2018-01-23   18:52:21
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Brøndby Sommer Cup 2017

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Lørdag

4_S
Løb 4, 50m Rygsvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
332  Lantz Sebastian Bidstrup  1999  VEST  9901AH  25 m  27.41   
113  Clausen Frederik  2001  HILLERØD  0141AN  25 m  30.72   
99  Kofoed William W.  2001  ROSKILDE  0159AH  25 m  31.26   
115  Daugbjerg Christoffer  2001  HILLERØD  0183AC  25 m  31.68   
112  Blidarevic Simon  2002  HILLERØD  0289AB  25 m  31.71   
374  Hammershøj Asbjørn  2000  VÆRLØSE  0077AQ  25 m  32.03   
308  Davidsen Tobias  2003  VEST  0329AD  25 m  32.37   
282  Vestergaard Thomas  1989  U.S.G  8997AB  25 m  32.66   
315  Ganzhorn Andreas Thybo  2001  VEST  0117AE  50 m  33.08   
10  326  Jensen Lucas  2001  VEST  0183AM  25 m  33.37   
11  97  Jørgensen Lucas Hagbarth  2002  ROSKILDE  0225AO  25 m  33.47   
12  319  Hemmingsen Mikkel  2002  VEST  0283AK  25 m  34.55   
13  346  Nielsen Daniel Bornhøft  2004  VEST  0471AD  25 m  35.39   
14  111  Andersen Morten Lindblom  2005  HILLERØD  0563AD  25 m  36.23   
15  323  Jacobsen Martin  2002  VEST  0267AL  50 m  36.30   
16  84  Colmorten Pelle  2004  ROSKILDE  0443AL  25 m  36.96   
17  183  Ayadi Anas El  2003  HOVEDSTAD  0301AI  25 m  37.94   
18  49  Løvgreen Theodor Wernberg  2005  ALLERØD  0509AB  25 m  38.36   
19  354  Rasmussen Esben  2004  VEST  0413AJ  50 m  39.10   
20  334  Ljungdahl Carl Emil  2006  VEST  0625AB  25 m  39.20   
21  98  Jørgensen Malte Hagbarth  2005  ROSKILDE  0515AE  25 m  39.22   
22  226  Lorentzen Oliver  2002  HOVEDSTAD  0267AS  25 m  39.48   
23  377  Kiemer Magnus  2005  VÆRLØSE  0505AM  25 m  39.78   
24  80  Andersen Frode Sejlø  2004  ROSKILDE  0401AK  25 m  39.98   
25  85  Echardt Carl-Emil  2005  ROSKILDE  0541AD  25 m  40.24   
26  400  Jensen Oscar  2003  BIRKERØD  0317AE  25 m  40.29   
27  199  Drauschke Carl-Anton  2003  HOVEDSTAD  0339AE  25 m  40.50   
28  254  Appel Marcus  2003  FR.SUND  0371AQ  25 m  40.52   
29  379  Kristensen Johan Madvig  2004  VÆRLØSE  0445AO  25 m  40.52   
30  345  Møller Theodor  2005  VEST  0533AA  25 m  40.70   
31  301  Bjerrum Thorbjørn  2004  VEST  0495AN  50 m  41.04   
32  273  Sønderby Mads Frost  2004  FR.SUND  0413AK  25 m  41.26   
33  388  Agerskov William Leander  2004  ALLERØD  0411AK  25 m  41.47   
34  173  Andersen Gustav Steen  2006  HOVEDSTAD  0689AA  25 m  41.59   
35  358  Shukri Josef  2006  VEST  0653AD  25 m  42.20   
36  355  Rasmussen Magnus  2006  VEST  0675AD  25 m  42.68   
37  370  Vind Conrad Klyver  2005  VEST  0501AJ  25 m  42.77   
38  93  Hellum Bertil Frøbjerg  2007  ROSKILDE  0783AA  25 m  42.92   
39  369  Vickery Sigurd Chistopher  2005  VEST  0567AE  25 m  43.01   
40  95  Isaksen Frederik  2007  ROSKILDE  0759AA  25 m  43.16   
41  352  Queitsch Ditlev  2006  VEST  0671AB  25 m  43.36   
42  353  Rasmussen Erik  2006  VEST  0695AD  25 m  43.37   
43  268  Nielsen Mads Bantz  2004  FR.SUND  0465AK  25 m  43.75   
44  120  Galsøe Johan  2005  HILLERØD  0537AF  25 m  43.98   
45  83  Christiansen Nicolas  2007  ROSKILDE  0743AA  25 m  44.04   
46  247  Wenneberg Bertram  2004  HOVEDSTAD  0481AF  25 m  44.53   
47  174  Güsmer Aksel Thuesen  2006  HOVEDSTAD  0639AB  25 m  45.11   
48  96  Jørgense Jonatan Hagbarth  2005  ROSKILDE  0595AE  25 m  45.47   
49  102  Møller-Munkøe Sebastian  2005  ROSKILDE  0541AI  25 m  46.04   
50  262  Kristensen Jonathan  2006  FR.SUND  0693AL  25 m  46.16   
51  179  Akrim Elias Valkonen  2006  HOVEDSTAD  0611AC  25 m  48.06   
52  350  Otzen Mauritz  2005  VEST  0515AN  25 m  48.12   
53  366  Wagner Adam  2007  VEST  0791AB  25 m  48.63   
54  92  Granic Valdemar  2006  ROSKILDE  0695AE  25 m  48.88   
55  193  Card Finn Elbo  2005  HOVEDSTAD  0599AB  50 m  48.96   
56  79  Andersen Christoffer Bo  2007  ROSKILDE  0797AC  25 m  50.28   
57  236  Skovø Marius Hornshøj  2003  HOVEDSTAD    25 m  51.59   
58  249  Zeller Asbjørn  2007  HOVEDSTAD  0737AA  25 m  52.58   
59  306  Damsø Peter  2007  VEST  0761AF  25 m  55.23   
60  320  Hwaiz Jacob  2007  VEST  0723AG  25 m  55.55   
61  298  Andreassen Arthur Kvist  2007  VEST  0741AF  25 m  55.61   
62  328  Kelm Matil  2007  VEST  0751AF  25 m  55.77   
63  205  Groule Rasmus  2007  HOVEDSTAD  0705AC  25 m  55.84   
64  246  Wang Ib Fang  2007  HOVEDSTAD  0771AB  25 m  55.88   
65  245  Vidovic Linus Klarskov  2007  HOVEDSTAD  0713AB  25 m  56.76   
66  214  Jensen Konrad Funch  2007  HOVEDSTAD  0721AC  25 m  1:00.00   
67  222  Klarskov Benjamin  2007  HOVEDSTAD  0711AC  25 m  1:00.00   
68  225  Legind Hans Bjørn  2007  HOVEDSTAD  0717AF  25 m  1:00.00   
69  227  Lyukshin Evgeny  2003  HOVEDSTAD    25 m  1:00.00   
70  243  Usta-Kølle Silas Oktay  2009  HOVEDSTAD    25 m  1:00.93   
71  269  Pedersen Harald Vitus  2006  FR.SUND  0679AL  25 m  1:01.21   
72  248  Wiuf Anton  2008  HOVEDSTAD    25 m  1:01.59   
73  303  Borg William Scavenius  2006  VEST  0635AK  25 m  1:01.76   
74  267  Nielsen Emil Bantz  2007  FR.SUND  0755AB  25 m  1:03.54   
75  190  Buur Alexander Gadeberg  2008  HOVEDSTAD    25 m  1:05.00   
76  211  Hedegaard Ludvig  2007  HOVEDSTAD    25 m  1:05.00   
77  228  Madsen Laust  2008  HOVEDSTAD    25 m  1:05.00   
78  185  Bergmann David  2008  HOVEDSTAD    25 m  1:07.04   
79  181  Alstrøm Villum  2008  HOVEDSTAD    25 m  1:10.00   
80  212  Hertel Carl  2009  HOVEDSTAD    25 m  1:10.00   
81  230  Pedersen Jonathan H.  2008  HOVEDSTAD    25 m  1:10.00   
82  365  Thygesen August  2007  VEST  0709AG  25 m  1:11.98   
83  233  Sams Erik  2008  HOVEDSTAD    25 m  1:15.00   
84  187  Billing Frederik  2008  HOVEDSTAD    25 m  1:16.87   
85  231  Pries Louis  2008  HOVEDSTAD    25 m  1:20.00   
86  184  Bayer Anders Valentin  2008  HOVEDSTAD    25 m  1:22.87   
87  341  Munksgaard Max  2007  VEST    25 m     
88  380  Laursen Christian Kempel  2008  VÆRLØSE    25 m     
89  381  Laursen Kasper Kempel  2008  VÆRLØSE    25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  09 juni 2017 
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby  Udskriftstidspunkt  17:58 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark
IC Control Media & Sport ny webbutvecklare