2019-05-27   11:24:09
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för ÅSS Race 2017

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Förmiddag

9_S
Gren 9, 50m Ryggsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
183  Skoglund Alice  2003  VELLINGE-N  BO5603  25 m  33.32   
86  Clark Francesca  2001  FALKÖPING  BE1801  50 m  33.96   
17  Askengren Stråhle Nelly  2003  ELFSBORG  AE7403  25 m  35.11   
138  Andersson Linnea  2003  SK 1970  AU1403  25 m  35.43   
165  Sandberg Clara  2004  SK 1970  AH6604  25 m  35.47   
12  Torén Agnes  2003  ANDERSTORP  BE2603  25 m  35.60   
39  Holmblad Agnes  2006  ELFSBORG  AA5206  25 m  35.73   
143  Hallman Matilda  2003  SK 1970  BF7403  25 m  36.02   
55  Lornell Hannah  2000  ELFSBORG  AI3200  25 m  36.72   
10  73  Wahlberg Ebba  2002  ELFSBORG  AW4602  25 m  36.91   
11  92  Jonsson Julia  2004  FALKÖPING  AR5804  25 m  36.96   
12  125  Melin Hilda  2002  MARIESTAD  AM4402  25 m  37.30   
13  74  Wahlberg Signe  2005  ELFSBORG  AA7805  25 m  37.34   
14  156  Kivistö Meia  2003  SK 1970  AK8203  25 m  37.39   
15  154  Johansson Wilma  2001  SK 1970  AM1801  25 m  37.78   
16  53  Lilja Hannah  2004  ELFSBORG  AE2604  25 m  37.82   
17  98  Lind Filippa  2004  FALKÖPING  AB7204  50 m  38.11   
18  64  Sjöström Elsa  2006  ELFSBORG  AA0206  50 m  38.54   
19  206  Sandwall Viktoria  2003  SK ALINGSÅ  BG7203  25 m  38.67   
20  42  Häll Thilda  2005  ELFSBORG  AE5205  25 m  39.49   
21  41  Hyvönen Linnea  2005  ELFSBORG  AB2405  25 m  39.72   
22  19  Berge Kleber Elsa  2004  ELFSBORG  AY5204  50 m  39.74   
23  127  Mellander Thyra  2003  MARIESTAD  AP2803  25 m  39.79   
24  198  Andrén Hanna  2004  SK ALINGSÅ  AI3204  25 m  40.10   
25  63  Sjöberg Elly  2005  ELFSBORG  AE6205  25 m  40.24   
26  21  Böhrén Amanda  2005  ELFSBORG  AU8405  25 m  40.36   
27  84  Alsiö Moa  2001  FALKÖPING  BO3801  25 m  40.58   
28  130  Persson Ellen  2004  MARIESTAD  AN7804  25 m  41.32   
29  23  Cavka Nirvana  2004  ELFSBORG  BN3204  50 m  41.46   
30  94  Karlén Lisa  2005  FALKÖPING  AL4805  25 m  41.56   
31  128  Olsson Elsa  2003  MARIESTAD  AP4803  25 m  41.58   
32  169  Vesterberg Liza  2002  SK 1970  BD5202  25 m  41.58   
33  Kemper Ebba  2004  ANDERSTORP  BA6404  25 m  42.29   
34  116  Andersson Lisa  2005  SK GÖTENE  AP1405  25 m  42.40   
35  59  Olsson Sally  2005  ELFSBORG  AP4405  25 m  42.59   
36  18  Berge Kleber Alma  2006  ELFSBORG  AD0606  50 m  42.75   
37  45  Johansson Emelie  2005  ELFSBORG  BH2205  25 m  43.81   
38  104  Stensson Josefine  2003  FALKÖPING  BM6603  25 m  44.13   
39  58  Nyberg Ebba  2004  ELFSBORG  AZ8804  25 m  44.47   
40  119  Öjersson Tove  2005  SK GÖTENE  AM1605  25 m  44.69   
41  141  Fritzson Filippa  2005  SK 1970  AE3205  25 m  44.77   
42  139  Edvinsson Camilla  2004  SK 1970  AX9604  25 m  44.83   
43  62  Siversjö Nellie  2006  ELFSBORG  BA6806  25 m  44.91   
44  103  Samuelsson Lova  2006  FALKÖPING  AB6606  25 m  44.92   
45  Seppälä Annie  2004  ANDERSTORP  BD6804  25 m  45.29   
46  181  Nikumaa Saga  2004  SKENE SIM  AP1404  25 m  45.73   
47  163  Paulsson Alva  2004  SK 1970  AX0804  25 m  45.76   
48  76  Ödman Amalia  2005  ELFSBORG  AP5605  25 m  46.17   
49  26  Eksell Melina  2005  ELFSBORG  AI5605  25 m  46.36   
50  114  Alfredsson Agnes  2006  SK GÖTENE  BH8606  25 m  46.77   
51  166  Stallgård Linnea  2002  SK 1970  BP4202  25 m  47.00   
52  126  Melin Theresa  2005  MARIESTAD  AM1805  25 m  49.12   
53  142  Hallman Evelina  2006  SK 1970  AG8406  25 m  49.31   
54  50  Klasson Svea  2006  ELFSBORG  AC4406  25 m  49.47   
55  191  Krüger Natalie  2006  ÅSUNDEN  AC1606  25 m  50.30   
56  204  Löfgren Mira  2005  SK ALINGSÅ  AB3405  25 m  50.39   
57  49  Karanovic Enna  2006  ELFSBORG  AM8206  25 m  50.53   
58  29  Figas Tova  2006  ELFSBORG  AD6806  25 m  51.14   
59  97  Källström Hilda  2006  FALKÖPING  AO3606  25 m  51.65   
60  Svensson Ebba  2004  ANDERSTORP  BT7204  25 m  53.17   
61  176  Larsson Alma  2006  SKENE SIM  AA8206  25 m  55.55   
62  203  Löfgren Emmy  2002  SK ALINGSÅ  BX2602  25 m  57.95   
63  179  Muradian Jasmina  2006  SKENE SIM  AD7406  25 m  59.03   
64  102  Maier Alice  2005  FALKÖPING  BN1205  25 m  1:01.87   
65  161  Larsson Lina  2005  SK 1970  BR8805  25 m     
66  164  Salén Moa  2006  SK 1970  BL7406  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  26 september 2017 
Licensierad till: Åsundens Simsällskap  Utskriftstid  22:05 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner