2017-11-20   04:56:11
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för DM kortbana 2017

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

31_S
Gren 31, 100m Ryggsim Damer Senior 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
10  Rosvall Hanna  2000  ÄNGELHOLM  AM7200  25 m  58.88   
261  Kuras Magdalena  1988  SK TRITON  AR9288  25 m  1:01.78   
404  Liljeqvist Ida  1999  HÖGANÄS SS  AR4499  25 m  1:02.03   
384  Stenhård Julia  2000  HS  AN1200  25 m  1:03.17   
396  Åberg Victoria  2001  HS  AL7201  25 m  1:03.45   
235  Revstedt Isabella  2001  SK RAN  AN2801  25 m  1:04.15   
408  Widén Elin  1998  HÖGANÄS SS  AI4498  25 m  1:05.74   
140  Vileus Emma  2001  MKK  AW1401  25 m  1:05.79   
147  Karlsson Simone  2001  OSBY SS  AI2201  25 m  1:05.86   
10  26  Karlsson Sofie  2000  KARLSKRONA  AV8200  25 m  1:06.34   
11  292  Lareva Davilda  2000  TRELLEBORG  AE4400  25 m  1:06.37   
12  409  Widén Ida  2001  HÖGANÄS SS  AB3801  25 m  1:06.42   
13  69  Dellhede Viktoria  2003  LANDSKRONA  AD2403  25 m  1:06.43   
14  191  Larsson Minna  2002  SJÖBO SS  AB3802  25 m  1:06.45   
15  300  Sering Isabelle  2002  TRELLEBORG  AI2602  25 m  1:06.62   
16  218  Persson Emma  1999  SK LÖDDE  AM7299  25 m  1:07.18   
17  29  Rosenius Ida  2000  KARLSKRONA  AI7400  25 m  1:07.48   
18  392  Vikström Ronja  1996  HS  BQ0696  25 m  1:07.66   
19  30  Rosenius Linn  2002  KARLSKRONA  AA4602  25 m  1:07.68   
20  381  Podric Sasa  2000  HS  BS0400  25 m  1:07.86   
21  Ingvarsson Miranda  2001  ÄNGELHOLM  AE6401  25 m  1:07.89   
22  354  Johansson Alicia  2003  HS  AI2603  25 m  1:08.07   
23  376  Persson Alice  2003  HS  AN5803  25 m  1:08.09   
24  83  Rundblad Elin  1999  LANDSKRONA  AN3299  25 m  1:08.21   
25  111  Johansson Klara  2001  MKK  AO5401  25 m  1:08.41   
26  323  Larsson Tilde  2001  YSTADS SS  AT5801  25 m  1:08.53   
27  386  Thomasson Clara  2001  HS  BD6601  25 m  1:08.73   
28  164  Melin Elin  2000  POSEIDON  AB4800  25 m  1:08.90   
29  146  Cato Agnes  2001  OSBY SS  AB8201  25 m  1:09.41   
30  63  Thulin Annie  2003  KSLS  AK1803  25 m  1:09.53   
31  109  Ingner Johanna  2002  MKK  AI4202  25 m  1:09.57   
32  243  Lagnerup Isabella  2000  SK SYDSIM  AS7800  25 m  1:09.59   
33  265  Nolén Mica  2004  SK TRITON  AG1204  25 m  1:10.19   
34  74  Hoff Matilda  2003  LANDSKRONA  AG6803  50 m  1:11.62   
35  104  Grahovac Anna  1999  MKK  AM5899  50 m  1:12.65   
36  207  Lackegård Elin  2000  SK HAJEN  AR9600  50 m  1:12.83   
37  57  Jarl Halvarsson Olivia  2003  KSLS  AX2203  50 m  1:12.95   
38  297  Olsson-Lindhé Hannah  2003  TRELLEBORG  AB6203  50 m  1:12.98   
39  301  Sjögren Alicia  2005  TRELLEBORG  AA8205  50 m  1:13.12   
40  346  Gustavsson Kajsa  2001  HS  AW2401  50 m  1:13.50   
41  244  Liljekvist Matilda  2004  SK SYDSIM  AD7204  50 m  1:13.60   
42  255  Björkman Karin  2001  SK TRITON  AD9401  50 m  1:13.89   
43  79  Lindh Linnéa  2003  LANDSKRONA  AI3803  50 m  1:14.15   
44  71  Ek-Värn Emelie  2004  LANDSKRONA  AJ8604  50 m  1:14.48   
45  28  Pålsson Tuva  2003  KARLSKRONA  AC8803  25 m  1:10.87  RES 
46  312  Rödin Frida  2000  VELLINGE-N  AI3800  25 m  1:11.06  RES 
47  331  Strömberg Amanda  1998  YSTADS SS  AR7698  25 m  1:11.43  RES 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  12 oktober 2017 
Licensierad till: Ängelholms Simsällskap  Utskriftstid  17:57 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Control Media & Sport ny webbutvecklare
Backstroke Start