Program for Sundsvall Arena Cup 2017
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Gren 8, 50m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 109 | Schön-Svensson Adam | 1991 | SUNDSVALL | AD9791 | 25 m | 23.76 | |
2 | 14 | Björklund Erik | 1998 | NJURUNDA | AA2598 | 25 m | 24.09 | |
3 | 153 | Gilliusson Emil | 1993 | Ö-VIKS ASS | AZ2193 | 25 m | 24.31 | |
4 | 133 | Andrén Christopher | 2000 | SÖDERTÖRN | AK0100 | 25 m | 24.42 | |
5 | 5 | Norén Vosfeldt Petter | 1999 | HÄRNÖSAND | AH9599 | 25 m | 24.70 | |
6 | 138 | Bengs-Stattin Felix | 2002 | UMEÅ SS | AD4702 | 25 m | 24.89 | |
7 | 113 | Strandberg Johan | 1997 | SUNDSVALL | AL3197 | 25 m | 25.37 | |
8 | 15 | Björklund Johan | 1999 | NJURUNDA | AE7199 | 25 m | 25.53 | |
9 | 16 | Björklund Robin | 2002 | NJURUNDA | AA9502 | 25 m | 25.80 | |
10 | 64 | Berglund Joel | 2002 | SUNDSVALL | AG9702 | 50 m | 26.21 | |
11 | 98 | Näslund Viktor | 2001 | SUNDSVALL | AF1301 | 50 m | 26.33 | |
12 | 151 | Boström Anton | 2001 | SUNDSVALL | AK0501 | 25 m | 26.69 | |
13 | 172 | Lundgren Simon | 2001 | SK ÄGIR | AL0501 | 50 m | 27.02 | |
14 | 17 | Borgström Filip | 2001 | NJURUNDA | AK5101 | 50 m | 27.05 | |
15 | 209 | Hedlund Albin | 2003 | SUNDSVALL | AA0903 | 25 m | 27.15 | |
16 | 73 | Ekengren Johan | 2001 | SUNDSVALL | AA6901 | 25 m | 27.47 | |
17 | 182 | Böschen Isac | 2002 | SS04 | AF3102 | 50 m | 28.39 | |
18 | 176 | Wassberg Jakob | 2003 | SK ÄGIR | AR7103 | 25 m | 28.64 | |
19 | 88 | Martinsson Bruno | 2000 | SUNDSVALL | AP5500 | 25 m | 28.65 | |
20 | 146 | Sundström Peter | 2002 | UMEÅ SS | AH4302 | 25 m | 29.04 | |
21 | 63 | Balkerud Felix | 2001 | SUNDSVALL | AH1301 | 25 m | 29.19 | |
22 | 91 | Nilsson Jonathan | 2003 | SUNDSVALL | AD5103 | 25 m | 29.35 | |
23 | 136 | Albinsson Oskar | 2003 | UMEÅ SS | AP4503 | 25 m | 29.70 | |
24 | 25 | Gillgren Mattias | 2003 | NJURUNDA | AR0303 | 25 m | 30.00 | |
25 | 11 | Wikström Hannes | 2003 | HÄRNÖSAND | AD0303 | 25 m | 30.05 | |
26 | 53 | Lundmark Marcus | 2002 | SKELLEFTEÅ | AN7302 | 25 m | 30.78 | |
27 | 184 | Carlberg Tim | 2003 | SS04 | AI5503 | 50 m | 30.98 | |
28 | 164 | Flykt Jakob | 2002 | SK ÄGIR | AV9702 | 50 m | 31.06 | |
29 | 121 | Walterstad Jason | 2004 | SUNDSVALL | AH5904 | 25 m | 31.12 | |
30 | 94 | Nordén Josef | 2003 | SUNDSVALL | AS0703 | 25 m | 31.23 | |
31 | 99 | Näsman Markus | 2003 | SUNDSVALL | AD6103 | 50 m | 31.24 | |
32 | 181 | Brouzell Simon | 2003 | SS04 | AX3103 | 50 m | 31.44 | |
33 | 82 | Johansson Arvid | 2004 | SUNDSVALL | AJ9904 | 25 m | 31.95 | |
34 | 175 | Svärd Viktor | 2005 | SK ÄGIR | AC8305 | 25 m | 32.23 | |
35 | 118 | Södervall Axel | 2004 | SUNDSVALL | AH8904 | 50 m | 32.81 | |
36 | 46 | Utterström Ludvig | 2004 | NJURUNDA | AM7304 | 50 m | 33.28 | |
37 | 137 | Andersson Axel | 2004 | UMEÅ SS | AJ5504 | 25 m | 34.26 | |
38 | 174 | Rydefjord Alexander | 2005 | SK ÄGIR | AF3105 | 25 m | 34.40 | |
39 | 167 | Högström Nordin Harry | 2003 | SK ÄGIR | AW4103 | 50 m | 34.90 | |
40 | 170 | Johansson Edvin | 2005 | SK ÄGIR | AG1905 | 25 m | 35.33 | |
41 | 161 | Epäilys Roine | 2003 | SK ÄGIR | AR3103 | 50 m | 35.38 | |
42 | 78 | Hamberg Marcus | 2007 | SUNDSVALL | AA0707 | 25 m | 36.44 | |
43 | 106 | Renström-Halling Claes | 2007 | SUNDSVALL | AF8507 | 25 m | 44.07 | |
44 | 74 | Ericsson Anton | 2008 | SUNDSVALL | AA6708 | 25 m | 45.55 | |
45 | 107 | Ryd Simon | 2005 | SUNDSVALL | AR0505 | 25 m | 46.46 | |
46 | 72 | Ekbladh Max | 2008 | SUNDSVALL | AE1708 | 25 m | 50.46 | |
47 | 112 | Starrin Vide | 2008 | SUNDSVALL | AE9508 | 25 m | 50.58 | |
48 | 66 | Blomqvist Sebastian | 2007 | SUNDSVALL | AG8507 | 25 m | 54.90 | |
49 | 7 | Rombouts Reijk | 2004 | HÄRNÖSAND | AY2704 | 50 m | ||
50 | 155 | Andersson Zacharias | 2001 | SK ÄGIR | AZ9501 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 06 september 2017 |
Licensierad till: Sundsvalls Simsällskap | Utskriftstid | 06:20 |