2017-11-19   11:18:30
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för DM kortbana 2017

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

34_S
Gren 34, 100m Medley Damer Senior 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
261  Kuras Magdalena  1988  SK TRITON  AR9288  25 m  1:01.34   
185  Rönningdal Emilia  2002  S 71  AC6202  25 m  1:05.16   
154  Bergman Hanna  2001  POSEIDON  AF9601  25 m  1:05.35   
25  Gladher Tea  2000  KARLSKRONA  AB1400  25 m  1:06.21   
147  Karlsson Simone  2001  OSBY SS  AI2201  25 m  1:07.24   
363  Lendt Sandra  2000  HS  AH0400  25 m  1:07.56   
219  Ranevi Louise  1999  SK LÖDDE  AI3299  25 m  1:08.07   
231  Berg Vickie  2000  SK RAN  AS2800  25 m  1:08.21   
148  Olofsson Moa  2002  OSBY SS  AG8202  25 m  1:08.35   
10  300  Sering Isabelle  2002  TRELLEBORG  AI2602  25 m  1:08.44   
11  309  Klintberg Matilda  1999  VELLINGE-N  AH1299  25 m  1:08.72   
12  298  Parfitt Nicola  2000  TRELLEBORG  AE3400  25 m  1:08.78   
13  292  Lareva Davilda  2000  TRELLEBORG  AE4400  25 m  1:08.89   
14  120  Lindell Nicola  2001  MKK  BV2401  25 m  1:08.98   
15  43  Persson Linnéa  2002  KK KARPEN  AA5802  25 m  1:09.69   
16  65  Brinkhagen Julia  1999  LANDSKRONA  AM3299  25 m  1:10.14   
17  189  Johnsson Emmy  2001  SJÖBO SS  AT6801  25 m  1:10.32   
18  331  Strömberg Amanda  1998  YSTADS SS  AR7698  25 m  1:10.48   
19  326  Norberg Randowo Alicia  1999  YSTADS SS  AS4499  25 m  1:10.49   
20  243  Lagnerup Isabella  2000  SK SYDSIM  AS7800  25 m  1:10.53   
21  257  Bokander Siri  2003  SK TRITON  BF8403  25 m  1:10.84   
22  161  Le Jenny  2000  POSEIDON  AP2800  25 m  1:10.86   
23  323  Larsson Tilde  2001  YSTADS SS  AT5801  25 m  1:10.93   
24  337  Bengtsson Lisa  2002  HS  AE5802  25 m  1:10.99   
25  374  Palm Elly  2001  HS  BP4401  25 m  1:10.99   
26  203  Bitzén Elsa  2003  SK HAJEN  AD8203  25 m  1:11.11   
27  382  Rasmusson Nelly  2001  HS  AO7201  25 m  1:11.19   
28  406  Norell Dahlqvist Kajsa  2001  HÖGANÄS SS  AV2401  25 m  1:11.21   
29  356  Jönsson Maja  2001  HS  BL1201  25 m  1:11.49   
30  53  Henriksson Gabriella  2000  KLIPPAN  AS8400  25 m  1:11.66   
31  149  Torkelsson Alma  2003  OSBY SS  AE5603  25 m  1:11.84   
32  310  Larsson Ida  2002  VELLINGE-N  AL8202  25 m  1:11.85   
33  280  Nilsson Astrid  2004  SS DELFIN  AA3604  25 m  1:11.87   
34  346  Gustavsson Kajsa  2001  HS  AW2401  25 m  1:11.91   
35  376  Persson Alice  2003  HS  AN5803  25 m  1:12.06   
36  368  Littorin Tyra  2004  HS  AG8404  25 m  1:12.18   
37  Ingvarsson Miranda  2001  ÄNGELHOLM  AE6401  25 m  1:12.19   
38  244  Liljekvist Matilda  2004  SK SYDSIM  AD7204  25 m  1:12.24   
39  137  Stenberg Sara  2001  MKK  AA8601  25 m  1:12.32   
40  12  Sundström Filippa  2001  ÄNGELHOLM  AG4201  25 m  1:12.33   
41  180  Jönsson Micaela  2001  S 71  AD3801  25 m  1:12.49   
42  11  Sandberg Alma  2002  ÄNGELHOLM  AU3802  25 m  1:12.52   
43  373  Nordén Emilia  2003  HS  AT3803  25 m  1:12.54   
44  150  Torkelsson Ellen  2000  OSBY SS  AD4800  25 m  1:12.60   
45  301  Sjögren Alicia  2005  TRELLEBORG  AA8205  25 m  1:12.74   
46  381  Podric Sasa  2000  HS  BS0400  25 m  1:12.82  RES 
47  178  Andreasson Emilia  1996  S 71  AC4296  25 m  1:12.87  RES 
48  222  Smideberg Isabel  2004  SK LÖDDE  AJ7804  25 m  1:12.88  RES 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  12 oktober 2017 
Licensierad till: Ängelholms Simsällskap  Utskriftstid  17:57 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Control Media & Sport ny webbutvecklare
Backstroke Start