
8 | 185 | Ullensakersvømmer G1 Jr. | 2003 | Ullensaker | 25 m | 5:15.45 | ||
9 | 290 | Aabybro Fireballs | 2003 | AABYBRO | 25 m | 5:20.00 | ||
10 | 603 | Hsc Drenge Gr.2 | 2003 | HOLSTEBRO | 25 m | 5:20.00 | ||
11 | 307 | Odder Drenge 2 | 2003 | ODDER | 25 m | 5:22.00 | ||
12 | 11 | Mandal SK G2 Jr. | 2003 | Mandal SK | 25 m | |||
13 | 670 | Isk Boys | 2002 | IKAST | 25 m | |||
14 | 671 | Isk Boys | 2002 | IKAST | 25 m |
Årg. 0-2001 |
1 | 390 | Esbjerg Gutter | 1998 | ESBJERG | 25 m | 3:41.25 | ||
2 | 157 | SK Team Sør 1 | 1994 | SKTEAM SØR | 25 m | 3:53.61 | ||
3 | 219 | Aaborg Herrer 1 | 2000 | AALBORG | 25 m | 4:06.00 | ||
4 | 158 | SK Team Sør 2 | 1999 | SKTEAM SØR | 25 m | 4:07.34 | ||
5 | 133 | Kristiansand Sa G1 Jr. 37 | 0 | KristianSA | 25 m | 4:36.20 | ||
6 | 585 | Fsk Gutter | 1996 | Farsund SK | 25 m | 4:40.00 | ||
7 | 284 | Aabybro Destroyers | 2000 | AABYBRO | 25 m | 4:46.00 | ||
8 | 305 | Odder Drenge | 2001 | ODDER | 25 m | 4:50.00 | ||
9 | 529 | S68 - Herrer 2 37 | 2001 | S 68 | 25 m | 5:40.00 | ||
10 | 9 | Mandal SK G1 Jr. | 2000 | Mandal SK | 25 m | |||
11 | 277 | SK Poseidon Grp. 1 | 1999 | Porsgrunn | 25 m | |||
12 | 650 | Bsk Drenge | 1998 | BRÆDSTRUP | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 01 oktober 2017 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:03 |
Løb 38, 4X100m Medley Damer |
Aalborg, 4.06.34, 2013 |
Løbssponsor: Den Gamle Slagter & Klaus Guldsmed |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2005-2018 |
1 | 212 | Aalborg Damer 5 | 2005 | AALBORG | 25 m | 5:00.00 | ||
2 | 55 | Esv Piger 2 | 2005 | VEJLE | 25 m | 5:05.00 | ||
3 | 31 | Isk Power Piger Gr. 3 | 2005 | IKAST | 25 m | 5:28.03 | ||
4 | 107 | Silkeborg Piger 2 | 2005 | SILKEBORG | 25 m | 5:31.16 | ||
5 | 621 | Hsc Piger Gr.3, 1 | 2005 | HOLSTEBRO | 25 m | 5:40.00 | ||
6 | 524 | S68 - Damer 1 38 | 2005 | S 68 | 25 m | 5:59.00 | ||
7 | 623 | Hsc Piger Gr.3, 2 | 2005 | HOLSTEBRO | 25 m | 6:00.00 |
Årg. 2003-2004 |
1 | 210 | Aalborg Damer 4 | 2003 | AALBORG | 25 m | 4:45.00 | ||
2 | 356 | Vågsbygd Gruppe 2 | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 4:51.99 | ||
3 | 543 | S68 - Damer 3 38 | 2003 | S 68 | 25 m | 4:53.00 | ||
4 | 53 | Esv Piger 1 | 2003 | VEJLE | 25 m | 4:55.00 | ||
5 | 632 | Aarhus Swim Piger 1 | 2004 | AAS | 25 m | 5:06.00 | ||
6 | 105 | Silkeborg Piger 1 | 2003 | SILKEBORG | 25 m | 5:10.26 | ||
7 | 361 | Nord Piger | 2003 | NORD | 25 m | 5:14.28 | ||
8 | 549 | S68 - Damer 4 38 | 2003 | S 68 | 25 m | 5:28.00 | ||
9 | 135 | Kristiansand Sa J1 Jr. 38 | 2003 | KristianSA | 25 m | 5:30.50 | ||
10 | 29 | Isk Sweet Chicks Gr. 2 | 2003 | IKAST | 25 m | 5:44.23 | ||
11 | 619 | Hsc Piger Gr.2 | 2003 | HOLSTEBRO | 25 m | 5:50.00 | ||
12 | 586 | Fsk Jenter | 2003 | Farsund SK | 25 m | 6:05.00 | ||
13 | 537 | S68 - Damer 2 38 | 2003 | S 68 | 25 m | 7:08.00 |
Årg. 0-2002 |
1 | 206 | Aalborg Damer 1 | 2001 | AALBORG | 25 m | 4:36.00 | ||
2 | 417 | Thisted Piger 1 | 2002 | THISTED | 25 m | 4:37.20 | ||
3 | 159 | SK Team Sør 1 | 1998 | SKTEAM SØR | 25 m | 4:46.07 | ||
4 | 333 | Agf Popstars | 2001 | AGF | 25 m | 5:05.30 | ||
5 | 419 | Thisted Piger 2 | 2002 | THISTED | 25 m | 5:13.00 | ||
6 | 556 | S68 - Damer 5 38 | 2002 | S 68 | 25 m | 5:21.00 | ||
7 | 301 | Aabybro Wild Beasts | 2001 | AABYBRO | 25 m | 5:31.00 | ||
8 | 309 | Odder Piger | 2001 | ODDER | 25 m | 5:32.00 | ||
9 | 187 | Ullensakersvømmer J1 Jr. | 2002 | Ullensaker | 25 m | 5:32.45 | ||
10 | 357 | Vågsbygd Gruppe 3 | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 6:15.41 | ||
11 | 27 | Isk Nice Lady Gr. 1 | 2002 | IKAST | 25 m | |||
12 | 278 | SK Poseidon Grp. 1 | 1999 | Porsgrunn | 25 m | |||
13 | 652 | Bsk Piger | 1997 | BRÆDSTRUP | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 01 oktober 2017 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:03 |