2017-11-18   18:45:02
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Hessun Vinstat

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

18_S
Laji 18, 50m Rintauinti Miehet 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
86  Oksa Ossi  1988  ÅSK  88A200  50 m  28.33  28.33   
30  Herpola Oskari  2001  ÅSK  01A315  50 m  30.98  30.98   
17  Elomaa Lauri  2000  ÅSK  00A761  50 m  31.36  31.36   
107  Suominen Wilhelm  1999  ÅSK  99A027  25 m  30.27  31.77   
19  Forsel Marcus  2003  ÅSK  03A127  50 m  31.91  31.91   
21  Grönroos Lassi  2000  ÅSK  00A219  50 m  32.95  32.95   
119  Arvo Oskari  2002  AUi  02A525  50 m  33.18  33.18   
Kuusisto Elias  1999  RaisU  99A373  25 m  32.13  33.63   
18  Enroth Hugo  2001  ÅSK  01A477  50 m  33.64  33.64   
10  24  Hanski Emil  1999  ÅSK  99A145  25 m  33.54  35.04   
11  239  Jokinen Mikael  2001  LUS  01B302  50 m  35.31  35.31   
12  46  Korpinen Leevi  2001  ÅSK  01A491  50 m  36.02  36.02   
13  234  Huhti Aapo  2003  LUS  03A936  25 m  35.07  36.57   
14  145  Kankare Eemil  2003  AUi  03A474  50 m  36.58  36.58   
15  34  Juven Janne  2001  ÅSK  01A319  50 m  36.68  36.68   
16  126  Ezzat Ibrahim  2002  AUi  02A249  25 m  35.18  36.68   
17  36  Kallio Samu Petteri  2002  ÅSK  02A516  25 m  36.49  37.99   
18  203  Toppinen Tuomas  2005  AUi  05A167  50 m  38.38  38.38   
19  31  Herpola Santeri  2003  ÅSK  03A188  25 m  36.98  38.48   
20  32  Hynynen Oskari  2001  ÅSK  01A113  25 m  36.98  38.48   
21  78  Mäenpää Arttu  2003  ÅSK  03A892  50 m  38.54  38.54   
22  166  Leppänen Juuso  2004  AUi  04A791  50 m  39.63  39.63   
23  168  Lindroos Otto  2001  AUi  01B175  50 m  40.15  40.15   
24  183  Pihlava Jaakko  2004  AUi  04A845  50 m  40.58  40.58   
25  154  Koskinen Roni  2003  AUi  03A450  50 m  41.47  41.47   
26  125  Ezzat Ajjuub  2005  AUi  05A108  25 m  40.40  41.90   
27  209  Viitala Niko  2003  AUi  03A518  25 m  40.43  41.93   
28  181  Pavlov Daniel  2003  AUi  03A707  50 m  42.62  42.62   
29  94  Rekola Rasmus  2004  ÅSK  04A638  50 m  43.26  43.26   
30  99  Salminen Samuel  2003  ÅSK  03A786  50 m  43.37  43.37   
31  87  Pakomäki Lauri-pekka  2006  ÅSK  06A235  50 m  43.38  43.38   
32  179  Palmu Einari  2004  AUi  04A395  50 m  44.58  44.58   
33  245  Muurinen Matias  2002  LUS  02B274  50 m  44.78  44.78   
34  133  Hirsiniemi Mikael  2004  AUi  04A196  50 m  44.80  44.80   
35  85  Oikarainen Jasper  2005  ÅSK  05A276  25 m  45.16  46.66   
36  142  Kandolin Felix  2007  AUi  07A090  50 m  47.58  47.58   
37  165  Leppähaara Axel  2004  AUi  04A425  50 m  47.61  47.61   
38  174  Mukkulainen Alex  2006  AUi  06A534  50 m  47.97  47.97   
39  205  Vainio Konsta  2005  AUi  05A299  50 m  48.23  48.23   
40  118  Amosov Maksim  2005  AUi  05A932  50 m  50.08  50.08   
41  101  Sandblom Frans  2006  ÅSK  06A101  50 m  50.84  50.84   
42  216  Yli-Salomäki Alex  2006  AUi  06A458  50 m  51.15  51.15   
43  60  Laine Elias  2003  ÅSK  03A465  50 m  52.08  52.08   
44  110  Valdolin Veeti  2005  ÅSK  05A284  50 m  52.20  52.20   
45  12  Allén Max  2005  ÅSK  05A484  25 m  50.88  52.38   
46  144  Kankare Alvar  2007  AUi  07A252  50 m  52.77  52.77   
47  13  Arnell Eemeli  2005  ÅSK  05A327  50 m  53.42  53.42   
48  68  Linderborg Aarni  2005  ÅSK  05A268  25 m  52.21  53.71   
49  62  Leo Casper  2004  ÅSK  04A635  25 m  52.58  54.08   
50  217  Yli-Salomäki Max  2006  AUi  06A459  50 m  55.71  55.71   
51  223  Laine Leo  2007  UiKaa  07A012  25 m  54.96  56.46   
52  201  Tikka Ossi  2007  AUi  07A328  50 m  56.80  56.80   
53  71  Lummaa Eelis  2007  ÅSK  07A384  50 m  57.29  57.29   
54  163  Lehtinen Niilo  2009  AUi  09A085  50 m  57.59  57.59   
55  138  Jokinen Oliver  2005  AUi  05B022  50 m  57.69  57.69   
56  102  Seppä Matias  2006  ÅSK  06A462  25 m  57.80  59.30   
57  122  Davie Joonatan  2006  AUi  06A283  50 m  1:01.55  1:01.55   
58  74  Manzone Casper  2005  ÅSK  05A939  50 m  1:01.58  1:01.58   
59  172  Manner Romeo  2008  AUi  08A104  50 m  1:01.75  1:01.75   
60  44  Korin Linus  2006  ÅSK  06A619  50 m  1:05.22  1:05.22   
61  75  Manzone Nicolo  2005  ÅSK  05A940  50 m  1:06.52  1:06.52   
62  35  Kainonen Kasper  2005  ÅSK  05A680  25 m  1:07.82  1:09.32   
63  173  Maranzani Romeo  2006  AUi  06A592  50 m  1:18.82  1:18.82   
64  16  Edelman Christian  2007  ÅSK  07A367  25 m       
65  73  Mamandi Kevin  2007  ÅSK  07A428  25 m       
66  105  Sulonen Joel  2007  ÅSK  07A203  25 m       
67  155  Kovalchuk Ivan  2005  AUi  05A878  25 m       
68  178  Orenshtein Nardi Gabriel  2005  AUi  05B076  25 m       
69  214  Vähä-Lassila Aleksi  2001  AUi  01A599  25 m       
70  246  Nieminen Jasu  2007  LUS  07A443  25 m       
71  249  Piironen Roope  2007  LUS  07A584  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  16 syyskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Aurajoen Uinti  Tulostusaika  09:49 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Control Media & Sport ny webbutvecklare