Program för Sydpoolen Knatte Cup 2017
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 14
|
Tävling |
Sydpoolen Knatte Cup 2017 |
|
Utskriftsdatum |
30 september 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Södertälje |
|
Utskriftstid |
13:11 |
|
|
Arrangör |
Södertälje Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
30 september 2017 |
|
|
|
|
Gren 14, 50m Frisim P 11-12 |
Finaler (4) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
254 |
1 |
Joel Åman |
2005 |
AU0305 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
47.07 |
189 |
2 |
Casper Sundgren |
2006 |
AP8706 |
VÄSBY SS |
|
50m |
45.66 |
91 |
3 |
Albin Tetli |
2005 |
AR9705 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
44.38 |
243 |
4 |
Melker Waltersson |
2006 |
AG4506 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
43.68 |
73 |
5 |
Cherokee Bäckstrand |
2006 |
AP3906 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
43.70 |
163 |
6 |
Junes Khattab |
2006 |
AK0106 |
VÄSBY SS |
|
50m |
44.76 |
46 |
7 |
Frans Willquist |
2005 |
AQ5905 |
SALTSJÖB |
|
25m |
46.33 |
241 |
8 |
Ivar Thor |
2005 |
AM1905 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
49.87 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
83 |
1 |
Otto Lindgren |
2006 |
AH6306 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
43.41 |
57 |
2 |
Oscar Gustafson |
2005 |
AR6705 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
42.18 |
80 |
3 |
Joakim Johansson |
2005 |
AK7105 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
41.41 |
154 |
4 |
Erik Frantz |
2006 |
AK1106 |
VÄSBY SS |
|
25m |
40.51 |
136 |
5 |
Jonathan Åkerman |
2006 |
AI6106 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
41.06 |
124 |
6 |
Niklas Nygren |
2006 |
AL1106 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
42.14 |
213 |
7 |
Jonathan Runsten |
2005 |
AS8505 |
ÖSMO SS |
|
50m |
42.40 |
54 |
8 |
Oliver Geaney |
2006 |
AH0506 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
43.47 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
67 |
1 |
Albin Wullrich |
2006 |
AC2906 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
39.23 |
231 |
2 |
Adam Lindholm |
2006 |
AM4306 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
38.03 |
51 |
3 |
Aron Ekblad |
2005 |
AU6505 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
37.46 |
223 |
4 |
Elias Arvidsson |
2005 |
AN7705 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
36.83 |
66 |
5 |
Pelle Vanhainen |
2006 |
AL0706 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
36.84 |
76 |
6 |
Arvid Engqvist |
2005 |
AM6505 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
37.83 |
47 |
7 |
Benjamin Bahajroy |
2005 |
AO4505 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
38.77 |
87 |
8 |
Sixten Selander |
2006 |
AF3906 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
39.80 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
131 |
1 |
Elton Söderberg |
2006 |
AH0306 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
36.33 |
174 |
2 |
Johan Montero |
2005 |
AN1905 |
VÄSBY SS |
|
25m |
36.17 |
130 |
3 |
Gustav Storell |
2006 |
AL4106 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
34.27 |
181 |
4 |
Casper Rengart |
2006 |
AB1706 |
VÄSBY SS |
|
25m |
32.46 |
93 |
5 |
Valentino Vrbanus |
2006 |
AG9106 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
33.13 |
229 |
6 |
Hugo Klang |
2005 |
AH0705 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
35.30 |
52 |
7 |
William Erneholm |
2006 |
AD5506 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
36.22 |
206 |
8 |
Jonas Kvist |
2006 |
AD0706 |
ÖSMO SS |
|
50m |
36.40 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
30 september 2017 |
Licensierad till: Södertälje Simsällskap |
Utskriftstid |
13:11 |
|