Program för Arena Open
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 7
|
Tävling |
Arena-Open |
|
Utskriftsdatum |
10 september 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Uppsala |
|
Utskriftstid |
08:16 |
|
|
Arrangör |
Upsala Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
10 september 2017 |
|
|
|
|
Gren 7, 100m Frisim Damer |
Finaler (9) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
192 |
3 |
Miski Hagi Shire |
2005 |
|
UPSALA S |
|
25m |
|
172 |
4 |
Nike Söderström |
2007 |
AG2607 |
UPSALA S |
|
25m |
|
117 |
5 |
Alice Johnsson |
2005 |
BA0605 |
UPSALA S |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
151 |
2 |
Eleonora Nygårds |
2005 |
AX9205 |
UPSALA S |
|
25m |
1:56.11 |
56 |
3 |
Laura Nelson |
2006 |
AU5806 |
SKURU IK |
|
25m |
1:44.55 |
41 |
4 |
Tilde Furingsten |
2008 |
AC6408 |
SKURU IK |
|
50m |
1:35.65 |
78 |
5 |
Maja Ahlén |
2006 |
AO6206 |
UPSALA S |
|
25m |
1:42.54 |
80 |
6 |
Ella Andersson |
2007 |
AA6207 |
UPSALA S |
|
25m |
1:45.69 |
122 |
7 |
Doris Larsson |
2004 |
|
UPSALA S |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
28 |
1 |
Filippa Bergman |
2005 |
AU6605 |
SKURU IK |
|
25m |
1:30.67 |
46 |
2 |
Tilda Hägbom |
2005 |
AI5205 |
SKURU IK |
|
50m |
1:30.05 |
154 |
3 |
Gabrielle Paul |
2004 |
BV3804 |
UPSALA S |
|
25m |
1:29.20 |
33 |
4 |
Linnea Bäckström |
2006 |
AH8806 |
SKURU IK |
|
25m |
1:28.62 |
58 |
5 |
Frida Nilsson |
2004 |
BP8604 |
SKURU IK |
|
25m |
1:28.98 |
116 |
6 |
Nora Högström |
2007 |
AG1807 |
UPSALA S |
|
50m |
1:29.39 |
170 |
7 |
Ida Svensson |
2006 |
AU7806 |
UPSALA S |
|
25m |
1:30.41 |
165 |
8 |
Alva Stadell |
2006 |
AO7206 |
UPSALA S |
|
50m |
1:35.17 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
26 |
1 |
Alice Belic |
2005 |
AU7605 |
SKURU IK |
|
25m |
1:28.16 |
158 |
2 |
Olivia Punga |
2005 |
BA9405 |
UPSALA S |
|
25m |
1:26.73 |
139 |
3 |
Sofia Wennerberg |
2005 |
AH6405 |
UPSALA S |
|
25m |
1:20.44 |
136 |
4 |
Hilma Wahlström |
2006 |
AB8806 |
UPSALA S |
|
50m |
1:19.80 |
2 |
5 |
Elsa Axvik Reutergårdh |
2004 |
BA5404 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
1:20.34 |
14 |
6 |
Ida Nygren |
2004 |
BL2404 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
1:23.30 |
131 |
7 |
Ebba Lundqvist |
2007 |
AA1807 |
UPSALA S |
|
50m |
1:28.06 |
134 |
8 |
Klara Mattiasson |
2005 |
AR6405 |
UPSALA S |
|
25m |
1:28.57 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
8 |
1 |
Julia Kantoluoto |
2005 |
AQ2605 |
BOTK-RÖNN |
|
50m |
1:17.93 |
39 |
2 |
Alva Furingsten |
2006 |
AH5806 |
SKURU IK |
|
50m |
1:16.57 |
86 |
3 |
Matilda Bohman |
2002 |
AP0802 |
UPSALA S |
|
50m |
1:15.98 |
13 |
4 |
Lollobelle Nordström-Renlund |
2005 |
AZ4205 |
BOTK-RÖNN |
|
50m |
1:14.85 |
35 |
5 |
Ida Edvinsson |
2004 |
AE0804 |
SKURU IK |
|
25m |
1:15.65 |
132 |
6 |
Lovis Lång |
2005 |
AM4205 |
UPSALA S |
|
25m |
1:16.21 |
29 |
7 |
Matilda Bergström |
2005 |
AU9605 |
SKURU IK |
|
25m |
1:17.21 |
57 |
8 |
Stella Nelson |
2004 |
BR4204 |
SKURU IK |
|
25m |
1:18.09 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
60 |
1 |
Isabelle Persson |
2004 |
AC7604 |
SKURU IK |
|
25m |
1:14.17 |
147 |
2 |
Lisen Myrelid |
2005 |
AD0805 |
UPSALA S |
|
25m |
1:14.04 |
79 |
3 |
Emma Alfredeen |
2003 |
AS7803 |
UPSALA S |
|
50m |
1:13.16 |
146 |
4 |
Malva Morell |
2004 |
BG2604 |
UPSALA S |
|
25m |
1:11.74 |
113 |
5 |
Sofia Högdin |
2004 |
BA3404 |
UPSALA S |
|
50m |
1:13.11 |
50 |
6 |
Emma Lidell |
2005 |
BB8805 |
SKURU IK |
|
25m |
1:13.53 |
84 |
7 |
Alma Bergqvist |
2005 |
AC5205 |
UPSALA S |
|
25m |
1:14.05 |
152 |
8 |
Alva Olsson |
2002 |
BS5802 |
UPSALA S |
|
50m |
1:14.35 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
96 |
1 |
Kajsa Franzén |
2004 |
AC7204 |
UPSALA S |
|
25m |
1:11.19 |
45 |
2 |
Klara Hjalt |
2003 |
BL4603 |
SKURU IK |
|
25m |
1:10.63 |
43 |
3 |
Felicia Heintz |
2004 |
AU8204 |
SKURU IK |
|
25m |
1:10.33 |
148 |
4 |
Malla Myrelid |
2002 |
AQ0202 |
UPSALA S |
|
50m |
1:09.66 |
99 |
5 |
Clara Frykberg |
2005 |
AV6405 |
UPSALA S |
|
25m |
1:09.68 |
156 |
6 |
Klara Pettersson |
2004 |
AU6204 |
UPSALA S |
|
25m |
1:10.61 |
111 |
7 |
Matilda Holmström |
2005 |
AF9205 |
UPSALA S |
|
25m |
1:10.74 |
7 |
8 |
Pernilla Hemmälin |
2001 |
AO3801 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
1:11.43 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
85 |
1 |
Linnea Bergqvist |
2003 |
AT0203 |
UPSALA S |
|
25m |
1:09.24 |
71 |
2 |
Olivia Östlund |
2003 |
AZ9203 |
SKURU IK |
|
25m |
1:08.73 |
149 |
3 |
Julia Norlin |
1998 |
AG0498 |
UPSALA S |
|
25m |
1:07.73 |
143 |
4 |
Amanda Viksten |
2004 |
AK8604 |
UPSALA S |
|
25m |
1:07.53 |
3 |
5 |
Emilia Bengtsson |
2001 |
BA3601 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
1:07.60 |
98 |
6 |
Tova Franzén |
2001 |
AK9601 |
UPSALA S |
|
25m |
1:08.05 |
40 |
7 |
Elin Furingsten |
2004 |
AT1404 |
SKURU IK |
|
25m |
1:09.19 |
144 |
8 |
Geshin Zarei |
2003 |
AB9603 |
UPSALA S |
|
25m |
1:09.41 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
68 |
1 |
Wilma Åhlen |
2005 |
AO8205 |
SKURU IK |
|
25m |
1:06.72 |
103 |
2 |
Salma Gabot |
2001 |
AN1801 |
UPSALA S |
|
25m |
1:05.73 |
133 |
3 |
Jonna Löding |
2002 |
BE4202 |
UPSALA S |
|
50m |
1:04.62 |
121 |
4 |
Matilda Lantz |
2002 |
AP6802 |
UPSALA S |
|
25m |
1:03.92 |
70 |
5 |
Felicia Östlund |
2002 |
BD6202 |
SKURU IK |
|
25m |
1:04.22 |
22 |
6 |
Sanna Lekberg |
2001 |
AM4201 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:04.67 |
5 |
7 |
Jemina Granholm |
2002 |
BB9802 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
1:06.09 |
109 |
8 |
Vera Hermansson |
2003 |
AY1603 |
UPSALA S |
|
50m |
1:07.26 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
10 september 2017 |
Licensierad till: Upsala Simsällskap |
Utskriftstid |
08:16 |
|