Ohjelma Hela-uinnit
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Laji 1, 100m vu N Masters |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Ääri Mari | 1980 | AUi | 80A096 | 50 m | 1:01.15 | 1:01.15 | |
2 | Ponomareva Alisa | 1991 | ÅSK | 91A777 | 50 m | 1:02.54 | 1:02.54 | |
3 | Gagnon Karine | 1985 | AUi | 85A154 | 50 m | 1:05.60 | 1:05.60 | |
4 | Koivula Hannele | 1990 | STR | 90A336 | 25 m | 1:11.05 | 1:13.05 | |
5 | Kajan-Laine Laura | 1991 | STR | 91A152 | 50 m | 1:19.38 | 1:19.38 | |
6 | Lundberg Merja | 1970 | AUi | 70A071 | 25 m | 1:33.99 | 1:35.99 | |
7 | Rehnström Kerstin | 1957 | ESS | 57A008 | 25 m | 1:34.40 | 1:36.40 | |
8 | Kivimäki Liisa | 1948 | Hydra | 48A024 | 25 m | 2:16.29 | 2:18.29 | |
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 | Tulostuspäivämäärä | 25 toukokuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 09:13 |
Laji 2, 100m vu M Masters |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Alanen Oskari | 1990 | AUi | 90A226 | 25 m | 1:00.95 | 1:02.95 | |
2 | Kantonen Tatu | 1984 | RaisU | 84A006 | 25 m | 1:20.98 | 1:22.98 | |
3 | Nokkala Johannes | 1986 | ÅSK | 86A099 | 25 m | |||
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 | Tulostuspäivämäärä | 25 toukokuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 09:13 |
Laji 3, 50m Vapaauinti Naiset |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Kortetjärvi Hilla | 1996 | ÅSK | 96A676 | 25 m | 26.11 | 27.11 | |
2 | Bergström Erika | 1996 | RaisU | 96A630 | 50 m | 27.42 | 27.42 | |
3 | Kazi Sara | 1999 | RaisU | 99A752 | 50 m | 27.48 | 27.48 | |
4 | Vartiainen Vera | 2002 | JUK | 02A772 | 50 m | 28.30 | 28.30 | |
5 | Degenhardt Daniela | 2003 | AUi | 03A442 | 50 m | 29.15 | 29.15 | |
6 | Haipus Henna | 2001 | KemPy | 01A060 | 50 m | 29.45 | 29.45 | |
7 | Yritys Saana | 2003 | NU | 03A035 | 50 m | 29.55 | 29.55 | |
8 | Pönni Jade | 1997 | NumKis | 97A523 | 25 m | 28.63 | 29.63 | |
9 | Nikkanen Milla | 2002 | NU | 02A124 | 25 m | 28.69 | 29.69 | |
10 | Rosnell Jasmin | 2000 | AUi | 00A594 | 50 m | 29.90 | 29.90 | |
11 | Aho Lotta | 2000 | AUi | 00B236 | 50 m | 29.92 | 29.92 | |
12 | Juntunen Ida-Maria | 1999 | KemPy | 99A061 | 50 m | 30.01 | 30.01 | |
13 | Manninen Anni | 2001 | SiWa | 01A194 | 50 m | 30.38 | 30.38 | |
14 | Öhberg Alida | 2002 | AUi | 02A627 | 50 m | 30.45 | 30.45 | |
15 | Kuusjärvi Eerica | 1999 | RaisU | 99A492 | 25 m | 29.52 | 30.52 | |
16 | Helo Hilda | 2003 | ÅSK | 03A483 | 50 m | 30.72 | 30.72 | |
17 | Vähämaa Saana | 2002 | RaUS | 02A743 | 50 m | 30.75 | 30.75 | |
18 | Mankinen Amanda | 2001 | AUi | 01B043 | 50 m | 31.20 | 31.20 | |
19 | Koski Olivia | 2002 | AUi | 02A391 | 50 m | 31.21 | 31.21 | |
20 | Ylösmäki Sanni | 2002 | SomE | 02B067 | 25 m | 30.27 | 31.27 | |
21 | Heikkilä Sini | 2003 | SalU | 03A899 | 50 m | 31.30 | 31.30 | |
22 | Kolari Peppi | 2003 | AUi | 03A985 | 50 m | 31.43 | 31.43 | |
23 | Alanko Ella | 2003 | AUi | 03A643 | 50 m | 31.71 | 31.71 | |
24 | Salmi Sini | 2004 | UiKaa | 04A294 | 50 m | 31.73 | 31.73 | |
25 | Suomäki Helka | 2003 | AUi | 03A548 | 50 m | 32.04 | 32.04 | |
26 | Yritys Maria | 2002 | NU | 02A147 | 25 m | 31.17 | 32.17 | |
27 | Rauhanen Nelli | 2005 | RaisU | 05A585 | 25 m | 31.38 | 32.38 | |
28 | Kandolin Greta | 2003 | AUi | 03A616 | 50 m | 32.51 | 32.51 | |
29 | Palanen Nea | 2003 | ÅSK | 03A467 | 50 m | 33.05 | 33.05 | |
30 | Juuri Ilona | 2002 | ÅSK | 02A423 | 50 m | 33.21 | 33.21 | |
31 | Uusitorppa Olivia | 2004 | STR | 04A150 | 25 m | 32.45 | 33.45 | |
32 | Hintukainen Annaliina | 2002 | AUi | 02A749 | 50 m | 33.45 | 33.45 | |
33 | Karttunen Milla | 2005 | RaisU | 05A220 | 25 m | 32.74 | 33.74 | |
34 | Mäkilä Sini | 2006 | RaisU | 06A201 | 25 m | 32.85 | 33.85 | |
35 | Kinnunen Laura | 2002 | AUi | 02B267 | 50 m | 34.25 | 34.25 | |
36 | Salminen Venla | 2004 | UiKaa | 04A179 | 25 m | 33.29 | 34.29 | |
37 | Kallio Katriina | 2006 | RaisU | 06A022 | 25 m | 34.79 | 35.79 | |
38 | Tiljander Erja | 2000 | NU | 00B194 | 25 m | 35.06 | 36.06 | |
39 | Rantanen Aada | 2004 | RaisU | 04A372 | 25 m | 35.80 | 36.80 | |
40 | Koski Linnea | 2007 | AUi | 07A075 | 50 m | 37.48 | 37.48 | |
41 | Peltola Mette | 2005 | RaisU | 05A136 | 50 m | 37.69 | 37.69 | |
42 | Gustafsson Maija | 2004 | RaisU | 04A733 | 25 m | 37.22 | 38.22 | |
43 | Haapanen Emma | 2006 | AUi | 06A249 | 50 m | 38.23 | 38.23 | |
44 | Virta Kerttu | 2006 | RaisU | 06A088 | 25 m | 37.74 | 38.74 | |
45 | Mäkinen Meri-Maari | 1992 | RaisU | 92A142 | 25 m | 38.47 | 39.47 | |
46 | Tarkiainen Sonja | 2004 | NU | 04B117 | 25 m | 38.97 | 39.97 | |
47 | Tähkänen Emilia | 2007 | Ui-Va | 07A206 | 50 m | 40.87 | 40.87 | |
48 | Laiho Viivi | 2005 | AUi | 05B007 | 50 m | 42.41 | 42.41 | |
49 | Toivonen Elina | 2006 | AUi | 06A602 | 50 m | 43.75 | 43.75 | |
50 | Imppola Eedi | 2008 | NU | 08A165 | 25 m | 43.16 | 44.16 | |
51 | Johanson Karmen | 2006 | VeUS | 06A750 | 25 m | 43.20 | 44.20 | |
52 | Grönholm Maija | 2006 | AUi | 06A743 | 50 m | 46.75 | 46.75 | |
53 | Mattila Tiia | 2008 | Ui-Va | 08A105 | 25 m | 46.32 | 47.32 | |
54 | Huovinen Julia | 2005 | AUi | 05B001 | 25 m | 47.21 | 48.21 | |
55 | Heikkinen Kaisa | 2008 | RaisU | 08A047 | 25 m | 47.66 | 48.66 | |
56 | Pihlaja Iina | 2008 | RaisU | 08A067 | 25 m | 48.24 | 49.24 | |
57 | Sjösten Emilie | 2008 | AUi | 08A074 | 50 m | 52.43 | 52.43 | |
58 | Syrjänen Selma | 2009 | ÅSK | 09A058 | 50 m | 52.46 | 52.46 | |
59 | Pakomäki Saara | 2008 | ÅSK | 08A225 | 25 m | 55.58 | 56.58 | |
60 | Maude Sofia | 2008 | ÅSK | 08A146 | 25 m | 56.53 | 57.53 | |
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 | Tulostuspäivämäärä | 25 toukokuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 09:13 |
Laji 4, 50m Vapaauinti Miehet |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Sola Mika | 1991 | ÅSK | 91A143 | 25 m | 23.61 | 24.61 | |
2 | Hynynen Oskari | 2001 | ÅSK | 01A113 | 50 m | 25.87 | 25.87 | |
3 | Mäkelä Noa | 2001 | KemPy | 01A112 | 50 m | 25.95 | 25.95 | |
4 | Nyman Eetu | 1999 | VeUS | 99A620 | 25 m | 25.13 | 26.13 | |
5 | Kyynäräinen Henri | 1994 | AUi | 94A805 | 50 m | 26.27 | 26.27 | |
6 | Einto Eetu | 2001 | NU | 01A927 | 25 m | 26.19 | 27.19 | |
7 | Vähä-Lassila Aleksi | 2001 | RaisU | 01A599 | 50 m | 27.94 | 27.94 | |
8 | Voiko Oskar | 2002 | ÅSK | 02A964 | 50 m | 28.10 | 28.10 | |
9 | Laukkanen Juho | 2001 | SiWa | 01A473 | 50 m | 28.12 | 28.12 | |
10 | Mattola Hugo | 2001 | HK | 01A074 | 25 m | 27.23 | 28.23 | |
11 | Penttilä Leo | 2001 | STR | 01B261 | 25 m | 27.43 | 28.43 | |
12 | Saren Veikka | 2002 | SomE | 02A809 | 50 m | 28.90 | 28.90 | |
13 | Nieminen Nico | 2002 | VeUS | 02B008 | 25 m | 28.15 | 29.15 | |
14 | Mikkonen Eetu | 2003 | AUi | 03A194 | 50 m | 29.62 | 29.62 | |
15 | Pavlov Daniel | 2003 | AUi | 03A707 | 50 m | 30.10 | 30.10 | |
16 | Koskinen Roni | 2003 | AUi | 03A450 | 50 m | 30.38 | 30.38 | |
17 | Lindroos Otto | 2001 | AUi | 01B175 | 50 m | 30.39 | 30.39 | |
18 | Laine Elias | 2003 | ÅSK | 03A465 | 50 m | 30.88 | 30.88 | |
19 | Korri Sakari | 2005 | RaUS | 05A293 | 25 m | 29.91 | 30.91 | |
20 | Pastucha Seweryn | 2004 | RaisU | 04A100 | 50 m | 31.30 | 31.30 | |
21 | Leppänen Juuso | 2004 | AUi | 04A791 | 25 m | 30.54 | 31.54 | |
22 | Viitala Niko | 2003 | AUi | 03A518 | 50 m | 31.56 | 31.56 | |
23 | Jalava Leevi | 2004 | STR | 04A859 | 25 m | 32.87 | 33.87 | |
24 | Aho Lauri | 2006 | RaisU | 06A014 | 25 m | 33.11 | 34.11 | |
25 | Oikarainen Jasper | 2005 | RaisU | 05A276 | 50 m | 34.35 | 34.35 | |
26 | Nordquist Niklas | 2005 | RaisU | 05A068 | 25 m | 33.44 | 34.44 | |
27 | Nurminen Otto | 2004 | RaisU | 04A804 | 50 m | 35.02 | 35.02 | |
28 | Cavrag Matias | 2005 | RaisU | 05A828 | 25 m | 34.21 | 35.21 | |
29 | Amosov Maksim | 2005 | AUi | 05A932 | 50 m | 35.43 | 35.43 | |
30 | Puutio Aaro | 2003 | ÅSK | 03A834 | 50 m | 35.78 | 35.78 | |
31 | Jalonen Kasperi | 2005 | RaisU | 05A110 | 25 m | 35.00 | 36.00 | |
32 | Veisi Raman | 2004 | RaisU | 04A615 | 25 m | 35.31 | 36.31 | |
33 | Rooke Samuel | 2004 | NU | 04B159 | 25 m | 36.61 | 37.61 | |
34 | Kandolin Felix | 2007 | AUi | 07A090 | 50 m | 37.77 | 37.77 | |
35 | Davie Joonatan | 2006 | AUi | 06A283 | 50 m | 37.98 | 37.98 | |
36 | Jokinen Oliver | 2005 | AUi | 05B022 | 50 m | 38.18 | 38.18 | |
37 | Kotilainen Matias | 2006 | AUi | 06A524 | 50 m | 38.36 | 38.36 | |
38 | Mukkulainen Alex | 2006 | AUi | 06A534 | 50 m | 38.58 | 38.58 | |
39 | Kovalchuk Ivan | 2005 | AUi | 05A878 | 50 m | 40.62 | 40.62 | |
40 | Koskela Roope | 2007 | RaisU | 07A255 | 25 m | 39.83 | 40.83 | |
41 | Käär Roope | 2007 | RaisU | 07A184 | 25 m | 41.86 | 42.86 | |
42 | Koivisto Marius | 2006 | Ui-Va | 06A232 | 50 m | 44.13 | 44.13 | |
43 | Lummaa Eelis | 2007 | ÅSK | 07A384 | 25 m | 43.64 | 44.64 | |
44 | Jaakkola Eemeli | 2006 | VeUS | 06A627 | 25 m | 44.88 | 45.88 | |
45 | Saarinen Kaapo | 2007 | VeUS | 07A347 | 50 m | 49.91 | 49.91 | |
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 | Tulostuspäivämäärä | 25 toukokuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 09:13 |
Laji 5, 200m Perhosuinti Naiset |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Kortetjärvi Hilla | 1996 | ÅSK | 96A676 | 50 m | 2:19.38 | 2:19.38 | |
2 | Hurskainen Miia | 1992 | ÅSK | 92A228 | 25 m | 2:23.86 | 2:27.86 | |
3 | Uusküla Emma | 2002 | AUi | 02A310 | 50 m | 2:36.16 | 2:36.16 | |
4 | Rintanen Lydia | 2002 | AUi | 02A539 | 25 m | 2:32.93 | 2:36.93 | |
5 | Rantanen Jenni | 2001 | HTU | 01A324 | 25 m | 2:33.85 | 2:37.85 | |
6 | Niskala Riikka | 2004 | RaisU | 04A142 | 50 m | 2:55.80 | 2:55.80 | |
7 | Hirsiniemi Mirelle | 2007 | AUi | 07A001 | 25 m | |||
8 | Heine Emmi | 2002 | RaUS | 02A604 | 25 m | |||
9 | Koivuluoma Heta | 1999 | PTU | 99A532 | 25 m | |||
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 | Tulostuspäivämäärä | 25 toukokuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 09:13 |
Laji 6, 200m Perhosuinti Miehet |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Martikainen Emil | 1997 | RaUS | 97A535 | 25 m | 2:04.10 | 2:08.10 | |
2 | Mäkelä Noa | 2001 | KemPy | 01A112 | 50 m | 2:30.61 | 2:30.61 | |
3 | Juntunen Elias | 2002 | KemPy | 02A075 | 25 m | 2:27.33 | 2:31.33 | |
4 | Gustafsson Matias | 2002 | RaisU | 02B009 | 25 m | 2:56.94 | 3:00.94 | |
5 | Hirsiniemi Mikael | 2004 | AUi | 04A196 | 25 m | |||
6 | Ezzat Ajjuub | 2005 | AUi | 05A108 | 25 m | |||
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 | Tulostuspäivämäärä | 25 toukokuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 09:13 |
Laji 7, 100m Selkäuinti Naiset |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Kortetjärvi Hilla | 1996 | ÅSK | 96A676 | 25 m | 1:02.87 | 1:04.87 | |
2 | Iisalo Vilma | 2001 | RaisU | 01A560 | 25 m | 1:05.59 | 1:07.59 | |
3 | Ääri Mari | 1980 | AUi | 80A096 | 25 m | 1:07.71 | 1:09.71 | |
4 | Niemi Katariina | 2002 | ÅSK | 02A179 | 25 m | 1:09.71 | 1:11.71 | |
5 | Saarinen Elli-Kaisa | 2001 | VeUS | 01A680 | 25 m | 1:09.80 | 1:11.80 | |
6 | Öhberg Alida | 2002 | AUi | 02A627 | 25 m | 1:10.33 | 1:12.33 | |
7 | Koivisto Julia | 2002 | AUi | 02A092 | 25 m | 1:10.49 | 1:12.49 | |
8 | Hanski Iris | 2003 | ÅSK | 03A234 | 25 m | 1:12.21 | 1:14.21 | |
9 | Salmi Sini | 2004 | UiKaa | 04A294 | 50 m | 1:14.65 | 1:14.65 | |
10 | Kujanpää Jessica | 2002 | AUi | 02A480 | 25 m | 1:13.12 | 1:15.12 | |
11 | Yritys Saana | 2003 | NU | 03A035 | 25 m | 1:13.39 | 1:15.39 | |
12 | Koski Olivia | 2002 | AUi | 02A391 | 50 m | 1:17.41 | 1:17.41 | |
13 | Salospohja Sofia | 2004 | RaisU | 04A153 | 25 m | 1:15.53 | 1:17.53 | |
14 | Paatos Aino-kaisa | 2004 | RaisU | 04A144 | 25 m | 1:15.92 | 1:17.92 | |
15 | Lehtonen Jenni Micaela | 2000 | AUi | 00B080 | 25 m | 1:16.53 | 1:18.53 | |
16 | Mankinen Amanda | 2001 | AUi | 01B043 | 25 m | 1:16.79 | 1:18.79 | |
17 | Kulpakko Lilli | 2005 | AUi | 05A070 | 25 m | 1:17.97 | 1:19.97 | |
18 | Luoma Lumi | 2005 | NU | 05A133 | 25 m | 1:18.74 | 1:20.74 | |
19 | Lempiälä Milla | 2005 | LUS | 05A436 | 25 m | 1:19.75 | 1:21.75 | |
20 | Piirainen Maria | 2002 | RaisU | 02A826 | 25 m | 1:19.84 | 1:21.84 | |
21 | Laverman My | 2004 | ÅSK | 04A557 | 50 m | 1:22.09 | 1:22.09 | |
22 | Vira Elsa | 2006 | AUi | 06A033 | 50 m | 1:22.12 | 1:22.12 | |
23 | Karttunen Milla | 2005 | RaisU | 05A220 | 50 m | 1:22.19 | 1:22.19 | |
24 | Koivula Hannele | 1990 | STR | 90A336 | 25 m | 1:20.51 | 1:22.51 | |
25 | Hintukainen Annaliina | 2002 | AUi | 02A749 | 25 m | 1:21.32 | 1:23.32 | |
26 | Kuusivaara Oona | 2002 | ÅSK | 02A427 | 25 m | 1:21.65 | 1:23.65 | |
27 | Salminen Venla | 2004 | UiKaa | 04A179 | 25 m | 1:23.76 | 1:25.76 | |
28 | Ailanen Alisa | 2004 | STR | 04A129 | 25 m | 1:24.51 | 1:26.51 | |
29 | Rauhanen Nelli | 2005 | RaisU | 05A585 | 25 m | 1:26.07 | 1:28.07 | |
30 | Lietzén Daniela | 2006 | AUi | 06A241 | 50 m | 1:28.98 | 1:28.98 | |
31 | Rantanen Aada | 2004 | RaisU | 04A372 | 25 m | 1:27.58 | 1:29.58 | |
32 | Bódi Boglárka | 2005 | VeUS | 05A388 | 50 m | 1:29.67 | 1:29.67 | |
33 | Haarala Ulla | 2004 | UiKaa | 04A086 | 25 m | 1:28.29 | 1:30.29 | |
34 | Haarala Aino | 2001 | UiKaa | 01A877 | 25 m | 1:29.84 | 1:31.84 | |
35 | Veisi Lawen | 2002 | RaisU | 02A470 | 25 m | 1:30.44 | 1:32.44 | |
36 | Mäkilä Sini | 2006 | RaisU | 06A201 | 25 m | 1:31.21 | 1:33.21 | |
37 | Österman Pilvi | 2005 | ÅSK | 05A026 | 50 m | 1:33.61 | 1:33.61 | |
38 | Vartiainen Iida | 2006 | AUi | 06A559 | 50 m | 1:34.55 | 1:34.55 | |
39 | Kallio Katriina | 2006 | RaisU | 06A022 | 25 m | 1:33.30 | 1:35.30 | |
40 | Sandell Celina | 2005 | UiKaa | 05A630 | 50 m | 1:35.34 | 1:35.34 | |
41 | Korhonen Milja | 2006 | NU | 06A588 | 25 m | 1.34 | 1:36.08 | |
42 | Gustafsson Maija | 2004 | RaisU | 04A733 | 25 m | 1:35.01 | 1:37.01 | |
43 | Turpeinen Wilma | 2006 | ÅSK | 06A089 | 50 m | 1:37.17 | 1:37.17 | |
44 | Sauhula Mirella | 2006 | AUi | 06A551 | 25 m | 1:35.17 | 1:37.17 | |
45 | Korvonen Kaisla | 2006 | ÅSK | 06A473 | 50 m | 1:38.31 | 1:38.31 | |
46 | Heikiö Mathilda | 2006 | ÅSK | 06A212 | 25 m | 1:36.62 | 1:38.62 | |
47 | Mäkinen Meri-Maari | 1992 | RaisU | 92A142 | 50 m | 1:39.46 | 1:39.46 | |
48 | Rakhimova Sabina | 2005 | RaisU | 05A752 | 25 m | 1:37.57 | 1:39.57 | |
49 | Haapanen Emma | 2006 | AUi | 06A249 | 50 m | 1:41.17 | 1:41.17 | |
50 | Alho Mea | 2006 | ÅSK | 06A256 | 25 m | 1:39.29 | 1:41.29 | |
51 | Pusa Vilja | 2005 | STR | 05A343 | 25 m | 1:39.32 | 1:41.32 | |
52 | Lahti Roosa | 2004 | ÅSK | 04A548 | 25 m | 1:39.46 | 1:41.46 | |
53 | Aaltonen Tilda | 2006 | ÅSK | 06A311 | 25 m | 1:41.76 | 1:43.76 | |
54 | Tarkiainen Sonja | 2004 | NU | 04B117 | 50 m | 1:44.25 | 1:44.25 | |
55 | Nieminen Janica | 2005 | NU | 05A403 | 50 m | 1:44.83 | 1:44.83 | |
56 | Koskinen Kata | 2005 | ÅSK | 05A682 | 50 m | 1:45.30 | 1:45.30 | |
57 | Maude Ronja | 2005 | ÅSK | 05A886 | 25 m | 1:43.78 | 1:45.78 | |
58 | Siipola Sara | 2006 | RaisU | 06A613 | 25 m | 1:46.67 | 1:48.67 | |
59 | Lenkkeri Elli | 2006 | NU | 06A782 | 50 m | 1:48.89 | 1:48.89 | |
60 | Lilja Laura | 2004 | AUi | 04B140 | 50 m | 1:48.89 | 1:48.89 | |
61 | Wallenius Wilma | 2005 | NU | 05A795 | 50 m | 1:49.03 | 1:49.03 | |
62 | Vesterkvist Gabriella | 2006 | ÅSK | 06A381 | 50 m | 1:49.44 | 1:49.44 | |
63 | Suomalainen Aino | 2007 | AUi | 07A281 | 50 m | 1:50.37 | 1:50.37 | |
64 | Pakkanen Emilia | 2006 | ÅSK | 06A115 | 50 m | 1:51.11 | 1:51.11 | |
65 | Laiho Viivi | 2005 | AUi | 05B007 | 50 m | 1:51.79 | 1:51.79 | |
66 | Korkiakoski Alexa | 2006 | ÅSK | 06A789 | 50 m | 1:53.89 | 1:53.89 | |
67 | Grönholm Maija | 2006 | AUi | 06A743 | 50 m | 1:54.25 | 1:54.25 | |
68 | Ponnikas Hanna | 2004 | NU | 04B112 | 25 m | 1:58.45 | 2:00.45 | |
69 | Toivonen Elina | 2006 | AUi | 06A602 | 50 m | 2:01.50 | 2:01.50 | |
70 | Julin Alexandra | 2005 | ÅSK | 05B059 | 25 m | 2:00.27 | 2:02.27 | |
71 | Huovinen Julia | 2005 | AUi | 05B001 | 25 m | 2:00.51 | 2:02.51 | |
72 | Koskinen Elsa | 2006 | ÅSK | 06A390 | 25 m | 2:01.05 | 2:03.05 | |
73 | Salmivaara Iina | 2006 | ÅSK | 06A731 | 25 m | |||
74 | Ketola Noora | 2003 | AUi | 03B235 | 25 m | |||
75 | Tamminen Nea | 2004 | AUi | 04A994 | 25 m | |||
76 | Virta Kerttu | 2006 | RaisU | 06A088 | 25 m | |||
77 | Pirttijärvi Emilia | 2000 | AUi | 00B303 | 25 m | |||
78 | Jalo Aliisa | 2002 | SomE | 02B069 | 25 m | |||
79 | Kaattari Aino | 2006 | ÅSK | 06A722 | 25 m | |||
80 | Lam Ni | 2002 | AUi | 02B280 | 25 m | |||
81 | Sjösten Emilie | 2008 | AUi | 08A074 | 25 m | |||
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 | Tulostuspäivämäärä | 25 toukokuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 09:13 |
Laji 8, 100m Selkäuinti Miehet |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Ezzat Ibrahim | 2002 | AUi | 02A249 | 25 m | 1:00.58 | 1:02.58 | |
2 | Hynynen Oskari | 2001 | ÅSK | 01A113 | 50 m | 1:04.95 | 1:04.95 | |
3 | Mattola Hugo | 2001 | HK | 01A074 | 25 m | 1:05.21 | 1:07.21 | |
4 | Voiko Oskar | 2002 | ÅSK | 02A964 | 25 m | 1:06.91 | 1:08.91 | |
5 | Saren Veikka | 2002 | SomE | 02A809 | 25 m | 1:07.26 | 1:09.26 | |
6 | Kinnunen Lauri | 2003 | ÅSK | 25 m | 1:08.55 | 1:10.55 | ||
7 | Katajisto Ville-veikko | 2002 | NU | 02A868 | 25 m | 1:11.10 | 1:13.10 | |
8 | Pihlava Jaakko | 2004 | AUi | 04A845 | 50 m | 1:16.01 | 1:16.01 | |
9 | Toppinen Tuomas | 2005 | AUi | 05A167 | 50 m | 1:18.12 | 1:18.12 | |
10 | Cederqvist Oskari | 2004 | NU | 04A822 | 50 m | 1:20.16 | 1:20.16 | |
11 | Pastucha Seweryn | 2004 | RaisU | 04A100 | 25 m | 1:18.98 | 1:20.98 | |
12 | Kunttila Tatu | 2003 | ÅSK | 03A443 | 50 m | 1:21.94 | 1:21.94 | |
13 | Heinola Mio | 2005 | NumKis | 05A011 | 50 m | 1:24.45 | 1:24.45 | |
14 | Jalava Leevi | 2004 | STR | 04A859 | 50 m | 1:25.83 | 1:25.83 | |
15 | Nurminen Otto | 2004 | RaisU | 04A804 | 50 m | 1:26.73 | 1:26.73 | |
16 | Rekola Rasmus | 2004 | ÅSK | 04A638 | 50 m | 1:31.61 | 1:31.61 | |
17 | Rooke Samuel | 2004 | NU | 04B159 | 25 m | 1:31.58 | 1:33.58 | |
18 | Lipponen Joel | 2004 | NU | 04B103 | 50 m | 1:34.14 | 1:34.14 | |
19 | Laaksonen Luka | 2005 | ÅSK | 05A517 | 50 m | 1:34.21 | 1:34.21 | |
20 | Leo Casper | 2004 | ÅSK | 04A635 | 50 m | 1:34.83 | 1:34.83 | |
21 | Nordquist Niklas | 2005 | RaisU | 05A068 | 25 m | 1:33.96 | 1:35.96 | |
22 | Allén Max | 2005 | ÅSK | 05A484 | 25 m | 1:35.73 | 1:37.73 | |
23 | Veisi Raman | 2004 | RaisU | 04A615 | 50 m | 1:38.03 | 1:38.03 | |
24 | Erkkilä Olli | 2003 | AUi | 03A857 | 50 m | 1:38.43 | 1:38.43 | |
25 | Imppola Aaro | 2006 | NU | 06A298 | 50 m | 1:39.72 | 1:39.72 | |
26 | Linderborg Aarni | 2005 | ÅSK | 05A268 | 25 m | 1:37.83 | 1:39.83 | |
27 | Heikkinen Kasperi | 2005 | RaisU | 05A084 | 25 m | 1:39.58 | 1:41.58 | |
28 | Arnell Eemeli | 2005 | ÅSK | 05A327 | 50 m | 1:46.21 | 1:46.21 | |
29 | Jokinen Oliver | 2005 | AUi | 05B022 | 50 m | 1:48.20 | 1:48.20 | |
30 | Kainonen Kasper | 2005 | ÅSK | 05A680 | 50 m | 1:50.02 | 1:50.02 | |
31 | Roine Frans | 2005 | ÅSK | 05A694 | 25 m | 1:49.02 | 1:51.02 | |
32 | Mukkulainen Alex | 2006 | AUi | 06A534 | 25 m | 1:49.21 | 1:51.21 | |
33 | Korte Joel | 2005 | STR | 05A570 | 50 m | 1:52.34 | 1:52.34 | |
34 | Koskela Roope | 2007 | RaisU | 07A255 | 25 m | 1:53.05 | 1:55.05 | |
35 | Manzone Casper | 2005 | ÅSK | 05A939 | 50 m | 2:02.47 | 2:02.47 | |
36 | Manzone Nicolo | 2005 | ÅSK | 05A940 | 25 m | 2:06.37 | 2:08.37 | |
37 | Jaakkola Eemeli | 2006 | VeUS | 06A627 | 25 m | |||
38 | Saarinen Kaapo | 2007 | VeUS | 07A347 | 25 m | |||
39 | Laaksonen John | 2003 | AUi | 03B120 | 25 m | |||
40 | Tsvetkov Vladimir | 2006 | NU | 06A595 | 25 m | |||
41 | Ahlholm Lennart | 2005 | ÅSK | 05A826 | 50 m | |||
42 | Reijonen Aaron | 2005 | ÅSK | 05A943 | 25 m | |||
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 | Tulostuspäivämäärä | 25 toukokuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 09:13 |
Laji 9, 200m Vapaauinti Naiset |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Kortetjärvi Hilla | 1996 | ÅSK | 96A676 | 25 m | 2:00.85 | 2:04.85 | |
2 | Kazi Sara | 1999 | RaisU | 99A752 | 25 m | 2:06.76 | 2:10.76 | |
3 | Haipus Henna | 2001 | KemPy | 01A060 | 25 m | 2:09.96 | 2:13.96 | |
4 | Ponomareva Alisa | 1991 | ÅSK | 91A777 | 25 m | 2:11.26 | 2:15.26 | |
5 | Vira Anna | 2002 | AUi | 02A074 | 25 m | 2:12.77 | 2:16.77 | |
6 | Juntunen Ida-Maria | 1999 | KemPy | 99A061 | 50 m | 2:18.95 | 2:18.95 | |
7 | Kuusisto Sylvia | 2003 | AUi | 03A137 | 50 m | 2:19.12 | 2:19.12 | |
8 | Aho Lotta | 2000 | AUi | 00B236 | 25 m | 2:18.95 | 2:22.95 | |
9 | Jokilammi Emma | 2002 | HSS | 02A234 | 50 m | 2:23.46 | 2:23.46 | |
10 | Helo Hilda | 2003 | ÅSK | 03A483 | 50 m | 2:27.07 | 2:27.07 | |
11 | Lehtonen Jenni Micaela | 2000 | AUi | 00B080 | 25 m | 2:25.04 | 2:29.04 | |
12 | Maliranta Ida | 2004 | RaisU | 04A154 | 50 m | 2:31.85 | 2:31.85 | |
13 | Suomäki Helka | 2003 | AUi | 03A548 | 50 m | 2:33.16 | 2:33.16 | |
14 | Rintanen Milla | 2004 | AUi | 04A338 | 25 m | 2:30.14 | 2:34.14 | |
15 | Alanko Ella | 2003 | AUi | 03A643 | 25 m | 2:31.06 | 2:35.06 | |
16 | Laitinen Matilda | 2004 | AUi | 04A243 | 25 m | 2:31.97 | 2:35.97 | |
17 | Ylösmäki Sanni | 2002 | SomE | 02B067 | 25 m | 2:32.73 | 2:36.73 | |
18 | Hyttinen Anni | 2004 | AUi | 04A194 | 50 m | 2:40.93 | 2:40.93 | |
19 | Jalo Aliisa | 2002 | SomE | 02B069 | 25 m | 2:40.14 | 2:44.14 | |
20 | Oinas Odelia | 2003 | ÅSK | 03B095 | 50 m | 2:44.91 | 2:44.91 | |
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 | Tulostuspäivämäärä | 25 toukokuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 09:13 |
Laji 10, 200m Vapaauinti Miehet |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Suominen Wilhelm | 1999 | ÅSK | 99A027 | 25 m | 1:52.85 | 1:56.85 | |
2 | Rannikko Otto | 1999 | ÅSK | 99A384 | 50 m | 1:56.88 | 1:56.88 | |
3 | Aaltonen Joni | 1999 | ÅSK | 99A380 | 25 m | 1:53.74 | 1:57.74 | |
4 | Kuusisto Elias | 1999 | AUi | 99A373 | 50 m | 1:59.94 | 1:59.94 | |
5 | Lietzen Jesper | 2002 | AUi | 02A171 | 25 m | 2:02.08 | 2:06.08 | |
6 | Nyman Eetu | 1999 | VeUS | 99A620 | 50 m | 2:11.75 | 2:11.75 | |
7 | Nurmela Mikael | 2002 | SeUi | 02A017 | 25 m | 2:14.58 | 2:18.58 | |
8 | Konttinen Akira | 2003 | ÅSK | 03A546 | 50 m | 2:23.04 | 2:23.04 | |
9 | Gustafsson Matias | 2002 | RaisU | 02B009 | 50 m | 2:25.53 | 2:25.53 | |
10 | Koskinen Roni | 2003 | AUi | 03A450 | 50 m | 2:27.51 | 2:27.51 | |
11 | Mikkonen Eetu | 2003 | AUi | 03A194 | 50 m | 2:27.79 | 2:27.79 | |
12 | Oinas Oliver | 2001 | ÅSK | 01B344 | 25 m | 2:31.55 | 2:35.55 | |
13 | Viitala Niko | 2003 | AUi | 03A518 | 50 m | 2:37.28 | 2:37.28 | |
14 | Puutio Aaro | 2003 | ÅSK | 03A834 | 50 m | 2:44.62 | 2:44.62 | |
15 | Mamandi Sharo | 2002 | AUi | 02B262 | 25 m | |||
16 | Saunonen Nikita | 1997 | AUi | 97A225 | 25 m | |||
17 | Arvo Oskari | 2002 | AUi | 02A525 | 25 m | |||
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 | Tulostuspäivämäärä | 25 toukokuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 09:13 |
Laji 11, 50m Perhosuinti Naiset |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Peltola Paula | 2001 | AUi | 01B032 | 50 m | 28.10 | 28.10 | |
2 | Kortetjärvi Hilla | 1996 | ÅSK | 96A676 | 50 m | 28.58 | 28.58 | |
3 | Konkka Ida | 2000 | ÅSK | 00A573 | 50 m | 28.71 | 28.71 | |
4 | Ponomareva Alisa | 1991 | ÅSK | 91A777 | 50 m | 29.49 | 29.49 | |
5 | Ääri Mari | 1980 | AUi | 80A096 | 50 m | 30.18 | 30.18 | |
6 | Koivuluoma Heta | 1999 | PTU | 99A532 | 50 m | 30.36 | 30.36 | |
7 | Koski Olivia | 2002 | AUi | 02A391 | 50 m | 31.40 | 31.40 | |
8 | Gagnon Karine | 1985 | AUi | 85A154 | 50 m | 31.48 | 31.48 | |
9 | Juntunen Ida-Maria | 1999 | KemPy | 99A061 | 50 m | 31.91 | 31.91 | |
10 | Lepistö Annika | 2001 | PTU | 01A137 | 50 m | 32.04 | 32.04 | |
11 | Kuusjärvi Eerica | 1999 | RaisU | 99A492 | 25 m | 31.08 | 32.08 | |
12 | Kujanpää Jessica | 2002 | AUi | 02A480 | 50 m | 32.97 | 32.97 | |
13 | Lehtonen Jenni Micaela | 2000 | AUi | 00B080 | 50 m | 33.23 | 33.23 | |
14 | Korhonen Anni | 2003 | RaisU | 03A471 | 25 m | 32.54 | 33.54 | |
15 | Yritys Saana | 2003 | NU | 03A035 | 25 m | 32.67 | 33.67 | |
16 | Öhberg Alida | 2002 | AUi | 02A627 | 50 m | 34.54 | 34.54 | |
17 | Ahinko Oona | 2001 | VeUS | 01A878 | 50 m | 35.22 | 35.22 | |
18 | Vähämaa Saana | 2002 | RaUS | 02A743 | 25 m | 34.36 | 35.36 | |
19 | Kolari Peppi | 2003 | AUi | 03A985 | 50 m | 36.57 | 36.57 | |
20 | Salospohja Sofia | 2004 | RaisU | 04A153 | 25 m | 35.74 | 36.74 | |
21 | Kandolin Greta | 2003 | AUi | 03A616 | 50 m | 36.83 | 36.83 | |
22 | Tiljander Erja | 2000 | NU | 00B194 | 25 m | 35.96 | 36.96 | |
23 | Simola Enna | 1999 | ÅSK | 99A059 | 25 m | 36.31 | 37.31 | |
24 | Kuusisto Aino | 2006 | NU | 06A025 | 50 m | 37.99 | 37.99 | |
25 | Laverman My | 2004 | ÅSK | 04A557 | 50 m | 38.43 | 38.43 | |
26 | Palanen Nea | 2003 | ÅSK | 03A467 | 50 m | 38.63 | 38.63 | |
27 | Kallio Katriina | 2006 | RaisU | 06A022 | 50 m | 38.76 | 38.76 | |
28 | Liven Elisa | 2004 | RaisU | 04A466 | 50 m | 38.87 | 38.87 | |
29 | Nurmela Viivi | 2004 | SeUi | 04A033 | 50 m | 40.11 | 40.11 | |
30 | Haarala Aino | 2001 | UiKaa | 01A877 | 50 m | 40.26 | 40.26 | |
31 | Kaivola Sini | 2005 | NU | 05A061 | 50 m | 40.97 | 40.97 | |
32 | Kajan-Laine Laura | 1991 | STR | 91A152 | 25 m | 40.27 | 41.27 | |
33 | Bódi Boglárka | 2005 | VeUS | 05A388 | 50 m | 41.48 | 41.48 | |
34 | Koski Linnea | 2007 | AUi | 07A075 | 50 m | 42.13 | 42.13 | |
35 | Mäkinen Meri-Maari | 1992 | RaisU | 92A142 | 50 m | 43.92 | 43.92 | |
36 | Gonzalez Catón Erin | 2005 | AUi | 05A579 | 50 m | 44.46 | 44.46 | |
37 | Nieminen Emma | 2005 | ÅSK | 05A269 | 50 m | 44.63 | 44.63 | |
38 | Koskinen Kata | 2005 | ÅSK | 05A682 | 50 m | 44.65 | 44.65 | |
39 | Saine Tilda | 2006 | ÅSK | 06A291 | 25 m | 43.72 | 44.72 | |
40 | Koistinen Amanda | 2005 | AUi | 05A535 | 50 m | 44.84 | 44.84 | |
41 | Lenkkeri Elli | 2006 | NU | 06A782 | 50 m | 45.20 | 45.20 | |
42 | Turpeinen Wilma | 2006 | ÅSK | 06A089 | 25 m | 44.34 | 45.34 | |
43 | Korhonen Milja | 2006 | NU | 06A588 | 25 m | 44.71 | 45.71 | |
44 | Vartiainen Iida | 2006 | AUi | 06A559 | 25 m | 45.08 | 46.08 | |
45 | Pusa Vilja | 2005 | STR | 05A343 | 25 m | 45.25 | 46.25 | |
46 | Heikiö Mathilda | 2006 | ÅSK | 06A212 | 25 m | 45.93 | 46.93 | |
47 | Sauhula Mirella | 2006 | AUi | 06A551 | 50 m | 47.26 | 47.26 | |
48 | Österman Pilvi | 2005 | ÅSK | 05A026 | 50 m | 48.34 | 48.34 | |
49 | Vilska Ronja | 2006 | AUi | 06A239 | 25 m | 47.42 | 48.42 | |
50 | Oinas Olivia | 2003 | ÅSK | 03B093 | 50 m | 48.58 | 48.58 | |
51 | Alho Mea | 2006 | ÅSK | 06A256 | 50 m | 49.15 | 49.15 | |
52 | Tähkänen Emilia | 2007 | Ui-Va | 07A206 | 25 m | 49.08 | 50.08 | |
53 | Halava Vilma | 2004 | ÅSK | 04A975 | 50 m | 50.16 | 50.16 | |
54 | Virta Kerttu | 2006 | RaisU | 06A088 | 25 m | 49.77 | 50.77 | |
55 | Aaltonen Tilda | 2006 | ÅSK | 06A311 | 50 m | 50.89 | 50.89 | |
56 | Korvonen Kaisla | 2006 | ÅSK | 06A473 | 50 m | 51.79 | 51.79 | |
57 | Rantanen Kerttu | 2007 | ÅSK | 07A146 | 50 m | 52.39 | 52.39 | |
58 | Suomalainen Aino | 2007 | AUi | 07A281 | 25 m | 51.41 | 52.41 | |
59 | Vesterkvist Gabriella | 2006 | ÅSK | 06A381 | 25 m | 51.54 | 52.54 | |
60 | Juhola Jenna | 2006 | RaUS | 06A573 | 50 m | 54.32 | 54.32 | |
61 | Ezzat Rahma | 2007 | AUi | 07A315 | 50 m | 54.45 | 54.45 | |
62 | Simola Moona | 2007 | VeUS | 07A350 | 25 m | 55.12 | 56.12 | |
63 | Laaksonen Kerttu | 2006 | ÅSK | 06A271 | 50 m | 57.48 | 57.48 | |
64 | Kurki Aino | 2005 | ÅSK | 05A264 | 25 m | |||
65 | Imppola Eedi | 2008 | NU | 08A165 | 25 m | |||
66 | Piirainen Maria | 2002 | RaisU | 02A826 | 25 m | |||
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 | Tulostuspäivämäärä | 25 toukokuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 09:13 |
Laji 12, 50m Perhosuinti Miehet |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Sola Mika | 1991 | ÅSK | 91A143 | 25 m | 24.24 | 25.24 | |
2 | Herpola Oskari | 2001 | ÅSK | 01A315 | 50 m | 26.51 | 26.51 | |
3 | Kyynäräinen Henri | 1994 | AUi | 94A805 | 50 m | 27.69 | 27.69 | |
4 | Einto Eetu | 2001 | NU | 01A927 | 50 m | 28.26 | 28.26 | |
5 | Ovaskainen Oskari | 2000 | PUS | 00A998 | 50 m | 29.67 | 29.67 | |
6 | Penttilä Leo | 2001 | STR | 01B261 | 50 m | 30.01 | 30.01 | |
7 | Vähä-Lassila Aleksi | 2001 | RaisU | 01A599 | 50 m | 30.21 | 30.21 | |
8 | Nevalainen Jere | 2001 | AUi | 01A976 | 25 m | 31.09 | 32.09 | |
9 | Saren Veikka | 2002 | SomE | 02A809 | 25 m | 31.34 | 32.34 | |
10 | Nieminen Nico | 2002 | VeUS | 02B008 | 25 m | 31.69 | 32.69 | |
11 | Juntunen Elias | 2002 | KemPy | 02A075 | 25 m | 31.73 | 32.73 | |
12 | Arkkila Mika | 2000 | ÅSK | 00B015 | 25 m | 33.61 | 34.61 | |
13 | Korri Sakari | 2005 | RaUS | 05A293 | 50 m | 34.85 | 34.85 | |
14 | Lindroos Otto | 2001 | AUi | 01B175 | 50 m | 36.20 | 36.20 | |
15 | Kunttila Tatu | 2003 | ÅSK | 03A443 | 50 m | 37.57 | 37.57 | |
16 | Oikarainen Jasper | 2005 | RaisU | 05A276 | 50 m | 38.13 | 38.13 | |
17 | Aho Lauri | 2006 | RaisU | 06A014 | 50 m | 39.00 | 39.00 | |
18 | Kantonen Tatu | 1984 | RaisU | 84A006 | 50 m | 39.46 | 39.46 | |
19 | Nordquist Niklas | 2005 | RaisU | 05A068 | 25 m | 38.62 | 39.62 | |
20 | Pavlov Daniel | 2003 | AUi | 03A707 | 50 m | 39.79 | 39.79 | |
21 | Byskov Jan | 2004 | NU | 04A474 | 50 m | 40.11 | 40.11 | |
22 | Cavrag Matias | 2005 | RaisU | 05A828 | 50 m | 40.44 | 40.44 | |
23 | Kandolin Felix | 2007 | AUi | 07A090 | 50 m | 40.59 | 40.59 | |
24 | Heinola Mio | 2005 | NumKis | 05A011 | 50 m | 41.22 | 41.22 | |
25 | Jalonen Kasperi | 2005 | RaisU | 05A110 | 50 m | 42.08 | 42.08 | |
26 | Pakomäki Lauri-pekka | 2006 | ÅSK | 06A235 | 50 m | 43.12 | 43.12 | |
27 | Imppola Aaro | 2006 | NU | 06A298 | 50 m | 44.21 | 44.21 | |
28 | Korte Joel | 2005 | STR | 05A570 | 25 m | 43.32 | 44.32 | |
29 | Laaksonen Luka | 2005 | ÅSK | 05A517 | 25 m | 43.38 | 44.38 | |
30 | Heikkinen Kasperi | 2005 | RaisU | 05A084 | 25 m | 43.62 | 44.62 | |
31 | Metsola Joa | 2005 | ÅSF | 05A948 | 25 m | 44.10 | 45.10 | |
32 | Kovalchuk Ivan | 2005 | AUi | 05A878 | 50 m | 45.93 | 45.93 | |
33 | Salminen Veeti | 2006 | SomE | 06A012 | 25 m | 44.98 | 45.98 | |
34 | Kotilainen Matias | 2006 | AUi | 06A524 | 50 m | 47.12 | 47.12 | |
35 | Saarinen Leevi | 2006 | Ui-Va | 06A231 | 25 m | 46.31 | 47.31 | |
36 | Miromaa Jimi | 1996 | ÅSK | 96B231 | 25 m | 46.77 | 47.77 | |
37 | Arnell Eemeli | 2005 | ÅSK | 05A327 | 50 m | 48.56 | 48.56 | |
38 | Leppähaara Axel | 2004 | AUi | 04A425 | 50 m | 49.23 | 49.23 | |
39 | Yli-Salomäki Alex | 2006 | AUi | 06A458 | 25 m | 49.10 | 50.10 | |
40 | Yrjälä Onni | 2006 | RaUS | 06A480 | 25 m | 49.14 | 50.14 | |
41 | Davie Joonatan | 2006 | AUi | 06A283 | 50 m | 50.46 | 50.46 | |
42 | Nurminen Aapo | 2006 | RaisU | 06A431 | 25 m | 49.70 | 50.70 | |
43 | Yli-Salomäki Max | 2006 | AUi | 06A459 | 25 m | 50.30 | 51.30 | |
44 | Koskela Roope | 2007 | RaisU | 07A255 | 50 m | 53.02 | 53.02 | |
45 | Holmberg Santeri | 2006 | ÅSK | 06A484 | 50 m | 53.91 | 53.91 | |
46 | Tsvetkov Vladimir | 2006 | NU | 06A595 | 50 m | 54.64 | 54.64 | |
47 | Suojasto Ville | 2006 | RaisU | 06A272 | 25 m | 54.16 | 55.16 | |
48 | Sandblom Frans | 2006 | ÅSK | 06A101 | 25 m | |||
49 | Rooke Samuel | 2004 | NU | 04B159 | 25 m | |||
50 | Linde Julius | 2007 | ÅSK | 07A322 | 25 m | |||
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 | Tulostuspäivämäärä | 25 toukokuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 09:13 |
Laji 13, 200m Rintauinti Naiset |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Ponomareva Alisa | 1991 | ÅSK | 91A777 | 25 m | 2:36.60 | 2:42.60 | |
2 | Uusküla Emma | 2002 | AUi | 02A310 | 50 m | 2:52.32 | 2:52.32 | |
3 | Niemi Katariina | 2002 | ÅSK | 02A179 | 50 m | 2:59.06 | 2:59.06 | |
4 | Vähämaa Saana | 2002 | RaUS | 02A743 | 50 m | 3:08.41 | 3:08.41 | |
5 | Rosnell Jasmin | 2000 | AUi | 00A594 | 50 m | 3:08.75 | 3:08.75 | |
6 | Ailanen Alisa | 2004 | STR | 04A129 | 50 m | 3:09.04 | 3:09.04 | |
7 | Hanski Iris | 2003 | ÅSK | 03A234 | 25 m | 3:04.76 | 3:10.76 | |
8 | Tuominen Senni | 2003 | VeUS | 03B134 | 25 m | 3:10.03 | 3:16.03 | |
9 | Kuusivaara Oona | 2002 | ÅSK | 02A427 | 25 m | 3:14.42 | 3:20.42 | |
10 | Salminen Venla | 2004 | UiKaa | 04A179 | 50 m | 3:27.81 | 3:27.81 | |
11 | Haarala Ulla | 2004 | UiKaa | 04A086 | 25 m | 3:25.09 | 3:31.09 | |
12 | Haarala Martta | 2001 | UiKaa | 01A882 | 25 m | 3:25.89 | 3:31.89 | |
13 | Tiljander Erja | 2000 | NU | 00B194 | 50 m | 3:33.38 | 3:33.38 | |
14 | Halava Vilma | 2004 | ÅSK | 04A975 | 50 m | 3:42.24 | 3:42.24 | |
15 | Rehnström Kerstin | 1957 | ESS | 57A008 | 50 m | 3:52.79 | 3:52.79 | |
16 | Gustafsson Maija | 2004 | RaisU | 04A733 | 50 m | 3:54.03 | 3:54.03 | |
17 | Alho Mea | 2006 | ÅSK | 06A256 | 25 m | 3:53.77 | 3:59.77 | |
18 | Kivimäki Liisa | 1948 | Hydra | 48A024 | 25 m | 4:37.63 | 4:43.63 | |
19 | Heinola Nea-Amanda | 2000 | NumKis | 00A310 | 25 m | |||
20 | Lietzén Daniela | 2006 | AUi | 06A241 | 25 m | |||
21 | Kortetjärvi Hilla | 1996 | ÅSK | 96A676 | 25 m | |||
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 | Tulostuspäivämäärä | 25 toukokuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 09:13 |
Laji 14, 200m Rintauinti Miehet |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Elomaa Lauri | 2000 | ÅSK | 00A761 | 50 m | 2:32.16 | 2:32.16 | |
2 | Kinnunen Lauri | 2003 | ÅSK | 50 m | 2:44.71 | 2:44.71 | ||
3 | Juven Janne | 2001 | ÅSK | 01A319 | 50 m | 2:56.39 | 2:56.39 | |
4 | Ahinko Santeri | 2004 | VeUS | 04B029 | 50 m | 3:33.50 | 3:33.50 | |
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 | Tulostuspäivämäärä | 25 toukokuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 09:13 |
Laji 15, 400m Vapaauinti Naiset |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Kortetjärvi Hilla | 1996 | ÅSK | 96A676 | 25 m | 4:17.79 | 4:25.79 | |
2 | Puolakka Tiia | 1998 | ÅSK | 98A086 | 25 m | 4:26.58 | 4:34.58 | |
3 | Suomäki Vuokko | 2001 | AUi | 01A939 | 25 m | 4:38.51 | 4:46.51 | |
4 | Pönni Jade | 1997 | NumKis | 97A523 | 50 m | 4:54.79 | 4:54.79 | |
5 | Degenhardt Daniela | 2003 | AUi | 03A442 | 50 m | 5:09.31 | 5:09.31 | |
6 | Yritys Maria | 2002 | NU | 02A147 | 50 m | 5:17.37 | 5:17.37 | |
7 | Uusitorppa Olivia | 2004 | STR | 04A150 | 25 m | 5:10.49 | 5:18.49 | |
8 | Suomäki Helka | 2003 | AUi | 03A548 | 50 m | 5:26.77 | 5:26.77 | |
9 | Rintanen Milla | 2004 | AUi | 04A338 | 25 m | 5:20.13 | 5:28.13 | |
10 | Karttunen Milla | 2005 | RaisU | 05A220 | 25 m | 5:28.26 | 5:36.26 | |
11 | Mäkilä Sini | 2006 | RaisU | 06A201 | 50 m | 5:37.26 | 5:37.26 | |
12 | Vira Elsa | 2006 | AUi | 06A033 | 50 m | 5:46.80 | 5:46.80 | |
13 | Tanskanen Heinä | 2003 | ÅSK | 03A829 | 25 m | 5:52.17 | 6:00.17 | |
14 | Gonzalez Catón Erin | 2005 | AUi | 05A579 | 50 m | 6:10.52 | 6:10.52 | |
15 | Nieminen Emma | 2005 | ÅSK | 05A269 | 25 m | 6:10.64 | 6:18.64 | |
16 | Kinnunen Laura | 2002 | AUi | 02B267 | 25 m | 6:12.10 | 6:20.10 | |
17 | Müürsepp Mia Karolina | 2006 | AUi | 06A436 | 50 m | 6:29.69 | 6:29.69 | |
18 | Saine Tilda | 2006 | ÅSK | 06A291 | 25 m | 6:22.03 | 6:30.03 | |
19 | Yritys Saana | 2003 | NU | 03A035 | 25 m | |||
20 | Hirsiniemi Mirelle | 2007 | AUi | 07A001 | 25 m | |||
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 | Tulostuspäivämäärä | 25 toukokuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 09:13 |
Laji 16, 400m Vapaauinti Miehet |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Rintala Waltteri | 1998 | RaisU | 98A699 | 25 m | 4:00.39 | 4:08.39 | |
2 | Seger Aleksi | 2001 | Octopus | 01A401 | 25 m | 4:38.04 | 4:46.04 | |
3 | Byskov Jon | 2000 | NU | 00B203 | 25 m | 4:43.19 | 4:51.19 | |
4 | Kankare Eemil | 2003 | AUi | 03A474 | 25 m | 4:46.31 | 4:54.31 | |
5 | Pihlava Jaakko | 2004 | AUi | 04A845 | 50 m | 5:01.92 | 5:01.92 | |
6 | Mikkonen Eetu | 2003 | AUi | 03A194 | 50 m | 5:06.17 | 5:06.17 | |
7 | Suominen Kuutti | 2003 | RaisU | 03A650 | 25 m | 4:59.85 | 5:07.85 | |
8 | Leppänen Juuso | 2004 | AUi | 04A791 | 50 m | 5:10.24 | 5:10.24 | |
9 | Gustafsson Matias | 2002 | RaisU | 02B009 | 50 m | 5:10.42 | 5:10.42 | |
10 | Pastucha Seweryn | 2004 | RaisU | 04A100 | 25 m | 5:07.96 | 5:15.96 | |
11 | Toppinen Tuomas | 2005 | AUi | 05A167 | 50 m | 5:16.32 | 5:16.32 | |
12 | Laine Elias | 2003 | ÅSK | 03A465 | 50 m | 5:17.80 | 5:17.80 | |
13 | Nurminen Otto | 2004 | RaisU | 04A804 | 50 m | 5:30.49 | 5:30.49 | |
14 | Korri Sakari | 2005 | RaUS | 05A293 | 25 m | 5:25.15 | 5:33.15 | |
15 | Cavrag Matias | 2005 | RaisU | 05A828 | 25 m | 5:32.89 | 5:40.89 | |
16 | Palmu Einari | 2004 | AUi | 04A395 | 25 m | 5:35.45 | 5:43.45 | |
17 | Rekola Rasmus | 2004 | ÅSK | 04A638 | 50 m | 5:47.63 | 5:47.63 | |
18 | Jalonen Kasperi | 2005 | RaisU | 05A110 | 50 m | 5:56.58 | 5:56.58 | |
19 | Amosov Maksim | 2005 | AUi | 05A932 | 50 m | 6:00.84 | 6:00.84 | |
20 | Oikarainen Jasper | 2005 | RaisU | 05A276 | 25 m | 5:57.46 | 6:05.46 | |
21 | Allén Max | 2005 | ÅSK | 05A484 | 25 m | 6:00.66 | 6:08.66 | |
22 | Barck Ossi | 2005 | UiKaa | 05A116 | 25 m | 6:02.34 | 6:10.34 | |
23 | Linderborg Aarni | 2005 | ÅSK | 05A268 | 25 m | |||
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 | Tulostuspäivämäärä | 25 toukokuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 09:13 |
Laji 17, 200m Selkäuinti Naiset |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Koivisto Julia | 2002 | AUi | 02A092 | 50 m | 2:35.71 | 2:35.71 | |
2 | Saarinen Elli-Kaisa | 2001 | VeUS | 01A680 | 25 m | 2:34.70 | 2:38.70 | |
3 | Manninen Anni | 2001 | SiWa | 01A194 | 25 m | 2:40.42 | 2:44.42 | |
4 | Lehtonen Jenni Micaela | 2000 | AUi | 00B080 | 50 m | 2:51.79 | 2:51.79 | |
5 | Kortetjärvi Hilla | 1996 | ÅSK | 96A676 | 25 m | |||
6 | Ollikainen Janina | 2000 | PUS | 00A030 | 25 m | |||
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 | Tulostuspäivämäärä | 25 toukokuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 09:13 |
Laji 18, 200m Selkäuinti Miehet |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Ezzat Ibrahim | 2002 | AUi | 02A249 | 25 m | 2:15.34 | 2:19.34 | |
2 | Saren Veikka | 2002 | SomE | 02A809 | 25 m | 2:21.96 | 2:25.96 | |
3 | Mattola Hugo | 2001 | HK | 01A074 | 25 m | 2:22.56 | 2:26.56 | |
4 | Arvo Oskari | 2002 | AUi | 02A525 | 25 m | 2:23.95 | 2:27.95 | |
5 | Voiko Oskar | 2002 | ÅSK | 02A964 | 25 m | 2:25.97 | 2:29.97 | |
6 | Konttinen Akira | 2003 | ÅSK | 03A546 | 50 m | 2:45.73 | 2:45.73 | |
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 | Tulostuspäivämäärä | 25 toukokuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 09:13 |
Laji 19, 100m Vapaauinti Naiset |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Heinola Nea-Amanda | 2000 | NumKis | 00A310 | 50 m | 56.59 | 56.59 | |
2 | Kortetjärvi Hilla | 1996 | ÅSK | 96A676 | 50 m | 57.87 | 57.87 | |
3 | Konkka Ida | 2000 | ÅSK | 00A573 | 50 m | 59.15 | 59.15 | |
4 | Peltola Paula | 2001 | AUi | 01B032 | 50 m | 59.82 | 59.82 | |
5 | Iisalo Vilma | 2001 | RaisU | 01A560 | 50 m | 1:02.03 | 1:02.03 | |
6 | Vartiainen Vera | 2002 | JUK | 02A772 | 50 m | 1:02.27 | 1:02.27 | |
7 | Ponomareva Alisa | 1991 | ÅSK | 91A777 | 50 m | 1:02.54 | 1:02.54 | |
8 | Mäkilä Irene | 2004 | RaisU | 04A289 | 50 m | 1:03.54 | 1:03.54 | |
9 | Rintanen Lydia | 2002 | AUi | 02A539 | 50 m | 1:04.04 | 1:04.04 | |
10 | Degenhardt Daniela | 2003 | AUi | 03A442 | 25 m | 1:02.16 | 1:04.16 | |
11 | Lukkari Minja | 2003 | OU | 03A364 | 50 m | 1:04.33 | 1:04.33 | |
12 | Rantanen Jenni | 2001 | HTU | 01A324 | 25 m | 1:02.65 | 1:04.65 | |
13 | Nikkanen Milla | 2002 | NU | 02A124 | 25 m | 1:03.27 | 1:05.27 | |
14 | Hanski Iris | 2003 | ÅSK | 03A234 | 50 m | 1:05.35 | 1:05.35 | |
15 | Lepistö Annika | 2001 | PTU | 01A137 | 25 m | 1:03.98 | 1:05.98 | |
16 | Jokilammi Emma | 2002 | HSS | 02A234 | 50 m | 1:05.98 | 1:05.98 | |
17 | Öhberg Alida | 2002 | AUi | 02A627 | 50 m | 1:06.55 | 1:06.55 | |
18 | Koski Olivia | 2002 | AUi | 02A391 | 50 m | 1:06.73 | 1:06.73 | |
19 | Heikkilä Sini | 2003 | SalU | 03A899 | 50 m | 1:08.69 | 1:08.69 | |
20 | Rauhanen Nelli | 2005 | RaisU | 05A585 | 50 m | 1:08.69 | 1:08.69 | |
21 | Ylösmäki Sanni | 2002 | SomE | 02B067 | 50 m | 1:08.94 | 1:08.94 | |
22 | Laitinen Matilda | 2004 | AUi | 04A243 | 25 m | 1:06.96 | 1:08.96 | |
23 | Mankinen Amanda | 2001 | AUi | 01B043 | 50 m | 1:09.16 | 1:09.16 | |
24 | Salmi Sini | 2004 | UiKaa | 04A294 | 50 m | 1:09.39 | 1:09.39 | |
25 | Ahinko Oona | 2001 | VeUS | 01A878 | 25 m | 1:07.89 | 1:09.89 | |
26 | Suomäki Helka | 2003 | AUi | 03A548 | 50 m | 1:09.97 | 1:09.97 | |
27 | Oinas Odelia | 2003 | ÅSK | 03B095 | 50 m | 1:10.11 | 1:10.11 | |
28 | Lempiälä Milla | 2005 | LUS | 05A436 | 50 m | 1:10.43 | 1:10.43 | |
29 | Salmimies Sonja | 2004 | NU | 04A209 | 25 m | 1:09.38 | 1:11.38 | |
30 | Laverman My | 2004 | ÅSK | 04A557 | 50 m | 1:11.41 | 1:11.41 | |
31 | Hintukainen Annaliina | 2002 | AUi | 02A749 | 50 m | 1:12.04 | 1:12.04 | |
32 | Jalo Aliisa | 2002 | SomE | 02B069 | 50 m | 1:12.12 | 1:12.12 | |
33 | Oinas Olivia | 2003 | ÅSK | 03B093 | 25 m | 1:10.28 | 1:12.28 | |
34 | Kandolin Greta | 2003 | AUi | 03A616 | 50 m | 1:12.61 | 1:12.61 | |
35 | Kolari Peppi | 2003 | AUi | 03A985 | 50 m | 1:12.75 | 1:12.75 | |
36 | Ailanen Alisa | 2004 | STR | 04A129 | 50 m | 1:12.85 | 1:12.85 | |
37 | Luoma Lumi | 2005 | NU | 05A133 | 25 m | 1:11.51 | 1:13.51 | |
38 | Veisi Lawen | 2002 | RaisU | 02A470 | 50 m | 1:13.89 | 1:13.89 | |
39 | Bódi Boglárka | 2005 | VeUS | 05A388 | 50 m | 1:14.04 | 1:14.04 | |
40 | Koskelo Aino | 2005 | NU | 05A053 | 50 m | 1:14.20 | 1:14.20 | |
41 | Palanen Nea | 2003 | ÅSK | 03A467 | 25 m | 1:12.48 | 1:14.48 | |
42 | Kulpakko Lilli | 2005 | AUi | 05A070 | 50 m | 1:14.85 | 1:14.85 | |
43 | Kallio Katriina | 2006 | RaisU | 06A022 | 25 m | 1:13.20 | 1:15.20 | |
44 | Salminen Venla | 2004 | UiKaa | 04A179 | 25 m | 1:13.65 | 1:15.65 | |
45 | Kinnunen Laura | 2002 | AUi | 02B267 | 50 m | 1:16.92 | 1:16.92 | |
46 | Tuominen Senni | 2003 | VeUS | 03B134 | 25 m | 1:15.21 | 1:17.21 | |
47 | Rantanen Aada | 2004 | RaisU | 04A372 | 50 m | 1:17.48 | 1:17.48 | |
48 | Liven Elisa | 2004 | RaisU | 04A466 | 50 m | 1:18.07 | 1:18.07 | |
49 | Kuusisto Aino | 2006 | NU | 06A025 | 50 m | 1:18.12 | 1:18.12 | |
50 | Nieminen Emma | 2005 | ÅSK | 05A269 | 25 m | 1:16.76 | 1:18.76 | |
51 | Lam Ni | 2002 | AUi | 02B280 | 50 m | 1:19.93 | 1:19.93 | |
52 | Koskinen Kata | 2005 | ÅSK | 05A682 | 50 m | 1:20.75 | 1:20.75 | |
53 | Peltola Mette | 2005 | RaisU | 05A136 | 25 m | 1:18.88 | 1:20.88 | |
54 | Österman Pilvi | 2005 | ÅSK | 05A026 | 25 m | 1:19.09 | 1:21.09 | |
55 | Sauhula Mirella | 2006 | AUi | 06A551 | 50 m | 1:22.01 | 1:22.01 | |
56 | Virta Kerttu | 2006 | RaisU | 06A088 | 50 m | 1:22.51 | 1:22.51 | |
57 | Koistinen Amanda | 2005 | AUi | 05A535 | 50 m | 1:22.62 | 1:22.62 | |
58 | Koski Linnea | 2007 | AUi | 07A075 | 50 m | 1:23.39 | 1:23.39 | |
59 | Nieminen Janica | 2005 | NU | 05A403 | 50 m | 1:23.91 | 1:23.91 | |
60 | Heikiö Mathilda | 2006 | ÅSK | 06A212 | 50 m | 1:24.06 | 1:24.06 | |
61 | Ketola Noora | 2003 | AUi | 03B235 | 50 m | 1:24.26 | 1:24.26 | |
62 | Peltola Tuuli | 2007 | RaisU | 07A060 | 25 m | 1:23.17 | 1:25.17 | |
63 | Wallenius Wilma | 2005 | NU | 05A795 | 50 m | 1:25.73 | 1:25.73 | |
64 | Kaivola Sini | 2005 | NU | 05A061 | 50 m | 1:26.52 | 1:26.52 | |
65 | Laine Aino | 2007 | ÅSK | 07A013 | 50 m | 1:26.77 | 1:26.77 | |
66 | Pusa Vilja | 2005 | STR | 05A343 | 50 m | 1:27.07 | 1:27.07 | |
67 | Lenkkeri Elli | 2006 | NU | 06A782 | 50 m | 1:27.08 | 1:27.08 | |
68 | Tamminen Nea | 2004 | AUi | 04A994 | 50 m | 1:27.74 | 1:27.74 | |
69 | Juhola Jenna | 2006 | RaUS | 06A573 | 50 m | 1:27.82 | 1:27.82 | |
70 | Rantanen Kerttu | 2007 | ÅSK | 07A146 | 25 m | 1:25.86 | 1:27.86 | |
71 | Lahti Roosa | 2004 | ÅSK | 04A548 | 50 m | 1:28.04 | 1:28.04 | |
72 | Müürsepp Mia Karolina | 2006 | AUi | 06A436 | 50 m | 1:28.26 | 1:28.26 | |
73 | Korhonen Milja | 2006 | NU | 06A588 | 50 m | 1:28.51 | 1:28.51 | |
74 | Kurki Aino | 2005 | ÅSK | 05A264 | 25 m | 1:26.94 | 1:28.94 | |
75 | Tarkiainen Sonja | 2004 | NU | 04B117 | 50 m | 1:30.03 | 1:30.03 | |
76 | Laaksonen Kerttu | 2006 | ÅSK | 06A271 | 25 m | 1:28.62 | 1:30.62 | |
77 | Rakhimova Sabina | 2005 | RaisU | 05A752 | 50 m | 1:31.63 | 1:31.63 | |
78 | Ponnikas Hanna | 2004 | NU | 04B112 | 50 m | 1:31.78 | 1:31.78 | |
79 | Tähkänen Emilia | 2007 | Ui-Va | 07A206 | 50 m | 1:32.80 | 1:32.80 | |
80 | Vilska Ronja | 2006 | AUi | 06A239 | 50 m | 1:33.19 | 1:33.19 | |
81 | Pirttijärvi Emilia | 2000 | AUi | 00B303 | 50 m | 1:33.34 | 1:33.34 | |
82 | Maude Ronja | 2005 | ÅSK | 05A886 | 25 m | 1:32.89 | 1:34.89 | |
83 | Ezzat Rahma | 2007 | AUi | 07A315 | 50 m | 1:35.06 | 1:35.06 | |
84 | Halava Vilma | 2004 | ÅSK | 04A975 | 25 m | 1:33.53 | 1:35.53 | |
85 | Siipola Sara | 2006 | RaisU | 06A613 | 25 m | 1:33.81 | 1:35.81 | |
86 | Järvinen Miisa | 2007 | AUi | 07A468 | 50 m | 1:36.63 | 1:36.63 | |
87 | Pakkanen Emilia | 2006 | ÅSK | 06A115 | 25 m | 1:34.64 | 1:36.64 | |
88 | Laiho Viivi | 2005 | AUi | 05B007 | 50 m | 1:37.06 | 1:37.06 | |
89 | Kumlander Minea | 2007 | ÅSK | 07A507 | 50 m | 1:37.67 | 1:37.67 | |
90 | Ågren Joanna | 2007 | VeUS | 07A312 | 50 m | 1:38.11 | 1:38.11 | |
91 | Imppola Eedi | 2008 | NU | 08A165 | 50 m | 1:38.24 | 1:38.24 | |
92 | Korkiakoski Alexa | 2006 | ÅSK | 06A789 | 50 m | 1:38.52 | 1:38.52 | |
93 | Lilja Laura | 2004 | AUi | 04B140 | 50 m | 1:38.78 | 1:38.78 | |
94 | Koskinen Elsa | 2006 | ÅSK | 06A390 | 25 m | 1:37.25 | 1:39.25 | |
95 | Imponen Nella | 2007 | AUi | 07A517 | 50 m | 1:39.69 | 1:39.69 | |
96 | Metsola Fia | 2007 | ÅSF | 07A399 | 50 m | 1:39.90 | 1:39.90 | |
97 | Ruusumo Agnes | 2007 | ÅSK | 07A278 | 50 m | 1:40.46 | 1:40.46 | |
98 | Johanson Karmen | 2006 | VeUS | 06A750 | 25 m | 1:38.62 | 1:40.62 | |
99 | Toivonen Elina | 2006 | AUi | 06A602 | 50 m | 1:40.86 | 1:40.86 | |
100 | Lindén Judit | 2006 | ÅSK | 06A531 | 50 m | 1:41.31 | 1:41.31 | |
101 | Saarimäki Vilma | 2007 | RaisU | 07A277 | 25 m | 1:39.55 | 1:41.55 | |
102 | Simola Moona | 2007 | VeUS | 07A350 | 50 m | 1:44.55 | 1:44.55 | |
103 | Leo Naomi | 2007 | ÅSK | 07A306 | 50 m | 1:44.80 | 1:44.80 | |
104 | Junnila Justiina | 2007 | AUi | 07A471 | 50 m | 1:44.88 | 1:44.88 | |
105 | Grönholm Maija | 2006 | AUi | 06A743 | 50 m | 1:45.41 | 1:45.41 | |
106 | Julin Alexandra | 2005 | ÅSK | 05B059 | 50 m | 1:45.57 | 1:45.57 | |
107 | Valdolin Ella | 2007 | ÅSK | 07A285 | 50 m | 1:46.19 | 1:46.19 | |
108 | Huovinen Julia | 2005 | AUi | 05B001 | 25 m | 1:44.56 | 1:46.56 | |
109 | Vuori Amanda | 2007 | ÅSK | 07A289 | 50 m | 1:47.54 | 1:47.54 | |
110 | Mattila Tiia | 2008 | Ui-Va | 08A105 | 50 m | 1:47.87 | 1:47.87 | |
111 | Hyvärinen Nella | 2004 | AUi | 04B245 | 25 m | 1:46.54 | 1:48.54 | |
112 | Järvi Sofia | 2007 | RaisU | 07A178 | 25 m | 1:50.42 | 1:52.42 | |
113 | Kaattari Aino | 2006 | ÅSK | 06A722 | 25 m | 1:53.76 | 1:55.76 | |
114 | Salmivaara Iina | 2006 | ÅSK | 06A731 | 50 m | 2:10.47 | 2:10.47 | |
115 | Viitala Aino | 2006 | AUi | 06A557 | 50 m | 2:23.93 | 2:23.93 | |
116 | Simola Enna | 1999 | ÅSK | 99A059 | 25 m | |||
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 | Tulostuspäivämäärä | 25 toukokuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 09:13 |
Laji 20, 100m Vapaauinti Miehet |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Rintala Waltteri | 1998 | RaisU | 98A699 | 50 m | 54.04 | 54.04 | |
2 | Martikainen Emil | 1997 | RaUS | 97A535 | 25 m | 53.22 | 55.22 | |
3 | Kuusisto Elias | 1999 | AUi | 99A373 | 50 m | 55.94 | 55.94 | |
4 | Hynynen Oskari | 2001 | ÅSK | 01A113 | 50 m | 56.49 | 56.49 | |
5 | Mäkelä Noa | 2001 | KemPy | 01A112 | 50 m | 57.59 | 57.59 | |
6 | Ovaskainen Oskari | 2000 | PUS | 00A998 | 50 m | 59.90 | 59.90 | |
7 | Laukkanen Juho | 2001 | SiWa | 01A473 | 50 m | 1:00.70 | 1:00.70 | |
8 | Penttilä Leo | 2001 | STR | 01B261 | 50 m | 1:01.12 | 1:01.12 | |
9 | Nurmela Mikael | 2002 | SeUi | 02A017 | 25 m | 1:00.81 | 1:02.81 | |
10 | Kankare Eemil | 2003 | AUi | 03A474 | 25 m | 1:00.98 | 1:02.98 | |
11 | Sola Mika | 1991 | ÅSK | 91A143 | 50 m | 1:03.23 | 1:03.23 | |
12 | Katajisto Ville-veikko | 2002 | NU | 02A868 | 50 m | 1:04.22 | 1:04.22 | |
13 | Nieminen Nico | 2002 | VeUS | 02B008 | 25 m | 1:03.16 | 1:05.16 | |
14 | Mikkonen Eetu | 2003 | AUi | 03A194 | 50 m | 1:05.20 | 1:05.20 | |
15 | Arkkila Mika | 2000 | ÅSK | 00B015 | 25 m | 1:03.75 | 1:05.75 | |
16 | Oinas Oliver | 2001 | ÅSK | 01B344 | 50 m | 1:05.82 | 1:05.82 | |
17 | Koskinen Roni | 2003 | AUi | 03A450 | 50 m | 1:06.72 | 1:06.72 | |
18 | Viitala Niko | 2003 | AUi | 03A518 | 50 m | 1:07.34 | 1:07.34 | |
19 | Ezzat Ajjuub | 2005 | AUi | 05A108 | 50 m | 1:07.50 | 1:07.50 | |
20 | Kunttila Tatu | 2003 | ÅSK | 03A443 | 50 m | 1:07.85 | 1:07.85 | |
21 | Nurmela Miro | 2002 | SeUi | 02A019 | 50 m | 1:08.12 | 1:08.12 | |
22 | Laine Elias | 2003 | ÅSK | 03A465 | 50 m | 1:08.50 | 1:08.50 | |
23 | Lindroos Otto | 2001 | AUi | 01B175 | 25 m | 1:06.56 | 1:08.56 | |
24 | Pavlov Daniel | 2003 | AUi | 03A707 | 50 m | 1:08.61 | 1:08.61 | |
25 | Hirsiniemi Mikael | 2004 | AUi | 04A196 | 50 m | 1:10.44 | 1:10.44 | |
26 | Heinola Mio | 2005 | NumKis | 05A011 | 50 m | 1:10.56 | 1:10.56 | |
27 | Rekola Rasmus | 2004 | ÅSK | 04A638 | 25 m | 1:08.61 | 1:10.61 | |
28 | Cederqvist Oskari | 2004 | NU | 04A822 | 50 m | 1:11.08 | 1:11.08 | |
29 | Jalava Leevi | 2004 | STR | 04A859 | 50 m | 1:14.06 | 1:14.06 | |
30 | Mamandi Sharo | 2002 | AUi | 02B262 | 50 m | 1:14.48 | 1:14.48 | |
31 | Aho Lauri | 2006 | RaisU | 06A014 | 50 m | 1:15.05 | 1:15.05 | |
32 | Palmu Einari | 2004 | AUi | 04A395 | 25 m | 1:13.23 | 1:15.23 | |
33 | Leo Casper | 2004 | ÅSK | 04A635 | 50 m | 1:15.32 | 1:15.32 | |
34 | Salminen Samuel | 2003 | ÅSK | 03A786 | 50 m | 1:15.87 | 1:15.87 | |
35 | Byskov Jan | 2004 | NU | 04A474 | 50 m | 1:16.45 | 1:16.45 | |
36 | Veisi Raman | 2004 | RaisU | 04A615 | 50 m | 1:17.26 | 1:17.26 | |
37 | Nordquist Niklas | 2005 | RaisU | 05A068 | 50 m | 1:17.91 | 1:17.91 | |
38 | Allén Max | 2005 | ÅSK | 05A484 | 25 m | 1:17.14 | 1:19.14 | |
39 | Pakomäki Lauri-pekka | 2006 | ÅSK | 06A235 | 25 m | 1:17.43 | 1:19.43 | |
40 | Salminen Veeti | 2006 | SomE | 06A012 | 50 m | 1:19.82 | 1:19.82 | |
41 | Erkkilä Olli | 2003 | AUi | 03A857 | 25 m | 1:17.96 | 1:19.96 | |
42 | Lipponen Joel | 2004 | NU | 04B103 | 50 m | 1:20.74 | 1:20.74 | |
43 | Leppähaara Axel | 2004 | AUi | 04A425 | 50 m | 1:20.83 | 1:20.83 | |
44 | Rooke Samuel | 2004 | NU | 04B159 | 50 m | 1:21.98 | 1:21.98 | |
45 | Metsola Joa | 2005 | ÅSF | 05A948 | 50 m | 1:22.12 | 1:22.12 | |
46 | Imppola Aaro | 2006 | NU | 06A298 | 50 m | 1:23.61 | 1:23.61 | |
47 | Laaksonen John | 2003 | AUi | 03B120 | 25 m | 1:22.10 | 1:24.10 | |
48 | Nurminen Aapo | 2006 | RaisU | 06A431 | 50 m | 1:25.84 | 1:25.84 | |
49 | Seppä Matias | 2006 | ÅSK | 06A462 | 50 m | 1:26.10 | 1:26.10 | |
50 | Linderborg Aarni | 2005 | ÅSK | 05A268 | 25 m | 1:24.55 | 1:26.55 | |
51 | Jokinen Oliver | 2005 | AUi | 05B022 | 50 m | 1:27.27 | 1:27.27 | |
52 | Tikka Ossi | 2007 | AUi | 07A328 | 50 m | 1:27.82 | 1:27.82 | |
53 | Saarinen Leevi | 2006 | Ui-Va | 06A231 | 50 m | 1:28.29 | 1:28.29 | |
54 | Yli-Salomäki Max | 2006 | AUi | 06A459 | 50 m | 1:28.45 | 1:28.45 | |
55 | Korte Joel | 2005 | STR | 05A570 | 50 m | 1:28.63 | 1:28.63 | |
56 | Kovalchuk Ivan | 2005 | AUi | 05A878 | 50 m | 1:28.99 | 1:28.99 | |
57 | Arnell Eemeli | 2005 | ÅSK | 05A327 | 50 m | 1:29.15 | 1:29.15 | |
58 | Seger Samuli | 2005 | Octopus | 05A605 | 25 m | 1:27.26 | 1:29.26 | |
59 | Yrjälä Onni | 2006 | RaUS | 06A480 | 25 m | 1:27.31 | 1:29.31 | |
60 | Miromaa Jimi | 1996 | ÅSK | 96B231 | 25 m | 1:27.96 | 1:29.96 | |
61 | Tsvetkov Vladimir | 2006 | NU | 06A595 | 50 m | 1:31.36 | 1:31.36 | |
62 | Rautava Paavo | 2004 | AUi | 04B222 | 50 m | 1:32.33 | 1:32.33 | |
63 | Holmberg Santeri | 2006 | ÅSK | 06A484 | 50 m | 1:32.46 | 1:32.46 | |
64 | Sandblom Frans | 2006 | ÅSK | 06A101 | 25 m | 1:31.44 | 1:33.44 | |
65 | Kotilainen Matias | 2006 | AUi | 06A524 | 50 m | 1:34.12 | 1:34.12 | |
66 | Koivisto Marius | 2006 | Ui-Va | 06A232 | 50 m | 1:34.88 | 1:34.88 | |
67 | Yli-Salomäki Alex | 2006 | AUi | 06A458 | 25 m | 1:33.43 | 1:35.43 | |
68 | Roine Frans | 2005 | ÅSK | 05A694 | 25 m | 1:33.49 | 1:35.49 | |
69 | Linde Julius | 2007 | ÅSK | 07A322 | 25 m | 1:34.54 | 1:36.54 | |
70 | Manner Romeo | 2008 | AUi | 08A104 | 50 m | 1:37.03 | 1:37.03 | |
71 | Jaakkola Eemeli | 2006 | VeUS | 06A627 | 50 m | 1:37.54 | 1:37.54 | |
72 | Kainonen Kasper | 2005 | ÅSK | 05A680 | 50 m | 1:37.61 | 1:37.61 | |
73 | Maranzani Romeo | 2006 | AUi | 06A592 | 50 m | 1:38.53 | 1:38.53 | |
74 | Kanninen Peter | 2006 | AUi | 06A587 | 50 m | 1:38.61 | 1:38.61 | |
75 | Lummaa Eelis | 2007 | ÅSK | 07A384 | 50 m | 1:38.85 | 1:38.85 | |
76 | Korin Linus | 2006 | ÅSK | 06A619 | 50 m | 1:40.50 | 1:40.50 | |
77 | Kankare Alvar | 2007 | AUi | 07A252 | 50 m | 1:46.91 | 1:46.91 | |
78 | Manzone Nicolo | 2005 | ÅSK | 05A940 | 25 m | 1:46.30 | 1:48.30 | |
79 | Manzone Casper | 2005 | ÅSK | 05A939 | 50 m | 1:49.85 | 1:49.85 | |
80 | Linderborg Ilari | 2006 | ÅSK | 06A532 | 50 m | 1:51.46 | 1:51.46 | |
81 | Erkkilä Juho | 2004 | VeUS | 04B213 | 50 m | 1:52.93 | 1:52.93 | |
82 | Ahlholm Lennart | 2005 | ÅSK | 05A826 | 25 m | 1:54.04 | 1:56.04 | |
83 | Lehtinen Niilo | 2009 | AUi | 09A085 | 50 m | 1:58.77 | 1:58.77 | |
84 | Sulonen Joel | 2007 | ÅSK | 07A203 | 25 m | 1:57.76 | 1:59.76 | |
85 | Mamandi Kevin | 2007 | ÅSK | 07A428 | 25 m | 2:00.42 | 2:02.42 | |
86 | Nurmi Aleksi | 2006 | AUi | 06A541 | 50 m | 2:02.71 | 2:02.71 | |
87 | Reijonen Aaron | 2005 | ÅSK | 05A943 | 25 m | |||
88 | Vira Kasper | 2006 | AUi | 06A821 | 25 m | |||
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 | Tulostuspäivämäärä | 25 toukokuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 09:29 |
Laji 21, 400m Sekauinti Naiset |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Kortetjärvi Hilla | 1996 | ÅSK | 96A676 | 25 m | 4:49.32 | 4:59.32 | |
2 | Juntunen Ida-Maria | 1999 | KemPy | 99A061 | 25 m | 5:17.98 | 5:27.98 | |
3 | Vira Anna | 2002 | AUi | 02A074 | 50 m | 5:28.03 | 5:28.03 | |
4 | Laaksonen Inari | 2002 | STR | 02A606 | 25 m | 6:22.92 | 6:32.92 | |
5 | Hyttinen Anni | 2004 | AUi | 04A194 | 25 m | |||
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 | Tulostuspäivämäärä | 25 toukokuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 09:13 |
Laji 22, 400m Sekauinti Miehet |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Nyman Eetu | 1999 | VeUS | 99A620 | 25 m | 4:47.30 | 4:57.30 | |
2 | Kinnunen Lauri | 2003 | ÅSK | 50 m | 5:12.46 | 5:12.46 | ||
3 | Saren Veikka | 2002 | SomE | 02A809 | 50 m | 5:16.06 | 5:16.06 | |
4 | Nurmela Mikael | 2002 | SeUi | 02A017 | 25 m | |||
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 | Tulostuspäivämäärä | 25 toukokuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 09:13 |
Laji 23, 100m Perhosuinti Naiset |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Kortetjärvi Hilla | 1996 | ÅSK | 96A676 | 50 m | 1:01.89 | 1:01.89 | |
2 | Heinola Nea-Amanda | 2000 | NumKis | 00A310 | 50 m | 1:03.68 | 1:03.68 | |
3 | Konkka Ida | 2000 | ÅSK | 00A573 | 50 m | 1:03.93 | 1:03.93 | |
4 | Ollikainen Janina | 2000 | PUS | 00A030 | 50 m | 1:07.84 | 1:07.84 | |
5 | Pönni Jade | 1997 | NumKis | 97A523 | 50 m | 1:09.75 | 1:09.75 | |
6 | Koivuluoma Heta | 1999 | PTU | 99A532 | 50 m | 1:10.14 | 1:10.14 | |
7 | Rantanen Jenni | 2001 | HTU | 01A324 | 25 m | 1:09.14 | 1:11.14 | |
8 | Rintanen Lydia | 2002 | AUi | 02A539 | 50 m | 1:11.71 | 1:11.71 | |
9 | Haipus Henna | 2001 | KemPy | 01A060 | 25 m | 1:09.80 | 1:11.80 | |
10 | Lepistö Annika | 2001 | PTU | 01A137 | 25 m | 1:10.28 | 1:12.28 | |
11 | Koski Olivia | 2002 | AUi | 02A391 | 50 m | 1:13.74 | 1:13.74 | |
12 | Aho Lotta | 2000 | AUi | 00B236 | 25 m | 1:12.09 | 1:14.09 | |
13 | Lukkari Minja | 2003 | OU | 03A364 | 25 m | 1:13.71 | 1:15.71 | |
14 | Helo Hilda | 2003 | ÅSK | 03A483 | 50 m | 1:16.14 | 1:16.14 | |
15 | Laitinen Matilda | 2004 | AUi | 04A243 | 50 m | 1:20.02 | 1:20.02 | |
16 | Kulpakko Lilli | 2005 | AUi | 05A070 | 25 m | 1:18.25 | 1:20.25 | |
17 | Jokilammi Emma | 2002 | HSS | 02A234 | 50 m | 1:20.47 | 1:20.47 | |
18 | Salmimies Sonja | 2004 | NU | 04A209 | 25 m | 1:20.09 | 1:22.09 | |
19 | Rintanen Milla | 2004 | AUi | 04A338 | 50 m | 1:22.23 | 1:22.23 | |
20 | Koskelo Aino | 2005 | NU | 05A053 | 25 m | 1:20.64 | 1:22.64 | |
21 | Mankinen Amanda | 2001 | AUi | 01B043 | 25 m | 1:25.32 | 1:27.32 | |
22 | Penttilä Viola | 2004 | STR | 04A578 | 25 m | 1:26.90 | 1:28.90 | |
23 | Luoma Lumi | 2005 | NU | 05A133 | 25 m | 1:27.84 | 1:29.84 | |
24 | Gonzalez Catón Erin | 2005 | AUi | 05A579 | 50 m | 1:35.48 | 1:35.48 | |
25 | Vira Elsa | 2006 | AUi | 06A033 | 50 m | 1:36.08 | 1:36.08 | |
26 | Rantanen Aada | 2004 | RaisU | 04A372 | 50 m | 1:39.55 | 1:39.55 | |
27 | Jouppi Sanni | 2004 | STR | 04A608 | 25 m | 1:38.11 | 1:40.11 | |
28 | Wallenius Wilma | 2005 | NU | 05A795 | 50 m | 1:53.70 | 1:53.70 | |
29 | Nieminen Janica | 2005 | NU | 05A403 | 50 m | 1:56.22 | 1:56.22 | |
30 | Peltola Mette | 2005 | RaisU | 05A136 | 25 m | |||
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 | Tulostuspäivämäärä | 25 toukokuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 09:13 |
Laji 24, 100m Perhosuinti Miehet |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Sola Mika | 1991 | ÅSK | 91A143 | 25 m | 53.82 | 55.82 | |
2 | Martikainen Emil | 1997 | RaUS | 97A535 | 25 m | 58.89 | 1:00.89 | |
3 | Lietzen Jesper | 2002 | AUi | 02A171 | 50 m | 1:05.11 | 1:05.11 | |
4 | Einto Eetu | 2001 | NU | 01A927 | 25 m | 1:03.93 | 1:05.93 | |
5 | Mäkelä Noa | 2001 | KemPy | 01A112 | 50 m | 1:06.78 | 1:06.78 | |
6 | Vähä-Lassila Aleksi | 2001 | RaisU | 01A599 | 50 m | 1:09.13 | 1:09.13 | |
7 | Seger Aleksi | 2001 | Octopus | 01A401 | 50 m | 1:09.49 | 1:09.49 | |
8 | Penttilä Leo | 2001 | STR | 01B261 | 25 m | 1:07.85 | 1:09.85 | |
9 | Juntunen Elias | 2002 | KemPy | 02A075 | 25 m | 1:08.08 | 1:10.08 | |
10 | Toppinen Tuomas | 2005 | AUi | 05A167 | 25 m | 1:22.66 | 1:24.66 | |
11 | Leppänen Juuso | 2004 | AUi | 04A791 | 50 m | 1:25.24 | 1:25.24 | |
12 | Varonen Jeremia | 2004 | UiKaa | 04A513 | 25 m | 1:23.81 | 1:25.81 | |
13 | Kunttila Tatu | 2003 | ÅSK | 03A443 | 50 m | 1:25.87 | 1:25.87 | |
14 | Pihlava Jaakko | 2004 | AUi | 04A845 | 50 m | 1:26.19 | 1:26.19 | |
15 | Verronen Vilho | 2004 | STR | 04A175 | 50 m | 1:35.34 | 1:35.34 | |
16 | Veisi Raman | 2004 | RaisU | 04A615 | 50 m | 1:50.97 | 1:50.97 | |
17 | Heinola Mio | 2005 | NumKis | 05A011 | 25 m | |||
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 | Tulostuspäivämäärä | 25 toukokuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 09:13 |
Laji 25, 50m Selkäuinti Naiset |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Kortetjärvi Hilla | 1996 | ÅSK | 96A676 | 25 m | 28.21 | 29.21 | |
2 | Peltola Paula | 2001 | AUi | 01B032 | 25 m | 28.91 | 29.91 | |
3 | Iisalo Vilma | 2001 | RaisU | 01A560 | 25 m | 30.88 | 31.88 | |
4 | Kuusisto Sylvia | 2003 | AUi | 03A137 | 50 m | 32.75 | 32.75 | |
5 | Saarinen Elli-Kaisa | 2001 | VeUS | 01A680 | 25 m | 31.76 | 32.76 | |
6 | Öhberg Alida | 2002 | AUi | 02A627 | 25 m | 31.83 | 32.83 | |
7 | Rosnell Jasmin | 2000 | AUi | 00A594 | 50 m | 34.22 | 34.22 | |
8 | Manninen Anni | 2001 | SiWa | 01A194 | 50 m | 34.27 | 34.27 | |
9 | Juntunen Ida-Maria | 1999 | KemPy | 99A061 | 25 m | 34.23 | 35.23 | |
10 | Heikkilä Sini | 2003 | SalU | 03A899 | 50 m | 35.55 | 35.55 | |
11 | Lehtonen Jenni Micaela | 2000 | AUi | 00B080 | 50 m | 36.35 | 36.35 | |
12 | Kujanpää Jessica | 2002 | AUi | 02A480 | 50 m | 36.64 | 36.64 | |
13 | Hintukainen Annaliina | 2002 | AUi | 02A749 | 50 m | 36.94 | 36.94 | |
14 | Juuri Ilona | 2002 | ÅSK | 02A423 | 50 m | 37.22 | 37.22 | |
15 | Laverman My | 2004 | ÅSK | 04A557 | 50 m | 38.20 | 38.20 | |
16 | Ilcheva Snezhana | 2003 | SomE | 03A472 | 25 m | 37.42 | 38.42 | |
17 | Hirsiniemi Mirelle | 2007 | AUi | 07A001 | 50 m | 38.45 | 38.45 | |
18 | Laine Aino | 2007 | ÅSK | 07A013 | 50 m | 42.37 | 42.37 | |
19 | Peltola Tuuli | 2007 | RaisU | 07A060 | 25 m | 41.59 | 42.59 | |
20 | Kivistö Eerika | 2006 | STR | 06A228 | 25 m | 41.80 | 42.80 | |
21 | Vartiainen Iida | 2006 | AUi | 06A559 | 25 m | 44.78 | 45.78 | |
22 | Rantanen Kerttu | 2007 | ÅSK | 07A146 | 25 m | 45.33 | 46.33 | |
23 | Laitinen Jasmiina | 2008 | AUi | 08A100 | 50 m | 48.29 | 48.29 | |
24 | Valdolin Ella | 2007 | ÅSK | 07A285 | 50 m | 49.00 | 49.00 | |
25 | Hyvärinen Nella | 2004 | AUi | 04B245 | 50 m | 49.82 | 49.82 | |
26 | Kumlander Minea | 2007 | ÅSK | 07A507 | 50 m | 49.93 | 49.93 | |
27 | Metsola Fia | 2007 | ÅSF | 07A399 | 25 m | 49.29 | 50.29 | |
28 | Järvinen Miisa | 2007 | AUi | 07A468 | 50 m | 50.92 | 50.92 | |
29 | Imppola Eedi | 2008 | NU | 08A165 | 25 m | 50.26 | 51.26 | |
30 | Ågren Joanna | 2007 | VeUS | 07A312 | 50 m | 51.82 | 51.82 | |
31 | Suomalainen Aino | 2007 | AUi | 07A281 | 50 m | 52.09 | 52.09 | |
32 | Koivisto Kiia | 2007 | LUS | 07A314 | 25 m | 51.20 | 52.20 | |
33 | Junnila Justiina | 2007 | AUi | 07A471 | 50 m | 52.64 | 52.64 | |
34 | Imponen Nella | 2007 | AUi | 07A517 | 50 m | 52.66 | 52.66 | |
35 | Saarimäki Vilma | 2007 | RaisU | 07A277 | 25 m | 52.04 | 53.04 | |
36 | Ruusumo Agnes | 2007 | ÅSK | 07A278 | 50 m | 53.05 | 53.05 | |
37 | Järvi Sofia | 2007 | RaisU | 07A178 | 25 m | 52.90 | 53.90 | |
38 | Leo Naomi | 2007 | ÅSK | 07A306 | 50 m | 54.79 | 54.79 | |
39 | Ailanen Inka | 2007 | STR | 07A091 | 50 m | 54.89 | 54.89 | |
40 | Tähkänen Emilia | 2007 | Ui-Va | 07A206 | 25 m | 54.58 | 55.58 | |
41 | Mattila Tiia | 2008 | Ui-Va | 08A105 | 50 m | 57.73 | 57.73 | |
42 | Maude Sofia | 2008 | ÅSK | 08A146 | 50 m | 58.37 | 58.37 | |
43 | Viitala Aino | 2006 | AUi | 06A557 | 50 m | 1:01.26 | 1:01.26 | |
44 | Elonen Viivi | 2008 | STR | 08A257 | 50 m | 1:01.54 | 1:01.54 | |
45 | Pakomäki Saara | 2008 | ÅSK | 08A225 | 50 m | 1:01.72 | 1:01.72 | |
46 | Vuori Amanda | 2007 | ÅSK | 07A289 | 50 m | |||
47 | Oinas Odelia | 2003 | ÅSK | 03B095 | 25 m | |||
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 | Tulostuspäivämäärä | 25 toukokuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 09:13 |
Laji 26, 50m Selkäuinti Miehet |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Herpola Oskari | 2001 | ÅSK | 01A315 | 50 m | 30.24 | 30.24 | |
2 | Nevalainen Jere | 2001 | AUi | 01A976 | 50 m | 31.24 | 31.24 | |
3 | Mattola Hugo | 2001 | HK | 01A074 | 50 m | 31.51 | 31.51 | |
4 | Kyynäräinen Henri | 1994 | AUi | 94A805 | 50 m | 32.45 | 32.45 | |
5 | Voiko Oskar | 2002 | ÅSK | 02A964 | 50 m | 32.57 | 32.57 | |
6 | Juntunen Elias | 2002 | KemPy | 02A075 | 50 m | 34.52 | 34.52 | |
7 | Arkkila Mika | 2000 | ÅSK | 00B015 | 25 m | 33.71 | 34.71 | |
8 | Byskov Jon | 2000 | NU | 00B203 | 25 m | 35.44 | 36.44 | |
9 | Cederqvist Oskari | 2004 | NU | 04A822 | 25 m | 36.31 | 37.31 | |
10 | Kandolin Felix | 2007 | AUi | 07A090 | 50 m | 41.56 | 41.56 | |
11 | Aho Lauri | 2006 | RaisU | 06A014 | 50 m | 41.80 | 41.80 | |
12 | Davie Joonatan | 2006 | AUi | 06A283 | 50 m | 42.55 | 42.55 | |
13 | Nurminen Aapo | 2006 | RaisU | 06A431 | 25 m | 42.97 | 43.97 | |
14 | Salminen Veeti | 2006 | SomE | 06A012 | 25 m | 43.13 | 44.13 | |
15 | Miromaa Jimi | 1996 | ÅSK | 96B231 | 25 m | 43.84 | 44.84 | |
16 | Holmberg Santeri | 2006 | ÅSK | 06A484 | 25 m | 43.86 | 44.86 | |
17 | Imppola Aaro | 2006 | NU | 06A298 | 25 m | 43.92 | 44.92 | |
18 | Salminen Samuel | 2003 | ÅSK | 03A786 | 25 m | 44.13 | 45.13 | |
19 | Lipponen Joel | 2004 | NU | 04B103 | 25 m | 44.14 | 45.14 | |
20 | Kotilainen Matias | 2006 | AUi | 06A524 | 50 m | 45.63 | 45.63 | |
21 | Linde Julius | 2007 | ÅSK | 07A322 | 50 m | 47.02 | 47.02 | |
22 | Lummaa Eelis | 2007 | ÅSK | 07A384 | 50 m | 47.03 | 47.03 | |
23 | Manner Romeo | 2008 | AUi | 08A104 | 50 m | 47.59 | 47.59 | |
24 | Tsvetkov Vladimir | 2006 | NU | 06A595 | 50 m | 47.75 | 47.75 | |
25 | Suojasto Ville | 2006 | RaisU | 06A272 | 25 m | 47.07 | 48.07 | |
26 | Jussinoja Eino | 2006 | STR | 06A481 | 50 m | 49.24 | 49.24 | |
27 | Seppä Matias | 2006 | ÅSK | 06A462 | 50 m | 49.52 | 49.52 | |
28 | Maranzani Romeo | 2006 | AUi | 06A592 | 50 m | 49.97 | 49.97 | |
29 | Tikka Ossi | 2007 | AUi | 07A328 | 50 m | 50.20 | 50.20 | |
30 | Yli-Salomäki Alex | 2006 | AUi | 06A458 | 50 m | 50.83 | 50.83 | |
31 | Sandblom Frans | 2006 | ÅSK | 06A101 | 50 m | 50.89 | 50.89 | |
32 | Rooke Samuel | 2004 | NU | 04B159 | 25 m | 50.11 | 51.11 | |
33 | Kanninen Peter | 2006 | AUi | 06A587 | 25 m | 50.76 | 51.76 | |
34 | Saarinen Kaapo | 2007 | VeUS | 07A347 | 25 m | 51.30 | 52.30 | |
35 | Korin Linus | 2006 | ÅSK | 06A619 | 50 m | 52.77 | 52.77 | |
36 | Sulonen Joel | 2007 | ÅSK | 07A203 | 50 m | 52.84 | 52.84 | |
37 | Salo Elias | 2007 | VeUS | 07A366 | 50 m | 53.08 | 53.08 | |
38 | Yli-Salomäki Max | 2006 | AUi | 06A459 | 50 m | 54.11 | 54.11 | |
39 | Linderborg Ilari | 2006 | ÅSK | 06A532 | 50 m | 56.40 | 56.40 | |
40 | Rautava Paavo | 2004 | AUi | 04B222 | 50 m | 56.46 | 56.46 | |
41 | Kankare Alvar | 2007 | AUi | 07A252 | 50 m | 58.65 | 58.65 | |
42 | Mamandi Kevin | 2007 | ÅSK | 07A428 | 50 m | 59.33 | 59.33 | |
43 | Lehtinen Niilo | 2009 | AUi | 09A085 | 50 m | 59.84 | 59.84 | |
44 | Erkkilä Juho | 2004 | VeUS | 04B213 | 50 m | 59.92 | 59.92 | |
45 | Nurmi Aleksi | 2006 | AUi | 06A541 | 50 m | 1:01.69 | 1:01.69 | |
46 | Vira Kasper | 2006 | AUi | 06A821 | 25 m | |||
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 | Tulostuspäivämäärä | 25 toukokuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 09:13 |
Laji 27, 100m Rintauinti Naiset |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Reini Iida | 2000 | ÅSK | 00A567 | 25 m | 1:08.94 | 1:11.94 | |
2 | Kortetjärvi Hilla | 1996 | ÅSK | 96A676 | 50 m | 1:16.80 | 1:16.80 | |
3 | Uusküla Emma | 2002 | AUi | 02A310 | 50 m | 1:18.91 | 1:18.91 | |
4 | Haipus Henna | 2001 | KemPy | 01A060 | 25 m | 1:19.43 | 1:22.43 | |
5 | Nikkanen Milla | 2002 | NU | 02A124 | 25 m | 1:20.60 | 1:23.60 | |
6 | Niemi Katariina | 2002 | ÅSK | 02A179 | 50 m | 1:23.80 | 1:23.80 | |
7 | Vähämaa Saana | 2002 | RaUS | 02A743 | 50 m | 1:25.10 | 1:25.10 | |
8 | Yritys Saana | 2003 | NU | 03A035 | 25 m | 1:23.58 | 1:26.58 | |
9 | Tuominen Senni | 2003 | VeUS | 03B134 | 25 m | 1:23.97 | 1:26.97 | |
10 | Alanko Ella | 2003 | AUi | 03A643 | 50 m | 1:27.01 | 1:27.01 | |
11 | Laitinen Matilda | 2004 | AUi | 04A243 | 50 m | 1:29.78 | 1:29.78 | |
12 | Kujanpää Jessica | 2002 | AUi | 02A480 | 25 m | 1:27.13 | 1:30.13 | |
13 | Ailanen Alisa | 2004 | STR | 04A129 | 25 m | 1:27.41 | 1:30.41 | |
14 | Kulpakko Lilli | 2005 | AUi | 05A070 | 25 m | 1:27.44 | 1:30.44 | |
15 | Laaksonen Inari | 2002 | STR | 02A606 | 25 m | 1:27.69 | 1:30.69 | |
16 | Korhonen Anni | 2003 | RaisU | 03A471 | 25 m | 1:28.28 | 1:31.28 | |
17 | Kuusivaara Oona | 2002 | ÅSK | 02A427 | 25 m | 1:28.48 | 1:31.48 | |
18 | Uusitorppa Olivia | 2004 | STR | 04A150 | 50 m | 1:32.47 | 1:32.47 | |
19 | Luoma Lumi | 2005 | NU | 05A133 | 25 m | 1:29.82 | 1:32.82 | |
20 | Penttilä Viola | 2004 | STR | 04A578 | 25 m | 1:30.15 | 1:33.15 | |
21 | Karttunen Milla | 2005 | RaisU | 05A220 | 50 m | 1:34.04 | 1:34.04 | |
22 | Ilcheva Snezhana | 2003 | SomE | 03A472 | 50 m | 1:34.98 | 1:34.98 | |
23 | Liven Elisa | 2004 | RaisU | 04A466 | 50 m | 1:35.10 | 1:35.10 | |
24 | Nurmela Viivi | 2004 | SeUi | 04A033 | 25 m | 1:32.11 | 1:35.11 | |
25 | Haarala Ulla | 2004 | UiKaa | 04A086 | 25 m | 1:32.79 | 1:35.79 | |
26 | Salminen Venla | 2004 | UiKaa | 04A179 | 25 m | 1:34.15 | 1:37.15 | |
27 | Tiljander Erja | 2000 | NU | 00B194 | 25 m | 1:34.16 | 1:37.16 | |
28 | Rauhanen Nelli | 2005 | RaisU | 05A585 | 25 m | 1:36.02 | 1:39.02 | |
29 | Oinas Olivia | 2003 | ÅSK | 03B093 | 50 m | 1:40.88 | 1:40.88 | |
30 | Maude Ronja | 2005 | ÅSK | 05A886 | 50 m | 1:40.97 | 1:40.97 | |
31 | Nieminen Janica | 2005 | NU | 05A403 | 25 m | 1:39.26 | 1:42.26 | |
32 | Peltola Mette | 2005 | RaisU | 05A136 | 50 m | 1:43.82 | 1:43.82 | |
33 | Mäkilä Sini | 2006 | RaisU | 06A201 | 25 m | 1:41.24 | 1:44.24 | |
34 | Lahti Roosa | 2004 | ÅSK | 04A548 | 50 m | 1:44.28 | 1:44.28 | |
35 | Kinnunen Laura | 2002 | AUi | 02B267 | 25 m | 1:42.49 | 1:45.49 | |
36 | Korvonen Kaisla | 2006 | ÅSK | 06A473 | 25 m | 1:43.56 | 1:46.56 | |
37 | Pakkanen Emilia | 2006 | ÅSK | 06A115 | 25 m | 1:43.84 | 1:46.84 | |
38 | Gonzalez Catón Erin | 2005 | AUi | 05A579 | 50 m | 1:47.90 | 1:47.90 | |
39 | Turpeinen Wilma | 2006 | ÅSK | 06A089 | 25 m | 1:44.92 | 1:47.92 | |
40 | Lam Ni | 2002 | AUi | 02B280 | 25 m | 1:44.94 | 1:47.94 | |
41 | Kurki Aino | 2005 | ÅSK | 05A264 | 25 m | 1:46.35 | 1:49.35 | |
42 | Koistinen Amanda | 2005 | AUi | 05A535 | 50 m | 1:50.01 | 1:50.01 | |
43 | Österman Pilvi | 2005 | ÅSK | 05A026 | 50 m | 1:50.72 | 1:50.72 | |
44 | Lenkkeri Elli | 2006 | NU | 06A782 | 50 m | 1:51.25 | 1:51.25 | |
45 | Gustafsson Maija | 2004 | RaisU | 04A733 | 25 m | 1:49.84 | 1:52.84 | |
46 | Vilska Ronja | 2006 | AUi | 06A239 | 25 m | 1:50.18 | 1:53.18 | |
47 | Haapanen Emma | 2006 | AUi | 06A249 | 50 m | 1:53.20 | 1:53.20 | |
48 | Toivonen Elina | 2006 | AUi | 06A602 | 50 m | 1:53.47 | 1:53.47 | |
49 | Ponnikas Hanna | 2004 | NU | 04B112 | 25 m | 1:50.48 | 1:53.48 | |
50 | Siipola Sara | 2006 | RaisU | 06A613 | 25 m | 1:51.15 | 1:54.15 | |
51 | Laiho Viivi | 2005 | AUi | 05B007 | 50 m | 1:54.17 | 1:54.17 | |
52 | Tarkiainen Sonja | 2004 | NU | 04B117 | 25 m | 1:51.83 | 1:54.83 | |
53 | Ezzat Rahma | 2007 | AUi | 07A315 | 50 m | 1:58.16 | 1:58.16 | |
54 | Heikiö Mathilda | 2006 | ÅSK | 06A212 | 50 m | 1:59.14 | 1:59.14 | |
55 | Wallenius Wilma | 2005 | NU | 05A795 | 25 m | 1:57.12 | 2:00.12 | |
56 | Pirttijärvi Emilia | 2000 | AUi | 00B303 | 25 m | 2:00.89 | 2:03.89 | |
57 | Laaksonen Kerttu | 2006 | ÅSK | 06A271 | 25 m | 2:01.41 | 2:04.41 | |
58 | Rakhimova Sabina | 2005 | RaisU | 05A752 | 25 m | 2:01.75 | 2:04.75 | |
59 | Grönholm Maija | 2006 | AUi | 06A743 | 50 m | 2:12.85 | 2:12.85 | |
60 | Koskinen Elsa | 2006 | ÅSK | 06A390 | 50 m | 2:25.68 | 2:25.68 | |
61 | Huovinen Julia | 2005 | AUi | 05B001 | 50 m | 2:27.17 | 2:27.17 | |
62 | Julin Alexandra | 2005 | ÅSK | 05B059 | 50 m | 2:35.38 | 2:35.38 | |
63 | Piirainen Maria | 2002 | RaisU | 02A826 | 25 m | |||
64 | Törmänen Anni | 2005 | RaUS | 05B035 | 25 m | |||
65 | Tamminen Nea | 2004 | AUi | 04A994 | 25 m | |||
66 | Lilja Laura | 2004 | AUi | 04B140 | 25 m | |||
67 | Ketola Noora | 2003 | AUi | 03B235 | 25 m | |||
68 | Kaattari Aino | 2006 | ÅSK | 06A722 | 25 m | |||
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 | Tulostuspäivämäärä | 25 toukokuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 09:13 |
Laji 28, 100m Rintauinti Miehet |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Elomaa Lauri | 2000 | ÅSK | 00A761 | 50 m | 1:09.04 | 1:09.04 | |
2 | Mäkelä Noa | 2001 | KemPy | 01A112 | 50 m | 1:13.07 | 1:13.07 | |
3 | Ovaskainen Oskari | 2000 | PUS | 00A998 | 50 m | 1:15.44 | 1:15.44 | |
4 | Juven Janne | 2001 | ÅSK | 01A319 | 50 m | 1:20.25 | 1:20.25 | |
5 | Seger Aleksi | 2001 | Octopus | 01A401 | 50 m | 1:20.73 | 1:20.73 | |
6 | Toppinen Tuomas | 2005 | AUi | 05A167 | 50 m | 1:26.05 | 1:26.05 | |
7 | Pastucha Seweryn | 2004 | RaisU | 04A100 | 25 m | 1:25.58 | 1:28.58 | |
8 | Viitala Niko | 2003 | AUi | 03A518 | 25 m | 1:25.86 | 1:28.86 | |
9 | Koskinen Roni | 2003 | AUi | 03A450 | 25 m | 1:27.60 | 1:30.60 | |
10 | Nurmela Miro | 2002 | SeUi | 02A019 | 25 m | 1:27.92 | 1:30.92 | |
11 | Ezzat Ajjuub | 2005 | AUi | 05A108 | 25 m | 1:29.70 | 1:32.70 | |
12 | Oinas Oliver | 2001 | ÅSK | 01B344 | 50 m | 1:33.73 | 1:33.73 | |
13 | Hirsiniemi Mikael | 2004 | AUi | 04A196 | 50 m | 1:34.10 | 1:34.10 | |
14 | Heinola Mio | 2005 | NumKis | 05A011 | 50 m | 1:37.16 | 1:37.16 | |
15 | Salminen Samuel | 2003 | ÅSK | 03A786 | 50 m | 1:37.19 | 1:37.19 | |
16 | Pavlov Daniel | 2003 | AUi | 03A707 | 25 m | 1:35.03 | 1:38.03 | |
17 | Ahinko Santeri | 2004 | VeUS | 04B029 | 25 m | 1:35.70 | 1:38.70 | |
18 | Cederqvist Oskari | 2004 | NU | 04A822 | 25 m | 1:35.97 | 1:38.97 | |
19 | Nordquist Niklas | 2005 | RaisU | 05A068 | 50 m | 1:41.65 | 1:41.65 | |
20 | Byskov Jan | 2004 | NU | 04A474 | 50 m | 1:41.93 | 1:41.93 | |
21 | Rauhala Rasmus | 2004 | UiKaa | 04A120 | 25 m | 1:40.66 | 1:43.66 | |
22 | Palmu Einari | 2004 | AUi | 04A395 | 50 m | 1:44.16 | 1:44.16 | |
23 | Leppähaara Axel | 2004 | AUi | 04A425 | 50 m | 1:46.39 | 1:46.39 | |
24 | Seger Samuli | 2005 | Octopus | 05A605 | 50 m | 1:46.98 | 1:46.98 | |
25 | Lipponen Joel | 2004 | NU | 04B103 | 25 m | 1:44.93 | 1:47.93 | |
26 | Arnell Eemeli | 2005 | ÅSK | 05A327 | 50 m | 1:52.34 | 1:52.34 | |
27 | Mukkulainen Alex | 2006 | AUi | 06A534 | 50 m | 1:53.20 | 1:53.20 | |
28 | Allén Max | 2005 | ÅSK | 05A484 | 25 m | 1:50.57 | 1:53.57 | |
29 | Koivisto Marius | 2006 | Ui-Va | 06A232 | 25 m | 1:55.52 | 1:58.52 | |
30 | Roine Frans | 2005 | ÅSK | 05A694 | 50 m | 2:07.14 | 2:07.14 | |
31 | Manzone Casper | 2005 | ÅSK | 05A939 | 50 m | 2:08.95 | 2:08.95 | |
32 | Kainonen Kasper | 2005 | ÅSK | 05A680 | 50 m | 2:16.47 | 2:16.47 | |
33 | Manzone Nicolo | 2005 | ÅSK | 05A940 | 50 m | 2:35.18 | 2:35.18 | |
34 | Varonen Jeremia | 2004 | UiKaa | 04A513 | 25 m | |||
35 | Erkkilä Olli | 2003 | AUi | 03A857 | 25 m | |||
36 | Jokinen Oliver | 2005 | AUi | 05B022 | 25 m | |||
37 | Laaksonen John | 2003 | AUi | 03B120 | 25 m | |||
38 | Laaksonen Luka | 2005 | ÅSK | 05A517 | 25 m | |||
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 | Tulostuspäivämäärä | 25 toukokuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 09:13 |
Laji 29, 200m Sekauinti Naiset |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Kortetjärvi Hilla | 1996 | ÅSK | 96A676 | 25 m | 2:15.28 | 2:20.28 | |
2 | Ollikainen Janina | 2000 | PUS | 00A030 | 50 m | 2:29.83 | 2:29.83 | |
3 | Koivisto Julia | 2002 | AUi | 02A092 | 25 m | 2:30.25 | 2:35.25 | |
4 | Lukkari Minja | 2003 | OU | 03A364 | 50 m | 2:35.70 | 2:35.70 | |
5 | Suomäki Vuokko | 2001 | AUi | 01A939 | 50 m | 2:37.08 | 2:37.08 | |
6 | Rantanen Jenni | 2001 | HTU | 01A324 | 50 m | 2:39.80 | 2:39.80 | |
7 | Rosnell Jasmin | 2000 | AUi | 00A594 | 25 m | 2:36.75 | 2:41.75 | |
8 | Degenhardt Daniela | 2003 | AUi | 03A442 | 25 m | 2:41.97 | 2:46.97 | |
9 | Koski Olivia | 2002 | AUi | 02A391 | 25 m | 2:42.34 | 2:47.34 | |
10 | Salmimies Sonja | 2004 | NU | 04A209 | 50 m | 2:47.59 | 2:47.59 | |
11 | Koskelo Aino | 2005 | NU | 05A053 | 50 m | 2:52.33 | 2:52.33 | |
12 | Kandolin Greta | 2003 | AUi | 03A616 | 25 m | 2:57.06 | 3:02.06 | |
13 | Lietzén Daniela | 2006 | AUi | 06A241 | 50 m | 3:03.76 | 3:03.76 | |
14 | Haarala Martta | 2001 | UiKaa | 01A882 | 25 m | 3:01.77 | 3:06.77 | |
15 | Vira Elsa | 2006 | AUi | 06A033 | 50 m | 3:10.42 | 3:10.42 | |
16 | Kallio Katriina | 2006 | RaisU | 06A022 | 25 m | 3:06.44 | 3:11.44 | |
17 | Jouppi Sanni | 2004 | STR | 04A608 | 50 m | 3:12.38 | 3:12.38 | |
18 | Nieminen Emma | 2005 | ÅSK | 05A269 | 25 m | 3:10.09 | 3:15.09 | |
19 | Haarala Aino | 2001 | UiKaa | 01A877 | 25 m | 3:11.45 | 3:16.45 | |
20 | Peltola Tuuli | 2007 | RaisU | 07A060 | 25 m | 3:20.32 | 3:25.32 | |
21 | Alho Mea | 2006 | ÅSK | 06A256 | 50 m | 3:27.90 | 3:27.90 | |
22 | Turpeinen Wilma | 2006 | ÅSK | 06A089 | 50 m | 3:29.62 | 3:29.62 | |
23 | Vartiainen Iida | 2006 | AUi | 06A559 | 50 m | 3:29.87 | 3:29.87 | |
24 | Koistinen Amanda | 2005 | AUi | 05A535 | 50 m | 3:30.72 | 3:30.72 | |
25 | Heinonen Rita | 2006 | RaisU | 06A034 | 25 m | 3:26.50 | 3:31.50 | |
26 | Kivistö Eerika | 2006 | STR | 06A228 | 25 m | 3:26.93 | 3:31.93 | |
27 | Sauhula Mirella | 2006 | AUi | 06A551 | 50 m | 3:35.86 | 3:35.86 | |
28 | Haapanen Emma | 2006 | AUi | 06A249 | 50 m | 3:36.63 | 3:36.63 | |
29 | Müürsepp Mia Karolina | 2006 | AUi | 06A436 | 50 m | 3:36.92 | 3:36.92 | |
30 | Rantanen Kerttu | 2007 | ÅSK | 07A146 | 50 m | 3:40.62 | 3:40.62 | |
31 | Saine Tilda | 2006 | ÅSK | 06A291 | 50 m | 3:46.93 | 3:46.93 | |
32 | Simola Moona | 2007 | VeUS | 07A350 | 50 m | 3:57.83 | 3:57.83 | |
33 | Maude Ronja | 2005 | ÅSK | 05A886 | 25 m | |||
34 | Laitinen Jasmiina | 2008 | AUi | 08A100 | 25 m | |||
35 | Järvinen Miisa | 2007 | AUi | 07A468 | 25 m | |||
36 | Korvonen Kaisla | 2006 | ÅSK | 06A473 | 25 m | |||
37 | Junnila Justiina | 2007 | AUi | 07A471 | 25 m | |||
38 | Imponen Nella | 2007 | AUi | 07A517 | 25 m | |||
39 | Salonen Iida | 2005 | HäUS | 05A155 | 50 m | |||
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 | Tulostuspäivämäärä | 25 toukokuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 09:13 |
Laji 30, 200m Sekauinti Miehet |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Martikainen Emil | 1997 | RaUS | 97A535 | 25 m | 2:09.02 | 2:14.02 | |
2 | Ezzat Ibrahim | 2002 | AUi | 02A249 | 50 m | 2:19.35 | 2:19.35 | |
3 | Kinnunen Lauri | 2003 | ÅSK | 25 m | 2:19.51 | 2:24.51 | ||
4 | Arvo Oskari | 2002 | AUi | 02A525 | 50 m | 2:28.21 | 2:28.21 | |
5 | Kankare Eemil | 2003 | AUi | 03A474 | 25 m | 2:32.19 | 2:37.19 | |
6 | Leppänen Juuso | 2004 | AUi | 04A791 | 50 m | 2:42.17 | 2:42.17 | |
7 | Pihlava Jaakko | 2004 | AUi | 04A845 | 50 m | 2:46.71 | 2:46.71 | |
8 | Pastucha Seweryn | 2004 | RaisU | 04A100 | 25 m | 2:44.46 | 2:49.46 | |
9 | Gustafsson Matias | 2002 | RaisU | 02B009 | 25 m | 2:45.38 | 2:50.38 | |
10 | Verronen Vilho | 2004 | STR | 04A175 | 50 m | 3:00.06 | 3:00.06 | |
11 | Palmu Einari | 2004 | AUi | 04A395 | 50 m | 3:04.26 | 3:04.26 | |
12 | Nurminen Otto | 2004 | RaisU | 04A804 | 50 m | 3:07.87 | 3:07.87 | |
13 | Rekola Rasmus | 2004 | ÅSK | 04A638 | 50 m | 3:07.97 | 3:07.97 | |
14 | Pakomäki Lauri-pekka | 2006 | ÅSK | 06A235 | 50 m | 3:09.00 | 3:09.00 | |
15 | Cavrag Matias | 2005 | RaisU | 05A828 | 25 m | 3:06.20 | 3:11.20 | |
16 | Oikarainen Jasper | 2005 | RaisU | 05A276 | 25 m | 3:10.33 | 3:15.33 | |
17 | Laaksonen Luka | 2005 | ÅSK | 05A517 | 50 m | 3:15.91 | 3:15.91 | |
18 | Jalonen Kasperi | 2005 | RaisU | 05A110 | 25 m | 3:12.74 | 3:17.74 | |
19 | Mamandi Sharo | 2002 | AUi | 02B262 | 50 m | 3:18.78 | 3:18.78 | |
20 | Amosov Maksim | 2005 | AUi | 05A932 | 50 m | 3:18.94 | 3:18.94 | |
21 | Barck Ossi | 2005 | UiKaa | 05A116 | 50 m | 3:21.01 | 3:21.01 | |
22 | Leo Casper | 2004 | ÅSK | 04A635 | 50 m | 3:24.45 | 3:24.45 | |
23 | Heikkinen Kasperi | 2005 | RaisU | 05A084 | 25 m | 3:28.97 | 3:33.97 | |
24 | Linderborg Aarni | 2005 | ÅSK | 05A268 | 25 m | 3:37.28 | 3:42.28 | |
25 | Holmberg Santeri | 2006 | ÅSK | 06A484 | 50 m | 3:47.21 | 3:47.21 | |
26 | Davie Joonatan | 2006 | AUi | 06A283 | 50 m | 3:49.18 | 3:49.18 | |
27 | Kovalchuk Ivan | 2005 | AUi | 05A878 | 50 m | 3:52.67 | 3:52.67 | |
28 | Saarinen Leevi | 2006 | Ui-Va | 06A231 | 50 m | 4:01.66 | 4:01.66 | |
29 | Kotilainen Matias | 2006 | AUi | 06A524 | 25 m | |||
30 | Seppä Matias | 2006 | ÅSK | 06A462 | 25 m | |||
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 | Tulostuspäivämäärä | 25 toukokuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 09:13 |
Laji 31, 50m Rintauinti Naiset |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Heinola Nea-Amanda | 2000 | NumKis | 00A310 | 50 m | 34.56 | 34.56 | |
2 | Pönni Jade | 1997 | NumKis | 97A523 | 50 m | 34.95 | 34.95 | |
3 | Kortetjärvi Hilla | 1996 | ÅSK | 96A676 | 25 m | 33.54 | 35.04 | |
4 | Vira Anna | 2002 | AUi | 02A074 | 50 m | 36.37 | 36.37 | |
5 | Haipus Henna | 2001 | KemPy | 01A060 | 50 m | 37.52 | 37.52 | |
6 | Aho Lotta | 2000 | AUi | 00B236 | 25 m | 36.75 | 38.25 | |
7 | Rosnell Jasmin | 2000 | AUi | 00A594 | 50 m | 38.31 | 38.31 | |
8 | Niemi Katariina | 2002 | ÅSK | 02A179 | 50 m | 38.35 | 38.35 | |
9 | Alanko Ella | 2003 | AUi | 03A643 | 50 m | 39.51 | 39.51 | |
10 | Yritys Saana | 2003 | NU | 03A035 | 25 m | 38.03 | 39.53 | |
11 | Ilcheva Snezhana | 2003 | SomE | 03A472 | 25 m | 41.67 | 43.17 | |
12 | Haarala Martta | 2001 | UiKaa | 01A882 | 25 m | 41.82 | 43.32 | |
13 | Korhonen Anni | 2003 | RaisU | 03A471 | 25 m | 42.33 | 43.83 | |
14 | Haarala Ulla | 2004 | UiKaa | 04A086 | 50 m | 44.57 | 44.57 | |
15 | Kolari Peppi | 2003 | AUi | 03A985 | 50 m | 49.36 | 49.36 | |
16 | Ezzat Rahma | 2007 | AUi | 07A315 | 50 m | 52.81 | 52.81 | |
17 | Simola Moona | 2007 | VeUS | 07A350 | 25 m | 51.37 | 52.87 | |
18 | Vilska Ronja | 2006 | AUi | 06A239 | 50 m | 53.24 | 53.24 | |
19 | Tähkänen Emilia | 2007 | Ui-Va | 07A206 | 50 m | 53.73 | 53.73 | |
20 | Koski Linnea | 2007 | AUi | 07A075 | 25 m | 52.23 | 53.73 | |
21 | Suomalainen Aino | 2007 | AUi | 07A281 | 25 m | 54.20 | 55.70 | |
22 | Laine Aino | 2007 | ÅSK | 07A013 | 50 m | 55.71 | 55.71 | |
23 | Junnila Justiina | 2007 | AUi | 07A471 | 50 m | 57.60 | 57.60 | |
24 | Järvi Sofia | 2007 | RaisU | 07A178 | 25 m | 56.11 | 57.61 | |
25 | Ågren Joanna | 2007 | VeUS | 07A312 | 50 m | 58.43 | 58.43 | |
26 | Ailanen Inka | 2007 | STR | 07A091 | 25 m | 57.13 | 58.63 | |
27 | Heikkinen Kaisa | 2008 | RaisU | 08A047 | 50 m | 1:00.05 | 1:00.05 | |
28 | Elonen Viivi | 2008 | STR | 08A257 | 50 m | 1:00.40 | 1:00.40 | |
29 | Hyvärinen Nella | 2004 | AUi | 04B245 | 50 m | 1:01.14 | 1:01.14 | |
30 | Valdolin Ella | 2007 | ÅSK | 07A285 | 25 m | 1:00.47 | 1:01.97 | |
31 | Korkiakoski Alexa | 2006 | ÅSK | 06A789 | 50 m | 1:02.34 | 1:02.34 | |
32 | Johanson Karmen | 2006 | VeUS | 06A750 | 25 m | 1:01.51 | 1:03.01 | |
33 | Laitinen Jasmiina | 2008 | AUi | 08A100 | 50 m | 1:03.50 | 1:03.50 | |
34 | Pihlaja Iina | 2008 | RaisU | 08A067 | 25 m | 1:03.49 | 1:04.99 | |
35 | Kumlander Minea | 2007 | ÅSK | 07A507 | 50 m | 1:05.13 | 1:05.13 | |
36 | Imponen Nella | 2007 | AUi | 07A517 | 50 m | 1:05.86 | 1:05.86 | |
37 | Ruusumo Agnes | 2007 | ÅSK | 07A278 | 50 m | 1:06.85 | 1:06.85 | |
38 | Koivisto Kiia | 2007 | LUS | 07A314 | 25 m | 1:05.40 | 1:06.90 | |
39 | Saarimäki Vilma | 2007 | RaisU | 07A277 | 25 m | 1:05.46 | 1:06.96 | |
40 | Viitala Aino | 2006 | AUi | 06A557 | 50 m | 1:09.07 | 1:09.07 | |
41 | Mattila Tiia | 2008 | Ui-Va | 08A105 | 50 m | 1:09.77 | 1:09.77 | |
42 | Leo Naomi | 2007 | ÅSK | 07A306 | 25 m | |||
43 | Maude Sofia | 2008 | ÅSK | 08A146 | 25 m | |||
44 | Pakomäki Saara | 2008 | ÅSK | 08A225 | 25 m | |||
45 | Salmivaara Iina | 2006 | ÅSK | 06A731 | 25 m | |||
46 | Bergström Erika | 1996 | RaisU | 96A630 | 25 m | |||
47 | Järvinen Miisa | 2007 | AUi | 07A468 | 25 m | |||
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 | Tulostuspäivämäärä | 25 toukokuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 09:13 |
Laji 32, 50m Rintauinti Miehet |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Oksa Ossi | 1988 | ÅSK | 88A200 | 50 m | 28.33 | 28.33 | |
2 | Herpola Oskari | 2001 | ÅSK | 01A315 | 50 m | 31.12 | 31.12 | |
3 | Sola Mika | 1991 | ÅSK | 91A143 | 50 m | 32.90 | 32.90 | |
4 | Kyynäräinen Henri | 1994 | AUi | 94A805 | 50 m | 33.11 | 33.11 | |
5 | Arvo Oskari | 2002 | AUi | 02A525 | 50 m | 33.18 | 33.18 | |
6 | Lietzen Jesper | 2002 | AUi | 02A171 | 50 m | 33.41 | 33.41 | |
7 | Ezzat Mohamed | 2001 | AUi | 01A613 | 25 m | 32.12 | 33.62 | |
8 | Laukkanen Juho | 2001 | SiWa | 01A473 | 50 m | 34.14 | 34.14 | |
9 | Jokinen Mikael | 2001 | LUS | 01B302 | 50 m | 35.31 | 35.31 | |
10 | Arkkila Mika | 2000 | ÅSK | 00B015 | 50 m | 35.39 | 35.39 | |
11 | Nevalainen Jere | 2001 | AUi | 01A976 | 25 m | 36.91 | 38.41 | |
12 | Lindroos Otto | 2001 | AUi | 01B175 | 50 m | 40.15 | 40.15 | |
13 | Salminen Samuel | 2003 | ÅSK | 03A786 | 50 m | 43.37 | 43.37 | |
14 | Pakomäki Lauri-pekka | 2006 | ÅSK | 06A235 | 50 m | 45.96 | 45.96 | |
15 | Salminen Veeti | 2006 | SomE | 06A012 | 25 m | 45.64 | 47.14 | |
16 | Aho Lauri | 2006 | RaisU | 06A014 | 25 m | 46.26 | 47.76 | |
17 | Kandolin Felix | 2007 | AUi | 07A090 | 50 m | 49.69 | 49.69 | |
18 | Mukkulainen Alex | 2006 | AUi | 06A534 | 50 m | 49.89 | 49.89 | |
19 | Leppähaara Axel | 2004 | AUi | 04A425 | 50 m | 50.59 | 50.59 | |
20 | Kankare Alvar | 2007 | AUi | 07A252 | 50 m | 52.77 | 52.77 | |
21 | Yli-Salomäki Alex | 2006 | AUi | 06A458 | 50 m | 53.06 | 53.06 | |
22 | Nurminen Aapo | 2006 | RaisU | 06A431 | 25 m | 51.95 | 53.45 | |
23 | Koivisto Marius | 2006 | Ui-Va | 06A232 | 25 m | 52.50 | 54.00 | |
24 | Suojasto Ville | 2006 | RaisU | 06A272 | 25 m | 53.53 | 55.03 | |
25 | Yli-Salomäki Max | 2006 | AUi | 06A459 | 50 m | 55.71 | 55.71 | |
26 | Tikka Ossi | 2007 | AUi | 07A328 | 50 m | 56.80 | 56.80 | |
27 | Rautava Paavo | 2004 | AUi | 04B222 | 50 m | 56.85 | 56.85 | |
28 | Salo Elias | 2007 | VeUS | 07A366 | 50 m | 56.88 | 56.88 | |
29 | Lehtinen Niilo | 2009 | AUi | 09A085 | 50 m | 57.59 | 57.59 | |
30 | Lummaa Eelis | 2007 | ÅSK | 07A384 | 50 m | 57.81 | 57.81 | |
31 | Kanninen Peter | 2006 | AUi | 06A587 | 50 m | 58.46 | 58.46 | |
32 | Jussinoja Eino | 2006 | STR | 06A481 | 25 m | 58.83 | 1:00.33 | |
33 | Linderborg Ilari | 2006 | ÅSK | 06A532 | 25 m | 59.70 | 1:01.20 | |
34 | Manner Romeo | 2008 | AUi | 08A104 | 50 m | 1:01.75 | 1:01.75 | |
35 | Korin Linus | 2006 | ÅSK | 06A619 | 50 m | 1:05.22 | 1:05.22 | |
36 | Maranzani Romeo | 2006 | AUi | 06A592 | 50 m | 1:18.82 | 1:18.82 | |
37 | Nurmi Aleksi | 2006 | AUi | 06A541 | 25 m | |||
38 | Mamandi Kevin | 2007 | ÅSK | 07A428 | 25 m | |||
39 | Reijonen Aaron | 2005 | ÅSK | 05A943 | 25 m | |||
40 | Vira Kasper | 2006 | AUi | 06A821 | 25 m | |||
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 | Tulostuspäivämäärä | 25 toukokuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 09:13 |
Laji 33, 800m Vapaauinti Naiset |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Kortetjärvi Hilla | 1996 | ÅSK | 96A676 | 25 m | 9:03.60 | 9:19.60 | |
2 | Kuusisto Sylvia | 2003 | AUi | 03A137 | 25 m | 9:49.01 | 10:05.01 | |
3 | Rintanen Lydia | 2002 | AUi | 02A539 | 50 m | 10:08.96 | 10:08.96 | |
4 | Öhberg Alida | 2002 | AUi | 02A627 | 25 m | 10:08.52 | 10:24.52 | |
5 | Maliranta Ida | 2004 | RaisU | 04A154 | 25 m | 10:46.76 | 11:02.76 | |
6 | Yritys Maria | 2002 | NU | 02A147 | 50 m | 11:07.17 | 11:07.17 | |
7 | Rintanen Milla | 2004 | AUi | 04A338 | 25 m | |||
8 | Hyttinen Anni | 2004 | AUi | 04A194 | 25 m | |||
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 | Tulostuspäivämäärä | 25 toukokuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 09:13 |
Laji 34, 800m Vapaauinti Miehet |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Hynynen Oskari | 2001 | ÅSK | 01A113 | 25 m | 9:06.91 | 9:22.91 | |
2 | Juntunen Elias | 2002 | KemPy | 02A075 | 25 m | 9:09.46 | 9:25.46 | |
3 | Åström Harald | 2001 | HSS | 01A008 | 25 m | 9:24.20 | 9:40.20 | |
4 | Vähä-Lassila Aleksi | 2001 | RaisU | 01A599 | 25 m | 9:26.03 | 9:42.03 | |
5 | Nurmela Mikael | 2002 | SeUi | 02A017 | 25 m | 9:45.60 | 10:01.60 | |
6 | Konttinen Akira | 2003 | ÅSK | 03A546 | 50 m | 10:42.47 | 10:42.47 | |
7 | Mikkonen Eetu | 2003 | AUi | 03A194 | 25 m | 10:34.19 | 10:50.19 | |
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 | Tulostuspäivämäärä | 25 toukokuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 09:13 |