Startliste for KVIK Ã…rgangs Cup 2017
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Løb 1, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 104 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | GLADSAXE | 0476AA | 25 m | 4:49.77 | |
2 | 39 | Have Fiona Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 25 m | 4:55.90 | |
3 | 409 | Roskær Elisabeth | 2004 | KVIK | 0464AC | 25 m | 5:02.09 | |
4 | 387 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 25 m | 5:06.85 | |
5 | 248 | Hørning Laura L. | 2004 | GSK | 0456AC | 50 m | 5:11.40 | |
6 | 404 | Guldberg Emma Karoline | 2005 | KVIK | 0578AK | 25 m | 5:11.55 | |
7 | 381 | Borg Mathilde Edele | 2004 | HØRSHOLM | 0446AP | 50 m | 5:12.81 | |
8 | 401 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 5:15.89 | |
9 | 40 | Højberg Asta | 2005 | LYNGBY | 0546AB | 25 m | 5:16.95 | |
10 | 137 | Terp Maya Hauerberg | 2005 | A6 | 0564AA | 25 m | 5:16.96 | |
11 | 81 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 25 m | 5:17.83 | |
12 | 126 | Brage Silja | 2005 | A6 | 0544AL | 25 m | 5:22.14 | |
13 | 410 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 25 m | 5:22.89 | |
14 | 83 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 25 m | 5:23.36 | |
15 | 105 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 25 m | 5:24.16 | |
16 | 41 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 25 m | 5:30.07 | |
17 | 38 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 5:39.04 | |
18 | 11 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 50 m | 5:47.36 | |
19 | 69 | Christensen Luna | 2005 | GLADSAXE | 0566AC | 25 m | 5:49.02 | |
20 | 107 | Bramm Sif | 2006 | A6 | 0624AE | 25 m | 5:50.00 | |
21 | 49 | Maack Emily | 2004 | LYNGBY | 0446AB | 25 m | 5:51.32 | |
22 | 398 | Termansen Clara Secher | 2005 | HØRSHOLM | 0556AJ | 25 m | 5:55.13 | |
23 | 316 | Pihl Mathilde | 2005 | KVIK | 0522AK | 25 m | 6:02.42 | |
24 | 332 | Stahl Victoria W. | 2005 | KVIK | 0566AJ | 25 m | 6:12.64 | |
25 | 42 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 25 m | 6:45.26 | |
26 | 386 | From Mille Dige | 2004 | HØRSHOLM | 0438AW | 25 m | 6:53.02 | |
27 | 44 | Juul-Olsen Marie | 2004 | LYNGBY | 0426AW | 25 m | 7:05.52 | |
28 | 112 | Frydendahl Mille | 2006 | A6 | 0684AB | 25 m | ||
29 | 116 | Kragh Ida Skov | 2006 | A6 | 0698AG | 25 m | ||
30 | 228 | Thorsen Emma Zambrano | 2004 | VEST | 0402AH | 25 m | ||
31 | 311 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 25 m | ||
32 | 324 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 25 m | ||
33 | 325 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | ||
34 | 343 | Thomsen Clara | 2006 | KVIK | 0692AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 30 november 2017 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 22:14 |
Løb 2, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 407 | Køhn Joakim | 2003 | KVIK | 0375AE | 25 m | 4:20.00 | |
2 | 79 | Hiort Marcus | 2003 | GLADSAXE | 0307AH | 50 m | 4:42.85 | |
3 | 135 | Madsen Rasmus Skarby | 2003 | A6 | 0363AB | 25 m | 4:44.40 | |
4 | 43 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 25 m | 4:45.06 | |
5 | 61 | Aarestrup Zilas | 2003 | GLADSAXE | 0385AG | 25 m | 4:48.23 | |
6 | 385 | Bødtker Carl-Johan | 2003 | HØRSHOLM | 0321AN | 25 m | 4:48.57 | |
7 | 403 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 4:49.43 | |
8 | 128 | Hansen Emil Witzner | 2004 | A6 | 0475AD | 25 m | 4:52.77 | |
9 | 23 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | 4:53.62 | |
10 | 9 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 25 m | 4:53.99 | |
11 | 397 | Schnabl Janus | 2003 | HØRSHOLM | 0311AD | 25 m | 4:58.24 | |
12 | 65 | Bred Noah | 2003 | GLADSAXE | 0399AE | 25 m | 5:01.76 | |
13 | 78 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 25 m | 5:02.58 | |
14 | 301 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 25 m | 5:07.61 | |
15 | 35 | Frederiksen Christoffer W | 2003 | LYNGBY | 0363AG | 25 m | 5:08.37 | |
16 | 359 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 5:14.31 | |
17 | 396 | Samson Marcus Elkjær | 2003 | HØRSHOLM | 0319AG | 25 m | 5:15.72 | |
18 | 67 | Bruhn Mathias Bartholin | 2004 | GLADSAXE | 0425AP | 25 m | 5:15.73 | |
19 | 82 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 25 m | 5:17.97 | |
20 | 13 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 25 m | 5:20.99 | |
21 | 287 | Hermansen Louie | 2004 | KVIK | 0419AE | 25 m | 5:27.02 | |
22 | 57 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 25 m | 5:27.47 | |
23 | 45 | Kragh Valdemar Ditlev | 2003 | LYNGBY | 0337AD | 25 m | 5:28.60 | |
24 | 30 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 25 m | 5:28.83 | |
25 | 391 | Larsen Frederik Rink | 2004 | HØRSHOLM | 0447AK | 25 m | 5:30.77 | |
26 | 322 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 5:36.01 | |
27 | 103 | Stender-Petersen Frederik | 2005 | GLADSAXE | 0597AE | 25 m | 5:39.63 | |
28 | 6 | Borch Magnus Ravn | 2003 | TRITON B | 0335AO | 25 m | 5:40.03 | |
29 | 62 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 25 m | 5:40.07 | |
30 | 100 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 25 m | 5:44.16 | |
31 | 84 | Leth William | 2004 | GLADSAXE | 0427AH | 50 m | 5:45.04 | |
32 | 88 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 25 m | 6:02.56 | |
33 | 87 | Maarbjerg Vilhelm Thieden | 2004 | GLADSAXE | 0407AE | 25 m | 6:07.49 | |
34 | 270 | Cairo Carlo-Viggo | 2005 | KVIK | 0515AB | 25 m | 6:12.38 | |
35 | 53 | Piontek Jonathan | 2005 | LYNGBY | 0525AG | 25 m | 6:26.23 | |
36 | 80 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 25 m | 6:28.16 | |
37 | 32 | Dohn Andreas Hammer | 2006 | LYNGBY | 0659AC | 25 m | ||
38 | 110 | From Mads Holger | 2004 | A6 | 0445AL | 25 m | ||
39 | 124 | Svarrer Julius | 2005 | A6 | 0507AH | 25 m | ||
40 | 125 | Tranum Noah | 2004 | A6 | 0449AG | 25 m | ||
41 | 264 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 25 m | ||
42 | 319 | Prehn Viggo | 2004 | KVIK | 0493AE | 25 m | ||
43 | 310 | Mønsted-Martin Nicolas | 2004 | KVIK | 0437AK | 25 m | RES | |
44 | 340 | Tankmar Andreas Eriksen | 2004 | KVIK | 0471AE | 25 m | RES | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 30 november 2017 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 22:14 |
Løb 3, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 64 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 50 m | 34.57 | |
2 | 20 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 25 m | 36.09 | |
3 | 131 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | A6 | 0414AM | 25 m | 36.15 | |
4 | 232 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 36.35 | |
5 | 68 | Bøttger Sophia | 2004 | GLADSAXE | 0424AE | 25 m | 36.68 | |
6 | 42 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 25 m | 36.90 | |
7 | 401 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 38.05 | |
8 | 127 | Ekman Emma | 2004 | A6 | 0494AG | 25 m | 38.63 | |
9 | 363 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 25 m | 39.15 | |
10 | 248 | Hørning Laura L. | 2004 | GSK | 0456AC | 25 m | 39.29 | |
11 | 136 | Møller Freja | 2004 | A6 | 0442AF | 25 m | 39.50 | |
12 | 406 | Koch Caroline | 2005 | KVIK | 0536AC | 50 m | 39.55 | |
13 | 247 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 25 m | 39.63 | |
14 | 112 | Frydendahl Mille | 2006 | A6 | 0684AB | 25 m | 40.25 | |
15 | 134 | Lillebæk Isabel | 2004 | A6 | 0466AT | 25 m | 40.34 | |
16 | 56 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 25 m | 40.48 | |
17 | 408 | Mathies Tanja-Marie | 2004 | KVIK | 0408AQ | 25 m | 40.48 | |
18 | 238 | Thorborg Mathilde U. | 2005 | VEST | 0596AU | 25 m | 40.60 | |
19 | 265 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 25 m | 40.60 | |
20 | 70 | Dragieva Monika | 2006 | GLADSAXE | 0688AH | 25 m | 41.18 | |
21 | 54 | Reuter Emily | 2006 | LYNGBY | 0688AE | 25 m | 41.19 | |
22 | 115 | Josephsen Ronja K. S. | 2005 | A6 | 0546AV | 25 m | 41.31 | |
23 | 102 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 25 m | 41.46 | |
24 | 19 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON B | 0524AD | 25 m | 41.59 | |
25 | 332 | Stahl Victoria W. | 2005 | KVIK | 0566AJ | 25 m | 41.92 | |
26 | 86 | Løkkegaard Roseline | 2004 | GLADSAXE | 0462AF | 25 m | 42.01 | |
27 | 342 | Taul Signe Astrup | 2004 | KVIK | 0402AQ | 25 m | 42.25 | |
28 | 63 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 25 m | 42.85 | |
29 | 246 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 25 m | 43.28 | |
30 | 346 | Walløe Filippa | 2005 | KVIK | 0502AC | 25 m | 43.69 | |
31 | 367 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 25 m | 43.72 | |
32 | 12 | Juhl Isabella Koch | 2006 | TRITON B | 0604AH | 25 m | 43.73 | |
33 | 133 | Larsen Julie | 2005 | A6 | 0584AB | 25 m | 43.76 | |
34 | 98 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 25 m | 43.84 | |
35 | 237 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 44.42 | |
36 | 226 | Jensen Lykke Gøtterup | 2004 | VEST | 0418AQ | 50 m | 46.09 | |
37 | 96 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 25 m | 46.24 | |
38 | 22 | Thomsen Martha Bødker | 2005 | TRITON B | 0586AH | 25 m | 46.71 | |
39 | 343 | Thomsen Clara | 2006 | KVIK | 0692AM | 25 m | 47.03 | |
40 | 21 | Thomsen Ella Bødker | 2005 | TRITON B | 0576AH | 25 m | 47.95 | |
41 | 165 | Haagen Emma | 2006 | STT | 0676AH | 25 m | 48.40 | |
42 | 302 | Kudsk Viola | 2005 | KVIK | 0594AQ | 25 m | 49.19 | |
43 | 8 | Brandt Anna Leopold | 2004 | TRITON B | 0478AM | 50 m | 49.96 | |
44 | 395 | Philip Emma | 2005 | HØRSHOLM | 0538AN | 25 m | 50.01 | |
45 | 113 | Greve Naya Høi | 2007 | A6 | 0796AE | 25 m | 51.23 | |
46 | 109 | Dietrichsen Anna | 2006 | A6 | 0694AB | 25 m | 51.56 | |
47 | 290 | Jacobsen Freja Fyller | 2007 | KVIK | 0774AJ | 25 m | 51.93 | |
48 | 16 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 25 m | 52.89 | |
49 | 280 | Fam Isabella | 2006 | KVIK | 0622AN | 25 m | 54.36 | |
50 | 167 | Madsen Isabella M. | 2007 | STT | 0798AA | 25 m | 54.91 | |
51 | 171 | Hansen Maja | 2006 | STT | 0652AE | 25 m | 55.25 | |
52 | 380 | Borg Ella Nikoline | 2005 | HØRSHOLM | 0504AP | 25 m | 55.25 | |
53 | 169 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | STT | 0628AB | 25 m | 55.86 | |
54 | 178 | Schnabelrauch Signe | 2006 | STT | 0606AP | 25 m | 57.79 | |
55 | 372 | Lollike Maja | 2007 | VI39 | 0752AK | 25 m | 58.20 | |
56 | 345 | Wahl-Brink Leonora | 2007 | KVIK | 0782AJ | 25 m | 59.66 | |
57 | 276 | Englund Zenia | 2008 | KVIK | 0868AE | 25 m | 59.69 | |
58 | 305 | Marcussen Celina | 2008 | KVIK | 25 m | 1:04.24 | ||
59 | 275 | Ellehøj Ingrid | 2007 | KVIK | 0752AJ | 25 m | 1:04.85 | |
60 | 269 | Bysand Mie | 2007 | KVIK | 0706AJ | 25 m | 1:08.57 | |
61 | 170 | Barrisøe Rosa Cornelia | 2006 | STT | 0686AL | 25 m | 1:19.58 | |
62 | 279 | Fam Ida | 2008 | KVIK | 0802AD | 25 m | 1:35.63 | |
63 | 267 | Brekling Adia | 2008 | KVIK | 25 m | |||
64 | 312 | Nielsen Anna Skov | 2008 | KVIK | 25 m | |||
65 | 313 | Nørvig Lærke | 2007 | KVIK | 25 m | |||
66 | 320 | Procter Maja | 2008 | KVIK | 0898AE | 25 m | ||
67 | 326 | Rosendal Victoria Moon | 2008 | KVIK | 25 m | |||
68 | 327 | Rønnow Dagmar | 2008 | KVIK | 25 m | |||
69 | 328 | Schrøder Tone Fruergaard | 2008 | KVIK | 25 m | |||
70 | 334 | Svare Line Drikkjær | 2008 | KVIK | 25 m | |||
71 | 339 | Tang Sofia | 2008 | KVIK | 25 m | |||
72 | 386 | From Mille Dige | 2004 | HØRSHOLM | 0438AW | 25 m | ||
73 | 393 | Nagdy Isabella El | 2005 | HØRSHOLM | 0526AY | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 30 november 2017 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 22:14 |
Løb 4, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 349 | Kortegaar Anders Kousgard | 2004 | A6 | 0471AB | 25 m | 33.43 | |
2 | 138 | Therkelsen Nicolai | 2003 | A6 | 0337AG | 25 m | 34.28 | |
3 | 405 | Jørgensen Mikkel | 2003 | KVIK | 0365AE | 25 m | 34.35 | |
4 | 407 | Køhn Joakim | 2003 | KVIK | 0375AE | 25 m | 34.91 | |
5 | 35 | Frederiksen Christoffer W | 2003 | LYNGBY | 0363AG | 25 m | 35.68 | |
6 | 30 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 25 m | 35.91 | |
7 | 243 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 50 m | 36.36 | |
8 | 93 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 25 m | 36.39 | |
9 | 403 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 36.96 | |
10 | 402 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 25 m | 37.42 | |
11 | 73 | Fessel Silas | 2004 | GLADSAXE | 0467AD | 50 m | 37.95 | |
12 | 298 | Kristensen David | 2003 | KVIK | 0359AP | 25 m | 37.95 | |
13 | 139 | Toftehøj Victor | 2003 | A6 | 0309AG | 25 m | 38.15 | |
14 | 392 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 25 m | 38.27 | |
15 | 50 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 50 m | 38.54 | |
16 | 129 | Hirsbak Frederik Lund | 2004 | A6 | 0481AB | 25 m | 38.89 | |
17 | 77 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 25 m | 39.17 | |
18 | 385 | Bødtker Carl-Johan | 2003 | HØRSHOLM | 0321AN | 50 m | 39.39 | |
19 | 322 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 40.30 | |
20 | 36 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 40.67 | |
21 | 14 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 25 m | 40.84 | |
22 | 13 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 25 m | 40.85 | |
23 | 358 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 25 m | 41.20 | |
24 | 130 | Jensen Mikkel Bjellekjær | 2003 | A6 | 0359AN | 50 m | 41.25 | |
25 | 240 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 41.40 | |
26 | 400 | Andersen Lukas Majvig | 2003 | KVIK | 0309AC | 25 m | 41.48 | |
27 | 288 | Hillhouse Alexander | 2004 | KVIK | 0461AL | 25 m | 42.24 | |
28 | 92 | Ohlsen Søren Wandall | 2004 | GLADSAXE | 0469AC | 50 m | 42.41 | |
29 | 270 | Cairo Carlo-Viggo | 2005 | KVIK | 0515AB | 25 m | 43.66 | |
30 | 168 | Vergmann Sune | 2005 | STT | 0595AH | 25 m | 43.82 | |
31 | 287 | Hermansen Louie | 2004 | KVIK | 0419AE | 50 m | 44.41 | |
32 | 244 | Johansen Lauritz | 2004 | GSK | 0411AG | 25 m | 44.47 | |
33 | 242 | Risager Samuel | 2003 | GSK | 0305AN | 50 m | 44.93 | |
34 | 295 | Knakkergaard Frederik | 2005 | KVIK | 0509AJ | 25 m | 46.84 | |
35 | 348 | Øster Sebastian Højer | 2006 | KVIK | 0679AE | 25 m | 47.49 | |
36 | 338 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 25 m | 47.76 | |
37 | 299 | Kristensen Karl Svane | 2005 | KVIK | 0529AJ | 25 m | 48.18 | |
38 | 66 | Breinholt Emil | 2003 | GLADSAXE | 0311AE | 25 m | 49.04 | |
39 | 277 | Espinoza Emil | 2006 | KVIK | 0623AL | 25 m | 49.50 | |
40 | 91 | Nielsen Mattias Sand | 2005 | GLADSAXE | 0541AB | 25 m | 49.66 | |
41 | 347 | Zacho Marcus Skov | 2006 | KVIK | 0641AK | 25 m | 50.72 | |
42 | 391 | Larsen Frederik Rink | 2004 | HØRSHOLM | 0447AK | 25 m | 51.87 | |
43 | 53 | Piontek Jonathan | 2005 | LYNGBY | 0525AG | 25 m | 52.09 | |
44 | 368 | Hvid William | 2007 | VI39 | 0737AH | 25 m | 52.37 | |
45 | 268 | Brink Alexander | 2005 | KVIK | 0505AK | 25 m | 54.62 | |
46 | 284 | Hansen Simon Dines | 2006 | KVIK | 0621AK | 25 m | 57.24 | |
47 | 337 | Sørensen Carl S. | 2006 | KVIK | 0651AF | 25 m | 57.97 | |
48 | 309 | Munkebæk Gustav Yde | 2007 | KVIK | 0767AB | 25 m | 1:02.11 | |
49 | 333 | Storgaard Otto Nissen | 2006 | KVIK | 0681AK | 25 m | 1:04.09 | |
50 | 297 | Krat Storm Useinovski | 2007 | KVIK | 0779AE | 25 m | 1:07.53 | |
51 | 303 | Larsen Mathias | 2007 | KVIK | 25 m | |||
52 | 318 | Prehn Herman Plehn | 2007 | KVIK | 25 m | |||
53 | 329 | Sindberg Alexander | 2007 | KVIK | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 30 november 2017 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 22:14 |
Løb 5, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 83 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 25 m | 30.94 | |
2 | 75 | Hansen Emma | 2004 | GLADSAXE | 0434AM | 25 m | 31.14 | |
3 | 228 | Thorsen Emma Zambrano | 2004 | VEST | 0402AH | 25 m | 32.21 | |
4 | 116 | Kragh Ida Skov | 2006 | A6 | 0698AG | 25 m | 32.67 | |
5 | 137 | Terp Maya Hauerberg | 2005 | A6 | 0564AA | 25 m | 32.89 | |
6 | 230 | Devantier Anne Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 50 m | 33.10 | |
7 | 388 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 50 m | 33.15 | |
8 | 104 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | GLADSAXE | 0476AA | 50 m | 33.29 | |
9 | 105 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 25 m | 34.17 | |
10 | 132 | Larsen Isabella | 2005 | A6 | 0592AK | 25 m | 34.17 | |
11 | 81 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 25 m | 34.26 | |
12 | 41 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 25 m | 34.37 | |
13 | 364 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 25 m | 34.43 | |
14 | 19 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON B | 0524AD | 25 m | 34.61 | |
15 | 387 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 50 m | 34.68 | |
16 | 8 | Brandt Anna Leopold | 2004 | TRITON B | 0478AM | 25 m | 34.73 | |
17 | 365 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 25 m | 35.43 | |
18 | 226 | Jensen Lykke Gøtterup | 2004 | VEST | 0418AQ | 25 m | 35.90 | |
19 | 107 | Bramm Sif | 2006 | A6 | 0624AE | 25 m | 35.98 | |
20 | 74 | Gotfredsen Alma | 2005 | GLADSAXE | 0548AI | 25 m | 36.04 | |
21 | 46 | Larsen Kathrine E. | 2005 | LYNGBY | 0584AM | 25 m | 36.06 | |
22 | 239 | Dahl Julie | 2004 | GSK | 0418AN | 25 m | 36.08 | |
23 | 398 | Termansen Clara Secher | 2005 | HØRSHOLM | 0556AJ | 50 m | 36.16 | |
24 | 406 | Koch Caroline | 2005 | KVIK | 0536AC | 25 m | 36.23 | |
25 | 235 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 25 m | 36.38 | |
26 | 362 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 36.44 | |
27 | 324 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 25 m | 36.82 | |
28 | 18 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 25 m | 36.85 | |
29 | 341 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 25 m | 36.87 | |
30 | 33 | Elster Frederikke | 2004 | LYNGBY | 0404AY | 25 m | 36.99 | |
31 | 234 | Jacobsen Ida | 2005 | VEST | 0528AD | 25 m | 37.29 | |
32 | 399 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 25 m | 37.40 | |
33 | 381 | Borg Mathilde Edele | 2004 | HØRSHOLM | 0446AP | 50 m | 37.62 | |
34 | 11 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 50 m | 37.68 | |
35 | 47 | Lending Kaisa Falkenberg | 2005 | LYNGBY | 0504AM | 25 m | 37.80 | |
36 | 342 | Taul Signe Astrup | 2004 | KVIK | 0402AQ | 50 m | 37.97 | |
37 | 251 | Østerby Anna | 2005 | GSK | 0554AJ | 25 m | 38.11 | |
38 | 17 | Rubak Kathrine Bang | 2004 | TRITON B | 0486AE | 25 m | 38.30 | |
39 | 63 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 25 m | 38.70 | |
40 | 250 | Pedersen Line | 2005 | GSK | 0562AO | 25 m | 39.29 | |
41 | 316 | Pihl Mathilde | 2005 | KVIK | 0522AK | 25 m | 39.34 | |
42 | 34 | Elster Marie | 2006 | LYNGBY | 0614AE | 25 m | 39.40 | |
43 | 85 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 25 m | 40.50 | |
44 | 21 | Thomsen Ella Bødker | 2005 | TRITON B | 0576AH | 25 m | 40.81 | |
45 | 314 | Pedersen Laura | 2007 | KVIK | 0776AD | 25 m | 40.95 | |
46 | 40 | Højberg Asta | 2005 | LYNGBY | 0546AB | 25 m | 42.17 | |
47 | 56 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 25 m | 43.82 | |
48 | 54 | Reuter Emily | 2006 | LYNGBY | 0688AE | 25 m | 44.29 | |
49 | 99 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 25 m | 44.31 | |
50 | 16 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 25 m | 44.34 | |
51 | 325 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | 44.61 | |
52 | 55 | Salling Laura Cecilie | 2006 | LYNGBY | 0678AE | 25 m | 45.28 | |
53 | 238 | Thorborg Mathilde U. | 2005 | VEST | 0596AU | 25 m | 46.16 | |
54 | 76 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 25 m | 46.34 | |
55 | 293 | Jørgensen Laura | 2007 | KVIK | 0754AJ | 25 m | 47.02 | |
56 | 51 | Nissen Nina Katrine N. | 2006 | LYNGBY | 0656AJ | 25 m | 49.54 | |
57 | 317 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 25 m | 50.97 | |
58 | 22 | Thomsen Martha Bødker | 2005 | TRITON B | 0586AH | 50 m | 52.23 | |
59 | 29 | Babin Alma Lind | 2006 | LYNGBY | 0608AL | 25 m | 52.27 | |
60 | 280 | Fam Isabella | 2006 | KVIK | 0622AN | 25 m | 53.05 | |
61 | 290 | Jacobsen Freja Fyller | 2007 | KVIK | 0774AJ | 25 m | 54.63 | |
62 | 281 | Fuchs Sophie Harborg | 2007 | KVIK | 0762AJ | 25 m | 56.08 | |
63 | 276 | Englund Zenia | 2008 | KVIK | 0868AE | 25 m | ||
64 | 304 | Lindemose Mollie Kaustrup | 2007 | KVIK | 0798AI | 25 m | ||
65 | 321 | Profeta Flora Rebecca | 2008 | KVIK | 0836AA | 25 m | ||
66 | 323 | Qvant Ingeborg Fleron | 2007 | KVIK | 0756AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 30 november 2017 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 22:14 |
Løb 6, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 405 | Jørgensen Mikkel | 2003 | KVIK | 0365AE | 25 m | 28.62 | |
2 | 10 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 25 m | 29.33 | |
3 | 138 | Therkelsen Nicolai | 2003 | A6 | 0337AG | 25 m | 29.61 | |
4 | 411 | Stage Carl Heyn | 2003 | KVIK | 0331AD | 25 m | 29.81 | |
5 | 384 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 50 m | 30.00 | |
6 | 412 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 25 m | 30.18 | |
7 | 43 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 25 m | 30.27 | |
8 | 65 | Bred Noah | 2003 | GLADSAXE | 0399AE | 50 m | 30.59 | |
9 | 135 | Madsen Rasmus Skarby | 2003 | A6 | 0363AB | 25 m | 30.66 | |
10 | 124 | Svarrer Julius | 2005 | A6 | 0507AH | 25 m | 30.70 | |
11 | 9 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 25 m | 30.74 | |
12 | 7 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 25 m | 30.94 | |
13 | 130 | Jensen Mikkel Bjellekjær | 2003 | A6 | 0359AN | 25 m | 31.12 | |
14 | 129 | Hirsbak Frederik Lund | 2004 | A6 | 0481AB | 25 m | 31.23 | |
15 | 402 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 25 m | 31.60 | |
16 | 349 | Kortegaar Anders Kousgard | 2004 | A6 | 0471AB | 25 m | 31.62 | |
17 | 400 | Andersen Lukas Majvig | 2003 | KVIK | 0309AC | 25 m | 31.63 | |
18 | 231 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 50 m | 31.72 | |
19 | 357 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 32.49 | |
20 | 360 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 32.84 | |
21 | 82 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 50 m | 32.86 | |
22 | 240 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 50 m | 33.06 | |
23 | 103 | Stender-Petersen Frederik | 2005 | GLADSAXE | 0597AE | 25 m | 33.23 | |
24 | 229 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 50 m | 33.23 | |
25 | 390 | Kaavé Lucas | 2004 | HØRSHOLM | 0457AE | 50 m | 33.31 | |
26 | 359 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 33.35 | |
27 | 301 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 50 m | 33.56 | |
28 | 50 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 33.59 | |
29 | 23 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 50 m | 33.73 | |
30 | 125 | Tranum Noah | 2004 | A6 | 0449AG | 25 m | 33.74 | |
31 | 58 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 25 m | 33.75 | |
32 | 36 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 34.24 | |
33 | 358 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 25 m | 34.35 | |
34 | 15 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 25 m | 34.38 | |
35 | 396 | Samson Marcus Elkjær | 2003 | HØRSHOLM | 0319AG | 50 m | 34.53 | |
36 | 242 | Risager Samuel | 2003 | GSK | 0305AN | 25 m | 35.25 | |
37 | 310 | Mønsted-Martin Nicolas | 2004 | KVIK | 0437AK | 25 m | 35.54 | |
38 | 288 | Hillhouse Alexander | 2004 | KVIK | 0461AL | 25 m | 35.60 | |
39 | 84 | Leth William | 2004 | GLADSAXE | 0427AH | 25 m | 35.92 | |
40 | 319 | Prehn Viggo | 2004 | KVIK | 0493AE | 25 m | 36.08 | |
41 | 164 | Rasmussen Frederik | 2005 | STT | 0531AF | 25 m | 36.60 | |
42 | 270 | Cairo Carlo-Viggo | 2005 | KVIK | 0515AB | 25 m | 36.98 | |
43 | 227 | Rasmussen Esben | 2004 | VEST | 0413AJ | 25 m | 37.44 | |
44 | 166 | Petersen Peter K. M. | 2006 | STT | 0665AD | 25 m | 37.71 | |
45 | 397 | Schnabl Janus | 2003 | HØRSHOLM | 0311AD | 50 m | 38.27 | |
46 | 225 | Bjerrum Thorbjørn | 2004 | VEST | 0495AN | 50 m | 38.35 | |
47 | 308 | Mikkelsen Gustav Majkjær | 2005 | KVIK | 0577AJ | 25 m | 38.49 | |
48 | 122 | Olsen Marco Stub | 2004 | A6 | 0429AC | 25 m | 38.61 | |
49 | 371 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 25 m | 38.65 | |
50 | 101 | Schou Andreas Kelstrup | 2005 | GLADSAXE | 0539AE | 25 m | 39.12 | |
51 | 263 | Andersen Sejer | 2005 | KVIK | 0517AN | 25 m | 39.36 | |
52 | 80 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 25 m | 39.64 | |
53 | 236 | Mitchell William | 2004 | VEST | 0493AH | 25 m | 40.09 | |
54 | 298 | Kristensen David | 2003 | KVIK | 0359AP | 25 m | 40.95 | |
55 | 373 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 25 m | 40.97 | |
56 | 87 | Maarbjerg Vilhelm Thieden | 2004 | GLADSAXE | 0407AE | 25 m | 41.37 | |
57 | 274 | Dobel Andreas Wiese | 2006 | KVIK | 0645AE | 25 m | 41.42 | |
58 | 176 | Olsen Emil | 2006 | STT | 0689AD | 25 m | 43.72 | |
59 | 375 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 25 m | 44.84 | |
60 | 172 | Hejbroch Simon | 2006 | STT | 0633AE | 25 m | 46.82 | |
61 | 271 | Cairo Otto | 2007 | KVIK | 0769AE | 25 m | 47.65 | |
62 | 335 | Svej Lucas | 2005 | KVIK | 0595AN | 25 m | 48.26 | |
63 | 97 | Ritnagel Victor Henrik | 2005 | GLADSAXE | 0545AC | 50 m | 48.33 | |
64 | 337 | Sørensen Carl S. | 2006 | KVIK | 0651AF | 25 m | 51.79 | |
65 | 336 | Svendson Martin Munch | 2005 | KVIK | 0571AJ | 25 m | 52.98 | |
66 | 374 | Nielsen Nikolaj | 2007 | VI39 | 0793AG | 25 m | 54.30 | |
67 | 162 | Skadhauge Jonathan | 2005 | STT | 0509AE | 25 m | ||
68 | 266 | Bjørn Thorkild | 2007 | KVIK | 0739AE | 25 m | ||
69 | 294 | Kjærstad Stefan Birkhøj | 2007 | KVIK | 0797AE | 25 m | ||
70 | 295 | Knakkergaard Frederik | 2005 | KVIK | 0509AJ | 25 m | ||
71 | 315 | Petersen Jonathan | 2007 | KVIK | 0759AE | 25 m | ||
72 | 344 | Thougaard Hector Vildrik | 2007 | KVIK | 0709AE | 25 m | ||
73 | 347 | Zacho Marcus Skov | 2006 | KVIK | 0641AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 30 november 2017 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 22:14 |
Løb 7, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 75 | Hansen Emma | 2004 | GLADSAXE | 0434AM | 25 m | 31.50 | |
2 | 410 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 25 m | 32.95 | |
3 | 228 | Thorsen Emma Zambrano | 2004 | VEST | 0402AH | 25 m | 33.14 | |
4 | 38 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 33.56 | |
5 | 116 | Kragh Ida Skov | 2006 | A6 | 0698AG | 25 m | 34.93 | |
6 | 324 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 25 m | 35.86 | |
7 | 404 | Guldberg Emma Karoline | 2005 | KVIK | 0578AK | 25 m | 36.01 | |
8 | 11 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 36.16 | |
9 | 102 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 25 m | 36.25 | |
10 | 49 | Maack Emily | 2004 | LYNGBY | 0446AB | 25 m | 36.56 | |
11 | 273 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | 36.83 | |
12 | 332 | Stahl Victoria W. | 2005 | KVIK | 0566AJ | 25 m | 36.91 | |
13 | 52 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 36.92 | |
14 | 112 | Frydendahl Mille | 2006 | A6 | 0684AB | 25 m | 37.51 | |
15 | 69 | Christensen Luna | 2005 | GLADSAXE | 0566AC | 25 m | 37.52 | |
16 | 409 | Roskær Elisabeth | 2004 | KVIK | 0464AC | 25 m | 37.78 | |
17 | 286 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | 37.79 | |
18 | 18 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 25 m | 38.47 | |
19 | 96 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 25 m | 39.11 | |
20 | 381 | Borg Mathilde Edele | 2004 | HØRSHOLM | 0446AP | 50 m | 39.60 | |
21 | 265 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 25 m | 40.08 | |
22 | 325 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | 40.10 | |
23 | 364 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 25 m | 40.44 | |
24 | 133 | Larsen Julie | 2005 | A6 | 0584AB | 25 m | 40.51 | |
25 | 341 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 25 m | 40.56 | |
26 | 126 | Brage Silja | 2005 | A6 | 0544AL | 25 m | 40.70 | |
27 | 22 | Thomsen Martha Bødker | 2005 | TRITON B | 0586AH | 25 m | 40.83 | |
28 | 136 | Møller Freja | 2004 | A6 | 0442AF | 25 m | 41.00 | |
29 | 283 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 25 m | 41.11 | |
30 | 99 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 25 m | 41.19 | |
31 | 311 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 25 m | 41.27 | |
32 | 76 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 25 m | 41.63 | |
33 | 114 | Hansen K-Lee | 2007 | A6 | 0756AE | 25 m | 41.82 | |
34 | 55 | Salling Laura Cecilie | 2006 | LYNGBY | 0678AE | 25 m | 41.99 | |
35 | 399 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 25 m | 42.07 | |
36 | 109 | Dietrichsen Anna | 2006 | A6 | 0694AB | 25 m | 42.24 | |
37 | 59 | Wiingaard Victoria | 2006 | LYNGBY | 0662AC | 25 m | 42.95 | |
38 | 251 | Østerby Anna | 2005 | GSK | 0554AJ | 25 m | 43.09 | |
39 | 237 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 43.16 | |
40 | 98 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 25 m | 43.21 | |
41 | 370 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 25 m | 43.42 | |
42 | 346 | Walløe Filippa | 2005 | KVIK | 0502AC | 25 m | 43.67 | |
43 | 44 | Juul-Olsen Marie | 2004 | LYNGBY | 0426AW | 25 m | 43.77 | |
44 | 234 | Jacobsen Ida | 2005 | VEST | 0528AD | 25 m | 44.34 | |
45 | 317 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 25 m | 44.79 | |
46 | 60 | Zhang Sofia Yuwei | 2006 | LYNGBY | 0658AA | 25 m | 45.09 | |
47 | 302 | Kudsk Viola | 2005 | KVIK | 0594AQ | 25 m | 46.72 | |
48 | 278 | Fabricius Ronja Skriver | 2006 | KVIK | 0642AP | 25 m | 47.36 | |
49 | 118 | Miolane Camille Hedvig | 2007 | A6 | 0768AI | 25 m | 48.26 | |
50 | 269 | Bysand Mie | 2007 | KVIK | 0706AJ | 25 m | 48.59 | |
51 | 51 | Nissen Nina Katrine N. | 2006 | LYNGBY | 0656AJ | 25 m | 48.86 | |
52 | 321 | Profeta Flora Rebecca | 2008 | KVIK | 0836AA | 25 m | 50.09 | |
53 | 293 | Jørgensen Laura | 2007 | KVIK | 0754AJ | 25 m | 50.65 | |
54 | 275 | Ellehøj Ingrid | 2007 | KVIK | 0752AJ | 25 m | 56.10 | |
55 | 307 | Michelsen Josephine | 2007 | KVIK | 0704AJ | 25 m | 58.68 | |
56 | 178 | Schnabelrauch Signe | 2006 | STT | 0606AP | 25 m | 59.61 | |
57 | 345 | Wahl-Brink Leonora | 2007 | KVIK | 0782AJ | 25 m | 59.81 | |
58 | 262 | Andersen Emma | 2007 | KVIK | 0768AM | 25 m | 1:03.34 | |
59 | 305 | Marcussen Celina | 2008 | KVIK | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 30 november 2017 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 22:14 |
Løb 8, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 411 | Stage Carl Heyn | 2003 | KVIK | 0331AD | 25 m | 30.20 | |
2 | 10 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 25 m | 30.73 | |
3 | 231 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 30.93 | |
4 | 412 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 25 m | 31.09 | |
5 | 9 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 25 m | 31.91 | |
6 | 322 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 32.64 | |
7 | 124 | Svarrer Julius | 2005 | A6 | 0507AH | 25 m | 32.81 | |
8 | 383 | Bruhn Filip | 2003 | HØRSHOLM | 0391AM | 25 m | 32.95 | |
9 | 61 | Aarestrup Zilas | 2003 | GLADSAXE | 0385AG | 25 m | 33.47 | |
10 | 100 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 25 m | 33.56 | |
11 | 128 | Hansen Emil Witzner | 2004 | A6 | 0475AD | 25 m | 34.54 | |
12 | 82 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 25 m | 34.77 | |
13 | 319 | Prehn Viggo | 2004 | KVIK | 0493AE | 25 m | 35.07 | |
14 | 263 | Andersen Sejer | 2005 | KVIK | 0517AN | 25 m | 35.21 | |
15 | 78 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 25 m | 35.34 | |
16 | 57 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 25 m | 35.35 | |
17 | 67 | Bruhn Mathias Bartholin | 2004 | GLADSAXE | 0425AP | 25 m | 35.69 | |
18 | 129 | Hirsbak Frederik Lund | 2004 | A6 | 0481AB | 25 m | 35.89 | |
19 | 6 | Borch Magnus Ravn | 2003 | TRITON B | 0335AO | 25 m | 36.42 | |
20 | 240 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 36.95 | |
21 | 340 | Tankmar Andreas Eriksen | 2004 | KVIK | 0471AE | 50 m | 37.11 | |
22 | 66 | Breinholt Emil | 2003 | GLADSAXE | 0311AE | 25 m | 37.12 | |
23 | 88 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 25 m | 37.25 | |
24 | 13 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 25 m | 37.28 | |
25 | 227 | Rasmussen Esben | 2004 | VEST | 0413AJ | 25 m | 37.59 | |
26 | 162 | Skadhauge Jonathan | 2005 | STT | 0509AE | 25 m | 38.39 | |
27 | 308 | Mikkelsen Gustav Majkjær | 2005 | KVIK | 0577AJ | 25 m | 38.59 | |
28 | 306 | Melhede Tobias | 2006 | KVIK | 0653AA | 25 m | 38.76 | |
29 | 92 | Ohlsen Søren Wandall | 2004 | GLADSAXE | 0469AC | 25 m | 38.79 | |
30 | 242 | Risager Samuel | 2003 | GSK | 0305AN | 50 m | 39.45 | |
31 | 371 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 25 m | 40.24 | |
32 | 32 | Dohn Andreas Hammer | 2006 | LYNGBY | 0659AC | 25 m | 41.61 | |
33 | 53 | Piontek Jonathan | 2005 | LYNGBY | 0525AG | 25 m | 41.92 | |
34 | 338 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 25 m | 42.30 | |
35 | 37 | Haldan Jakob Nikolai | 2006 | LYNGBY | 0609AC | 25 m | 42.93 | |
36 | 289 | Hvid Jacob Riiber | 2007 | KVIK | 0703AC | 25 m | 43.09 | |
37 | 91 | Nielsen Mattias Sand | 2005 | GLADSAXE | 0541AB | 50 m | 43.45 | |
38 | 296 | Koch Viktor Sønder | 2006 | KVIK | 0699AL | 25 m | 43.82 | |
39 | 376 | Vestergaard Frederik | 2006 | VI39 | 0675AK | 25 m | 43.96 | |
40 | 369 | Johansen Mathias | 2007 | VI39 | 0723AF | 25 m | 44.85 | |
41 | 164 | Rasmussen Frederik | 2005 | STT | 0531AF | 25 m | 45.04 | |
42 | 277 | Espinoza Emil | 2006 | KVIK | 0623AL | 25 m | 45.40 | |
43 | 176 | Olsen Emil | 2006 | STT | 0689AD | 25 m | 45.45 | |
44 | 172 | Hejbroch Simon | 2006 | STT | 0633AE | 25 m | 45.92 | |
45 | 335 | Svej Lucas | 2005 | KVIK | 0595AN | 25 m | 49.55 | |
46 | 294 | Kjærstad Stefan Birkhøj | 2007 | KVIK | 0797AE | 25 m | 50.19 | |
47 | 272 | Christiansen Philip Schou | 2006 | KVIK | 0689AJ | 25 m | 53.00 | |
48 | 173 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | STT | 0733AC | 25 m | 56.54 | |
49 | 168 | Vergmann Sune | 2005 | STT | 0595AH | 25 m | ||
50 | 292 | Jakobsen Vitus | 2007 | KVIK | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 30 november 2017 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 22:14 |
Løb 9, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 20 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 50 m | 28.40 | |
2 | 64 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 25 m | 29.21 | |
3 | 86 | Løkkegaard Roseline | 2004 | GLADSAXE | 0462AF | 25 m | 29.26 | |
4 | 68 | Bøttger Sophia | 2004 | GLADSAXE | 0424AE | 25 m | 29.34 | |
5 | 410 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 25 m | 29.48 | |
6 | 131 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | A6 | 0414AM | 25 m | 29.49 | |
7 | 232 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 50 m | 29.56 | |
8 | 401 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 29.81 | |
9 | 137 | Terp Maya Hauerberg | 2005 | A6 | 0564AA | 25 m | 30.40 | |
10 | 230 | Devantier Anne Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 50 m | 30.51 | |
11 | 388 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 50 m | 30.51 | |
12 | 404 | Guldberg Emma Karoline | 2005 | KVIK | 0578AK | 25 m | 30.67 | |
13 | 132 | Larsen Isabella | 2005 | A6 | 0592AK | 50 m | 30.82 | |
14 | 273 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | 30.94 | |
15 | 286 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | 30.94 | |
16 | 409 | Roskær Elisabeth | 2004 | KVIK | 0464AC | 25 m | 31.06 | |
17 | 365 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 25 m | 31.48 | |
18 | 134 | Lillebæk Isabel | 2004 | A6 | 0466AT | 25 m | 31.53 | |
19 | 127 | Ekman Emma | 2004 | A6 | 0494AG | 25 m | 31.57 | |
20 | 387 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 50 m | 31.70 | |
21 | 247 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 25 m | 31.73 | |
22 | 406 | Koch Caroline | 2005 | KVIK | 0536AC | 50 m | 31.73 | |
23 | 39 | Have Fiona Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 50 m | 31.80 | |
24 | 246 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 25 m | 31.83 | |
25 | 33 | Elster Frederikke | 2004 | LYNGBY | 0404AY | 25 m | 31.97 | |
26 | 8 | Brandt Anna Leopold | 2004 | TRITON B | 0478AM | 25 m | 32.00 | |
27 | 107 | Bramm Sif | 2006 | A6 | 0624AE | 25 m | 32.35 | |
28 | 17 | Rubak Kathrine Bang | 2004 | TRITON B | 0486AE | 50 m | 32.37 | |
29 | 239 | Dahl Julie | 2004 | GSK | 0418AN | 25 m | 32.45 | |
30 | 70 | Dragieva Monika | 2006 | GLADSAXE | 0688AH | 25 m | 32.54 | |
31 | 362 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 32.64 | |
32 | 226 | Jensen Lykke Gøtterup | 2004 | VEST | 0418AQ | 25 m | 32.72 | |
33 | 316 | Pihl Mathilde | 2005 | KVIK | 0522AK | 25 m | 32.78 | |
34 | 283 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 25 m | 33.00 | |
35 | 399 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 50 m | 33.04 | |
36 | 408 | Mathies Tanja-Marie | 2004 | KVIK | 0408AQ | 25 m | 33.21 | |
37 | 136 | Møller Freja | 2004 | A6 | 0442AF | 25 m | 33.25 | |
38 | 133 | Larsen Julie | 2005 | A6 | 0584AB | 50 m | 33.38 | |
39 | 235 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 25 m | 33.48 | |
40 | 342 | Taul Signe Astrup | 2004 | KVIK | 0402AQ | 25 m | 33.54 | |
41 | 52 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 33.72 | |
42 | 393 | Nagdy Isabella El | 2005 | HØRSHOLM | 0526AY | 25 m | 33.73 | |
43 | 363 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 25 m | 33.78 | |
44 | 74 | Gotfredsen Alma | 2005 | GLADSAXE | 0548AI | 25 m | 33.98 | |
45 | 341 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 25 m | 34.01 | |
46 | 346 | Walløe Filippa | 2005 | KVIK | 0502AC | 25 m | 34.03 | |
47 | 85 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 25 m | 34.23 | |
48 | 395 | Philip Emma | 2005 | HØRSHOLM | 0538AN | 50 m | 34.35 | |
49 | 115 | Josephsen Ronja K. S. | 2005 | A6 | 0546AV | 25 m | 35.21 | |
50 | 46 | Larsen Kathrine E. | 2005 | LYNGBY | 0584AM | 25 m | 35.22 | |
51 | 59 | Wiingaard Victoria | 2006 | LYNGBY | 0662AC | 25 m | 35.28 | |
52 | 311 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 25 m | 35.68 | |
53 | 21 | Thomsen Ella Bødker | 2005 | TRITON B | 0576AH | 25 m | 35.82 | |
54 | 343 | Thomsen Clara | 2006 | KVIK | 0692AM | 25 m | 36.26 | |
55 | 60 | Zhang Sofia Yuwei | 2006 | LYNGBY | 0658AA | 25 m | 36.29 | |
56 | 113 | Greve Naya Høi | 2007 | A6 | 0796AE | 25 m | 36.31 | |
57 | 16 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 25 m | 36.33 | |
58 | 314 | Pedersen Laura | 2007 | KVIK | 0776AD | 25 m | 36.46 | |
59 | 370 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 25 m | 36.73 | |
60 | 250 | Pedersen Line | 2005 | GSK | 0562AO | 25 m | 36.74 | |
61 | 169 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | STT | 0628AB | 25 m | 37.17 | |
62 | 54 | Reuter Emily | 2006 | LYNGBY | 0688AE | 25 m | 37.43 | |
63 | 109 | Dietrichsen Anna | 2006 | A6 | 0694AB | 25 m | 37.91 | |
64 | 34 | Elster Marie | 2006 | LYNGBY | 0614AE | 25 m | 38.05 | |
65 | 265 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 25 m | 38.05 | |
66 | 114 | Hansen K-Lee | 2007 | A6 | 0756AE | 25 m | 38.45 | |
67 | 380 | Borg Ella Nikoline | 2005 | HØRSHOLM | 0504AP | 25 m | 38.87 | |
68 | 367 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 25 m | 39.25 | |
69 | 302 | Kudsk Viola | 2005 | KVIK | 0594AQ | 25 m | 39.40 | |
70 | 167 | Madsen Isabella M. | 2007 | STT | 0798AA | 25 m | 39.60 | |
71 | 12 | Juhl Isabella Koch | 2006 | TRITON B | 0604AH | 25 m | 40.00 | |
72 | 165 | Haagen Emma | 2006 | STT | 0676AH | 25 m | 40.00 | |
73 | 278 | Fabricius Ronja Skriver | 2006 | KVIK | 0642AP | 25 m | 41.29 | |
74 | 262 | Andersen Emma | 2007 | KVIK | 0768AM | 25 m | 41.47 | |
75 | 372 | Lollike Maja | 2007 | VI39 | 0752AK | 25 m | 41.54 | |
76 | 29 | Babin Alma Lind | 2006 | LYNGBY | 0608AL | 25 m | 42.64 | |
77 | 281 | Fuchs Sophie Harborg | 2007 | KVIK | 0762AJ | 25 m | 42.79 | |
78 | 171 | Hansen Maja | 2006 | STT | 0652AE | 25 m | 43.21 | |
79 | 323 | Qvant Ingeborg Fleron | 2007 | KVIK | 0756AN | 25 m | 43.67 | |
80 | 304 | Lindemose Mollie Kaustrup | 2007 | KVIK | 0798AI | 25 m | 43.85 | |
81 | 118 | Miolane Camille Hedvig | 2007 | A6 | 0768AI | 25 m | 46.37 | |
82 | 170 | Barrisøe Rosa Cornelia | 2006 | STT | 0686AL | 25 m | 47.17 | |
83 | 307 | Michelsen Josephine | 2007 | KVIK | 0704AJ | 25 m | 47.46 | |
84 | 320 | Procter Maja | 2008 | KVIK | 0898AE | 25 m | 48.28 | |
85 | 327 | Rønnow Dagmar | 2008 | KVIK | 25 m | 49.53 | ||
86 | 267 | Brekling Adia | 2008 | KVIK | 25 m | 51.02 | ||
87 | 312 | Nielsen Anna Skov | 2008 | KVIK | 25 m | 53.41 | ||
88 | 326 | Rosendal Victoria Moon | 2008 | KVIK | 25 m | 53.51 | ||
89 | 313 | Nørvig Lærke | 2007 | KVIK | 25 m | 53.57 | ||
90 | 328 | Schrøder Tone Fruergaard | 2008 | KVIK | 25 m | 55.17 | ||
91 | 279 | Fam Ida | 2008 | KVIK | 0802AD | 25 m | 58.29 | |
92 | 334 | Svare Line Drikkjær | 2008 | KVIK | 25 m | |||
93 | 339 | Tang Sofia | 2008 | KVIK | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 30 november 2017 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 22:14 |
Løb 10, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 411 | Stage Carl Heyn | 2003 | KVIK | 0331AD | 25 m | 25.68 | |
2 | 407 | Køhn Joakim | 2003 | KVIK | 0375AE | 25 m | 25.74 | |
3 | 10 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 25 m | 26.94 | |
4 | 79 | Hiort Marcus | 2003 | GLADSAXE | 0307AH | 25 m | 27.13 | |
5 | 384 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 25 m | 27.48 | |
6 | 405 | Jørgensen Mikkel | 2003 | KVIK | 0365AE | 25 m | 27.51 | |
7 | 412 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 25 m | 27.58 | |
8 | 130 | Jensen Mikkel Bjellekjær | 2003 | A6 | 0359AN | 25 m | 28.26 | |
9 | 93 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 25 m | 28.49 | |
10 | 383 | Bruhn Filip | 2003 | HØRSHOLM | 0391AM | 50 m | 28.54 | |
11 | 243 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 50 m | 28.69 | |
12 | 340 | Tankmar Andreas Eriksen | 2004 | KVIK | 0471AE | 25 m | 28.79 | |
13 | 45 | Kragh Valdemar Ditlev | 2003 | LYNGBY | 0337AD | 50 m | 28.80 | |
14 | 124 | Svarrer Julius | 2005 | A6 | 0507AH | 25 m | 28.89 | |
15 | 400 | Andersen Lukas Majvig | 2003 | KVIK | 0309AC | 25 m | 29.24 | |
16 | 229 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 29.27 | |
17 | 7 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 25 m | 29.28 | |
18 | 357 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 29.47 | |
19 | 244 | Johansen Lauritz | 2004 | GSK | 0411AG | 25 m | 29.54 | |
20 | 403 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 29.59 | |
21 | 392 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 50 m | 29.73 | |
22 | 62 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 25 m | 30.38 | |
23 | 73 | Fessel Silas | 2004 | GLADSAXE | 0467AD | 25 m | 30.57 | |
24 | 301 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 25 m | 30.71 | |
25 | 385 | Bødtker Carl-Johan | 2003 | HØRSHOLM | 0321AN | 50 m | 30.75 | |
26 | 58 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 25 m | 31.09 | |
27 | 77 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 25 m | 31.20 | |
28 | 360 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 31.24 | |
29 | 14 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 25 m | 31.30 | |
30 | 139 | Toftehøj Victor | 2003 | A6 | 0309AG | 25 m | 31.40 | |
31 | 310 | Mønsted-Martin Nicolas | 2004 | KVIK | 0437AK | 25 m | 31.53 | |
32 | 390 | Kaavé Lucas | 2004 | HØRSHOLM | 0457AE | 50 m | 31.62 | |
33 | 23 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 50 m | 31.72 | |
34 | 288 | Hillhouse Alexander | 2004 | KVIK | 0461AL | 25 m | 31.97 | |
35 | 306 | Melhede Tobias | 2006 | KVIK | 0653AA | 25 m | 31.99 | |
36 | 396 | Samson Marcus Elkjær | 2003 | HØRSHOLM | 0319AG | 50 m | 32.04 | |
37 | 287 | Hermansen Louie | 2004 | KVIK | 0419AE | 25 m | 32.20 | |
38 | 84 | Leth William | 2004 | GLADSAXE | 0427AH | 25 m | 32.25 | |
39 | 6 | Borch Magnus Ravn | 2003 | TRITON B | 0335AO | 25 m | 32.69 | |
40 | 263 | Andersen Sejer | 2005 | KVIK | 0517AN | 25 m | 32.84 | |
41 | 15 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 25 m | 33.09 | |
42 | 391 | Larsen Frederik Rink | 2004 | HØRSHOLM | 0447AK | 50 m | 33.38 | |
43 | 110 | From Mads Holger | 2004 | A6 | 0445AL | 25 m | 33.82 | |
44 | 166 | Petersen Peter K. M. | 2006 | STT | 0665AD | 25 m | 33.85 | |
45 | 338 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 25 m | 33.87 | |
46 | 225 | Bjerrum Thorbjørn | 2004 | VEST | 0495AN | 25 m | 33.89 | |
47 | 308 | Mikkelsen Gustav Majkjær | 2005 | KVIK | 0577AJ | 25 m | 34.15 | |
48 | 274 | Dobel Andreas Wiese | 2006 | KVIK | 0645AE | 25 m | 34.37 | |
49 | 101 | Schou Andreas Kelstrup | 2005 | GLADSAXE | 0539AE | 25 m | 34.39 | |
50 | 37 | Haldan Jakob Nikolai | 2006 | LYNGBY | 0609AC | 25 m | 34.99 | |
51 | 376 | Vestergaard Frederik | 2006 | VI39 | 0675AK | 25 m | 35.95 | |
52 | 348 | Øster Sebastian Højer | 2006 | KVIK | 0679AE | 25 m | 36.02 | |
53 | 296 | Koch Viktor Sønder | 2006 | KVIK | 0699AL | 25 m | 37.03 | |
54 | 271 | Cairo Otto | 2007 | KVIK | 0769AE | 25 m | 37.10 | |
55 | 374 | Nielsen Nikolaj | 2007 | VI39 | 0793AG | 25 m | 37.11 | |
56 | 97 | Ritnagel Victor Henrik | 2005 | GLADSAXE | 0545AC | 25 m | 37.19 | |
57 | 375 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 25 m | 37.33 | |
58 | 31 | Christiansen Mads Emil | 2006 | LYNGBY | 0611AH | 25 m | 37.38 | |
59 | 336 | Svendson Martin Munch | 2005 | KVIK | 0571AJ | 25 m | 37.80 | |
60 | 369 | Johansen Mathias | 2007 | VI39 | 0723AF | 25 m | 38.27 | |
61 | 373 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 25 m | 38.38 | |
62 | 289 | Hvid Jacob Riiber | 2007 | KVIK | 0703AC | 25 m | 39.05 | |
63 | 299 | Kristensen Karl Svane | 2005 | KVIK | 0529AJ | 25 m | 39.16 | |
64 | 368 | Hvid William | 2007 | VI39 | 0737AH | 25 m | 39.22 | |
65 | 268 | Brink Alexander | 2005 | KVIK | 0505AK | 25 m | 39.51 | |
66 | 266 | Bjørn Thorkild | 2007 | KVIK | 0739AE | 25 m | 39.75 | |
67 | 284 | Hansen Simon Dines | 2006 | KVIK | 0621AK | 25 m | 40.53 | |
68 | 236 | Mitchell William | 2004 | VEST | 0493AH | 25 m | 41.13 | |
69 | 272 | Christiansen Philip Schou | 2006 | KVIK | 0689AJ | 25 m | 41.88 | |
70 | 264 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 25 m | 42.56 | |
71 | 315 | Petersen Jonathan | 2007 | KVIK | 0759AE | 25 m | 42.99 | |
72 | 309 | Munkebæk Gustav Yde | 2007 | KVIK | 0767AB | 25 m | 43.21 | |
73 | 173 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | STT | 0733AC | 25 m | 44.04 | |
74 | 303 | Larsen Mathias | 2007 | KVIK | 25 m | 44.56 | ||
75 | 333 | Storgaard Otto Nissen | 2006 | KVIK | 0681AK | 25 m | 44.63 | |
76 | 297 | Krat Storm Useinovski | 2007 | KVIK | 0779AE | 25 m | 44.87 | |
77 | 318 | Prehn Herman Plehn | 2007 | KVIK | 25 m | 45.77 | ||
78 | 344 | Thougaard Hector Vildrik | 2007 | KVIK | 0709AE | 25 m | 46.53 | |
79 | 329 | Sindberg Alexander | 2007 | KVIK | 25 m | 46.66 | ||
80 | 292 | Jakobsen Vitus | 2007 | KVIK | 25 m | 48.95 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 30 november 2017 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 22:14 |
Løb 11, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 39 | Have Fiona Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 25 m | 5:32.48 | |
2 | 211 | D´aubigné Tindra | 2004 | RSK | AQ1204 | 25 m | 5:37.30 | |
3 | 131 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | A6 | 0414AM | 25 m | 5:38.09 | |
4 | 104 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | GLADSAXE | 0476AA | 50 m | 5:39.97 | |
5 | 137 | Terp Maya Hauerberg | 2005 | A6 | 0564AA | 25 m | 5:40.88 | |
6 | 41 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 25 m | 5:48.74 | |
7 | 409 | Roskær Elisabeth | 2004 | KVIK | 0464AC | 25 m | 5:57.45 | |
8 | 126 | Brage Silja | 2005 | A6 | 0544AL | 25 m | 5:58.97 | |
9 | 388 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 25 m | 6:00.06 | |
10 | 81 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 25 m | 6:03.84 | |
11 | 69 | Christensen Luna | 2005 | GLADSAXE | 0566AC | 25 m | 6:17.18 | |
12 | 102 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 25 m | 6:22.34 | |
13 | 105 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 25 m | 6:27.06 | |
14 | 316 | Pihl Mathilde | 2005 | KVIK | 0522AK | 25 m | 6:56.36 | |
15 | 74 | Gotfredsen Alma | 2005 | GLADSAXE | 0548AI | 25 m | 7:02.93 | |
16 | 265 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 25 m | ||
17 | 324 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 25 m | ||
18 | 332 | Stahl Victoria W. | 2005 | KVIK | 0566AJ | 25 m | ||
19 | 341 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 25 m | ||
20 | 342 | Taul Signe Astrup | 2004 | KVIK | 0402AQ | 25 m | ||
21 | 343 | Thomsen Clara | 2006 | KVIK | 0692AM | 25 m | ||
22 | 346 | Walløe Filippa | 2005 | KVIK | 0502AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 30 november 2017 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 22:14 |
Løb 12, 400m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 35 | Frederiksen Christoffer W | 2003 | LYNGBY | 0363AG | 25 m | 5:09.45 | |
2 | 384 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 50 m | 5:11.54 | |
3 | 138 | Therkelsen Nicolai | 2003 | A6 | 0337AG | 25 m | 5:18.71 | |
4 | 402 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 25 m | 5:19.51 | |
5 | 405 | Jørgensen Mikkel | 2003 | KVIK | 0365AE | 25 m | 5:19.64 | |
6 | 73 | Fessel Silas | 2004 | GLADSAXE | 0467AD | 25 m | 5:45.86 | |
7 | 93 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 25 m | 6:02.72 | |
8 | 103 | Stender-Petersen Frederik | 2005 | GLADSAXE | 0597AE | 25 m | 6:04.99 | |
9 | 15 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 25 m | 6:18.38 | |
10 | 225 | Bjerrum Thorbjørn | 2004 | VEST | 0495AN | 25 m | 6:39.62 | |
11 | 264 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 25 m | 6:53.56 | |
12 | 50 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | ||
13 | 244 | Johansen Lauritz | 2004 | GSK | 0411AG | 25 m | ||
14 | 263 | Andersen Sejer | 2005 | KVIK | 0517AN | 25 m | ||
15 | 287 | Hermansen Louie | 2004 | KVIK | 0419AE | 25 m | ||
16 | 288 | Hillhouse Alexander | 2004 | KVIK | 0461AL | 25 m | ||
17 | 298 | Kristensen David | 2003 | KVIK | 0359AP | 25 m | ||
18 | 301 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 25 m | ||
19 | 308 | Mikkelsen Gustav Majkjær | 2005 | KVIK | 0577AJ | 25 m | ||
20 | 310 | Mønsted-Martin Nicolas | 2004 | KVIK | 0437AK | 25 m | ||
21 | 322 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | ||
22 | 340 | Tankmar Andreas Eriksen | 2004 | KVIK | 0471AE | 25 m | ||
23 | 358 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 25 m | ||
24 | 385 | Bødtker Carl-Johan | 2003 | HØRSHOLM | 0321AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 30 november 2017 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 22:14 |
Løb 13, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 75 | Hansen Emma | 2004 | GLADSAXE | 0434AM | 25 m | 1:07.32 | |
2 | 410 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 25 m | 1:08.99 | |
3 | 232 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 1:10.31 | |
4 | 20 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 25 m | 1:11.28 | |
5 | 38 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 1:12.20 | |
6 | 41 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 25 m | 1:12.41 | |
7 | 228 | Thorsen Emma Zambrano | 2004 | VEST | 0402AH | 25 m | 1:12.43 | |
8 | 68 | Bøttger Sophia | 2004 | GLADSAXE | 0424AE | 25 m | 1:13.16 | |
9 | 248 | Hørning Laura L. | 2004 | GSK | 0456AC | 25 m | 1:13.65 | |
10 | 382 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 25 m | 1:13.75 | |
11 | 49 | Maack Emily | 2004 | LYNGBY | 0446AB | 25 m | 1:15.28 | |
12 | 127 | Ekman Emma | 2004 | A6 | 0494AG | 25 m | 1:15.48 | |
13 | 116 | Kragh Ida Skov | 2006 | A6 | 0698AG | 25 m | 1:15.75 | |
14 | 19 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON B | 0524AD | 25 m | 1:15.93 | |
15 | 86 | Løkkegaard Roseline | 2004 | GLADSAXE | 0462AF | 25 m | 1:16.49 | |
16 | 11 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 1:16.60 | |
17 | 17 | Rubak Kathrine Bang | 2004 | TRITON B | 0486AE | 25 m | 1:17.46 | |
18 | 324 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 25 m | 1:18.30 | |
19 | 230 | Devantier Anne Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 25 m | 1:18.67 | |
20 | 273 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | 1:19.36 | |
21 | 24 | Smirnov Anastasia | 2004 | LYNGBY | 0458AE | 25 m | 1:19.53 | |
22 | 8 | Brandt Anna Leopold | 2004 | TRITON B | 0478AM | 25 m | 1:19.71 | |
23 | 362 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 1:19.72 | |
24 | 332 | Stahl Victoria W. | 2005 | KVIK | 0566AJ | 25 m | 1:20.12 | |
25 | 112 | Frydendahl Mille | 2006 | A6 | 0684AB | 25 m | 1:20.59 | |
26 | 136 | Møller Freja | 2004 | A6 | 0442AF | 25 m | 1:21.42 | |
27 | 18 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 25 m | 1:21.53 | |
28 | 235 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 25 m | 1:21.54 | |
29 | 286 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | 1:21.65 | |
30 | 132 | Larsen Isabella | 2005 | A6 | 0592AK | 25 m | 1:21.93 | |
31 | 96 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 25 m | 1:23.00 | |
32 | 85 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 25 m | 1:23.09 | |
33 | 399 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 25 m | 1:23.09 | |
34 | 283 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 25 m | 1:24.94 | |
35 | 365 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 25 m | 1:24.96 | |
36 | 331 | Smerdal Lara | 2006 | KVIK | 0628AI | 25 m | 1:25.54 | |
37 | 70 | Dragieva Monika | 2006 | GLADSAXE | 0688AH | 25 m | 1:25.59 | |
38 | 239 | Dahl Julie | 2004 | GSK | 0418AN | 50 m | 1:25.75 | |
39 | 265 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 25 m | 1:25.76 | |
40 | 76 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 25 m | 1:27.07 | |
41 | 364 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 25 m | 1:28.70 | |
42 | 394 | Nezdiikovskaia Sasha | 2005 | HØRSHOLM | 0564AK | 25 m | 1:29.00 | |
43 | 46 | Larsen Kathrine E. | 2005 | LYNGBY | 0584AM | 25 m | 1:29.09 | |
44 | 133 | Larsen Julie | 2005 | A6 | 0584AB | 25 m | 1:29.16 | |
45 | 99 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 25 m | 1:29.18 | |
46 | 311 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 25 m | 1:29.66 | |
47 | 16 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 25 m | 1:29.81 | |
48 | 314 | Pedersen Laura | 2007 | KVIK | 0776AD | 25 m | 1:30.78 | |
49 | 234 | Jacobsen Ida | 2005 | VEST | 0528AD | 25 m | 1:30.90 | |
50 | 325 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | 1:30.95 | |
51 | 346 | Walløe Filippa | 2005 | KVIK | 0502AC | 25 m | 1:30.98 | |
52 | 389 | Jensen Emilia van Wyk B. | 2004 | HØRSHOLM | 0458AQ | 25 m | 1:31.60 | |
53 | 42 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 25 m | 1:32.26 | |
54 | 109 | Dietrichsen Anna | 2006 | A6 | 0694AB | 25 m | 1:33.51 | |
55 | 98 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 25 m | 1:34.84 | |
56 | 29 | Babin Alma Lind | 2006 | LYNGBY | 0608AL | 25 m | 1:35.72 | |
57 | 33 | Elster Frederikke | 2004 | LYNGBY | 0404AY | 25 m | 1:36.45 | |
58 | 63 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 25 m | 1:36.51 | |
59 | 343 | Thomsen Clara | 2006 | KVIK | 0692AM | 25 m | 1:38.26 | |
60 | 370 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 25 m | 1:38.53 | |
61 | 250 | Pedersen Line | 2005 | GSK | 0562AO | 25 m | 1:39.67 | |
62 | 114 | Hansen K-Lee | 2007 | A6 | 0756AE | 25 m | 1:39.69 | |
63 | 238 | Thorborg Mathilde U. | 2005 | VEST | 0596AU | 25 m | 1:40.65 | |
64 | 386 | From Mille Dige | 2004 | HØRSHOLM | 0438AW | 25 m | 1:42.30 | |
65 | 302 | Kudsk Viola | 2005 | KVIK | 0594AQ | 25 m | 1:42.67 | |
66 | 113 | Greve Naya Høi | 2007 | A6 | 0796AE | 25 m | 1:42.96 | |
67 | 118 | Miolane Camille Hedvig | 2007 | A6 | 0768AI | 25 m | 1:43.10 | |
68 | 372 | Lollike Maja | 2007 | VI39 | 0752AK | 25 m | 1:43.26 | |
69 | 276 | Englund Zenia | 2008 | KVIK | 0868AE | 25 m | 1:44.29 | |
70 | 380 | Borg Ella Nikoline | 2005 | HØRSHOLM | 0504AP | 25 m | 1:48.23 | |
71 | 170 | Barrisøe Rosa Cornelia | 2006 | STT | 0686AL | 25 m | 1:49.04 | |
72 | 366 | Andersen Maja | 2007 | VI39 | 0748AP | 25 m | 1:50.25 | |
73 | 171 | Hansen Maja | 2006 | STT | 0652AE | 25 m | 1:50.56 | |
74 | 345 | Wahl-Brink Leonora | 2007 | KVIK | 0782AJ | 25 m | 1:51.08 | |
75 | 174 | Møller Amalie | 2007 | STT | 0762AK | 25 m | 1:57.88 | |
76 | 178 | Schnabelrauch Signe | 2006 | STT | 0606AP | 25 m | 1:58.43 | |
77 | 321 | Profeta Flora Rebecca | 2008 | KVIK | 0836AA | 25 m | 2:01.44 | |
78 | 267 | Brekling Adia | 2008 | KVIK | 25 m | |||
79 | 279 | Fam Ida | 2008 | KVIK | 0802AD | 25 m | ||
80 | 304 | Lindemose Mollie Kaustrup | 2007 | KVIK | 0798AI | 25 m | ||
81 | 323 | Qvant Ingeborg Fleron | 2007 | KVIK | 0756AN | 25 m | ||
82 | 339 | Tang Sofia | 2008 | KVIK | 25 m | |||
83 | 393 | Nagdy Isabella El | 2005 | HØRSHOLM | 0526AY | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 30 november 2017 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 22:14 |
Løb 14, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 407 | Køhn Joakim | 2003 | KVIK | 0375AE | 25 m | 1:04.00 | |
2 | 412 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 25 m | 1:05.05 | |
3 | 411 | Stage Carl Heyn | 2003 | KVIK | 0331AD | 25 m | 1:05.06 | |
4 | 79 | Hiort Marcus | 2003 | GLADSAXE | 0307AH | 25 m | 1:05.88 | |
5 | 231 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 1:06.62 | |
6 | 384 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 25 m | 1:07.06 | |
7 | 43 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 25 m | 1:07.66 | |
8 | 9 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 25 m | 1:07.67 | |
9 | 135 | Madsen Rasmus Skarby | 2003 | A6 | 0363AB | 25 m | 1:09.28 | |
10 | 383 | Bruhn Filip | 2003 | HØRSHOLM | 0391AM | 25 m | 1:09.83 | |
11 | 61 | Aarestrup Zilas | 2003 | GLADSAXE | 0385AG | 25 m | 1:11.16 | |
12 | 357 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 1:12.23 | |
13 | 23 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | 1:12.97 | |
14 | 100 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 25 m | 1:13.23 | |
15 | 319 | Prehn Viggo | 2004 | KVIK | 0493AE | 25 m | 1:14.21 | |
16 | 13 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 25 m | 1:14.47 | |
17 | 229 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 1:15.02 | |
18 | 128 | Hansen Emil Witzner | 2004 | A6 | 0475AD | 25 m | 1:15.77 | |
19 | 78 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 25 m | 1:16.11 | |
20 | 57 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 25 m | 1:16.72 | |
21 | 122 | Olsen Marco Stub | 2004 | A6 | 0429AC | 25 m | 1:16.80 | |
22 | 66 | Breinholt Emil | 2003 | GLADSAXE | 0311AE | 25 m | 1:16.85 | |
23 | 227 | Rasmussen Esben | 2004 | VEST | 0413AJ | 25 m | 1:17.00 | |
24 | 7 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 25 m | 1:17.41 | |
25 | 359 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 1:17.63 | |
26 | 360 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 1:17.74 | |
27 | 6 | Borch Magnus Ravn | 2003 | TRITON B | 0335AO | 25 m | 1:17.83 | |
28 | 88 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 25 m | 1:18.16 | |
29 | 67 | Bruhn Mathias Bartholin | 2004 | GLADSAXE | 0425AP | 25 m | 1:18.30 | |
30 | 263 | Andersen Sejer | 2005 | KVIK | 0517AN | 25 m | 1:18.84 | |
31 | 391 | Larsen Frederik Rink | 2004 | HØRSHOLM | 0447AK | 25 m | 1:19.19 | |
32 | 242 | Risager Samuel | 2003 | GSK | 0305AN | 25 m | 1:20.07 | |
33 | 123 | Schmidt Emil | 2006 | A6 | 0695AA | 25 m | 1:20.35 | |
34 | 240 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 1:20.88 | |
35 | 110 | From Mads Holger | 2004 | A6 | 0445AL | 25 m | 1:22.06 | |
36 | 80 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 25 m | 1:22.36 | |
37 | 125 | Tranum Noah | 2004 | A6 | 0449AG | 25 m | 1:22.43 | |
38 | 306 | Melhede Tobias | 2006 | KVIK | 0653AA | 25 m | 1:24.67 | |
39 | 288 | Hillhouse Alexander | 2004 | KVIK | 0461AL | 25 m | 1:25.35 | |
40 | 270 | Cairo Carlo-Viggo | 2005 | KVIK | 0515AB | 25 m | 1:25.42 | |
41 | 32 | Dohn Andreas Hammer | 2006 | LYNGBY | 0659AC | 25 m | 1:26.04 | |
42 | 308 | Mikkelsen Gustav Majkjær | 2005 | KVIK | 0577AJ | 25 m | 1:26.38 | |
43 | 371 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 25 m | 1:28.18 | |
44 | 338 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 25 m | 1:29.09 | |
45 | 37 | Haldan Jakob Nikolai | 2006 | LYNGBY | 0609AC | 25 m | 1:29.71 | |
46 | 87 | Maarbjerg Vilhelm Thieden | 2004 | GLADSAXE | 0407AE | 25 m | 1:30.54 | |
47 | 91 | Nielsen Mattias Sand | 2005 | GLADSAXE | 0541AB | 25 m | 1:30.86 | |
48 | 369 | Johansen Mathias | 2007 | VI39 | 0723AF | 25 m | 1:32.14 | |
49 | 376 | Vestergaard Frederik | 2006 | VI39 | 0675AK | 25 m | 1:36.13 | |
50 | 289 | Hvid Jacob Riiber | 2007 | KVIK | 0703AC | 25 m | 1:37.01 | |
51 | 31 | Christiansen Mads Emil | 2006 | LYNGBY | 0611AH | 25 m | 1:38.19 | |
52 | 368 | Hvid William | 2007 | VI39 | 0737AH | 25 m | 1:39.66 | |
53 | 101 | Schou Andreas Kelstrup | 2005 | GLADSAXE | 0539AE | 25 m | 1:39.68 | |
54 | 336 | Svendson Martin Munch | 2005 | KVIK | 0571AJ | 25 m | 1:41.61 | |
55 | 266 | Bjørn Thorkild | 2007 | KVIK | 0739AE | 25 m | 1:41.68 | |
56 | 347 | Zacho Marcus Skov | 2006 | KVIK | 0641AK | 25 m | 1:42.03 | |
57 | 335 | Svej Lucas | 2005 | KVIK | 0595AN | 25 m | 1:43.28 | |
58 | 375 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 25 m | 1:45.01 | |
59 | 373 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 25 m | 1:46.17 | |
60 | 272 | Christiansen Philip Schou | 2006 | KVIK | 0689AJ | 25 m | 1:48.48 | |
61 | 284 | Hansen Simon Dines | 2006 | KVIK | 0621AK | 25 m | 1:54.91 | |
62 | 173 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | STT | 0733AC | 25 m | 1:55.79 | |
63 | 337 | Sørensen Carl S. | 2006 | KVIK | 0651AF | 25 m | 1:56.15 | |
64 | 333 | Storgaard Otto Nissen | 2006 | KVIK | 0681AK | 25 m | 2:02.22 | |
65 | 292 | Jakobsen Vitus | 2007 | KVIK | 25 m | |||
66 | 296 | Koch Viktor Sønder | 2006 | KVIK | 0699AL | 25 m | ||
67 | 303 | Larsen Mathias | 2007 | KVIK | 25 m | |||
68 | 318 | Prehn Herman Plehn | 2007 | KVIK | 25 m | |||
69 | 329 | Sindberg Alexander | 2007 | KVIK | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 30 november 2017 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 22:14 |
Løb 15, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 64 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 25 m | 2:39.30 | |
2 | 232 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 2:47.98 | |
3 | 131 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | A6 | 0414AM | 50 m | 2:50.13 | |
4 | 42 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 25 m | 2:52.67 | |
5 | 69 | Christensen Luna | 2005 | GLADSAXE | 0566AC | 25 m | 2:57.26 | |
6 | 49 | Maack Emily | 2004 | LYNGBY | 0446AB | 25 m | 3:00.95 | |
7 | 247 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 25 m | 3:03.00 | |
8 | 408 | Mathies Tanja-Marie | 2004 | KVIK | 0408AQ | 25 m | 3:05.18 | |
9 | 406 | Koch Caroline | 2005 | KVIK | 0536AC | 25 m | 3:07.45 | |
10 | 238 | Thorborg Mathilde U. | 2005 | VEST | 0596AU | 25 m | 3:10.36 | |
11 | 112 | Frydendahl Mille | 2006 | A6 | 0684AB | 25 m | 3:11.74 | |
12 | 115 | Josephsen Ronja K. S. | 2005 | A6 | 0546AV | 25 m | 3:11.82 | |
13 | 83 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 25 m | 3:11.88 | |
14 | 363 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 25 m | 3:12.49 | |
15 | 237 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 3:12.72 | |
16 | 398 | Termansen Clara Secher | 2005 | HØRSHOLM | 0556AJ | 25 m | 3:13.82 | |
17 | 342 | Taul Signe Astrup | 2004 | KVIK | 0402AQ | 25 m | 3:13.89 | |
18 | 265 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 25 m | 3:14.98 | |
19 | 17 | Rubak Kathrine Bang | 2004 | TRITON B | 0486AE | 25 m | 3:15.56 | |
20 | 99 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 25 m | 3:16.01 | |
21 | 251 | Østerby Anna | 2005 | GSK | 0554AJ | 25 m | 3:25.04 | |
22 | 381 | Borg Mathilde Edele | 2004 | HØRSHOLM | 0446AP | 50 m | 3:25.82 | |
23 | 367 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 50 m | 3:28.88 | |
24 | 44 | Juul-Olsen Marie | 2004 | LYNGBY | 0426AW | 50 m | 3:32.14 | |
25 | 54 | Reuter Emily | 2006 | LYNGBY | 0688AE | 25 m | 3:35.62 | |
26 | 22 | Thomsen Martha Bødker | 2005 | TRITON B | 0586AH | 25 m | 3:36.05 | |
27 | 47 | Lending Kaisa Falkenberg | 2005 | LYNGBY | 0504AM | 25 m | 3:36.72 | |
28 | 52 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 3:37.05 | |
29 | 116 | Kragh Ida Skov | 2006 | A6 | 0698AG | 25 m | 3:41.54 | |
30 | 40 | Højberg Asta | 2005 | LYNGBY | 0546AB | 25 m | 3:41.69 | |
31 | 60 | Zhang Sofia Yuwei | 2006 | LYNGBY | 0658AA | 25 m | 3:44.06 | |
32 | 165 | Haagen Emma | 2006 | STT | 0676AH | 25 m | 3:45.01 | |
33 | 12 | Juhl Isabella Koch | 2006 | TRITON B | 0604AH | 25 m | 3:45.48 | |
34 | 21 | Thomsen Ella Bødker | 2005 | TRITON B | 0576AH | 25 m | 3:48.74 | |
35 | 51 | Nissen Nina Katrine N. | 2006 | LYNGBY | 0656AJ | 25 m | 3:57.36 | |
36 | 317 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 25 m | 4:02.46 | |
37 | 167 | Madsen Isabella M. | 2007 | STT | 0798AA | 25 m | 4:14.71 | |
38 | 163 | Rørbech Hanna | 2006 | STT | 0672AG | 25 m | 4:48.63 | |
39 | 169 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | STT | 0628AB | 25 m | ||
40 | 276 | Englund Zenia | 2008 | KVIK | 0868AE | 25 m | ||
41 | 280 | Fam Isabella | 2006 | KVIK | 0622AN | 25 m | ||
42 | 281 | Fuchs Sophie Harborg | 2007 | KVIK | 0762AJ | 25 m | ||
43 | 286 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | ||
44 | 293 | Jørgensen Laura | 2007 | KVIK | 0754AJ | 25 m | ||
45 | 372 | Lollike Maja | 2007 | VI39 | 0752AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 30 november 2017 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 22:14 |
Løb 16, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 243 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 25 m | 2:37.66 | |
2 | 30 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 25 m | 2:40.96 | |
3 | 403 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 2:49.78 | |
4 | 384 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 25 m | 2:53.54 | |
5 | 402 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 25 m | 2:53.68 | |
6 | 65 | Bred Noah | 2003 | GLADSAXE | 0399AE | 25 m | 2:54.39 | |
7 | 385 | Bødtker Carl-Johan | 2003 | HØRSHOLM | 0321AN | 25 m | 2:55.50 | |
8 | 139 | Toftehøj Victor | 2003 | A6 | 0309AG | 25 m | 2:55.54 | |
9 | 92 | Ohlsen Søren Wandall | 2004 | GLADSAXE | 0469AC | 25 m | 2:57.35 | |
10 | 301 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 25 m | 2:59.41 | |
11 | 130 | Jensen Mikkel Bjellekjær | 2003 | A6 | 0359AN | 25 m | 3:00.98 | |
12 | 298 | Kristensen David | 2003 | KVIK | 0359AP | 25 m | 3:02.79 | |
13 | 10 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 25 m | 3:05.08 | |
14 | 13 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 25 m | 3:08.88 | |
15 | 397 | Schnabl Janus | 2003 | HØRSHOLM | 0311AD | 25 m | 3:11.52 | |
16 | 77 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 25 m | 3:13.20 | |
17 | 62 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 25 m | 3:16.68 | |
18 | 58 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 25 m | 3:18.00 | |
19 | 358 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 25 m | 3:18.34 | |
20 | 103 | Stender-Petersen Frederik | 2005 | GLADSAXE | 0597AE | 25 m | 3:19.78 | |
21 | 168 | Vergmann Sune | 2005 | STT | 0595AH | 25 m | 3:25.09 | |
22 | 287 | Hermansen Louie | 2004 | KVIK | 0419AE | 25 m | 3:25.41 | |
23 | 231 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 3:27.53 | |
24 | 242 | Risager Samuel | 2003 | GSK | 0305AN | 25 m | 3:29.76 | |
25 | 164 | Rasmussen Frederik | 2005 | STT | 0531AF | 25 m | 3:31.61 | |
26 | 390 | Kaavé Lucas | 2004 | HØRSHOLM | 0457AE | 25 m | 3:31.75 | |
27 | 299 | Kristensen Karl Svane | 2005 | KVIK | 0529AJ | 25 m | 3:37.29 | |
28 | 14 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 50 m | 3:37.78 | |
29 | 264 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 25 m | 3:42.35 | |
30 | 123 | Schmidt Emil | 2006 | A6 | 0695AA | 50 m | 3:45.73 | |
31 | 97 | Ritnagel Victor Henrik | 2005 | GLADSAXE | 0545AC | 25 m | 3:51.07 | |
32 | 176 | Olsen Emil | 2006 | STT | 0689AD | 25 m | 4:15.44 | |
33 | 162 | Skadhauge Jonathan | 2005 | STT | 0509AE | 25 m | ||
34 | 166 | Petersen Peter K. M. | 2006 | STT | 0665AD | 25 m | ||
35 | 172 | Hejbroch Simon | 2006 | STT | 0633AE | 25 m | ||
36 | 268 | Brink Alexander | 2005 | KVIK | 0505AK | 25 m | ||
37 | 277 | Espinoza Emil | 2006 | KVIK | 0623AL | 25 m | ||
38 | 295 | Knakkergaard Frederik | 2005 | KVIK | 0509AJ | 25 m | ||
39 | 348 | Øster Sebastian Højer | 2006 | KVIK | 0679AE | 25 m | ||
40 | 357 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 30 november 2017 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 22:14 |
Løb 17, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 20 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 25 m | 59.72 | |
2 | 41 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 25 m | 1:02.36 | |
3 | 382 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 25 m | 1:03.31 | |
4 | 248 | Hørning Laura L. | 2004 | GSK | 0456AC | 25 m | 1:03.42 | |
5 | 68 | Bøttger Sophia | 2004 | GLADSAXE | 0424AE | 25 m | 1:04.14 | |
6 | 211 | D´aubigné Tindra | 2004 | RSK | AQ1204 | 25 m | 1:04.70 | |
7 | 39 | Have Fiona Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 25 m | 1:05.03 | |
8 | 104 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | GLADSAXE | 0476AA | 25 m | 1:05.48 | |
9 | 131 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | A6 | 0414AM | 50 m | 1:05.83 | |
10 | 401 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 1:05.86 | |
11 | 228 | Thorsen Emma Zambrano | 2004 | VEST | 0402AH | 25 m | 1:05.89 | |
12 | 404 | Guldberg Emma Karoline | 2005 | KVIK | 0578AK | 25 m | 1:05.94 | |
13 | 409 | Roskær Elisabeth | 2004 | KVIK | 0464AC | 25 m | 1:06.78 | |
14 | 388 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 50 m | 1:06.97 | |
15 | 230 | Devantier Anne Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 50 m | 1:07.32 | |
16 | 410 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 25 m | 1:07.47 | |
17 | 134 | Lillebæk Isabel | 2004 | A6 | 0466AT | 25 m | 1:07.74 | |
18 | 19 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON B | 0524AD | 25 m | 1:07.82 | |
19 | 381 | Borg Mathilde Edele | 2004 | HØRSHOLM | 0446AP | 25 m | 1:08.08 | |
20 | 105 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 25 m | 1:08.15 | |
21 | 24 | Smirnov Anastasia | 2004 | LYNGBY | 0458AE | 25 m | 1:08.47 | |
22 | 132 | Larsen Isabella | 2005 | A6 | 0592AK | 25 m | 1:08.53 | |
23 | 406 | Koch Caroline | 2005 | KVIK | 0536AC | 25 m | 1:08.89 | |
24 | 17 | Rubak Kathrine Bang | 2004 | TRITON B | 0486AE | 25 m | 1:09.05 | |
25 | 365 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 25 m | 1:09.33 | |
26 | 8 | Brandt Anna Leopold | 2004 | TRITON B | 0478AM | 25 m | 1:09.60 | |
27 | 247 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 25 m | 1:09.76 | |
28 | 136 | Møller Freja | 2004 | A6 | 0442AF | 25 m | 1:09.89 | |
29 | 387 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 50 m | 1:10.15 | |
30 | 11 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 1:10.79 | |
31 | 362 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 1:11.03 | |
32 | 107 | Bramm Sif | 2006 | A6 | 0624AE | 25 m | 1:11.19 | |
33 | 18 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 25 m | 1:11.78 | |
34 | 226 | Jensen Lykke Gøtterup | 2004 | VEST | 0418AQ | 25 m | 1:12.11 | |
35 | 96 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 25 m | 1:12.23 | |
36 | 76 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 25 m | 1:12.34 | |
37 | 399 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 25 m | 1:12.61 | |
38 | 133 | Larsen Julie | 2005 | A6 | 0584AB | 25 m | 1:13.23 | |
39 | 70 | Dragieva Monika | 2006 | GLADSAXE | 0688AH | 25 m | 1:13.37 | |
40 | 235 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 25 m | 1:13.49 | |
41 | 394 | Nezdiikovskaia Sasha | 2005 | HØRSHOLM | 0564AK | 25 m | 1:13.94 | |
42 | 239 | Dahl Julie | 2004 | GSK | 0418AN | 50 m | 1:14.31 | |
43 | 283 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 25 m | 1:14.39 | |
44 | 85 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 25 m | 1:14.91 | |
45 | 22 | Thomsen Martha Bødker | 2005 | TRITON B | 0586AH | 25 m | 1:15.21 | |
46 | 316 | Pihl Mathilde | 2005 | KVIK | 0522AK | 25 m | 1:15.73 | |
47 | 56 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 25 m | 1:15.82 | |
48 | 363 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 25 m | 1:16.19 | |
49 | 251 | Østerby Anna | 2005 | GSK | 0554AJ | 25 m | 1:16.22 | |
50 | 395 | Philip Emma | 2005 | HØRSHOLM | 0538AN | 50 m | 1:17.25 | |
51 | 115 | Josephsen Ronja K. S. | 2005 | A6 | 0546AV | 25 m | 1:17.61 | |
52 | 393 | Nagdy Isabella El | 2005 | HØRSHOLM | 0526AY | 25 m | 1:17.78 | |
53 | 325 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | 1:18.30 | |
54 | 389 | Jensen Emilia van Wyk B. | 2004 | HØRSHOLM | 0458AQ | 25 m | 1:18.46 | |
55 | 234 | Jacobsen Ida | 2005 | VEST | 0528AD | 25 m | 1:18.75 | |
56 | 341 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 25 m | 1:19.44 | |
57 | 370 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 25 m | 1:19.45 | |
58 | 21 | Thomsen Ella Bødker | 2005 | TRITON B | 0576AH | 25 m | 1:19.70 | |
59 | 331 | Smerdal Lara | 2006 | KVIK | 0628AI | 25 m | 1:20.02 | |
60 | 314 | Pedersen Laura | 2007 | KVIK | 0776AD | 25 m | 1:20.79 | |
61 | 47 | Lending Kaisa Falkenberg | 2005 | LYNGBY | 0504AM | 25 m | 1:21.45 | |
62 | 311 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 25 m | 1:21.75 | |
63 | 250 | Pedersen Line | 2005 | GSK | 0562AO | 25 m | 1:21.81 | |
64 | 237 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 1:22.48 | |
65 | 33 | Elster Frederikke | 2004 | LYNGBY | 0404AY | 25 m | 1:22.74 | |
66 | 317 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 25 m | 1:24.81 | |
67 | 114 | Hansen K-Lee | 2007 | A6 | 0756AE | 25 m | 1:24.85 | |
68 | 302 | Kudsk Viola | 2005 | KVIK | 0594AQ | 25 m | 1:26.31 | |
69 | 367 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 50 m | 1:26.41 | |
70 | 16 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 25 m | 1:27.13 | |
71 | 55 | Salling Laura Cecilie | 2006 | LYNGBY | 0678AE | 25 m | 1:27.27 | |
72 | 109 | Dietrichsen Anna | 2006 | A6 | 0694AB | 25 m | 1:27.48 | |
73 | 386 | From Mille Dige | 2004 | HØRSHOLM | 0438AW | 50 m | 1:28.30 | |
74 | 60 | Zhang Sofia Yuwei | 2006 | LYNGBY | 0658AA | 25 m | 1:29.34 | |
75 | 59 | Wiingaard Victoria | 2006 | LYNGBY | 0662AC | 25 m | 1:30.06 | |
76 | 34 | Elster Marie | 2006 | LYNGBY | 0614AE | 25 m | 1:30.35 | |
77 | 366 | Andersen Maja | 2007 | VI39 | 0748AP | 25 m | 1:33.13 | |
78 | 372 | Lollike Maja | 2007 | VI39 | 0752AK | 25 m | 1:37.35 | |
79 | 290 | Jacobsen Freja Fyller | 2007 | KVIK | 0774AJ | 25 m | 1:39.05 | |
80 | 323 | Qvant Ingeborg Fleron | 2007 | KVIK | 0756AN | 25 m | 1:39.80 | |
81 | 262 | Andersen Emma | 2007 | KVIK | 0768AM | 25 m | 1:40.04 | |
82 | 51 | Nissen Nina Katrine N. | 2006 | LYNGBY | 0656AJ | 25 m | 1:40.51 | |
83 | 29 | Babin Alma Lind | 2006 | LYNGBY | 0608AL | 25 m | 1:41.90 | |
84 | 118 | Miolane Camille Hedvig | 2007 | A6 | 0768AI | 25 m | 1:43.22 | |
85 | 304 | Lindemose Mollie Kaustrup | 2007 | KVIK | 0798AI | 25 m | 1:43.55 | |
86 | 321 | Profeta Flora Rebecca | 2008 | KVIK | 0836AA | 25 m | 1:45.59 | |
87 | 345 | Wahl-Brink Leonora | 2007 | KVIK | 0782AJ | 25 m | 1:46.28 | |
88 | 269 | Bysand Mie | 2007 | KVIK | 0706AJ | 25 m | 1:47.07 | |
89 | 275 | Ellehøj Ingrid | 2007 | KVIK | 0752AJ | 25 m | 1:49.63 | |
90 | 307 | Michelsen Josephine | 2007 | KVIK | 0704AJ | 25 m | 1:51.38 | |
91 | 291 | Jakobsen Alberte K. | 2008 | KVIK | 0822AF | 25 m | 1:52.76 | |
92 | 320 | Procter Maja | 2008 | KVIK | 0898AE | 25 m | 1:55.82 | |
93 | 267 | Brekling Adia | 2008 | KVIK | 25 m | |||
94 | 305 | Marcussen Celina | 2008 | KVIK | 25 m | |||
95 | 312 | Nielsen Anna Skov | 2008 | KVIK | 25 m | |||
96 | 327 | Rønnow Dagmar | 2008 | KVIK | 25 m | |||
97 | 328 | Schrøder Tone Fruergaard | 2008 | KVIK | 25 m | |||
98 | 339 | Tang Sofia | 2008 | KVIK | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 30 november 2017 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 22:14 |
Løb 18, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 407 | Køhn Joakim | 2003 | KVIK | 0375AE | 25 m | 55.83 | |
2 | 411 | Stage Carl Heyn | 2003 | KVIK | 0331AD | 25 m | 57.66 | |
3 | 384 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 25 m | 58.25 | |
4 | 10 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 25 m | 58.26 | |
5 | 383 | Bruhn Filip | 2003 | HØRSHOLM | 0391AM | 25 m | 59.19 | |
6 | 45 | Kragh Valdemar Ditlev | 2003 | LYNGBY | 0337AD | 25 m | 59.48 | |
7 | 35 | Frederiksen Christoffer W | 2003 | LYNGBY | 0363AG | 25 m | 1:00.36 | |
8 | 135 | Madsen Rasmus Skarby | 2003 | A6 | 0363AB | 25 m | 1:00.88 | |
9 | 231 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 1:01.22 | |
10 | 124 | Svarrer Julius | 2005 | A6 | 0507AH | 25 m | 1:01.32 | |
11 | 243 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 25 m | 1:01.48 | |
12 | 412 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 25 m | 1:01.72 | |
13 | 82 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 25 m | 1:02.06 | |
14 | 130 | Jensen Mikkel Bjellekjær | 2003 | A6 | 0359AN | 25 m | 1:02.23 | |
15 | 30 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 25 m | 1:02.60 | |
16 | 129 | Hirsbak Frederik Lund | 2004 | A6 | 0481AB | 25 m | 1:02.90 | |
17 | 7 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 25 m | 1:03.12 | |
18 | 61 | Aarestrup Zilas | 2003 | GLADSAXE | 0385AG | 25 m | 1:03.36 | |
19 | 400 | Andersen Lukas Majvig | 2003 | KVIK | 0309AC | 25 m | 1:03.53 | |
20 | 322 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 1:03.87 | |
21 | 403 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 1:04.41 | |
22 | 227 | Rasmussen Esben | 2004 | VEST | 0413AJ | 25 m | 1:04.90 | |
23 | 78 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 25 m | 1:05.07 | |
24 | 73 | Fessel Silas | 2004 | GLADSAXE | 0467AD | 25 m | 1:05.33 | |
25 | 240 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 1:05.75 | |
26 | 93 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 25 m | 1:05.87 | |
27 | 340 | Tankmar Andreas Eriksen | 2004 | KVIK | 0471AE | 25 m | 1:06.07 | |
28 | 357 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 1:06.12 | |
29 | 319 | Prehn Viggo | 2004 | KVIK | 0493AE | 25 m | 1:06.24 | |
30 | 229 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 1:06.89 | |
31 | 14 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 25 m | 1:06.94 | |
32 | 36 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 1:07.08 | |
33 | 360 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 1:07.22 | |
34 | 128 | Hansen Emil Witzner | 2004 | A6 | 0475AD | 25 m | 1:07.32 | |
35 | 244 | Johansen Lauritz | 2004 | GSK | 0411AG | 25 m | 1:07.49 | |
36 | 359 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 1:08.25 | |
37 | 338 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 25 m | 1:08.90 | |
38 | 67 | Bruhn Mathias Bartholin | 2004 | GLADSAXE | 0425AP | 25 m | 1:08.92 | |
39 | 77 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 25 m | 1:09.66 | |
40 | 66 | Breinholt Emil | 2003 | GLADSAXE | 0311AE | 25 m | 1:10.15 | |
41 | 6 | Borch Magnus Ravn | 2003 | TRITON B | 0335AO | 25 m | 1:10.60 | |
42 | 110 | From Mads Holger | 2004 | A6 | 0445AL | 25 m | 1:10.75 | |
43 | 310 | Mønsted-Martin Nicolas | 2004 | KVIK | 0437AK | 25 m | 1:10.89 | |
44 | 306 | Melhede Tobias | 2006 | KVIK | 0653AA | 25 m | 1:12.94 | |
45 | 391 | Larsen Frederik Rink | 2004 | HØRSHOLM | 0447AK | 50 m | 1:13.04 | |
46 | 390 | Kaavé Lucas | 2004 | HØRSHOLM | 0457AE | 50 m | 1:13.66 | |
47 | 88 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 25 m | 1:13.77 | |
48 | 270 | Cairo Carlo-Viggo | 2005 | KVIK | 0515AB | 25 m | 1:13.99 | |
49 | 80 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 25 m | 1:14.17 | |
50 | 274 | Dobel Andreas Wiese | 2006 | KVIK | 0645AE | 25 m | 1:17.94 | |
51 | 271 | Cairo Otto | 2007 | KVIK | 0769AE | 25 m | 1:18.61 | |
52 | 91 | Nielsen Mattias Sand | 2005 | GLADSAXE | 0541AB | 25 m | 1:19.03 | |
53 | 101 | Schou Andreas Kelstrup | 2005 | GLADSAXE | 0539AE | 25 m | 1:20.12 | |
54 | 37 | Haldan Jakob Nikolai | 2006 | LYNGBY | 0609AC | 25 m | 1:20.24 | |
55 | 295 | Knakkergaard Frederik | 2005 | KVIK | 0509AJ | 25 m | 1:21.75 | |
56 | 371 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 25 m | 1:21.85 | |
57 | 375 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 25 m | 1:22.33 | |
58 | 369 | Johansen Mathias | 2007 | VI39 | 0723AF | 25 m | 1:23.54 | |
59 | 348 | Øster Sebastian Højer | 2006 | KVIK | 0679AE | 25 m | 1:24.15 | |
60 | 335 | Svej Lucas | 2005 | KVIK | 0595AN | 25 m | 1:24.62 | |
61 | 376 | Vestergaard Frederik | 2006 | VI39 | 0675AK | 25 m | 1:25.18 | |
62 | 373 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 25 m | 1:25.42 | |
63 | 336 | Svendson Martin Munch | 2005 | KVIK | 0571AJ | 25 m | 1:25.82 | |
64 | 368 | Hvid William | 2007 | VI39 | 0737AH | 25 m | 1:26.86 | |
65 | 337 | Sørensen Carl S. | 2006 | KVIK | 0651AF | 25 m | 1:27.26 | |
66 | 299 | Kristensen Karl Svane | 2005 | KVIK | 0529AJ | 25 m | 1:27.36 | |
67 | 31 | Christiansen Mads Emil | 2006 | LYNGBY | 0611AH | 25 m | 1:29.18 | |
68 | 289 | Hvid Jacob Riiber | 2007 | KVIK | 0703AC | 25 m | 1:30.29 | |
69 | 264 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 25 m | 1:31.06 | |
70 | 294 | Kjærstad Stefan Birkhøj | 2007 | KVIK | 0797AE | 25 m | 1:33.29 | |
71 | 268 | Brink Alexander | 2005 | KVIK | 0505AK | 25 m | 1:37.48 | |
72 | 315 | Petersen Jonathan | 2007 | KVIK | 0759AE | 25 m | 1:37.93 | |
73 | 284 | Hansen Simon Dines | 2006 | KVIK | 0621AK | 25 m | 1:39.59 | |
74 | 297 | Krat Storm Useinovski | 2007 | KVIK | 0779AE | 25 m | 1:40.41 | |
75 | 309 | Munkebæk Gustav Yde | 2007 | KVIK | 0767AB | 25 m | 1:41.78 | |
76 | 344 | Thougaard Hector Vildrik | 2007 | KVIK | 0709AE | 25 m | 1:54.28 | |
77 | 292 | Jakobsen Vitus | 2007 | KVIK | 25 m | |||
78 | 303 | Larsen Mathias | 2007 | KVIK | 25 m | |||
79 | 318 | Prehn Herman Plehn | 2007 | KVIK | 25 m | |||
80 | 329 | Sindberg Alexander | 2007 | KVIK | 25 m | |||
81 | 333 | Storgaard Otto Nissen | 2006 | KVIK | 0681AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 30 november 2017 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 22:14 |
Løb 19, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 64 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 25 m | 2:40.53 | |
2 | 83 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 50 m | 2:59.59 | |
3 | 364 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 25 m | 3:02.36 | |
4 | 38 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 3:02.75 | |
5 | 105 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 25 m | 3:06.16 | |
6 | 126 | Brage Silja | 2005 | A6 | 0544AL | 25 m | 3:10.93 | |
7 | 81 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 25 m | 3:18.86 | |
8 | 398 | Termansen Clara Secher | 2005 | HØRSHOLM | 0556AJ | 25 m | 3:22.80 | |
9 | 74 | Gotfredsen Alma | 2005 | GLADSAXE | 0548AI | 50 m | 3:40.50 | |
10 | 107 | Bramm Sif | 2006 | A6 | 0624AE | 25 m | ||
11 | 387 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 30 november 2017 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 22:14 |
Løb 20, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 9 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 25 m | 2:23.62 | |
2 | 384 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 25 m | 2:26.25 | |
3 | 405 | Jørgensen Mikkel | 2003 | KVIK | 0365AE | 25 m | 2:28.09 | |
4 | 79 | Hiort Marcus | 2003 | GLADSAXE | 0307AH | 25 m | 2:32.96 | |
5 | 65 | Bred Noah | 2003 | GLADSAXE | 0399AE | 25 m | 2:37.62 | |
6 | 57 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 25 m | 2:39.44 | |
7 | 45 | Kragh Valdemar Ditlev | 2003 | LYNGBY | 0337AD | 25 m | 2:42.35 | |
8 | 43 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 25 m | 2:51.59 | |
9 | 400 | Andersen Lukas Majvig | 2003 | KVIK | 0309AC | 25 m | 2:53.44 | |
10 | 93 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 25 m | 2:58.99 | |
11 | 15 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 25 m | 3:07.47 | |
12 | 87 | Maarbjerg Vilhelm Thieden | 2004 | GLADSAXE | 0407AE | 25 m | 3:28.69 | |
13 | 23 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | ||
14 | 124 | Svarrer Julius | 2005 | A6 | 0507AH | 25 m | ||
15 | 125 | Tranum Noah | 2004 | A6 | 0449AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 30 november 2017 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 22:14 |
Løb 21, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 20 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 25 m | 1:06.69 | |
2 | 232 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 1:10.73 | |
3 | 75 | Hansen Emma | 2004 | GLADSAXE | 0434AM | 25 m | 1:11.01 | |
4 | 131 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | A6 | 0414AM | 25 m | 1:13.21 | |
5 | 41 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 25 m | 1:13.64 | |
6 | 38 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 1:14.44 | |
7 | 401 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 1:14.44 | |
8 | 137 | Terp Maya Hauerberg | 2005 | A6 | 0564AA | 25 m | 1:14.55 | |
9 | 388 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 25 m | 1:14.65 | |
10 | 248 | Hørning Laura L. | 2004 | GSK | 0456AC | 25 m | 1:14.79 | |
11 | 211 | D´aubigné Tindra | 2004 | RSK | AQ1204 | 25 m | 1:15.30 | |
12 | 104 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | GLADSAXE | 0476AA | 25 m | 1:15.89 | |
13 | 134 | Lillebæk Isabel | 2004 | A6 | 0466AT | 25 m | 1:16.23 | |
14 | 19 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON B | 0524AD | 25 m | 1:16.29 | |
15 | 116 | Kragh Ida Skov | 2006 | A6 | 0698AG | 25 m | 1:16.68 | |
16 | 127 | Ekman Emma | 2004 | A6 | 0494AG | 25 m | 1:17.27 | |
17 | 56 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 25 m | 1:17.30 | |
18 | 136 | Møller Freja | 2004 | A6 | 0442AF | 25 m | 1:17.56 | |
19 | 382 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 25 m | 1:17.97 | |
20 | 230 | Devantier Anne Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 25 m | 1:18.27 | |
21 | 247 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 25 m | 1:18.61 | |
22 | 86 | Løkkegaard Roseline | 2004 | GLADSAXE | 0462AF | 25 m | 1:18.79 | |
23 | 362 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 1:19.32 | |
24 | 102 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 25 m | 1:19.34 | |
25 | 40 | Højberg Asta | 2005 | LYNGBY | 0546AB | 25 m | 1:19.52 | |
26 | 273 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | 1:19.84 | |
27 | 24 | Smirnov Anastasia | 2004 | LYNGBY | 0458AE | 25 m | 1:20.25 | |
28 | 112 | Frydendahl Mille | 2006 | A6 | 0684AB | 25 m | 1:20.37 | |
29 | 404 | Guldberg Emma Karoline | 2005 | KVIK | 0578AK | 25 m | 1:20.38 | |
30 | 324 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 25 m | 1:20.39 | |
31 | 18 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 25 m | 1:20.68 | |
32 | 132 | Larsen Isabella | 2005 | A6 | 0592AK | 25 m | 1:21.18 | |
33 | 365 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 25 m | 1:21.34 | |
34 | 363 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 25 m | 1:21.89 | |
35 | 39 | Have Fiona Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 25 m | 1:22.00 | |
36 | 381 | Borg Mathilde Edele | 2004 | HØRSHOLM | 0446AP | 25 m | 1:22.00 | |
37 | 11 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 1:22.12 | |
38 | 332 | Stahl Victoria W. | 2005 | KVIK | 0566AJ | 25 m | 1:22.17 | |
39 | 8 | Brandt Anna Leopold | 2004 | TRITON B | 0478AM | 25 m | 1:22.21 | |
40 | 239 | Dahl Julie | 2004 | GSK | 0418AN | 25 m | 1:22.32 | |
41 | 408 | Mathies Tanja-Marie | 2004 | KVIK | 0408AQ | 25 m | 1:22.35 | |
42 | 52 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 1:22.39 | |
43 | 389 | Jensen Emilia van Wyk B. | 2004 | HØRSHOLM | 0458AQ | 25 m | 1:22.93 | |
44 | 107 | Bramm Sif | 2006 | A6 | 0624AE | 25 m | 1:23.01 | |
45 | 226 | Jensen Lykke Gøtterup | 2004 | VEST | 0418AQ | 25 m | 1:23.10 | |
46 | 49 | Maack Emily | 2004 | LYNGBY | 0446AB | 25 m | 1:23.43 | |
47 | 235 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 25 m | 1:23.54 | |
48 | 46 | Larsen Kathrine E. | 2005 | LYNGBY | 0584AM | 25 m | 1:23.98 | |
49 | 47 | Lending Kaisa Falkenberg | 2005 | LYNGBY | 0504AM | 25 m | 1:24.34 | |
50 | 42 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 25 m | 1:25.33 | |
51 | 251 | Østerby Anna | 2005 | GSK | 0554AJ | 25 m | 1:25.55 | |
52 | 44 | Juul-Olsen Marie | 2004 | LYNGBY | 0426AW | 25 m | 1:25.71 | |
53 | 237 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 1:25.73 | |
54 | 74 | Gotfredsen Alma | 2005 | GLADSAXE | 0548AI | 25 m | 1:25.81 | |
55 | 22 | Thomsen Martha Bødker | 2005 | TRITON B | 0586AH | 25 m | 1:26.24 | |
56 | 63 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 25 m | 1:26.30 | |
57 | 33 | Elster Frederikke | 2004 | LYNGBY | 0404AY | 25 m | 1:27.49 | |
58 | 85 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 25 m | 1:27.53 | |
59 | 234 | Jacobsen Ida | 2005 | VEST | 0528AD | 25 m | 1:27.67 | |
60 | 364 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 25 m | 1:28.93 | |
61 | 395 | Philip Emma | 2005 | HØRSHOLM | 0538AN | 25 m | 1:29.29 | |
62 | 99 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 25 m | 1:29.58 | |
63 | 98 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 25 m | 1:29.95 | |
64 | 399 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 25 m | 1:30.13 | |
65 | 60 | Zhang Sofia Yuwei | 2006 | LYNGBY | 0658AA | 25 m | 1:30.14 | |
66 | 76 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 25 m | 1:30.28 | |
67 | 55 | Salling Laura Cecilie | 2006 | LYNGBY | 0678AE | 25 m | 1:30.49 | |
68 | 21 | Thomsen Ella Bødker | 2005 | TRITON B | 0576AH | 25 m | 1:31.34 | |
69 | 12 | Juhl Isabella Koch | 2006 | TRITON B | 0604AH | 25 m | 1:31.50 | |
70 | 34 | Elster Marie | 2006 | LYNGBY | 0614AE | 25 m | 1:32.22 | |
71 | 59 | Wiingaard Victoria | 2006 | LYNGBY | 0662AC | 25 m | 1:33.38 | |
72 | 367 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 25 m | 1:33.51 | |
73 | 109 | Dietrichsen Anna | 2006 | A6 | 0694AB | 25 m | 1:34.02 | |
74 | 370 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 25 m | 1:35.13 | |
75 | 250 | Pedersen Line | 2005 | GSK | 0562AO | 25 m | 1:35.36 | |
76 | 238 | Thorborg Mathilde U. | 2005 | VEST | 0596AU | 25 m | 1:37.17 | |
77 | 51 | Nissen Nina Katrine N. | 2006 | LYNGBY | 0656AJ | 25 m | 1:37.84 | |
78 | 165 | Haagen Emma | 2006 | STT | 0676AH | 25 m | 1:39.70 | |
79 | 169 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | STT | 0628AB | 25 m | 1:41.76 | |
80 | 293 | Jørgensen Laura | 2007 | KVIK | 0754AJ | 25 m | 1:41.77 | |
81 | 163 | Rørbech Hanna | 2006 | STT | 0672AG | 25 m | 1:43.43 | |
82 | 167 | Madsen Isabella M. | 2007 | STT | 0798AA | 25 m | 1:44.11 | |
83 | 29 | Babin Alma Lind | 2006 | LYNGBY | 0608AL | 25 m | 1:44.92 | |
84 | 380 | Borg Ella Nikoline | 2005 | HØRSHOLM | 0504AP | 25 m | 1:45.15 | |
85 | 114 | Hansen K-Lee | 2007 | A6 | 0756AE | 25 m | 1:45.16 | |
86 | 280 | Fam Isabella | 2006 | KVIK | 0622AN | 25 m | 1:45.93 | |
87 | 281 | Fuchs Sophie Harborg | 2007 | KVIK | 0762AJ | 25 m | 1:48.72 | |
88 | 118 | Miolane Camille Hedvig | 2007 | A6 | 0768AI | 25 m | 1:50.79 | |
89 | 345 | Wahl-Brink Leonora | 2007 | KVIK | 0782AJ | 25 m | 1:51.62 | |
90 | 276 | Englund Zenia | 2008 | KVIK | 0868AE | 25 m | 1:52.21 | |
91 | 171 | Hansen Maja | 2006 | STT | 0652AE | 25 m | 1:52.41 | |
92 | 386 | From Mille Dige | 2004 | HØRSHOLM | 0438AW | 25 m | 1:54.51 | |
93 | 269 | Bysand Mie | 2007 | KVIK | 0706AJ | 25 m | 1:57.40 | |
94 | 174 | Møller Amalie | 2007 | STT | 0762AK | 25 m | 1:58.87 | |
95 | 178 | Schnabelrauch Signe | 2006 | STT | 0606AP | 25 m | 1:59.90 | |
96 | 275 | Ellehøj Ingrid | 2007 | KVIK | 0752AJ | 25 m | 2:01.91 | |
97 | 170 | Barrisøe Rosa Cornelia | 2006 | STT | 0686AL | 25 m | ||
98 | 262 | Andersen Emma | 2007 | KVIK | 0768AM | 25 m | ||
99 | 279 | Fam Ida | 2008 | KVIK | 0802AD | 25 m | ||
100 | 291 | Jakobsen Alberte K. | 2008 | KVIK | 0822AF | 25 m | ||
101 | 305 | Marcussen Celina | 2008 | KVIK | 25 m | |||
102 | 307 | Michelsen Josephine | 2007 | KVIK | 0704AJ | 25 m | ||
103 | 320 | Procter Maja | 2008 | KVIK | 0898AE | 25 m | ||
104 | 327 | Rønnow Dagmar | 2008 | KVIK | 25 m | |||
105 | 341 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 25 m | 1:27.95 | RES |
106 | 325 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | 1:31.35 | RES |
107 | 311 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 25 m | 1:32.92 | RES |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 30 november 2017 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 22:14 |
Løb 22, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 138 | Therkelsen Nicolai | 2003 | A6 | 0337AG | 25 m | 1:07.88 | |
2 | 9 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 25 m | 1:08.45 | |
3 | 10 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 25 m | 1:08.47 | |
4 | 43 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 25 m | 1:10.38 | |
5 | 35 | Frederiksen Christoffer W | 2003 | LYNGBY | 0363AG | 25 m | 1:10.64 | |
6 | 383 | Bruhn Filip | 2003 | HØRSHOLM | 0391AM | 25 m | 1:11.14 | |
7 | 50 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 1:12.50 | |
8 | 30 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 25 m | 1:12.75 | |
9 | 82 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 25 m | 1:12.77 | |
10 | 57 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 25 m | 1:13.50 | |
11 | 243 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 25 m | 1:13.55 | |
12 | 7 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 25 m | 1:14.18 | |
13 | 23 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | 1:14.47 | |
14 | 45 | Kragh Valdemar Ditlev | 2003 | LYNGBY | 0337AD | 25 m | 1:14.62 | |
15 | 360 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 1:14.75 | |
16 | 130 | Jensen Mikkel Bjellekjær | 2003 | A6 | 0359AN | 25 m | 1:14.82 | |
17 | 36 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 1:14.99 | |
18 | 385 | Bødtker Carl-Johan | 2003 | HØRSHOLM | 0321AN | 25 m | 1:15.43 | |
19 | 229 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 1:15.84 | |
20 | 240 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 1:15.87 | |
21 | 103 | Stender-Petersen Frederik | 2005 | GLADSAXE | 0597AE | 25 m | 1:15.88 | |
22 | 139 | Toftehøj Victor | 2003 | A6 | 0309AG | 25 m | 1:16.55 | |
23 | 244 | Johansen Lauritz | 2004 | GSK | 0411AG | 25 m | 1:17.25 | |
24 | 62 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 25 m | 1:17.40 | |
25 | 92 | Ohlsen Søren Wandall | 2004 | GLADSAXE | 0469AC | 25 m | 1:18.07 | |
26 | 100 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 25 m | 1:18.39 | |
27 | 13 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 25 m | 1:18.52 | |
28 | 58 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 25 m | 1:19.38 | |
29 | 359 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 1:19.60 | |
30 | 14 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 25 m | 1:19.75 | |
31 | 15 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 25 m | 1:21.97 | |
32 | 390 | Kaavé Lucas | 2004 | HØRSHOLM | 0457AE | 25 m | 1:22.01 | |
33 | 88 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 25 m | 1:22.04 | |
34 | 6 | Borch Magnus Ravn | 2003 | TRITON B | 0335AO | 25 m | 1:22.09 | |
35 | 358 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 25 m | 1:22.68 | |
36 | 168 | Vergmann Sune | 2005 | STT | 0595AH | 25 m | 1:22.76 | |
37 | 122 | Olsen Marco Stub | 2004 | A6 | 0429AC | 25 m | 1:24.04 | |
38 | 391 | Larsen Frederik Rink | 2004 | HØRSHOLM | 0447AK | 25 m | 1:24.74 | |
39 | 166 | Petersen Peter K. M. | 2006 | STT | 0665AD | 25 m | 1:25.22 | |
40 | 164 | Rasmussen Frederik | 2005 | STT | 0531AF | 25 m | 1:25.62 | |
41 | 274 | Dobel Andreas Wiese | 2006 | KVIK | 0645AE | 25 m | 1:28.34 | |
42 | 306 | Melhede Tobias | 2006 | KVIK | 0653AA | 25 m | 1:28.44 | |
43 | 225 | Bjerrum Thorbjørn | 2004 | VEST | 0495AN | 25 m | 1:28.63 | |
44 | 80 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 25 m | 1:28.79 | |
45 | 162 | Skadhauge Jonathan | 2005 | STT | 0509AE | 25 m | 1:30.19 | |
46 | 32 | Dohn Andreas Hammer | 2006 | LYNGBY | 0659AC | 25 m | 1:30.21 | |
47 | 37 | Haldan Jakob Nikolai | 2006 | LYNGBY | 0609AC | 25 m | 1:30.75 | |
48 | 91 | Nielsen Mattias Sand | 2005 | GLADSAXE | 0541AB | 25 m | 1:31.36 | |
49 | 172 | Hejbroch Simon | 2006 | STT | 0633AE | 25 m | 1:32.32 | |
50 | 97 | Ritnagel Victor Henrik | 2005 | GLADSAXE | 0545AC | 25 m | 1:32.55 | |
51 | 101 | Schou Andreas Kelstrup | 2005 | GLADSAXE | 0539AE | 25 m | 1:32.58 | |
52 | 53 | Piontek Jonathan | 2005 | LYNGBY | 0525AG | 25 m | 1:32.89 | |
53 | 295 | Knakkergaard Frederik | 2005 | KVIK | 0509AJ | 25 m | 1:33.09 | |
54 | 371 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 25 m | 1:33.64 | |
55 | 277 | Espinoza Emil | 2006 | KVIK | 0623AL | 25 m | 1:34.32 | |
56 | 31 | Christiansen Mads Emil | 2006 | LYNGBY | 0611AH | 25 m | 1:34.69 | |
57 | 373 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 25 m | 1:35.07 | |
58 | 176 | Olsen Emil | 2006 | STT | 0689AD | 25 m | 1:36.06 | |
59 | 335 | Svej Lucas | 2005 | KVIK | 0595AN | 25 m | 1:36.11 | |
60 | 376 | Vestergaard Frederik | 2006 | VI39 | 0675AK | 25 m | 1:39.19 | |
61 | 299 | Kristensen Karl Svane | 2005 | KVIK | 0529AJ | 25 m | 1:39.53 | |
62 | 347 | Zacho Marcus Skov | 2006 | KVIK | 0641AK | 25 m | 1:39.77 | |
63 | 336 | Svendson Martin Munch | 2005 | KVIK | 0571AJ | 25 m | 1:40.23 | |
64 | 369 | Johansen Mathias | 2007 | VI39 | 0723AF | 25 m | 1:42.65 | |
65 | 368 | Hvid William | 2007 | VI39 | 0737AH | 25 m | 1:42.66 | |
66 | 296 | Koch Viktor Sønder | 2006 | KVIK | 0699AL | 25 m | 1:43.90 | |
67 | 173 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | STT | 0733AC | 25 m | 1:44.82 | |
68 | 271 | Cairo Otto | 2007 | KVIK | 0769AE | 25 m | 1:46.83 | |
69 | 375 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 25 m | 1:49.66 | |
70 | 268 | Brink Alexander | 2005 | KVIK | 0505AK | 25 m | 1:50.35 | |
71 | 266 | Bjørn Thorkild | 2007 | KVIK | 0739AE | 25 m | ||
72 | 294 | Kjærstad Stefan Birkhøj | 2007 | KVIK | 0797AE | 25 m | ||
73 | 297 | Krat Storm Useinovski | 2007 | KVIK | 0779AE | 25 m | ||
74 | 309 | Munkebæk Gustav Yde | 2007 | KVIK | 0767AB | 25 m | ||
75 | 315 | Petersen Jonathan | 2007 | KVIK | 0759AE | 25 m | ||
76 | 344 | Thougaard Hector Vildrik | 2007 | KVIK | 0709AE | 25 m | ||
77 | 384 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 25 m | ||
78 | 397 | Schnabl Janus | 2003 | HØRSHOLM | 0311AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 30 november 2017 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 22:14 |
Løb 23, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 75 | Hansen Emma | 2004 | GLADSAXE | 0434AM | 25 m | 2:34.66 | |
2 | 232 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 2:35.57 | |
3 | 39 | Have Fiona Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 25 m | 2:41.61 | |
4 | 136 | Møller Freja | 2004 | A6 | 0442AF | 25 m | 2:44.85 | |
5 | 116 | Kragh Ida Skov | 2006 | A6 | 0698AG | 25 m | 2:45.22 | |
6 | 56 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 25 m | 2:47.33 | |
7 | 49 | Maack Emily | 2004 | LYNGBY | 0446AB | 25 m | 2:47.80 | |
8 | 382 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 25 m | 2:49.10 | |
9 | 18 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 25 m | 2:49.32 | |
10 | 362 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 2:49.92 | |
11 | 381 | Borg Mathilde Edele | 2004 | HØRSHOLM | 0446AP | 25 m | 2:50.40 | |
12 | 246 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 25 m | 2:50.51 | |
13 | 8 | Brandt Anna Leopold | 2004 | TRITON B | 0478AM | 25 m | 2:51.29 | |
14 | 105 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 25 m | 2:51.67 | |
15 | 19 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON B | 0524AD | 25 m | 2:51.75 | |
16 | 69 | Christensen Luna | 2005 | GLADSAXE | 0566AC | 25 m | 2:52.26 | |
17 | 273 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | 2:52.70 | |
18 | 42 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 25 m | 2:53.46 | |
19 | 112 | Frydendahl Mille | 2006 | A6 | 0684AB | 25 m | 2:54.80 | |
20 | 230 | Devantier Anne Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 25 m | 2:55.15 | |
21 | 363 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 25 m | 2:55.83 | |
22 | 365 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 25 m | 2:55.98 | |
23 | 324 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 25 m | 2:56.30 | |
24 | 102 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 25 m | 2:57.75 | |
25 | 133 | Larsen Julie | 2005 | A6 | 0584AB | 25 m | 2:58.45 | |
26 | 70 | Dragieva Monika | 2006 | GLADSAXE | 0688AH | 25 m | 2:58.70 | |
27 | 96 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 25 m | 2:59.08 | |
28 | 11 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 3:00.61 | |
29 | 52 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 3:00.86 | |
30 | 107 | Bramm Sif | 2006 | A6 | 0624AE | 25 m | 3:02.59 | |
31 | 235 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 25 m | 3:03.49 | |
32 | 399 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 25 m | 3:03.70 | |
33 | 74 | Gotfredsen Alma | 2005 | GLADSAXE | 0548AI | 25 m | 3:03.80 | |
34 | 316 | Pihl Mathilde | 2005 | KVIK | 0522AK | 25 m | 3:05.33 | |
35 | 286 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | 3:05.82 | |
36 | 251 | Østerby Anna | 2005 | GSK | 0554AJ | 25 m | 3:07.01 | |
37 | 85 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 25 m | 3:07.41 | |
38 | 22 | Thomsen Martha Bødker | 2005 | TRITON B | 0586AH | 25 m | 3:07.46 | |
39 | 332 | Stahl Victoria W. | 2005 | KVIK | 0566AJ | 25 m | 3:07.74 | |
40 | 364 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 25 m | 3:09.56 | |
41 | 99 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 25 m | 3:09.98 | |
42 | 115 | Josephsen Ronja K. S. | 2005 | A6 | 0546AV | 25 m | 3:10.82 | |
43 | 76 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 25 m | 3:11.28 | |
44 | 283 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 25 m | 3:12.79 | |
45 | 346 | Walløe Filippa | 2005 | KVIK | 0502AC | 25 m | 3:13.02 | |
46 | 341 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 25 m | 3:13.25 | |
47 | 46 | Larsen Kathrine E. | 2005 | LYNGBY | 0584AM | 50 m | 3:13.62 | |
48 | 395 | Philip Emma | 2005 | HØRSHOLM | 0538AN | 25 m | 3:15.07 | |
49 | 314 | Pedersen Laura | 2007 | KVIK | 0776AD | 25 m | 3:19.53 | |
50 | 21 | Thomsen Ella Bødker | 2005 | TRITON B | 0576AH | 25 m | 3:20.03 | |
51 | 234 | Jacobsen Ida | 2005 | VEST | 0528AD | 25 m | 3:20.74 | |
52 | 343 | Thomsen Clara | 2006 | KVIK | 0692AM | 25 m | 3:21.75 | |
53 | 59 | Wiingaard Victoria | 2006 | LYNGBY | 0662AC | 25 m | 3:23.49 | |
54 | 370 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 25 m | 3:25.09 | |
55 | 367 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 25 m | 3:26.85 | |
56 | 276 | Englund Zenia | 2008 | KVIK | 0868AE | 25 m | 3:28.53 | |
57 | 12 | Juhl Isabella Koch | 2006 | TRITON B | 0604AH | 25 m | 3:28.76 | |
58 | 311 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 25 m | 3:33.01 | |
59 | 109 | Dietrichsen Anna | 2006 | A6 | 0694AB | 25 m | 3:37.32 | |
60 | 317 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 25 m | 3:38.38 | |
61 | 228 | Thorsen Emma Zambrano | 2004 | VEST | 0402AH | 25 m | RES | |
62 | 366 | Andersen Maja | 2007 | VI39 | 0748AP | 25 m | RES | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 30 november 2017 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 22:14 |
Løb 24, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 10 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 25 m | 2:24.13 | |
2 | 9 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 25 m | 2:27.21 | |
3 | 65 | Bred Noah | 2003 | GLADSAXE | 0399AE | 25 m | 2:29.77 | |
4 | 35 | Frederiksen Christoffer W | 2003 | LYNGBY | 0363AG | 25 m | 2:29.87 | |
5 | 402 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 25 m | 2:30.36 | |
6 | 349 | Kortegaar Anders Kousgard | 2004 | A6 | 0471AB | 25 m | 2:34.01 | |
7 | 82 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 25 m | 2:35.86 | |
8 | 30 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 25 m | 2:36.57 | |
9 | 57 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 25 m | 2:36.62 | |
10 | 243 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 25 m | 2:36.79 | |
11 | 50 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 2:37.21 | |
12 | 392 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 25 m | 2:37.64 | |
13 | 78 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 25 m | 2:37.67 | |
14 | 301 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 25 m | 2:37.83 | |
15 | 129 | Hirsbak Frederik Lund | 2004 | A6 | 0481AB | 25 m | 2:38.64 | |
16 | 360 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 2:39.83 | |
17 | 73 | Fessel Silas | 2004 | GLADSAXE | 0467AD | 25 m | 2:40.09 | |
18 | 23 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | 2:40.36 | |
19 | 400 | Andersen Lukas Majvig | 2003 | KVIK | 0309AC | 25 m | 2:41.76 | |
20 | 385 | Bødtker Carl-Johan | 2003 | HØRSHOLM | 0321AN | 25 m | 2:41.83 | |
21 | 130 | Jensen Mikkel Bjellekjær | 2003 | A6 | 0359AN | 25 m | 2:42.58 | |
22 | 14 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 25 m | 2:42.59 | |
23 | 103 | Stender-Petersen Frederik | 2005 | GLADSAXE | 0597AE | 25 m | 2:43.02 | |
24 | 7 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 25 m | 2:44.12 | |
25 | 123 | Schmidt Emil | 2006 | A6 | 0695AA | 25 m | 2:45.89 | |
26 | 298 | Kristensen David | 2003 | KVIK | 0359AP | 25 m | 2:46.10 | |
27 | 100 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 25 m | 2:49.26 | |
28 | 227 | Rasmussen Esben | 2004 | VEST | 0413AJ | 25 m | 2:50.19 | |
29 | 396 | Samson Marcus Elkjær | 2003 | HØRSHOLM | 0319AG | 25 m | 2:50.90 | |
30 | 359 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 2:51.38 | |
31 | 319 | Prehn Viggo | 2004 | KVIK | 0493AE | 25 m | 2:51.72 | |
32 | 77 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 25 m | 2:52.46 | |
33 | 62 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 25 m | 2:52.53 | |
34 | 270 | Cairo Carlo-Viggo | 2005 | KVIK | 0515AB | 25 m | 2:54.84 | |
35 | 340 | Tankmar Andreas Eriksen | 2004 | KVIK | 0471AE | 25 m | 2:55.51 | |
36 | 310 | Mønsted-Martin Nicolas | 2004 | KVIK | 0437AK | 25 m | 2:55.72 | |
37 | 15 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 25 m | 2:56.16 | |
38 | 397 | Schnabl Janus | 2003 | HØRSHOLM | 0311AD | 25 m | 2:57.66 | |
39 | 84 | Leth William | 2004 | GLADSAXE | 0427AH | 25 m | 2:58.89 | |
40 | 13 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 50 m | 2:59.64 | |
41 | 391 | Larsen Frederik Rink | 2004 | HØRSHOLM | 0447AK | 25 m | 2:59.83 | |
42 | 288 | Hillhouse Alexander | 2004 | KVIK | 0461AL | 25 m | 3:00.87 | |
43 | 125 | Tranum Noah | 2004 | A6 | 0449AG | 25 m | 3:01.00 | |
44 | 287 | Hermansen Louie | 2004 | KVIK | 0419AE | 25 m | 3:01.28 | |
45 | 58 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 25 m | 3:04.90 | |
46 | 358 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 25 m | 3:06.58 | |
47 | 274 | Dobel Andreas Wiese | 2006 | KVIK | 0645AE | 25 m | 3:08.85 | |
48 | 32 | Dohn Andreas Hammer | 2006 | LYNGBY | 0659AC | 25 m | 3:09.03 | |
49 | 338 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 25 m | 3:17.54 | |
50 | 373 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 25 m | 3:22.00 | |
51 | 371 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 25 m | 3:22.61 | |
52 | 299 | Kristensen Karl Svane | 2005 | KVIK | 0529AJ | 25 m | 3:29.73 | |
53 | 236 | Mitchell William | 2004 | VEST | 0493AH | 25 m | 3:37.90 | |
54 | 376 | Vestergaard Frederik | 2006 | VI39 | 0675AK | 25 m | 3:44.31 | |
55 | 368 | Hvid William | 2007 | VI39 | 0737AH | 25 m | 3:44.54 | |
56 | 374 | Nielsen Nikolaj | 2007 | VI39 | 0793AG | 25 m | 3:51.80 | |
57 | 369 | Johansen Mathias | 2007 | VI39 | 0723AF | 25 m | 3:51.83 | |
58 | 263 | Andersen Sejer | 2005 | KVIK | 0517AN | 25 m | ||
59 | 289 | Hvid Jacob Riiber | 2007 | KVIK | 0703AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 02 december 2017 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 20:22 |
Løb 25, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 20 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 25 m | 1:13.98 | |
2 | 131 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | A6 | 0414AM | 25 m | 1:17.55 | |
3 | 232 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 1:18.81 | |
4 | 42 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 25 m | 1:20.50 | |
5 | 127 | Ekman Emma | 2004 | A6 | 0494AG | 25 m | 1:22.53 | |
6 | 401 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 1:23.87 | |
7 | 116 | Kragh Ida Skov | 2006 | A6 | 0698AG | 25 m | 1:24.13 | |
8 | 81 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 25 m | 1:24.38 | |
9 | 248 | Hørning Laura L. | 2004 | GSK | 0456AC | 25 m | 1:24.69 | |
10 | 49 | Maack Emily | 2004 | LYNGBY | 0446AB | 25 m | 1:25.47 | |
11 | 406 | Koch Caroline | 2005 | KVIK | 0536AC | 25 m | 1:25.47 | |
12 | 408 | Mathies Tanja-Marie | 2004 | KVIK | 0408AQ | 25 m | 1:25.66 | |
13 | 112 | Frydendahl Mille | 2006 | A6 | 0684AB | 25 m | 1:26.30 | |
14 | 211 | D´aubigné Tindra | 2004 | RSK | AQ1204 | 25 m | 1:27.30 | |
15 | 134 | Lillebæk Isabel | 2004 | A6 | 0466AT | 25 m | 1:27.45 | |
16 | 38 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 1:27.55 | |
17 | 363 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 25 m | 1:28.13 | |
18 | 41 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 25 m | 1:28.68 | |
19 | 115 | Josephsen Ronja K. S. | 2005 | A6 | 0546AV | 25 m | 1:29.07 | |
20 | 265 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 25 m | 1:29.41 | |
21 | 238 | Thorborg Mathilde U. | 2005 | VEST | 0596AU | 25 m | 1:29.73 | |
22 | 44 | Juul-Olsen Marie | 2004 | LYNGBY | 0426AW | 25 m | 1:30.04 | |
23 | 56 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 25 m | 1:30.11 | |
24 | 246 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 25 m | 1:30.79 | |
25 | 54 | Reuter Emily | 2006 | LYNGBY | 0688AE | 25 m | 1:30.86 | |
26 | 126 | Brage Silja | 2005 | A6 | 0544AL | 50 m | 1:31.24 | |
27 | 17 | Rubak Kathrine Bang | 2004 | TRITON B | 0486AE | 25 m | 1:31.44 | |
28 | 342 | Taul Signe Astrup | 2004 | KVIK | 0402AQ | 25 m | 1:31.67 | |
29 | 230 | Devantier Anne Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 25 m | 1:32.06 | |
30 | 19 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON B | 0524AD | 25 m | 1:32.52 | |
31 | 237 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 1:34.05 | |
32 | 251 | Østerby Anna | 2005 | GSK | 0554AJ | 25 m | 1:34.05 | |
33 | 364 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 25 m | 1:34.59 | |
34 | 63 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 25 m | 1:35.40 | |
35 | 239 | Dahl Julie | 2004 | GSK | 0418AN | 25 m | 1:35.88 | |
36 | 367 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 50 m | 1:36.39 | |
37 | 226 | Jensen Lykke Gøtterup | 2004 | VEST | 0418AQ | 25 m | 1:36.51 | |
38 | 98 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 25 m | 1:37.33 | |
39 | 12 | Juhl Isabella Koch | 2006 | TRITON B | 0604AH | 25 m | 1:37.59 | |
40 | 389 | Jensen Emilia van Wyk B. | 2004 | HØRSHOLM | 0458AQ | 25 m | 1:37.66 | |
41 | 346 | Walløe Filippa | 2005 | KVIK | 0502AC | 25 m | 1:38.01 | |
42 | 33 | Elster Frederikke | 2004 | LYNGBY | 0404AY | 25 m | 1:38.04 | |
43 | 316 | Pihl Mathilde | 2005 | KVIK | 0522AK | 25 m | 1:38.80 | |
44 | 22 | Thomsen Martha Bødker | 2005 | TRITON B | 0586AH | 25 m | 1:41.00 | |
45 | 404 | Guldberg Emma Karoline | 2005 | KVIK | 0578AK | 25 m | 1:41.60 | |
46 | 343 | Thomsen Clara | 2006 | KVIK | 0692AM | 25 m | 1:43.46 | |
47 | 370 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 25 m | 1:43.98 | |
48 | 21 | Thomsen Ella Bødker | 2005 | TRITON B | 0576AH | 25 m | 1:44.10 | |
49 | 325 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | 1:46.57 | |
50 | 302 | Kudsk Viola | 2005 | KVIK | 0594AQ | 25 m | 1:47.30 | |
51 | 165 | Haagen Emma | 2006 | STT | 0676AH | 25 m | 1:47.65 | |
52 | 290 | Jacobsen Freja Fyller | 2007 | KVIK | 0774AJ | 25 m | 1:48.29 | |
53 | 113 | Greve Naya Høi | 2007 | A6 | 0796AE | 25 m | 1:49.04 | |
54 | 331 | Smerdal Lara | 2006 | KVIK | 0628AI | 25 m | 1:49.05 | |
55 | 34 | Elster Marie | 2006 | LYNGBY | 0614AE | 25 m | 1:49.32 | |
56 | 394 | Nezdiikovskaia Sasha | 2005 | HØRSHOLM | 0564AK | 50 m | 1:50.11 | |
57 | 59 | Wiingaard Victoria | 2006 | LYNGBY | 0662AC | 25 m | 1:50.29 | |
58 | 111 | Frydendahl Lucca | 2008 | A6 | 0812AB | 25 m | 1:50.64 | |
59 | 51 | Nissen Nina Katrine N. | 2006 | LYNGBY | 0656AJ | 25 m | 1:52.07 | |
60 | 109 | Dietrichsen Anna | 2006 | A6 | 0694AB | 25 m | 1:54.57 | |
61 | 311 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 25 m | 1:55.50 | |
62 | 365 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 25 m | 1:58.17 | |
63 | 169 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | STT | 0628AB | 25 m | 1:58.27 | |
64 | 167 | Madsen Isabella M. | 2007 | STT | 0798AA | 25 m | 2:00.50 | |
65 | 304 | Lindemose Mollie Kaustrup | 2007 | KVIK | 0798AI | 25 m | 2:00.69 | |
66 | 171 | Hansen Maja | 2006 | STT | 0652AE | 25 m | 2:01.44 | |
67 | 55 | Salling Laura Cecilie | 2006 | LYNGBY | 0678AE | 25 m | 2:01.68 | |
68 | 372 | Lollike Maja | 2007 | VI39 | 0752AK | 25 m | 2:05.99 | |
69 | 163 | Rørbech Hanna | 2006 | STT | 0672AG | 25 m | 2:07.95 | |
70 | 174 | Møller Amalie | 2007 | STT | 0762AK | 25 m | 2:08.04 | |
71 | 178 | Schnabelrauch Signe | 2006 | STT | 0606AP | 25 m | 2:09.32 | |
72 | 321 | Profeta Flora Rebecca | 2008 | KVIK | 0836AA | 25 m | 2:19.62 | |
73 | 275 | Ellehøj Ingrid | 2007 | KVIK | 0752AJ | 25 m | 2:20.93 | |
74 | 118 | Miolane Camille Hedvig | 2007 | A6 | 0768AI | 25 m | 2:34.77 | |
75 | 170 | Barrisøe Rosa Cornelia | 2006 | STT | 0686AL | 25 m | ||
76 | 262 | Andersen Emma | 2007 | KVIK | 0768AM | 25 m | ||
77 | 269 | Bysand Mie | 2007 | KVIK | 0706AJ | 25 m | ||
78 | 305 | Marcussen Celina | 2008 | KVIK | 25 m | |||
79 | 307 | Michelsen Josephine | 2007 | KVIK | 0704AJ | 25 m | ||
80 | 323 | Qvant Ingeborg Fleron | 2007 | KVIK | 0756AN | 25 m | ||
81 | 330 | Skou Vigga | 2008 | KVIK | 0812AF | 25 m | ||
82 | 380 | Borg Ella Nikoline | 2005 | HØRSHOLM | 0504AP | 25 m | ||
83 | 393 | Nagdy Isabella El | 2005 | HØRSHOLM | 0526AY | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 30 november 2017 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 22:14 |
Løb 26, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 79 | Hiort Marcus | 2003 | GLADSAXE | 0307AH | 25 m | 1:13.81 | |
2 | 243 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 25 m | 1:14.00 | |
3 | 349 | Kortegaar Anders Kousgard | 2004 | A6 | 0471AB | 25 m | 1:14.92 | |
4 | 35 | Frederiksen Christoffer W | 2003 | LYNGBY | 0363AG | 25 m | 1:15.13 | |
5 | 30 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 25 m | 1:15.64 | |
6 | 138 | Therkelsen Nicolai | 2003 | A6 | 0337AG | 25 m | 1:16.28 | |
7 | 405 | Jørgensen Mikkel | 2003 | KVIK | 0365AE | 25 m | 1:16.80 | |
8 | 50 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 1:17.95 | |
9 | 402 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 25 m | 1:18.05 | |
10 | 383 | Bruhn Filip | 2003 | HØRSHOLM | 0391AM | 25 m | 1:18.17 | |
11 | 57 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 25 m | 1:18.59 | |
12 | 411 | Stage Carl Heyn | 2003 | KVIK | 0331AD | 25 m | 1:19.73 | |
13 | 384 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 25 m | 1:19.75 | |
14 | 403 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 1:19.87 | |
15 | 139 | Toftehøj Victor | 2003 | A6 | 0309AG | 25 m | 1:21.53 | |
16 | 43 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 25 m | 1:21.57 | |
17 | 385 | Bødtker Carl-Johan | 2003 | HØRSHOLM | 0321AN | 25 m | 1:21.89 | |
18 | 45 | Kragh Valdemar Ditlev | 2003 | LYNGBY | 0337AD | 25 m | 1:21.94 | |
19 | 301 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 50 m | 1:23.92 | |
20 | 92 | Ohlsen Søren Wandall | 2004 | GLADSAXE | 0469AC | 25 m | 1:24.83 | |
21 | 298 | Kristensen David | 2003 | KVIK | 0359AP | 25 m | 1:25.06 | |
22 | 36 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 1:26.04 | |
23 | 229 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 1:26.48 | |
24 | 322 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 1:26.65 | |
25 | 13 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 25 m | 1:27.58 | |
26 | 61 | Aarestrup Zilas | 2003 | GLADSAXE | 0385AG | 25 m | 1:30.59 | |
27 | 358 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 25 m | 1:30.66 | |
28 | 357 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 1:32.12 | |
29 | 130 | Jensen Mikkel Bjellekjær | 2003 | A6 | 0359AN | 50 m | 1:32.47 | |
30 | 287 | Hermansen Louie | 2004 | KVIK | 0419AE | 25 m | 1:32.81 | |
31 | 242 | Risager Samuel | 2003 | GSK | 0305AN | 25 m | 1:33.91 | |
32 | 14 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 25 m | 1:36.37 | |
33 | 270 | Cairo Carlo-Viggo | 2005 | KVIK | 0515AB | 25 m | 1:36.76 | |
34 | 166 | Petersen Peter K. M. | 2006 | STT | 0665AD | 25 m | 1:37.11 | |
35 | 168 | Vergmann Sune | 2005 | STT | 0595AH | 25 m | 1:38.23 | |
36 | 164 | Rasmussen Frederik | 2005 | STT | 0531AF | 25 m | 1:39.06 | |
37 | 244 | Johansen Lauritz | 2004 | GSK | 0411AG | 25 m | 1:39.54 | |
38 | 240 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 50 m | 1:39.88 | |
39 | 31 | Christiansen Mads Emil | 2006 | LYNGBY | 0611AH | 25 m | 1:39.94 | |
40 | 295 | Knakkergaard Frederik | 2005 | KVIK | 0509AJ | 25 m | 1:40.51 | |
41 | 97 | Ritnagel Victor Henrik | 2005 | GLADSAXE | 0545AC | 25 m | 1:40.68 | |
42 | 264 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 25 m | 1:40.90 | |
43 | 299 | Kristensen Karl Svane | 2005 | KVIK | 0529AJ | 25 m | 1:41.82 | |
44 | 6 | Borch Magnus Ravn | 2003 | TRITON B | 0335AO | 25 m | 1:44.74 | |
45 | 338 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 25 m | 1:45.06 | |
46 | 277 | Espinoza Emil | 2006 | KVIK | 0623AL | 25 m | 1:45.19 | |
47 | 53 | Piontek Jonathan | 2005 | LYNGBY | 0525AG | 25 m | 1:46.85 | |
48 | 347 | Zacho Marcus Skov | 2006 | KVIK | 0641AK | 25 m | 1:47.07 | |
49 | 172 | Hejbroch Simon | 2006 | STT | 0633AE | 25 m | 1:47.08 | |
50 | 100 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 25 m | 1:47.09 | |
51 | 236 | Mitchell William | 2004 | VEST | 0493AH | 25 m | 1:47.83 | |
52 | 268 | Brink Alexander | 2005 | KVIK | 0505AK | 25 m | 1:53.16 | |
53 | 373 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 25 m | 1:55.45 | |
54 | 101 | Schou Andreas Kelstrup | 2005 | GLADSAXE | 0539AE | 25 m | 1:57.87 | |
55 | 348 | Øster Sebastian Højer | 2006 | KVIK | 0679AE | 25 m | 2:00.31 | |
56 | 91 | Nielsen Mattias Sand | 2005 | GLADSAXE | 0541AB | 25 m | 2:00.39 | |
57 | 176 | Olsen Emil | 2006 | STT | 0689AD | 25 m | 2:00.44 | |
58 | 284 | Hansen Simon Dines | 2006 | KVIK | 0621AK | 25 m | 2:01.69 | |
59 | 296 | Koch Viktor Sønder | 2006 | KVIK | 0699AL | 25 m | 2:01.85 | |
60 | 272 | Christiansen Philip Schou | 2006 | KVIK | 0689AJ | 25 m | 2:10.48 | |
61 | 162 | Skadhauge Jonathan | 2005 | STT | 0509AE | 25 m | ||
62 | 173 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | STT | 0733AC | 25 m | ||
63 | 333 | Storgaard Otto Nissen | 2006 | KVIK | 0681AK | 25 m | ||
64 | 368 | Hvid William | 2007 | VI39 | 0737AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 30 november 2017 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 22:14 |
Løb 27, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 410 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 25 m | 2:31.38 | |
2 | 38 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 2:36.43 | |
3 | 49 | Maack Emily | 2004 | LYNGBY | 0446AB | 25 m | 2:38.81 | |
4 | 83 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 25 m | 2:39.92 | |
5 | 64 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 25 m | 2:40.16 | |
6 | 86 | Løkkegaard Roseline | 2004 | GLADSAXE | 0462AF | 25 m | 2:41.32 | |
7 | 17 | Rubak Kathrine Bang | 2004 | TRITON B | 0486AE | 25 m | 2:42.95 | |
8 | 68 | Bøttger Sophia | 2004 | GLADSAXE | 0424AE | 25 m | 2:44.13 | |
9 | 11 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 2:46.96 | |
10 | 24 | Smirnov Anastasia | 2004 | LYNGBY | 0458AE | 25 m | 2:49.00 | |
11 | 104 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | GLADSAXE | 0476AA | 25 m | 2:49.85 | |
12 | 409 | Roskær Elisabeth | 2004 | KVIK | 0464AC | 25 m | 2:50.99 | |
13 | 69 | Christensen Luna | 2005 | GLADSAXE | 0566AC | 25 m | 2:51.32 | |
14 | 235 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 25 m | 2:51.54 | |
15 | 388 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 25 m | 2:51.99 | |
16 | 137 | Terp Maya Hauerberg | 2005 | A6 | 0564AA | 50 m | 2:52.41 | |
17 | 239 | Dahl Julie | 2004 | GSK | 0418AN | 25 m | 2:53.83 | |
18 | 132 | Larsen Isabella | 2005 | A6 | 0592AK | 50 m | 2:59.95 | |
19 | 324 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 50 m | 3:00.14 | |
20 | 332 | Stahl Victoria W. | 2005 | KVIK | 0566AJ | 25 m | 3:00.45 | |
21 | 133 | Larsen Julie | 2005 | A6 | 0584AB | 25 m | 3:02.33 | |
22 | 40 | Højberg Asta | 2005 | LYNGBY | 0546AB | 50 m | 3:06.48 | |
23 | 265 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 25 m | 3:06.81 | |
24 | 331 | Smerdal Lara | 2006 | KVIK | 0628AI | 25 m | 3:09.21 | |
25 | 399 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 50 m | 3:10.35 | |
26 | 8 | Brandt Anna Leopold | 2004 | TRITON B | 0478AM | 25 m | 3:11.87 | |
27 | 325 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | 3:12.99 | |
28 | 16 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 25 m | 3:17.67 | |
29 | 116 | Kragh Ida Skov | 2006 | A6 | 0698AG | 25 m | 3:20.42 | |
30 | 237 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 50 m | 3:25.07 | |
31 | 18 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 25 m | 3:28.57 | |
32 | 114 | Hansen K-Lee | 2007 | A6 | 0756AE | 25 m | 3:38.65 | |
33 | 234 | Jacobsen Ida | 2005 | VEST | 0528AD | 25 m | 3:39.40 | |
34 | 29 | Babin Alma Lind | 2006 | LYNGBY | 0608AL | 25 m | ||
35 | 47 | Lending Kaisa Falkenberg | 2005 | LYNGBY | 0504AM | 25 m | ||
36 | 228 | Thorsen Emma Zambrano | 2004 | VEST | 0402AH | 25 m | ||
37 | 290 | Jacobsen Freja Fyller | 2007 | KVIK | 0774AJ | 25 m | ||
38 | 293 | Jørgensen Laura | 2007 | KVIK | 0754AJ | 25 m | ||
39 | 302 | Kudsk Viola | 2005 | KVIK | 0594AQ | 25 m | ||
40 | 314 | Pedersen Laura | 2007 | KVIK | 0776AD | 25 m | ||
41 | 341 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 30 november 2017 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 22:14 |
Løb 28, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 9 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 25 m | 2:20.81 | |
2 | 412 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 25 m | 2:21.38 | |
3 | 135 | Madsen Rasmus Skarby | 2003 | A6 | 0363AB | 25 m | 2:28.10 | |
4 | 82 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 25 m | 2:29.71 | |
5 | 128 | Hansen Emil Witzner | 2004 | A6 | 0475AD | 25 m | 2:36.08 | |
6 | 392 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 25 m | 2:36.93 | |
7 | 231 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 2:37.42 | |
8 | 73 | Fessel Silas | 2004 | GLADSAXE | 0467AD | 25 m | 2:39.61 | |
9 | 66 | Breinholt Emil | 2003 | GLADSAXE | 0311AE | 25 m | 2:41.93 | |
10 | 391 | Larsen Frederik Rink | 2004 | HØRSHOLM | 0447AK | 25 m | 2:42.61 | |
11 | 13 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 25 m | 2:42.87 | |
12 | 6 | Borch Magnus Ravn | 2003 | TRITON B | 0335AO | 25 m | 2:43.14 | |
13 | 357 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 2:43.42 | |
14 | 78 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 25 m | 2:46.87 | |
15 | 240 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 2:47.36 | |
16 | 93 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 25 m | 2:51.63 | |
17 | 103 | Stender-Petersen Frederik | 2005 | GLADSAXE | 0597AE | 25 m | 2:53.95 | |
18 | 340 | Tankmar Andreas Eriksen | 2004 | KVIK | 0471AE | 25 m | 2:54.46 | |
19 | 92 | Ohlsen Søren Wandall | 2004 | GLADSAXE | 0469AC | 25 m | 2:55.09 | |
20 | 162 | Skadhauge Jonathan | 2005 | STT | 0509AE | 25 m | 2:56.13 | |
21 | 15 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 25 m | 2:56.54 | |
22 | 88 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 25 m | 2:57.48 | |
23 | 80 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 25 m | 2:59.12 | |
24 | 67 | Bruhn Mathias Bartholin | 2004 | GLADSAXE | 0425AP | 50 m | 3:00.31 | |
25 | 87 | Maarbjerg Vilhelm Thieden | 2004 | GLADSAXE | 0407AE | 25 m | 3:11.76 | |
26 | 122 | Olsen Marco Stub | 2004 | A6 | 0429AC | 25 m | 3:12.38 | |
27 | 124 | Svarrer Julius | 2005 | A6 | 0507AH | 25 m | 3:13.76 | |
28 | 176 | Olsen Emil | 2006 | STT | 0689AD | 25 m | 3:30.31 | |
29 | 53 | Piontek Jonathan | 2005 | LYNGBY | 0525AG | 25 m | ||
30 | 172 | Hejbroch Simon | 2006 | STT | 0633AE | 25 m | ||
31 | 229 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | ||
32 | 263 | Andersen Sejer | 2005 | KVIK | 0517AN | 25 m | ||
33 | 308 | Mikkelsen Gustav Majkjær | 2005 | KVIK | 0577AJ | 25 m | ||
34 | 335 | Svej Lucas | 2005 | KVIK | 0595AN | 25 m | ||
35 | 337 | Sørensen Carl S. | 2006 | KVIK | 0651AF | 25 m | ||
36 | 369 | Johansen Mathias | 2007 | VI39 | 0723AF | 25 m | ||
37 | 371 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 25 m | ||
38 | 375 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 30 november 2017 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 22:14 |
Løb 29, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 20 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 25 m | 1:07.11 | |
2 | 83 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 25 m | 1:10.12 | |
3 | 228 | Thorsen Emma Zambrano | 2004 | VEST | 0402AH | 25 m | 1:14.12 | |
4 | 75 | Hansen Emma | 2004 | GLADSAXE | 0434AM | 25 m | 1:14.53 | |
5 | 232 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 1:15.40 | |
6 | 38 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 1:15.51 | |
7 | 39 | Have Fiona Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 25 m | 1:15.65 | |
8 | 382 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 25 m | 1:17.10 | |
9 | 8 | Brandt Anna Leopold | 2004 | TRITON B | 0478AM | 25 m | 1:17.70 | |
10 | 131 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | A6 | 0414AM | 25 m | 1:17.75 | |
11 | 364 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 25 m | 1:18.19 | |
12 | 246 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 25 m | 1:18.45 | |
13 | 387 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 50 m | 1:18.52 | |
14 | 211 | D´aubigné Tindra | 2004 | RSK | AQ1204 | 25 m | 1:19.00 | |
15 | 134 | Lillebæk Isabel | 2004 | A6 | 0466AT | 25 m | 1:19.18 | |
16 | 136 | Møller Freja | 2004 | A6 | 0442AF | 25 m | 1:19.42 | |
17 | 132 | Larsen Isabella | 2005 | A6 | 0592AK | 25 m | 1:19.93 | |
18 | 18 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 25 m | 1:21.65 | |
19 | 81 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 25 m | 1:22.18 | |
20 | 226 | Jensen Lykke Gøtterup | 2004 | VEST | 0418AQ | 25 m | 1:22.76 | |
21 | 362 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 1:23.43 | |
22 | 74 | Gotfredsen Alma | 2005 | GLADSAXE | 0548AI | 25 m | 1:24.28 | |
23 | 107 | Bramm Sif | 2006 | A6 | 0624AE | 25 m | 1:26.70 | |
24 | 46 | Larsen Kathrine E. | 2005 | LYNGBY | 0584AM | 25 m | 1:27.57 | |
25 | 408 | Mathies Tanja-Marie | 2004 | KVIK | 0408AQ | 25 m | 1:28.54 | |
26 | 342 | Taul Signe Astrup | 2004 | KVIK | 0402AQ | 25 m | 1:28.78 | |
27 | 273 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | 1:29.11 | |
28 | 96 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 25 m | 1:32.61 | |
29 | 54 | Reuter Emily | 2006 | LYNGBY | 0688AE | 25 m | 1:34.98 | |
30 | 34 | Elster Marie | 2006 | LYNGBY | 0614AE | 25 m | 1:36.36 | |
31 | 250 | Pedersen Line | 2005 | GSK | 0562AO | 25 m | 1:40.44 | |
32 | 63 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 25 m | 1:41.86 | |
33 | 169 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | STT | 0628AB | 25 m | 1:43.57 | |
34 | 286 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | 1:43.84 | |
35 | 76 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 25 m | 1:46.68 | |
36 | 112 | Frydendahl Mille | 2006 | A6 | 0684AB | 25 m | 1:48.17 | |
37 | 42 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 50 m | 1:50.99 | |
38 | 111 | Frydendahl Lucca | 2008 | A6 | 0812AB | 25 m | 1:52.81 | |
39 | 98 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 25 m | 1:55.69 | |
40 | 165 | Haagen Emma | 2006 | STT | 0676AH | 25 m | 1:59.20 | |
41 | 163 | Rørbech Hanna | 2006 | STT | 0672AG | 25 m | 2:00.29 | |
42 | 167 | Madsen Isabella M. | 2007 | STT | 0798AA | 25 m | 2:01.26 | |
43 | 47 | Lending Kaisa Falkenberg | 2005 | LYNGBY | 0504AM | 25 m | ||
44 | 60 | Zhang Sofia Yuwei | 2006 | LYNGBY | 0658AA | 25 m | ||
45 | 238 | Thorborg Mathilde U. | 2005 | VEST | 0596AU | 25 m | ||
46 | 394 | Nezdiikovskaia Sasha | 2005 | HØRSHOLM | 0564AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 30 november 2017 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 22:14 |
Løb 30, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 407 | Køhn Joakim | 2003 | KVIK | 0375AE | 25 m | 1:00.35 | |
2 | 405 | Jørgensen Mikkel | 2003 | KVIK | 0365AE | 25 m | 1:01.48 | |
3 | 10 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 25 m | 1:05.71 | |
4 | 65 | Bred Noah | 2003 | GLADSAXE | 0399AE | 50 m | 1:06.62 | |
5 | 138 | Therkelsen Nicolai | 2003 | A6 | 0337AG | 25 m | 1:06.88 | |
6 | 412 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 25 m | 1:08.30 | |
7 | 124 | Svarrer Julius | 2005 | A6 | 0507AH | 25 m | 1:09.43 | |
8 | 400 | Andersen Lukas Majvig | 2003 | KVIK | 0309AC | 25 m | 1:10.65 | |
9 | 43 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 25 m | 1:10.87 | |
10 | 23 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | 1:10.94 | |
11 | 7 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 25 m | 1:11.98 | |
12 | 57 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 25 m | 1:12.32 | |
13 | 243 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 50 m | 1:13.63 | |
14 | 229 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 1:14.16 | |
15 | 130 | Jensen Mikkel Bjellekjær | 2003 | A6 | 0359AN | 50 m | 1:14.38 | |
16 | 359 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 1:14.59 | |
17 | 360 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 1:14.61 | |
18 | 357 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 1:15.11 | |
19 | 240 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 50 m | 1:15.88 | |
20 | 50 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 1:16.81 | |
21 | 396 | Samson Marcus Elkjær | 2003 | HØRSHOLM | 0319AG | 25 m | 1:18.53 | |
22 | 244 | Johansen Lauritz | 2004 | GSK | 0411AG | 25 m | 1:18.67 | |
23 | 242 | Risager Samuel | 2003 | GSK | 0305AN | 25 m | 1:19.27 | |
24 | 84 | Leth William | 2004 | GLADSAXE | 0427AH | 25 m | 1:19.28 | |
25 | 15 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 25 m | 1:19.57 | |
26 | 139 | Toftehøj Victor | 2003 | A6 | 0309AG | 25 m | 1:19.88 | |
27 | 125 | Tranum Noah | 2004 | A6 | 0449AG | 25 m | 1:20.50 | |
28 | 288 | Hillhouse Alexander | 2004 | KVIK | 0461AL | 25 m | 1:20.56 | |
29 | 30 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 25 m | 1:20.72 | |
30 | 62 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 25 m | 1:21.17 | |
31 | 164 | Rasmussen Frederik | 2005 | STT | 0531AF | 25 m | 1:21.70 | |
32 | 73 | Fessel Silas | 2004 | GLADSAXE | 0467AD | 25 m | 1:22.47 | |
33 | 58 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 25 m | 1:22.48 | |
34 | 45 | Kragh Valdemar Ditlev | 2003 | LYNGBY | 0337AD | 25 m | 1:22.75 | |
35 | 123 | Schmidt Emil | 2006 | A6 | 0695AA | 25 m | 1:22.94 | |
36 | 36 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 1:23.18 | |
37 | 397 | Schnabl Janus | 2003 | HØRSHOLM | 0311AD | 25 m | 1:24.14 | |
38 | 319 | Prehn Viggo | 2004 | KVIK | 0493AE | 25 m | 1:29.39 | |
39 | 225 | Bjerrum Thorbjørn | 2004 | VEST | 0495AN | 50 m | 1:29.99 | |
40 | 358 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 25 m | 1:30.39 | |
41 | 310 | Mønsted-Martin Nicolas | 2004 | KVIK | 0437AK | 25 m | 1:34.44 | |
42 | 308 | Mikkelsen Gustav Majkjær | 2005 | KVIK | 0577AJ | 25 m | 1:36.18 | |
43 | 101 | Schou Andreas Kelstrup | 2005 | GLADSAXE | 0539AE | 25 m | 1:38.23 | |
44 | 373 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 25 m | 1:38.79 | |
45 | 110 | From Mads Holger | 2004 | A6 | 0445AL | 25 m | 1:41.43 | |
46 | 264 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 25 m | 1:44.22 | |
47 | 375 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 25 m | 1:44.32 | |
48 | 336 | Svendson Martin Munch | 2005 | KVIK | 0571AJ | 25 m | 1:51.77 | |
49 | 31 | Christiansen Mads Emil | 2006 | LYNGBY | 0611AH | 25 m | ||
50 | 271 | Cairo Otto | 2007 | KVIK | 0769AE | 25 m | ||
51 | 277 | Espinoza Emil | 2006 | KVIK | 0623AL | 25 m | ||
52 | 306 | Melhede Tobias | 2006 | KVIK | 0653AA | 25 m | ||
53 | 374 | Nielsen Nikolaj | 2007 | VI39 | 0793AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 30 november 2017 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 22:14 |
Løb 31, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 64 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 25 m | 2:16.78 | |
2 | 248 | Hørning Laura L. | 2004 | GSK | 0456AC | 25 m | 2:17.81 | |
3 | 104 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | GLADSAXE | 0476AA | 25 m | 2:21.83 | |
4 | 39 | Have Fiona Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 25 m | 2:22.04 | |
5 | 41 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 25 m | 2:23.32 | |
6 | 409 | Roskær Elisabeth | 2004 | KVIK | 0464AC | 25 m | 2:23.41 | |
7 | 410 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 25 m | 2:23.71 | |
8 | 86 | Løkkegaard Roseline | 2004 | GLADSAXE | 0462AF | 25 m | 2:24.78 | |
9 | 137 | Terp Maya Hauerberg | 2005 | A6 | 0564AA | 25 m | 2:25.78 | |
10 | 19 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON B | 0524AD | 25 m | 2:27.14 | |
11 | 404 | Guldberg Emma Karoline | 2005 | KVIK | 0578AK | 25 m | 2:27.50 | |
12 | 401 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 2:28.03 | |
13 | 11 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 2:28.29 | |
14 | 381 | Borg Mathilde Edele | 2004 | HØRSHOLM | 0446AP | 50 m | 2:29.16 | |
15 | 17 | Rubak Kathrine Bang | 2004 | TRITON B | 0486AE | 25 m | 2:30.41 | |
16 | 387 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 50 m | 2:30.58 | |
17 | 230 | Devantier Anne Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 25 m | 2:30.82 | |
18 | 388 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 50 m | 2:31.38 | |
19 | 105 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 25 m | 2:31.62 | |
20 | 40 | Højberg Asta | 2005 | LYNGBY | 0546AB | 25 m | 2:31.69 | |
21 | 126 | Brage Silja | 2005 | A6 | 0544AL | 25 m | 2:31.90 | |
22 | 406 | Koch Caroline | 2005 | KVIK | 0536AC | 25 m | 2:31.96 | |
23 | 362 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 2:32.17 | |
24 | 107 | Bramm Sif | 2006 | A6 | 0624AE | 25 m | 2:32.20 | |
25 | 24 | Smirnov Anastasia | 2004 | LYNGBY | 0458AE | 25 m | 2:38.23 | |
26 | 112 | Frydendahl Mille | 2006 | A6 | 0684AB | 25 m | 2:38.82 | |
27 | 102 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 25 m | 2:38.91 | |
28 | 70 | Dragieva Monika | 2006 | GLADSAXE | 0688AH | 25 m | 2:39.35 | |
29 | 399 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 25 m | 2:39.56 | |
30 | 395 | Philip Emma | 2005 | HØRSHOLM | 0538AN | 25 m | 2:40.28 | |
31 | 239 | Dahl Julie | 2004 | GSK | 0418AN | 25 m | 2:41.10 | |
32 | 85 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 25 m | 2:44.93 | |
33 | 235 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 25 m | 2:48.00 | |
34 | 52 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 2:50.63 | |
35 | 251 | Østerby Anna | 2005 | GSK | 0554AJ | 25 m | 2:53.97 | |
36 | 237 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 2:55.11 | |
37 | 99 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 25 m | 2:56.67 | |
38 | 265 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 25 m | 2:57.54 | |
39 | 234 | Jacobsen Ida | 2005 | VEST | 0528AD | 25 m | 3:01.00 | |
40 | 311 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 25 m | 3:01.59 | |
41 | 111 | Frydendahl Lucca | 2008 | A6 | 0812AB | 25 m | 3:03.06 | |
42 | 44 | Juul-Olsen Marie | 2004 | LYNGBY | 0426AW | 25 m | 3:04.76 | |
43 | 363 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 25 m | 3:07.37 | |
44 | 380 | Borg Ella Nikoline | 2005 | HØRSHOLM | 0504AP | 25 m | 3:09.19 | |
45 | 55 | Salling Laura Cecilie | 2006 | LYNGBY | 0678AE | 25 m | 3:10.06 | |
46 | 109 | Dietrichsen Anna | 2006 | A6 | 0694AB | 25 m | 3:12.45 | |
47 | 386 | From Mille Dige | 2004 | HØRSHOLM | 0438AW | 25 m | 3:15.30 | |
48 | 114 | Hansen K-Lee | 2007 | A6 | 0756AE | 25 m | 3:15.52 | |
49 | 16 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 25 m | 3:21.37 | |
50 | 171 | Hansen Maja | 2006 | STT | 0652AE | 25 m | 3:36.15 | |
51 | 118 | Miolane Camille Hedvig | 2007 | A6 | 0768AI | 25 m | 4:31.84 | |
52 | 170 | Barrisøe Rosa Cornelia | 2006 | STT | 0686AL | 25 m | ||
53 | 178 | Schnabelrauch Signe | 2006 | STT | 0606AP | 25 m | ||
54 | 280 | Fam Isabella | 2006 | KVIK | 0622AN | 25 m | ||
55 | 281 | Fuchs Sophie Harborg | 2007 | KVIK | 0762AJ | 25 m | ||
56 | 365 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 25 m | ||
57 | 366 | Andersen Maja | 2007 | VI39 | 0748AP | 25 m | ||
58 | 370 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 25 m | ||
59 | 372 | Lollike Maja | 2007 | VI39 | 0752AK | 25 m | ||
60 | 393 | Nagdy Isabella El | 2005 | HØRSHOLM | 0526AY | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 02 december 2017 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 20:22 |
Løb 32, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 407 | Køhn Joakim | 2003 | KVIK | 0375AE | 25 m | 2:02.58 | |
2 | 79 | Hiort Marcus | 2003 | GLADSAXE | 0307AH | 25 m | 2:06.48 | |
3 | 411 | Stage Carl Heyn | 2003 | KVIK | 0331AD | 25 m | 2:07.84 | |
4 | 10 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 50 m | 2:09.97 | |
5 | 384 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 25 m | 2:10.86 | |
6 | 9 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 25 m | 2:11.07 | |
7 | 383 | Bruhn Filip | 2003 | HØRSHOLM | 0391AM | 25 m | 2:11.09 | |
8 | 61 | Aarestrup Zilas | 2003 | GLADSAXE | 0385AG | 25 m | 2:12.66 | |
9 | 45 | Kragh Valdemar Ditlev | 2003 | LYNGBY | 0337AD | 25 m | 2:12.68 | |
10 | 35 | Frederiksen Christoffer W | 2003 | LYNGBY | 0363AG | 25 m | 2:13.20 | |
11 | 231 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 2:14.62 | |
12 | 7 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 25 m | 2:14.86 | |
13 | 135 | Madsen Rasmus Skarby | 2003 | A6 | 0363AB | 25 m | 2:15.09 | |
14 | 65 | Bred Noah | 2003 | GLADSAXE | 0399AE | 25 m | 2:15.58 | |
15 | 82 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 25 m | 2:17.51 | |
16 | 403 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 2:17.64 | |
17 | 385 | Bødtker Carl-Johan | 2003 | HØRSHOLM | 0321AN | 25 m | 2:19.58 | |
18 | 78 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 25 m | 2:19.67 | |
19 | 129 | Hirsbak Frederik Lund | 2004 | A6 | 0481AB | 25 m | 2:21.99 | |
20 | 227 | Rasmussen Esben | 2004 | VEST | 0413AJ | 25 m | 2:22.44 | |
21 | 128 | Hansen Emil Witzner | 2004 | A6 | 0475AD | 25 m | 2:26.38 | |
22 | 396 | Samson Marcus Elkjær | 2003 | HØRSHOLM | 0319AG | 25 m | 2:26.61 | |
23 | 359 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 2:26.97 | |
24 | 100 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 25 m | 2:27.62 | |
25 | 349 | Kortegaar Anders Kousgard | 2004 | A6 | 0471AB | 25 m | 2:28.08 | |
26 | 123 | Schmidt Emil | 2006 | A6 | 0695AA | 25 m | 2:28.22 | |
27 | 23 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 50 m | 2:29.11 | |
28 | 66 | Breinholt Emil | 2003 | GLADSAXE | 0311AE | 25 m | 2:29.15 | |
29 | 93 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 25 m | 2:29.43 | |
30 | 322 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 2:29.53 | |
31 | 360 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 2:29.91 | |
32 | 77 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 25 m | 2:30.28 | |
33 | 391 | Larsen Frederik Rink | 2004 | HØRSHOLM | 0447AK | 25 m | 2:30.31 | |
34 | 67 | Bruhn Mathias Bartholin | 2004 | GLADSAXE | 0425AP | 25 m | 2:30.80 | |
35 | 88 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 25 m | 2:31.48 | |
36 | 14 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 25 m | 2:31.81 | |
37 | 84 | Leth William | 2004 | GLADSAXE | 0427AH | 25 m | 2:32.32 | |
38 | 168 | Vergmann Sune | 2005 | STT | 0595AH | 25 m | 2:34.39 | |
39 | 244 | Johansen Lauritz | 2004 | GSK | 0411AG | 25 m | 2:37.20 | |
40 | 6 | Borch Magnus Ravn | 2003 | TRITON B | 0335AO | 50 m | 2:38.79 | |
41 | 87 | Maarbjerg Vilhelm Thieden | 2004 | GLADSAXE | 0407AE | 25 m | 2:42.20 | |
42 | 263 | Andersen Sejer | 2005 | KVIK | 0517AN | 25 m | 2:42.81 | |
43 | 110 | From Mads Holger | 2004 | A6 | 0445AL | 25 m | 2:43.57 | |
44 | 80 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 25 m | 2:46.59 | |
45 | 122 | Olsen Marco Stub | 2004 | A6 | 0429AC | 25 m | 2:47.23 | |
46 | 91 | Nielsen Mattias Sand | 2005 | GLADSAXE | 0541AB | 25 m | 2:48.03 | |
47 | 236 | Mitchell William | 2004 | VEST | 0493AH | 25 m | 2:54.76 | |
48 | 375 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 25 m | 2:55.57 | |
49 | 166 | Petersen Peter K. M. | 2006 | STT | 0665AD | 25 m | 3:02.06 | |
50 | 97 | Ritnagel Victor Henrik | 2005 | GLADSAXE | 0545AC | 25 m | 3:04.78 | |
51 | 336 | Svendson Martin Munch | 2005 | KVIK | 0571AJ | 25 m | 3:19.88 | |
52 | 376 | Vestergaard Frederik | 2006 | VI39 | 0675AK | 50 m | 3:21.05 | |
53 | 32 | Dohn Andreas Hammer | 2006 | LYNGBY | 0659AC | 25 m | 3:21.97 | |
54 | 37 | Haldan Jakob Nikolai | 2006 | LYNGBY | 0609AC | 25 m | 3:34.92 | |
55 | 374 | Nielsen Nikolaj | 2007 | VI39 | 0793AG | 50 m | 3:46.55 | |
56 | 173 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | STT | 0733AC | 25 m | ||
57 | 242 | Risager Samuel | 2003 | GSK | 0305AN | 25 m | ||
58 | 368 | Hvid William | 2007 | VI39 | 0737AH | 25 m | ||
59 | 369 | Johansen Mathias | 2007 | VI39 | 0723AF | 25 m | ||
60 | 371 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 25 m | ||
61 | 335 | Svej Lucas | 2005 | KVIK | 0595AN | 25 m | RES | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 30 november 2017 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 22:14 |
Løb 33, 8 x 50 fri Mix D/P |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 48 | Lsk Lyngby Mix 1 | 2003 | LYNGBY | 25 m | 2:43.78 | ||
2 | 89 | Gsc Mix 1 | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 3:47.65 | ||
3 | 3 | Triton Mix | 2003 | TRITON B | 25 m | 3:55.00 | ||
4 | 378 | Hørsholm Mix | 2003 | HØRSHOLM | 25 m | 3:55.00 | ||
5 | 90 | Gsc Mix 2 | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 3:55.78 | ||
6 | 224 | Vg17 Vest Drenge | 2003 | VEST | 25 m | 3:58.49 | ||
7 | 245 | Vg17 Gsk Mix | 2004 | GSK | 25 m | 4:05.84 | ||
8 | 119 | A6 Mix 1 | 2004 | A6 | 25 m | |||
9 | 120 | A6 Mix 2 | 2004 | A6 | 25 m | |||
10 | 121 | A6 Mix 3 | 2004 | A6 | 25 m | |||
11 | 254 | Kvik K3 Mix 1 | 2005 | KVIK | 25 m | |||
12 | 255 | Kvik K3 Mix 2 | 2005 | KVIK | 25 m | |||
13 | 260 | Kvik T1 Mix 1 | 2006 | KVIK | 25 m | |||
14 | 261 | Kvik T1 Mix 2 | 2006 | KVIK | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 30 november 2017 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 22:14 |
Løb 34, 4X50m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 94 | Gsc Piger 1 | 2004 | GLADSAXE | 25 m | 2:05.21 | ||
2 | 28 | Lyngby Piger 1 | 2004 | LYNGBY | 25 m | 2:10.35 | ||
3 | 95 | Gsc Piger 2 | 2004 | GLADSAXE | 25 m | 2:11.34 | ||
4 | 233 | Vg17 Vest Piger | 2004 | VEST | 25 m | 2:12.32 | ||
5 | 4 | Triton Piger -1 | 2004 | TRITON B | 25 m | 2:15.00 | ||
6 | 27 | Lyngby Liones Cubs | 2004 | LYNGBY | 25 m | 2:15.00 | ||
7 | 379 | Hørsholm Piger | 2004 | HØRSHOLM | 25 m | 2:18.00 | ||
8 | 249 | Vg17 Gsk Piger | 2004 | GSK | 25 m | 2:18.79 | ||
9 | 361 | Stjerneskud | 2006 | VI39 | 25 m | 2:28.00 | ||
10 | 5 | Triton Piger -2 | 2004 | TRITON B | 25 m | 2:30.00 | ||
11 | 353 | A6 Piger 1 | 2006 | A6 | 25 m | 2:36.64 | ||
12 | 354 | A6 Piger 2 | 2006 | A6 | 25 m | 2:55.74 | ||
13 | 355 | A6 Piger 3 | 2006 | A6 | 25 m | 3:17.77 | ||
14 | 256 | Kvik K3 Pige 1 | 2005 | KVIK | 25 m | |||
15 | 257 | Kvik K3 Pige 2 | 2005 | KVIK | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 30 november 2017 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 22:14 |
Løb 35, 4X50m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 25 | Lyngby Drenge 1 | 2003 | LYNGBY | 25 m | 1:55.99 | ||
2 | 71 | Gsc Drenge 1 | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 1:59.73 | ||
3 | 1 | Triton Drenge -1 | 2003 | TRITON B | 25 m | 2:05.00 | ||
4 | 72 | Gsc Drenge 2 | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 2:06.89 | ||
5 | 377 | Hørsholm Drenge | 2003 | HØRSHOLM | 25 m | 2:08.00 | ||
6 | 224 | Vg17 Vest Drenge | 2003 | VEST | 25 m | 2:12.90 | ||
7 | 241 | Vg17 Gsk Drenge | 2003 | GSK | 25 m | 2:13.53 | ||
8 | 26 | Lyngby Lion Cubs | 2004 | LYNGBY | 25 m | 2:15.00 | ||
9 | 356 | Kleinerne | 2005 | VI39 | 25 m | 2:20.00 | ||
10 | 2 | Triton Drenge -2 | 2003 | TRITON B | 25 m | 2:25.00 | ||
11 | 350 | A6 Drenge 1 | 2007 | A6 | 25 m | 2:42.84 | ||
12 | 351 | A6 Drenge 2 | 2007 | A6 | 25 m | 2:42.84 | ||
13 | 352 | A6 Drenge 3 | 2007 | A6 | 25 m | 2:42.84 | ||
14 | 252 | Kvik K3 Drenge 1 | 2005 | KVIK | 25 m | |||
15 | 253 | Kvik K3 Drenge 2 | 2005 | KVIK | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 30 november 2017 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 22:14 |