2018-10-18   01:43:26
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Hessun Vinstat

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 18
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Hessun Vinstat    Tulostuspäivämäärä  16 syyskuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Turku    Tulostusaika  10:07   
  Järjestäjä  Aurajoen Uinti         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  16 syyskuu 2017         
 
 
 
Laji 18, 50m Rintauinti Miehet  Loppukilpailut (9) 
Erä 1 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Joel Sulonen  2007  07A203  ÅSK    25m     
Ivan Kovalchuk  2005  05A878  AUi    25m     
Roope Piironen  2007  07A584  LUS    25m     
Christian Edelman  2007  07A367  ÅSK    25m     
Nardi Gabriel Orenshtein  2005  05B076  AUi    25m     
Aleksi Vähä-Lassila  2001  01A599  AUi    25m     
Jasu Nieminen  2007  07A443  LUS    25m     
               

 
Erä 2 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Romeo Maranzani  2006  06A592  AUi    50m  1:18.82  1:18.82 
Nicolo Manzone  2005  05A940  ÅSK    50m  1:06.52  1:06.52 
Romeo Manner  2008  08A104  AUi    50m  1:01.75  1:01.75 
Joonatan Davie  2006  06A283  AUi    50m  1:01.55  1:01.55 
Casper Manzone  2005  05A939  ÅSK    50m  1:01.58  1:01.58 
Linus Korin  2006  06A619  ÅSK    50m  1:05.22  1:05.22 
Kasper Kainonen  2005  05A680  ÅSK    25m  1:07.82  1:09.32 
Kevin Mamandi  2007  07A428  ÅSK    25m     

 
Erä 3 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Oliver Jokinen  2005  05B022  AUi    50m  57.69  57.69 
Eelis Lummaa  2007  07A384  ÅSK    50m  57.29  57.29 
Leo Laine  2007  07A012  UiKaa    25m  54.96  56.46 
Casper Leo  2004  04A635  ÅSK    25m  52.58  54.08 
Max Yli-Salomäki  2006  06A459  AUi    50m  55.71  55.71 
Ossi Tikka  2007  07A328  AUi    50m  56.80  56.80 
Niilo Lehtinen  2009  09A085  AUi    50m  57.59  57.59 
Matias Seppä  2006  06A462  ÅSK    25m  57.80  59.30 

 
Erä 4 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Eemeli Arnell  2005  05A327  ÅSK    50m  53.42  53.42 
Max Allén  2005  05A484  ÅSK    25m  50.88  52.38 
Elias Laine  2003  03A465  ÅSK    50m  52.08  52.08 
Frans Sandblom  2006  06A101  ÅSK    50m  50.84  50.84 
Alex Yli-Salomäki  2006  06A458  AUi    50m  51.15  51.15 
Veeti Valdolin  2005  05A284  ÅSK    50m  52.20  52.20 
Alvar Kankare  2007  07A252  AUi    50m  52.77  52.77 
Aarni Linderborg  2005  05A268  ÅSK    25m  52.21  53.71 

 
Erä 5 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Konsta Vainio  2005  05A299  AUi    50m  48.23  48.23 
Axel Leppähaara  2004  04A425  AUi    50m  47.61  47.61 
Jasper Oikarainen  2005  05A276  ÅSK    25m  45.16  46.66 
Matias Muurinen  2002  02B274  LUS    50m  44.78  44.78 
Mikael Hirsiniemi  2004  04A196  AUi    50m  44.80  44.80 
Felix Kandolin  2007  07A090  AUi    50m  47.58  47.58 
Alex Mukkulainen  2006  06A534  AUi    50m  47.97  47.97 
Maksim Amosov  2005  05A932  AUi    50m  50.08  50.08 

 
Erä 6 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Lauri-Pekka Pakomäki  2006  06A235  ÅSK    50m  43.38  43.38 
Rasmus Rekola  2004  04A638  ÅSK    50m  43.26  43.26 
Niko Viitala  2003  03A518  AUi    25m  40.43  41.93 
Roni Koskinen  2003  03A450  AUi    50m  41.47  41.47 
Ajjuub Ezzat  2005  05A108  AUi    25m  40.40  41.90 
Daniel Pavlov  2003  03A707  AUi    50m  42.62  42.62 
Samuel Salminen  2003  03A786  ÅSK    50m  43.37  43.37 
Einari Palmu  2004  04A395  AUi    50m  44.58  44.58 

 
Erä 7 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Otto Lindroos  2001  01B175  AUi    50m  40.15  40.15 
Arttu Mäenpää  2003  03A892  ÅSK    50m  38.54  38.54 
Oskari Hynynen  2001  01A113  ÅSK    25m  36.98  38.48 
Samu Petteri Kallio  2002  02A516  ÅSK    25m  36.49  37.99 
Tuomas Toppinen  2005  05A167  AUi    50m  38.38  38.38 
Santeri Herpola  2003  03A188  ÅSK    25m  36.98  38.48 
Juuso Leppänen  2004  04A791  AUi    50m  39.63  39.63 
Jaakko Pihlava  2004  04A845  AUi    50m  40.58  40.58 

 
Erä 8 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Janne Juven  2001  01A319  ÅSK    50m  36.68  36.68 
Aapo Huhti  2003  03A936  LUS    25m  35.07  36.57 
Mikael Jokinen  2001  01B302  LUS    50m  35.31  35.31 
Hugo Enroth  2001  01A477  ÅSK    50m  33.64  33.64 
Emil Hanski  1999  99A145  ÅSK    25m  33.54  35.04 
Leevi Korpinen  2001  01A491  ÅSK    50m  36.02  36.02 
Eemil Kankare  2003  03A474  AUi    50m  36.58  36.58 
Ibrahim Ezzat  2002  02A249  AUi    25m  35.18  36.68 

 
Erä 9 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Oskari Arvo  2002  02A525  AUi    50m  33.18  33.18 
Marcus Forsel  2003  03A127  ÅSK    50m  31.91  31.91 
Lauri Elomaa  2000  00A761  ÅSK    50m  31.36  31.36 
Ossi Oksa  1988  88A200  ÅSK    50m  28.33  28.33 
Oskari Herpola  2001  01A315  ÅSK    50m  30.98  30.98 
Wilhelm Suominen  1999  99A027  ÅSK    25m  30.27  31.77 
Lassi Grönroos  2000  00A219  ÅSK    50m  32.95  32.95 
Elias Kuusisto  1999  99A373  RaisU    25m  32.13  33.63 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  16 syyskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Aurajoen Uinti  Tulostusaika  10:07 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner