2017-09-21   01:51:51
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Hessun Vinstat

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

9_S
Laji 9, 200m Sekauinti Naiset 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
91  Pärnänen Emilie  2002  ÅSK  02A541  50 m  2:29.75  2:29.75   
195  Setälä Janette  2001  AUi  01A847  25 m  2:32.13  2:37.13   
115  Aho Lotta  2000  AUi  00B236  50 m  2:49.68  2:49.68   
162  Laitinen Matilda  2004  AUi  04A243  50 m  2:50.22  2:50.22   
156  Kulpakko Lilli  2005  AUi  05A070  25 m  2:47.60  2:52.60   
52  Kurkela Julianna  2005  ÅSK  05A215  50 m  2:54.02  2:54.02   
106  Suominen Ella  2005  ÅSK  05A308  50 m  2:54.17  2:54.17   
135  Hyttinen Anni  2004  AUi  04A194  25 m  2:49.33  2:54.33   
191  Rintanen Milla  2004  AUi  04A338  50 m  2:57.52  2:57.52   
10  14  Bergström Maura  2005  ÅSK  05A338  50 m  2:58.03  2:58.03   
11  39  Kiili Minttu  2005  ÅSK  05A306  50 m  2:58.56  2:58.56   
12  200  Taponen Kerttu  2005  AUi  05A538  50 m  3:00.03  3:00.03   
13  61  Laverman My  2004  ÅSK  04A557  50 m  3:04.76  3:04.76   
14  81  Nieminen Emma  2005  ÅSK  05A269  25 m  3:10.09  3:15.09   
15  20  Grimbaum Kristina  2005  ÅSK  05A266  50 m  3:17.67  3:17.67   
16  11  Alho Mea  2006  ÅSK  06A256  50 m  3:27.90  3:27.90   
17  59  Laine Aino  2007  ÅSK  07A013  50 m  3:28.07  3:28.07   
18  108  Turpeinen Wilma  2006  ÅSK  06A089  50 m  3:29.62  3:29.62   
19  47  Korvonen Kaisla  2006  ÅSK  06A473  50 m  3:30.26  3:30.26   
20  58  Lahti Roosa  2004  ÅSK  04A548  50 m  3:39.40  3:39.40   
21  27  Heikiö Mathilda  2006  ÅSK  06A212  25 m  3:34.50  3:39.50   
22  97  Saine Tilda  2006  ÅSK  06A291  50 m  3:42.19  3:42.19   
23  23  Halava Vilma  2004  ÅSK  04A975  50 m  3:42.25  3:42.25   
24  70  Loo Emma  2004  ÅSK  04B129  25 m  3:40.64  3:45.64   
25  76  Maude Ronja  2005  ÅSK  05A886  50 m  3:47.55  3:47.55   
26  10  Aaltonen Tilda  2006  ÅSK  06A311  50 m  3:49.72  3:49.72   
27  56  Laaksonen Kerttu  2006  ÅSK  06A271  50 m  4:03.97  4:03.97   
28  33  Julin Alexandra  2005  ÅSK  05B059  25 m       
29  53  Kurki Aino  2005  ÅSK  05A264  25 m       
30  233  Holma Venla  2008  LUS  08A016  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  16 syyskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Aurajoen Uinti  Tulostusaika  09:49 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Control Media & Sport ny webbutvecklare