2018-02-20   12:31:11
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Vest Junior/Senior Kortbane

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Fredag 16.30

3_S
Løb 3, 50m Brystsvømning Damer 
 
Dansk Rekord Senior: Rikke Møller Pedersen (1989) 29.87 2013-12-12 
Dansk Rekord Junior: Josefine B. Pedersen (1999) 31.50 2015-12-11 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
91  Fogh Laura  2003  HEI  0352AI  25 m  32.76   
283  Fog Kathrine  2000  VIBORG  0072BC  25 m  33.53   
330  Pallesen Victoria Haahr  2002  AALBORG  0226AC  25 m  33.60   
418  Elkjær Laura Mathilde  1998  VEJLE  9804BC  25 m  33.89   
70  Glintborg Heidi  2002  H2Odense  0202AP  25 m  33.90   
316  Hald Julie D.  1996  AALBORG  9692AX  25 m  33.95   
366  Nielsen Astrid  2002  ESBJERG  0276AO  25 m  33.99   
211  Flø Esther  2001  SILKEBORG  0108AR  25 m  34.10   
423  Hansen Mathilde  1998  VEJLE  9894AS  25 m  34.29   
10  358  Glargaard Maria Møller  2001  ESBJERG  0182AE  25 m  34.35   
11  417  Olesen Helene  2000  VEJLE  0044AP  25 m  34.48   
12  142  Lagoni Karoline  2003  HORSENS  0324AE  25 m  34.53   
13  76  Nicholas Freja  2000  H2Odense  0084AN  25 m  34.66   
14  380  Elling-Enevoldsen Freja  2002  HERNING  0248AX  25 m  34.74   
15  174  Lysgaard Caroline  2003  LYSENG  0318AP  25 m  34.96   
16  169  Toftgaard Lærke  2001  KOLDING  0136AJ  25 m  34.98   
17  43  Harpøth Julia  2002  BRÆDSTRUP  0208AX  25 m  35.02   
18  181  Bruun-Petersen Mette  2001  NYBORG  0196AT  25 m  35.02   
19  209  Egerup Emilie  2003  SILKEBORG  0316AW  25 m  35.09   
20  267  Sølvkjær Elisabeth  2002  THISTED  0278AM  25 m  35.13   
21  292  Jensen Anna Brandenborg  1999  SKOVBAKKEN  9924AU  25 m  35.21   
22  95  Byskov Natascha Holm  2000  HOLSTEBRO  0072AY  25 m  35.49   
23  107  Iversen Thilde Rud  2001  HOLSTEBRO  0154AX  25 m  35.57   
24  163  Batz Cecilie  2003  KOLDING  0386AT  25 m  35.66   
25  Baack Mette  2000  AGF  0028AU  25 m  35.79   
26  258  Strandby Line  2001  TRITON B  0106AD  25 m  35.88   
27  355  Eickhardt Jannie  2001  ESBJERG  0134AI  25 m  35.90   
28  66  Benediktson Malea  2001  H2Odense  0104AM  25 m  35.91   
29  64  Bang Victoria  2001  H2Odense  0146AM  25 m  35.92   
30  422  Jensen Louise Sjørup  2003  VEJLE  0322AG  25 m  36.09   
31  113  Lausten Sascha  2002  HOLSTEBRO  0202AJ  25 m  36.15   
32  382  Klausen Alberte Schnieber  2002  HERNING  0224AT  25 m  36.19   
33  58  Andersson Johanne A  2003  FREM  0302AD  25 m  36.20   
34  360  Jensen Rikke Vagtborg  2002  ESBJERG  0234AX  25 m  36.44   
35  381  Gam Laura  2001  HERNING  0192AQ  25 m  36.47   
36  147  Mikkelsen Josefine  2002  HORSENS  0242AT  25 m  36.65   
37  252  Christiansen Johanne S.  2002  SØNDERBORG  0264AB  25 m  36.65   
38  348  Andersen Michelle Kramer  2003  ESBJERG  0358AT  25 m  36.69   
39  184  Larsen Maria Bredal  2002  NYBORG  0258AP  25 m  36.81   
40  85  Møbes Amalie Averhoff  2002  HSK  0226BB  25 m  36.84   
41  101  Godt Annika Hausgaard  2003  HOLSTEBRO  0306AE  25 m  36.93   
42  127  Brændgaard Frederikke  2001  HORSENS  0172BA  25 m  36.94   
43  376  Vogt Nadia Nørskov  2000  ESBJERG  0046AC  25 m  36.94   
44  346  Hougaard Maiken  2002  AUNING  0282AM  25 m  37.07   
45  249  Bundgaard Sara  2003  S 68  0368AM  25 m  37.20   
46  393  Romanski Freja  2003  PINGVINEN  0308AI  25 m  37.50   
47  178  Ammentorp Barbara  2003  NYBORG  0354AW  25 m  37.77   
48  136  Kramer Anna Bull  2003  HORSENS  0382AE  25 m  38.44   
49  251  Kristensen Amalije  2002  S 68  0212AX  25 m  38.94   
50  226  Kjærgaard Ida  2003  SKANDERBOR  0368BB  25 m  39.07   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  20 september 2017 
Licens til Dansk Svømmeunion  Udskriftstidspunkt  21:02 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark
IC Control Media & Sport ny webbutvecklare