Startliste for GTI Cup
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 4
|
Stævne navn |
GTI Cup |
|
Udskriftsdato |
23 september 2017 |
|
|
Stævne by |
Greve |
|
Udskriftstidspunkt |
08:07 |
|
|
Arrangør |
Startfællesskabet GTI |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
23 september 2017 |
|
|
|
|
Løb 4, 100m Rygsvømning Damer |
Finaler (16) |
Vejledende starttid 09:33 |
Heat 1 (16) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
196 |
2 |
Amelia Eriksen |
2008 |
0892AD |
HELSINGØR |
|
25m |
|
595 |
3 |
Fiona Lei Byrne |
2007 |
0776AI |
GTI |
|
25m |
|
270 |
4 |
Caroline Tarp |
2007 |
0736AJ |
HELSINGØR |
|
25m |
|
182 |
5 |
Alesha Azman |
2008 |
0862AF |
HELSINGØR |
|
25m |
|
626 |
6 |
Sally M. Dalfoss Siggaard |
2008 |
0816AG |
GTI |
|
25m |
|
204 |
7 |
Caroline Haugland |
2007 |
0756AJ |
HELSINGØR |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
185 |
1 |
Anna Bay-Jensen |
2006 |
0618AR |
HELSINGØR |
|
25m |
|
706 |
2 |
Anika Rosén Andersen |
2007 |
0732AN |
VEST |
|
25m |
2:19.04 |
714 |
3 |
Emma De Palo-Jonas |
2008 |
0834AF |
VEST |
|
25m |
2:04.50 |
221 |
4 |
Iben Karlsmark |
2007 |
0716AJ |
HELSINGØR |
|
25m |
1:57.99 |
688 |
5 |
Ila Murphy |
2007 |
0748AJ |
VEST |
|
25m |
2:01.26 |
609 |
6 |
Rebekka Gjørup Kristensen |
2007 |
0722AI |
GTI |
|
25m |
2:10.31 |
369 |
7 |
Daniella Anderson |
2006 |
0608AR |
SOLRØD |
|
25m |
|
279 |
8 |
Fiona Emilie West |
2006 |
0656AR |
HELSINGØR |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
612 |
1 |
Amalie Lykke Madsen |
2008 |
0866AC |
GTI |
|
25m |
1:56.80 |
691 |
2 |
Freja Kobbernagel |
2008 |
0806AD |
VEST |
|
25m |
1:54.55 |
515 |
3 |
Siena Serizawa |
2008 |
0832AD |
GSK |
|
25m |
1:52.97 |
687 |
4 |
Frederikke Vesth |
2007 |
0766AL |
VEST |
|
25m |
1:51.30 |
613 |
5 |
Signe C. H. Naaby |
2007 |
0712AI |
GTI |
|
25m |
1:51.36 |
271 |
6 |
Kamilla Elisabeth Thorsen |
2007 |
0746AJ |
HELSINGØR |
|
25m |
1:54.52 |
601 |
7 |
Annika Frederiksen |
2007 |
0766AI |
GTI |
|
25m |
1:54.95 |
373 |
8 |
Charlotte Hjortshøj |
2006 |
0658AP |
SOLRØD |
|
25m |
1:57.68 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
35 |
1 |
Jasmin Danielsen |
2001 |
0108BD |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:49.44 |
236 |
2 |
Silvia Martinsen |
2007 |
0792AC |
HELSINGØR |
|
25m |
1:46.36 |
375 |
3 |
Jaqueline Haack |
2006 |
0672AN |
SOLRØD |
|
25m |
1:45.27 |
689 |
4 |
Mikkeline H. Jacobsen |
2007 |
0788AC |
VEST |
|
25m |
1:44.52 |
692 |
5 |
Agnes Højsteen |
2007 |
0714AE |
VEST |
|
25m |
1:44.82 |
690 |
6 |
Hannah Bjerg Hagens |
2007 |
0768AJ |
VEST |
|
25m |
1:45.39 |
377 |
7 |
Sofie Marie Kofoed-Hansen |
2002 |
0278BD |
SOLRØD |
|
25m |
1:46.56 |
205 |
8 |
Ea Lund Havgaard |
2007 |
0728AD |
HELSINGØR |
|
25m |
1:50.76 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
768 |
1 |
Ulrikke Skjøth-Rasmussen |
2007 |
0704ad |
HELSINGØR |
|
25m |
1:43.36 |
576 |
2 |
Mathilde Willumsen |
2006 |
0634AI |
GTI |
|
25m |
1:41.02 |
561 |
3 |
Ida Mørk |
2004 |
0492AJ |
GTI |
|
25m |
1:40.16 |
16 |
4 |
Rebecca Ella Madsen |
2006 |
0628AB |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:39.15 |
524 |
5 |
Line Pedersen |
2005 |
0562AO |
GSK |
|
25m |
1:39.67 |
220 |
6 |
Lucca Kanstrup-Clausen |
2006 |
0662AH |
HELSINGØR |
|
25m |
1:40.39 |
268 |
7 |
Andrea Søeborg |
2006 |
0624AC |
HELSINGØR |
|
25m |
1:41.38 |
202 |
8 |
Frederikke Syberg Glud |
2006 |
0614AL |
HELSINGØR |
|
25m |
1:43.91 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
733 |
1 |
Philippa Mitchell |
2006 |
0638AG |
VEST |
|
25m |
1:38.76 |
517 |
2 |
Anna Fiona Nybøll |
2007 |
0736AF |
GSK |
|
25m |
1:38.53 |
14 |
3 |
Hanna Rørbech |
2006 |
0672AG |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:36.84 |
15 |
4 |
Emma Haagen |
2006 |
0676AH |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:36.30 |
580 |
5 |
Alberte Crone Larsen |
2006 |
0682AK |
GTI |
|
25m |
1:36.48 |
663 |
6 |
Mathilde Thor Møller |
2005 |
0564AU |
FARUM |
|
25m |
1:36.95 |
740 |
7 |
Wilma Nørgaard |
2006 |
0666AG |
VEST |
|
25m |
1:38.71 |
645 |
8 |
Naya Dige |
2003 |
0352AP |
FARUM |
|
25m |
1:39.05 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
582 |
1 |
Lærke Marie Clausen |
2005 |
0504AE |
GTI |
|
25m |
1:35.34 |
231 |
2 |
Arendse Arrild Lyngfeldt |
2006 |
0648AG |
HELSINGØR |
|
25m |
1:33.70 |
249 |
3 |
Caroline Søgaard Pedersen |
2005 |
0562AX |
HELSINGØR |
|
25m |
1:33.37 |
656 |
4 |
Mille Korndal-Henriksen |
2005 |
0538AG |
FARUM |
|
25m |
1:32.67 |
722 |
5 |
Ida Jacobsen |
2005 |
0528AD |
VEST |
|
25m |
1:33.11 |
705 |
6 |
Alberte K. Andersen |
2006 |
0606AB |
VEST |
|
25m |
1:33.51 |
750 |
7 |
Maya Amstrup Riis |
2007 |
0708AA |
VEST |
|
25m |
1:35.22 |
757 |
8 |
Rikke Therp |
2006 |
0628AF |
VEST |
|
25m |
1:35.87 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
497 |
1 |
Malouca Laura Bruun |
2007 |
0714AF |
GSK |
|
25m |
1:30.34 |
709 |
2 |
Anna Blom Bygum |
2006 |
0682AI |
VEST |
|
25m |
1:29.67 |
738 |
3 |
Marie Nissov-Johansen |
2006 |
0626AD |
VEST |
|
25m |
1:28.43 |
235 |
4 |
Filippa Martinsen |
2005 |
0524AO |
HELSINGØR |
|
25m |
1:27.69 |
396 |
5 |
Mathilde Holm Villadsen |
2006 |
0694AI |
SOLRØD |
|
25m |
1:27.96 |
97 |
6 |
Alberte Pedersen |
2006 |
0618AB |
HOLBÆK |
|
25m |
1:29.01 |
383 |
7 |
Silje Juhl Nielsen |
2003 |
0316BE |
SOLRØD |
|
25m |
1:30.00 |
575 |
8 |
Julie Segato |
2005 |
0538AJ |
GTI |
|
25m |
1:32.50 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
183 |
1 |
Rebecca Maria Bagger |
2005 |
0544AP |
HELSINGØR |
|
25m |
1:26.07 |
577 |
2 |
Julie Liv Madsen |
2006 |
0682AB |
GTI |
|
25m |
1:25.38 |
666 |
3 |
Malou Nielsen |
2005 |
0524AF |
FARUM |
|
25m |
1:24.88 |
261 |
4 |
Kristine G. Skjærbæk |
2004 |
0442AO |
HELSINGØR |
|
25m |
1:23.65 |
498 |
5 |
Julie Dahl |
2004 |
0418AN |
GSK |
|
25m |
1:23.96 |
395 |
6 |
Lærke Samsø Svenningsen |
2002 |
0206AW |
SOLRØD |
|
25m |
1:25.04 |
522 |
7 |
Thea Mikkelsen |
2005 |
0576AG |
GSK |
|
25m |
1:25.77 |
380 |
8 |
Natacha Munch |
2005 |
0506AD |
SOLRØD |
|
25m |
1:27.19 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
83 |
1 |
Johanne Jonstrup Liisberg |
2003 |
0348BE |
HOLBÆK |
|
25m |
1:22.05 |
418 |
2 |
Anna Myhre Rottensten |
2003 |
0326AW |
LYNGBY |
|
25m |
1:21.36 |
280 |
3 |
Mikkeline Rud Wiberg |
2005 |
0584AH |
HELSINGØR |
|
25m |
1:19.99 |
649 |
4 |
Maya Ehlers Hansen |
2004 |
0432AI |
FARUM |
|
25m |
1:18.79 |
275 |
5 |
Cornelia Vámosi |
2004 |
0466AE |
HELSINGØR |
|
25m |
1:18.91 |
564 |
6 |
Clara Schmedes |
2004 |
0478AI |
GTI |
|
25m |
1:20.98 |
262 |
7 |
Ellen A. Skov |
2003 |
0328AW |
HELSINGØR |
|
25m |
1:21.57 |
701 |
8 |
Ella Gohr Metz |
2005 |
0542AS |
VEST |
|
25m |
1:22.48 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
659 |
1 |
Karoline K. Larsen |
2004 |
0484AJ |
FARUM |
|
25m |
1:18.74 |
715 |
2 |
Annika Egenhardt |
2003 |
0348AM |
VEST |
|
25m |
1:17.45 |
234 |
3 |
Olivia Ida Madsen |
2003 |
0404AF |
HELSINGØR |
|
25m |
1:16.64 |
378 |
4 |
Sofia Levisen |
2002 |
0258AE |
SOLRØD |
|
25m |
1:16.13 |
654 |
5 |
Simone Jørgensen |
1999 |
9928AN |
FARUM |
|
25m |
1:16.13 |
269 |
6 |
Ulrikke Juul Søeborg |
2003 |
0366AJ |
HELSINGØR |
|
25m |
1:17.06 |
402 |
7 |
Annika Lundin Brockdorff |
2003 |
0306AG |
LYNGBY |
|
25m |
1:18.08 |
703 |
8 |
Anne Sofie Devantier |
2004 |
0406AG |
VEST |
|
25m |
1:18.78 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
164 |
1 |
Isabel Lillebæk |
2004 |
0466AT |
A6 |
|
25m |
1:15.23 |
486 |
2 |
Thea Pedersen |
2003 |
0364AL |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:14.62 |
652 |
3 |
Maj Jensen |
2003 |
0314BC |
FARUM |
|
25m |
1:14.38 |
160 |
4 |
Clara Sass Husum |
2004 |
0474AM |
A6 |
|
25m |
1:13.79 |
673 |
5 |
Clara Marott Schelde |
2000 |
0092AD |
FARUM |
|
25m |
1:13.89 |
273 |
6 |
Caroline Trøjgaard |
2005 |
0566AH |
HELSINGØR |
|
25m |
1:14.44 |
121 |
7 |
Michelle Mortensen |
2002 |
0274AH |
GLADSAXE |
|
25m |
1:14.88 |
413 |
8 |
Cathrine Toftelund Larsen |
2003 |
0306AO |
LYNGBY |
|
25m |
1:15.35 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
759 |
1 |
Emma Zambrano Thorsen |
2004 |
0402AH |
VEST |
|
25m |
1:13.57 |
552 |
2 |
Sidse M. Ø. Engsbro |
2004 |
0482AK |
GTI |
|
25m |
1:12.94 |
250 |
3 |
Emmely Östman Pedersen |
2005 |
0588AN |
HELSINGØR |
|
25m |
1:12.60 |
233 |
4 |
Regitze Lyngfeldt |
2002 |
0286AC |
HELSINGØR |
|
25m |
1:12.34 |
752 |
5 |
Natascha Bonnén Sjøgren |
2000 |
0032AG |
VEST |
|
25m |
1:12.51 |
408 |
6 |
Maria Hagen |
2003 |
0316AK |
LYNGBY |
|
25m |
1:12.79 |
540 |
7 |
Emma Hebsgaard Nielsen |
2003 |
0362AE |
GTI |
|
25m |
1:13.37 |
481 |
8 |
Mia Lindberg |
2003 |
0322AC |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:13.58 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
415 |
1 |
Katrine Brandt Nielsen |
2002 |
0284AE |
LYNGBY |
|
25m |
1:11.13 |
113 |
2 |
Esther Else Grubert |
2003 |
0374AG |
GLADSAXE |
|
25m |
1:10.50 |
422 |
3 |
Ella Stenholt |
2003 |
0398AP |
LYNGBY |
|
25m |
1:10.13 |
209 |
4 |
Linnea Hietala |
2004 |
0442AE |
HELSINGØR |
|
25m |
1:09.85 |
184 |
5 |
Karla Louise Balle |
2001 |
0122AO |
HELSINGØR |
|
25m |
1:10.04 |
454 |
6 |
Sofie Maagøe |
2003 |
0366AA |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:10.16 |
447 |
7 |
Luna Donde Feilberg |
2000 |
0036AJ |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:11.13 |
399 |
8 |
Sofia Norre Bendt |
2003 |
0316AG |
LYNGBY |
|
25m |
1:11.17 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
119 |
1 |
Katrine Tetzschner Madsen |
2000 |
0082AG |
GLADSAXE |
|
25m |
1:09.14 |
401 |
2 |
Emma Bjørnholdt |
2000 |
0034AM |
LYNGBY |
|
25m |
1:08.86 |
111 |
3 |
Freja Gram |
1999 |
9962AL |
GLADSAXE |
|
25m |
1:08.34 |
105 |
4 |
Zara Wendel |
2002 |
0222AW |
HOLBÆK |
|
25m |
1:08.11 |
448 |
5 |
Maria Grandt |
1998 |
9806AF |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:08.17 |
421 |
6 |
Claudia Sperling |
2002 |
0222AL |
LYNGBY |
|
25m |
1:08.39 |
263 |
7 |
Freja A. Skov |
2000 |
0078AA |
HELSINGØR |
|
25m |
1:09.04 |
272 |
8 |
Mathilde Maria Thorsen |
2004 |
0484AI |
HELSINGØR |
|
25m |
1:09.80 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
127 |
1 |
Terese Kjøller Rudbeck |
2003 |
0342AQ |
GLADSAXE |
|
25m |
1:06.75 |
84 |
2 |
Emma Anne Ljungstrøm |
1999 |
9908AH |
HOLBÆK |
|
25m |
1:03.74 |
117 |
3 |
Nicoline Ingeman-Petersen |
2002 |
0232AM |
GLADSAXE |
|
25m |
1:03.45 |
107 |
4 |
Victoria Bierre |
2000 |
0022AS |
GLADSAXE |
|
25m |
58.96 |
11 |
5 |
Laura Glerup Jensen |
1998 |
9854AV |
H2Odense |
|
25m |
1:01.56 |
442 |
6 |
Emma Maagøe |
1999 |
9996AH |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:03.67 |
445 |
7 |
Johanne Hingebjerg |
2002 |
0298AA |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:05.79 |
115 |
8 |
Amanda Højberg |
1998 |
9868AP |
GLADSAXE |
|
25m |
1:07.75 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 |
Udskriftsdato |
23 september 2017 |
Licens til GTI |
Udskriftstidspunkt |
08:07 |
|