2017-11-22   17:19:46
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för DM kortbana 2017

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

41_S
Gren 41, 200m Bröstsim Damer Senior 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
349  Hansson Sophie  1998  HS  AM1298  25 m  2:23.16   
25  Gladher Tea  2000  KARLSKRONA  AB1400  25 m  2:35.39   
148  Olofsson Moa  2002  OSBY SS  AG8202  25 m  2:37.35   
389  Wallin Sarah  2000  HS  AH9800  25 m  2:37.54   
59  Lantz Thilde  2001  KSLS  AX6201  25 m  2:38.98   
159  Jendbro Sara  2000  POSEIDON  BA7800  25 m  2:39.97   
337  Bengtsson Lisa  2002  HS  AE5802  25 m  2:40.56   
382  Rasmusson Nelly  2001  HS  AO7201  25 m  2:40.57   
326  Norberg Randowo Alicia  1999  YSTADS SS  AS4499  25 m  2:41.11   
10  43  Persson Linnéa  2002  KK KARPEN  AA5802  25 m  2:43.59   
11  93  Andersson Johanna  2002  MKK  AK8202  25 m  2:44.47   
12  374  Palm Elly  2001  HS  BP4401  25 m  2:44.57   
13  231  Berg Vickie  2000  SK RAN  AS2800  25 m  2:46.40   
14  65  Brinkhagen Julia  1999  LANDSKRONA  AM3299  25 m  2:46.50   
15  358  Kjellnäs Sara  2002  HS  AO6602  25 m  2:47.12   
16  42  Olsson Emilia  2002  KK KARPEN  AA6802  25 m  2:47.35   
17  45  Rudolf Vilma  2002  KK KARPEN  AW1202  25 m  2:47.41   
18  298  Parfitt Nicola  2000  TRELLEBORG  AE3400  25 m  2:47.54   
19  161  Le Jenny  2000  POSEIDON  AP2800  25 m  2:47.77   
20  11  Sandberg Alma  2002  ÄNGELHOLM  AU3802  25 m  2:48.83   
21  203  Bitzén Elsa  2003  SK HAJEN  AD8203  25 m  2:49.28   
22  19  Wilhelmsson Sara  2001  ESLÖVS SS  AO6201  50 m  2:49.60   
23  372  Maltesjö Telma  2002  HS  AR3602  25 m  2:49.72   
24  204  Dahlqvist Thea  2003  SK HAJEN  AR4603  25 m  2:50.40   
25  Ingvarsson Miranda  2001  ÄNGELHOLM  AE6401  25 m  2:50.53   
26  243  Lagnerup Isabella  2000  SK SYDSIM  AS7800  25 m  2:50.78   
27  24  Gladher Disa  2002  KARLSKRONA  AA2202  25 m  2:53.90   
28  57  Jarl Halvarsson Olivia  2003  KSLS  AX2203  50 m  2:55.64   
29  322  Kjellberg Elin  2003  YSTADS SS  AJ7803  25 m  2:57.03   
30  Andersson Emmie  2003  ÄNGELHOLM  AR1403  25 m  2:57.34   
31  318  Frederiksen Emilia  2000  YSTADS SS  AJ8800  25 m  2:57.36   
32  401  Johansson Tilda  2002  HÖGANÄS SS  AE0802  25 m  2:57.42   
33  278  Joelsson Tilda  2002  SS DELFIN  AM4602  25 m  2:59.48   
34  63  Thulin Annie  2003  KSLS  AK1803  25 m  2:59.50   
35  317  Wallström Maya  2004  VELLINGE-N  AT4804  50 m  3:00.12   
36  79  Lindh Linnéa  2003  LANDSKRONA  AI3803  25 m  3:00.38   
37  221  Skog Olivia  2002  SK LÖDDE  AI1602  50 m  3:00.41   
38  129  Orban Kristina  2004  MKK  AS9804  50 m  3:00.90   
39  307  Berglind Kajsa  2001  VELLINGE-N  BV2201  50 m  3:01.09   
40  150  Torkelsson Ellen  2000  OSBY SS  AD4800  50 m  3:01.20   
41  155  Bergquist Boel  2003  POSEIDON  BI2803  25 m  3:00.94  RES 
42  113  Kulcsar Kristina  2001  MKK  AY7801  25 m  3:01.39  RES 
43  73  Hassling Emma  2004  LANDSKRONA  AD5404  25 m  3:03.16  RES 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  12 oktober 2017 
Licensierad till: Ängelholms Simsällskap  Utskriftstid  17:57 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Control Media & Sport ny webbutvecklare
Backstroke Start