2017-11-20   08:54:13
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Hessun Vinstat

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 17
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Hessun Vinstat    Tulostuspäivämäärä  16 syyskuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Turku    Tulostusaika  10:07   
  Järjestäjä  Aurajoen Uinti         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  16 syyskuu 2017         
 
 
 
Laji 17, 50m Rintauinti Naiset  Loppukilpailut (12) 
Erä 1 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Iiris Paloposki  2007  07A571  AUi    25m     
Sofia Maude  2008  08A146  ÅSK    25m     
Ada Riquelme Mac Donald  2006  06A833  ÅSK    25m     
Saara Pakomäki  2008  08A225  ÅSK    25m     
Ella Jokioinen  2006  06A872  AUi    25m     
Maija Nurmi  2003  03A461  ÅSK    25m     
Naomi Leo  2007  07A306  ÅSK    25m     
               

 
Erä 2 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Alexandra Julin  2005  05B059  ÅSK    50m  1:09.28  1:09.28 
Miisa Järvinen  2007  07A468  AUi    50m  1:07.96  1:07.96 
Essi Kallio  2008  08A044  LUS    50m  1:04.47  1:04.47 
Amanda Ruusuvaara  2008  08A071  UiKaa    25m  1:02.75  1:04.25 
Maija Grönholm  2006  06A743  AUi    50m  1:04.32  1:04.32 
Nella Imponen  2007  07A517  AUi    50m  1:05.86  1:05.86 
Elsa Koskinen  2006  06A390  ÅSK    25m  1:07.56  1:09.06 
Iina Salmivaara  2006  06A731  ÅSK    50m  1:12.45  1:12.45 

 
Erä 3 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Amanda Vuori  2007  07A289  ÅSK    50m  1:02.31  1:02.31 
Ella Valdolin  2007  07A285  ÅSK    25m  1:00.47  1:01.97 
Matilda Jokinen  2008  08A029  LUS    50m  59.00  59.00 
Justiina Junnila  2007  07A471  AUi    50m  57.60  57.60 
Tilda Aaltonen  2006  06A311  ÅSK    50m  58.69  58.69 
Minea Kumlander  2007  07A507  ÅSK    50m  59.29  59.29 
Sofia Danska  2009  09A016  UiKaa    25m  1:00.50  1:02.00 
Jasmiina Laitinen  2008  08A100  AUi    50m  1:03.50  1:03.50 

 
Erä 4 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Emilia Pirttijärvi  2000  00B303  AUi    25m  55.38  56.88 
Rianna Hoda  2006  06A326  LUS    50m  56.37  56.37 
Laura Lilja  2004  04B140  AUi    50m  55.50  55.50 
Aino Suomalainen  2007  07A281  AUi    50m  54.78  54.78 
Aino Laine  2007  07A013  ÅSK    50m  55.10  55.10 
Mirella Sauhula  2006  06A551  AUi    50m  55.93  55.93 
Kerttu Laaksonen  2006  06A271  ÅSK    25m  55.17  56.67 
Mia Karolina Müürsepp  2006  06A436  AUi    50m  57.13  57.13 

 
Erä 5 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Emma Loo  2004  04B129  ÅSK    50m  54.41  54.41 
Noora Ketola  2003  03B235  AUi    25m  52.02  53.52 
Wilma Turpeinen  2006  06A089  ÅSK    25m  51.50  53.00 
Iida Vartiainen  2006  06A559  AUi    50m  52.69  52.69 
Rahma Ezzat  2007  07A315  AUi    50m  52.81  52.81 
Judit Lindén  2006  06A531  ÅSK    25m  51.78  53.28 
Gabriella Vesterkvist  2006  06A381  ÅSK    25m  52.90  54.40 
Sini Salmi  2004  04A294  ÅSK    25m  53.14  54.64 

 
Erä 6 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Joanna Hauhia  2004  04A559  ÅSK    50m  51.93  51.93 
Linnea Koski  2007  07A075  AUi    50m  51.53  51.53 
Erin Gonzalez Catón  2005  05A579  AUi    50m  51.12  51.12 
Kaisla Korvonen  2006  06A473  ÅSK    25m  48.33  49.83 
Aino Kurki  2005  05A264  ÅSK    50m  51.07  51.07 
Elina Toivonen  2006  06A602  AUi    50m  51.53  51.53 
Ronja Vilska  2006  06A239  AUi    50m  51.55  51.55 
Viivi Laiho  2005  05B007  AUi    50m  52.46  52.46 

 
Erä 7 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Kristina Grimbaum  2005  05A266  ÅSK    50m  49.09  49.09 
Laura Kinnunen  2002  02B267  AUi    50m  49.02  49.02 
Iida Kallio  2004  04A705  LUS    25m  46.66  48.16 
Mea Alho  2006  06A256  ÅSK    50m  47.81  47.81 
Oona Sirkiä  2004  04A596  ÅSK    50m  47.99  47.99 
Emma Nieminen  2005  05A269  ÅSK    25m  47.44  48.94 
Vilma Halava  2004  04A975  ÅSK    50m  49.08  49.08 
Roosa Lahti  2004  04A548  ÅSK    50m  49.52  49.52 

 
Erä 8 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Ella Nihtilä  2004  04A237  ÅSK    25m  46.15  47.65 
Alida Öhberg  2002  02A627  AUi    25m  45.56  47.06 
Hilda Helo  2003  03A483  ÅSK    25m  45.33  46.83 
Maura Bergström  2005  05A338  ÅSK    50m  45.83  45.83 
Ronja Maude  2005  05A886  ÅSK    50m  46.24  46.24 
Milla Rintanen  2004  04A338  AUi    50m  47.03  47.03 
Peppi Kolari  2003  03A985  AUi    50m  47.24  47.24 
Helka Suomäki  2003  03A548  AUi    50m  47.75  47.75 

 
Erä 9 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Sanni Kalliomäki  2000  00A820  ÅSK    25m  43.86  45.36 
Mirelle Hirsiniemi  2007  07A001  AUi    50m  44.59  44.59 
Daniela Lietzén  2006  06A241  ÅSK    25m  42.65  44.15 
Greta Kandolin  2003  03A616  AUi    25m  41.09  42.59 
Olivia Koski  2002  02A391  AUi    25m  41.63  43.13 
Ella Suominen  2005  05A308  ÅSK    50m  44.18  44.18 
Kerttu Taponen  2005  05A538  AUi    50m  44.98  44.98 
Aino Kallio  2003  03A807  LUS    25m  44.14  45.64 

 
Erä 10 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Matilda Laitinen  2004  04A243  AUi    50m  41.96  41.96 
Peppi Pinomäki  2002  02A049  ÅSK    50m  41.41  41.41 
Anni Hyttinen  2004  04A194  AUi    50m  40.09  40.09 
Iris Hanski  2003  03A234  ÅSK    50m  39.62  39.62 
Sylvia Kuusisto  2003  03A137  AUi    50m  40.03  40.03 
Kerttu Nurmi  2003  03A462  ÅSK    50m  40.64  40.64 
Kaisla Kangas  2002  02A491  ÅSK    25m  40.06  41.56 
Lilli Kulpakko  2005  05A070  AUi    50m  42.21  42.21 

 
Erä 11 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Ella Alanko  2003  03A643  AUi    50m  39.06  39.06 
Lydia Rintanen  2002  02A539  AUi    50m  38.93  38.93 
Julia Koivisto  2002  02A092  AUi    50m  38.09  38.09 
Minka Halava  2001  01A844  ÅSK    50m  37.87  37.87 
Oona Laakso  2002  02A301  ÅSK    50m  37.89  37.89 
Katariina Niemi  2002  02A179  ÅSK    50m  38.35  38.35 
Iiris Yli-Jama  2003  03A354  ÅSK    50m  38.94  38.94 
Daniela Degenhardt  2003  03A442  AUi    50m  39.30  39.30 

 
Erä 12 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Anna Vira  2002  02A074  AUi    50m  36.37  36.37 
Siiri Konkka  2004  04A103  ÅSK    50m  35.17  35.17 
Sini Silvennoinen  2002  02A080  ÅSK    50m  34.28  34.28 
Charlotta Edelman  2001  01A845  ÅSK    50m  33.19  33.19 
Emilia Liven  2002  02A205  ÅSK    50m  33.49  33.49 
Erika Bergström  1996  96A630  AUi    50m  34.29  34.29 
Emma Uusküla  2002  02A310  AUi    50m  35.43  35.43 
Ida Konkka  2000  00A573  ÅSK    25m  36.14  37.64 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  16 syyskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Aurajoen Uinti  Tulostusaika  10:07 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Control Media & Sport ny webbutvecklare