Program for DM kortbana 2017
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Gren 21, 200m Ryggsim Damer Senior |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 10 | Rosvall Hanna | 2000 | ÄNGELHOLM | AM7200 | 25 m | 2:10.22 | |
2 | 384 | Stenhård Julia | 2000 | HS | AN1200 | 25 m | 2:17.88 | |
3 | 396 | Åberg Victoria | 2001 | HS | AL7201 | 25 m | 2:19.49 | |
4 | 69 | Dellhede Viktoria | 2003 | LANDSKRONA | AD2403 | 25 m | 2:21.12 | |
5 | 235 | Revstedt Isabella | 2001 | SK RAN | AN2801 | 25 m | 2:22.56 | |
6 | 26 | Karlsson Sofie | 2000 | KARLSKRONA | AV8200 | 25 m | 2:24.07 | |
7 | 196 | Sjöholm Lina | 2000 | SJÖBO SS | AD7200 | 25 m | 2:24.12 | |
8 | 409 | Widén Ida | 2001 | HÖGANÄS SS | AB3801 | 25 m | 2:24.35 | |
9 | 300 | Sering Isabelle | 2002 | TRELLEBORG | AI2602 | 25 m | 2:24.90 | |
10 | 218 | Persson Emma | 1999 | SK LÖDDE | AM7299 | 25 m | 2:25.26 | |
11 | 124 | Morfelt Mollie | 2003 | MKK | AG8803 | 25 m | 2:26.66 | |
12 | 83 | Rundblad Elin | 1999 | LANDSKRONA | AN3299 | 25 m | 2:27.13 | |
13 | 140 | Vileus Emma | 2001 | MKK | AW1401 | 25 m | 2:28.50 | |
14 | 243 | Lagnerup Isabella | 2000 | SK SYDSIM | AS7800 | 25 m | 2:28.66 | |
15 | 292 | Lareva Davilda | 2000 | TRELLEBORG | AE4400 | 25 m | 2:29.03 | |
16 | 346 | Gustavsson Kajsa | 2001 | HS | AW2401 | 25 m | 2:29.82 | |
17 | 74 | Hoff Matilda | 2003 | LANDSKRONA | AG6803 | 25 m | 2:30.28 | |
18 | 93 | Andersson Johanna | 2002 | MKK | AK8202 | 25 m | 2:30.84 | |
19 | 7 | Ingvarsson Miranda | 2001 | ÄNGELHOLM | AE6401 | 25 m | 2:30.98 | |
20 | 354 | Johansson Alicia | 2003 | HS | AI2603 | 25 m | 2:31.03 | |
21 | 312 | Rödin Frida | 2000 | VELLINGE-N | AI3800 | 25 m | 2:31.06 | |
22 | 376 | Persson Alice | 2003 | HS | AN5803 | 25 m | 2:31.63 | |
23 | 109 | Ingner Johanna | 2002 | MKK | AI4202 | 25 m | 2:32.02 | |
24 | 146 | Cato Agnes | 2001 | OSBY SS | AB8201 | 25 m | 2:32.38 | |
25 | 203 | Bitzén Elsa | 2003 | SK HAJEN | AD8203 | 25 m | 2:33.54 | |
26 | 63 | Thulin Annie | 2003 | KSLS | AK1803 | 50 m | 2:35.22 | |
27 | 265 | Nolén Mica | 2004 | SK TRITON | AG1204 | 25 m | 2:35.26 | |
28 | 164 | Melin Elin | 2000 | POSEIDON | AB4800 | 25 m | 2:35.45 | |
29 | 84 | Rundblad Wilma | 2003 | LANDSKRONA | AP5803 | 25 m | 2:36.37 | |
30 | 221 | Skog Olivia | 2002 | SK LÖDDE | AI1602 | 25 m | 2:37.62 | |
31 | 57 | Jarl Halvarsson Olivia | 2003 | KSLS | AX2203 | 50 m | 2:38.35 | |
32 | 71 | Ek-Värn Emelie | 2004 | LANDSKRONA | AJ8604 | 25 m | 2:39.81 | |
33 | 206 | Jeppsson Ella | 2003 | SK HAJEN | AD0403 | 25 m | 2:40.21 | |
34 | 244 | Liljekvist Matilda | 2004 | SK SYDSIM | AD7204 | 50 m | 2:41.20 | |
35 | 259 | Forsgren Cornelia | 2000 | SK TRITON | AC2800 | 25 m | 2:41.41 | |
36 | 314 | Skoglund Alice | 2003 | VELLINGE-N | BO5603 | 25 m | 2:43.29 | |
37 | 40 | Bernspång Cornelia | 2003 | KK KARPEN | AW7603 | 25 m | 2:43.89 | |
38 | 278 | Joelsson Tilda | 2002 | SS DELFIN | AM4602 | 25 m | 2:44.65 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 12 oktober 2017 |
Licensierad till: Ängelholms Simsällskap | Utskriftstid | 17:57 |