2019-08-18   17:16:55
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för ÅSS Race 2017

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Förmiddag

1_S
Gren 1, 100m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
183  Skoglund Alice  2003  VELLINGE-N  BO5603  50 m  1:04.46   
92  Jonsson Julia  2004  FALKÖPING  AR5804  25 m  1:04.79   
86  Clark Francesca  2001  FALKÖPING  BE1801  50 m  1:05.60   
71  Trollsfjord Elin  2001  ELFSBORG  BE6601  25 m  1:06.89   
165  Sandberg Clara  2004  SK 1970  AH6604  25 m  1:07.98   
143  Hallman Matilda  2003  SK 1970  BF7403  25 m  1:08.07   
17  Askengren Stråhle Nelly  2003  ELFSBORG  AE7403  25 m  1:09.11   
84  Alsiö Moa  2001  FALKÖPING  BO3801  25 m  1:09.54   
48  Johansson Thörngren Felicia  2003  ELFSBORG  BA9203  50 m  1:10.18   
10  98  Lind Filippa  2004  FALKÖPING  AB7204  25 m  1:10.59   
11  73  Wahlberg Ebba  2002  ELFSBORG  AW4602  25 m  1:10.72   
12  21  Böhrén Amanda  2005  ELFSBORG  AU8405  25 m  1:10.77   
13  19  Berge Kleber Elsa  2004  ELFSBORG  AY5204  25 m  1:10.88   
14  130  Persson Ellen  2004  MARIESTAD  AN7804  25 m  1:11.32   
15  12  Torén Agnes  2003  ANDERSTORP  BE2603  25 m  1:11.58   
16  55  Lornell Hannah  2000  ELFSBORG  AI3200  50 m  1:11.65   
17  68  Sundqvist Cornelia  2003  ELFSBORG  BP3403  25 m  1:11.87   
18  89  Johansson Ida  2002  FALKÖPING  AE1602  50 m  1:11.98   
19  39  Holmblad Agnes  2006  ELFSBORG  AA5206  25 m  1:12.29   
20  42  Häll Thilda  2005  ELFSBORG  AE5205  25 m  1:12.52   
21  154  Johansson Wilma  2001  SK 1970  AM1801  25 m  1:12.80   
22  74  Wahlberg Signe  2005  ELFSBORG  AA7805  25 m  1:12.93   
23  128  Olsson Elsa  2003  MARIESTAD  AP4803  25 m  1:13.03   
24  156  Kivistö Meia  2003  SK 1970  AK8203  25 m  1:13.38   
25  53  Lilja Hannah  2004  ELFSBORG  AE2604  25 m  1:13.60   
26  40  Hou Vasiiliagou Hilda  2006  ELFSBORG  AM3606  25 m  1:13.81   
27  125  Melin Hilda  2002  MARIESTAD  AM4402  25 m  1:13.86   
28  138  Andersson Linnea  2003  SK 1970  AU1403  25 m  1:13.87   
29  64  Sjöström Elsa  2006  ELFSBORG  AA0206  25 m  1:14.70   
30  127  Mellander Thyra  2003  MARIESTAD  AP2803  25 m  1:15.20   
31  41  Hyvönen Linnea  2005  ELFSBORG  AB2405  25 m  1:15.81   
32  206  Sandwall Viktoria  2003  SK ALINGSÅ  BG7203  25 m  1:15.98   
33  198  Andrén Hanna  2004  SK ALINGSÅ  AI3204  25 m  1:17.67   
34  Seppälä Annie  2004  ANDERSTORP  BD6804  25 m  1:17.95   
35  116  Andersson Lisa  2005  SK GÖTENE  AP1405  25 m  1:18.05   
36  18  Berge Kleber Alma  2006  ELFSBORG  AD0606  25 m  1:18.18   
37  Haraldsson Nelly  2004  ANDERSTORP  BS3804  25 m  1:18.24   
38  104  Stensson Josefine  2003  FALKÖPING  BM6603  25 m  1:18.25   
39  57  Nilsson Sarah  2003  ELFSBORG  BN6603  25 m  1:18.69   
40  181  Nikumaa Saga  2004  SKENE SIM  AP1404  25 m  1:19.03   
41  51  Konstantoulas Kassandra  2004  ELFSBORG  BJ1604  25 m  1:19.07   
42  122  Jernevad Elsa  2005  MARIESTAD  BQ9605  25 m  1:19.36   
43  59  Olsson Sally  2005  ELFSBORG  AP4405  50 m  1:19.38   
44  141  Fritzson Filippa  2005  SK 1970  AE3205  25 m  1:19.83   
45  72  Wahlberg Agnes  2004  ELFSBORG  AE3604  25 m  1:20.81   
46  63  Sjöberg Elly  2005  ELFSBORG  AE6205  25 m  1:22.18   
47  169  Vesterberg Liza  2002  SK 1970  BD5202  25 m  1:22.49   
48  119  Öjersson Tove  2005  SK GÖTENE  AM1605  50 m  1:22.77   
49  30  Fjeld Emmy  2006  ELFSBORG  AE6806  25 m  1:23.13   
50  11  Tallbäck Klara  2003  ANDERSTORP  BQ5203  25 m  1:23.42   
51  190  Krüger Jasmine  2003  ÅSUNDEN  AL1403  25 m  1:24.25   
52  94  Karlén Lisa  2005  FALKÖPING  AL4805  25 m  1:24.65   
53  58  Nyberg Ebba  2004  ELFSBORG  AZ8804  50 m  1:24.68   
54  62  Siversjö Nellie  2006  ELFSBORG  BA6806  25 m  1:25.65   
55  76  Ödman Amalia  2005  ELFSBORG  AP5605  25 m  1:26.10   
56  163  Paulsson Alva  2004  SK 1970  AX0804  25 m  1:26.16   
57  23  Cavka Nirvana  2004  ELFSBORG  BN3204  50 m  1:26.61   
58  139  Edvinsson Camilla  2004  SK 1970  AX9604  25 m  1:27.69   
59  126  Melin Theresa  2005  MARIESTAD  AM1805  50 m  1:28.47   
60  209  Söderberg Rebecka  2004  ÅSUNDEN  AB0404  25 m  1:29.72   
61  Kemper Ebba  2004  ANDERSTORP  BA6404  25 m  1:30.39   
62  166  Stallgård Linnea  2002  SK 1970  BP4202  25 m  1:32.21   
63  26  Eksell Melina  2005  ELFSBORG  AI5605  25 m  1:32.77   
64  142  Hallman Evelina  2006  SK 1970  AG8406  25 m  1:33.53   
65  97  Källström Hilda  2006  FALKÖPING  AO3606  25 m  1:36.45   
66  50  Klasson Svea  2006  ELFSBORG  AC4406  25 m  1:36.95   
67  Svensson Ebba  2004  ANDERSTORP  BT7204  25 m  1:37.46   
68  49  Karanovic Enna  2006  ELFSBORG  AM8206  25 m  1:39.21   
69  114  Alfredsson Agnes  2006  SK GÖTENE  BH8606  50 m  1:40.26   
70  204  Löfgren Mira  2005  SK ALINGSÅ  AB3405  25 m  1:42.53   
71  203  Löfgren Emmy  2002  SK ALINGSÅ  BX2602  25 m  1:47.81   
72  102  Maier Alice  2005  FALKÖPING  BN1205  25 m  1:49.40   
73  29  Figas Tova  2006  ELFSBORG  AD6806  25 m     
74  103  Samuelsson Lova  2006  FALKÖPING  AB6606  25 m     
75  161  Larsson Lina  2005  SK 1970  BR8805  25 m     
76  176  Larsson Alma  2006  SKENE SIM  AA8206  25 m     
77  179  Muradian Jasmina  2006  SKENE SIM  AD7406  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  26 september 2017 
Licensierad till: Åsundens Simsällskap  Utskriftstid  22:05 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner