Program för 110-vuotis juhlauinnit
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Kilpailu
# | Gren | Omgång | Sponsor | Startlista | Heatlista |
---|---|---|---|---|---|
1 | 50m PU N Kutsukilpailu | Direktfinal | PKO | Startlista | Heatlista |
2 | 50m PU M kutsukilpailu | Direktfinal | IIVARI MONONEN | Startlista | Heatlista |
3 | 50m VU N masters | Direktfinal | KARJALAINEN | Startlista | Heatlista |
4 | 50m VU M masters | Direktfinal | KARJALAINEN | Startlista | Heatlista |
5 | 200m Vapaauinti Naiset | Direktfinal | NANOCOMP | Startlista | Heatlista |
6 | 200m Vapaauinti Miehet | Direktfinal | NANOCOMP | Startlista | Heatlista |
7 | 50m Selkäuinti Naiset | Direktfinal | XEROX PARTNER JOENSUU | Startlista | Heatlista |
8 | 50m Selkäuinti Miehet | Direktfinal | KULJETUSLIIKE E MÄKINEN | Startlista | Heatlista |
9 | 50m SU N kutsukilpailu | Direktfinal | FABRIK | Startlista | Heatlista |
10 | 50m SU M kutsukilpailu | Direktfinal | INTERSPORT | Startlista | Heatlista |
11 | 100m Perhosuinti Naiset | Direktfinal | POHJOIS-KARJALAN KTK | Startlista | Heatlista |
12 | 100m Perhosuinti Miehet | Direktfinal | RAKENNUSLIIKE ANRES | Startlista | Heatlista |
13 | 50m Rintauinti Naiset | Direktfinal | POHJOIS-KARJALAN SÄHKÖ | Startlista | Heatlista |
14 | 50m Rintauinti Miehet | Direktfinal | LIEKSAN SAHA | Startlista | Heatlista |
15 | 100m Vapaauinti Naiset | Direktfinal | JOKIKONE | Startlista | Heatlista |
16 | 100m Vapaauinti Miehet | Direktfinal | AUTOTALO LAAKKONEN | Startlista | Heatlista |
17 | 50m RU N kutsukilpailu | Direktfinal | VATUPASSI | Startlista | Heatlista |
18 | 50m RU M kutsukilpailu | Direktfinal | EURO-EXIME | Startlista | Heatlista |
19 | 100m Sekauinti Naiset | Direktfinal | FYSIOS | Startlista | Heatlista |
20 | 100m Sekauinti Miehet | Direktfinal | TRITANIUM FINLAND | Startlista | Heatlista |
21 | 100m Selkäuinti Naiset | Direktfinal | LVI-PALVELU KURKINEN | Startlista | Heatlista |
22 | 100m Selkäuinti Miehet | Direktfinal | JOEN TALO | Startlista | Heatlista |
23 | 50m VU N kutsukilpailu | Direktfinal | ITÄ-SUOMEN LIIKUNTAOPISTO | Startlista | Heatlista |
24 | 50m VU M kutsukilpailu | Direktfinal | KAIVOSPUU | Startlista | Heatlista |
25 | 50m Perhosuinti Naiset | Direktfinal | JOENSUUN LAIVAUS | Startlista | Heatlista |
26 | 50m Perhosuinti Miehet | Direktfinal | IF | Startlista | Heatlista |
27 | 100m Rintauinti Naiset | Direktfinal | HKK-KULJETUS | Startlista | Heatlista |
28 | 100m Rintauinti Miehet | Direktfinal | ASIANAJOTOIMISTO SURAKKA | Startlista | Heatlista |
29 | 50m Vapaauinti Naiset | Direktfinal | OP JASTO OY | Startlista | Heatlista |
30 | 50m Vapaauinti Miehet | Direktfinal | VARMA | Startlista | Heatlista |
31 | 200m SKU N kutsukilpailu | Direktfinal | JOENSUUN KAUPPA JA KONE | Startlista | Heatlista |
32 | 200m SKU M kutsukilpailu | Direktfinal | SCANPOLE | Startlista | Heatlista |
33 | 4X50m Sekauinti Naiset | Direktfinal | KARJALAINEN | Startlista | Heatlista |
34 | 4X50m Sekauinti Miehet | Direktfinal | PIHLAJALINNA ITE | Startlista | Heatlista |