2018-08-16   23:51:25
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för DM kortbana 2017

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

15_S
Gren 15, 200m Medley Damer Senior 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
10  Rosvall Hanna  2000  ÄNGELHOLM  AM7200  25 m  2:20.92   
185  Rönningdal Emilia  2002  S 71  AC6202  25 m  2:21.82   
370  Lundblad Alicia  2001  HS  AF6801  25 m  2:23.04   
234  Lindberg Stina  2000  SK RAN  AC6200  25 m  2:24.26   
350  Hesslevik Rebecca  2000  HS  AZ0800  25 m  2:24.76   
43  Persson Linnéa  2002  KK KARPEN  AA5802  25 m  2:25.84   
148  Olofsson Moa  2002  OSBY SS  AG8202  25 m  2:26.31   
235  Revstedt Isabella  2001  SK RAN  AN2801  25 m  2:26.56   
309  Klintberg Matilda  1999  VELLINGE-N  AH1299  25 m  2:27.39   
10  254  Andersson Fanny  1997  SK TRITON  AO9497  25 m  2:27.62   
11  93  Andersson Johanna  2002  MKK  AK8202  25 m  2:27.89   
12  30  Rosenius Linn  2002  KARLSKRONA  AA4602  25 m  2:28.16   
13  375  Palmkvist Johanna  1999  HS  AN2899  25 m  2:28.96   
14  189  Johnsson Emmy  2001  SJÖBO SS  AT6801  25 m  2:28.98   
15  65  Brinkhagen Julia  1999  LANDSKRONA  AM3299  25 m  2:29.04   
16  363  Lendt Sandra  2000  HS  AH0400  25 m  2:29.15   
17  298  Parfitt Nicola  2000  TRELLEBORG  AE3400  25 m  2:29.29   
18  159  Jendbro Sara  2000  POSEIDON  BA7800  25 m  2:29.32   
19  12  Sundström Filippa  2001  ÄNGELHOLM  AG4201  25 m  2:29.40   
20  76  Johannesson Elin  1999  LANDSKRONA  AM4299  25 m  2:30.09   
21  140  Vileus Emma  2001  MKK  AW1401  25 m  2:30.64   
22  208  Laurén Ella  2001  SK HAJEN  AO1201  25 m  2:31.23   
23  231  Berg Vickie  2000  SK RAN  AS2800  25 m  2:31.52   
24  382  Rasmusson Nelly  2001  HS  AO7201  50 m  2:31.91   
25  374  Palm Elly  2001  HS  BP4401  25 m  2:32.19   
26  285  Nilsson Sara  1998  SS IDEN  AF3498  25 m  2:32.35   
27  376  Persson Alice  2003  HS  AN5803  50 m  2:32.54   
28  243  Lagnerup Isabella  2000  SK SYDSIM  AS7800  25 m  2:33.00   
29  74  Hoff Matilda  2003  LANDSKRONA  AG6803  25 m  2:33.36   
30  346  Gustavsson Kajsa  2001  HS  AW2401  25 m  2:33.92   
31  326  Norberg Randowo Alicia  1999  YSTADS SS  AS4499  25 m  2:33.98   
32  137  Stenberg Sara  2001  MKK  AA8601  25 m  2:34.21   
33  352  Horvath Daniella  2001  HS  AO9601  25 m  2:34.93   
34  38  Aronsson Clara  2002  KK KARPEN  AE4202  25 m  2:35.97   
35  42  Olsson Emilia  2002  KK KARPEN  AA6802  25 m  2:36.04   
36  368  Littorin Tyra  2004  HS  AG8404  50 m  2:36.41   
37  335  Agrell Angelina  2003  HS  AR6803  25 m  2:36.45   
38  354  Johansson Alicia  2003  HS  AI2603  50 m  2:36.78   
39  124  Morfelt Mollie  2003  MKK  AG8803  50 m  2:37.23   
40  203  Bitzén Elsa  2003  SK HAJEN  AD8203  50 m  2:38.10   
41  297  Olsson-Lindhé Hannah  2003  TRELLEBORG  AB6203  50 m  2:38.36   
42  222  Smideberg Isabel  2004  SK LÖDDE  AJ7804  25 m  2:37.04  RES 
43  161  Le Jenny  2000  POSEIDON  AP2800  25 m  2:38.02  RES 
44  45  Rudolf Vilma  2002  KK KARPEN  AW1202  25 m  2:39.69  RES 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  12 oktober 2017 
Licensierad till: Ängelholms Simsällskap  Utskriftstid  17:57 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner