Program för Sydpoolen Knatte Cup 2017
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Lördagen den 30/9 Klockan 09.00 (Insim kl. 08.00
Heatlista Gren 8
|
Tävling |
Sydpoolen Knatte Cup 2017 |
|
Utskriftsdatum |
30 september 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Södertälje |
|
Utskriftstid |
08:10 |
|
|
Arrangör |
Södertälje Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
30 september 2017 |
|
|
|
|
Gren 8, 25m Fjärilsim F-10 oy |
Finaler (7) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
113 |
2 |
Teresa Giocoli |
2007 |
AZ9407 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
|
79 |
3 |
Matilda Holmerin |
2007 |
AO7807 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
|
78 |
4 |
Clara Holmerin |
2009 |
AE8209 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
|
9 |
5 |
Felicia Berg |
2007 |
AZ1407 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
161 |
6 |
Saga Johansson |
2008 |
AH7208 |
VÄSBY SS |
|
25m |
|
16 |
7 |
Hedvig Duit |
2008 |
AM4608 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
116 |
1 |
Emma Johanson |
2008 |
AL9608 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
|
106 |
2 |
Annie Eriksson |
2009 |
AE7209 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
|
88 |
3 |
Carolina Sönner |
2007 |
AW6207 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
|
155 |
4 |
Ester Fritzson |
2008 |
AH6208 |
VÄSBY SS |
|
25m |
|
101 |
5 |
Maja Delläng |
2008 |
AL1808 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
|
142 |
6 |
Hanna Areblad |
2007 |
AH6607 |
VÄSBY SS |
|
25m |
|
14 |
7 |
Lovis Carltoft |
2008 |
AM6608 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
17 |
8 |
Elsa Ericsson |
2008 |
AM7608 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
39 |
1 |
Malva Sjödahl |
2009 |
AD8809 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
23 |
2 |
Julia Lundgren |
2007 |
AZ2207 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
43 |
3 |
Vivyan Wallqvist |
2007 |
AO1207 |
SK NEPTUN |
|
25m |
30.46 |
12 |
4 |
Stella Burman Kindgren |
2008 |
AF3208 |
SK NEPTUN |
|
25m |
27.18 |
29 |
5 |
Irma Nerman |
2007 |
AN8807 |
SK NEPTUN |
|
25m |
27.36 |
262 |
6 |
Ebba Månsson |
2009 |
AD5209 |
ÖSMO SS |
|
25m |
33.10 |
204 |
7 |
Saga Gustavsson |
2008 |
AD9408 |
ÖSMO SS |
|
25m |
|
108 |
8 |
Karin Flink |
2008 |
AN6208 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
118 |
1 |
Lotta Lande |
2007 |
AY4407 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
25.79 |
18 |
2 |
Frida Forsmark |
2008 |
AF8208 |
SK NEPTUN |
|
25m |
24.99 |
214 |
3 |
Leah Sandelius |
2007 |
AL8207 |
ÖSMO SS |
|
25m |
24.08 |
11 |
4 |
Molly Brodd |
2008 |
AF1208 |
SK NEPTUN |
|
25m |
23.51 |
27 |
5 |
Idun Nelin |
2008 |
AF7208 |
SK NEPTUN |
|
25m |
23.81 |
98 |
6 |
Moa Bäckström |
2010 |
AA3810 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
24.09 |
211 |
7 |
Alva Lindberg |
2008 |
AF6608 |
ÖSMO SS |
|
25m |
25.78 |
7 |
8 |
Stella Ahlström |
2007 |
AO0607 |
SK NEPTUN |
|
25m |
27.06 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
115 |
1 |
Thea Hollén |
2007 |
AR8207 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
23.34 |
143 |
2 |
Ebba Björkén |
2007 |
AH8607 |
VÄSBY SS |
|
25m |
23.06 |
60 |
3 |
Matilda Karlsson |
2007 |
AD4807 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
22.12 |
82 |
4 |
Melissa Klintengren |
2007 |
AH0807 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
21.91 |
41 |
5 |
Hilma Stenbeck |
2008 |
AF6208 |
SK NEPTUN |
|
25m |
21.97 |
26 |
6 |
Felicia Malmqvist |
2008 |
AF0408 |
SK NEPTUN |
|
25m |
22.78 |
111 |
7 |
Moa Forsgren |
2008 |
AL0808 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
23.20 |
215 |
8 |
Lina Thunvall |
2008 |
AG0808 |
ÖSMO SS |
|
25m |
23.42 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
129 |
1 |
Juni Stenbacka |
2007 |
AV7607 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
21.47 |
222 |
2 |
Liv Ahlqvist Lundberg |
2008 |
AB9608 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
20.98 |
104 |
3 |
Vera Duhlin |
2007 |
AY2407 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
20.49 |
5 |
4 |
Mimmi Nordström Renlund |
2007 |
AO8207 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
20.32 |
135 |
5 |
Mathilda Wilsson |
2007 |
AP6807 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
20.32 |
15 |
6 |
Alicia Dahlberg |
2007 |
AN9807 |
SK NEPTUN |
|
25m |
20.79 |
239 |
7 |
Eleonore Stellansdotter |
2007 |
AH8407 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
21.33 |
203 |
8 |
Audrey Glavas |
2008 |
AD8408 |
ÖSMO SS |
|
25m |
21.69 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
132 |
1 |
Nadja Travar |
2007 |
AP2607 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
20.20 |
172 |
2 |
Hanna Melander |
2007 |
AB9807 |
VÄSBY SS |
|
25m |
19.76 |
65 |
3 |
Agnes Thunberg |
2007 |
AD8807 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
18.96 |
191 |
4 |
Elsa Svahn |
2007 |
AG9607 |
VÄSBY SS |
|
25m |
16.28 |
242 |
5 |
Elina Tshibanda |
2007 |
AB7407 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
18.89 |
120 |
6 |
Lovisa Lindberg |
2007 |
AK0407 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
19.58 |
36 |
7 |
Delara Ronquist |
2007 |
AN7807 |
SK NEPTUN |
|
25m |
19.99 |
226 |
8 |
Emma Heikman |
2008 |
AD5608 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
20.24 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
30 september 2017 |
Licensierad till: Södertälje Simsällskap |
Utskriftstid |
08:10 |
|