2018-04-25   04:43:52
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Brøndby Sommer Cup 2017

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Lørdag

8_S
Løb 8, 50m Brystsvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
331  Krog Albert Voldum  2001  VEST  0155AI  25 m  32.21   
110  Agerskov Philip  1998  HILLERØD  9801AJ  25 m  32.27   
307  Davidsen Casper  1999  VEST  9979AA  50 m  32.28   
282  Vestergaard Thomas  1989  U.S.G  8997AB  25 m  33.30   
332  Lantz Sebastian Bidstrup  1999  VEST  9901AH  25 m  33.44   
117  Eriksen Jakob Bjerre  2000  HILLERØD  0077AN  25 m  33.63   
116  Ejdesgaard Sebastian  2001  HILLERØD  0181AO  25 m  34.54   
386  Sundwall Tobias  2001  VÆRLØSE  0159AJ  25 m  35.31   
319  Hemmingsen Mikkel  2002  VEST  0283AK  25 m  35.72   
10  97  Jørgensen Lucas Hagbarth  2002  ROSKILDE  0225AO  25 m  37.06   
11  395  Alexandersen Mathias Riff  2001  BIRKERØD  0131AD  25 m  37.87   
12  111  Andersen Morten Lindblom  2005  HILLERØD  0563AD  25 m  38.40   
13  357  Rohr Karl-Emil  2001  VEST  0185AH  50 m  40.48   
14  91  Gieseler Marc  2003  ROSKILDE  0303AJ  25 m  41.48   
15  308  Davidsen Tobias  2003  VEST  0329AD  50 m  41.64   
16  234  Sandfeld Kristoffer  2003  HOVEDSTAD  0313AE  25 m  42.08   
17  372  Voss Axel Føns  2005  VEST  0517AL  25 m  43.90   
18  346  Nielsen Daniel Bornhøft  2004  VEST  0471AD  25 m  44.21   
19  46  Larsen Malthe Funk  2005  ALLERØD  0577AB  25 m  45.32   
20  96  Jørgense Jonatan Hagbarth  2005  ROSKILDE  0595AE  25 m  45.71   
21  41  Framke Johannes  2006  ALLERØD  0615AE  25 m  46.30   
22  226  Lorentzen Oliver  2002  HOVEDSTAD  0267AS  25 m  46.52   
23  102  Møller-Munkøe Sebastian  2005  ROSKILDE  0541AI  25 m  47.94   
24  95  Isaksen Frederik  2007  ROSKILDE  0759AA  25 m  48.08   
25  334  Ljungdahl Carl Emil  2006  VEST  0625AB  25 m  49.29   
26  49  Løvgreen Theodor Wernberg  2005  ALLERØD  0509AB  25 m  49.78   
27  172  Andersen Magnus Steen  2006  HOVEDSTAD  0679AA  25 m  50.13   
28  175  Berg Felix Holkenfeldt Be  2007  HOVEDSTAD  0727AA  25 m  50.74   
29  93  Hellum Bertil Frøbjerg  2007  ROSKILDE  0783AA  25 m  51.06   
30  171  Folkmann William  2006  HOVEDSTAD  0655AE  25 m  51.15   
31  173  Andersen Gustav Steen  2006  HOVEDSTAD  0689AA  25 m  51.76   
32  92  Granic Valdemar  2006  ROSKILDE  0695AE  25 m  51.98   
33  377  Kiemer Magnus  2005  VÆRLØSE  0505AM  25 m  52.53   
34  247  Wenneberg Bertram  2004  HOVEDSTAD  0481AF  25 m  54.24   
35  104  Nyegaard Jonathan  2007  ROSKILDE  0765AA  25 m  56.75   
36  262  Kristensen Jonathan  2006  FR.SUND  0693AL  25 m  57.57   
37  303  Borg William Scavenius  2006  VEST  0635AK  25 m  57.90   
38  220  Juska Konradas  2007  HOVEDSTAD  0751AC  25 m  59.78   
39  236  Skovø Marius Hornshøj  2003  HOVEDSTAD    25 m  1:00.00   
40  196  Cliff Daniel Emil Lund  2007  HOVEDSTAD  0795AC  25 m  1:00.29   
41  269  Pedersen Harald Vitus  2006  FR.SUND  0679AL  25 m  1:02.19   
42  208  Hansen Julius Holten  2007  HOVEDSTAD  0753AC  25 m  1:04.48   
43  365  Thygesen August  2007  VEST  0709AG  25 m  1:04.79   
44  267  Nielsen Emil Bantz  2007  FR.SUND  0755AB  25 m  1:05.04   
45  320  Hwaiz Jacob  2007  VEST  0723AG  25 m  1:08.17   
46  248  Wiuf Anton  2008  HOVEDSTAD    25 m  1:10.00   
47  181  Alstrøm Villum  2008  HOVEDSTAD    25 m  1:15.00   
48  184  Bayer Anders Valentin  2008  HOVEDSTAD    25 m  1:15.00   
49  185  Bergmann David  2008  HOVEDSTAD    25 m  1:15.00   
50  187  Billing Frederik  2008  HOVEDSTAD    25 m  1:15.00   
51  190  Buur Alexander Gadeberg  2008  HOVEDSTAD    25 m  1:15.00   
52  211  Hedegaard Ludvig  2007  HOVEDSTAD    25 m  1:15.00   
53  228  Madsen Laust  2008  HOVEDSTAD    25 m  1:15.00   
54  243  Usta-Kølle Silas Oktay  2009  HOVEDSTAD    25 m  1:15.00   
55  212  Hertel Carl  2009  HOVEDSTAD    25 m  1:20.00   
56  214  Jensen Konrad Funch  2007  HOVEDSTAD  0721AC  25 m  1:20.00   
57  230  Pedersen Jonathan H.  2008  HOVEDSTAD    25 m  1:20.00   
58  233  Sams Erik  2008  HOVEDSTAD    25 m  1:20.00   
59  231  Pries Louis  2008  HOVEDSTAD    25 m  1:30.00   
60  57  Andersson Albert  2006  BIRKERØD  0689AL  25 m     
61  298  Andreassen Arthur Kvist  2007  VEST  0741AF  25 m     
62  366  Wagner Adam  2007  VEST  0791AB  25 m     
63  380  Laursen Christian Kempel  2008  VÆRLØSE    25 m     
64  381  Laursen Kasper Kempel  2008  VÆRLØSE    25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  09 juni 2017 
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby  Udskriftstidspunkt  17:58 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark
IC Control Media & Sport ny webbutvecklare