Program för Neptuniaden 2017
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Gren 1, 50m Fjärilsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 642 | Walsh Sofia | 2002 | SPIF SF | AF3402 | 50 m | 29.80 | |
2 | 89 | Tsirona Dimitra | 2002 | JÄRFÄLLA S | AP3602 | 25 m | 30.97 | |
3 | 538 | Karls Sofia | 2002 | SS04 | AH7202 | 25 m | 31.31 | |
4 | 438 | Banestig Ellen | 2002 | TÄBY SIM | BT1802 | 50 m | 31.67 | |
5 | 630 | Saluveer Heidi | 2003 | SPIF SF | AM5303 | 50 m | 32.62 | |
6 | 324 | Segerström Nora | 2002 | SKK | BM0802 | 25 m | 33.62 | |
7 | 332 | Åsbrink Hanna | 2002 | SKK | AX4602 | 25 m | 33.76 | |
8 | 50 | Strömbom Tyra | 2004 | HUDIKSVALL | AM3804 | 25 m | 33.87 | |
9 | 460 | Junehed Josephine | 2002 | TÄBY SIM | AN1202 | 50 m | 33.90 | |
10 | 570 | Bang Maria | 2003 | SPIF SF | BE8803 | 25 m | 33.99 | |
11 | 370 | Nilsson Amanda | 2002 | SÖDERTÖRN | BS9202 | 50 m | 34.09 | |
12 | 211 | Lund Ingrid | 2006 | SK NEPTUN | AG8206 | 25 m | 34.39 | |
13 | 591 | Grill Julia | 2002 | SPIF SF | AL4602 | 50 m | 34.46 | |
14 | 417 | Ringbom Matilda | 2003 | TYRESÖ SS | AX6803 | 50 m | 34.81 | |
15 | 254 | Boråker Saga | 2004 | SANDVIKEN | AN1604 | 25 m | 35.40 | |
16 | 46 | Jonasson Amanda | 2004 | HUDIKSVALL | AM5604 | 25 m | 35.91 | |
17 | 580 | Dimitriou Anna | 2006 | SPIF SF | AN7606 | 25 m | 36.42 | |
18 | 232 | Ramsten Lovisa | 2005 | SK NEPTUN | BK1605 | 25 m | 36.48 | |
19 | 319 | Kärvestedt Sara | 2003 | SKK | AO0403 | 25 m | 36.51 | |
20 | 441 | Bergvall Emelie | 2003 | TÄBY SIM | BC4603 | 25 m | 36.51 | |
21 | 420 | Stråhle Emma | 2002 | TYRESÖ SS | AI4802 | 50 m | 36.53 | |
22 | 95 | Berglund Daniella | 2002 | LIDINGÖ SK | BB8402 | 50 m | 36.56 | |
23 | 659 | Liimatta Jessika | 2004 | TaTU | 50 m | 36.66 | ||
24 | 204 | Lajsic Sofija | 2002 | SK NEPTUN | BO2802 | 50 m | 36.84 | |
25 | 554 | Reiman Alexandra | 2002 | SS04 | BS9602 | 25 m | 36.88 | |
26 | 189 | Svensson Alice | 2002 | SK NEPTUN | BX6602 | 25 m | 37.03 | |
27 | 488 | Sköld Maja | 2002 | TÄBY SIM | AP1602 | 25 m | 37.04 | |
28 | 144 | Cullfors Emilia | 2003 | SK NEPTUN | CA5403 | 25 m | 37.07 | |
29 | 205 | Lardner Klang Isabelle | 2005 | SK NEPTUN | AP7405 | 25 m | 37.20 | |
30 | 98 | Dombos Vilma | 2004 | LIDINGÖ SK | BI5804 | 25 m | 37.92 | |
31 | 108 | Kutsenko Katja | 2004 | LIDINGÖ SK | AT5404 | 25 m | 37.92 | |
32 | 361 | Jönsson Alice | 2003 | SÖDERTÖRN | BN5403 | 50 m | 38.08 | |
33 | 181 | Jomaa Else | 2004 | SK NEPTUN | AK1204 | 25 m | 38.12 | |
34 | 214 | Lövquist Elsa | 2004 | SK NEPTUN | BD6604 | 25 m | 38.21 | |
35 | 107 | Klingberg Lovisa | 2004 | LIDINGÖ SK | BR7604 | 25 m | 38.36 | |
36 | 558 | Svanberg Sigrid | 2004 | SS04 | BT9404 | 25 m | 38.42 | |
37 | 634 | Solehav Linn | 2005 | SPIF SF | AM7605 | 25 m | 38.44 | |
38 | 206 | Lind Emilia | 2006 | SK NEPTUN | AR8806 | 25 m | 38.62 | |
39 | 36 | Karlsson Emelie | 2002 | GUSTAVSBER | BE0402 | 25 m | 38.64 | |
40 | 158 | Eriksson Lilly | 2004 | SK NEPTUN | AS1604 | 25 m | 39.13 | |
41 | 127 | Behrenfeldt Agnes | 2004 | SK NEPTUN | AP9604 | 25 m | 39.43 | |
42 | 660 | Lepola Aino | 2005 | TaTU | 50 m | 39.46 | ||
43 | 132 | Birtner Annie | 2004 | SK NEPTUN | BN6204 | 25 m | 39.54 | |
44 | 149 | Dovhammar Annie | 2003 | SK NEPTUN | BV3403 | 50 m | 39.64 | |
45 | 31 | Eriksson Lisa | 2003 | GUSTAVSBER | AO9403 | 25 m | 39.76 | |
46 | 203 | Lajsic Jelena | 2002 | SK NEPTUN | BO1802 | 50 m | 39.84 | |
47 | 186 | Stenbeck Alice | 2006 | SK NEPTUN | AG1406 | 25 m | 39.97 | |
48 | 97 | Dombos Alice | 2004 | LIDINGÖ SK | BI7804 | 25 m | 40.05 | |
49 | 415 | Parsons Emma | 2002 | TYRESÖ SS | BF8802 | 50 m | 40.12 | |
50 | 198 | Wallberg Maja | 2005 | SK NEPTUN | AP9605 | 25 m | 40.76 | |
51 | 236 | Rehn Maja | 2004 | SK NEPTUN | AP4804 | 25 m | 41.34 | |
52 | 408 | Lindholm Emelie | 2003 | TYRESÖ SS | AL6403 | 50 m | 41.40 | |
53 | 93 | Andersson Amanda | 2003 | LIDINGÖ SK | AS6603 | 50 m | 41.58 | |
54 | 624 | Pettersson Josefin | 2002 | SPIF SF | BX2802 | 50 m | 41.74 | |
55 | 608 | Lindqvist Matilda | 2004 | SPIF SF | BK9204 | 25 m | 41.84 | |
56 | 560 | Wärn Emma | 2004 | SS04 | BT7404 | 25 m | 41.87 | |
57 | 402 | Fürst Hanna | 2004 | TYRESÖ SS | AX0404 | 25 m | 41.89 | |
58 | 227 | Palmquist Frida | 2005 | SK NEPTUN | AP7605 | 25 m | 42.09 | |
59 | 231 | Pettersdotter Wenster Penny | 2004 | SK NEPTUN | BM3404 | 25 m | 42.89 | |
60 | 448 | Forsberg Emilia | 2003 | TÄBY SIM | BN9203 | 25 m | 42.91 | |
61 | 493 | Takolander Nina | 2003 | TÄBY SIM | AX0803 | 25 m | 43.33 | |
62 | 397 | Björkman Sofia | 2002 | TYRESÖ SS | AL8802 | 50 m | 43.35 | |
63 | 406 | Karlsson Bertoli Emilia | 2005 | TYRESÖ SS | AW9405 | 25 m | 43.77 | |
64 | 32 | Eriksson Malva | 2006 | GUSTAVSBER | AA8406 | 25 m | 44.06 | |
65 | 202 | Kuhlin Jessica | 2006 | SK NEPTUN | AQ8606 | 25 m | 44.29 | |
66 | 134 | Blanco Engla | 2006 | SK NEPTUN | AS0206 | 25 m | 44.39 | |
67 | 208 | Litterfeldt Alice | 2003 | SK NEPTUN | AZ3803 | 50 m | 44.71 | |
68 | 239 | Rosenberg Mathilda | 2005 | SK NEPTUN | AP6605 | 25 m | 44.71 | |
69 | 209 | Lofter Sara | 2006 | SK NEPTUN | AS2806 | 25 m | 45.02 | |
70 | 422 | Söderlind Alicia | 2005 | TYRESÖ SS | AQ5805 | 25 m | 45.29 | |
71 | 106 | Klingberg Klara | 2006 | LIDINGÖ SK | AW0206 | 25 m | 45.46 | |
72 | 43 | Tjernqvist Lova | 2003 | GUSTAVSBER | AP4403 | 25 m | 45.55 | |
73 | 552 | Pettersson klara | 2004 | SS04 | BP9204 | 25 m | 45.86 | |
74 | 215 | Lööf Saga | 2005 | SK NEPTUN | BE2205 | 25 m | 46.72 | |
75 | 589 | Gomez Rojas Penelope | 2003 | SPIF SF | BQ2603 | 50 m | 47.56 | |
76 | 596 | Johansson Meja | 2006 | SPIF SF | BF8806 | 50 m | 47.94 | |
77 | 40 | Pettersson Ella | 2002 | GUSTAVSBER | BR8202 | 25 m | 48.22 | |
78 | 576 | Chinbat Khulan | 2004 | SPIF SF | BS1804 | 50 m | 48.37 | |
79 | 175 | Homnér Elin | 2003 | SK NEPTUN | BT4203 | 50 m | 48.45 | |
80 | 515 | Andreasson Linnea | 2003 | SS04 | BQ1603 | 25 m | 48.88 | |
81 | 527 | Emanuelsson Linn | 2004 | SS04 | BO8804 | 25 m | 49.65 | |
82 | 545 | Mitrovic Isidora | 2005 | SS04 | AS2205 | 50 m | 50.02 | |
83 | 595 | James-Killer Lilly | 2006 | SPIF SF | BE8606 | 50 m | 50.13 | |
84 | 109 | Liljeberg Beata | 2003 | LIDINGÖ SK | BV1803 | 25 m | 51.03 | |
85 | 400 | Ebert Westerberg Freya | 2005 | TYRESÖ SS | BB3805 | 50 m | 55.37 | |
86 | 21 | Nordström-Rehnlund Lollobelle | 2005 | BOTK-RÖNN | AZ4205 | 50 m | ||
87 | 121 | Danielsson Emma | 2002 | NACKA HIF | AT4202 | 50 m | ||
88 | 428 | Vicente Amanda | 2003 | TYRESÖ SS | AL5403 | 50 m | ||
89 | 525 | Dicander Tove | 2005 | SS04 | BI0805 | 50 m | ||
90 | 540 | Krans Cecilia | 2005 | SS04 | BL4805 | 50 m | ||
91 | 542 | Lindström Isabelle | 2003 | SS04 | CA7203 | 50 m | ||
92 | 643 | Wattad Sara | 2006 | SPIF SF | AI6206 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 21 maj 2017 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 07:22 |
Gren 2, 50m Fjärilsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 350 | Gutierrez Johan Javier | 2002 | SÖDERTÖRN | AM9502 | 50 m | 27.24 | |
2 | 331 | Wennerholm Carl | 2002 | SKK | AH3902 | 25 m | 27.52 | |
3 | 373 | Nyström Elliot | 2002 | SÖDERTÖRN | AD6902 | 50 m | 28.53 | |
4 | 381 | Sandqvist Jonathan | 2003 | SÖDERTÖRN | AO3703 | 25 m | 28.75 | |
5 | 60 | Fröde Simon | 2003 | JÄRFÄLLA S | AB0303 | 25 m | 28.93 | |
6 | 356 | Jonsson Edvin | 2004 | SÖDERTÖRN | AD1504 | 25 m | 29.84 | |
7 | 248 | Hallenborg Arvid | 2002 | SALTSJÖB | AM1902 | 50 m | 31.27 | |
8 | 661 | Harju Mio | 2002 | TaTU | 50 m | 31.70 | ||
9 | 479 | Rune Isac | 2003 | TÄBY SIM | AM9503 | 50 m | 31.90 | |
10 | 49 | Sandström Gustaf | 2003 | HUDIKSVALL | AP4703 | 25 m | 32.08 | |
11 | 469 | Lörinc Simon | 2003 | TÄBY SIM | AK8503 | 50 m | 32.47 | |
12 | 653 | Niemi Lassi | 2004 | TaTU | 50 m | 33.59 | ||
13 | 654 | Pankratov Pavel | 2004 | TaTU | 50 m | 33.59 | ||
14 | 655 | Kilpeläinen Niilo | 2004 | TaTU | 50 m | 34.09 | ||
15 | 235 | Rasmuson Jakob | 2003 | SK NEPTUN | AP9103 | 50 m | 34.28 | |
16 | 399 | Dahlin Oliver | 2002 | TYRESÖ SS | AV8502 | 50 m | 34.39 | |
17 | 34 | Hallgren Simon | 2002 | GUSTAVSBER | AU7902 | 25 m | 34.59 | |
18 | 648 | Guvenius Pijus | 2003 | ÄLVSJÖ | AO0303 | 25 m | 34.67 | |
19 | 450 | Gabrielsson Liam | 2003 | TÄBY SIM | AK5503 | 50 m | 34.86 | |
20 | 520 | Brouzell Simon | 2003 | SS04 | AX3103 | 25 m | 35.10 | |
21 | 588 | Gnalin Jakob | 2003 | SPIF SF | AR8303 | 50 m | 35.35 | |
22 | 584 | Frisendahl Emil | 2003 | SPIF SF | AV8303 | 50 m | 35.61 | |
23 | 657 | Birkstedt Miro | 2004 | TaTU | 50 m | 36.57 | ||
24 | 167 | Gunnarson Måns | 2006 | SK NEPTUN | AK8506 | 25 m | 36.84 | |
25 | 212 | Lundströmer Hugo | 2003 | SK NEPTUN | AI8903 | 25 m | 37.04 | |
26 | 37 | Nilsson Arvid | 2003 | GUSTAVSBER | AG2703 | 25 m | 37.39 | |
27 | 157 | Eriksson Jonatan | 2006 | SK NEPTUN | AB1106 | 25 m | 37.98 | |
28 | 472 | Nilsson Samuel | 2003 | TÄBY SIM | AR9703 | 25 m | 38.14 | |
29 | 51 | Sölveskog Anton | 2003 | HUDIKSVALL | AX6103 | 25 m | 38.43 | |
30 | 553 | Ponomarjous Artjoms | 2004 | SS04 | AV1904 | 25 m | 38.43 | |
31 | 577 | Dahlberg Larsson Zim | 2003 | SPIF SF | AV1503 | 50 m | 38.60 | |
32 | 541 | Larsson Marcus | 2003 | SS04 | AM0903 | 25 m | 39.08 | |
33 | 407 | Kristersson Campe Nicolai | 2002 | TYRESÖ SS | AF5502 | 25 m | 39.22 | |
34 | 19 | Moreno Mattias | 2002 | BOTK-RÖNN | AX5302 | 25 m | 39.98 | |
35 | 104 | Jelagin Maxim | 2005 | LIDINGÖ SK | AJ9505 | 25 m | 40.08 | |
36 | 173 | Hillerström Vagli Aksel | 2006 | SK NEPTUN | AC8706 | 25 m | 40.11 | |
37 | 656 | Kotti Akseli | 2004 | TaTU | 50 m | 40.62 | ||
38 | 658 | Soloniemi Joona | 2004 | TaTU | 50 m | 40.88 | ||
39 | 29 | Ekström Adrian | 2004 | GUSTAVSBER | AV6104 | 25 m | 42.15 | |
40 | 195 | Thulin Alexander | 2003 | SK NEPTUN | AN7903 | 25 m | 42.85 | |
41 | 249 | Hallenborg Axel | 2004 | SALTSJÖB | AO5504 | 50 m | 43.01 | |
42 | 194 | Thern Tee | 2006 | SK NEPTUN | AC3106 | 25 m | 43.60 | |
43 | 593 | Hjälm Emanuel | 2002 | SPIF SF | AV2702 | 50 m | 43.60 | |
44 | 523 | Carlberg Neo | 2005 | SS04 | AA8505 | 25 m | 44.73 | |
45 | 192 | Theodosiadis Georgios | 2005 | SK NEPTUN | AN6105 | 25 m | 48.40 | |
46 | 241 | Skott Storheden Axel | 2006 | SK NEPTUN | AI3506 | 25 m | 48.78 | |
47 | 410 | Lundvall Love | 2004 | TYRESÖ SS | AK8504 | 25 m | 50.16 | |
48 | 213 | Löfström Ludvig | 2006 | SK NEPTUN | AI4506 | 50 m | ||
49 | 550 | Nömm Malkolm | 2005 | SS04 | AT6905 | 50 m | ||
50 | 629 | Sahlée Otto | 2007 | SPIF SF | AJ2307 | 50 m | ||
51 | 645 | Kim Danil | 2009 | BASILISK | AA0509 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 21 maj 2017 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 07:22 |
Gren 3, 100m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 57 | Edbom Ebba | 2002 | JÄRFÄLLA S | AQ4602 | 25 m | 1:01.20 | |
2 | 438 | Banestig Ellen | 2002 | TÄBY SIM | BT1802 | 50 m | 1:01.34 | |
3 | 273 | Herlin Linn | 2002 | SPÅRVÄGEN | AU6402 | 50 m | 1:02.46 | |
4 | 324 | Segerström Nora | 2002 | SKK | BM0802 | 25 m | 1:02.65 | |
5 | 604 | Kylberg Paola | 2002 | SPIF SF | AV6602 | 50 m | 1:02.66 | |
6 | 642 | Walsh Sofia | 2002 | SPIF SF | AF3402 | 50 m | 1:03.02 | |
7 | 379 | Roloff Emma | 2002 | SÖDERTÖRN | AT6402 | 50 m | 1:03.34 | |
8 | 74 | Lundgren Lilly | 2002 | JÄRFÄLLA S | AC7402 | 25 m | 1:03.61 | |
9 | 66 | Iwarson Josefine | 2003 | JÄRFÄLLA S | AT1603 | 25 m | 1:03.75 | |
10 | 376 | Possman Klara | 2003 | SÖDERTÖRN | BA6803 | 25 m | 1:03.93 | |
11 | 310 | Alte Klara | 2002 | SKK | AX1602 | 25 m | 1:03.98 | |
12 | 80 | Policastro Rebecca | 2003 | JÄRFÄLLA S | AI2403 | 25 m | 1:04.08 | |
13 | 72 | Lindqvist Amanda | 2002 | JÄRFÄLLA S | AU6202 | 25 m | 1:04.11 | |
14 | 84 | Strand Sara | 2002 | JÄRFÄLLA S | AQ1802 | 25 m | 1:04.13 | |
15 | 274 | Holmberg Sofia | 2002 | SPÅRVÄGEN | AU1202 | 25 m | 1:04.45 | |
16 | 69 | Larsson Louise | 2002 | JÄRFÄLLA S | AH2802 | 25 m | 1:04.50 | |
17 | 445 | Ewerbring Jennie | 2003 | TÄBY SIM | AT6603 | 50 m | 1:04.51 | |
18 | 388 | Widmark Alwa | 2002 | SÖDERTÖRN | AN4402 | 50 m | 1:04.60 | |
19 | 247 | Gipperth Linnea | 2003 | SALTSJÖB | AA6403 | 50 m | 1:04.71 | |
20 | 271 | Hedström Mikaela | 2003 | SPÅRVÄGEN | AK4403 | 25 m | 1:04.84 | |
21 | 470 | Malm Smilla | 2003 | TÄBY SIM | AQ4203 | 50 m | 1:04.93 | |
22 | 284 | Malm Lovisa | 2002 | SPÅRVÄGEN | BD4402 | 25 m | 1:05.29 | |
23 | 543 | Lundmark Emma | 2003 | SS04 | AT1803 | 25 m | 1:05.31 | |
24 | 92 | Zetterlund Linnea | 2003 | JÄRFÄLLA S | AO5403 | 50 m | 1:05.57 | |
25 | 293 | Schei Elvira | 2003 | SPÅRVÄGEN | AZ4603 | 25 m | 1:05.66 | |
26 | 335 | Aspberg Michelle | 2002 | SÖDERTÖRN | AT8402 | 50 m | 1:06.05 | |
27 | 244 | Boij Du Rietz Thea | 2002 | SALTSJÖB | AC9602 | 50 m | 1:06.29 | |
28 | 278 | Karlsson Karlström Maja | 2002 | SPÅRVÄGEN | BF6602 | 25 m | 1:06.53 | |
29 | 427 | Törnqvist Ella | 2003 | TYRESÖ SS | AQ1603 | 25 m | 1:07.13 | |
30 | 174 | Hillström Vendela | 2003 | SK NEPTUN | AW5803 | 50 m | 1:07.15 | |
31 | 449 | Franks Ingrid | 2003 | TÄBY SIM | AT5603 | 50 m | 1:07.26 | |
32 | 55 | Arvehed Moa | 2003 | JÄRFÄLLA S | AT7803 | 25 m | 1:07.37 | |
33 | 365 | Lundgren Elin | 2003 | SÖDERTÖRN | AW2603 | 50 m | 1:07.48 | |
34 | 171 | Hagström Alva | 2003 | SK NEPTUN | AU1203 | 50 m | 1:07.58 | |
35 | 630 | Saluveer Heidi | 2003 | SPIF SF | AM5303 | 50 m | 1:07.78 | |
36 | 557 | Sterling Naomi | 2002 | SS04 | BN1402 | 25 m | 1:08.25 | |
37 | 434 | Alin Stella | 2002 | TÄBY SIM | BC1802 | 50 m | 1:08.32 | |
38 | 151 | Edman Lovisa | 2003 | SK NEPTUN | AU5203 | 50 m | 1:08.33 | |
39 | 283 | Lythell Veronica | 2003 | SPÅRVÄGEN | BC0603 | 25 m | 1:08.33 | |
40 | 417 | Ringbom Matilda | 2003 | TYRESÖ SS | AX6803 | 50 m | 1:08.40 | |
41 | 308 | Wullrich Emilia | 2003 | SPÅRVÄGEN | BI8203 | 25 m | 1:08.41 | |
42 | 53 | Andersson Josefin | 2003 | JÄRFÄLLA S | AZ5603 | 25 m | 1:08.55 | |
43 | 306 | Westermark Eliane | 2003 | SPÅRVÄGEN | AX4603 | 50 m | 1:08.66 | |
44 | 147 | Djuphammar Elsa | 2003 | SK NEPTUN | AU0403 | 50 m | 1:08.85 | |
45 | 312 | Brunnberg Hilma | 2003 | SKK | BI0603 | 25 m | 1:09.06 | |
46 | 77 | Mattila Linnea | 2003 | JÄRFÄLLA S | BH1203 | 50 m | 1:09.12 | |
47 | 282 | Lythell Cornelia | 2003 | SPÅRVÄGEN | BC2603 | 25 m | 1:09.35 | |
48 | 522 | Candelius Lisa | 2003 | SS04 | AT9803 | 25 m | 1:09.57 | |
49 | 370 | Nilsson Amanda | 2002 | SÖDERTÖRN | BS9202 | 50 m | 1:09.64 | |
50 | 493 | Takolander Nina | 2003 | TÄBY SIM | AX0803 | 25 m | 1:09.65 | |
51 | 544 | Mitrovic Andrea | 2002 | SS04 | BC7802 | 25 m | 1:09.86 | |
52 | 242 | Starrost Elma | 2002 | SK NEPTUN | AN4202 | 50 m | 1:09.92 | |
53 | 125 | Ballnus Marie-Chantal | 2002 | SK NEPTUN | BX5802 | 50 m | 1:09.94 | |
54 | 425 | Tottie-Håkansson Filippa | 2003 | TYRESÖ SS | AX9803 | 25 m | 1:09.98 | |
55 | 448 | Forsberg Emilia | 2003 | TÄBY SIM | BN9203 | 25 m | 1:10.05 | |
56 | 8 | Granholm Jemina | 2002 | BOTK-RÖNN | BB9802 | 50 m | 1:10.27 | |
57 | 466 | Lindberg Izabelle | 2003 | TÄBY SIM | AX6603 | 50 m | 1:10.30 | |
58 | 437 | Andersson Elin | 2003 | TÄBY SIM | BG0803 | 50 m | 1:10.31 | |
59 | 26 | Udell Alva | 2003 | BOTK-RÖNN | AO4603 | 50 m | 1:10.97 | |
60 | 408 | Lindholm Emelie | 2003 | TYRESÖ SS | AL6403 | 25 m | 1:11.64 | |
61 | 61 | Granberg Felicia | 2002 | JÄRFÄLLA S | AT3602 | 25 m | 1:11.75 | |
62 | 338 | Bengtson Zeline | 2003 | SÖDERTÖRN | BE8203 | 25 m | 1:11.80 | |
63 | 200 | Wihk Embla | 2002 | SK NEPTUN | BD9602 | 50 m | 1:12.08 | |
64 | 622 | Papachristou Nicole | 2003 | SPIF SF | AW4203 | 25 m | 1:12.61 | |
65 | 591 | Grill Julia | 2002 | SPIF SF | AL4602 | 50 m | 1:13.02 | |
66 | 570 | Bang Maria | 2003 | SPIF SF | BE8803 | 50 m | 1:13.35 | |
67 | 519 | Berngrim Maja | 2003 | SS04 | BR5403 | 25 m | 1:13.48 | |
68 | 93 | Andersson Amanda | 2003 | LIDINGÖ SK | AS6603 | 50 m | 1:13.52 | |
69 | 36 | Karlsson Emelie | 2002 | GUSTAVSBER | BE0402 | 25 m | 1:13.82 | |
70 | 554 | Reiman Alexandra | 2002 | SS04 | BS9602 | 25 m | 1:13.82 | |
71 | 119 | Walnum Tuva | 2003 | LIDINGÖ SK | CA6403 | 25 m | 1:13.88 | |
72 | 204 | Lajsic Sofija | 2002 | SK NEPTUN | BO2802 | 50 m | 1:14.02 | |
73 | 96 | Carlberg Hanna | 2003 | LIDINGÖ SK | BF1803 | 25 m | 1:14.26 | |
74 | 31 | Eriksson Lisa | 2003 | GUSTAVSBER | AO9403 | 25 m | 1:14.52 | |
75 | 488 | Sköld Maja | 2002 | TÄBY SIM | AP1602 | 25 m | 1:15.25 | |
76 | 164 | Gottberg Lova | 2003 | SK NEPTUN | BH5403 | 50 m | 1:15.61 | |
77 | 40 | Pettersson Ella | 2002 | GUSTAVSBER | BR8202 | 25 m | 1:16.19 | |
78 | 415 | Parsons Emma | 2002 | TYRESÖ SS | BF8802 | 50 m | 1:16.58 | |
79 | 626 | Ramså Ness Iza | 2003 | SPIF SF | BG5203 | 50 m | 1:17.13 | |
80 | 361 | Jönsson Alice | 2003 | SÖDERTÖRN | BN5403 | 50 m | 1:17.25 | |
81 | 371 | Nygren Elin | 2003 | SÖDERTÖRN | BP3203 | 25 m | 1:17.68 | |
82 | 351 | Hagberg Moberg Hilma | 2003 | SÖDERTÖRN | BO9803 | 25 m | 1:17.79 | |
83 | 397 | Björkman Sofia | 2002 | TYRESÖ SS | AL8802 | 50 m | 1:18.23 | |
84 | 203 | Lajsic Jelena | 2002 | SK NEPTUN | BO1802 | 50 m | 1:18.32 | |
85 | 149 | Dovhammar Annie | 2003 | SK NEPTUN | BV3403 | 50 m | 1:18.69 | |
86 | 144 | Cullfors Emilia | 2003 | SK NEPTUN | CA5403 | 50 m | 1:18.70 | |
87 | 43 | Tjernqvist Lova | 2003 | GUSTAVSBER | AP4403 | 25 m | 1:18.85 | |
88 | 208 | Litterfeldt Alice | 2003 | SK NEPTUN | AZ3803 | 50 m | 1:21.24 | |
89 | 515 | Andreasson Linnea | 2003 | SS04 | BQ1603 | 25 m | 1:21.56 | |
90 | 428 | Vicente Amanda | 2003 | TYRESÖ SS | AL5403 | 50 m | 1:21.66 | |
91 | 189 | Svensson Alice | 2002 | SK NEPTUN | BX6602 | 50 m | 1:21.87 | |
92 | 175 | Homnér Elin | 2003 | SK NEPTUN | BT4203 | 50 m | 1:23.81 | |
93 | 109 | Liljeberg Beata | 2003 | LIDINGÖ SK | BV1803 | 25 m | 1:25.07 | |
94 | 589 | Gomez Rojas Penelope | 2003 | SPIF SF | BQ2603 | 25 m | 1:25.31 | |
95 | 138 | Bohman Frida | 2003 | SK NEPTUN | BT2603 | 25 m | 1:25.71 | |
96 | 423 | Söderqvist Alma | 2003 | TYRESÖ SS | BS7803 | 25 m | 1:27.19 | |
97 | 628 | Rhybrink Thyra | 2002 | SPIF SF | BY3402 | 25 m | 1:41.47 | |
98 | 105 | Järvinen Linda | 2003 | LIDINGÖ SK | CB6803 | 50 m | ||
99 | 121 | Danielsson Emma | 2002 | NACKA HIF | AT4202 | 50 m | ||
100 | 172 | Hammarén Filippa | 2002 | SK NEPTUN | BY2602 | 50 m | ||
101 | 542 | Lindström Isabelle | 2003 | SS04 | CA7203 | 50 m | ||
102 | 633 | Sjomina Jelizaveta | 2003 | SPIF SF | CB0603 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 21 maj 2017 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 07:22 |
Gren 4, 100m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 326 | Selander Tor | 2002 | SKK | AH4902 | 25 m | 55.85 | |
2 | 452 | Gustavsson Julius | 2002 | TÄBY SIM | AD0102 | 50 m | 56.76 | |
3 | 52 | Almvret Erik | 2002 | JÄRFÄLLA S | AD6702 | 25 m | 57.39 | |
4 | 546 | Montes Leonardo | 2002 | SS04 | AN2902 | 25 m | 57.41 | |
5 | 373 | Nyström Elliot | 2002 | SÖDERTÖRN | AD6902 | 50 m | 57.62 | |
6 | 272 | Henriksen Gustav | 2002 | SPÅRVÄGEN | AM1702 | 50 m | 58.12 | |
7 | 309 | Ölund Gordon | 2002 | SPÅRVÄGEN | AT1102 | 25 m | 58.58 | |
8 | 287 | Nilsson Herman | 2002 | SPÅRVÄGEN | AH7702 | 25 m | 58.72 | |
9 | 497 | von Goës Axel | 2002 | TÄBY SIM | AP1502 | 50 m | 58.76 | |
10 | 381 | Sandqvist Jonathan | 2003 | SÖDERTÖRN | AO3703 | 25 m | 58.91 | |
11 | 305 | Wallén Andreas | 2002 | SPÅRVÄGEN | AP9302 | 50 m | 59.02 | |
12 | 185 | Kroonder Troy | 2003 | SK NEPTUN | AG8903 | 50 m | 59.60 | |
13 | 328 | Thörn Linus | 2002 | SKK | AN6102 | 25 m | 59.66 | |
14 | 288 | O´Malley Aaron | 2002 | SPÅRVÄGEN | AI3902 | 25 m | 59.82 | |
15 | 123 | Andersson Felix | 2002 | SK NEPTUN | AC4502 | 50 m | 59.89 | |
16 | 478 | Roosmark Lukas | 2002 | TÄBY SIM | AI1702 | 50 m | 1:00.24 | |
17 | 555 | Reuterskiöld Douglas | 2002 | SS04 | AM1302 | 25 m | 1:00.58 | |
18 | 342 | Cheng Kevin | 2002 | SÖDERTÖRN | AI8702 | 50 m | 1:00.65 | |
19 | 320 | Lundberg Otto | 2003 | SKK | AM8103 | 25 m | 1:00.69 | |
20 | 435 | Al-Khalili Jonas | 2002 | TÄBY SIM | AI6502 | 50 m | 1:00.99 | |
21 | 223 | Mogard Linden Oscar | 2002 | SK NEPTUN | AS8702 | 50 m | 1:01.15 | |
22 | 83 | Sandh Markus | 2002 | JÄRFÄLLA S | AZ1302 | 25 m | 1:01.21 | |
23 | 262 | Bernhardsson William | 2002 | SPÅRVÄGEN | AI4702 | 25 m | 1:01.59 | |
24 | 357 | Jonsson Gustav | 2002 | SÖDERTÖRN | AG6502 | 50 m | 1:01.62 | |
25 | 432 | Ahlqvist Gustav | 2003 | TÄBY SIM | AK6503 | 50 m | 1:01.77 | |
26 | 366 | Majta Jakob | 2003 | SÖDERTÖRN | AV9703 | 50 m | 1:01.80 | |
27 | 265 | Erneholm Oliver | 2003 | SPÅRVÄGEN | AO4503 | 50 m | 1:02.22 | |
28 | 498 | Åstrand Erik | 2003 | TÄBY SIM | AO2903 | 50 m | 1:02.43 | |
29 | 228 | Palmqvist Karl | 2002 | SK NEPTUN | AZ6102 | 25 m | 1:03.02 | |
30 | 248 | Hallenborg Arvid | 2002 | SALTSJÖB | AM1902 | 50 m | 1:03.26 | |
31 | 489 | Stein Tor | 2003 | TÄBY SIM | AR2903 | 50 m | 1:03.36 | |
32 | 286 | Neuhardt David | 2003 | SPÅRVÄGEN | AU6103 | 50 m | 1:03.65 | |
33 | 301 | Török Matyas | 2002 | SPÅRVÄGEN | AQ3502 | 25 m | 1:03.66 | |
34 | 75 | Lundgren Sid | 2003 | JÄRFÄLLA S | AF2303 | 25 m | 1:04.19 | |
35 | 199 | Wallström-Blomgren Isak | 2003 | SK NEPTUN | AQ9303 | 50 m | 1:04.29 | |
36 | 529 | Fridsell Oskar | 2003 | SS04 | AS7503 | 25 m | 1:04.73 | |
37 | 270 | Hansson Dylén Adam | 2003 | SPÅRVÄGEN | AP6103 | 50 m | 1:05.04 | |
38 | 349 | Fridh Theodor | 2002 | SÖDERTÖRN | AT3302 | 50 m | 1:05.62 | |
39 | 582 | Falk Erik | 2003 | SPIF SF | AL0103 | 50 m | 1:05.68 | |
40 | 631 | Seemann Hugo | 2003 | SPIF SF | AT0703 | 50 m | 1:05.76 | |
41 | 648 | Guvenius Pijus | 2003 | ÄLVSJÖ | AO0303 | 25 m | 1:05.89 | |
42 | 183 | Jonson Viktor | 2003 | SK NEPTUN | AQ5303 | 50 m | 1:05.92 | |
43 | 662 | Birkstedt Miska | 2002 | TaTU | 50 m | 1:06.08 | ||
44 | 407 | Kristersson Campe Nicolai | 2002 | TYRESÖ SS | AF5502 | 25 m | 1:06.51 | |
45 | 616 | Munshi Aryan | 2002 | SPIF SF | AZ0102 | 25 m | 1:06.74 | |
46 | 392 | Åslund Albin | 2003 | SÖDERTÖRN | AT1103 | 50 m | 1:06.81 | |
47 | 450 | Gabrielsson Liam | 2003 | TÄBY SIM | AK5503 | 25 m | 1:07.05 | |
48 | 541 | Larsson Marcus | 2003 | SS04 | AM0903 | 25 m | 1:07.63 | |
49 | 252 | Neuman Rasmus | 2002 | SALTSJÖB | AI2302 | 50 m | 1:07.65 | |
50 | 10 | Hedlund Marcus | 2002 | BOTK-RÖNN | AT1902 | 25 m | 1:07.82 | |
51 | 257 | Alexanderson Aron | 2003 | SPÅRVÄGEN | AT0103 | 25 m | 1:07.90 | |
52 | 387 | Wallengren Robin | 2002 | SÖDERTÖRN | AE6702 | 25 m | 1:07.96 | |
53 | 49 | Sandström Gustaf | 2003 | HUDIKSVALL | AP4703 | 25 m | 1:08.16 | |
54 | 494 | Tarish Edward | 2003 | TÄBY SIM | AX9703 | 25 m | 1:08.31 | |
55 | 34 | Hallgren Simon | 2002 | GUSTAVSBER | AU7902 | 25 m | 1:08.88 | |
56 | 587 | Gnalin Daniel | 2003 | SPIF SF | AR7303 | 50 m | 1:08.95 | |
57 | 469 | Lörinc Simon | 2003 | TÄBY SIM | AK8503 | 50 m | 1:09.00 | |
58 | 294 | Siotis Jannis | 2003 | SPÅRVÄGEN | AL3303 | 25 m | 1:09.27 | |
59 | 485 | Seel Simon | 2003 | TÄBY SIM | AO0903 | 25 m | 1:09.29 | |
60 | 399 | Dahlin Oliver | 2002 | TYRESÖ SS | AV8502 | 50 m | 1:09.53 | |
61 | 193 | Theodosiadis Stavros | 2002 | SK NEPTUN | AY7502 | 50 m | 1:09.71 | |
62 | 588 | Gnalin Jakob | 2003 | SPIF SF | AR8303 | 50 m | 1:09.73 | |
63 | 520 | Brouzell Simon | 2003 | SS04 | AX3103 | 25 m | 1:10.20 | |
64 | 37 | Nilsson Arvid | 2003 | GUSTAVSBER | AG2703 | 25 m | 1:11.36 | |
65 | 234 | Rappoccio Alex | 2002 | SK NEPTUN | AY3502 | 50 m | 1:11.74 | |
66 | 51 | Sölveskog Anton | 2003 | HUDIKSVALL | AX6103 | 25 m | 1:11.95 | |
67 | 235 | Rasmuson Jakob | 2003 | SK NEPTUN | AP9103 | 25 m | 1:12.45 | |
68 | 584 | Frisendahl Emil | 2003 | SPIF SF | AV8303 | 50 m | 1:12.47 | |
69 | 472 | Nilsson Samuel | 2003 | TÄBY SIM | AR9703 | 25 m | 1:13.50 | |
70 | 454 | Hanna Jousef | 2003 | TÄBY SIM | AS3503 | 25 m | 1:14.21 | |
71 | 112 | Sandstedt Marcus | 2003 | LIDINGÖ SK | AK5103 | 25 m | 1:15.02 | |
72 | 170 | Haargaard Malte | 2003 | SK NEPTUN | AP2703 | 50 m | 1:15.34 | |
73 | 48 | Reit Viggo | 2003 | HUDIKSVALL | AK5703 | 50 m | 1:15.98 | |
74 | 41 | Samuelsson Calle | 2003 | GUSTAVSBER | AJ4503 | 25 m | 1:16.99 | |
75 | 577 | Dahlberg Larsson Zim | 2003 | SPIF SF | AV1503 | 25 m | 1:17.35 | |
76 | 19 | Moreno Mattias | 2002 | BOTK-RÖNN | AX5302 | 50 m | 1:20.67 | |
77 | 195 | Thulin Alexander | 2003 | SK NEPTUN | AN7903 | 50 m | 1:21.40 | |
78 | 421 | Styrenius Oskar | 2002 | TYRESÖ SS | AY4702 | 25 m | 1:25.02 | |
79 | 212 | Lundströmer Hugo | 2003 | SK NEPTUN | AI8903 | 50 m | 1:34.92 | |
80 | 14 | Khaytan Jakob | 2003 | BOTK-RÖNN | AX6503 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 21 maj 2017 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 07:22 |
Gren 5, 100m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 254 | Boråker Saga | 2004 | SANDVIKEN | AN1604 | 50 m | 1:21.25 | |
2 | 50 | Strömbom Tyra | 2004 | HUDIKSVALL | AM3804 | 25 m | 1:22.58 | |
3 | 659 | Liimatta Jessika | 2004 | TaTU | 50 m | 1:26.68 | ||
4 | 46 | Jonasson Amanda | 2004 | HUDIKSVALL | AM5604 | 25 m | 1:29.43 | |
5 | 158 | Eriksson Lilly | 2004 | SK NEPTUN | AS1604 | 25 m | 1:30.58 | |
6 | 211 | Lund Ingrid | 2006 | SK NEPTUN | AG8206 | 25 m | 1:32.73 | |
7 | 45 | Jonasson Agnes | 2005 | HUDIKSVALL | AQ9805 | 25 m | 1:33.20 | |
8 | 132 | Birtner Annie | 2004 | SK NEPTUN | BN6204 | 25 m | 1:33.22 | |
9 | 231 | Pettersdotter Wenster Penny | 2004 | SK NEPTUN | BM3404 | 25 m | 1:33.31 | |
10 | 214 | Lövquist Elsa | 2004 | SK NEPTUN | BD6604 | 25 m | 1:35.49 | |
11 | 127 | Behrenfeldt Agnes | 2004 | SK NEPTUN | AP9604 | 25 m | 1:35.70 | |
12 | 660 | Lepola Aino | 2005 | TaTU | 50 m | 1:38.50 | ||
13 | 181 | Jomaa Else | 2004 | SK NEPTUN | AK1204 | 25 m | 1:38.73 | |
14 | 198 | Wallberg Maja | 2005 | SK NEPTUN | AP9605 | 25 m | 1:38.82 | |
15 | 634 | Solehav Linn | 2005 | SPIF SF | AM7605 | 25 m | 1:39.25 | |
16 | 134 | Blanco Engla | 2006 | SK NEPTUN | AS0206 | 25 m | 1:39.80 | |
17 | 236 | Rehn Maja | 2004 | SK NEPTUN | AP4804 | 25 m | 1:40.48 | |
18 | 232 | Ramsten Lovisa | 2005 | SK NEPTUN | BK1605 | 25 m | 1:40.98 | |
19 | 562 | Zwinkels Julia | 2004 | SS04 | BM4404 | 25 m | 1:41.53 | |
20 | 552 | Pettersson klara | 2004 | SS04 | BP9204 | 25 m | 1:41.73 | |
21 | 215 | Lööf Saga | 2005 | SK NEPTUN | BE2205 | 25 m | 1:41.74 | |
22 | 32 | Eriksson Malva | 2006 | GUSTAVSBER | AA8406 | 25 m | 1:41.92 | |
23 | 98 | Dombos Vilma | 2004 | LIDINGÖ SK | BI5804 | 25 m | 1:42.11 | |
24 | 206 | Lind Emilia | 2006 | SK NEPTUN | AR8806 | 25 m | 1:42.99 | |
25 | 12 | Kantolouto Julia | 2005 | BOTK-RÖNN | AQ2605 | 50 m | 1:43.04 | |
26 | 560 | Wärn Emma | 2004 | SS04 | BT7404 | 25 m | 1:43.71 | |
27 | 608 | Lindqvist Matilda | 2004 | SPIF SF | BK9204 | 25 m | 1:43.79 | |
28 | 406 | Karlsson Bertoli Emilia | 2005 | TYRESÖ SS | AW9405 | 25 m | 1:44.28 | |
29 | 97 | Dombos Alice | 2004 | LIDINGÖ SK | BI7804 | 25 m | 1:44.77 | |
30 | 527 | Emanuelsson Linn | 2004 | SS04 | BO8804 | 25 m | 1:44.90 | |
31 | 227 | Palmquist Frida | 2005 | SK NEPTUN | AP7605 | 25 m | 1:45.62 | |
32 | 422 | Söderlind Alicia | 2005 | TYRESÖ SS | AQ5805 | 25 m | 1:45.87 | |
33 | 108 | Kutsenko Katja | 2004 | LIDINGÖ SK | AT5404 | 25 m | 1:47.48 | |
34 | 580 | Dimitriou Anna | 2006 | SPIF SF | AN7606 | 25 m | 1:47.91 | |
35 | 540 | Krans Cecilia | 2005 | SS04 | BL4805 | 25 m | 1:49.28 | |
36 | 525 | Dicander Tove | 2005 | SS04 | BI0805 | 25 m | 1:50.09 | |
37 | 545 | Mitrovic Isidora | 2005 | SS04 | AS2205 | 50 m | 1:50.33 | |
38 | 400 | Ebert Westerberg Freya | 2005 | TYRESÖ SS | BB3805 | 50 m | 1:52.89 | |
39 | 209 | Lofter Sara | 2006 | SK NEPTUN | AS2806 | 25 m | 1:54.10 | |
40 | 202 | Kuhlin Jessica | 2006 | SK NEPTUN | AQ8606 | 25 m | 1:54.52 | |
41 | 603 | Klamkin Hannah | 2005 | SPIF SF | BA0805 | 25 m | 1:55.92 | |
42 | 205 | Lardner Klang Isabelle | 2005 | SK NEPTUN | AP7405 | 25 m | 1:56.10 | |
43 | 601 | Kiasisua Elda | 2004 | SPIF SF | BS4804 | 25 m | 1:58.05 | |
44 | 558 | Svanberg Sigrid | 2004 | SS04 | BT9404 | 25 m | 1:59.77 | |
45 | 547 | Muhic Melissa | 2004 | SS04 | BT6404 | 25 m | 2:01.37 | |
46 | 643 | Wattad Sara | 2006 | SPIF SF | AI6206 | 50 m | 2:03.51 | |
47 | 18 | Mattisson Ebba | 2006 | BOTK-RÖNN | BD2606 | 50 m | ||
48 | 186 | Stenbeck Alice | 2006 | SK NEPTUN | AG1406 | 50 m | ||
49 | 573 | Bigosinska Ebba | 2005 | SPIF SF | BP8805 | 50 m | ||
50 | 581 | Falang Andrea | 2004 | SPIF SF | BX5604 | 50 m | ||
51 | 596 | Johansson Meja | 2006 | SPIF SF | BF8806 | 50 m | ||
52 | 602 | Kjellström Josefin | 2005 | SPIF SF | BI4205 | 50 m | ||
53 | 621 | Orsi Clementina | 2006 | SPIF SF | BI5606 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 21 maj 2017 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 07:22 |
Gren 6, 100m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 654 | Pankratov Pavel | 2004 | TaTU | 50 m | 1:19.43 | ||
2 | 375 | Plavans Henry | 2005 | SÖDERTÖRN | AB6105 | 25 m | 1:23.53 | |
3 | 655 | Kilpeläinen Niilo | 2004 | TaTU | 50 m | 1:26.16 | ||
4 | 658 | Soloniemi Joona | 2004 | TaTU | 50 m | 1:27.40 | ||
5 | 653 | Niemi Lassi | 2004 | TaTU | 50 m | 1:27.89 | ||
6 | 672 | Söderberg Elton | 2006 | SÖDERTÖRN | ah0306 | 50 m | 1:29.71 | EFT |
7 | 173 | Hillerström Vagli Aksel | 2006 | SK NEPTUN | AC8706 | 25 m | 1:31.08 | |
8 | 657 | Birkstedt Miro | 2004 | TaTU | 50 m | 1:34.87 | ||
9 | 656 | Kotti Akseli | 2004 | TaTU | 50 m | 1:36.60 | ||
10 | 190 | Svärd Hedenström Elias | 2004 | SK NEPTUN | AV6704 | 50 m | 1:42.23 | |
11 | 194 | Thern Tee | 2006 | SK NEPTUN | AC3106 | 25 m | 1:44.95 | |
12 | 29 | Ekström Adrian | 2004 | GUSTAVSBER | AV6104 | 25 m | 1:45.36 | |
13 | 104 | Jelagin Maxim | 2005 | LIDINGÖ SK | AJ9505 | 25 m | 1:49.07 | |
14 | 523 | Carlberg Neo | 2005 | SS04 | AA8505 | 25 m | 1:53.38 | |
15 | 167 | Gunnarson Måns | 2006 | SK NEPTUN | AK8506 | 25 m | 1:54.06 | |
16 | 192 | Theodosiadis Georgios | 2005 | SK NEPTUN | AN6105 | 25 m | 2:00.60 | |
17 | 184 | Jonsson Hugo | 2005 | SK NEPTUN | AL5305 | 50 m | 2:02.77 | |
18 | 398 | Brandt Maximus | 2005 | TYRESÖ SS | AP2105 | 25 m | 2:03.26 | |
19 | 157 | Eriksson Jonatan | 2006 | SK NEPTUN | AB1106 | 50 m | ||
20 | 213 | Löfström Ludvig | 2006 | SK NEPTUN | AI4506 | 50 m | ||
21 | 514 | Aglert Gustav | 2004 | SS04 | AY4304 | 50 m | ||
22 | 553 | Ponomarjous Artjoms | 2004 | SS04 | AV1904 | 50 m | ||
23 | 639 | Tsegaye Yonatan | 2005 | SPIF SF | AH5505 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 21 maj 2017 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 07:22 |
Gren 7, 400m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 379 | Roloff Emma | 2002 | SÖDERTÖRN | AT6402 | 50 m | 4:35.82 | |
2 | 57 | Edbom Ebba | 2002 | JÄRFÄLLA S | AQ4602 | 25 m | 4:36.01 | |
3 | 72 | Lindqvist Amanda | 2002 | JÄRFÄLLA S | AU6202 | 25 m | 4:45.31 | |
4 | 274 | Holmberg Sofia | 2002 | SPÅRVÄGEN | AU1202 | 25 m | 4:53.32 | |
5 | 273 | Herlin Linn | 2002 | SPÅRVÄGEN | AU6402 | 50 m | 4:55.41 | |
6 | 490 | Ström Thilda | 2003 | TÄBY SIM | AT5803 | 50 m | 4:56.71 | |
7 | 151 | Edman Lovisa | 2003 | SK NEPTUN | AU5203 | 25 m | 4:56.79 | |
8 | 310 | Alte Klara | 2002 | SKK | AX1602 | 25 m | 4:57.47 | |
9 | 247 | Gipperth Linnea | 2003 | SALTSJÖB | AA6403 | 50 m | 4:57.90 | |
10 | 89 | Tsirona Dimitra | 2002 | JÄRFÄLLA S | AP3602 | 25 m | 5:00.79 | |
11 | 69 | Larsson Louise | 2002 | JÄRFÄLLA S | AH2802 | 25 m | 5:01.61 | |
12 | 92 | Zetterlund Linnea | 2003 | JÄRFÄLLA S | AO5403 | 25 m | 5:03.08 | |
13 | 66 | Iwarson Josefine | 2003 | JÄRFÄLLA S | AT1603 | 25 m | 5:03.49 | |
14 | 427 | Törnqvist Ella | 2003 | TYRESÖ SS | AQ1603 | 25 m | 5:04.45 | |
15 | 159 | Eriksson Madicken | 2003 | SK NEPTUN | AX8203 | 50 m | 5:05.46 | |
16 | 174 | Hillström Vendela | 2003 | SK NEPTUN | AW5803 | 50 m | 5:06.26 | |
17 | 55 | Arvehed Moa | 2003 | JÄRFÄLLA S | AT7803 | 25 m | 5:07.88 | |
18 | 308 | Wullrich Emilia | 2003 | SPÅRVÄGEN | BI8203 | 25 m | 5:08.94 | |
19 | 306 | Westermark Eliane | 2003 | SPÅRVÄGEN | AX4603 | 25 m | 5:09.87 | |
20 | 53 | Andersson Josefin | 2003 | JÄRFÄLLA S | AZ5603 | 25 m | 5:12.71 | |
21 | 80 | Policastro Rebecca | 2003 | JÄRFÄLLA S | AI2403 | 25 m | 5:14.99 | |
22 | 242 | Starrost Elma | 2002 | SK NEPTUN | AN4202 | 50 m | 5:23.30 | |
23 | 26 | Udell Alva | 2003 | BOTK-RÖNN | AO4603 | 50 m | 5:23.31 | |
24 | 8 | Granholm Jemina | 2002 | BOTK-RÖNN | BB9802 | 25 m | 5:28.19 | |
25 | 319 | Kärvestedt Sara | 2003 | SKK | AO0403 | 25 m | 5:29.96 | |
26 | 437 | Andersson Elin | 2003 | TÄBY SIM | BG0803 | 50 m | 5:31.00 | |
27 | 493 | Takolander Nina | 2003 | TÄBY SIM | AX0803 | 50 m | 5:32.56 | |
28 | 77 | Mattila Linnea | 2003 | JÄRFÄLLA S | BH1203 | 25 m | 5:33.38 | |
29 | 441 | Bergvall Emelie | 2003 | TÄBY SIM | BC4603 | 50 m | 5:35.57 | |
30 | 125 | Ballnus Marie-Chantal | 2002 | SK NEPTUN | BX5802 | 50 m | 5:36.35 | |
31 | 200 | Wihk Embla | 2002 | SK NEPTUN | BD9602 | 25 m | 5:37.77 | |
32 | 61 | Granberg Felicia | 2002 | JÄRFÄLLA S | AT3602 | 25 m | 5:38.01 | |
33 | 164 | Gottberg Lova | 2003 | SK NEPTUN | BH5403 | 50 m | 5:38.28 | |
34 | 420 | Stråhle Emma | 2002 | TYRESÖ SS | AI4802 | 50 m | 5:48.34 | |
35 | 204 | Lajsic Sofija | 2002 | SK NEPTUN | BO2802 | 50 m | 6:03.10 | |
36 | 175 | Homnér Elin | 2003 | SK NEPTUN | BT4203 | 25 m | 6:26.96 | |
37 | 40 | Pettersson Ella | 2002 | GUSTAVSBER | BR8202 | 25 m | 6:35.71 | |
38 | 119 | Walnum Tuva | 2003 | LIDINGÖ SK | CA6403 | 50 m | ||
39 | 559 | Voigt Sofia | 2003 | SS04 | BF0803 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 21 maj 2017 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 07:22 |
Gren 8, 400m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 331 | Wennerholm Carl | 2002 | SKK | AH3902 | 25 m | 4:26.31 | |
2 | 452 | Gustavsson Julius | 2002 | TÄBY SIM | AD0102 | 50 m | 4:28.48 | |
3 | 305 | Wallén Andreas | 2002 | SPÅRVÄGEN | AP9302 | 50 m | 4:35.18 | |
4 | 666 | Olander Axel | 2002 | TaTU | 50 m | 4:37.19 | ||
5 | 478 | Roosmark Lukas | 2002 | TÄBY SIM | AI1702 | 50 m | 4:37.71 | |
6 | 669 | Ramonov Efim | 2002 | TaTU | 50 m | 4:39.67 | ||
7 | 320 | Lundberg Otto | 2003 | SKK | AM8103 | 25 m | 4:41.24 | |
8 | 326 | Selander Tor | 2002 | SKK | AH4902 | 25 m | 4:42.98 | |
9 | 83 | Sandh Markus | 2002 | JÄRFÄLLA S | AZ1302 | 25 m | 4:43.19 | |
10 | 272 | Henriksen Gustav | 2002 | SPÅRVÄGEN | AM1702 | 50 m | 4:43.94 | |
11 | 287 | Nilsson Herman | 2002 | SPÅRVÄGEN | AH7702 | 25 m | 4:44.06 | |
12 | 288 | O´Malley Aaron | 2002 | SPÅRVÄGEN | AI3902 | 25 m | 4:45.86 | |
13 | 497 | von Goës Axel | 2002 | TÄBY SIM | AP1502 | 50 m | 4:46.20 | |
14 | 185 | Kroonder Troy | 2003 | SK NEPTUN | AG8903 | 50 m | 4:51.52 | |
15 | 661 | Harju Mio | 2002 | TaTU | 50 m | 4:53.53 | ||
16 | 309 | Ölund Gordon | 2002 | SPÅRVÄGEN | AT1102 | 25 m | 4:54.54 | |
17 | 632 | Sidorov Alexandr | 2002 | SPIF SF | AN5702 | 50 m | 4:54.55 | |
18 | 301 | Török Matyas | 2002 | SPÅRVÄGEN | AQ3502 | 25 m | 4:56.02 | |
19 | 223 | Mogard Linden Oscar | 2002 | SK NEPTUN | AS8702 | 50 m | 4:56.45 | |
20 | 489 | Stein Tor | 2003 | TÄBY SIM | AR2903 | 50 m | 4:56.80 | |
21 | 75 | Lundgren Sid | 2003 | JÄRFÄLLA S | AF2303 | 25 m | 4:57.74 | |
22 | 252 | Neuman Rasmus | 2002 | SALTSJÖB | AI2302 | 50 m | 5:02.73 | |
23 | 479 | Rune Isac | 2003 | TÄBY SIM | AM9503 | 25 m | 5:04.36 | |
24 | 257 | Alexanderson Aron | 2003 | SPÅRVÄGEN | AT0103 | 25 m | 5:12.15 | |
25 | 616 | Munshi Aryan | 2002 | SPIF SF | AZ0102 | 50 m | 5:15.83 | |
26 | 524 | Carlberg Tim | 2003 | SS04 | AI5503 | 25 m | 5:23.37 | |
27 | 10 | Hedlund Marcus | 2002 | BOTK-RÖNN | AT1902 | 50 m | 5:28.44 | |
28 | 472 | Nilsson Samuel | 2003 | TÄBY SIM | AR9703 | 25 m | 5:46.58 | |
29 | 48 | Reit Viggo | 2003 | HUDIKSVALL | AK5703 | 50 m | 5:47.10 | |
30 | 485 | Seel Simon | 2003 | TÄBY SIM | AO0903 | 25 m | 5:51.69 | |
31 | 494 | Tarish Edward | 2003 | TÄBY SIM | AX9703 | 25 m | 5:57.56 | |
32 | 41 | Samuelsson Calle | 2003 | GUSTAVSBER | AJ4503 | 25 m | 6:06.59 | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 21 maj 2017 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 07:22 |
Gren 9, 50m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 604 | Kylberg Paola | 2002 | SPIF SF | AV6602 | 50 m | 32.08 | |
2 | 438 | Banestig Ellen | 2002 | TÄBY SIM | BT1802 | 50 m | 32.22 | |
3 | 388 | Widmark Alwa | 2002 | SÖDERTÖRN | AN4402 | 50 m | 32.35 | |
4 | 244 | Boij Du Rietz Thea | 2002 | SALTSJÖB | AC9602 | 50 m | 32.75 | |
5 | 247 | Gipperth Linnea | 2003 | SALTSJÖB | AA6403 | 50 m | 32.82 | |
6 | 538 | Karls Sofia | 2002 | SS04 | AH7202 | 25 m | 33.23 | |
7 | 332 | Åsbrink Hanna | 2002 | SKK | AX4602 | 25 m | 33.46 | |
8 | 543 | Lundmark Emma | 2003 | SS04 | AT1803 | 25 m | 33.68 | |
9 | 352 | Hiram Veronika | 2004 | SÖDERTÖRN | AK7204 | 25 m | 33.69 | |
10 | 365 | Lundgren Elin | 2003 | SÖDERTÖRN | AW2603 | 50 m | 33.92 | |
11 | 425 | Tottie-Håkansson Filippa | 2003 | TYRESÖ SS | AX9803 | 25 m | 34.00 | |
12 | 168 | Gustafsson Rebecca | 2003 | SK NEPTUN | AB5203 | 50 m | 34.96 | |
13 | 335 | Aspberg Michelle | 2002 | SÖDERTÖRN | AT8402 | 50 m | 35.02 | |
14 | 544 | Mitrovic Andrea | 2002 | SS04 | BC7802 | 25 m | 36.71 | |
15 | 557 | Sterling Naomi | 2002 | SS04 | BN1402 | 25 m | 37.10 | |
16 | 448 | Forsberg Emilia | 2003 | TÄBY SIM | BN9203 | 25 m | 37.24 | |
17 | 119 | Walnum Tuva | 2003 | LIDINGÖ SK | CA6403 | 25 m | 37.46 | |
18 | 254 | Boråker Saga | 2004 | SANDVIKEN | AN1604 | 25 m | 37.49 | |
19 | 231 | Pettersdotter Wenster Penny | 2004 | SK NEPTUN | BM3404 | 25 m | 37.63 | |
20 | 659 | Liimatta Jessika | 2004 | TaTU | 50 m | 37.73 | ||
21 | 622 | Papachristou Nicole | 2003 | SPIF SF | AW4203 | 50 m | 37.86 | |
22 | 346 | Ehn Gabriella | 2003 | SÖDERTÖRN | BE5403 | 25 m | 38.11 | |
23 | 660 | Lepola Aino | 2005 | TaTU | 50 m | 38.54 | ||
24 | 95 | Berglund Daniella | 2002 | LIDINGÖ SK | BB8402 | 50 m | 38.56 | |
25 | 197 | Wallberg Hedda | 2003 | SK NEPTUN | AU9203 | 50 m | 38.57 | |
26 | 437 | Andersson Elin | 2003 | TÄBY SIM | BG0803 | 50 m | 38.93 | |
27 | 427 | Törnqvist Ella | 2003 | TYRESÖ SS | AQ1603 | 50 m | 39.33 | |
28 | 211 | Lund Ingrid | 2006 | SK NEPTUN | AG8206 | 25 m | 39.61 | |
29 | 186 | Stenbeck Alice | 2006 | SK NEPTUN | AG1406 | 25 m | 39.76 | |
30 | 93 | Andersson Amanda | 2003 | LIDINGÖ SK | AS6603 | 50 m | 39.78 | |
31 | 45 | Jonasson Agnes | 2005 | HUDIKSVALL | AQ9805 | 25 m | 39.84 | |
32 | 158 | Eriksson Lilly | 2004 | SK NEPTUN | AS1604 | 25 m | 39.89 | |
33 | 312 | Brunnberg Hilma | 2003 | SKK | BI0603 | 25 m | 39.99 | |
34 | 580 | Dimitriou Anna | 2006 | SPIF SF | AN7606 | 25 m | 40.14 | |
35 | 206 | Lind Emilia | 2006 | SK NEPTUN | AR8806 | 25 m | 40.19 | |
36 | 108 | Kutsenko Katja | 2004 | LIDINGÖ SK | AT5404 | 25 m | 40.67 | |
37 | 415 | Parsons Emma | 2002 | TYRESÖ SS | BF8802 | 50 m | 40.69 | |
38 | 132 | Birtner Annie | 2004 | SK NEPTUN | BN6204 | 25 m | 40.92 | |
39 | 36 | Karlsson Emelie | 2002 | GUSTAVSBER | BE0402 | 25 m | 41.23 | |
40 | 31 | Eriksson Lisa | 2003 | GUSTAVSBER | AO9403 | 25 m | 41.39 | |
41 | 12 | Kantolouto Julia | 2005 | BOTK-RÖNN | AQ2605 | 50 m | 41.49 | |
42 | 96 | Carlberg Hanna | 2003 | LIDINGÖ SK | BF1803 | 25 m | 41.52 | |
43 | 97 | Dombos Alice | 2004 | LIDINGÖ SK | BI7804 | 50 m | 41.66 | |
44 | 558 | Svanberg Sigrid | 2004 | SS04 | BT9404 | 25 m | 41.83 | |
45 | 198 | Wallberg Maja | 2005 | SK NEPTUN | AP9605 | 25 m | 41.90 | |
46 | 98 | Dombos Vilma | 2004 | LIDINGÖ SK | BI5804 | 50 m | 41.92 | |
47 | 181 | Jomaa Else | 2004 | SK NEPTUN | AK1204 | 25 m | 41.95 | |
48 | 406 | Karlsson Bertoli Emilia | 2005 | TYRESÖ SS | AW9405 | 25 m | 42.11 | |
49 | 595 | James-Killer Lilly | 2006 | SPIF SF | BE8606 | 25 m | 42.39 | |
50 | 397 | Björkman Sofia | 2002 | TYRESÖ SS | AL8802 | 50 m | 42.41 | |
51 | 515 | Andreasson Linnea | 2003 | SS04 | BQ1603 | 25 m | 42.54 | |
52 | 127 | Behrenfeldt Agnes | 2004 | SK NEPTUN | AP9604 | 25 m | 42.61 | |
53 | 134 | Blanco Engla | 2006 | SK NEPTUN | AS0206 | 25 m | 42.70 | |
54 | 422 | Söderlind Alicia | 2005 | TYRESÖ SS | AQ5805 | 25 m | 42.77 | |
55 | 109 | Liljeberg Beata | 2003 | LIDINGÖ SK | BV1803 | 25 m | 42.95 | |
56 | 408 | Lindholm Emelie | 2003 | TYRESÖ SS | AL6403 | 50 m | 43.13 | |
57 | 100 | Fahlén Alice | 2003 | LIDINGÖ SK | BQ0203 | 25 m | 43.23 | |
58 | 239 | Rosenberg Mathilda | 2005 | SK NEPTUN | AP6605 | 25 m | 43.43 | |
59 | 428 | Vicente Amanda | 2003 | TYRESÖ SS | AL5403 | 50 m | 43.62 | |
60 | 552 | Pettersson klara | 2004 | SS04 | BP9204 | 25 m | 43.92 | |
61 | 232 | Ramsten Lovisa | 2005 | SK NEPTUN | BK1605 | 50 m | 43.97 | |
62 | 547 | Muhic Melissa | 2004 | SS04 | BT6404 | 25 m | 44.00 | |
63 | 205 | Lardner Klang Isabelle | 2005 | SK NEPTUN | AP7405 | 25 m | 44.35 | |
64 | 236 | Rehn Maja | 2004 | SK NEPTUN | AP4804 | 25 m | 44.51 | |
65 | 208 | Litterfeldt Alice | 2003 | SK NEPTUN | AZ3803 | 50 m | 44.57 | |
66 | 214 | Lövquist Elsa | 2004 | SK NEPTUN | BD6604 | 25 m | 44.82 | |
67 | 209 | Lofter Sara | 2006 | SK NEPTUN | AS2806 | 25 m | 45.04 | |
68 | 149 | Dovhammar Annie | 2003 | SK NEPTUN | BV3403 | 50 m | 45.11 | |
69 | 215 | Lööf Saga | 2005 | SK NEPTUN | BE2205 | 25 m | 45.42 | |
70 | 603 | Klamkin Hannah | 2005 | SPIF SF | BA0805 | 25 m | 46.56 | |
71 | 601 | Kiasisua Elda | 2004 | SPIF SF | BS4804 | 50 m | 46.63 | |
72 | 202 | Kuhlin Jessica | 2006 | SK NEPTUN | AQ8606 | 25 m | 46.65 | |
73 | 643 | Wattad Sara | 2006 | SPIF SF | AI6206 | 25 m | 46.70 | |
74 | 589 | Gomez Rojas Penelope | 2003 | SPIF SF | BQ2603 | 50 m | 46.87 | |
75 | 138 | Bohman Frida | 2003 | SK NEPTUN | BT2603 | 50 m | 46.90 | |
76 | 40 | Pettersson Ella | 2002 | GUSTAVSBER | BR8202 | 25 m | 46.98 | |
77 | 227 | Palmquist Frida | 2005 | SK NEPTUN | AP7605 | 25 m | 47.03 | |
78 | 576 | Chinbat Khulan | 2004 | SPIF SF | BS1804 | 25 m | 47.27 | |
79 | 527 | Emanuelsson Linn | 2004 | SS04 | BO8804 | 25 m | 47.83 | |
80 | 581 | Falang Andrea | 2004 | SPIF SF | BX5604 | 50 m | 48.90 | |
81 | 400 | Ebert Westerberg Freya | 2005 | TYRESÖ SS | BB3805 | 50 m | 51.98 | |
82 | 596 | Johansson Meja | 2006 | SPIF SF | BF8806 | 25 m | 52.32 | |
83 | 613 | Markowicz Lindén Andrea | 2004 | SPIF SF | BS7804 | 25 m | 53.13 | |
84 | 633 | Sjomina Jelizaveta | 2003 | SPIF SF | CB0603 | 25 m | 53.72 | |
85 | 602 | Kjellström Josefin | 2005 | SPIF SF | BI4205 | 25 m | 54.20 | |
86 | 621 | Orsi Clementina | 2006 | SPIF SF | BI5606 | 50 m | 56.06 | |
87 | 172 | Hammarén Filippa | 2002 | SK NEPTUN | BY2602 | 50 m | ||
88 | 573 | Bigosinska Ebba | 2005 | SPIF SF | BP8805 | 50 m | ||
89 | 628 | Rhybrink Thyra | 2002 | SPIF SF | BY3402 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 21 maj 2017 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 07:22 |
Gren 10, 50m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 60 | Fröde Simon | 2003 | JÄRFÄLLA S | AB0303 | 25 m | 28.35 | |
2 | 381 | Sandqvist Jonathan | 2003 | SÖDERTÖRN | AO3703 | 25 m | 29.62 | |
3 | 432 | Ahlqvist Gustav | 2003 | TÄBY SIM | AK6503 | 50 m | 30.27 | |
4 | 373 | Nyström Elliot | 2002 | SÖDERTÖRN | AD6902 | 50 m | 31.41 | |
5 | 7 | Esbjörnsson Juan | 2002 | BOTK-RÖNN | AQ6902 | 25 m | 32.57 | |
6 | 375 | Plavans Henry | 2005 | SÖDERTÖRN | AB6105 | 25 m | 32.79 | |
7 | 356 | Jonsson Edvin | 2004 | SÖDERTÖRN | AD1504 | 25 m | 32.92 | |
8 | 662 | Birkstedt Miska | 2002 | TaTU | 50 m | 33.06 | ||
9 | 529 | Fridsell Oskar | 2003 | SS04 | AS7503 | 25 m | 33.40 | |
10 | 357 | Jonsson Gustav | 2002 | SÖDERTÖRN | AG6502 | 25 m | 33.71 | |
11 | 654 | Pankratov Pavel | 2004 | TaTU | 50 m | 34.30 | ||
12 | 235 | Rasmuson Jakob | 2003 | SK NEPTUN | AP9103 | 25 m | 34.40 | |
13 | 584 | Frisendahl Emil | 2003 | SPIF SF | AV8303 | 25 m | 34.65 | |
14 | 498 | Åstrand Erik | 2003 | TÄBY SIM | AO2903 | 50 m | 34.66 | |
15 | 49 | Sandström Gustaf | 2003 | HUDIKSVALL | AP4703 | 25 m | 35.44 | |
16 | 653 | Niemi Lassi | 2004 | TaTU | 50 m | 36.44 | ||
17 | 657 | Birkstedt Miro | 2004 | TaTU | 50 m | 36.62 | ||
18 | 588 | Gnalin Jakob | 2003 | SPIF SF | AR8303 | 50 m | 36.87 | |
19 | 620 | Njegovanovic Adam | 2003 | SPIF SF | AW5703 | 25 m | 37.36 | |
20 | 587 | Gnalin Daniel | 2003 | SPIF SF | AR7303 | 50 m | 37.53 | |
21 | 167 | Gunnarson Måns | 2006 | SK NEPTUN | AK8506 | 25 m | 37.92 | |
22 | 248 | Hallenborg Arvid | 2002 | SALTSJÖB | AM1902 | 50 m | 38.31 | |
23 | 252 | Neuman Rasmus | 2002 | SALTSJÖB | AI2302 | 50 m | 38.48 | |
24 | 658 | Soloniemi Joona | 2004 | TaTU | 50 m | 40.47 | ||
25 | 173 | Hillerström Vagli Aksel | 2006 | SK NEPTUN | AC8706 | 25 m | 40.54 | |
26 | 29 | Ekström Adrian | 2004 | GUSTAVSBER | AV6104 | 25 m | 40.74 | |
27 | 494 | Tarish Edward | 2003 | TÄBY SIM | AX9703 | 25 m | 40.84 | |
28 | 485 | Seel Simon | 2003 | TÄBY SIM | AO0903 | 25 m | 41.24 | |
29 | 51 | Sölveskog Anton | 2003 | HUDIKSVALL | AX6103 | 25 m | 42.40 | |
30 | 514 | Aglert Gustav | 2004 | SS04 | AY4304 | 25 m | 42.72 | |
31 | 194 | Thern Tee | 2006 | SK NEPTUN | AC3106 | 25 m | 43.10 | |
32 | 157 | Eriksson Jonatan | 2006 | SK NEPTUN | AB1106 | 25 m | 43.33 | |
33 | 656 | Kotti Akseli | 2004 | TaTU | 50 m | 43.69 | ||
34 | 104 | Jelagin Maxim | 2005 | LIDINGÖ SK | AJ9505 | 25 m | 43.91 | |
35 | 213 | Löfström Ludvig | 2006 | SK NEPTUN | AI4506 | 25 m | 44.59 | |
36 | 249 | Hallenborg Axel | 2004 | SALTSJÖB | AO5504 | 50 m | 44.66 | |
37 | 410 | Lundvall Love | 2004 | TYRESÖ SS | AK8504 | 50 m | 45.54 | |
38 | 407 | Kristersson Campe Nicolai | 2002 | TYRESÖ SS | AF5502 | 25 m | 46.17 | |
39 | 41 | Samuelsson Calle | 2003 | GUSTAVSBER | AJ4503 | 25 m | 46.34 | |
40 | 655 | Kilpeläinen Niilo | 2004 | TaTU | 50 m | 46.86 | ||
41 | 241 | Skott Storheden Axel | 2006 | SK NEPTUN | AI3506 | 25 m | 47.04 | |
42 | 195 | Thulin Alexander | 2003 | SK NEPTUN | AN7903 | 50 m | 47.09 | |
43 | 528 | Fridsell Jakob | 2005 | SS04 | AT4905 | 25 m | 47.84 | |
44 | 192 | Theodosiadis Georgios | 2005 | SK NEPTUN | AN6105 | 25 m | 48.16 | |
45 | 398 | Brandt Maximus | 2005 | TYRESÖ SS | AP2105 | 25 m | 53.28 | |
46 | 184 | Jonsson Hugo | 2005 | SK NEPTUN | AL5305 | 50 m | 54.89 | |
47 | 629 | Sahlée Otto | 2007 | SPIF SF | AJ2307 | 25 m | 56.23 | |
48 | 550 | Nömm Malkolm | 2005 | SS04 | AT6905 | 50 m | ||
49 | 639 | Tsegaye Yonatan | 2005 | SPIF SF | AH5505 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 21 maj 2017 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 07:22 |
Gren 11, 100m Fjärilsim Mix Master |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 38 | Nilsson Jonas | 1967 | GUSTAVSBER | AA0967 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 21 maj 2017 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 07:22 |
Gren 12, 400m Medley Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 273 | Herlin Linn | 2002 | SPÅRVÄGEN | AU6402 | 50 m | 5:19.95 | |
2 | 57 | Edbom Ebba | 2002 | JÄRFÄLLA S | AQ4602 | 25 m | 5:21.01 | |
3 | 72 | Lindqvist Amanda | 2002 | JÄRFÄLLA S | AU6202 | 25 m | 5:29.39 | |
4 | 470 | Malm Smilla | 2003 | TÄBY SIM | AQ4203 | 50 m | 5:41.28 | |
5 | 460 | Junehed Josephine | 2002 | TÄBY SIM | AN1202 | 50 m | 5:43.63 | |
6 | 151 | Edman Lovisa | 2003 | SK NEPTUN | AU5203 | 25 m | 5:43.91 | |
7 | 159 | Eriksson Madicken | 2003 | SK NEPTUN | AX8203 | 50 m | 5:48.08 | |
8 | 89 | Tsirona Dimitra | 2002 | JÄRFÄLLA S | AP3602 | 50 m | ||
9 | 130 | Berg Evelina | 2002 | SK NEPTUN | BX0402 | 50 m | ||
10 | 630 | Saluveer Heidi | 2003 | SPIF SF | AM5303 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 21 maj 2017 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 07:22 |
Gren 13, 400m Medley Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 60 | Fröde Simon | 2003 | JÄRFÄLLA S | AB0303 | 25 m | 4:45.26 | |
2 | 331 | Wennerholm Carl | 2002 | SKK | AH3902 | 25 m | 4:56.07 | |
3 | 297 | Styrman Arvid | 2002 | SPÅRVÄGEN | AQ2502 | 25 m | 5:11.22 | |
4 | 452 | Gustavsson Julius | 2002 | TÄBY SIM | AD0102 | 50 m | 5:16.98 | |
5 | 435 | Al-Khalili Jonas | 2002 | TÄBY SIM | AI6502 | 50 m | 5:17.93 | |
6 | 479 | Rune Isac | 2003 | TÄBY SIM | AM9503 | 50 m | 5:37.38 | |
7 | 498 | Åstrand Erik | 2003 | TÄBY SIM | AO2903 | 50 m | 5:47.11 | |
8 | 494 | Tarish Edward | 2003 | TÄBY SIM | AX9703 | 50 m | ||
9 | 648 | Guvenius Pijus | 2003 | ÄLVSJÖ | AO0303 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 21 maj 2017 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 07:22 |
Gren 14, 100m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 352 | Hiram Veronika | 2004 | SÖDERTÖRN | AK7204 | 25 m | 1:08.14 | |
2 | 50 | Strömbom Tyra | 2004 | HUDIKSVALL | AM3804 | 25 m | 1:09.17 | |
3 | 254 | Boråker Saga | 2004 | SANDVIKEN | AN1604 | 25 m | 1:10.74 | |
4 | 46 | Jonasson Amanda | 2004 | HUDIKSVALL | AM5604 | 25 m | 1:10.81 | |
5 | 211 | Lund Ingrid | 2006 | SK NEPTUN | AG8206 | 25 m | 1:10.84 | |
6 | 313 | Engelgren Ella | 2004 | SKK | AM9804 | 25 m | 1:10.86 | |
7 | 107 | Klingberg Lovisa | 2004 | LIDINGÖ SK | BR7604 | 25 m | 1:13.01 | |
8 | 659 | Liimatta Jessika | 2004 | TaTU | 50 m | 1:13.05 | ||
9 | 45 | Jonasson Agnes | 2005 | HUDIKSVALL | AQ9805 | 25 m | 1:14.10 | |
10 | 127 | Behrenfeldt Agnes | 2004 | SK NEPTUN | AP9604 | 25 m | 1:15.40 | |
11 | 231 | Pettersdotter Wenster Penny | 2004 | SK NEPTUN | BM3404 | 25 m | 1:16.04 | |
12 | 186 | Stenbeck Alice | 2006 | SK NEPTUN | AG1406 | 25 m | 1:16.15 | |
13 | 660 | Lepola Aino | 2005 | TaTU | 50 m | 1:16.29 | ||
14 | 634 | Solehav Linn | 2005 | SPIF SF | AM7605 | 25 m | 1:16.59 | |
15 | 181 | Jomaa Else | 2004 | SK NEPTUN | AK1204 | 25 m | 1:16.96 | |
16 | 406 | Karlsson Bertoli Emilia | 2005 | TYRESÖ SS | AW9405 | 25 m | 1:17.09 | |
17 | 132 | Birtner Annie | 2004 | SK NEPTUN | BN6204 | 25 m | 1:17.16 | |
18 | 106 | Klingberg Klara | 2006 | LIDINGÖ SK | AW0206 | 25 m | 1:17.20 | |
19 | 580 | Dimitriou Anna | 2006 | SPIF SF | AN7606 | 25 m | 1:17.25 | |
20 | 108 | Kutsenko Katja | 2004 | LIDINGÖ SK | AT5404 | 50 m | 1:17.62 | |
21 | 198 | Wallberg Maja | 2005 | SK NEPTUN | AP9605 | 25 m | 1:19.16 | |
22 | 214 | Lövquist Elsa | 2004 | SK NEPTUN | BD6604 | 25 m | 1:19.18 | |
23 | 12 | Kantolouto Julia | 2005 | BOTK-RÖNN | AQ2605 | 50 m | 1:20.27 | |
24 | 232 | Ramsten Lovisa | 2005 | SK NEPTUN | BK1605 | 25 m | 1:20.96 | |
25 | 134 | Blanco Engla | 2006 | SK NEPTUN | AS0206 | 25 m | 1:22.40 | |
26 | 422 | Söderlind Alicia | 2005 | TYRESÖ SS | AQ5805 | 25 m | 1:23.05 | |
27 | 239 | Rosenberg Mathilda | 2005 | SK NEPTUN | AP6605 | 25 m | 1:24.29 | |
28 | 562 | Zwinkels Julia | 2004 | SS04 | BM4404 | 25 m | 1:24.56 | |
29 | 595 | James-Killer Lilly | 2006 | SPIF SF | BE8606 | 50 m | 1:24.94 | |
30 | 545 | Mitrovic Isidora | 2005 | SS04 | AS2205 | 25 m | 1:25.46 | |
31 | 400 | Ebert Westerberg Freya | 2005 | TYRESÖ SS | BB3805 | 25 m | 1:25.69 | |
32 | 215 | Lööf Saga | 2005 | SK NEPTUN | BE2205 | 25 m | 1:25.73 | |
33 | 576 | Chinbat Khulan | 2004 | SPIF SF | BS1804 | 25 m | 1:27.69 | |
34 | 227 | Palmquist Frida | 2005 | SK NEPTUN | AP7605 | 25 m | 1:27.83 | |
35 | 603 | Klamkin Hannah | 2005 | SPIF SF | BA0805 | 25 m | 1:28.30 | |
36 | 525 | Dicander Tove | 2005 | SS04 | BI0805 | 25 m | 1:28.92 | |
37 | 601 | Kiasisua Elda | 2004 | SPIF SF | BS4804 | 50 m | 1:29.79 | |
38 | 202 | Kuhlin Jessica | 2006 | SK NEPTUN | AQ8606 | 25 m | 1:29.98 | |
39 | 560 | Wärn Emma | 2004 | SS04 | BT7404 | 25 m | 1:30.31 | |
40 | 209 | Lofter Sara | 2006 | SK NEPTUN | AS2806 | 25 m | 1:32.17 | |
41 | 540 | Krans Cecilia | 2005 | SS04 | BL4805 | 25 m | 1:32.70 | |
42 | 596 | Johansson Meja | 2006 | SPIF SF | BF8806 | 50 m | 1:33.67 | |
43 | 527 | Emanuelsson Linn | 2004 | SS04 | BO8804 | 25 m | 1:37.93 | |
44 | 581 | Falang Andrea | 2004 | SPIF SF | BX5604 | 50 m | 1:37.98 | |
45 | 643 | Wattad Sara | 2006 | SPIF SF | AI6206 | 25 m | 1:38.88 | |
46 | 613 | Markowicz Lindén Andrea | 2004 | SPIF SF | BS7804 | 25 m | 1:44.14 | |
47 | 602 | Kjellström Josefin | 2005 | SPIF SF | BI4205 | 25 m | 1:45.39 | |
48 | 573 | Bigosinska Ebba | 2005 | SPIF SF | BP8805 | 50 m | ||
49 | 621 | Orsi Clementina | 2006 | SPIF SF | BI5606 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 21 maj 2017 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 07:22 |
Gren 15, 100m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 356 | Jonsson Edvin | 2004 | SÖDERTÖRN | AD1504 | 25 m | 59.22 | |
2 | 375 | Plavans Henry | 2005 | SÖDERTÖRN | AB6105 | 25 m | 1:02.88 | |
3 | 654 | Pankratov Pavel | 2004 | TaTU | 50 m | 1:03.96 | ||
4 | 653 | Niemi Lassi | 2004 | TaTU | 50 m | 1:05.03 | ||
5 | 655 | Kilpeläinen Niilo | 2004 | TaTU | 50 m | 1:05.14 | ||
6 | 657 | Birkstedt Miro | 2004 | TaTU | 50 m | 1:08.54 | ||
7 | 656 | Kotti Akseli | 2004 | TaTU | 50 m | 1:12.65 | ||
8 | 658 | Soloniemi Joona | 2004 | TaTU | 50 m | 1:13.58 | ||
9 | 167 | Gunnarson Måns | 2006 | SK NEPTUN | AK8506 | 25 m | 1:14.46 | |
10 | 553 | Ponomarjous Artjoms | 2004 | SS04 | AV1904 | 25 m | 1:16.20 | |
11 | 190 | Svärd Hedenström Elias | 2004 | SK NEPTUN | AV6704 | 25 m | 1:17.01 | |
12 | 173 | Hillerström Vagli Aksel | 2006 | SK NEPTUN | AC8706 | 25 m | 1:18.23 | |
13 | 194 | Thern Tee | 2006 | SK NEPTUN | AC3106 | 25 m | 1:22.18 | |
14 | 104 | Jelagin Maxim | 2005 | LIDINGÖ SK | AJ9505 | 25 m | 1:22.24 | |
15 | 410 | Lundvall Love | 2004 | TYRESÖ SS | AK8504 | 25 m | 1:23.69 | |
16 | 249 | Hallenborg Axel | 2004 | SALTSJÖB | AO5504 | 50 m | 1:25.30 | |
17 | 213 | Löfström Ludvig | 2006 | SK NEPTUN | AI4506 | 25 m | 1:25.75 | |
18 | 241 | Skott Storheden Axel | 2006 | SK NEPTUN | AI3506 | 25 m | 1:28.07 | |
19 | 550 | Nömm Malkolm | 2005 | SS04 | AT6905 | 25 m | 1:28.71 | |
20 | 192 | Theodosiadis Georgios | 2005 | SK NEPTUN | AN6105 | 25 m | 1:29.81 | |
21 | 184 | Jonsson Hugo | 2005 | SK NEPTUN | AL5305 | 25 m | 1:36.48 | |
22 | 157 | Eriksson Jonatan | 2006 | SK NEPTUN | AB1106 | 50 m | 1:37.09 | |
23 | 523 | Carlberg Neo | 2005 | SS04 | AA8505 | 25 m | 1:42.40 | |
24 | 398 | Brandt Maximus | 2005 | TYRESÖ SS | AP2105 | 50 m | ||
25 | 514 | Aglert Gustav | 2004 | SS04 | AY4304 | 50 m | ||
26 | 528 | Fridsell Jakob | 2005 | SS04 | AT4905 | 50 m | ||
27 | 629 | Sahlée Otto | 2007 | SPIF SF | AJ2307 | 50 m | ||
28 | 639 | Tsegaye Yonatan | 2005 | SPIF SF | AH5505 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 21 maj 2017 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 07:22 |
Gren 16, 100m Fjärilsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 376 | Possman Klara | 2003 | SÖDERTÖRN | BA6803 | 25 m | 1:07.84 | |
2 | 642 | Walsh Sofia | 2002 | SPIF SF | AF3402 | 50 m | 1:08.33 | |
3 | 89 | Tsirona Dimitra | 2002 | JÄRFÄLLA S | AP3602 | 25 m | 1:08.37 | |
4 | 284 | Malm Lovisa | 2002 | SPÅRVÄGEN | BD4402 | 25 m | 1:10.13 | |
5 | 445 | Ewerbring Jennie | 2003 | TÄBY SIM | AT6603 | 50 m | 1:10.19 | |
6 | 273 | Herlin Linn | 2002 | SPÅRVÄGEN | AU6402 | 50 m | 1:11.56 | |
7 | 80 | Policastro Rebecca | 2003 | JÄRFÄLLA S | AI2403 | 25 m | 1:11.83 | |
8 | 271 | Hedström Mikaela | 2003 | SPÅRVÄGEN | AK4403 | 25 m | 1:12.52 | |
9 | 69 | Larsson Louise | 2002 | JÄRFÄLLA S | AH2802 | 25 m | 1:12.61 | |
10 | 490 | Ström Thilda | 2003 | TÄBY SIM | AT5803 | 50 m | 1:12.67 | |
11 | 278 | Karlsson Karlström Maja | 2002 | SPÅRVÄGEN | BF6602 | 25 m | 1:13.38 | |
12 | 470 | Malm Smilla | 2003 | TÄBY SIM | AQ4203 | 50 m | 1:14.06 | |
13 | 66 | Iwarson Josefine | 2003 | JÄRFÄLLA S | AT1603 | 50 m | 1:16.50 | |
14 | 274 | Holmberg Sofia | 2002 | SPÅRVÄGEN | AU1202 | 25 m | 1:16.75 | |
15 | 591 | Grill Julia | 2002 | SPIF SF | AL4602 | 50 m | 1:17.69 | |
16 | 417 | Ringbom Matilda | 2003 | TYRESÖ SS | AX6803 | 50 m | 1:18.10 | |
17 | 55 | Arvehed Moa | 2003 | JÄRFÄLLA S | AT7803 | 50 m | 1:18.42 | |
18 | 370 | Nilsson Amanda | 2002 | SÖDERTÖRN | BS9202 | 50 m | 1:18.48 | |
19 | 308 | Wullrich Emilia | 2003 | SPÅRVÄGEN | BI8203 | 25 m | 1:19.04 | |
20 | 147 | Djuphammar Elsa | 2003 | SK NEPTUN | AU0403 | 50 m | 1:20.22 | |
21 | 437 | Andersson Elin | 2003 | TÄBY SIM | BG0803 | 25 m | 1:20.89 | |
22 | 282 | Lythell Cornelia | 2003 | SPÅRVÄGEN | BC2603 | 25 m | 1:21.29 | |
23 | 434 | Alin Stella | 2002 | TÄBY SIM | BC1802 | 25 m | 1:21.42 | |
24 | 319 | Kärvestedt Sara | 2003 | SKK | AO0403 | 25 m | 1:21.68 | |
25 | 53 | Andersson Josefin | 2003 | JÄRFÄLLA S | AZ5603 | 25 m | 1:22.17 | |
26 | 164 | Gottberg Lova | 2003 | SK NEPTUN | BH5403 | 50 m | 1:22.76 | |
27 | 200 | Wihk Embla | 2002 | SK NEPTUN | BD9602 | 50 m | 1:22.94 | |
28 | 554 | Reiman Alexandra | 2002 | SS04 | BS9602 | 25 m | 1:23.06 | |
29 | 92 | Zetterlund Linnea | 2003 | JÄRFÄLLA S | AO5403 | 50 m | 1:23.50 | |
30 | 441 | Bergvall Emelie | 2003 | TÄBY SIM | BC4603 | 25 m | 1:23.81 | |
31 | 293 | Schei Elvira | 2003 | SPÅRVÄGEN | AZ4603 | 25 m | 1:24.79 | |
32 | 324 | Segerström Nora | 2002 | SKK | BM0802 | 25 m | 1:24.98 | |
33 | 408 | Lindholm Emelie | 2003 | TYRESÖ SS | AL6403 | 25 m | 1:25.13 | |
34 | 77 | Mattila Linnea | 2003 | JÄRFÄLLA S | BH1203 | 50 m | 1:25.95 | |
35 | 420 | Stråhle Emma | 2002 | TYRESÖ SS | AI4802 | 50 m | 1:26.50 | |
36 | 427 | Törnqvist Ella | 2003 | TYRESÖ SS | AQ1603 | 25 m | 1:26.60 | |
37 | 189 | Svensson Alice | 2002 | SK NEPTUN | BX6602 | 25 m | 1:27.02 | |
38 | 204 | Lajsic Sofija | 2002 | SK NEPTUN | BO2802 | 50 m | 1:30.04 | |
39 | 125 | Ballnus Marie-Chantal | 2002 | SK NEPTUN | BX5802 | 50 m | 1:30.29 | |
40 | 61 | Granberg Felicia | 2002 | JÄRFÄLLA S | AT3602 | 25 m | 1:31.22 | |
41 | 130 | Berg Evelina | 2002 | SK NEPTUN | BX0402 | 25 m | 1:31.80 | |
42 | 149 | Dovhammar Annie | 2003 | SK NEPTUN | BV3403 | 50 m | 1:31.97 | |
43 | 203 | Lajsic Jelena | 2002 | SK NEPTUN | BO1802 | 50 m | 1:32.26 | |
44 | 31 | Eriksson Lisa | 2003 | GUSTAVSBER | AO9403 | 25 m | 1:34.22 | |
45 | 36 | Karlsson Emelie | 2002 | GUSTAVSBER | BE0402 | 25 m | 1:36.76 | |
46 | 559 | Voigt Sofia | 2003 | SS04 | BF0803 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 21 maj 2017 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 07:22 |
Gren 17, 100m Fjärilsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 350 | Gutierrez Johan Javier | 2002 | SÖDERTÖRN | AM9502 | 50 m | 1:01.49 | |
2 | 435 | Al-Khalili Jonas | 2002 | TÄBY SIM | AI6502 | 50 m | 1:02.05 | |
3 | 546 | Montes Leonardo | 2002 | SS04 | AN2902 | 25 m | 1:02.14 | |
4 | 326 | Selander Tor | 2002 | SKK | AH4902 | 25 m | 1:03.12 | |
5 | 305 | Wallén Andreas | 2002 | SPÅRVÄGEN | AP9302 | 50 m | 1:04.29 | |
6 | 669 | Ramonov Efim | 2002 | TaTU | 50 m | 1:04.30 | ||
7 | 287 | Nilsson Herman | 2002 | SPÅRVÄGEN | AH7702 | 25 m | 1:04.63 | |
8 | 223 | Mogard Linden Oscar | 2002 | SK NEPTUN | AS8702 | 50 m | 1:07.11 | |
9 | 83 | Sandh Markus | 2002 | JÄRFÄLLA S | AZ1302 | 25 m | 1:07.82 | |
10 | 666 | Olander Axel | 2002 | TaTU | 50 m | 1:08.09 | ||
11 | 342 | Cheng Kevin | 2002 | SÖDERTÖRN | AI8702 | 50 m | 1:08.16 | |
12 | 357 | Jonsson Gustav | 2002 | SÖDERTÖRN | AG6502 | 25 m | 1:08.28 | |
13 | 286 | Neuhardt David | 2003 | SPÅRVÄGEN | AU6103 | 25 m | 1:08.57 | |
14 | 297 | Styrman Arvid | 2002 | SPÅRVÄGEN | AQ2502 | 50 m | 1:09.27 | |
15 | 479 | Rune Isac | 2003 | TÄBY SIM | AM9503 | 50 m | 1:10.32 | |
16 | 661 | Harju Mio | 2002 | TaTU | 50 m | 1:10.42 | ||
17 | 248 | Hallenborg Arvid | 2002 | SALTSJÖB | AM1902 | 50 m | 1:10.91 | |
18 | 265 | Erneholm Oliver | 2003 | SPÅRVÄGEN | AO4503 | 25 m | 1:11.27 | |
19 | 309 | Ölund Gordon | 2002 | SPÅRVÄGEN | AT1102 | 25 m | 1:11.61 | |
20 | 49 | Sandström Gustaf | 2003 | HUDIKSVALL | AP4703 | 25 m | 1:13.14 | |
21 | 392 | Åslund Albin | 2003 | SÖDERTÖRN | AT1103 | 25 m | 1:13.49 | |
22 | 529 | Fridsell Oskar | 2003 | SS04 | AS7503 | 25 m | 1:14.12 | |
23 | 648 | Guvenius Pijus | 2003 | ÄLVSJÖ | AO0303 | 25 m | 1:15.00 | |
24 | 259 | Annas Gustav | 2003 | SPÅRVÄGEN | AL0303 | 50 m | 1:15.56 | |
25 | 432 | Ahlqvist Gustav | 2003 | TÄBY SIM | AK6503 | 50 m | 1:16.22 | |
26 | 662 | Birkstedt Miska | 2002 | TaTU | 50 m | 1:16.99 | ||
27 | 616 | Munshi Aryan | 2002 | SPIF SF | AZ0102 | 25 m | 1:17.35 | |
28 | 399 | Dahlin Oliver | 2002 | TYRESÖ SS | AV8502 | 50 m | 1:19.02 | |
29 | 75 | Lundgren Sid | 2003 | JÄRFÄLLA S | AF2303 | 25 m | 1:19.31 | |
30 | 301 | Török Matyas | 2002 | SPÅRVÄGEN | AQ3502 | 25 m | 1:19.51 | |
31 | 524 | Carlberg Tim | 2003 | SS04 | AI5503 | 25 m | 1:20.95 | |
32 | 294 | Siotis Jannis | 2003 | SPÅRVÄGEN | AL3303 | 50 m | 1:21.00 | |
33 | 450 | Gabrielsson Liam | 2003 | TÄBY SIM | AK5503 | 25 m | 1:21.24 | |
34 | 520 | Brouzell Simon | 2003 | SS04 | AX3103 | 25 m | 1:22.92 | |
35 | 541 | Larsson Marcus | 2003 | SS04 | AM0903 | 25 m | 1:28.21 | |
36 | 472 | Nilsson Samuel | 2003 | TÄBY SIM | AR9703 | 25 m | 1:29.64 | |
37 | 48 | Reit Viggo | 2003 | HUDIKSVALL | AK5703 | 25 m | 1:32.81 | |
38 | 588 | Gnalin Jakob | 2003 | SPIF SF | AR8303 | 50 m | 1:34.38 | |
39 | 485 | Seel Simon | 2003 | TÄBY SIM | AO0903 | 25 m | 1:35.35 | |
40 | 34 | Hallgren Simon | 2002 | GUSTAVSBER | AU7902 | 50 m | ||
41 | 37 | Nilsson Arvid | 2003 | GUSTAVSBER | AG2703 | 50 m | ||
42 | 51 | Sölveskog Anton | 2003 | HUDIKSVALL | AX6103 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 21 maj 2017 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 07:22 |
Gren 18, 100m Fjärilsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 321 | Lönnberg Smilla | 2001 | SKK | AQ0801 | 25 m | 1:07.00 | |
2 | 322 | Nordström Elsa | 2001 | SKK | AV9401 | 50 m | 1:07.31 | |
3 | 82 | Sandh Linnéa | 2000 | JÄRFÄLLA S | BS1400 | 50 m | 1:08.15 | |
4 | 124 | Andersson Sara | 2000 | SK NEPTUN | AO6600 | 50 m | 1:09.69 | |
5 | 457 | Jensen Alexandra | 2001 | TÄBY SIM | BG6801 | 50 m | 1:10.93 | |
6 | 141 | Brolund Vilma | 2001 | SK NEPTUN | AO9801 | 50 m | 1:11.11 | |
7 | 314 | Eriksson Amanda | 2001 | SKK | AH9801 | 50 m | 1:11.53 | |
8 | 128 | Bekkewold Amanda | 2001 | SK NEPTUN | BM3401 | 50 m | 1:11.93 | |
9 | 491 | Strömdahl Amanda | 2000 | TÄBY SIM | AL7400 | 50 m | 1:12.62 | |
10 | 68 | Larsson Cassandra | 2000 | JÄRFÄLLA S | AR5600 | 25 m | 1:13.03 | |
11 | 70 | Levander Tilde | 2000 | JÄRFÄLLA S | AI7600 | 25 m | 1:13.20 | |
12 | 474 | Persson Johanna | 2001 | TÄBY SIM | AY6601 | 50 m | 1:13.73 | |
13 | 260 | Augustsson Julia | 2000 | SPÅRVÄGEN | BC9200 | 50 m | 1:14.30 | |
14 | 289 | Odin Fanny | 2000 | SPÅRVÄGEN | AR7200 | 50 m | 1:14.87 | |
15 | 565 | Albinzon Alice | 2000 | SPIF SF | AY1200 | 50 m | 1:16.80 | |
16 | 258 | Andras Noémi | 2001 | SPÅRVÄGEN | BJ1601 | 25 m | 1:17.54 | |
17 | 276 | Jansson Kristin | 2001 | SPÅRVÄGEN | BC4601 | 50 m | 1:19.79 | |
18 | 455 | Hedlund Smilla | 2001 | TÄBY SIM | BH5801 | 50 m | 1:22.59 | |
19 | 11 | Hemmälin Pernilla | 2001 | BOTK-RÖNN | AO3801 | 25 m | 1:22.92 | |
20 | 495 | Tavemark Maria | 2001 | TÄBY SIM | BA9601 | 50 m | 1:27.78 | |
21 | 156 | Ericson Ella | 2000 | SK NEPTUN | BG9400 | 50 m | 1:28.45 | |
22 | 246 | Ericsson Louise | 2001 | SALTSJÖB | AN8601 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 21 maj 2017 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 07:22 |
Gren 19, 100m Fjärilsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 64 | Hanson Robin | 2001 | JÄRFÄLLA S | AA2701 | 25 m | 56.12 | |
2 | 436 | Al-Khalili Josef | 2000 | TÄBY SIM | AE5700 | 50 m | 58.89 | |
3 | 367 | Marijanovic Anton | 2000 | SÖDERTÖRN | AG0100 | 50 m | 1:00.57 | |
4 | 16 | Koufakis Alexander | 2000 | BOTK-RÖNN | AM8100 | 25 m | 1:02.79 | |
5 | 382 | Schreck Klaudius | 2001 | SÖDERTÖRN | AN2701 | 50 m | 1:03.00 | |
6 | 594 | Hysing Elias | 2000 | SPIF SF | AR1500 | 50 m | 1:03.01 | |
7 | 318 | Jacobsson Fredrik | 2001 | SKK | AK8701 | 50 m | 1:03.88 | |
8 | 617 | Nilsson-Deya Tyrone | 2001 | SPIF SF | AS7901 | 50 m | 1:04.17 | |
9 | 91 | Westberg Pontus | 2000 | JÄRFÄLLA S | AS9500 | 25 m | 1:04.97 | |
10 | 13 | Karlsson Daniel | 2001 | BOTK-RÖNN | AL0901 | 50 m | 1:05.38 | |
11 | 665 | Viitanen Teemu | 2000 | TaTU | 50 m | 1:05.59 | ||
12 | 663 | Tikkakoski Eerik | 2001 | TaTU | 50 m | 1:07.22 | ||
13 | 359 | Jonsson Pontus | 2000 | SÖDERTÖRN | AM5300 | 50 m | 1:08.47 | |
14 | 471 | Muzikants Wilhelm | 2001 | TÄBY SIM | AJ2901 | 50 m | 1:09.29 | |
15 | 575 | Buchli Kenzo | 2000 | SPIF SF | AL0700 | 50 m | 1:09.80 | |
16 | 419 | Steinholtz Niklas | 2000 | TYRESÖ SS | AK4100 | 50 m | 1:11.75 | |
17 | 44 | Herrmann Niels | 2001 | HUDIKSVALL | AV7901 | 25 m | 1:12.33 | |
18 | 674 | Ahonpää Atte-Mikael | 2001 | TaTU | 50 m | 1:12.83 | EFT | |
19 | 411 | Lundwall Tim | 2001 | TYRESÖ SS | AP7301 | 50 m | 1:13.02 | |
20 | 76 | Malmberg Hugo | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH9701 | 25 m | 1:16.11 | |
21 | 218 | Martinsson Morgan | 2001 | SK NEPTUN | AN1701 | 50 m | 1:19.25 | |
22 | 667 | Puikkonen Aapo | 2001 | TaTU | 50 m | 1:19.79 | ||
23 | 637 | Thune Marcus | 2001 | SPIF SF | AJ2101 | 50 m | 1:20.57 | |
24 | 25 | Serti Robin | 2001 | BOTK-RÖNN | AS4501 | 25 m | 1:22.23 | |
25 | 431 | Ahlqvist Erik | 2001 | TÄBY SIM | AT7501 | 50 m | 1:22.56 | |
26 | 146 | Dalsgaard Dexter | 2001 | SK NEPTUN | AS0501 | 50 m | 1:27.77 | |
27 | 139 | Brinnen Adrian | 2001 | SK NEPTUN | AX8101 | 50 m | 1:29.76 | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 21 maj 2017 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 07:22 |
Gren 20, 200m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 308 | Wullrich Emilia | 2003 | SPÅRVÄGEN | BI8203 | 25 m | 2:52.10 | |
2 | 312 | Brunnberg Hilma | 2003 | SKK | BI0603 | 25 m | 2:52.41 | |
3 | 69 | Larsson Louise | 2002 | JÄRFÄLLA S | AH2802 | 25 m | 2:52.53 | |
4 | 264 | Danes Ioana | 2002 | SPÅRVÄGEN | AY3802 | 25 m | 2:53.56 | |
5 | 55 | Arvehed Moa | 2003 | JÄRFÄLLA S | AT7803 | 25 m | 2:54.08 | |
6 | 242 | Starrost Elma | 2002 | SK NEPTUN | AN4202 | 50 m | 2:55.69 | |
7 | 522 | Candelius Lisa | 2003 | SS04 | AT9803 | 25 m | 2:56.65 | |
8 | 120 | Viberg Cecilia | 2003 | LIDINGÖ SK | AU1603 | 50 m | 2:57.58 | |
9 | 171 | Hagström Alva | 2003 | SK NEPTUN | AU1203 | 50 m | 2:58.07 | |
10 | 278 | Karlsson Karlström Maja | 2002 | SPÅRVÄGEN | BF6602 | 25 m | 2:58.47 | |
11 | 66 | Iwarson Josefine | 2003 | JÄRFÄLLA S | AT1603 | 25 m | 3:00.15 | |
12 | 188 | Sundholm Erica | 2002 | SK NEPTUN | BO9202 | 50 m | 3:04.20 | |
13 | 449 | Franks Ingrid | 2003 | TÄBY SIM | AT5603 | 50 m | 3:04.96 | |
14 | 283 | Lythell Veronica | 2003 | SPÅRVÄGEN | BC0603 | 25 m | 3:08.41 | |
15 | 425 | Tottie-Håkansson Filippa | 2003 | TYRESÖ SS | AX9803 | 25 m | 3:17.07 | |
16 | 140 | Brodd Isabelle | 2003 | SK NEPTUN | AU4803 | 50 m | 3:19.56 | |
17 | 397 | Björkman Sofia | 2002 | TYRESÖ SS | AL8802 | 50 m | 3:20.12 | |
18 | 493 | Takolander Nina | 2003 | TÄBY SIM | AX0803 | 25 m | 3:25.32 | |
19 | 175 | Homnér Elin | 2003 | SK NEPTUN | BT4203 | 25 m | 3:30.34 | |
20 | 144 | Cullfors Emilia | 2003 | SK NEPTUN | CA5403 | 25 m | 3:38.75 | |
21 | 189 | Svensson Alice | 2002 | SK NEPTUN | BX6602 | 50 m | 3:42.54 | |
22 | 130 | Berg Evelina | 2002 | SK NEPTUN | BX0402 | 50 m | 3:52.64 | |
23 | 624 | Pettersson Josefin | 2002 | SPIF SF | BX2802 | 25 m | 3:56.48 | |
24 | 109 | Liljeberg Beata | 2003 | LIDINGÖ SK | BV1803 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 21 maj 2017 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 07:22 |
Gren 21, 200m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 452 | Gustavsson Julius | 2002 | TÄBY SIM | AD0102 | 50 m | 2:31.72 | |
2 | 286 | Neuhardt David | 2003 | SPÅRVÄGEN | AU6103 | 25 m | 2:36.51 | |
3 | 60 | Fröde Simon | 2003 | JÄRFÄLLA S | AB0303 | 25 m | 2:37.38 | |
4 | 7 | Esbjörnsson Juan | 2002 | BOTK-RÖNN | AQ6902 | 25 m | 2:42.41 | |
5 | 328 | Thörn Linus | 2002 | SKK | AN6102 | 25 m | 2:43.06 | |
6 | 409 | Lindwall Algot | 2002 | TYRESÖ SS | AJ4102 | 50 m | 2:44.28 | |
7 | 555 | Reuterskiöld Douglas | 2002 | SS04 | AM1302 | 25 m | 2:46.69 | |
8 | 259 | Annas Gustav | 2003 | SPÅRVÄGEN | AL0303 | 25 m | 2:48.26 | |
9 | 498 | Åstrand Erik | 2003 | TÄBY SIM | AO2903 | 25 m | 2:53.33 | |
10 | 349 | Fridh Theodor | 2002 | SÖDERTÖRN | AT3302 | 50 m | 2:54.12 | |
11 | 305 | Wallén Andreas | 2002 | SPÅRVÄGEN | AP9302 | 50 m | 2:56.66 | |
12 | 489 | Stein Tor | 2003 | TÄBY SIM | AR2903 | 50 m | 2:58.21 | |
13 | 485 | Seel Simon | 2003 | TÄBY SIM | AO0903 | 25 m | 3:01.36 | |
14 | 294 | Siotis Jannis | 2003 | SPÅRVÄGEN | AL3303 | 25 m | 3:04.28 | |
15 | 597 | Johansson Sebastian | 2003 | SPIF SF | AD0903 | 50 m | 3:04.89 | |
16 | 524 | Carlberg Tim | 2003 | SS04 | AI5503 | 25 m | 3:05.67 | |
17 | 193 | Theodosiadis Stavros | 2002 | SK NEPTUN | AY7502 | 25 m | 3:09.62 | |
18 | 631 | Seemann Hugo | 2003 | SPIF SF | AT0703 | 50 m | 3:10.65 | |
19 | 407 | Kristersson Campe Nicolai | 2002 | TYRESÖ SS | AF5502 | 25 m | 3:13.57 | |
20 | 593 | Hjälm Emanuel | 2002 | SPIF SF | AV2702 | 25 m | 3:18.71 | |
21 | 494 | Tarish Edward | 2003 | TÄBY SIM | AX9703 | 25 m | 3:23.89 | |
22 | 234 | Rappoccio Alex | 2002 | SK NEPTUN | AY3502 | 50 m | 3:25.43 | |
23 | 620 | Njegovanovic Adam | 2003 | SPIF SF | AW5703 | 50 m | 3:25.55 | |
24 | 51 | Sölveskog Anton | 2003 | HUDIKSVALL | AX6103 | 25 m | 3:26.54 | |
25 | 41 | Samuelsson Calle | 2003 | GUSTAVSBER | AJ4503 | 25 m | 3:40.10 | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 21 maj 2017 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 07:22 |
Gren 22, 100m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 586 | Glimmerud-Gullbjörk Tuva | 2000 | SPIF SF | BP6600 | 50 m | 1:08.87 | |
2 | 393 | Alm Josefin | 2001 | TYRESÖ SS | AJ8201 | 50 m | 1:09.07 | |
3 | 458 | Jerresand Cornelia | 2000 | TÄBY SIM | AG6800 | 50 m | 1:09.69 | |
4 | 281 | Lindqvist Linnea | 2001 | SPÅRVÄGEN | BE7801 | 25 m | 1:11.18 | |
5 | 303 | Vaamonde Zafira | 2001 | SPÅRVÄGEN | AU9601 | 50 m | 1:11.43 | |
6 | 456 | Isacson Kristina | 2001 | TÄBY SIM | BH5601 | 50 m | 1:11.70 | |
7 | 491 | Strömdahl Amanda | 2000 | TÄBY SIM | AL7400 | 50 m | 1:12.68 | |
8 | 362 | Lamb Emily | 2000 | SÖDERTÖRN | BL0600 | 50 m | 1:13.13 | |
9 | 474 | Persson Johanna | 2001 | TÄBY SIM | AY6601 | 50 m | 1:13.74 | |
10 | 607 | Lindén Alexandra | 2001 | SPIF SF | BG4801 | 50 m | 1:14.11 | |
11 | 82 | Sandh Linnéa | 2000 | JÄRFÄLLA S | BS1400 | 50 m | 1:14.22 | |
12 | 484 | Sangfelt Malin | 2001 | TÄBY SIM | AC3801 | 50 m | 1:14.44 | |
13 | 4 | Bengtsson Emilia | 2001 | BOTK-RÖNN | BA3601 | 50 m | 1:16.59 | |
14 | 246 | Ericsson Louise | 2001 | SALTSJÖB | AN8601 | 50 m | 1:16.88 | |
15 | 464 | Ladis Anna | 2001 | TÄBY SIM | BH7801 | 50 m | 1:17.61 | |
16 | 279 | Kuhlins Maike | 2000 | SPÅRVÄGEN | BA1600 | 25 m | 1:18.27 | |
17 | 307 | Viinapuu Anna | 2000 | SPÅRVÄGEN | AH8400 | 50 m | 1:20.32 | |
18 | 276 | Jansson Kristin | 2001 | SPÅRVÄGEN | BC4601 | 50 m | 1:21.33 | |
19 | 495 | Tavemark Maria | 2001 | TÄBY SIM | BA9601 | 50 m | 1:29.96 | |
20 | 640 | Wagenius Tova | 2001 | SPIF SF | BK9801 | 50 m | 1:30.78 | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 21 maj 2017 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 07:22 |
Gren 23, 100m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 64 | Hanson Robin | 2001 | JÄRFÄLLA S | AA2701 | 25 m | 59.06 | |
2 | 367 | Marijanovic Anton | 2000 | SÖDERTÖRN | AG0100 | 50 m | 1:00.85 | |
3 | 59 | Fröde Elias | 2001 | JÄRFÄLLA S | AE9901 | 25 m | 1:03.26 | |
4 | 78 | Nykvist Linus | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH3701 | 25 m | 1:04.20 | |
5 | 517 | Bentzer Philip | 2001 | SS04 | AH6701 | 25 m | 1:05.31 | |
6 | 382 | Schreck Klaudius | 2001 | SÖDERTÖRN | AN2701 | 50 m | 1:06.02 | |
7 | 317 | Gustafsson Isak | 2001 | SKK | AA5901 | 50 m | 1:08.04 | |
8 | 471 | Muzikants Wilhelm | 2001 | TÄBY SIM | AJ2901 | 50 m | 1:09.27 | |
9 | 665 | Viitanen Teemu | 2000 | TaTU | 50 m | 1:09.61 | ||
10 | 447 | Forsberg Anton | 2001 | TÄBY SIM | AM4901 | 50 m | 1:09.82 | |
11 | 664 | Perkola Pirkka | 2001 | TaTU | 50 m | 1:11.29 | ||
12 | 663 | Tikkakoski Eerik | 2001 | TaTU | 50 m | 1:11.89 | ||
13 | 359 | Jonsson Pontus | 2000 | SÖDERTÖRN | AM5300 | 50 m | 1:12.51 | |
14 | 146 | Dalsgaard Dexter | 2001 | SK NEPTUN | AS0501 | 50 m | 1:12.95 | |
15 | 76 | Malmberg Hugo | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH9701 | 25 m | 1:13.47 | |
16 | 637 | Thune Marcus | 2001 | SPIF SF | AJ2101 | 50 m | 1:18.36 | |
17 | 333 | Andersson Pelle | 2001 | SÖDERTÖRN | AY2101 | 25 m | 1:18.84 | |
18 | 139 | Brinnen Adrian | 2001 | SK NEPTUN | AX8101 | 25 m | 1:21.40 | |
19 | 674 | Ahonpää Atte-Mikael | 2001 | TaTU | 50 m | 1:21.51 | EFT | |
20 | 44 | Herrmann Niels | 2001 | HUDIKSVALL | AV7901 | 25 m | 1:21.78 | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 21 maj 2017 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 07:22 |
Gren 24, 200m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 247 | Gipperth Linnea | 2003 | SALTSJÖB | AA6403 | 50 m | 2:23.39 | |
2 | 438 | Banestig Ellen | 2002 | TÄBY SIM | BT1802 | 50 m | 2:29.61 | |
3 | 74 | Lundgren Lilly | 2002 | JÄRFÄLLA S | AC7402 | 25 m | 2:30.10 | |
4 | 57 | Edbom Ebba | 2002 | JÄRFÄLLA S | AQ4602 | 25 m | 2:33.53 | |
5 | 244 | Boij Du Rietz Thea | 2002 | SALTSJÖB | AC9602 | 50 m | 2:33.73 | |
6 | 284 | Malm Lovisa | 2002 | SPÅRVÄGEN | BD4402 | 25 m | 2:34.27 | |
7 | 543 | Lundmark Emma | 2003 | SS04 | AT1803 | 25 m | 2:34.57 | |
8 | 460 | Junehed Josephine | 2002 | TÄBY SIM | AN1202 | 50 m | 2:35.09 | |
9 | 365 | Lundgren Elin | 2003 | SÖDERTÖRN | AW2603 | 50 m | 2:35.31 | |
10 | 388 | Widmark Alwa | 2002 | SÖDERTÖRN | AN4402 | 50 m | 2:36.22 | |
11 | 271 | Hedström Mikaela | 2003 | SPÅRVÄGEN | AK4403 | 25 m | 2:36.84 | |
12 | 89 | Tsirona Dimitra | 2002 | JÄRFÄLLA S | AP3602 | 25 m | 2:37.51 | |
13 | 570 | Bang Maria | 2003 | SPIF SF | BE8803 | 25 m | 2:37.83 | |
14 | 642 | Walsh Sofia | 2002 | SPIF SF | AF3402 | 50 m | 2:37.91 | |
15 | 538 | Karls Sofia | 2002 | SS04 | AH7202 | 25 m | 2:38.96 | |
16 | 72 | Lindqvist Amanda | 2002 | JÄRFÄLLA S | AU6202 | 25 m | 2:39.78 | |
17 | 168 | Gustafsson Rebecca | 2003 | SK NEPTUN | AB5203 | 50 m | 2:40.44 | |
18 | 133 | Bladin Sophie | 2002 | SK NEPTUN | BF5202 | 50 m | 2:40.56 | |
19 | 8 | Granholm Jemina | 2002 | BOTK-RÖNN | BB9802 | 25 m | 2:41.71 | |
20 | 226 | Nordeman Freja | 2003 | SK NEPTUN | AU7203 | 50 m | 2:43.60 | |
21 | 80 | Policastro Rebecca | 2003 | JÄRFÄLLA S | AI2403 | 25 m | 2:45.22 | |
22 | 283 | Lythell Veronica | 2003 | SPÅRVÄGEN | BC0603 | 25 m | 2:45.69 | |
23 | 140 | Brodd Isabelle | 2003 | SK NEPTUN | AU4803 | 25 m | 2:48.28 | |
24 | 448 | Forsberg Emilia | 2003 | TÄBY SIM | BN9203 | 25 m | 2:48.37 | |
25 | 53 | Andersson Josefin | 2003 | JÄRFÄLLA S | AZ5603 | 25 m | 2:48.55 | |
26 | 544 | Mitrovic Andrea | 2002 | SS04 | BC7802 | 25 m | 2:49.95 | |
27 | 554 | Reiman Alexandra | 2002 | SS04 | BS9602 | 25 m | 2:50.13 | |
28 | 188 | Sundholm Erica | 2002 | SK NEPTUN | BO9202 | 25 m | 2:50.19 | |
29 | 174 | Hillström Vendela | 2003 | SK NEPTUN | AW5803 | 25 m | 2:52.63 | |
30 | 147 | Djuphammar Elsa | 2003 | SK NEPTUN | AU0403 | 25 m | 2:53.18 | |
31 | 61 | Granberg Felicia | 2002 | JÄRFÄLLA S | AT3602 | 25 m | 2:53.32 | |
32 | 427 | Törnqvist Ella | 2003 | TYRESÖ SS | AQ1603 | 50 m | 2:53.49 | |
33 | 77 | Mattila Linnea | 2003 | JÄRFÄLLA S | BH1203 | 25 m | 2:55.50 | |
34 | 437 | Andersson Elin | 2003 | TÄBY SIM | BG0803 | 50 m | 2:57.49 | |
35 | 197 | Wallberg Hedda | 2003 | SK NEPTUN | AU9203 | 50 m | 3:00.98 | |
36 | 31 | Eriksson Lisa | 2003 | GUSTAVSBER | AO9403 | 25 m | 3:12.02 | |
37 | 109 | Liljeberg Beata | 2003 | LIDINGÖ SK | BV1803 | 25 m | 3:28.43 | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 21 maj 2017 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 07:22 |
Gren 25, 200m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 272 | Henriksen Gustav | 2002 | SPÅRVÄGEN | AM1702 | 50 m | 2:16.91 | |
2 | 546 | Montes Leonardo | 2002 | SS04 | AN2902 | 25 m | 2:20.86 | |
3 | 669 | Ramonov Efim | 2002 | TaTU | 50 m | 2:26.58 | ||
4 | 83 | Sandh Markus | 2002 | JÄRFÄLLA S | AZ1302 | 25 m | 2:35.60 | |
5 | 75 | Lundgren Sid | 2003 | JÄRFÄLLA S | AF2303 | 25 m | 2:35.61 | |
6 | 529 | Fridsell Oskar | 2003 | SS04 | AS7503 | 25 m | 2:35.71 | |
7 | 666 | Olander Axel | 2002 | TaTU | 50 m | 2:35.72 | ||
8 | 309 | Ölund Gordon | 2002 | SPÅRVÄGEN | AT1102 | 25 m | 2:38.01 | |
9 | 662 | Birkstedt Miska | 2002 | TaTU | 50 m | 2:39.72 | ||
10 | 432 | Ahlqvist Gustav | 2003 | TÄBY SIM | AK6503 | 50 m | 2:40.10 | |
11 | 521 | Böschen Isac | 2002 | SS04 | AF3102 | 25 m | 2:41.32 | |
12 | 661 | Harju Mio | 2002 | TaTU | 50 m | 2:46.24 | ||
13 | 584 | Frisendahl Emil | 2003 | SPIF SF | AV8303 | 25 m | 2:46.56 | |
14 | 49 | Sandström Gustaf | 2003 | HUDIKSVALL | AP4703 | 25 m | 2:46.73 | |
15 | 616 | Munshi Aryan | 2002 | SPIF SF | AZ0102 | 25 m | 2:47.45 | |
16 | 541 | Larsson Marcus | 2003 | SS04 | AM0903 | 25 m | 2:48.94 | |
17 | 450 | Gabrielsson Liam | 2003 | TÄBY SIM | AK5503 | 50 m | 2:59.11 | |
18 | 472 | Nilsson Samuel | 2003 | TÄBY SIM | AR9703 | 25 m | 3:03.99 | |
19 | 485 | Seel Simon | 2003 | TÄBY SIM | AO0903 | 50 m | 3:08.72 | |
20 | 454 | Hanna Jousef | 2003 | TÄBY SIM | AS3503 | 50 m | 3:25.51 | |
21 | 41 | Samuelsson Calle | 2003 | GUSTAVSBER | AJ4503 | 25 m | 3:36.16 | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 21 maj 2017 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 07:22 |
Gren 26, 100m Ryggsim Mix Masters |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 38 | Nilsson Jonas | 1967 | GUSTAVSBER | AA0967 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 21 maj 2017 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 07:22 |
Gren 27, 200m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 56 | Bergerstam Sandra | 2001 | JÄRFÄLLA S | AI1401 | 25 m | 2:12.08 | |
2 | 169 | Gyllberg Linnea | 2000 | SK NEPTUN | AL4800 | 25 m | 2:12.17 | |
3 | 141 | Brolund Vilma | 2001 | SK NEPTUN | AO9801 | 50 m | 2:14.78 | |
4 | 322 | Nordström Elsa | 2001 | SKK | AV9401 | 25 m | 2:15.82 | |
5 | 480 | Rydbeck Nordén Esther | 2001 | TÄBY SIM | BN8801 | 50 m | 2:16.51 | |
6 | 70 | Levander Tilde | 2000 | JÄRFÄLLA S | AI7600 | 25 m | 2:17.11 | |
7 | 457 | Jensen Alexandra | 2001 | TÄBY SIM | BG6801 | 50 m | 2:17.17 | |
8 | 260 | Augustsson Julia | 2000 | SPÅRVÄGEN | BC9200 | 50 m | 2:18.67 | |
9 | 362 | Lamb Emily | 2000 | SÖDERTÖRN | BL0600 | 50 m | 2:20.17 | |
10 | 384 | Sigurdsson Eva | 2001 | SÖDERTÖRN | AC5601 | 50 m | 2:20.57 | |
11 | 307 | Viinapuu Anna | 2000 | SPÅRVÄGEN | AH8400 | 50 m | 2:22.01 | |
12 | 363 | Lindhe Maya | 2000 | SÖDERTÖRN | BK3800 | 50 m | 2:22.75 | |
13 | 281 | Lindqvist Linnea | 2001 | SPÅRVÄGEN | BE7801 | 25 m | 2:23.00 | |
14 | 390 | Zerne Rebecca | 2001 | SÖDERTÖRN | AS8401 | 50 m | 2:23.38 | |
15 | 152 | Ehn Filippa | 2001 | SK NEPTUN | AP6201 | 50 m | 2:23.45 | |
16 | 289 | Odin Fanny | 2000 | SPÅRVÄGEN | AR7200 | 50 m | 2:24.15 | |
17 | 128 | Bekkewold Amanda | 2001 | SK NEPTUN | BM3401 | 50 m | 2:26.35 | |
18 | 456 | Isacson Kristina | 2001 | TÄBY SIM | BH5601 | 50 m | 2:26.35 | |
19 | 393 | Alm Josefin | 2001 | TYRESÖ SS | AJ8201 | 50 m | 2:27.21 | |
20 | 303 | Vaamonde Zafira | 2001 | SPÅRVÄGEN | AU9601 | 50 m | 2:27.47 | |
21 | 156 | Ericson Ella | 2000 | SK NEPTUN | BG9400 | 50 m | 2:27.48 | |
22 | 276 | Jansson Kristin | 2001 | SPÅRVÄGEN | BC4601 | 50 m | 2:28.04 | |
23 | 491 | Strömdahl Amanda | 2000 | TÄBY SIM | AL7400 | 50 m | 2:29.11 | |
24 | 279 | Kuhlins Maike | 2000 | SPÅRVÄGEN | BA1600 | 25 m | 2:33.08 | |
25 | 137 | Bohman Clara | 2001 | SK NEPTUN | BT9601 | 25 m | 2:47.50 | |
26 | 47 | Papp Anna | 2001 | HUDIKSVALL | BT1801 | 50 m | 2:56.59 | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 21 maj 2017 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 07:22 |
Gren 28, 200m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 64 | Hanson Robin | 2001 | JÄRFÄLLA S | AA2701 | 25 m | 1:49.85 | |
2 | 367 | Marijanovic Anton | 2000 | SÖDERTÖRN | AG0100 | 50 m | 1:58.70 | |
3 | 162 | Frohde Wiggo | 2000 | SK NEPTUN | AX3300 | 50 m | 2:00.95 | |
4 | 88 | Talback Samuel | 2000 | JÄRFÄLLA S | AB8500 | 50 m | 2:02.25 | |
5 | 59 | Fröde Elias | 2001 | JÄRFÄLLA S | AE9901 | 25 m | 2:03.15 | |
6 | 436 | Al-Khalili Josef | 2000 | TÄBY SIM | AE5700 | 50 m | 2:04.57 | |
7 | 594 | Hysing Elias | 2000 | SPIF SF | AR1500 | 50 m | 2:04.94 | |
8 | 359 | Jonsson Pontus | 2000 | SÖDERTÖRN | AM5300 | 50 m | 2:05.10 | |
9 | 315 | Gunneriusson Emil | 2000 | SKK | AJ4100 | 25 m | 2:05.55 | |
10 | 78 | Nykvist Linus | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH3701 | 25 m | 2:06.18 | |
11 | 382 | Schreck Klaudius | 2001 | SÖDERTÖRN | AN2701 | 50 m | 2:06.24 | |
12 | 318 | Jacobsson Fredrik | 2001 | SKK | AK8701 | 25 m | 2:06.80 | |
13 | 91 | Westberg Pontus | 2000 | JÄRFÄLLA S | AS9500 | 25 m | 2:08.07 | |
14 | 477 | Pöllänen Andres | 2001 | TÄBY SIM | AM5901 | 50 m | 2:10.16 | |
15 | 473 | Nordén Axel | 2001 | TÄBY SIM | AO3301 | 25 m | 2:12.29 | |
16 | 447 | Forsberg Anton | 2001 | TÄBY SIM | AM4901 | 50 m | 2:13.85 | |
17 | 146 | Dalsgaard Dexter | 2001 | SK NEPTUN | AS0501 | 50 m | 2:14.29 | |
18 | 76 | Malmberg Hugo | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH9701 | 25 m | 2:14.45 | |
19 | 431 | Ahlqvist Erik | 2001 | TÄBY SIM | AT7501 | 50 m | 2:15.64 | |
20 | 471 | Muzikants Wilhelm | 2001 | TÄBY SIM | AJ2901 | 50 m | 2:16.76 | |
21 | 218 | Martinsson Morgan | 2001 | SK NEPTUN | AN1701 | 50 m | 2:18.73 | |
22 | 44 | Herrmann Niels | 2001 | HUDIKSVALL | AV7901 | 25 m | 2:19.45 | |
23 | 253 | Sjöqvist Gustav | 2001 | SALTSJÖB | AD2701 | 50 m | 2:21.23 | |
24 | 25 | Serti Robin | 2001 | BOTK-RÖNN | AS4501 | 25 m | 2:23.37 | |
25 | 667 | Puikkonen Aapo | 2001 | TaTU | 50 m | 2:24.25 | ||
26 | 611 | Lindström Leo | 2001 | SPIF SF | AY1501 | 50 m | 2:45.77 | |
27 | 139 | Brinnen Adrian | 2001 | SK NEPTUN | AX8101 | 50 m | 2:53.68 | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 21 maj 2017 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 07:22 |
Gren 29, 50m Fjärilsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 299 | Sundstedt Emma | 1998 | SPÅRVÄGEN | BE7498 | 50 m | 29.06 | |
2 | 347 | Engback Cassandra | 1999 | SÖDERTÖRN | AQ0499 | 50 m | 29.25 | |
3 | 424 | Thurfjell Julia | 1994 | TYRESÖ SS | BG3894 | 25 m | 29.64 | |
4 | 571 | Berg Jessica | 1998 | SPIF SF | BJ7698 | 50 m | 29.80 | |
5 | 314 | Eriksson Amanda | 2001 | SKK | AH9801 | 25 m | 29.87 | |
6 | 414 | Ossmyr Josefin | 1999 | TYRESÖ SS | AS0299 | 50 m | 30.21 | |
7 | 641 | Wallenborg Caroline | 2000 | SPIF SF | AL3800 | 50 m | 30.25 | |
8 | 458 | Jerresand Cornelia | 2000 | TÄBY SIM | AG6800 | 50 m | 30.43 | |
9 | 266 | Flood Matilda | 1999 | SPÅRVÄGEN | BA6899 | 50 m | 30.56 | |
10 | 531 | Hargsten Hanna | 1999 | SS04 | AH8899 | 50 m | 30.58 | |
11 | 325 | Selander Siri | 1999 | SKK | AU1899 | 50 m | 30.69 | |
12 | 518 | Berndtson Filippa | 1997 | SS04 | BD4297 | 50 m | 30.74 | EFT |
13 | 201 | Wrejde Isabelle | 1999 | SK NEPTUN | AV5299 | 50 m | 30.99 | |
14 | 549 | Norén Sophia | 1998 | SS04 | AN9698 | 50 m | 31.23 | |
15 | 650 | Hägesten Matilda | 2000 | ÄLVSJÖ | AF1400 | 25 m | 31.69 | |
16 | 566 | Alem Hermella | 2000 | SPIF SF | AK1600 | 50 m | 31.86 | |
17 | 535 | Höglind Rebecca | 1998 | SS04 | AL7898 | 50 m | 32.04 | |
18 | 491 | Strömdahl Amanda | 2000 | TÄBY SIM | AL7400 | 50 m | 32.14 | |
19 | 468 | Loid Sigrid | 1999 | TÄBY SIM | AF0499 | 50 m | 32.17 | |
20 | 263 | Bring Nina | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR8699 | 50 m | 32.22 | |
21 | 647 | Dellmark Sophie | 2001 | ÄLVSJÖ | AO8801 | 25 m | 32.25 | |
22 | 68 | Larsson Cassandra | 2000 | JÄRFÄLLA S | AR5600 | 25 m | 32.79 | |
23 | 516 | Baltzarsson Therese | 2001 | SS04 | AE5201 | 25 m | 32.90 | |
24 | 303 | Vaamonde Zafira | 2001 | SPÅRVÄGEN | AU9601 | 50 m | 33.21 | |
25 | 396 | Björkman Frida | 1999 | TYRESÖ SS | AU7499 | 25 m | 33.72 | |
26 | 307 | Viinapuu Anna | 2000 | SPÅRVÄGEN | AH8400 | 50 m | 34.36 | |
27 | 574 | Bothe Vinona | 1999 | SPIF SF | BN6899 | 50 m | 35.26 | |
28 | 298 | Sundqvist Clara | 2001 | SPÅRVÄGEN | AU4801 | 25 m | 35.54 | |
29 | 11 | Hemmälin Pernilla | 2001 | BOTK-RÖNN | AO3801 | 50 m | 35.66 | |
30 | 605 | Köhler Hjördis | 2001 | SPIF SF | BM6401 | 50 m | 35.72 | |
31 | 246 | Ericsson Louise | 2001 | SALTSJÖB | AN8601 | 50 m | 36.85 | |
32 | 137 | Bohman Clara | 2001 | SK NEPTUN | BT9601 | 50 m | 39.96 | |
33 | 114 | Shay Ella | 2001 | LIDINGÖ SK | BL2801 | 50 m | 40.79 | |
34 | 430 | Öberg Wilma | 2001 | TYRESÖ SS | BG9201 | 50 m | 42.59 | |
35 | 429 | Öberg Sandra | 2001 | TYRESÖ SS | BG0401 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 21 maj 2017 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 07:22 |
Gren 30, 50m Fjärilsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 358 | Jonsson Jesper | 1993 | SÖDERTÖRN | AS9393 | 50 m | 24.37 | |
2 | 496 | Törnqvist Samuel | 1997 | TÄBY SIM | AI6197 | 50 m | 25.46 | |
3 | 526 | Eliasson Edward | 1997 | SS04 | AP5397 | 50 m | 25.86 | |
4 | 285 | Malmring Jonas | 2001 | SPÅRVÄGEN | AO1701 | 50 m | 26.70 | |
5 | 394 | Andersson Christoffer | 1994 | TYRESÖ SS | AM3594 | 50 m | 27.25 | |
6 | 290 | Ottosson Erik | 1999 | SPÅRVÄGEN | AM9799 | 50 m | 27.31 | |
7 | 13 | Karlsson Daniel | 2001 | BOTK-RÖNN | AL0901 | 25 m | 27.92 | |
8 | 579 | Dimitriou Alexander | 2000 | SPIF SF | AQ6900 | 50 m | 28.06 | |
9 | 178 | Jafaar Ali | 1998 | SK NEPTUN | AY4598 | 50 m | 28.11 | |
10 | 318 | Jacobsson Fredrik | 2001 | SKK | AK8701 | 25 m | 28.12 | |
11 | 446 | Fernandez Tobias | 1999 | TÄBY SIM | AN7799 | 50 m | 28.19 | |
12 | 412 | Norman Oscar | 1999 | TYRESÖ SS | AK5599 | 25 m | 28.51 | |
13 | 222 | Melander Marcus | 1996 | SK NEPTUN | AI2996 | 50 m | 28.59 | |
14 | 330 | Tufvesson Sebastian | 2000 | SKK | AJ5100 | 25 m | 28.59 | |
15 | 136 | Blom Simon | 1999 | SK NEPTUN | AQ9199 | 50 m | 28.85 | |
16 | 359 | Jonsson Pontus | 2000 | SÖDERTÖRN | AM5300 | 50 m | 29.00 | |
17 | 368 | Mikker Oskar | 2000 | SÖDERTÖRN | AQ7100 | 50 m | 29.84 | |
18 | 364 | Lundberg Max | 2001 | SÖDERTÖRN | AQ8301 | 50 m | 30.60 | |
19 | 115 | Stenström Noah | 2000 | LIDINGÖ SK | AX4300 | 50 m | 31.02 | |
20 | 517 | Bentzer Philip | 2001 | SS04 | AH6701 | 25 m | 31.20 | |
21 | 1 | Agnorelli Erik | 2001 | BOTK-RÖNN | AX5101 | 50 m | 31.72 | |
22 | 674 | Ahonpää Atte-Mikael | 2001 | TaTU | 50 m | 32.10 | EFT | |
23 | 333 | Andersson Pelle | 2001 | SÖDERTÖRN | AY2101 | 25 m | 32.48 | |
24 | 411 | Lundwall Tim | 2001 | TYRESÖ SS | AP7301 | 50 m | 32.51 | |
25 | 637 | Thune Marcus | 2001 | SPIF SF | AJ2101 | 50 m | 32.94 | |
26 | 44 | Herrmann Niels | 2001 | HUDIKSVALL | AV7901 | 50 m | 33.14 | |
27 | 139 | Brinnen Adrian | 2001 | SK NEPTUN | AX8101 | 50 m | 34.34 | |
28 | 611 | Lindström Leo | 2001 | SPIF SF | AY1501 | 50 m | 36.70 | |
29 | 250 | Moshref Sahel | 2001 | SALTSJÖB | AR1501 | 50 m | 37.07 | |
30 | 652 | Wahlin David | 2001 | ÄLVSJÖ | AQ4501 | 25 m | 38.15 | |
31 | 253 | Sjöqvist Gustav | 2001 | SALTSJÖB | AD2701 | 50 m | 39.00 | |
32 | 103 | Jaupaj Ermir | 2000 | LIDINGÖ SK | BA8500 | 50 m | ||
33 | 111 | Rosén Fabian | 1998 | LIDINGÖ SK | AX8598 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 21 maj 2017 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 07:22 |
Gren 31, 400m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 81 | Rotstam Emma | 1998 | JÄRFÄLLA S | AF7498 | 50 m | 4:26.49 | |
2 | 153 | Ekman Christine | 1994 | SK NEPTUN | AE8294 | 50 m | 4:27.42 | |
3 | 459 | Johansson Emelie | 1996 | TÄBY SIM | AN2496 | 50 m | 4:36.19 | |
4 | 677 | Segerbrand Tiffani | 1999 | SK NEPTUN | ai0699 | 50 m | 4:38.34 | |
5 | 243 | Rudert Emelie | 1999 | NORRTÄLJE | AU9299 | 25 m | 4:54.64 | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 21 maj 2017 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 07:22 |
Gren 32, 400m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 163 | Gérnyi Karl Gustav | 1999 | SK NEPTUN | AG9599 | 50 m | 4:05.71 | |
2 | 444 | Ericsson Oskar | 1997 | TÄBY SIM | AF9397 | 50 m | 4:07.38 | |
3 | 210 | Lulek William | 1998 | SK NEPTUN | AJ6998 | 50 m | 4:08.09 | |
4 | 644 | Wilkman Dennis | 1998 | SPIF SF | AE6198 | 50 m | 4:24.61 | |
5 | 534 | Holmer Fann Frederick | 1998 | SS04 | AD3998 | 50 m | 4:35.07 | |
6 | 296 | Stupans Rudolfs | 1999 | SPÅRVÄGEN | AX0599 | 25 m | 4:51.90 | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 21 maj 2017 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 07:22 |
Gren 33, 100m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 56 | Bergerstam Sandra | 2001 | JÄRFÄLLA S | AI1401 | 25 m | 1:00.86 | |
2 | 457 | Jensen Alexandra | 2001 | TÄBY SIM | BG6801 | 50 m | 1:03.59 | |
3 | 480 | Rydbeck Nordén Esther | 2001 | TÄBY SIM | BN8801 | 50 m | 1:03.70 | |
4 | 141 | Brolund Vilma | 2001 | SK NEPTUN | AO9801 | 50 m | 1:03.75 | |
5 | 307 | Viinapuu Anna | 2000 | SPÅRVÄGEN | AH8400 | 50 m | 1:03.98 | |
6 | 590 | Granert Lea | 2001 | SPIF SF | BQ1401 | 50 m | 1:04.32 | |
7 | 276 | Jansson Kristin | 2001 | SPÅRVÄGEN | BC4601 | 50 m | 1:04.34 | |
8 | 362 | Lamb Emily | 2000 | SÖDERTÖRN | BL0600 | 50 m | 1:04.35 | |
9 | 363 | Lindhe Maya | 2000 | SÖDERTÖRN | BK3800 | 50 m | 1:04.37 | |
10 | 70 | Levander Tilde | 2000 | JÄRFÄLLA S | AI7600 | 25 m | 1:04.45 | |
11 | 566 | Alem Hermella | 2000 | SPIF SF | AK1600 | 50 m | 1:04.57 | |
12 | 464 | Ladis Anna | 2001 | TÄBY SIM | BH7801 | 50 m | 1:04.63 | |
13 | 384 | Sigurdsson Eva | 2001 | SÖDERTÖRN | AC5601 | 50 m | 1:04.72 | |
14 | 303 | Vaamonde Zafira | 2001 | SPÅRVÄGEN | AU9601 | 50 m | 1:04.81 | |
15 | 390 | Zerne Rebecca | 2001 | SÖDERTÖRN | AS8401 | 50 m | 1:05.08 | |
16 | 456 | Isacson Kristina | 2001 | TÄBY SIM | BH5601 | 50 m | 1:05.23 | |
17 | 260 | Augustsson Julia | 2000 | SPÅRVÄGEN | BC9200 | 50 m | 1:05.43 | |
18 | 393 | Alm Josefin | 2001 | TYRESÖ SS | AJ8201 | 50 m | 1:05.80 | |
19 | 607 | Lindén Alexandra | 2001 | SPIF SF | BG4801 | 50 m | 1:05.84 | |
20 | 289 | Odin Fanny | 2000 | SPÅRVÄGEN | AR7200 | 50 m | 1:05.96 | |
21 | 650 | Hägesten Matilda | 2000 | ÄLVSJÖ | AF1400 | 25 m | 1:06.10 | |
22 | 246 | Ericsson Louise | 2001 | SALTSJÖB | AN8601 | 50 m | 1:06.58 | |
23 | 281 | Lindqvist Linnea | 2001 | SPÅRVÄGEN | BE7801 | 25 m | 1:06.85 | |
24 | 279 | Kuhlins Maike | 2000 | SPÅRVÄGEN | BA1600 | 25 m | 1:07.42 | |
25 | 484 | Sangfelt Malin | 2001 | TÄBY SIM | AC3801 | 50 m | 1:07.81 | |
26 | 258 | Andras Noémi | 2001 | SPÅRVÄGEN | BJ1601 | 25 m | 1:08.50 | |
27 | 565 | Albinzon Alice | 2000 | SPIF SF | AY1200 | 50 m | 1:08.96 | |
28 | 4 | Bengtsson Emilia | 2001 | BOTK-RÖNN | BA3601 | 50 m | 1:09.36 | |
29 | 298 | Sundqvist Clara | 2001 | SPÅRVÄGEN | AU4801 | 25 m | 1:09.36 | |
30 | 455 | Hedlund Smilla | 2001 | TÄBY SIM | BH5801 | 50 m | 1:10.26 | |
31 | 605 | Köhler Hjördis | 2001 | SPIF SF | BM6401 | 50 m | 1:11.24 | |
32 | 11 | Hemmälin Pernilla | 2001 | BOTK-RÖNN | AO3801 | 25 m | 1:11.43 | |
33 | 47 | Papp Anna | 2001 | HUDIKSVALL | BT1801 | 25 m | 1:11.80 | |
34 | 430 | Öberg Wilma | 2001 | TYRESÖ SS | BG9201 | 50 m | 1:12.83 | |
35 | 640 | Wagenius Tova | 2001 | SPIF SF | BK9801 | 50 m | 1:13.29 | |
36 | 429 | Öberg Sandra | 2001 | TYRESÖ SS | BG0401 | 25 m | 1:15.55 | |
37 | 495 | Tavemark Maria | 2001 | TÄBY SIM | BA9601 | 50 m | 1:16.17 | |
38 | 169 | Gyllberg Linnea | 2000 | SK NEPTUN | AL4800 | 50 m | 1:16.74 | |
39 | 114 | Shay Ella | 2001 | LIDINGÖ SK | BL2801 | 25 m | 1:17.86 | |
40 | 137 | Bohman Clara | 2001 | SK NEPTUN | BT9601 | 50 m | 1:20.89 | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 21 maj 2017 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 07:22 |
Gren 34, 100m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 64 | Hanson Robin | 2001 | JÄRFÄLLA S | AA2701 | 25 m | 50.28 | |
2 | 367 | Marijanovic Anton | 2000 | SÖDERTÖRN | AG0100 | 50 m | 54.78 | |
3 | 359 | Jonsson Pontus | 2000 | SÖDERTÖRN | AM5300 | 50 m | 55.44 | |
4 | 162 | Frohde Wiggo | 2000 | SK NEPTUN | AX3300 | 50 m | 55.61 | |
5 | 594 | Hysing Elias | 2000 | SPIF SF | AR1500 | 50 m | 56.07 | |
6 | 382 | Schreck Klaudius | 2001 | SÖDERTÖRN | AN2701 | 50 m | 56.14 | |
7 | 88 | Talback Samuel | 2000 | JÄRFÄLLA S | AB8500 | 50 m | 56.35 | |
8 | 285 | Malmring Jonas | 2001 | SPÅRVÄGEN | AO1701 | 50 m | 56.53 | |
9 | 16 | Koufakis Alexander | 2000 | BOTK-RÖNN | AM8100 | 50 m | 56.65 | |
10 | 59 | Fröde Elias | 2001 | JÄRFÄLLA S | AE9901 | 25 m | 56.72 | |
11 | 318 | Jacobsson Fredrik | 2001 | SKK | AK8701 | 25 m | 57.58 | |
12 | 453 | Halldén Victor | 2000 | TÄBY SIM | AP7300 | 50 m | 57.61 | |
13 | 315 | Gunneriusson Emil | 2000 | SKK | AJ4100 | 25 m | 57.75 | |
14 | 517 | Bentzer Philip | 2001 | SS04 | AH6701 | 25 m | 58.65 | |
15 | 91 | Westberg Pontus | 2000 | JÄRFÄLLA S | AS9500 | 25 m | 58.80 | |
16 | 617 | Nilsson-Deya Tyrone | 2001 | SPIF SF | AS7901 | 50 m | 58.90 | |
17 | 477 | Pöllänen Andres | 2001 | TÄBY SIM | AM5901 | 50 m | 59.20 | |
18 | 364 | Lundberg Max | 2001 | SÖDERTÖRN | AQ8301 | 25 m | 59.37 | |
19 | 579 | Dimitriou Alexander | 2000 | SPIF SF | AQ6900 | 50 m | 59.40 | |
20 | 78 | Nykvist Linus | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH3701 | 25 m | 59.76 | |
21 | 76 | Malmberg Hugo | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH9701 | 25 m | 59.99 | |
22 | 368 | Mikker Oskar | 2000 | SÖDERTÖRN | AQ7100 | 50 m | 1:00.37 | |
23 | 383 | Sehmi Adam | 2001 | SÖDERTÖRN | AG3301 | 50 m | 1:00.46 | |
24 | 146 | Dalsgaard Dexter | 2001 | SK NEPTUN | AS0501 | 50 m | 1:00.51 | |
25 | 532 | Hennert Johan | 2001 | SS04 | AL6901 | 50 m | 1:01.10 | |
26 | 665 | Viitanen Teemu | 2000 | TaTU | 50 m | 1:01.19 | ||
27 | 447 | Forsberg Anton | 2001 | TÄBY SIM | AM4901 | 50 m | 1:01.32 | |
28 | 431 | Ahlqvist Erik | 2001 | TÄBY SIM | AT7501 | 50 m | 1:01.34 | |
29 | 667 | Puikkonen Aapo | 2001 | TaTU | 50 m | 1:01.76 | ||
30 | 473 | Nordén Axel | 2001 | TÄBY SIM | AO3301 | 50 m | 1:01.82 | |
31 | 44 | Herrmann Niels | 2001 | HUDIKSVALL | AV7901 | 25 m | 1:01.91 | |
32 | 419 | Steinholtz Niklas | 2000 | TYRESÖ SS | AK4100 | 50 m | 1:01.94 | |
33 | 664 | Perkola Pirkka | 2001 | TaTU | 50 m | 1:02.83 | ||
34 | 115 | Stenström Noah | 2000 | LIDINGÖ SK | AX4300 | 25 m | 1:03.31 | |
35 | 333 | Andersson Pelle | 2001 | SÖDERTÖRN | AY2101 | 50 m | 1:04.02 | |
36 | 253 | Sjöqvist Gustav | 2001 | SALTSJÖB | AD2701 | 50 m | 1:05.78 | |
37 | 652 | Wahlin David | 2001 | ÄLVSJÖ | AQ4501 | 25 m | 1:05.86 | |
38 | 637 | Thune Marcus | 2001 | SPIF SF | AJ2101 | 50 m | 1:06.92 | |
39 | 674 | Ahonpää Atte-Mikael | 2001 | TaTU | 50 m | 1:08.12 | ||
40 | 411 | Lundwall Tim | 2001 | TYRESÖ SS | AP7301 | 50 m | 1:08.87 | |
41 | 25 | Serti Robin | 2001 | BOTK-RÖNN | AS4501 | 50 m | 1:10.15 | |
42 | 250 | Moshref Sahel | 2001 | SALTSJÖB | AR1501 | 50 m | 1:10.59 | |
43 | 139 | Brinnen Adrian | 2001 | SK NEPTUN | AX8101 | 50 m | 1:12.24 | |
44 | 611 | Lindström Leo | 2001 | SPIF SF | AY1501 | 50 m | 1:13.42 | |
45 | 103 | Jaupaj Ermir | 2000 | LIDINGÖ SK | BA8500 | 25 m | 1:18.85 | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 21 maj 2017 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 07:22 |
Gren 35, 100m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 424 | Thurfjell Julia | 1994 | TYRESÖ SS | BG3894 | 25 m | 1:10.61 | |
2 | 207 | Lindberg Linnea | 1996 | SK NEPTUN | AL7696 | 50 m | 1:13.25 | |
3 | 459 | Johansson Emelie | 1996 | TÄBY SIM | AN2496 | 50 m | 1:13.41 | |
4 | 377 | Reinhold Viktoria | 1996 | SÖDERTÖRN | AW9696 | 50 m | 1:13.50 | |
5 | 225 | Nilsson Alexandra | 1998 | SK NEPTUN | AJ5498 | 50 m | 1:13.63 | |
6 | 385 | Speiner Caroline | 1994 | SÖDERTÖRN | AZ0294 | 50 m | 1:13.76 | |
7 | 295 | Strömstedt Fanny | 1996 | SPÅRVÄGEN | AK4696 | 50 m | 1:14.57 | |
8 | 549 | Norén Sophia | 1998 | SS04 | AN9698 | 50 m | 1:14.88 | |
9 | 439 | Bergh Mikaela | 1999 | TÄBY SIM | AK5299 | 50 m | 1:15.76 | |
10 | 677 | Segerbrand Tiffani | 1999 | SK NEPTUN | ai0699 | 50 m | 1:15.90 | |
11 | 182 | Jomaa Nora | 1999 | SK NEPTUN | AW7499 | 50 m | 1:18.35 | |
12 | 463 | Kruthammar Fanny | 1999 | TÄBY SIM | BB5299 | 50 m | 1:20.68 | |
13 | 62 | Hanson Isabelle | 1998 | JÄRFÄLLA S | AB4298 | 50 m | 1:21.39 | |
14 | 574 | Bothe Vinona | 1999 | SPIF SF | BN6899 | 50 m | 1:26.99 | |
15 | 646 | Agrest Josefina | 1999 | ÄLVSJÖ | BK7699 | 25 m | 1:40.87 | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 21 maj 2017 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 07:22 |
Gren 36, 100m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 504 | Fürst Andreas | 1990 | VÄSBY SS | AE1990 | 25 m | 1:00.75 | |
2 | 394 | Andersson Christoffer | 1994 | TYRESÖ SS | AM3594 | 25 m | 1:02.53 | |
3 | 481 | Räisänen Daniel | 1999 | TÄBY SIM | AE0199 | 50 m | 1:03.68 | |
4 | 238 | Ridell Patric | 1993 | SK NEPTUN | AJ7393 | 50 m | 1:03.73 | |
5 | 145 | Dahlgren Johan | 1986 | SK NEPTUN | AB4986 | 50 m | 1:07.00 | |
6 | 85 | Swanepoel Hugo | 1998 | JÄRFÄLLA S | AW5198 | 50 m | 1:07.57 | |
7 | 433 | Alin Isak | 1999 | TÄBY SIM | AP0799 | 50 m | 1:08.56 | |
8 | 210 | Lulek William | 1998 | SK NEPTUN | AJ6998 | 50 m | 1:08.77 | |
9 | 334 | Antlöv Filip | 1998 | SÖDERTÖRN | AE5998 | 50 m | 1:10.11 | |
10 | 583 | Falk Martin | 1999 | SPIF SF | AC1199 | 50 m | 1:11.91 | |
11 | 348 | Filinau Alexej | 1998 | SÖDERTÖRN | AL3998 | 50 m | 1:12.58 | |
12 | 446 | Fernandez Tobias | 1999 | TÄBY SIM | AN7799 | 50 m | 1:15.60 | |
13 | 344 | Despotovic Nikola | 1998 | SÖDERTÖRN | AW0798 | 50 m | 1:20.56 | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 21 maj 2017 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 07:22 |
Gren 37, 200m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 260 | Augustsson Julia | 2000 | SPÅRVÄGEN | BC9200 | 50 m | 2:45.42 | |
2 | 314 | Eriksson Amanda | 2001 | SKK | AH9801 | 25 m | 2:46.69 | |
3 | 647 | Dellmark Sophie | 2001 | ÄLVSJÖ | AO8801 | 25 m | 2:56.69 | |
4 | 455 | Hedlund Smilla | 2001 | TÄBY SIM | BH5801 | 50 m | 2:58.66 | |
5 | 640 | Wagenius Tova | 2001 | SPIF SF | BK9801 | 50 m | 3:05.73 | |
6 | 279 | Kuhlins Maike | 2000 | SPÅRVÄGEN | BA1600 | 25 m | 3:10.58 | |
7 | 565 | Albinzon Alice | 2000 | SPIF SF | AY1200 | 50 m | 3:11.97 | |
8 | 82 | Sandh Linnéa | 2000 | JÄRFÄLLA S | BS1400 | 50 m | 3:16.64 | |
9 | 47 | Papp Anna | 2001 | HUDIKSVALL | BT1801 | 25 m | 3:19.18 | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 21 maj 2017 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 07:22 |
Gren 38, 200m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 341 | Charlton Markus | 2001 | SÖDERTÖRN | AD7701 | 50 m | 2:34.04 | |
2 | 330 | Tufvesson Sebastian | 2000 | SKK | AJ5100 | 25 m | 2:35.13 | |
3 | 146 | Dalsgaard Dexter | 2001 | SK NEPTUN | AS0501 | 50 m | 2:35.41 | |
4 | 486 | Simic Victor | 2000 | TÄBY SIM | AD5500 | 50 m | 2:40.64 | |
5 | 473 | Nordén Axel | 2001 | TÄBY SIM | AO3301 | 50 m | 2:41.16 | |
6 | 91 | Westberg Pontus | 2000 | JÄRFÄLLA S | AS9500 | 25 m | 2:45.13 | |
7 | 471 | Muzikants Wilhelm | 2001 | TÄBY SIM | AJ2901 | 50 m | 2:47.53 | |
8 | 477 | Pöllänen Andres | 2001 | TÄBY SIM | AM5901 | 50 m | 2:53.55 | |
9 | 139 | Brinnen Adrian | 2001 | SK NEPTUN | AX8101 | 50 m | 3:36.10 | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 21 maj 2017 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 07:22 |
Gren 39, 200m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 153 | Ekman Christine | 1994 | SK NEPTUN | AE8294 | 50 m | 2:24.61 | |
2 | 483 | Sangfelt Hanna | 1997 | TÄBY SIM | AC4497 | 50 m | 2:26.07 | |
3 | 385 | Speiner Caroline | 1994 | SÖDERTÖRN | AZ0294 | 50 m | 2:28.90 | |
4 | 396 | Björkman Frida | 1999 | TYRESÖ SS | AU7499 | 25 m | 2:29.25 | |
5 | 219 | Mattsson Michaela | 1999 | SK NEPTUN | AL4899 | 50 m | 2:41.77 | |
6 | 646 | Agrest Josefina | 1999 | ÄLVSJÖ | BK7699 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 21 maj 2017 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 07:22 |
Gren 40, 200m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 496 | Törnqvist Samuel | 1997 | TÄBY SIM | AI6197 | 50 m | 2:10.05 | |
2 | 210 | Lulek William | 1998 | SK NEPTUN | AJ6998 | 50 m | 2:10.12 | |
3 | 355 | Jonsson Daniel | 1999 | SÖDERTÖRN | AF8599 | 50 m | 2:14.59 | |
4 | 416 | Parsons Philip | 1999 | TYRESÖ SS | AJ8199 | 50 m | 2:19.94 | |
5 | 426 | Törnqvist Elias | 1999 | TYRESÖ SS | AL8999 | 50 m | 2:41.77 | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 21 maj 2017 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 07:22 |
Gren 41, 400m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 380 | Roloff Wilma | 2000 | SÖDERTÖRN | BA7600 | 50 m | 4:36.14 | |
2 | 321 | Lönnberg Smilla | 2001 | SKK | AQ0801 | 25 m | 4:36.72 | |
3 | 56 | Bergerstam Sandra | 2001 | JÄRFÄLLA S | AI1401 | 25 m | 4:37.91 | |
4 | 586 | Glimmerud-Gullbjörk Tuva | 2000 | SPIF SF | BP6600 | 25 m | 4:43.28 | |
5 | 141 | Brolund Vilma | 2001 | SK NEPTUN | AO9801 | 50 m | 4:43.36 | |
6 | 70 | Levander Tilde | 2000 | JÄRFÄLLA S | AI7600 | 25 m | 4:44.70 | |
7 | 480 | Rydbeck Nordén Esther | 2001 | TÄBY SIM | BN8801 | 50 m | 4:45.88 | |
8 | 246 | Ericsson Louise | 2001 | SALTSJÖB | AN8601 | 50 m | 4:53.31 | |
9 | 457 | Jensen Alexandra | 2001 | TÄBY SIM | BG6801 | 50 m | 4:55.99 | |
10 | 152 | Ehn Filippa | 2001 | SK NEPTUN | AP6201 | 50 m | 4:56.56 | |
11 | 384 | Sigurdsson Eva | 2001 | SÖDERTÖRN | AC5601 | 50 m | 4:56.94 | |
12 | 516 | Baltzarsson Therese | 2001 | SS04 | AE5201 | 50 m | 5:00.84 | |
13 | 307 | Viinapuu Anna | 2000 | SPÅRVÄGEN | AH8400 | 50 m | 5:02.87 | |
14 | 156 | Ericson Ella | 2000 | SK NEPTUN | BG9400 | 25 m | 5:06.96 | |
15 | 363 | Lindhe Maya | 2000 | SÖDERTÖRN | BK3800 | 50 m | 5:08.83 | |
16 | 565 | Albinzon Alice | 2000 | SPIF SF | AY1200 | 50 m | 5:23.71 | |
17 | 169 | Gyllberg Linnea | 2000 | SK NEPTUN | AL4800 | 25 m | 5:27.16 | |
18 | 605 | Köhler Hjördis | 2001 | SPIF SF | BM6401 | 50 m | 5:42.21 | |
19 | 137 | Bohman Clara | 2001 | SK NEPTUN | BT9601 | 25 m | 5:49.60 | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 21 maj 2017 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 07:22 |
Gren 42, 400m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 64 | Hanson Robin | 2001 | JÄRFÄLLA S | AA2701 | 25 m | 3:54.72 | |
2 | 59 | Fröde Elias | 2001 | JÄRFÄLLA S | AE9901 | 25 m | 4:20.93 | |
3 | 88 | Talback Samuel | 2000 | JÄRFÄLLA S | AB8500 | 50 m | 4:23.58 | |
4 | 317 | Gustafsson Isak | 2001 | SKK | AA5901 | 25 m | 4:28.87 | |
5 | 359 | Jonsson Pontus | 2000 | SÖDERTÖRN | AM5300 | 50 m | 4:32.31 | |
6 | 91 | Westberg Pontus | 2000 | JÄRFÄLLA S | AS9500 | 25 m | 4:33.35 | |
7 | 78 | Nykvist Linus | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH3701 | 25 m | 4:35.82 | |
8 | 16 | Koufakis Alexander | 2000 | BOTK-RÖNN | AM8100 | 25 m | 4:39.80 | |
9 | 477 | Pöllänen Andres | 2001 | TÄBY SIM | AM5901 | 50 m | 4:41.89 | |
10 | 436 | Al-Khalili Josef | 2000 | TÄBY SIM | AE5700 | 50 m | 4:42.08 | |
11 | 447 | Forsberg Anton | 2001 | TÄBY SIM | AM4901 | 50 m | 4:44.93 | |
12 | 76 | Malmberg Hugo | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH9701 | 25 m | 4:46.15 | |
13 | 663 | Tikkakoski Eerik | 2001 | TaTU | 50 m | 4:48.81 | ||
14 | 146 | Dalsgaard Dexter | 2001 | SK NEPTUN | AS0501 | 25 m | 4:49.06 | |
15 | 664 | Perkola Pirkka | 2001 | TaTU | 50 m | 4:59.42 | ||
16 | 162 | Frohde Wiggo | 2000 | SK NEPTUN | AX3300 | 25 m | 4:59.72 | |
17 | 218 | Martinsson Morgan | 2001 | SK NEPTUN | AN1701 | 50 m | 5:03.23 | |
18 | 419 | Steinholtz Niklas | 2000 | TYRESÖ SS | AK4100 | 50 m | 5:06.54 | |
19 | 25 | Serti Robin | 2001 | BOTK-RÖNN | AS4501 | 25 m | 5:13.87 | |
20 | 44 | Herrmann Niels | 2001 | HUDIKSVALL | AV7901 | 50 m | 5:23.79 | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 21 maj 2017 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 07:22 |
Gren 43, 100m Fjärilsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 299 | Sundstedt Emma | 1998 | SPÅRVÄGEN | BE7498 | 50 m | 1:04.62 | |
2 | 81 | Rotstam Emma | 1998 | JÄRFÄLLA S | AF7498 | 50 m | 1:06.24 | |
3 | 201 | Wrejde Isabelle | 1999 | SK NEPTUN | AV5299 | 50 m | 1:06.53 | |
4 | 62 | Hanson Isabelle | 1998 | JÄRFÄLLA S | AB4298 | 50 m | 1:06.60 | |
5 | 266 | Flood Matilda | 1999 | SPÅRVÄGEN | BA6899 | 50 m | 1:06.74 | |
6 | 347 | Engback Cassandra | 1999 | SÖDERTÖRN | AQ0499 | 50 m | 1:06.90 | |
7 | 459 | Johansson Emelie | 1996 | TÄBY SIM | AN2496 | 50 m | 1:07.16 | |
8 | 325 | Selander Siri | 1999 | SKK | AU1899 | 50 m | 1:07.99 | |
9 | 414 | Ossmyr Josefin | 1999 | TYRESÖ SS | AS0299 | 25 m | 1:09.23 | |
10 | 263 | Bring Nina | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR8699 | 50 m | 1:10.75 | |
11 | 535 | Höglind Rebecca | 1998 | SS04 | AL7898 | 50 m | 1:12.39 | |
12 | 468 | Loid Sigrid | 1999 | TÄBY SIM | AF0499 | 50 m | 1:12.83 | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 21 maj 2017 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 07:22 |
Gren 44, 100m Fjärilsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 358 | Jonsson Jesper | 1993 | SÖDERTÖRN | AS9393 | 50 m | 54.15 | |
2 | 444 | Ericsson Oskar | 1997 | TÄBY SIM | AF9397 | 50 m | 56.68 | |
3 | 481 | Räisänen Daniel | 1999 | TÄBY SIM | AE0199 | 50 m | 58.67 | |
4 | 526 | Eliasson Edward | 1997 | SS04 | AP5397 | 50 m | 59.31 | |
5 | 355 | Jonsson Daniel | 1999 | SÖDERTÖRN | AF8599 | 50 m | 59.59 | |
6 | 163 | Gérnyi Karl Gustav | 1999 | SK NEPTUN | AG9599 | 50 m | 1:00.47 | |
7 | 136 | Blom Simon | 1999 | SK NEPTUN | AQ9199 | 50 m | 1:01.03 | |
8 | 290 | Ottosson Erik | 1999 | SPÅRVÄGEN | AM9799 | 50 m | 1:01.17 | |
9 | 583 | Falk Martin | 1999 | SPIF SF | AC1199 | 50 m | 1:02.89 | |
10 | 334 | Antlöv Filip | 1998 | SÖDERTÖRN | AE5998 | 50 m | 1:03.31 | |
11 | 433 | Alin Isak | 1999 | TÄBY SIM | AP0799 | 50 m | 1:05.20 | |
12 | 534 | Holmer Fann Frederick | 1998 | SS04 | AD3998 | 50 m | 1:07.45 | |
13 | 296 | Stupans Rudolfs | 1999 | SPÅRVÄGEN | AX0599 | 25 m | 1:09.08 | |
14 | 344 | Despotovic Nikola | 1998 | SÖDERTÖRN | AW0798 | 50 m | 1:14.04 | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 21 maj 2017 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 07:22 |
Gren 45, 50m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 549 | Norén Sophia | 1998 | SS04 | AN9698 | 50 m | 32.54 | |
2 | 207 | Lindberg Linnea | 1996 | SK NEPTUN | AL7696 | 50 m | 32.80 | |
3 | 424 | Thurfjell Julia | 1994 | TYRESÖ SS | BG3894 | 50 m | 32.96 | |
4 | 377 | Reinhold Viktoria | 1996 | SÖDERTÖRN | AW9696 | 50 m | 32.99 | |
5 | 295 | Strömstedt Fanny | 1996 | SPÅRVÄGEN | AK4696 | 50 m | 33.93 | |
6 | 590 | Granert Lea | 2001 | SPIF SF | BQ1401 | 50 m | 34.06 | |
7 | 439 | Bergh Mikaela | 1999 | TÄBY SIM | AK5299 | 50 m | 34.66 | |
8 | 260 | Augustsson Julia | 2000 | SPÅRVÄGEN | BC9200 | 50 m | 35.20 | |
9 | 535 | Höglind Rebecca | 1998 | SS04 | AL7898 | 50 m | 36.86 | |
10 | 463 | Kruthammar Fanny | 1999 | TÄBY SIM | BB5299 | 50 m | 37.64 | |
11 | 640 | Wagenius Tova | 2001 | SPIF SF | BK9801 | 50 m | 39.22 | |
12 | 571 | Berg Jessica | 1998 | SPIF SF | BJ7698 | 50 m | 39.69 | |
13 | 47 | Papp Anna | 2001 | HUDIKSVALL | BT1801 | 25 m | 39.97 | |
14 | 565 | Albinzon Alice | 2000 | SPIF SF | AY1200 | 50 m | 41.99 | |
15 | 430 | Öberg Wilma | 2001 | TYRESÖ SS | BG9201 | 25 m | 43.66 | |
16 | 114 | Shay Ella | 2001 | LIDINGÖ SK | BL2801 | 25 m | 45.70 | |
17 | 390 | Zerne Rebecca | 2001 | SÖDERTÖRN | AS8401 | 50 m | 46.48 | |
18 | 137 | Bohman Clara | 2001 | SK NEPTUN | BT9601 | 50 m | 47.97 | |
19 | 429 | Öberg Sandra | 2001 | TYRESÖ SS | BG0401 | 50 m | 49.68 | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 21 maj 2017 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 07:22 |
Gren 46, 50m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 504 | Fürst Andreas | 1990 | VÄSBY SS | AE1990 | 25 m | 28.26 | |
2 | 238 | Ridell Patric | 1993 | SK NEPTUN | AJ7393 | 50 m | 29.03 | |
3 | 394 | Andersson Christoffer | 1994 | TYRESÖ SS | AM3594 | 50 m | 29.48 | |
4 | 145 | Dahlgren Johan | 1986 | SK NEPTUN | AB4986 | 50 m | 29.93 | |
5 | 678 | Bergman Fabian | 1994 | SK NEPTUN | aq2194 | 50 m | 30.36 | |
6 | 85 | Swanepoel Hugo | 1998 | JÄRFÄLLA S | AW5198 | 50 m | 30.40 | |
7 | 334 | Antlöv Filip | 1998 | SÖDERTÖRN | AE5998 | 50 m | 31.84 | |
8 | 532 | Hennert Johan | 2001 | SS04 | AL6901 | 50 m | 32.14 | |
9 | 59 | Fröde Elias | 2001 | JÄRFÄLLA S | AE9901 | 25 m | 32.18 | |
10 | 533 | Hennert Lars | 1961 | SS04 | AA5561 | 25 m | 32.72 | |
11 | 486 | Simic Victor | 2000 | TÄBY SIM | AD5500 | 50 m | 33.02 | |
12 | 383 | Sehmi Adam | 2001 | SÖDERTÖRN | AG3301 | 50 m | 33.44 | |
13 | 218 | Martinsson Morgan | 2001 | SK NEPTUN | AN1701 | 50 m | 33.96 | |
14 | 115 | Stenström Noah | 2000 | LIDINGÖ SK | AX4300 | 25 m | 34.16 | |
15 | 665 | Viitanen Teemu | 2000 | TaTU | 50 m | 34.36 | ||
16 | 575 | Buchli Kenzo | 2000 | SPIF SF | AL0700 | 50 m | 34.52 | |
17 | 315 | Gunneriusson Emil | 2000 | SKK | AJ4100 | 25 m | 34.92 | |
18 | 341 | Charlton Markus | 2001 | SÖDERTÖRN | AD7701 | 50 m | 36.08 | |
19 | 44 | Herrmann Niels | 2001 | HUDIKSVALL | AV7901 | 25 m | 36.64 | |
20 | 667 | Puikkonen Aapo | 2001 | TaTU | 50 m | 37.54 | ||
21 | 139 | Brinnen Adrian | 2001 | SK NEPTUN | AX8101 | 50 m | 41.70 | |
22 | 111 | Rosén Fabian | 1998 | LIDINGÖ SK | AX8598 | 25 m | 42.42 | |
23 | 364 | Lundberg Max | 2001 | SÖDERTÖRN | AQ8301 | 50 m | 43.56 | |
24 | 103 | Jaupaj Ermir | 2000 | LIDINGÖ SK | BA8500 | 50 m | 44.58 | |
25 | 250 | Moshref Sahel | 2001 | SALTSJÖB | AR1501 | 50 m | 46.16 | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 21 maj 2017 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 07:22 |
Gren 47, 50m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 60 | Fröde Simon | 2003 | JÄRFÄLLA S | AB0303 | 25 m | 31.92 | |
2 | 409 | Lindwall Algot | 2002 | TYRESÖ SS | AJ4102 | 50 m | 31.98 | |
3 | 546 | Montes Leonardo | 2002 | SS04 | AN2902 | 25 m | 33.68 | |
4 | 7 | Esbjörnsson Juan | 2002 | BOTK-RÖNN | AQ6902 | 25 m | 33.70 | |
5 | 555 | Reuterskiöld Douglas | 2002 | SS04 | AM1302 | 25 m | 34.53 | |
6 | 387 | Wallengren Robin | 2002 | SÖDERTÖRN | AE6702 | 25 m | 36.54 | |
7 | 485 | Seel Simon | 2003 | TÄBY SIM | AO0903 | 25 m | 37.87 | |
8 | 440 | Bergström Alexander | 2002 | TÄBY SIM | AP2502 | 50 m | 38.64 | |
9 | 620 | Njegovanovic Adam | 2003 | SPIF SF | AW5703 | 25 m | 38.71 | |
10 | 593 | Hjälm Emanuel | 2002 | SPIF SF | AV2702 | 50 m | 39.29 | |
11 | 248 | Hallenborg Arvid | 2002 | SALTSJÖB | AM1902 | 50 m | 39.36 | |
12 | 648 | Guvenius Pijus | 2003 | ÄLVSJÖ | AO0303 | 25 m | 39.89 | |
13 | 461 | Kappling Albin | 2003 | TÄBY SIM | AS2503 | 25 m | 41.04 | |
14 | 541 | Larsson Marcus | 2003 | SS04 | AM0903 | 25 m | 42.28 | |
15 | 520 | Brouzell Simon | 2003 | SS04 | AX3103 | 25 m | 42.44 | |
16 | 51 | Sölveskog Anton | 2003 | HUDIKSVALL | AX6103 | 25 m | 42.53 | |
17 | 112 | Sandstedt Marcus | 2003 | LIDINGÖ SK | AK5103 | 25 m | 43.00 | |
18 | 157 | Eriksson Jonatan | 2006 | SK NEPTUN | AB1106 | 25 m | 43.39 | |
19 | 173 | Hillerström Vagli Aksel | 2006 | SK NEPTUN | AC8706 | 25 m | 43.46 | |
20 | 401 | Falk Shane | 2002 | TYRESÖ SS | AP8502 | 25 m | 43.61 | |
21 | 48 | Reit Viggo | 2003 | HUDIKSVALL | AK5703 | 25 m | 43.83 | |
22 | 252 | Neuman Rasmus | 2002 | SALTSJÖB | AI2302 | 50 m | 44.13 | |
23 | 234 | Rappoccio Alex | 2002 | SK NEPTUN | AY3502 | 50 m | 44.79 | |
24 | 37 | Nilsson Arvid | 2003 | GUSTAVSBER | AG2703 | 25 m | 46.45 | |
25 | 28 | Brattgård Morten | 2004 | GUSTAVSBER | AE8104 | 25 m | 46.61 | |
26 | 213 | Löfström Ludvig | 2006 | SK NEPTUN | AI4506 | 25 m | 46.72 | |
27 | 155 | Engström Oscar | 2004 | SK NEPTUN | AR4504 | 25 m | 48.27 | |
28 | 194 | Thern Tee | 2006 | SK NEPTUN | AC3106 | 25 m | 49.41 | |
29 | 104 | Jelagin Maxim | 2005 | LIDINGÖ SK | AJ9505 | 25 m | 49.85 | |
30 | 41 | Samuelsson Calle | 2003 | GUSTAVSBER | AJ4503 | 25 m | 50.81 | |
31 | 167 | Gunnarson Måns | 2006 | SK NEPTUN | AK8506 | 25 m | 51.39 | |
32 | 568 | Arslan Mikail | 2005 | SPIF SF | AH9305 | 25 m | 51.58 | |
33 | 241 | Skott Storheden Axel | 2006 | SK NEPTUN | AI3506 | 25 m | 51.96 | |
34 | 184 | Jonsson Hugo | 2005 | SK NEPTUN | AL5305 | 50 m | 52.79 | |
35 | 229 | Palmqvist Philip | 2005 | SK NEPTUN | AR1505 | 25 m | 55.93 | |
36 | 192 | Theodosiadis Georgios | 2005 | SK NEPTUN | AN6105 | 25 m | 57.34 | |
37 | 550 | Nömm Malkolm | 2005 | SS04 | AT6905 | 25 m | 57.42 | |
38 | 249 | Hallenborg Axel | 2004 | SALTSJÖB | AO5504 | 25 m | 57.77 | |
39 | 410 | Lundvall Love | 2004 | TYRESÖ SS | AK8504 | 50 m | 58.10 | |
40 | 14 | Khaytan Jakob | 2003 | BOTK-RÖNN | AX6503 | 50 m | ||
41 | 404 | Hedman Pontus | 2002 | TYRESÖ SS | BA3102 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 21 maj 2017 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 07:24 |
Gren 48, 50m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 470 | Malm Smilla | 2003 | TÄBY SIM | AQ4203 | 50 m | 35.15 | |
2 | 324 | Segerström Nora | 2002 | SKK | BM0802 | 50 m | 35.38 | |
3 | 449 | Franks Ingrid | 2003 | TÄBY SIM | AT5603 | 50 m | 36.44 | |
4 | 312 | Brunnberg Hilma | 2003 | SKK | BI0603 | 25 m | 36.71 | |
5 | 522 | Candelius Lisa | 2003 | SS04 | AT9803 | 25 m | 37.08 | |
6 | 120 | Viberg Cecilia | 2003 | LIDINGÖ SK | AU1603 | 50 m | 37.54 | |
7 | 171 | Hagström Alva | 2003 | SK NEPTUN | AU1203 | 50 m | 37.84 | |
8 | 659 | Liimatta Jessika | 2004 | TaTU | 50 m | 38.08 | ||
9 | 336 | Axelmalm Rebecka | 2003 | SÖDERTÖRN | BG7603 | 50 m | 38.25 | |
10 | 50 | Strömbom Tyra | 2004 | HUDIKSVALL | AM3804 | 25 m | 38.32 | |
11 | 242 | Starrost Elma | 2002 | SK NEPTUN | AN4202 | 50 m | 38.44 | |
12 | 93 | Andersson Amanda | 2003 | LIDINGÖ SK | AS6603 | 25 m | 39.49 | |
13 | 46 | Jonasson Amanda | 2004 | HUDIKSVALL | AM5604 | 25 m | 40.46 | |
14 | 536 | Ishaq Rebecka | 2003 | SS04 | AY8403 | 25 m | 40.86 | |
15 | 626 | Ramså Ness Iza | 2003 | SPIF SF | BG5203 | 50 m | 41.02 | |
16 | 557 | Sterling Naomi | 2002 | SS04 | BN1402 | 25 m | 41.04 | |
17 | 543 | Lundmark Emma | 2003 | SS04 | AT1803 | 25 m | 41.27 | |
18 | 544 | Mitrovic Andrea | 2002 | SS04 | BC7802 | 25 m | 41.34 | |
19 | 158 | Eriksson Lilly | 2004 | SK NEPTUN | AS1604 | 25 m | 42.11 | |
20 | 397 | Björkman Sofia | 2002 | TYRESÖ SS | AL8802 | 50 m | 42.15 | |
21 | 117 | Torell Johanna | 2005 | LIDINGÖ SK | AD9205 | 25 m | 42.24 | |
22 | 425 | Tottie-Håkansson Filippa | 2003 | TYRESÖ SS | AX9803 | 25 m | 42.25 | |
23 | 559 | Voigt Sofia | 2003 | SS04 | BF0803 | 25 m | 42.63 | |
24 | 211 | Lund Ingrid | 2006 | SK NEPTUN | AG8206 | 25 m | 43.15 | |
25 | 45 | Jonasson Agnes | 2005 | HUDIKSVALL | AQ9805 | 25 m | 43.17 | |
26 | 630 | Saluveer Heidi | 2003 | SPIF SF | AM5303 | 50 m | 43.41 | |
27 | 493 | Takolander Nina | 2003 | TÄBY SIM | AX0803 | 50 m | 43.44 | |
28 | 26 | Udell Alva | 2003 | BOTK-RÖNN | AO4603 | 50 m | 43.66 | |
29 | 562 | Zwinkels Julia | 2004 | SS04 | BM4404 | 25 m | 44.03 | |
30 | 138 | Bohman Frida | 2003 | SK NEPTUN | BT2603 | 25 m | 44.82 | |
31 | 186 | Stenbeck Alice | 2006 | SK NEPTUN | AG1406 | 25 m | 44.88 | |
32 | 12 | Kantolouto Julia | 2005 | BOTK-RÖNN | AQ2605 | 25 m | 44.92 | |
33 | 149 | Dovhammar Annie | 2003 | SK NEPTUN | BV3403 | 50 m | 44.98 | |
34 | 105 | Järvinen Linda | 2003 | LIDINGÖ SK | CB6803 | 25 m | 45.04 | |
35 | 181 | Jomaa Else | 2004 | SK NEPTUN | AK1204 | 25 m | 45.13 | |
36 | 36 | Karlsson Emelie | 2002 | GUSTAVSBER | BE0402 | 25 m | 45.17 | |
37 | 154 | Elveskog Li | 2004 | SK NEPTUN | AW0604 | 25 m | 45.40 | |
38 | 101 | Glifberg Elin | 2004 | LIDINGÖ SK | AW4804 | 25 m | 45.44 | |
39 | 420 | Stråhle Emma | 2002 | TYRESÖ SS | AI4802 | 50 m | 45.71 | |
40 | 144 | Cullfors Emilia | 2003 | SK NEPTUN | CA5403 | 25 m | 45.97 | |
41 | 134 | Blanco Engla | 2006 | SK NEPTUN | AS0206 | 25 m | 46.20 | |
42 | 175 | Homnér Elin | 2003 | SK NEPTUN | BT4203 | 50 m | 46.23 | |
43 | 236 | Rehn Maja | 2004 | SK NEPTUN | AP4804 | 25 m | 46.30 | |
44 | 214 | Lövquist Elsa | 2004 | SK NEPTUN | BD6604 | 25 m | 46.77 | |
45 | 231 | Pettersdotter Wenster Penny | 2004 | SK NEPTUN | BM3404 | 25 m | 46.92 | |
46 | 96 | Carlberg Hanna | 2003 | LIDINGÖ SK | BF1803 | 25 m | 46.94 | |
47 | 251 | Neuman Filippa | 2004 | SALTSJÖB | AP4204 | 25 m | 46.99 | |
48 | 189 | Svensson Alice | 2002 | SK NEPTUN | BX6602 | 25 m | 47.15 | |
49 | 589 | Gomez Rojas Penelope | 2003 | SPIF SF | BQ2603 | 50 m | 47.50 | |
50 | 198 | Wallberg Maja | 2005 | SK NEPTUN | AP9605 | 25 m | 47.58 | |
51 | 206 | Lind Emilia | 2006 | SK NEPTUN | AR8806 | 25 m | 47.94 | |
52 | 32 | Eriksson Malva | 2006 | GUSTAVSBER | AA8406 | 25 m | 48.16 | |
53 | 215 | Lööf Saga | 2005 | SK NEPTUN | BE2205 | 25 m | 48.22 | |
54 | 542 | Lindström Isabelle | 2003 | SS04 | CA7203 | 25 m | 48.22 | |
55 | 608 | Lindqvist Matilda | 2004 | SPIF SF | BK9204 | 50 m | 48.28 | |
56 | 99 | Engström Eleonora | 2004 | LIDINGÖ SK | AR9404 | 25 m | 48.65 | |
57 | 100 | Fahlén Alice | 2003 | LIDINGÖ SK | BQ0203 | 25 m | 48.69 | |
58 | 108 | Kutsenko Katja | 2004 | LIDINGÖ SK | AT5404 | 25 m | 48.71 | |
59 | 624 | Pettersson Josefin | 2002 | SPIF SF | BX2802 | 25 m | 48.89 | |
60 | 415 | Parsons Emma | 2002 | TYRESÖ SS | BF8802 | 25 m | 48.99 | |
61 | 233 | Rantil Molly | 2005 | SK NEPTUN | BL4405 | 25 m | 49.37 | |
62 | 406 | Karlsson Bertoli Emilia | 2005 | TYRESÖ SS | AW9405 | 25 m | 49.98 | |
63 | 530 | Fritioff Torun | 2004 | SS04 | BP5204 | 25 m | 50.04 | |
64 | 106 | Klingberg Klara | 2006 | LIDINGÖ SK | AW0206 | 25 m | 50.14 | |
65 | 27 | Wickman Julia | 2003 | BOTK-RÖNN | CA1603 | 25 m | 50.43 | |
66 | 209 | Lofter Sara | 2006 | SK NEPTUN | AS2806 | 25 m | 50.57 | |
67 | 595 | James-Killer Lilly | 2006 | SPIF SF | BE8606 | 50 m | 50.67 | |
68 | 202 | Kuhlin Jessica | 2006 | SK NEPTUN | AQ8606 | 25 m | 50.92 | |
69 | 613 | Markowicz Lindén Andrea | 2004 | SPIF SF | BS7804 | 25 m | 51.04 | |
70 | 227 | Palmquist Frida | 2005 | SK NEPTUN | AP7605 | 25 m | 51.13 | |
71 | 131 | Berggren Alexandra | 2002 | SK NEPTUN | BY5402 | 25 m | 51.52 | |
72 | 239 | Rosenberg Mathilda | 2005 | SK NEPTUN | AP6605 | 25 m | 51.76 | |
73 | 205 | Lardner Klang Isabelle | 2005 | SK NEPTUN | AP7405 | 25 m | 52.43 | |
74 | 576 | Chinbat Khulan | 2004 | SPIF SF | BS1804 | 25 m | 52.78 | |
75 | 208 | Litterfeldt Alice | 2003 | SK NEPTUN | AZ3803 | 50 m | 53.31 | |
76 | 539 | Klang Fornehed Gabriella | 2003 | SS04 | BO2403 | 25 m | 54.15 | |
77 | 403 | Hedman Ebba | 2003 | TYRESÖ SS | BL3203 | 25 m | 54.41 | |
78 | 21 | Nordström-Rehnlund Lollobelle | 2005 | BOTK-RÖNN | AZ4205 | 50 m | 54.94 | |
79 | 18 | Mattisson Ebba | 2006 | BOTK-RÖNN | BD2606 | 25 m | 56.68 | |
80 | 121 | Danielsson Emma | 2002 | NACKA HIF | AT4202 | 25 m | 1:19.41 | |
81 | 585 | Fylkegård Svenberg Stella | 2005 | SPIF SF | BF2605 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 21 maj 2017 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 07:24 |
Gren 49, 100m Fjärilsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 375 | Plavans Henry | 2005 | SÖDERTÖRN | AB6105 | 25 m | 1:13.45 | |
2 | 653 | Niemi Lassi | 2004 | TaTU | 50 m | 1:16.42 | ||
3 | 654 | Pankratov Pavel | 2004 | TaTU | 50 m | 1:17.23 | ||
4 | 657 | Birkstedt Miro | 2004 | TaTU | 50 m | 1:20.27 | ||
5 | 671 | Tapia Daner Alex | 2005 | SÖDERTÖRN | ag9305 | 25 m | 1:21.76 | EFT |
6 | 655 | Kilpeläinen Niilo | 2004 | TaTU | 50 m | 1:21.95 | ||
7 | 155 | Engström Oscar | 2004 | SK NEPTUN | AR4504 | 25 m | 1:28.83 | |
8 | 656 | Kotti Akseli | 2004 | TaTU | 50 m | 1:29.84 | ||
9 | 229 | Palmqvist Philip | 2005 | SK NEPTUN | AR1505 | 50 m | 1:30.23 | |
10 | 658 | Soloniemi Joona | 2004 | TaTU | 50 m | 1:33.01 | ||
11 | 29 | Ekström Adrian | 2004 | GUSTAVSBER | AV6104 | 25 m | 1:40.74 | |
12 | 167 | Gunnarson Måns | 2006 | SK NEPTUN | AK8506 | 50 m | ||
13 | 177 | Hörberg Jonathan | 2004 | SK NEPTUN | AT0304 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 21 maj 2017 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 07:24 |
Gren 50, 100m Fjärilsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 339 | Bäckström Olivia | 2005 | SÖDERTÖRN | AM0205 | 50 m | 1:13.46 | |
2 | 214 | Lövquist Elsa | 2004 | SK NEPTUN | BD6604 | 25 m | 1:20.17 | |
3 | 181 | Jomaa Else | 2004 | SK NEPTUN | AK1204 | 25 m | 1:25.16 | |
4 | 231 | Pettersdotter Wenster Penny | 2004 | SK NEPTUN | BM3404 | 25 m | 1:25.43 | |
5 | 158 | Eriksson Lilly | 2004 | SK NEPTUN | AS1604 | 25 m | 1:27.40 | |
6 | 46 | Jonasson Amanda | 2004 | HUDIKSVALL | AM5604 | 25 m | 1:27.44 | |
7 | 610 | Lindström Ida | 2004 | SPIF SF | BK1404 | 50 m | 1:29.05 | |
8 | 660 | Lepola Aino | 2005 | TaTU | 50 m | 1:32.68 | ||
9 | 634 | Solehav Linn | 2005 | SPIF SF | AM7605 | 25 m | 1:33.96 | |
10 | 154 | Elveskog Li | 2004 | SK NEPTUN | AW0604 | 25 m | 1:36.87 | |
11 | 608 | Lindqvist Matilda | 2004 | SPIF SF | BK9204 | 50 m | 1:37.48 | |
12 | 236 | Rehn Maja | 2004 | SK NEPTUN | AP4804 | 25 m | 1:40.39 | |
13 | 107 | Klingberg Lovisa | 2004 | LIDINGÖ SK | BR7604 | 50 m | ||
14 | 117 | Torell Johanna | 2005 | LIDINGÖ SK | AD9205 | 50 m | ||
15 | 254 | Boråker Saga | 2004 | SANDVIKEN | AN1604 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 21 maj 2017 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 07:24 |
Gren 51, 200m Medley Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 331 | Wennerholm Carl | 2002 | SKK | AH3902 | 25 m | 2:19.28 | |
2 | 546 | Montes Leonardo | 2002 | SS04 | AN2902 | 25 m | 2:22.15 | |
3 | 326 | Selander Tor | 2002 | SKK | AH4902 | 25 m | 2:22.29 | |
4 | 669 | Ramonov Efim | 2002 | TaTU | 50 m | 2:25.64 | ||
5 | 409 | Lindwall Algot | 2002 | TYRESÖ SS | AJ4102 | 25 m | 2:26.29 | |
6 | 277 | Jansson Ludvig | 2002 | SPÅRVÄGEN | AI0902 | 50 m | 2:26.97 | EFT |
7 | 478 | Roosmark Lukas | 2002 | TÄBY SIM | AI1702 | 50 m | 2:27.94 | |
8 | 320 | Lundberg Otto | 2003 | SKK | AM8103 | 25 m | 2:30.17 | |
9 | 305 | Wallén Andreas | 2002 | SPÅRVÄGEN | AP9302 | 50 m | 2:30.48 | |
10 | 297 | Styrman Arvid | 2002 | SPÅRVÄGEN | AQ2502 | 50 m | 2:30.93 | |
11 | 555 | Reuterskiöld Douglas | 2002 | SS04 | AM1302 | 25 m | 2:31.41 | |
12 | 83 | Sandh Markus | 2002 | JÄRFÄLLA S | AZ1302 | 25 m | 2:31.48 | |
13 | 223 | Mogard Linden Oscar | 2002 | SK NEPTUN | AS8702 | 50 m | 2:32.62 | |
14 | 627 | Rasool Oliver | 2003 | SPIF SF | AI0103 | 25 m | 2:34.54 | |
15 | 661 | Harju Mio | 2002 | TaTU | 50 m | 2:34.92 | ||
16 | 286 | Neuhardt David | 2003 | SPÅRVÄGEN | AU6103 | 25 m | 2:35.50 | |
17 | 259 | Annas Gustav | 2003 | SPÅRVÄGEN | AL0303 | 25 m | 2:36.59 | |
18 | 432 | Ahlqvist Gustav | 2003 | TÄBY SIM | AK6503 | 25 m | 2:36.69 | |
19 | 248 | Hallenborg Arvid | 2002 | SALTSJÖB | AM1902 | 50 m | 2:38.34 | |
20 | 529 | Fridsell Oskar | 2003 | SS04 | AS7503 | 25 m | 2:38.34 | |
21 | 632 | Sidorov Alexandr | 2002 | SPIF SF | AN5702 | 50 m | 2:38.47 | |
22 | 648 | Guvenius Pijus | 2003 | ÄLVSJÖ | AO0303 | 25 m | 2:38.92 | |
23 | 489 | Stein Tor | 2003 | TÄBY SIM | AR2903 | 50 m | 2:41.57 | |
24 | 270 | Hansson Dylén Adam | 2003 | SPÅRVÄGEN | AP6103 | 25 m | 2:41.90 | |
25 | 7 | Esbjörnsson Juan | 2002 | BOTK-RÖNN | AQ6902 | 25 m | 2:42.46 | |
26 | 185 | Kroonder Troy | 2003 | SK NEPTUN | AG8903 | 50 m | 2:43.80 | |
27 | 616 | Munshi Aryan | 2002 | SPIF SF | AZ0102 | 25 m | 2:44.52 | |
28 | 524 | Carlberg Tim | 2003 | SS04 | AI5503 | 25 m | 2:46.85 | |
29 | 662 | Birkstedt Miska | 2002 | TaTU | 50 m | 2:48.46 | ||
30 | 450 | Gabrielsson Liam | 2003 | TÄBY SIM | AK5503 | 25 m | 2:48.80 | |
31 | 294 | Siotis Jannis | 2003 | SPÅRVÄGEN | AL3303 | 25 m | 2:49.80 | |
32 | 49 | Sandström Gustaf | 2003 | HUDIKSVALL | AP4703 | 25 m | 2:49.96 | |
33 | 257 | Alexanderson Aron | 2003 | SPÅRVÄGEN | AT0103 | 25 m | 2:50.35 | |
34 | 631 | Seemann Hugo | 2003 | SPIF SF | AT0703 | 50 m | 2:51.40 | |
35 | 75 | Lundgren Sid | 2003 | JÄRFÄLLA S | AF2303 | 25 m | 2:52.15 | |
36 | 440 | Bergström Alexander | 2002 | TÄBY SIM | AP2502 | 50 m | 2:53.89 | |
37 | 582 | Falk Erik | 2003 | SPIF SF | AL0103 | 50 m | 2:54.59 | |
38 | 597 | Johansson Sebastian | 2003 | SPIF SF | AD0903 | 50 m | 2:55.80 | |
39 | 399 | Dahlin Oliver | 2002 | TYRESÖ SS | AV8502 | 50 m | 2:56.02 | |
40 | 472 | Nilsson Samuel | 2003 | TÄBY SIM | AR9703 | 50 m | 3:06.49 | |
41 | 34 | Hallgren Simon | 2002 | GUSTAVSBER | AU7902 | 25 m | 3:14.65 | |
42 | 454 | Hanna Jousef | 2003 | TÄBY SIM | AS3503 | 50 m | 3:15.97 | |
43 | 195 | Thulin Alexander | 2003 | SK NEPTUN | AN7903 | 50 m | 3:20.91 | |
44 | 234 | Rappoccio Alex | 2002 | SK NEPTUN | AY3502 | 50 m | 3:27.75 | |
45 | 19 | Moreno Mattias | 2002 | BOTK-RÖNN | AX5302 | 25 m | 3:30.30 | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 21 maj 2017 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 07:24 |
Gren 52, 200m Medley Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 343 | Colic Saliha | 2003 | SÖDERTÖRN | AX8803 | 25 m | 2:27.93 | |
2 | 273 | Herlin Linn | 2002 | SPÅRVÄGEN | AU6402 | 50 m | 2:30.34 | |
3 | 470 | Malm Smilla | 2003 | TÄBY SIM | AQ4203 | 50 m | 2:34.34 | |
4 | 74 | Lundgren Lilly | 2002 | JÄRFÄLLA S | AC7402 | 25 m | 2:34.72 | |
5 | 72 | Lindqvist Amanda | 2002 | JÄRFÄLLA S | AU6202 | 25 m | 2:35.75 | |
6 | 247 | Gipperth Linnea | 2003 | SALTSJÖB | AA6403 | 50 m | 2:37.26 | |
7 | 66 | Iwarson Josefine | 2003 | JÄRFÄLLA S | AT1603 | 25 m | 2:37.42 | |
8 | 69 | Larsson Louise | 2002 | JÄRFÄLLA S | AH2802 | 25 m | 2:37.96 | |
9 | 278 | Karlsson Karlström Maja | 2002 | SPÅRVÄGEN | BF6602 | 25 m | 2:38.28 | |
10 | 538 | Karls Sofia | 2002 | SS04 | AH7202 | 25 m | 2:39.30 | |
11 | 324 | Segerström Nora | 2002 | SKK | BM0802 | 25 m | 2:39.68 | |
12 | 80 | Policastro Rebecca | 2003 | JÄRFÄLLA S | AI2403 | 25 m | 2:40.62 | |
13 | 460 | Junehed Josephine | 2002 | TÄBY SIM | AN1202 | 50 m | 2:41.21 | |
14 | 445 | Ewerbring Jennie | 2003 | TÄBY SIM | AT6603 | 50 m | 2:41.51 | |
15 | 159 | Eriksson Madicken | 2003 | SK NEPTUN | AX8203 | 50 m | 2:44.01 | |
16 | 133 | Bladin Sophie | 2002 | SK NEPTUN | BF5202 | 50 m | 2:45.07 | |
17 | 55 | Arvehed Moa | 2003 | JÄRFÄLLA S | AT7803 | 25 m | 2:45.11 | |
18 | 264 | Danes Ioana | 2002 | SPÅRVÄGEN | AY3802 | 25 m | 2:46.27 | |
19 | 168 | Gustafsson Rebecca | 2003 | SK NEPTUN | AB5203 | 50 m | 2:46.29 | |
20 | 171 | Hagström Alva | 2003 | SK NEPTUN | AU1203 | 50 m | 2:46.83 | |
21 | 92 | Zetterlund Linnea | 2003 | JÄRFÄLLA S | AO5403 | 25 m | 2:46.95 | |
22 | 151 | Edman Lovisa | 2003 | SK NEPTUN | AU5203 | 50 m | 2:47.47 | |
23 | 53 | Andersson Josefin | 2003 | JÄRFÄLLA S | AZ5603 | 25 m | 2:48.44 | |
24 | 449 | Franks Ingrid | 2003 | TÄBY SIM | AT5603 | 50 m | 2:49.08 | |
25 | 282 | Lythell Cornelia | 2003 | SPÅRVÄGEN | BC2603 | 25 m | 2:49.13 | |
26 | 283 | Lythell Veronica | 2003 | SPÅRVÄGEN | BC0603 | 25 m | 2:49.25 | |
27 | 293 | Schei Elvira | 2003 | SPÅRVÄGEN | AZ4603 | 25 m | 2:49.68 | |
28 | 570 | Bang Maria | 2003 | SPIF SF | BE8803 | 50 m | 2:50.52 | |
29 | 147 | Djuphammar Elsa | 2003 | SK NEPTUN | AU0403 | 50 m | 2:50.78 | |
30 | 544 | Mitrovic Andrea | 2002 | SS04 | BC7802 | 25 m | 2:51.88 | |
31 | 306 | Westermark Eliane | 2003 | SPÅRVÄGEN | AX4603 | 25 m | 2:53.93 | |
32 | 77 | Mattila Linnea | 2003 | JÄRFÄLLA S | BH1203 | 50 m | 2:55.01 | |
33 | 164 | Gottberg Lova | 2003 | SK NEPTUN | BH5403 | 50 m | 2:55.36 | |
34 | 140 | Brodd Isabelle | 2003 | SK NEPTUN | AU4803 | 50 m | 2:55.91 | |
35 | 415 | Parsons Emma | 2002 | TYRESÖ SS | BF8802 | 25 m | 2:57.32 | |
36 | 61 | Granberg Felicia | 2002 | JÄRFÄLLA S | AT3602 | 25 m | 2:57.92 | |
37 | 441 | Bergvall Emelie | 2003 | TÄBY SIM | BC4603 | 50 m | 2:58.17 | |
38 | 554 | Reiman Alexandra | 2002 | SS04 | BS9602 | 25 m | 2:58.39 | |
39 | 408 | Lindholm Emelie | 2003 | TYRESÖ SS | AL6403 | 25 m | 2:58.40 | |
40 | 427 | Törnqvist Ella | 2003 | TYRESÖ SS | AQ1603 | 25 m | 2:58.52 | |
41 | 437 | Andersson Elin | 2003 | TÄBY SIM | BG0803 | 50 m | 3:00.72 | |
42 | 622 | Papachristou Nicole | 2003 | SPIF SF | AW4203 | 25 m | 3:01.49 | |
43 | 319 | Kärvestedt Sara | 2003 | SKK | AO0403 | 25 m | 3:03.35 | |
44 | 200 | Wihk Embla | 2002 | SK NEPTUN | BD9602 | 50 m | 3:05.77 | |
45 | 120 | Viberg Cecilia | 2003 | LIDINGÖ SK | AU1603 | 50 m | 3:10.01 | |
46 | 626 | Ramså Ness Iza | 2003 | SPIF SF | BG5203 | 25 m | 3:10.78 | |
47 | 149 | Dovhammar Annie | 2003 | SK NEPTUN | BV3403 | 50 m | 3:12.20 | |
48 | 420 | Stråhle Emma | 2002 | TYRESÖ SS | AI4802 | 50 m | 3:15.96 | |
49 | 189 | Svensson Alice | 2002 | SK NEPTUN | BX6602 | 50 m | 3:19.72 | |
50 | 624 | Pettersson Josefin | 2002 | SPIF SF | BX2802 | 25 m | 3:28.65 | |
51 | 175 | Homnér Elin | 2003 | SK NEPTUN | BT4203 | 50 m | 3:30.73 | |
52 | 93 | Andersson Amanda | 2003 | LIDINGÖ SK | AS6603 | 50 m | ||
53 | 649 | Hojlas Amna | 2002 | ÄLVSJÖ | BS2602 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 21 maj 2017 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 07:24 |
Gren 53, 100m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 654 | Pankratov Pavel | 2004 | TaTU | 50 m | 1:15.19 | ||
2 | 657 | Birkstedt Miro | 2004 | TaTU | 50 m | 1:16.70 | ||
3 | 653 | Niemi Lassi | 2004 | TaTU | 50 m | 1:18.13 | ||
4 | 229 | Palmqvist Philip | 2005 | SK NEPTUN | AR1505 | 25 m | 1:20.42 | |
5 | 655 | Kilpeläinen Niilo | 2004 | TaTU | 50 m | 1:20.93 | ||
6 | 658 | Soloniemi Joona | 2004 | TaTU | 50 m | 1:25.37 | ||
7 | 167 | Gunnarson Måns | 2006 | SK NEPTUN | AK8506 | 25 m | 1:25.70 | |
8 | 155 | Engström Oscar | 2004 | SK NEPTUN | AR4504 | 25 m | 1:25.81 | |
9 | 29 | Ekström Adrian | 2004 | GUSTAVSBER | AV6104 | 25 m | 1:27.43 | |
10 | 173 | Hillerström Vagli Aksel | 2006 | SK NEPTUN | AC8706 | 25 m | 1:28.63 | |
11 | 28 | Brattgård Morten | 2004 | GUSTAVSBER | AE8104 | 25 m | 1:30.96 | |
12 | 656 | Kotti Akseli | 2004 | TaTU | 50 m | 1:31.02 | ||
13 | 410 | Lundvall Love | 2004 | TYRESÖ SS | AK8504 | 25 m | 1:33.47 | |
14 | 177 | Hörberg Jonathan | 2004 | SK NEPTUN | AT0304 | 50 m | 1:35.22 | |
15 | 104 | Jelagin Maxim | 2005 | LIDINGÖ SK | AJ9505 | 25 m | 1:35.60 | |
16 | 213 | Löfström Ludvig | 2006 | SK NEPTUN | AI4506 | 25 m | 1:35.90 | |
17 | 249 | Hallenborg Axel | 2004 | SALTSJÖB | AO5504 | 50 m | 1:36.33 | |
18 | 192 | Theodosiadis Georgios | 2005 | SK NEPTUN | AN6105 | 25 m | 1:42.67 | |
19 | 241 | Skott Storheden Axel | 2006 | SK NEPTUN | AI3506 | 25 m | 1:43.19 | |
20 | 568 | Arslan Mikail | 2005 | SPIF SF | AH9305 | 25 m | 1:47.96 | |
21 | 194 | Thern Tee | 2006 | SK NEPTUN | AC3106 | 50 m | 1:50.22 | |
22 | 184 | Jonsson Hugo | 2005 | SK NEPTUN | AL5305 | 50 m | 1:54.70 | |
23 | 157 | Eriksson Jonatan | 2006 | SK NEPTUN | AB1106 | 50 m | ||
24 | 523 | Carlberg Neo | 2005 | SS04 | AA8505 | 50 m | ||
25 | 528 | Fridsell Jakob | 2005 | SS04 | AT4905 | 50 m | ||
26 | 553 | Ponomarjous Artjoms | 2004 | SS04 | AV1904 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 21 maj 2017 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 07:24 |
Gren 54, 100m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 352 | Hiram Veronika | 2004 | SÖDERTÖRN | AK7204 | 25 m | 1:14.41 | |
2 | 106 | Klingberg Klara | 2006 | LIDINGÖ SK | AW0206 | 25 m | 1:19.35 | |
3 | 251 | Neuman Filippa | 2004 | SALTSJÖB | AP4204 | 25 m | 1:21.45 | |
4 | 186 | Stenbeck Alice | 2006 | SK NEPTUN | AG1406 | 25 m | 1:21.79 | |
5 | 107 | Klingberg Lovisa | 2004 | LIDINGÖ SK | BR7604 | 25 m | 1:22.51 | |
6 | 158 | Eriksson Lilly | 2004 | SK NEPTUN | AS1604 | 25 m | 1:22.55 | |
7 | 231 | Pettersdotter Wenster Penny | 2004 | SK NEPTUN | BM3404 | 25 m | 1:23.19 | |
8 | 659 | Liimatta Jessika | 2004 | TaTU | 50 m | 1:23.22 | ||
9 | 660 | Lepola Aino | 2005 | TaTU | 50 m | 1:24.15 | ||
10 | 211 | Lund Ingrid | 2006 | SK NEPTUN | AG8206 | 25 m | 1:24.55 | |
11 | 580 | Dimitriou Anna | 2006 | SPIF SF | AN7606 | 25 m | 1:26.57 | |
12 | 45 | Jonasson Agnes | 2005 | HUDIKSVALL | AQ9805 | 25 m | 1:26.96 | |
13 | 214 | Lövquist Elsa | 2004 | SK NEPTUN | BD6604 | 25 m | 1:27.32 | |
14 | 206 | Lind Emilia | 2006 | SK NEPTUN | AR8806 | 25 m | 1:27.74 | |
15 | 198 | Wallberg Maja | 2005 | SK NEPTUN | AP9605 | 25 m | 1:28.53 | |
16 | 181 | Jomaa Else | 2004 | SK NEPTUN | AK1204 | 25 m | 1:29.15 | |
17 | 406 | Karlsson Bertoli Emilia | 2005 | TYRESÖ SS | AW9405 | 25 m | 1:31.16 | |
18 | 154 | Elveskog Li | 2004 | SK NEPTUN | AW0604 | 25 m | 1:31.21 | |
19 | 233 | Rantil Molly | 2005 | SK NEPTUN | BL4405 | 25 m | 1:32.20 | |
20 | 134 | Blanco Engla | 2006 | SK NEPTUN | AS0206 | 25 m | 1:33.07 | |
21 | 236 | Rehn Maja | 2004 | SK NEPTUN | AP4804 | 25 m | 1:33.55 | |
22 | 117 | Torell Johanna | 2005 | LIDINGÖ SK | AD9205 | 50 m | 1:34.41 | |
23 | 239 | Rosenberg Mathilda | 2005 | SK NEPTUN | AP6605 | 25 m | 1:34.92 | |
24 | 595 | James-Killer Lilly | 2006 | SPIF SF | BE8606 | 50 m | 1:34.99 | |
25 | 205 | Lardner Klang Isabelle | 2005 | SK NEPTUN | AP7405 | 25 m | 1:35.26 | |
26 | 227 | Palmquist Frida | 2005 | SK NEPTUN | AP7605 | 25 m | 1:37.59 | |
27 | 101 | Glifberg Elin | 2004 | LIDINGÖ SK | AW4804 | 25 m | 1:39.23 | |
28 | 603 | Klamkin Hannah | 2005 | SPIF SF | BA0805 | 25 m | 1:39.42 | |
29 | 215 | Lööf Saga | 2005 | SK NEPTUN | BE2205 | 25 m | 1:41.42 | |
30 | 545 | Mitrovic Isidora | 2005 | SS04 | AS2205 | 50 m | 1:42.80 | |
31 | 209 | Lofter Sara | 2006 | SK NEPTUN | AS2806 | 25 m | 1:43.47 | |
32 | 202 | Kuhlin Jessica | 2006 | SK NEPTUN | AQ8606 | 25 m | 1:46.19 | |
33 | 576 | Chinbat Khulan | 2004 | SPIF SF | BS1804 | 25 m | 1:46.91 | |
34 | 585 | Fylkegård Svenberg Stella | 2005 | SPIF SF | BF2605 | 25 m | 1:48.91 | |
35 | 601 | Kiasisua Elda | 2004 | SPIF SF | BS4804 | 25 m | 1:50.81 | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 21 maj 2017 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 07:24 |
Gren 55, 200m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 331 | Wennerholm Carl | 2002 | SKK | AH3902 | 25 m | 2:01.61 | |
2 | 452 | Gustavsson Julius | 2002 | TÄBY SIM | AD0102 | 50 m | 2:02.82 | |
3 | 326 | Selander Tor | 2002 | SKK | AH4902 | 25 m | 2:04.67 | |
4 | 546 | Montes Leonardo | 2002 | SS04 | AN2902 | 25 m | 2:05.08 | |
5 | 666 | Olander Axel | 2002 | TaTU | 50 m | 2:06.30 | ||
6 | 185 | Kroonder Troy | 2003 | SK NEPTUN | AG8903 | 50 m | 2:07.07 | |
7 | 305 | Wallén Andreas | 2002 | SPÅRVÄGEN | AP9302 | 50 m | 2:08.69 | |
8 | 373 | Nyström Elliot | 2002 | SÖDERTÖRN | AD6902 | 50 m | 2:09.27 | |
9 | 272 | Henriksen Gustav | 2002 | SPÅRVÄGEN | AM1702 | 50 m | 2:10.42 | |
10 | 287 | Nilsson Herman | 2002 | SPÅRVÄGEN | AH7702 | 25 m | 2:10.73 | |
11 | 478 | Roosmark Lukas | 2002 | TÄBY SIM | AI1702 | 50 m | 2:10.78 | |
12 | 328 | Thörn Linus | 2002 | SKK | AN6102 | 25 m | 2:11.19 | |
13 | 320 | Lundberg Otto | 2003 | SKK | AM8103 | 25 m | 2:12.17 | |
14 | 83 | Sandh Markus | 2002 | JÄRFÄLLA S | AZ1302 | 25 m | 2:12.50 | |
15 | 309 | Ölund Gordon | 2002 | SPÅRVÄGEN | AT1102 | 25 m | 2:12.77 | |
16 | 277 | Jansson Ludvig | 2002 | SPÅRVÄGEN | AI0902 | 25 m | 2:13.16 | |
17 | 288 | O´Malley Aaron | 2002 | SPÅRVÄGEN | AI3902 | 25 m | 2:13.88 | |
18 | 435 | Al-Khalili Jonas | 2002 | TÄBY SIM | AI6502 | 50 m | 2:14.38 | |
19 | 498 | Åstrand Erik | 2003 | TÄBY SIM | AO2903 | 50 m | 2:15.10 | |
20 | 52 | Almvret Erik | 2002 | JÄRFÄLLA S | AD6702 | 25 m | 2:15.19 | |
21 | 489 | Stein Tor | 2003 | TÄBY SIM | AR2903 | 50 m | 2:16.98 | |
22 | 123 | Andersson Felix | 2002 | SK NEPTUN | AC4502 | 50 m | 2:17.17 | |
23 | 228 | Palmqvist Karl | 2002 | SK NEPTUN | AZ6102 | 25 m | 2:17.58 | |
24 | 632 | Sidorov Alexandr | 2002 | SPIF SF | AN5702 | 50 m | 2:17.62 | |
25 | 301 | Török Matyas | 2002 | SPÅRVÄGEN | AQ3502 | 25 m | 2:18.27 | |
26 | 223 | Mogard Linden Oscar | 2002 | SK NEPTUN | AS8702 | 50 m | 2:18.89 | |
27 | 275 | Holmström Jesper | 2003 | SPÅRVÄGEN | AO4903 | 25 m | 2:19.60 | |
28 | 270 | Hansson Dylén Adam | 2003 | SPÅRVÄGEN | AP6103 | 25 m | 2:20.54 | |
29 | 75 | Lundgren Sid | 2003 | JÄRFÄLLA S | AF2303 | 25 m | 2:20.74 | |
30 | 265 | Erneholm Oliver | 2003 | SPÅRVÄGEN | AO4503 | 25 m | 2:22.91 | |
31 | 183 | Jonson Viktor | 2003 | SK NEPTUN | AQ5303 | 25 m | 2:23.44 | |
32 | 392 | Åslund Albin | 2003 | SÖDERTÖRN | AT1103 | 25 m | 2:25.53 | |
33 | 10 | Hedlund Marcus | 2002 | BOTK-RÖNN | AT1902 | 25 m | 2:27.45 | |
34 | 49 | Sandström Gustaf | 2003 | HUDIKSVALL | AP4703 | 25 m | 2:28.01 | |
35 | 257 | Alexanderson Aron | 2003 | SPÅRVÄGEN | AT0103 | 25 m | 2:28.55 | |
36 | 631 | Seemann Hugo | 2003 | SPIF SF | AT0703 | 50 m | 2:28.63 | |
37 | 479 | Rune Isac | 2003 | TÄBY SIM | AM9503 | 50 m | 2:28.65 | |
38 | 170 | Haargaard Malte | 2003 | SK NEPTUN | AP2703 | 25 m | 2:29.28 | |
39 | 252 | Neuman Rasmus | 2002 | SALTSJÖB | AI2302 | 50 m | 2:31.30 | |
40 | 48 | Reit Viggo | 2003 | HUDIKSVALL | AK5703 | 25 m | 2:32.23 | |
41 | 582 | Falk Erik | 2003 | SPIF SF | AL0103 | 25 m | 2:32.49 | |
42 | 199 | Wallström-Blomgren Isak | 2003 | SK NEPTUN | AQ9303 | 50 m | 2:33.30 | |
43 | 294 | Siotis Jannis | 2003 | SPÅRVÄGEN | AL3303 | 50 m | 2:34.77 | |
44 | 520 | Brouzell Simon | 2003 | SS04 | AX3103 | 25 m | 2:35.82 | |
45 | 485 | Seel Simon | 2003 | TÄBY SIM | AO0903 | 25 m | 2:36.12 | |
46 | 588 | Gnalin Jakob | 2003 | SPIF SF | AR8303 | 50 m | 2:39.42 | |
47 | 34 | Hallgren Simon | 2002 | GUSTAVSBER | AU7902 | 25 m | 2:40.30 | |
48 | 399 | Dahlin Oliver | 2002 | TYRESÖ SS | AV8502 | 50 m | 2:40.45 | |
49 | 584 | Frisendahl Emil | 2003 | SPIF SF | AV8303 | 25 m | 2:40.86 | |
50 | 472 | Nilsson Samuel | 2003 | TÄBY SIM | AR9703 | 25 m | 2:43.00 | |
51 | 454 | Hanna Jousef | 2003 | TÄBY SIM | AS3503 | 50 m | 2:46.84 | |
52 | 41 | Samuelsson Calle | 2003 | GUSTAVSBER | AJ4503 | 25 m | 2:49.47 | |
53 | 235 | Rasmuson Jakob | 2003 | SK NEPTUN | AP9103 | 25 m | 2:54.53 | |
54 | 9 | Haidari Samir | 2003 | BOTK-RÖNN | AW9703 | 25 m | 3:11.65 | |
55 | 37 | Nilsson Arvid | 2003 | GUSTAVSBER | AG2703 | 25 m | 3:14.23 | |
56 | 248 | Hallenborg Arvid | 2002 | SALTSJÖB | AM1902 | 50 m | 3:36.65 | |
57 | 22 | Ooi Bernard | 2003 | BOTK-RÖNN | AN2103 | 50 m | ||
58 | 195 | Thulin Alexander | 2003 | SK NEPTUN | AN7903 | 50 m | ||
59 | 461 | Kappling Albin | 2003 | TÄBY SIM | AS2503 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 21 maj 2017 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 07:24 |
Gren 56, 200m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 57 | Edbom Ebba | 2002 | JÄRFÄLLA S | AQ4602 | 25 m | 2:08.76 | |
2 | 379 | Roloff Emma | 2002 | SÖDERTÖRN | AT6402 | 50 m | 2:12.91 | |
3 | 273 | Herlin Linn | 2002 | SPÅRVÄGEN | AU6402 | 50 m | 2:16.41 | |
4 | 247 | Gipperth Linnea | 2003 | SALTSJÖB | AA6403 | 50 m | 2:16.62 | |
5 | 72 | Lindqvist Amanda | 2002 | JÄRFÄLLA S | AU6202 | 25 m | 2:16.84 | |
6 | 89 | Tsirona Dimitra | 2002 | JÄRFÄLLA S | AP3602 | 25 m | 2:17.78 | |
7 | 74 | Lundgren Lilly | 2002 | JÄRFÄLLA S | AC7402 | 25 m | 2:17.87 | |
8 | 274 | Holmberg Sofia | 2002 | SPÅRVÄGEN | AU1202 | 25 m | 2:18.90 | |
9 | 310 | Alte Klara | 2002 | SKK | AX1602 | 25 m | 2:19.20 | |
10 | 642 | Walsh Sofia | 2002 | SPIF SF | AF3402 | 50 m | 2:20.15 | |
11 | 284 | Malm Lovisa | 2002 | SPÅRVÄGEN | BD4402 | 25 m | 2:20.37 | |
12 | 69 | Larsson Louise | 2002 | JÄRFÄLLA S | AH2802 | 25 m | 2:22.27 | |
13 | 66 | Iwarson Josefine | 2003 | JÄRFÄLLA S | AT1603 | 25 m | 2:23.74 | |
14 | 306 | Westermark Eliane | 2003 | SPÅRVÄGEN | AX4603 | 25 m | 2:24.49 | |
15 | 92 | Zetterlund Linnea | 2003 | JÄRFÄLLA S | AO5403 | 25 m | 2:25.17 | |
16 | 151 | Edman Lovisa | 2003 | SK NEPTUN | AU5203 | 25 m | 2:25.39 | |
17 | 26 | Udell Alva | 2003 | BOTK-RÖNN | AO4603 | 25 m | 2:25.46 | |
18 | 55 | Arvehed Moa | 2003 | JÄRFÄLLA S | AT7803 | 25 m | 2:25.94 | |
19 | 80 | Policastro Rebecca | 2003 | JÄRFÄLLA S | AI2403 | 25 m | 2:27.18 | |
20 | 427 | Törnqvist Ella | 2003 | TYRESÖ SS | AQ1603 | 25 m | 2:27.23 | |
21 | 278 | Karlsson Karlström Maja | 2002 | SPÅRVÄGEN | BF6602 | 25 m | 2:27.74 | |
22 | 174 | Hillström Vendela | 2003 | SK NEPTUN | AW5803 | 50 m | 2:27.98 | |
23 | 159 | Eriksson Madicken | 2003 | SK NEPTUN | AX8203 | 50 m | 2:28.78 | |
24 | 53 | Andersson Josefin | 2003 | JÄRFÄLLA S | AZ5603 | 25 m | 2:29.38 | |
25 | 293 | Schei Elvira | 2003 | SPÅRVÄGEN | AZ4603 | 25 m | 2:30.19 | |
26 | 264 | Danes Ioana | 2002 | SPÅRVÄGEN | AY3802 | 25 m | 2:30.47 | |
27 | 283 | Lythell Veronica | 2003 | SPÅRVÄGEN | BC0603 | 25 m | 2:32.11 | |
28 | 557 | Sterling Naomi | 2002 | SS04 | BN1402 | 25 m | 2:32.66 | |
29 | 226 | Nordeman Freja | 2003 | SK NEPTUN | AU7203 | 50 m | 2:32.74 | |
30 | 120 | Viberg Cecilia | 2003 | LIDINGÖ SK | AU1603 | 50 m | 2:33.78 | |
31 | 133 | Bladin Sophie | 2002 | SK NEPTUN | BF5202 | 50 m | 2:34.21 | |
32 | 125 | Ballnus Marie-Chantal | 2002 | SK NEPTUN | BX5802 | 50 m | 2:34.69 | |
33 | 77 | Mattila Linnea | 2003 | JÄRFÄLLA S | BH1203 | 50 m | 2:34.73 | |
34 | 338 | Bengtson Zeline | 2003 | SÖDERTÖRN | BE8203 | 25 m | 2:34.93 | |
35 | 8 | Granholm Jemina | 2002 | BOTK-RÖNN | BB9802 | 50 m | 2:35.50 | |
36 | 147 | Djuphammar Elsa | 2003 | SK NEPTUN | AU0403 | 50 m | 2:35.74 | |
37 | 630 | Saluveer Heidi | 2003 | SPIF SF | AM5303 | 50 m | 2:36.88 | |
38 | 466 | Lindberg Izabelle | 2003 | TÄBY SIM | AX6603 | 50 m | 2:38.86 | |
39 | 61 | Granberg Felicia | 2002 | JÄRFÄLLA S | AT3602 | 25 m | 2:39.31 | |
40 | 437 | Andersson Elin | 2003 | TÄBY SIM | BG0803 | 50 m | 2:40.52 | |
41 | 493 | Takolander Nina | 2003 | TÄBY SIM | AX0803 | 50 m | 2:41.35 | |
42 | 242 | Starrost Elma | 2002 | SK NEPTUN | AN4202 | 50 m | 2:41.97 | |
43 | 197 | Wallberg Hedda | 2003 | SK NEPTUN | AU9203 | 50 m | 2:42.07 | |
44 | 448 | Forsberg Emilia | 2003 | TÄBY SIM | BN9203 | 50 m | 2:42.82 | |
45 | 622 | Papachristou Nicole | 2003 | SPIF SF | AW4203 | 25 m | 2:43.29 | |
46 | 164 | Gottberg Lova | 2003 | SK NEPTUN | BH5403 | 50 m | 2:44.93 | |
47 | 140 | Brodd Isabelle | 2003 | SK NEPTUN | AU4803 | 50 m | 2:48.11 | |
48 | 144 | Cullfors Emilia | 2003 | SK NEPTUN | CA5403 | 25 m | 2:48.33 | |
49 | 36 | Karlsson Emelie | 2002 | GUSTAVSBER | BE0402 | 25 m | 2:48.52 | |
50 | 96 | Carlberg Hanna | 2003 | LIDINGÖ SK | BF1803 | 25 m | 3:02.80 | |
51 | 175 | Homnér Elin | 2003 | SK NEPTUN | BT4203 | 25 m | 3:04.19 | |
52 | 423 | Söderqvist Alma | 2003 | TYRESÖ SS | BS7803 | 25 m | 3:05.91 | |
53 | 93 | Andersson Amanda | 2003 | LIDINGÖ SK | AS6603 | 50 m | ||
54 | 119 | Walnum Tuva | 2003 | LIDINGÖ SK | CA6403 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 21 maj 2017 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 07:24 |
Gren 57, 50m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 356 | Jonsson Edvin | 2004 | SÖDERTÖRN | AD1504 | 25 m | 25.79 | |
2 | 60 | Fröde Simon | 2003 | JÄRFÄLLA S | AB0303 | 25 m | 25.88 | |
3 | 546 | Montes Leonardo | 2002 | SS04 | AN2902 | 25 m | 26.33 | |
4 | 357 | Jonsson Gustav | 2002 | SÖDERTÖRN | AG6502 | 25 m | 26.84 | |
5 | 373 | Nyström Elliot | 2002 | SÖDERTÖRN | AD6902 | 50 m | 27.07 | |
6 | 350 | Gutierrez Johan Javier | 2002 | SÖDERTÖRN | AM9502 | 50 m | 27.45 | |
7 | 432 | Ahlqvist Gustav | 2003 | TÄBY SIM | AK6503 | 50 m | 27.93 | |
8 | 248 | Hallenborg Arvid | 2002 | SALTSJÖB | AM1902 | 50 m | 28.17 | |
9 | 555 | Reuterskiöld Douglas | 2002 | SS04 | AM1302 | 25 m | 28.32 | |
10 | 498 | Åstrand Erik | 2003 | TÄBY SIM | AO2903 | 50 m | 28.43 | |
11 | 235 | Rasmuson Jakob | 2003 | SK NEPTUN | AP9103 | 25 m | 29.24 | |
12 | 183 | Jonson Viktor | 2003 | SK NEPTUN | AQ5303 | 50 m | 29.46 | |
13 | 631 | Seemann Hugo | 2003 | SPIF SF | AT0703 | 50 m | 29.48 | |
14 | 479 | Rune Isac | 2003 | TÄBY SIM | AM9503 | 50 m | 29.50 | |
15 | 529 | Fridsell Oskar | 2003 | SS04 | AS7503 | 25 m | 29.54 | |
16 | 588 | Gnalin Jakob | 2003 | SPIF SF | AR8303 | 50 m | 30.06 | |
17 | 252 | Neuman Rasmus | 2002 | SALTSJÖB | AI2302 | 50 m | 30.35 | |
18 | 587 | Gnalin Daniel | 2003 | SPIF SF | AR7303 | 50 m | 30.60 | |
19 | 440 | Bergström Alexander | 2002 | TÄBY SIM | AP2502 | 50 m | 30.80 | |
20 | 648 | Guvenius Pijus | 2003 | ÄLVSJÖ | AO0303 | 25 m | 30.92 | |
21 | 450 | Gabrielsson Liam | 2003 | TÄBY SIM | AK5503 | 25 m | 30.96 | |
22 | 662 | Birkstedt Miska | 2002 | TaTU | 50 m | 31.12 | ||
23 | 582 | Falk Erik | 2003 | SPIF SF | AL0103 | 50 m | 31.34 | |
24 | 616 | Munshi Aryan | 2002 | SPIF SF | AZ0102 | 50 m | 31.48 | |
25 | 48 | Reit Viggo | 2003 | HUDIKSVALL | AK5703 | 25 m | 31.56 | |
26 | 461 | Kappling Albin | 2003 | TÄBY SIM | AS2503 | 25 m | 31.59 | |
27 | 399 | Dahlin Oliver | 2002 | TYRESÖ SS | AV8502 | 50 m | 31.65 | |
28 | 112 | Sandstedt Marcus | 2003 | LIDINGÖ SK | AK5103 | 25 m | 31.66 | |
29 | 524 | Carlberg Tim | 2003 | SS04 | AI5503 | 25 m | 31.89 | |
30 | 541 | Larsson Marcus | 2003 | SS04 | AM0903 | 25 m | 31.95 | |
31 | 34 | Hallgren Simon | 2002 | GUSTAVSBER | AU7902 | 25 m | 32.07 | |
32 | 51 | Sölveskog Anton | 2003 | HUDIKSVALL | AX6103 | 25 m | 32.16 | |
33 | 37 | Nilsson Arvid | 2003 | GUSTAVSBER | AG2703 | 25 m | 32.52 | |
34 | 401 | Falk Shane | 2002 | TYRESÖ SS | AP8502 | 50 m | 32.62 | |
35 | 234 | Rappoccio Alex | 2002 | SK NEPTUN | AY3502 | 50 m | 32.74 | |
36 | 155 | Engström Oscar | 2004 | SK NEPTUN | AR4504 | 25 m | 32.80 | |
37 | 29 | Ekström Adrian | 2004 | GUSTAVSBER | AV6104 | 25 m | 32.81 | |
38 | 229 | Palmqvist Philip | 2005 | SK NEPTUN | AR1505 | 25 m | 32.81 | |
39 | 157 | Eriksson Jonatan | 2006 | SK NEPTUN | AB1106 | 25 m | 33.00 | |
40 | 167 | Gunnarson Måns | 2006 | SK NEPTUN | AK8506 | 25 m | 33.04 | |
41 | 593 | Hjälm Emanuel | 2002 | SPIF SF | AV2702 | 50 m | 33.15 | |
42 | 620 | Njegovanovic Adam | 2003 | SPIF SF | AW5703 | 25 m | 33.26 | |
43 | 28 | Brattgård Morten | 2004 | GUSTAVSBER | AE8104 | 25 m | 34.73 | |
44 | 104 | Jelagin Maxim | 2005 | LIDINGÖ SK | AJ9505 | 25 m | 35.80 | |
45 | 14 | Khaytan Jakob | 2003 | BOTK-RÖNN | AX6503 | 25 m | 35.85 | |
46 | 672 | Söderberg Elton | 2006 | SÖDERTÖRN | ah0306 | 50 m | 36.33 | EFT |
47 | 41 | Samuelsson Calle | 2003 | GUSTAVSBER | AJ4503 | 25 m | 36.58 | |
48 | 173 | Hillerström Vagli Aksel | 2006 | SK NEPTUN | AC8706 | 25 m | 36.96 | |
49 | 194 | Thern Tee | 2006 | SK NEPTUN | AC3106 | 25 m | 37.24 | |
50 | 213 | Löfström Ludvig | 2006 | SK NEPTUN | AI4506 | 25 m | 37.74 | |
51 | 249 | Hallenborg Axel | 2004 | SALTSJÖB | AO5504 | 50 m | 37.76 | |
52 | 195 | Thulin Alexander | 2003 | SK NEPTUN | AN7903 | 50 m | 37.78 | |
53 | 568 | Arslan Mikail | 2005 | SPIF SF | AH9305 | 25 m | 38.06 | |
54 | 241 | Skott Storheden Axel | 2006 | SK NEPTUN | AI3506 | 25 m | 38.55 | |
55 | 392 | Åslund Albin | 2003 | SÖDERTÖRN | AT1103 | 25 m | 38.77 | |
56 | 177 | Hörberg Jonathan | 2004 | SK NEPTUN | AT0304 | 50 m | 39.72 | |
57 | 528 | Fridsell Jakob | 2005 | SS04 | AT4905 | 25 m | 40.39 | |
58 | 410 | Lundvall Love | 2004 | TYRESÖ SS | AK8504 | 50 m | 40.80 | |
59 | 184 | Jonsson Hugo | 2005 | SK NEPTUN | AL5305 | 50 m | 41.30 | |
60 | 192 | Theodosiadis Georgios | 2005 | SK NEPTUN | AN6105 | 25 m | 41.53 | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 21 maj 2017 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 07:24 |
Gren 58, 50m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 438 | Banestig Ellen | 2002 | TÄBY SIM | BT1802 | 50 m | 27.79 | |
2 | 324 | Segerström Nora | 2002 | SKK | BM0802 | 25 m | 28.38 | |
3 | 604 | Kylberg Paola | 2002 | SPIF SF | AV6602 | 50 m | 28.96 | |
4 | 84 | Strand Sara | 2002 | JÄRFÄLLA S | AQ1802 | 25 m | 29.07 | |
5 | 335 | Aspberg Michelle | 2002 | SÖDERTÖRN | AT8402 | 50 m | 29.43 | |
6 | 89 | Tsirona Dimitra | 2002 | JÄRFÄLLA S | AP3602 | 25 m | 29.56 | |
7 | 445 | Ewerbring Jennie | 2003 | TÄBY SIM | AT6603 | 50 m | 29.90 | |
8 | 630 | Saluveer Heidi | 2003 | SPIF SF | AM5303 | 50 m | 30.02 | |
9 | 247 | Gipperth Linnea | 2003 | SALTSJÖB | AA6403 | 50 m | 30.21 | |
10 | 538 | Karls Sofia | 2002 | SS04 | AH7202 | 25 m | 30.49 | |
11 | 543 | Lundmark Emma | 2003 | SS04 | AT1803 | 25 m | 30.56 | |
12 | 125 | Ballnus Marie-Chantal | 2002 | SK NEPTUN | BX5802 | 25 m | 31.08 | |
13 | 50 | Strömbom Tyra | 2004 | HUDIKSVALL | AM3804 | 25 m | 31.18 | |
14 | 370 | Nilsson Amanda | 2002 | SÖDERTÖRN | BS9202 | 50 m | 31.18 | |
15 | 312 | Brunnberg Hilma | 2003 | SKK | BI0603 | 25 m | 31.33 | |
16 | 557 | Sterling Naomi | 2002 | SS04 | BN1402 | 25 m | 31.56 | |
17 | 120 | Viberg Cecilia | 2003 | LIDINGÖ SK | AU1603 | 50 m | 31.77 | |
18 | 441 | Bergvall Emelie | 2003 | TÄBY SIM | BC4603 | 25 m | 31.81 | |
19 | 544 | Mitrovic Andrea | 2002 | SS04 | BC7802 | 25 m | 31.94 | |
20 | 622 | Papachristou Nicole | 2003 | SPIF SF | AW4203 | 25 m | 32.05 | |
21 | 437 | Andersson Elin | 2003 | TÄBY SIM | BG0803 | 50 m | 32.07 | |
22 | 204 | Lajsic Sofija | 2002 | SK NEPTUN | BO2802 | 50 m | 32.31 | |
23 | 46 | Jonasson Amanda | 2004 | HUDIKSVALL | AM5604 | 25 m | 32.38 | |
24 | 338 | Bengtson Zeline | 2003 | SÖDERTÖRN | BE8203 | 25 m | 32.39 | |
25 | 313 | Engelgren Ella | 2004 | SKK | AM9804 | 25 m | 32.43 | |
26 | 420 | Stråhle Emma | 2002 | TYRESÖ SS | AI4802 | 50 m | 32.48 | |
27 | 448 | Forsberg Emilia | 2003 | TÄBY SIM | BN9203 | 50 m | 32.51 | |
28 | 536 | Ishaq Rebecka | 2003 | SS04 | AY8403 | 25 m | 32.72 | |
29 | 36 | Karlsson Emelie | 2002 | GUSTAVSBER | BE0402 | 25 m | 32.75 | |
30 | 26 | Udell Alva | 2003 | BOTK-RÖNN | AO4603 | 50 m | 32.77 | |
31 | 254 | Boråker Saga | 2004 | SANDVIKEN | AN1604 | 25 m | 32.81 | |
32 | 361 | Jönsson Alice | 2003 | SÖDERTÖRN | BN5403 | 50 m | 32.87 | |
33 | 425 | Tottie-Håkansson Filippa | 2003 | TYRESÖ SS | AX9803 | 25 m | 32.94 | |
34 | 211 | Lund Ingrid | 2006 | SK NEPTUN | AG8206 | 25 m | 32.98 | |
35 | 108 | Kutsenko Katja | 2004 | LIDINGÖ SK | AT5404 | 25 m | 33.02 | |
36 | 95 | Berglund Daniella | 2002 | LIDINGÖ SK | BB8402 | 50 m | 33.13 | |
37 | 236 | Rehn Maja | 2004 | SK NEPTUN | AP4804 | 25 m | 33.31 | |
38 | 251 | Neuman Filippa | 2004 | SALTSJÖB | AP4204 | 25 m | 33.43 | |
39 | 319 | Kärvestedt Sara | 2003 | SKK | AO0403 | 25 m | 33.50 | |
40 | 117 | Torell Johanna | 2005 | LIDINGÖ SK | AD9205 | 25 m | 33.51 | |
41 | 119 | Walnum Tuva | 2003 | LIDINGÖ SK | CA6403 | 25 m | 33.83 | |
42 | 96 | Carlberg Hanna | 2003 | LIDINGÖ SK | BF1803 | 25 m | 33.89 | |
43 | 554 | Reiman Alexandra | 2002 | SS04 | BS9602 | 25 m | 33.93 | |
44 | 634 | Solehav Linn | 2005 | SPIF SF | AM7605 | 50 m | 34.27 | |
45 | 626 | Ramså Ness Iza | 2003 | SPIF SF | BG5203 | 25 m | 34.30 | |
46 | 580 | Dimitriou Anna | 2006 | SPIF SF | AN7606 | 50 m | 34.61 | |
47 | 158 | Eriksson Lilly | 2004 | SK NEPTUN | AS1604 | 25 m | 34.87 | |
48 | 45 | Jonasson Agnes | 2005 | HUDIKSVALL | AQ9805 | 25 m | 35.04 | |
49 | 203 | Lajsic Jelena | 2002 | SK NEPTUN | BO1802 | 50 m | 35.06 | |
50 | 106 | Klingberg Klara | 2006 | LIDINGÖ SK | AW0206 | 25 m | 35.15 | |
51 | 186 | Stenbeck Alice | 2006 | SK NEPTUN | AG1406 | 25 m | 35.16 | |
52 | 93 | Andersson Amanda | 2003 | LIDINGÖ SK | AS6603 | 50 m | 35.18 | |
53 | 231 | Pettersdotter Wenster Penny | 2004 | SK NEPTUN | BM3404 | 25 m | 35.42 | |
54 | 198 | Wallberg Maja | 2005 | SK NEPTUN | AP9605 | 25 m | 35.53 | |
55 | 610 | Lindström Ida | 2004 | SPIF SF | BK1404 | 50 m | 35.57 | |
56 | 208 | Litterfeldt Alice | 2003 | SK NEPTUN | AZ3803 | 50 m | 35.58 | |
57 | 233 | Rantil Molly | 2005 | SK NEPTUN | BL4405 | 25 m | 35.60 | |
58 | 406 | Karlsson Bertoli Emilia | 2005 | TYRESÖ SS | AW9405 | 25 m | 35.62 | |
59 | 206 | Lind Emilia | 2006 | SK NEPTUN | AR8806 | 25 m | 35.89 | |
60 | 181 | Jomaa Else | 2004 | SK NEPTUN | AK1204 | 25 m | 35.98 | |
61 | 99 | Engström Eleonora | 2004 | LIDINGÖ SK | AR9404 | 25 m | 35.99 | |
62 | 149 | Dovhammar Annie | 2003 | SK NEPTUN | BV3403 | 50 m | 36.13 | |
63 | 595 | James-Killer Lilly | 2006 | SPIF SF | BE8606 | 50 m | 36.18 | |
64 | 239 | Rosenberg Mathilda | 2005 | SK NEPTUN | AP6605 | 25 m | 36.26 | |
65 | 428 | Vicente Amanda | 2003 | TYRESÖ SS | AL5403 | 50 m | 36.30 | |
66 | 154 | Elveskog Li | 2004 | SK NEPTUN | AW0604 | 25 m | 36.41 | |
67 | 608 | Lindqvist Matilda | 2004 | SPIF SF | BK9204 | 25 m | 36.44 | |
68 | 134 | Blanco Engla | 2006 | SK NEPTUN | AS0206 | 25 m | 36.55 | |
69 | 649 | Hojlas Amna | 2002 | ÄLVSJÖ | BS2602 | 25 m | 36.56 | |
70 | 32 | Eriksson Malva | 2006 | GUSTAVSBER | AA8406 | 25 m | 36.94 | |
71 | 601 | Kiasisua Elda | 2004 | SPIF SF | BS4804 | 50 m | 37.02 | |
72 | 205 | Lardner Klang Isabelle | 2005 | SK NEPTUN | AP7405 | 25 m | 37.07 | |
73 | 589 | Gomez Rojas Penelope | 2003 | SPIF SF | BQ2603 | 50 m | 37.46 | |
74 | 576 | Chinbat Khulan | 2004 | SPIF SF | BS1804 | 25 m | 37.68 | |
75 | 227 | Palmquist Frida | 2005 | SK NEPTUN | AP7605 | 25 m | 37.89 | |
76 | 562 | Zwinkels Julia | 2004 | SS04 | BM4404 | 25 m | 37.92 | |
77 | 214 | Lövquist Elsa | 2004 | SK NEPTUN | BD6604 | 25 m | 37.94 | |
78 | 175 | Homnér Elin | 2003 | SK NEPTUN | BT4203 | 50 m | 38.34 | |
79 | 209 | Lofter Sara | 2006 | SK NEPTUN | AS2806 | 25 m | 38.36 | |
80 | 215 | Lööf Saga | 2005 | SK NEPTUN | BE2205 | 25 m | 38.45 | |
81 | 202 | Kuhlin Jessica | 2006 | SK NEPTUN | AQ8606 | 25 m | 38.74 | |
82 | 624 | Pettersson Josefin | 2002 | SPIF SF | BX2802 | 50 m | 38.81 | |
83 | 100 | Fahlén Alice | 2003 | LIDINGÖ SK | BQ0203 | 25 m | 39.13 | |
84 | 415 | Parsons Emma | 2002 | TYRESÖ SS | BF8802 | 25 m | 39.34 | |
85 | 21 | Nordström-Rehnlund Lollobelle | 2005 | BOTK-RÖNN | AZ4205 | 50 m | 39.53 | |
86 | 603 | Klamkin Hannah | 2005 | SPIF SF | BA0805 | 50 m | 39.82 | |
87 | 138 | Bohman Frida | 2003 | SK NEPTUN | BT2603 | 50 m | 40.31 | |
88 | 539 | Klang Fornehed Gabriella | 2003 | SS04 | BO2403 | 50 m | 41.35 | |
89 | 613 | Markowicz Lindén Andrea | 2004 | SPIF SF | BS7804 | 25 m | 43.85 | |
90 | 131 | Berggren Alexandra | 2002 | SK NEPTUN | BY5402 | 25 m | 45.97 | |
91 | 530 | Fritioff Torun | 2004 | SS04 | BP5204 | 25 m | 46.33 | |
92 | 18 | Mattisson Ebba | 2006 | BOTK-RÖNN | BD2606 | 25 m | 47.91 | |
93 | 121 | Danielsson Emma | 2002 | NACKA HIF | AT4202 | 25 m | 1:36.58 | |
94 | 27 | Wickman Julia | 2003 | BOTK-RÖNN | CA1603 | 50 m | ||
95 | 172 | Hammarén Filippa | 2002 | SK NEPTUN | BY2602 | 50 m | ||
96 | 542 | Lindström Isabelle | 2003 | SS04 | CA7203 | 50 m | ||
97 | 585 | Fylkegård Svenberg Stella | 2005 | SPIF SF | BF2605 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 21 maj 2017 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 07:24 |
Gren 59, 100m Bröstsim Mix Masters |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 38 | Nilsson Jonas | 1967 | GUSTAVSBER | AA0967 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 20 maj 2017 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 16:26 |
Gren 60, 100m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 272 | Henriksen Gustav | 2002 | SPÅRVÄGEN | AM1702 | 50 m | 1:03.01 | |
2 | 381 | Sandqvist Jonathan | 2003 | SÖDERTÖRN | AO3703 | 25 m | 1:03.53 | |
3 | 546 | Montes Leonardo | 2002 | SS04 | AN2902 | 25 m | 1:04.41 | |
4 | 326 | Selander Tor | 2002 | SKK | AH4902 | 25 m | 1:06.09 | |
5 | 331 | Wennerholm Carl | 2002 | SKK | AH3902 | 25 m | 1:06.82 | |
6 | 262 | Bernhardsson William | 2002 | SPÅRVÄGEN | AI4702 | 25 m | 1:07.18 | |
7 | 669 | Ramonov Efim | 2002 | TaTU | 50 m | 1:08.29 | ||
8 | 305 | Wallén Andreas | 2002 | SPÅRVÄGEN | AP9302 | 50 m | 1:08.53 | |
9 | 83 | Sandh Markus | 2002 | JÄRFÄLLA S | AZ1302 | 25 m | 1:09.44 | |
10 | 309 | Ölund Gordon | 2002 | SPÅRVÄGEN | AT1102 | 25 m | 1:09.61 | |
11 | 666 | Olander Axel | 2002 | TaTU | 50 m | 1:10.12 | ||
12 | 529 | Fridsell Oskar | 2003 | SS04 | AS7503 | 25 m | 1:10.51 | |
13 | 627 | Rasool Oliver | 2003 | SPIF SF | AI0103 | 50 m | 1:11.57 | |
14 | 277 | Jansson Ludvig | 2002 | SPÅRVÄGEN | AI0902 | 50 m | 1:12.09 | EFT |
15 | 75 | Lundgren Sid | 2003 | JÄRFÄLLA S | AF2303 | 50 m | 1:12.21 | |
16 | 661 | Harju Mio | 2002 | TaTU | 50 m | 1:12.76 | ||
17 | 521 | Böschen Isac | 2002 | SS04 | AF3102 | 25 m | 1:12.89 | |
18 | 373 | Nyström Elliot | 2002 | SÖDERTÖRN | AD6902 | 50 m | 1:14.49 | |
19 | 288 | O´Malley Aaron | 2002 | SPÅRVÄGEN | AI3902 | 25 m | 1:14.50 | |
20 | 7 | Esbjörnsson Juan | 2002 | BOTK-RÖNN | AQ6902 | 50 m | 1:14.76 | |
21 | 275 | Holmström Jesper | 2003 | SPÅRVÄGEN | AO4903 | 25 m | 1:15.64 | |
22 | 584 | Frisendahl Emil | 2003 | SPIF SF | AV8303 | 25 m | 1:16.04 | |
23 | 662 | Birkstedt Miska | 2002 | TaTU | 50 m | 1:16.07 | ||
24 | 49 | Sandström Gustaf | 2003 | HUDIKSVALL | AP4703 | 25 m | 1:16.46 | |
25 | 265 | Erneholm Oliver | 2003 | SPÅRVÄGEN | AO4503 | 25 m | 1:16.46 | |
26 | 648 | Guvenius Pijus | 2003 | ÄLVSJÖ | AO0303 | 25 m | 1:16.56 | |
27 | 270 | Hansson Dylén Adam | 2003 | SPÅRVÄGEN | AP6103 | 25 m | 1:18.32 | |
28 | 524 | Carlberg Tim | 2003 | SS04 | AI5503 | 25 m | 1:18.34 | |
29 | 294 | Siotis Jannis | 2003 | SPÅRVÄGEN | AL3303 | 25 m | 1:18.38 | |
30 | 450 | Gabrielsson Liam | 2003 | TÄBY SIM | AK5503 | 50 m | 1:18.53 | |
31 | 257 | Alexanderson Aron | 2003 | SPÅRVÄGEN | AT0103 | 25 m | 1:19.13 | |
32 | 597 | Johansson Sebastian | 2003 | SPIF SF | AD0903 | 50 m | 1:19.72 | |
33 | 259 | Annas Gustav | 2003 | SPÅRVÄGEN | AL0303 | 25 m | 1:20.05 | |
34 | 401 | Falk Shane | 2002 | TYRESÖ SS | AP8502 | 50 m | 1:21.40 | |
35 | 582 | Falk Erik | 2003 | SPIF SF | AL0103 | 50 m | 1:22.24 | |
36 | 440 | Bergström Alexander | 2002 | TÄBY SIM | AP2502 | 50 m | 1:22.31 | |
37 | 252 | Neuman Rasmus | 2002 | SALTSJÖB | AI2302 | 50 m | 1:22.43 | |
38 | 472 | Nilsson Samuel | 2003 | TÄBY SIM | AR9703 | 25 m | 1:25.84 | |
39 | 485 | Seel Simon | 2003 | TÄBY SIM | AO0903 | 25 m | 1:26.32 | |
40 | 51 | Sölveskog Anton | 2003 | HUDIKSVALL | AX6103 | 25 m | 1:28.02 | |
41 | 48 | Reit Viggo | 2003 | HUDIKSVALL | AK5703 | 25 m | 1:29.86 | |
42 | 454 | Hanna Jousef | 2003 | TÄBY SIM | AS3503 | 25 m | 1:30.97 | |
43 | 41 | Samuelsson Calle | 2003 | GUSTAVSBER | AJ4503 | 25 m | 1:33.58 | |
44 | 195 | Thulin Alexander | 2003 | SK NEPTUN | AN7903 | 50 m | 1:35.30 | |
45 | 212 | Lundströmer Hugo | 2003 | SK NEPTUN | AI8903 | 50 m | 1:48.11 | |
46 | 22 | Ooi Bernard | 2003 | BOTK-RÖNN | AN2103 | 25 m | 1:57.57 | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 21 maj 2017 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:16 |
Gren 61, 100m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 438 | Banestig Ellen | 2002 | TÄBY SIM | BT1802 | 50 m | 1:07.91 | |
2 | 247 | Gipperth Linnea | 2003 | SALTSJÖB | AA6403 | 50 m | 1:07.99 | |
3 | 604 | Kylberg Paola | 2002 | SPIF SF | AV6602 | 50 m | 1:09.02 | |
4 | 388 | Widmark Alwa | 2002 | SÖDERTÖRN | AN4402 | 50 m | 1:10.28 | |
5 | 57 | Edbom Ebba | 2002 | JÄRFÄLLA S | AQ4602 | 25 m | 1:10.77 | |
6 | 538 | Karls Sofia | 2002 | SS04 | AH7202 | 25 m | 1:11.30 | |
7 | 543 | Lundmark Emma | 2003 | SS04 | AT1803 | 25 m | 1:11.32 | |
8 | 284 | Malm Lovisa | 2002 | SPÅRVÄGEN | BD4402 | 25 m | 1:11.49 | |
9 | 365 | Lundgren Elin | 2003 | SÖDERTÖRN | AW2603 | 50 m | 1:11.86 | |
10 | 460 | Junehed Josephine | 2002 | TÄBY SIM | AN1202 | 50 m | 1:12.60 | |
11 | 168 | Gustafsson Rebecca | 2003 | SK NEPTUN | AB5203 | 50 m | 1:12.77 | |
12 | 66 | Iwarson Josefine | 2003 | JÄRFÄLLA S | AT1603 | 25 m | 1:13.20 | |
13 | 80 | Policastro Rebecca | 2003 | JÄRFÄLLA S | AI2403 | 25 m | 1:13.62 | |
14 | 332 | Åsbrink Hanna | 2002 | SKK | AX4602 | 25 m | 1:13.93 | |
15 | 72 | Lindqvist Amanda | 2002 | JÄRFÄLLA S | AU6202 | 25 m | 1:14.54 | |
16 | 133 | Bladin Sophie | 2002 | SK NEPTUN | BF5202 | 50 m | 1:14.66 | |
17 | 466 | Lindberg Izabelle | 2003 | TÄBY SIM | AX6603 | 50 m | 1:14.72 | |
18 | 226 | Nordeman Freja | 2003 | SK NEPTUN | AU7203 | 50 m | 1:14.73 | |
19 | 8 | Granholm Jemina | 2002 | BOTK-RÖNN | BB9802 | 25 m | 1:14.78 | |
20 | 570 | Bang Maria | 2003 | SPIF SF | BE8803 | 25 m | 1:14.79 | |
21 | 445 | Ewerbring Jennie | 2003 | TÄBY SIM | AT6603 | 50 m | 1:15.09 | |
22 | 282 | Lythell Cornelia | 2003 | SPÅRVÄGEN | BC2603 | 25 m | 1:15.97 | |
23 | 425 | Tottie-Håkansson Filippa | 2003 | TYRESÖ SS | AX9803 | 25 m | 1:16.02 | |
24 | 53 | Andersson Josefin | 2003 | JÄRFÄLLA S | AZ5603 | 25 m | 1:16.62 | |
25 | 113 | Sandström Rebecca | 2003 | LIDINGÖ SK | AS4803 | 50 m | 1:16.74 | |
26 | 283 | Lythell Veronica | 2003 | SPÅRVÄGEN | BC0603 | 25 m | 1:17.12 | |
27 | 437 | Andersson Elin | 2003 | TÄBY SIM | BG0803 | 25 m | 1:17.84 | |
28 | 69 | Larsson Louise | 2002 | JÄRFÄLLA S | AH2802 | 25 m | 1:17.88 | |
29 | 544 | Mitrovic Andrea | 2002 | SS04 | BC7802 | 25 m | 1:18.42 | |
30 | 77 | Mattila Linnea | 2003 | JÄRFÄLLA S | BH1203 | 25 m | 1:19.46 | |
31 | 493 | Takolander Nina | 2003 | TÄBY SIM | AX0803 | 25 m | 1:20.02 | |
32 | 197 | Wallberg Hedda | 2003 | SK NEPTUN | AU9203 | 50 m | 1:20.20 | |
33 | 164 | Gottberg Lova | 2003 | SK NEPTUN | BH5403 | 25 m | 1:20.45 | |
34 | 557 | Sterling Naomi | 2002 | SS04 | BN1402 | 25 m | 1:20.48 | |
35 | 306 | Westermark Eliane | 2003 | SPÅRVÄGEN | AX4603 | 25 m | 1:20.75 | |
36 | 522 | Candelius Lisa | 2003 | SS04 | AT9803 | 25 m | 1:20.94 | |
37 | 622 | Papachristou Nicole | 2003 | SPIF SF | AW4203 | 25 m | 1:21.03 | |
38 | 61 | Granberg Felicia | 2002 | JÄRFÄLLA S | AT3602 | 25 m | 1:21.52 | |
39 | 92 | Zetterlund Linnea | 2003 | JÄRFÄLLA S | AO5403 | 25 m | 1:23.51 | |
40 | 55 | Arvehed Moa | 2003 | JÄRFÄLLA S | AT7803 | 25 m | 1:23.95 | |
41 | 427 | Törnqvist Ella | 2003 | TYRESÖ SS | AQ1603 | 50 m | 1:24.08 | |
42 | 519 | Berngrim Maja | 2003 | SS04 | BR5403 | 25 m | 1:26.23 | |
43 | 448 | Forsberg Emilia | 2003 | TÄBY SIM | BN9203 | 50 m | 1:26.63 | |
44 | 96 | Carlberg Hanna | 2003 | LIDINGÖ SK | BF1803 | 25 m | 1:28.03 | |
45 | 415 | Parsons Emma | 2002 | TYRESÖ SS | BF8802 | 50 m | 1:28.13 | |
46 | 351 | Hagberg Moberg Hilma | 2003 | SÖDERTÖRN | BO9803 | 25 m | 1:28.88 | |
47 | 428 | Vicente Amanda | 2003 | TYRESÖ SS | AL5403 | 50 m | 1:32.13 | |
48 | 203 | Lajsic Jelena | 2002 | SK NEPTUN | BO1802 | 50 m | 1:34.74 | |
49 | 539 | Klang Fornehed Gabriella | 2003 | SS04 | BO2403 | 25 m | 1:35.68 | |
50 | 515 | Andreasson Linnea | 2003 | SS04 | BQ1603 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 21 maj 2017 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:16 |
Gren 62, 200m Medley Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 654 | Pankratov Pavel | 2004 | TaTU | 50 m | 2:35.60 | ||
2 | 653 | Niemi Lassi | 2004 | TaTU | 50 m | 2:45.94 | ||
3 | 655 | Kilpeläinen Niilo | 2004 | TaTU | 50 m | 2:47.29 | ||
4 | 657 | Birkstedt Miro | 2004 | TaTU | 50 m | 2:50.00 | ||
5 | 658 | Soloniemi Joona | 2004 | TaTU | 50 m | 2:58.93 | ||
6 | 656 | Kotti Akseli | 2004 | TaTU | 50 m | 3:01.68 | ||
7 | 375 | Plavans Henry | 2005 | SÖDERTÖRN | AB6105 | 25 m | 3:02.37 | |
8 | 155 | Engström Oscar | 2004 | SK NEPTUN | AR4504 | 25 m | 3:11.36 | |
9 | 29 | Ekström Adrian | 2004 | GUSTAVSBER | AV6104 | 25 m | 3:13.82 | |
10 | 28 | Brattgård Morten | 2004 | GUSTAVSBER | AE8104 | 25 m | 3:13.85 | |
11 | 177 | Hörberg Jonathan | 2004 | SK NEPTUN | AT0304 | 50 m | 3:27.70 | |
12 | 410 | Lundvall Love | 2004 | TYRESÖ SS | AK8504 | 25 m | 3:30.80 | |
13 | 104 | Jelagin Maxim | 2005 | LIDINGÖ SK | AJ9505 | 50 m | 4:04.68 | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 21 maj 2017 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:16 |
Gren 63, 200m Medley Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 73 | Lindqvist Elin | 2004 | JÄRFÄLLA S | AP7204 | 50 m | 2:42.87 | |
2 | 313 | Engelgren Ella | 2004 | SKK | AM9804 | 25 m | 2:46.43 | |
3 | 50 | Strömbom Tyra | 2004 | HUDIKSVALL | AM3804 | 25 m | 2:47.77 | |
4 | 254 | Boråker Saga | 2004 | SANDVIKEN | AN1604 | 25 m | 2:47.81 | |
5 | 659 | Liimatta Jessika | 2004 | TaTU | 50 m | 2:55.62 | ||
6 | 46 | Jonasson Amanda | 2004 | HUDIKSVALL | AM5604 | 25 m | 2:58.32 | |
7 | 214 | Lövquist Elsa | 2004 | SK NEPTUN | BD6604 | 25 m | 2:59.55 | |
8 | 231 | Pettersdotter Wenster Penny | 2004 | SK NEPTUN | BM3404 | 25 m | 3:04.99 | |
9 | 181 | Jomaa Else | 2004 | SK NEPTUN | AK1204 | 25 m | 3:05.91 | |
10 | 251 | Neuman Filippa | 2004 | SALTSJÖB | AP4204 | 25 m | 3:06.42 | |
11 | 660 | Lepola Aino | 2005 | TaTU | 50 m | 3:09.64 | ||
12 | 101 | Glifberg Elin | 2004 | LIDINGÖ SK | AW4804 | 25 m | 3:14.90 | |
13 | 634 | Solehav Linn | 2005 | SPIF SF | AM7605 | 25 m | 3:16.55 | |
14 | 236 | Rehn Maja | 2004 | SK NEPTUN | AP4804 | 25 m | 3:16.71 | |
15 | 154 | Elveskog Li | 2004 | SK NEPTUN | AW0604 | 25 m | 3:18.72 | |
16 | 99 | Engström Eleonora | 2004 | LIDINGÖ SK | AR9404 | 25 m | 3:20.33 | |
17 | 608 | Lindqvist Matilda | 2004 | SPIF SF | BK9204 | 25 m | 3:21.96 | |
18 | 32 | Eriksson Malva | 2006 | GUSTAVSBER | AA8406 | 50 m | ||
19 | 45 | Jonasson Agnes | 2005 | HUDIKSVALL | AQ9805 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 21 maj 2017 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:16 |
Gren 64, 400m Medley Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 218 | Martinsson Morgan | 2001 | SK NEPTUN | AN1701 | 25 m | 4:55.52 | |
2 | 436 | Al-Khalili Josef | 2000 | TÄBY SIM | AE5700 | 50 m | 4:55.97 | |
3 | 59 | Fröde Elias | 2001 | JÄRFÄLLA S | AE9901 | 25 m | 4:56.59 | |
4 | 78 | Nykvist Linus | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH3701 | 25 m | 4:59.70 | |
5 | 91 | Westberg Pontus | 2000 | JÄRFÄLLA S | AS9500 | 25 m | 5:07.33 | |
6 | 317 | Gustafsson Isak | 2001 | SKK | AA5901 | 25 m | 5:10.22 | |
7 | 471 | Muzikants Wilhelm | 2001 | TÄBY SIM | AJ2901 | 50 m | 5:19.10 | |
8 | 663 | Tikkakoski Eerik | 2001 | TaTU | 50 m | 5:27.13 | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 21 maj 2017 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:16 |
Gren 65, 400m Medley Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 502 | Eklund Cornelia | 2000 | VÄSBY SS | AC1800 | 25 m | 5:02.38 | |
2 | 321 | Lönnberg Smilla | 2001 | SKK | AQ0801 | 25 m | 5:20.60 | |
3 | 499 | Berntsson Michelle | 2000 | VÄSBY SS | BD6200 | 25 m | 5:23.44 | |
4 | 82 | Sandh Linnéa | 2000 | JÄRFÄLLA S | BS1400 | 50 m | 5:25.06 | |
5 | 480 | Rydbeck Nordén Esther | 2001 | TÄBY SIM | BN8801 | 50 m | 5:33.57 | |
6 | 289 | Odin Fanny | 2000 | SPÅRVÄGEN | AR7200 | 50 m | 5:47.28 | |
7 | 464 | Ladis Anna | 2001 | TÄBY SIM | BH7801 | 25 m | 5:48.13 | |
8 | 495 | Tavemark Maria | 2001 | TÄBY SIM | BA9601 | 25 m | 6:06.05 | |
9 | 156 | Ericson Ella | 2000 | SK NEPTUN | BG9400 | 50 m | 6:11.24 | |
10 | 455 | Hedlund Smilla | 2001 | TÄBY SIM | BH5801 | 50 m | 6:16.60 | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 21 maj 2017 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:16 |
Gren 66, 100m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 60 | Fröde Simon | 2003 | JÄRFÄLLA S | AB0303 | 25 m | 1:08.92 | |
2 | 366 | Majta Jakob | 2003 | SÖDERTÖRN | AV9703 | 25 m | 1:09.51 | |
3 | 452 | Gustavsson Julius | 2002 | TÄBY SIM | AD0102 | 50 m | 1:10.29 | |
4 | 546 | Montes Leonardo | 2002 | SS04 | AN2902 | 25 m | 1:11.27 | |
5 | 286 | Neuhardt David | 2003 | SPÅRVÄGEN | AU6103 | 25 m | 1:11.80 | |
6 | 409 | Lindwall Algot | 2002 | TYRESÖ SS | AJ4102 | 50 m | 1:12.42 | |
7 | 297 | Styrman Arvid | 2002 | SPÅRVÄGEN | AQ2502 | 50 m | 1:13.97 | |
8 | 52 | Almvret Erik | 2002 | JÄRFÄLLA S | AD6702 | 25 m | 1:14.85 | |
9 | 328 | Thörn Linus | 2002 | SKK | AN6102 | 25 m | 1:15.42 | |
10 | 555 | Reuterskiöld Douglas | 2002 | SS04 | AM1302 | 25 m | 1:16.02 | |
11 | 259 | Annas Gustav | 2003 | SPÅRVÄGEN | AL0303 | 25 m | 1:16.96 | |
12 | 262 | Bernhardsson William | 2002 | SPÅRVÄGEN | AI4702 | 25 m | 1:17.42 | |
13 | 305 | Wallén Andreas | 2002 | SPÅRVÄGEN | AP9302 | 50 m | 1:17.58 | |
14 | 669 | Ramonov Efim | 2002 | TaTU | 50 m | 1:17.80 | ||
15 | 288 | O´Malley Aaron | 2002 | SPÅRVÄGEN | AI3902 | 25 m | 1:18.89 | |
16 | 7 | Esbjörnsson Juan | 2002 | BOTK-RÖNN | AQ6902 | 25 m | 1:19.00 | |
17 | 277 | Jansson Ludvig | 2002 | SPÅRVÄGEN | AI0902 | 50 m | 1:19.39 | EFT |
18 | 83 | Sandh Markus | 2002 | JÄRFÄLLA S | AZ1302 | 25 m | 1:20.18 | |
19 | 498 | Åstrand Erik | 2003 | TÄBY SIM | AO2903 | 25 m | 1:20.28 | |
20 | 440 | Bergström Alexander | 2002 | TÄBY SIM | AP2502 | 25 m | 1:21.20 | |
21 | 320 | Lundberg Otto | 2003 | SKK | AM8103 | 25 m | 1:21.25 | |
22 | 349 | Fridh Theodor | 2002 | SÖDERTÖRN | AT3302 | 50 m | 1:21.26 | |
23 | 479 | Rune Isac | 2003 | TÄBY SIM | AM9503 | 50 m | 1:21.36 | |
24 | 529 | Fridsell Oskar | 2003 | SS04 | AS7503 | 25 m | 1:21.87 | |
25 | 631 | Seemann Hugo | 2003 | SPIF SF | AT0703 | 50 m | 1:22.53 | |
26 | 294 | Siotis Jannis | 2003 | SPÅRVÄGEN | AL3303 | 25 m | 1:22.56 | |
27 | 270 | Hansson Dylén Adam | 2003 | SPÅRVÄGEN | AP6103 | 25 m | 1:22.64 | |
28 | 265 | Erneholm Oliver | 2003 | SPÅRVÄGEN | AO4503 | 25 m | 1:23.12 | |
29 | 485 | Seel Simon | 2003 | TÄBY SIM | AO0903 | 25 m | 1:23.86 | |
30 | 521 | Böschen Isac | 2002 | SS04 | AF3102 | 25 m | 1:23.93 | |
31 | 309 | Ölund Gordon | 2002 | SPÅRVÄGEN | AT1102 | 25 m | 1:24.23 | |
32 | 489 | Stein Tor | 2003 | TÄBY SIM | AR2903 | 50 m | 1:25.96 | |
33 | 648 | Guvenius Pijus | 2003 | ÄLVSJÖ | AO0303 | 25 m | 1:26.05 | |
34 | 432 | Ahlqvist Gustav | 2003 | TÄBY SIM | AK6503 | 25 m | 1:26.48 | |
35 | 627 | Rasool Oliver | 2003 | SPIF SF | AI0103 | 50 m | 1:26.71 | |
36 | 524 | Carlberg Tim | 2003 | SS04 | AI5503 | 25 m | 1:26.82 | |
37 | 620 | Njegovanovic Adam | 2003 | SPIF SF | AW5703 | 25 m | 1:27.94 | |
38 | 593 | Hjälm Emanuel | 2002 | SPIF SF | AV2702 | 25 m | 1:29.65 | |
39 | 450 | Gabrielsson Liam | 2003 | TÄBY SIM | AK5503 | 25 m | 1:31.76 | |
40 | 541 | Larsson Marcus | 2003 | SS04 | AM0903 | 25 m | 1:33.57 | |
41 | 401 | Falk Shane | 2002 | TYRESÖ SS | AP8502 | 25 m | 1:33.60 | |
42 | 51 | Sölveskog Anton | 2003 | HUDIKSVALL | AX6103 | 25 m | 1:36.28 | |
43 | 252 | Neuman Rasmus | 2002 | SALTSJÖB | AI2302 | 50 m | 1:37.34 | |
44 | 234 | Rappoccio Alex | 2002 | SK NEPTUN | AY3502 | 50 m | 1:38.14 | |
45 | 582 | Falk Erik | 2003 | SPIF SF | AL0103 | 50 m | 1:41.77 | |
46 | 75 | Lundgren Sid | 2003 | JÄRFÄLLA S | AF2303 | 25 m | 1:43.54 | |
47 | 37 | Nilsson Arvid | 2003 | GUSTAVSBER | AG2703 | 25 m | 1:43.72 | |
48 | 41 | Samuelsson Calle | 2003 | GUSTAVSBER | AJ4503 | 25 m | 1:45.03 | |
49 | 472 | Nilsson Samuel | 2003 | TÄBY SIM | AR9703 | 25 m | 1:45.44 | |
50 | 48 | Reit Viggo | 2003 | HUDIKSVALL | AK5703 | 25 m | 1:45.68 | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 21 maj 2017 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:16 |
Gren 67, 100m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 470 | Malm Smilla | 2003 | TÄBY SIM | AQ4203 | 50 m | 1:17.07 | |
2 | 324 | Segerström Nora | 2002 | SKK | BM0802 | 25 m | 1:17.79 | |
3 | 389 | Virtanen Jenny | 2002 | SÖDERTÖRN | BS0202 | 25 m | 1:18.26 | |
4 | 312 | Brunnberg Hilma | 2003 | SKK | BI0603 | 25 m | 1:19.47 | |
5 | 55 | Arvehed Moa | 2003 | JÄRFÄLLA S | AT7803 | 50 m | 1:20.03 | |
6 | 273 | Herlin Linn | 2002 | SPÅRVÄGEN | AU6402 | 50 m | 1:20.13 | |
7 | 66 | Iwarson Josefine | 2003 | JÄRFÄLLA S | AT1603 | 25 m | 1:20.26 | |
8 | 171 | Hagström Alva | 2003 | SK NEPTUN | AU1203 | 50 m | 1:20.87 | |
9 | 69 | Larsson Louise | 2002 | JÄRFÄLLA S | AH2802 | 50 m | 1:21.07 | |
10 | 278 | Karlsson Karlström Maja | 2002 | SPÅRVÄGEN | BF6602 | 25 m | 1:22.01 | |
11 | 264 | Danes Ioana | 2002 | SPÅRVÄGEN | AY3802 | 25 m | 1:22.48 | |
12 | 522 | Candelius Lisa | 2003 | SS04 | AT9803 | 25 m | 1:22.72 | |
13 | 308 | Wullrich Emilia | 2003 | SPÅRVÄGEN | BI8203 | 25 m | 1:22.74 | |
14 | 293 | Schei Elvira | 2003 | SPÅRVÄGEN | AZ4603 | 25 m | 1:22.79 | |
15 | 80 | Policastro Rebecca | 2003 | JÄRFÄLLA S | AI2403 | 25 m | 1:24.01 | |
16 | 242 | Starrost Elma | 2002 | SK NEPTUN | AN4202 | 50 m | 1:24.54 | |
17 | 336 | Axelmalm Rebecka | 2003 | SÖDERTÖRN | BG7603 | 50 m | 1:24.61 | |
18 | 283 | Lythell Veronica | 2003 | SPÅRVÄGEN | BC0603 | 25 m | 1:24.95 | |
19 | 140 | Brodd Isabelle | 2003 | SK NEPTUN | AU4803 | 50 m | 1:25.33 | |
20 | 282 | Lythell Cornelia | 2003 | SPÅRVÄGEN | BC2603 | 25 m | 1:28.19 | |
21 | 536 | Ishaq Rebecka | 2003 | SS04 | AY8403 | 25 m | 1:28.50 | |
22 | 92 | Zetterlund Linnea | 2003 | JÄRFÄLLA S | AO5403 | 50 m | 1:28.74 | |
23 | 441 | Bergvall Emelie | 2003 | TÄBY SIM | BC4603 | 25 m | 1:28.82 | |
24 | 415 | Parsons Emma | 2002 | TYRESÖ SS | BF8802 | 50 m | 1:29.69 | |
25 | 53 | Andersson Josefin | 2003 | JÄRFÄLLA S | AZ5603 | 25 m | 1:30.31 | |
26 | 570 | Bang Maria | 2003 | SPIF SF | BE8803 | 50 m | 1:30.31 | |
27 | 77 | Mattila Linnea | 2003 | JÄRFÄLLA S | BH1203 | 50 m | 1:30.43 | |
28 | 306 | Westermark Eliane | 2003 | SPÅRVÄGEN | AX4603 | 25 m | 1:30.64 | |
29 | 61 | Granberg Felicia | 2002 | JÄRFÄLLA S | AT3602 | 25 m | 1:31.38 | |
30 | 557 | Sterling Naomi | 2002 | SS04 | BN1402 | 25 m | 1:31.75 | |
31 | 493 | Takolander Nina | 2003 | TÄBY SIM | AX0803 | 25 m | 1:31.90 | |
32 | 544 | Mitrovic Andrea | 2002 | SS04 | BC7802 | 25 m | 1:32.04 | |
33 | 351 | Hagberg Moberg Hilma | 2003 | SÖDERTÖRN | BO9803 | 25 m | 1:32.71 | |
34 | 338 | Bengtson Zeline | 2003 | SÖDERTÖRN | BE8203 | 25 m | 1:33.02 | |
35 | 437 | Andersson Elin | 2003 | TÄBY SIM | BG0803 | 25 m | 1:34.28 | |
36 | 543 | Lundmark Emma | 2003 | SS04 | AT1803 | 25 m | 1:34.93 | |
37 | 425 | Tottie-Håkansson Filippa | 2003 | TYRESÖ SS | AX9803 | 50 m | 1:35.45 | |
38 | 626 | Ramså Ness Iza | 2003 | SPIF SF | BG5203 | 25 m | 1:35.77 | |
39 | 371 | Nygren Elin | 2003 | SÖDERTÖRN | BP3203 | 25 m | 1:36.24 | |
40 | 144 | Cullfors Emilia | 2003 | SK NEPTUN | CA5403 | 25 m | 1:37.91 | |
41 | 649 | Hojlas Amna | 2002 | ÄLVSJÖ | BS2602 | 25 m | 1:39.46 | |
42 | 149 | Dovhammar Annie | 2003 | SK NEPTUN | BV3403 | 50 m | 1:40.14 | |
43 | 175 | Homnér Elin | 2003 | SK NEPTUN | BT4203 | 50 m | 1:41.76 | |
44 | 515 | Andreasson Linnea | 2003 | SS04 | BQ1603 | 25 m | 1:43.23 | |
45 | 519 | Berngrim Maja | 2003 | SS04 | BR5403 | 25 m | 1:43.92 | |
46 | 589 | Gomez Rojas Penelope | 2003 | SPIF SF | BQ2603 | 50 m | 1:44.86 | |
47 | 189 | Svensson Alice | 2002 | SK NEPTUN | BX6602 | 50 m | 1:45.44 | |
48 | 138 | Bohman Frida | 2003 | SK NEPTUN | BT2603 | 50 m | 1:49.29 | |
49 | 624 | Pettersson Josefin | 2002 | SPIF SF | BX2802 | 25 m | 1:50.84 | |
50 | 423 | Söderqvist Alma | 2003 | TYRESÖ SS | BS7803 | 25 m | 1:50.89 | |
51 | 539 | Klang Fornehed Gabriella | 2003 | SS04 | BO2403 | 25 m | 1:55.72 | |
52 | 105 | Järvinen Linda | 2003 | LIDINGÖ SK | CB6803 | 50 m | ||
53 | 121 | Danielsson Emma | 2002 | NACKA HIF | AT4202 | 50 m | ||
54 | 131 | Berggren Alexandra | 2002 | SK NEPTUN | BY5402 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 21 maj 2017 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:16 |
Gren 68, 100m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 382 | Schreck Klaudius | 2001 | SÖDERTÖRN | AN2701 | 50 m | 1:09.45 | |
2 | 88 | Talback Samuel | 2000 | JÄRFÄLLA S | AB8500 | 50 m | 1:09.85 | |
3 | 218 | Martinsson Morgan | 2001 | SK NEPTUN | AN1701 | 50 m | 1:10.71 | |
4 | 341 | Charlton Markus | 2001 | SÖDERTÖRN | AD7701 | 50 m | 1:11.59 | |
5 | 532 | Hennert Johan | 2001 | SS04 | AL6901 | 50 m | 1:12.77 | |
6 | 473 | Nordén Axel | 2001 | TÄBY SIM | AO3301 | 50 m | 1:13.29 | |
7 | 330 | Tufvesson Sebastian | 2000 | SKK | AJ5100 | 50 m | 1:13.48 | |
8 | 146 | Dalsgaard Dexter | 2001 | SK NEPTUN | AS0501 | 50 m | 1:14.02 | |
9 | 500 | Brandt Simon | 2000 | VÄSBY SS | AJ4700 | 25 m | 1:14.20 | |
10 | 383 | Sehmi Adam | 2001 | SÖDERTÖRN | AG3301 | 50 m | 1:15.89 | |
11 | 575 | Buchli Kenzo | 2000 | SPIF SF | AL0700 | 50 m | 1:16.61 | |
12 | 665 | Viitanen Teemu | 2000 | TaTU | 50 m | 1:17.10 | ||
13 | 477 | Pöllänen Andres | 2001 | TÄBY SIM | AM5901 | 50 m | 1:19.26 | |
14 | 269 | Hallbäck Martin | 2001 | SPÅRVÄGEN | AP8101 | 25 m | 1:21.49 | |
15 | 76 | Malmberg Hugo | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH9701 | 25 m | 1:22.29 | |
16 | 664 | Perkola Pirkka | 2001 | TaTU | 50 m | 1:22.44 | ||
17 | 44 | Herrmann Niels | 2001 | HUDIKSVALL | AV7901 | 25 m | 1:23.21 | |
18 | 115 | Stenström Noah | 2000 | LIDINGÖ SK | AX4300 | 50 m | 1:23.54 | |
19 | 667 | Puikkonen Aapo | 2001 | TaTU | 50 m | 1:26.13 | ||
20 | 517 | Bentzer Philip | 2001 | SS04 | AH6701 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 21 maj 2017 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:16 |
Gren 69, 200m Medley Mix Masters |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 245 | Du Rietz Magnus | 1969 | SALTSJÖB | AA9569 | 50 m | 2:41.89 | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 21 maj 2017 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:16 |
Gren 70, 100m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 641 | Wallenborg Caroline | 2000 | SPIF SF | AL3800 | 50 m | 1:13.50 | |
2 | 314 | Eriksson Amanda | 2001 | SKK | AH9801 | 25 m | 1:14.80 | |
3 | 499 | Berntsson Michelle | 2000 | VÄSBY SS | BD6200 | 25 m | 1:14.84 | |
4 | 590 | Granert Lea | 2001 | SPIF SF | BQ1401 | 50 m | 1:14.97 | |
5 | 502 | Eklund Cornelia | 2000 | VÄSBY SS | AC1800 | 25 m | 1:15.27 | |
6 | 260 | Augustsson Julia | 2000 | SPÅRVÄGEN | BC9200 | 50 m | 1:16.98 | |
7 | 474 | Persson Johanna | 2001 | TÄBY SIM | AY6601 | 50 m | 1:19.79 | |
8 | 647 | Dellmark Sophie | 2001 | ÄLVSJÖ | AO8801 | 25 m | 1:22.24 | |
9 | 279 | Kuhlins Maike | 2000 | SPÅRVÄGEN | BA1600 | 25 m | 1:24.97 | |
10 | 640 | Wagenius Tova | 2001 | SPIF SF | BK9801 | 50 m | 1:25.19 | |
11 | 484 | Sangfelt Malin | 2001 | TÄBY SIM | AC3801 | 50 m | 1:28.19 | |
12 | 258 | Andras Noémi | 2001 | SPÅRVÄGEN | BJ1601 | 25 m | 1:28.40 | |
13 | 47 | Papp Anna | 2001 | HUDIKSVALL | BT1801 | 25 m | 1:29.72 | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 21 maj 2017 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:16 |
Gren 71, 100m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 353 | Huth Joel | 1996 | SÖDERTÖRN | AK1596 | 50 m | 51.84 | |
2 | 418 | Sköld Olle | 1999 | TYRESÖ SS | AK4599 | 50 m | 52.39 | |
3 | 526 | Eliasson Edward | 1997 | SS04 | AP5397 | 50 m | 54.54 | |
4 | 163 | Gérnyi Karl Gustav | 1999 | SK NEPTUN | AG9599 | 50 m | 54.57 | |
5 | 503 | Frylmark Karl | 1999 | VÄSBY SS | AK6599 | 25 m | 54.88 | |
6 | 509 | Nyblom Niklas | 1999 | VÄSBY SS | AK2999 | 25 m | 55.23 | |
7 | 482 | Sandberg Anton | 1999 | TÄBY SIM | AR0199 | 50 m | 55.79 | |
8 | 348 | Filinau Alexej | 1998 | SÖDERTÖRN | AL3998 | 50 m | 56.00 | |
9 | 416 | Parsons Philip | 1999 | TYRESÖ SS | AJ8199 | 50 m | 57.42 | |
10 | 161 | Forsberg Meinhart Walter | 1999 | SK NEPTUN | AQ0399 | 50 m | 59.60 | |
11 | 296 | Stupans Rudolfs | 1999 | SPÅRVÄGEN | AX0599 | 25 m | 59.86 | |
12 | 673 | Nordström Axel | 1997 | LIDINGÖ SK | az9597 | 50 m | 59.94 | EFT |
13 | 360 | Jändel Viktor | 1996 | SÖDERTÖRN | AV6196 | 50 m | 1:00.15 | |
14 | 344 | Despotovic Nikola | 1998 | SÖDERTÖRN | AW0798 | 50 m | 1:02.42 | |
15 | 354 | Hägglund Oskar | 1999 | SÖDERTÖRN | AW5399 | 50 m | 1:04.02 | |
16 | 426 | Törnqvist Elias | 1999 | TYRESÖ SS | AL8999 | 50 m | 1:07.22 | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 21 maj 2017 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:16 |
Gren 72, 100m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 506 | Lindkvist Josefin | 1993 | VÄSBY SS | AK4493 | 25 m | 54.52 | |
2 | 511 | Salomonsson Nadja | 1992 | VÄSBY SS | AD2892 | 25 m | 54.73 | |
3 | 505 | Halldén Louise | 1998 | VÄSBY SS | AW2498 | 25 m | 57.49 | |
4 | 501 | Dimitriou Sagré Emma | 1999 | VÄSBY SS | AO4699 | 25 m | 58.09 | |
5 | 508 | Miram Anna | 1999 | VÄSBY SS | AG7299 | 25 m | 59.01 | |
6 | 299 | Sundstedt Emma | 1998 | SPÅRVÄGEN | BE7498 | 50 m | 59.07 | |
7 | 424 | Thurfjell Julia | 1994 | TYRESÖ SS | BG3894 | 25 m | 59.43 | |
8 | 413 | Olsson Sara | 1999 | TYRESÖ SS | AR6899 | 25 m | 59.56 | |
9 | 347 | Engback Cassandra | 1999 | SÖDERTÖRN | AQ0499 | 50 m | 59.67 | |
10 | 623 | Pettersson Ida | 1999 | SPIF SF | AP2699 | 50 m | 1:00.45 | |
11 | 268 | Garmelius Emma | 1999 | SPÅRVÄGEN | AM9499 | 50 m | 1:00.98 | |
12 | 372 | Nykvist Greta | 1996 | SÖDERTÖRN | AU7496 | 50 m | 1:01.25 | |
13 | 507 | Melin Romstad Hanne | 1999 | VÄSBY SS | AK2499 | 25 m | 1:01.25 | |
14 | 263 | Bring Nina | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR8699 | 50 m | 1:02.58 | |
15 | 243 | Rudert Emelie | 1999 | NORRTÄLJE | AU9299 | 25 m | 1:02.64 | |
16 | 62 | Hanson Isabelle | 1998 | JÄRFÄLLA S | AB4298 | 50 m | 1:02.79 | |
17 | 483 | Sangfelt Hanna | 1997 | TÄBY SIM | AC4497 | 50 m | 1:03.39 | |
18 | 442 | Brännlund Linda | 1998 | TÄBY SIM | AW6298 | 50 m | 1:03.58 | |
19 | 325 | Selander Siri | 1999 | SKK | AU1899 | 25 m | 1:03.66 | |
20 | 463 | Kruthammar Fanny | 1999 | TÄBY SIM | BB5299 | 50 m | 1:03.68 | |
21 | 518 | Berndtson Filippa | 1997 | SS04 | BD4297 | 50 m | 1:04.68 | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 21 maj 2017 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:16 |
Gren 73, 200m Fjärilsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 60 | Fröde Simon | 2003 | JÄRFÄLLA S | AB0303 | 25 m | 2:25.71 | |
2 | 435 | Al-Khalili Jonas | 2002 | TÄBY SIM | AI6502 | 50 m | 2:28.68 | |
3 | 342 | Cheng Kevin | 2002 | SÖDERTÖRN | AI8702 | 50 m | 2:45.91 | |
4 | 666 | Olander Axel | 2002 | TaTU | 50 m | 2:50.17 | ||
5 | 661 | Harju Mio | 2002 | TaTU | 50 m | 3:11.76 | ||
6 | 440 | Bergström Alexander | 2002 | TÄBY SIM | AP2502 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 21 maj 2017 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:16 |
Gren 74, 200m Fjärilsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 89 | Tsirona Dimitra | 2002 | JÄRFÄLLA S | AP3602 | 25 m | 2:30.59 | |
2 | 273 | Herlin Linn | 2002 | SPÅRVÄGEN | AU6402 | 25 m | 2:30.96 | |
3 | 376 | Possman Klara | 2003 | SÖDERTÖRN | BA6803 | 25 m | 2:36.22 | |
4 | 284 | Malm Lovisa | 2002 | SPÅRVÄGEN | BD4402 | 25 m | 2:43.14 | |
5 | 445 | Ewerbring Jennie | 2003 | TÄBY SIM | AT6603 | 25 m | 2:49.06 | |
6 | 174 | Hillström Vendela | 2003 | SK NEPTUN | AW5803 | 50 m | 2:55.14 | |
7 | 200 | Wihk Embla | 2002 | SK NEPTUN | BD9602 | 50 m | 3:12.55 | |
8 | 147 | Djuphammar Elsa | 2003 | SK NEPTUN | AU0403 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 21 maj 2017 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:16 |
Gren 75, 200m Fjärilsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 136 | Blom Simon | 1999 | SK NEPTUN | AQ9199 | 50 m | 2:10.92 | |
2 | 503 | Frylmark Karl | 1999 | VÄSBY SS | AK6599 | 25 m | 2:11.14 | |
3 | 210 | Lulek William | 1998 | SK NEPTUN | AJ6998 | 50 m | 2:14.73 | |
4 | 334 | Antlöv Filip | 1998 | SÖDERTÖRN | AE5998 | 50 m | 2:20.74 | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 21 maj 2017 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:16 |
Gren 76, 200m Fjärilsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 506 | Lindkvist Josefin | 1993 | VÄSBY SS | AK4493 | 25 m | 2:17.52 | |
2 | 505 | Halldén Louise | 1998 | VÄSBY SS | AW2498 | 25 m | 2:20.82 | |
3 | 201 | Wrejde Isabelle | 1999 | SK NEPTUN | AV5299 | 50 m | 2:26.91 | |
4 | 507 | Melin Romstad Hanne | 1999 | VÄSBY SS | AK2499 | 25 m | 2:31.60 | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 21 maj 2017 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:16 |
Gren 77, 100m Frisim Mix Masters |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 38 | Nilsson Jonas | 1967 | GUSTAVSBER | AA0967 | 25 m | 1:01.34 | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 21 maj 2017 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 07:22 |
Gren 78, 50m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 64 | Hanson Robin | 2001 | JÄRFÄLLA S | AA2701 | 25 m | 23.54 | |
2 | 353 | Huth Joel | 1996 | SÖDERTÖRN | AK1596 | 50 m | 23.73 | |
3 | 418 | Sköld Olle | 1999 | TYRESÖ SS | AK4599 | 50 m | 23.93 | |
4 | 444 | Ericsson Oskar | 1997 | TÄBY SIM | AF9397 | 50 m | 25.12 | |
5 | 500 | Brandt Simon | 2000 | VÄSBY SS | AJ4700 | 25 m | 25.51 | |
6 | 85 | Swanepoel Hugo | 1998 | JÄRFÄLLA S | AW5198 | 50 m | 25.54 | |
7 | 348 | Filinau Alexej | 1998 | SÖDERTÖRN | AL3998 | 50 m | 25.83 | |
8 | 290 | Ottosson Erik | 1999 | SPÅRVÄGEN | AM9799 | 50 m | 26.00 | |
9 | 162 | Frohde Wiggo | 2000 | SK NEPTUN | AX3300 | 50 m | 26.17 | |
10 | 382 | Schreck Klaudius | 2001 | SÖDERTÖRN | AN2701 | 50 m | 26.19 | |
11 | 579 | Dimitriou Alexander | 2000 | SPIF SF | AQ6900 | 50 m | 26.23 | |
12 | 617 | Nilsson-Deya Tyrone | 2001 | SPIF SF | AS7901 | 50 m | 26.38 | |
13 | 110 | Rosén Axel | 1999 | LIDINGÖ SK | AW4199 | 50 m | 26.59 | |
14 | 673 | Nordström Axel | 1997 | LIDINGÖ SK | az9597 | 50 m | 26.65 | EFT |
15 | 222 | Melander Marcus | 1996 | SK NEPTUN | AI2996 | 50 m | 26.77 | |
16 | 412 | Norman Oscar | 1999 | TYRESÖ SS | AK5599 | 25 m | 26.80 | |
17 | 318 | Jacobsson Fredrik | 2001 | SKK | AK8701 | 50 m | 26.84 | |
18 | 416 | Parsons Philip | 1999 | TYRESÖ SS | AJ8199 | 50 m | 27.15 | |
19 | 360 | Jändel Viktor | 1996 | SÖDERTÖRN | AV6196 | 50 m | 27.35 | |
20 | 161 | Forsberg Meinhart Walter | 1999 | SK NEPTUN | AQ0399 | 50 m | 27.46 | |
21 | 378 | Reinholdz Erik | 1997 | SÖDERTÖRN | AF2397 | 50 m | 27.49 | |
22 | 13 | Karlsson Daniel | 2001 | BOTK-RÖNN | AL0901 | 50 m | 27.51 | |
23 | 533 | Hennert Lars | 1961 | SS04 | AA5561 | 25 m | 27.65 | |
24 | 665 | Viitanen Teemu | 2000 | TaTU | 50 m | 27.88 | ||
25 | 333 | Andersson Pelle | 2001 | SÖDERTÖRN | AY2101 | 50 m | 28.23 | |
26 | 383 | Sehmi Adam | 2001 | SÖDERTÖRN | AG3301 | 50 m | 28.25 | |
27 | 667 | Puikkonen Aapo | 2001 | TaTU | 50 m | 28.55 | ||
28 | 354 | Hägglund Oskar | 1999 | SÖDERTÖRN | AW5399 | 50 m | 28.57 | |
29 | 1 | Agnorelli Erik | 2001 | BOTK-RÖNN | AX5101 | 25 m | 28.97 | |
30 | 3 | Apaza Cutile Raul | 2000 | BOTK-RÖNN | AV5500 | 25 m | 29.27 | |
31 | 253 | Sjöqvist Gustav | 2001 | SALTSJÖB | AD2701 | 50 m | 29.96 | |
32 | 426 | Törnqvist Elias | 1999 | TYRESÖ SS | AL8999 | 50 m | 29.98 | |
33 | 25 | Serti Robin | 2001 | BOTK-RÖNN | AS4501 | 25 m | 30.16 | |
34 | 674 | Ahonpää Atte-Mikael | 2001 | TaTU | 50 m | 30.18 | EFT | |
35 | 411 | Lundwall Tim | 2001 | TYRESÖ SS | AP7301 | 50 m | 30.29 | |
36 | 103 | Jaupaj Ermir | 2000 | LIDINGÖ SK | BA8500 | 50 m | 31.48 | |
37 | 116 | Sundelin Carl | 1999 | LIDINGÖ SK | AW3799 | 50 m | 31.82 | |
38 | 583 | Falk Martin | 1999 | SPIF SF | AC1199 | 50 m | 32.20 | |
39 | 611 | Lindström Leo | 2001 | SPIF SF | AY1501 | 50 m | 33.38 | |
40 | 111 | Rosén Fabian | 1998 | LIDINGÖ SK | AX8598 | 25 m | 36.09 | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 21 maj 2017 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 16:19 |
Gren 79, 50m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 506 | Lindkvist Josefin | 1993 | VÄSBY SS | AK4493 | 25 m | 24.97 | |
2 | 230 | Pavlu Lewin Marlene | 1997 | SK NEPTUN | AH9497 | 50 m | 26.89 | |
3 | 405 | Härmat Linda | 1996 | TYRESÖ SS | AR6296 | 50 m | 27.21 | |
4 | 321 | Lönnberg Smilla | 2001 | SKK | AQ0801 | 25 m | 27.35 | |
5 | 413 | Olsson Sara | 1999 | TYRESÖ SS | AR6899 | 25 m | 27.40 | |
6 | 299 | Sundstedt Emma | 1998 | SPÅRVÄGEN | BE7498 | 50 m | 27.54 | |
7 | 377 | Reinhold Viktoria | 1996 | SÖDERTÖRN | AW9696 | 50 m | 28.08 | |
8 | 347 | Engback Cassandra | 1999 | SÖDERTÖRN | AQ0499 | 50 m | 28.13 | |
9 | 502 | Eklund Cornelia | 2000 | VÄSBY SS | AC1800 | 25 m | 28.78 | |
10 | 268 | Garmelius Emma | 1999 | SPÅRVÄGEN | AM9499 | 50 m | 29.03 | |
11 | 56 | Bergerstam Sandra | 2001 | JÄRFÄLLA S | AI1401 | 25 m | 29.09 | |
12 | 518 | Berndtson Filippa | 1997 | SS04 | BD4297 | 50 m | 29.34 | |
13 | 243 | Rudert Emelie | 1999 | NORRTÄLJE | AU9299 | 25 m | 29.37 | |
14 | 571 | Berg Jessica | 1998 | SPIF SF | BJ7698 | 50 m | 29.52 | |
15 | 390 | Zerne Rebecca | 2001 | SÖDERTÖRN | AS8401 | 50 m | 29.58 | |
16 | 464 | Ladis Anna | 2001 | TÄBY SIM | BH7801 | 50 m | 29.70 | |
17 | 307 | Viinapuu Anna | 2000 | SPÅRVÄGEN | AH8400 | 50 m | 29.85 | |
18 | 548 | Nordström Isabel | 2001 | SS04 | BH1801 | 25 m | 29.90 | |
19 | 393 | Alm Josefin | 2001 | TYRESÖ SS | AJ8201 | 50 m | 30.07 | |
20 | 566 | Alem Hermella | 2000 | SPIF SF | AK1600 | 50 m | 30.07 | |
21 | 463 | Kruthammar Fanny | 1999 | TÄBY SIM | BB5299 | 50 m | 30.28 | |
22 | 179 | Jansson Malin | 1999 | SK NEPTUN | AY7299 | 50 m | 30.32 | |
23 | 68 | Larsson Cassandra | 2000 | JÄRFÄLLA S | AR5600 | 25 m | 30.71 | |
24 | 246 | Ericsson Louise | 2001 | SALTSJÖB | AN8601 | 50 m | 30.76 | |
25 | 362 | Lamb Emily | 2000 | SÖDERTÖRN | BL0600 | 50 m | 30.76 | |
26 | 260 | Augustsson Julia | 2000 | SPÅRVÄGEN | BC9200 | 50 m | 30.85 | |
27 | 4 | Bengtsson Emilia | 2001 | BOTK-RÖNN | BA3601 | 50 m | 30.87 | |
28 | 17 | Larsson Johanna | 1999 | BOTK-RÖNN | BO9699 | 50 m | 30.89 | |
29 | 535 | Höglind Rebecca | 1998 | SS04 | AL7898 | 50 m | 31.99 | |
30 | 430 | Öberg Wilma | 2001 | TYRESÖ SS | BG9201 | 50 m | 32.27 | |
31 | 298 | Sundqvist Clara | 2001 | SPÅRVÄGEN | AU4801 | 25 m | 32.35 | |
32 | 47 | Papp Anna | 2001 | HUDIKSVALL | BT1801 | 25 m | 32.76 | |
33 | 640 | Wagenius Tova | 2001 | SPIF SF | BK9801 | 50 m | 33.16 | |
34 | 429 | Öberg Sandra | 2001 | TYRESÖ SS | BG0401 | 25 m | 33.50 | |
35 | 11 | Hemmälin Pernilla | 2001 | BOTK-RÖNN | AO3801 | 50 m | 33.54 | |
36 | 137 | Bohman Clara | 2001 | SK NEPTUN | BT9601 | 50 m | 34.87 | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 21 maj 2017 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 16:19 |
Gren 80, 200m Medley Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 210 | Lulek William | 1998 | SK NEPTUN | AJ6998 | 50 m | 2:04.25 | |
2 | 496 | Törnqvist Samuel | 1997 | TÄBY SIM | AI6197 | 50 m | 2:04.72 | |
3 | 481 | Räisänen Daniel | 1999 | TÄBY SIM | AE0199 | 50 m | 2:08.85 | |
4 | 163 | Gérnyi Karl Gustav | 1999 | SK NEPTUN | AG9599 | 50 m | 2:11.15 | |
5 | 509 | Nyblom Niklas | 1999 | VÄSBY SS | AK2999 | 25 m | 2:12.27 | |
6 | 503 | Frylmark Karl | 1999 | VÄSBY SS | AK6599 | 25 m | 2:13.05 | |
7 | 625 | Puoti Carlandrea | 1999 | SPIF SF | AX9999 | 50 m | 2:15.75 | |
8 | 348 | Filinau Alexej | 1998 | SÖDERTÖRN | AL3998 | 50 m | 2:17.91 | |
9 | 311 | Askling Olof | 1999 | SKK | AM7799 | 50 m | 2:25.94 | |
10 | 644 | Wilkman Dennis | 1998 | SPIF SF | AE6198 | 50 m | 2:27.17 | |
11 | 296 | Stupans Rudolfs | 1999 | SPÅRVÄGEN | AX0599 | 25 m | 2:29.27 | |
12 | 534 | Holmer Fann Frederick | 1998 | SS04 | AD3998 | 50 m | 2:32.00 | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 21 maj 2017 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 16:19 |
Gren 81, 200m Medley Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 511 | Salomonsson Nadja | 1992 | VÄSBY SS | AD2892 | 25 m | 2:13.14 | |
2 | 508 | Miram Anna | 1999 | VÄSBY SS | AG7299 | 25 m | 2:20.63 | |
3 | 459 | Johansson Emelie | 1996 | TÄBY SIM | AN2496 | 50 m | 2:24.21 | |
4 | 512 | Wahlund Emma | 1998 | VÄSBY SS | AB5298 | 25 m | 2:24.36 | |
5 | 81 | Rotstam Emma | 1998 | JÄRFÄLLA S | AF7498 | 50 m | 2:27.01 | |
6 | 505 | Halldén Louise | 1998 | VÄSBY SS | AW2498 | 25 m | 2:27.35 | |
7 | 414 | Ossmyr Josefin | 1999 | TYRESÖ SS | AS0299 | 50 m | 2:30.14 | |
8 | 507 | Melin Romstad Hanne | 1999 | VÄSBY SS | AK2499 | 25 m | 2:33.08 | |
9 | 295 | Strömstedt Fanny | 1996 | SPÅRVÄGEN | AK4696 | 50 m | 2:37.04 | |
10 | 468 | Loid Sigrid | 1999 | TÄBY SIM | AF0499 | 50 m | 2:42.80 | |
11 | 439 | Bergh Mikaela | 1999 | TÄBY SIM | AK5299 | 50 m | 2:43.07 | |
12 | 574 | Bothe Vinona | 1999 | SPIF SF | BN6899 | 50 m | 2:48.68 | |
13 | 531 | Hargsten Hanna | 1999 | SS04 | AH8899 | 50 m | 2:51.66 | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 21 maj 2017 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 16:19 |
Gren 82, 200m Medley Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 64 | Hanson Robin | 2001 | JÄRFÄLLA S | AA2701 | 25 m | 2:04.90 | |
2 | 59 | Fröde Elias | 2001 | JÄRFÄLLA S | AE9901 | 25 m | 2:16.48 | |
3 | 367 | Marijanovic Anton | 2000 | SÖDERTÖRN | AG0100 | 50 m | 2:19.40 | |
4 | 330 | Tufvesson Sebastian | 2000 | SKK | AJ5100 | 25 m | 2:19.53 | |
5 | 500 | Brandt Simon | 2000 | VÄSBY SS | AJ4700 | 25 m | 2:19.75 | |
6 | 382 | Schreck Klaudius | 2001 | SÖDERTÖRN | AN2701 | 50 m | 2:20.95 | |
7 | 78 | Nykvist Linus | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH3701 | 25 m | 2:22.06 | |
8 | 532 | Hennert Johan | 2001 | SS04 | AL6901 | 50 m | 2:23.71 | |
9 | 91 | Westberg Pontus | 2000 | JÄRFÄLLA S | AS9500 | 25 m | 2:26.61 | |
10 | 575 | Buchli Kenzo | 2000 | SPIF SF | AL0700 | 50 m | 2:27.06 | |
11 | 477 | Pöllänen Andres | 2001 | TÄBY SIM | AM5901 | 50 m | 2:30.00 | |
12 | 269 | Hallbäck Martin | 2001 | SPÅRVÄGEN | AP8101 | 25 m | 2:32.17 | |
13 | 664 | Perkola Pirkka | 2001 | TaTU | 50 m | 2:33.71 | ||
14 | 431 | Ahlqvist Erik | 2001 | TÄBY SIM | AT7501 | 50 m | 2:33.75 | |
15 | 617 | Nilsson-Deya Tyrone | 2001 | SPIF SF | AS7901 | 50 m | 2:35.64 | |
16 | 76 | Malmberg Hugo | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH9701 | 25 m | 2:38.70 | |
17 | 253 | Sjöqvist Gustav | 2001 | SALTSJÖB | AD2701 | 25 m | 2:45.71 | |
18 | 663 | Tikkakoski Eerik | 2001 | TaTU | 50 m | 3:23.37 | ||
19 | 103 | Jaupaj Ermir | 2000 | LIDINGÖ SK | BA8500 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 21 maj 2017 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 16:19 |
Gren 83, 200m Medley Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 502 | Eklund Cornelia | 2000 | VÄSBY SS | AC1800 | 25 m | 2:24.57 | |
2 | 641 | Wallenborg Caroline | 2000 | SPIF SF | AL3800 | 50 m | 2:26.66 | |
3 | 321 | Lönnberg Smilla | 2001 | SKK | AQ0801 | 25 m | 2:30.30 | |
4 | 586 | Glimmerud-Gullbjörk Tuva | 2000 | SPIF SF | BP6600 | 50 m | 2:31.92 | |
5 | 314 | Eriksson Amanda | 2001 | SKK | AH9801 | 25 m | 2:32.14 | |
6 | 260 | Augustsson Julia | 2000 | SPÅRVÄGEN | BC9200 | 50 m | 2:36.83 | |
7 | 456 | Isacson Kristina | 2001 | TÄBY SIM | BH5601 | 50 m | 2:37.81 | |
8 | 82 | Sandh Linnéa | 2000 | JÄRFÄLLA S | BS1400 | 50 m | 2:38.39 | |
9 | 474 | Persson Johanna | 2001 | TÄBY SIM | AY6601 | 50 m | 2:38.88 | |
10 | 607 | Lindén Alexandra | 2001 | SPIF SF | BG4801 | 50 m | 2:40.10 | |
11 | 68 | Larsson Cassandra | 2000 | JÄRFÄLLA S | AR5600 | 25 m | 2:45.06 | |
12 | 298 | Sundqvist Clara | 2001 | SPÅRVÄGEN | AU4801 | 25 m | 2:45.46 | |
13 | 307 | Viinapuu Anna | 2000 | SPÅRVÄGEN | AH8400 | 50 m | 2:46.64 | |
14 | 464 | Ladis Anna | 2001 | TÄBY SIM | BH7801 | 50 m | 2:48.78 | |
15 | 390 | Zerne Rebecca | 2001 | SÖDERTÖRN | AS8401 | 50 m | 2:49.71 | |
16 | 455 | Hedlund Smilla | 2001 | TÄBY SIM | BH5801 | 50 m | 2:50.77 | |
17 | 495 | Tavemark Maria | 2001 | TÄBY SIM | BA9601 | 50 m | 2:57.45 | |
18 | 605 | Köhler Hjördis | 2001 | SPIF SF | BM6401 | 50 m | 3:06.69 | |
19 | 430 | Öberg Wilma | 2001 | TYRESÖ SS | BG9201 | 25 m | 3:08.62 | |
20 | 47 | Papp Anna | 2001 | HUDIKSVALL | BT1801 | 25 m | 3:24.42 | |
21 | 137 | Bohman Clara | 2001 | SK NEPTUN | BT9601 | 50 m | 3:28.94 | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 21 maj 2017 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 16:19 |
Gren 84, 100m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 418 | Sköld Olle | 1999 | TYRESÖ SS | AK4599 | 50 m | 58.56 | |
2 | 416 | Parsons Philip | 1999 | TYRESÖ SS | AJ8199 | 50 m | 1:00.62 | |
3 | 210 | Lulek William | 1998 | SK NEPTUN | AJ6998 | 50 m | 1:01.77 | |
4 | 625 | Puoti Carlandrea | 1999 | SPIF SF | AX9999 | 50 m | 1:02.18 | |
5 | 583 | Falk Martin | 1999 | SPIF SF | AC1199 | 50 m | 1:02.69 | |
6 | 378 | Reinholdz Erik | 1997 | SÖDERTÖRN | AF2397 | 50 m | 1:03.25 | |
7 | 509 | Nyblom Niklas | 1999 | VÄSBY SS | AK2999 | 25 m | 1:03.44 | |
8 | 433 | Alin Isak | 1999 | TÄBY SIM | AP0799 | 50 m | 1:03.83 | |
9 | 426 | Törnqvist Elias | 1999 | TYRESÖ SS | AL8999 | 50 m | 1:15.78 | |
10 | 116 | Sundelin Carl | 1999 | LIDINGÖ SK | AW3799 | 25 m | 1:23.10 | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 21 maj 2017 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 16:19 |
Gren 85, 100m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 508 | Miram Anna | 1999 | VÄSBY SS | AG7299 | 25 m | 1:02.59 | |
2 | 230 | Pavlu Lewin Marlene | 1997 | SK NEPTUN | AH9497 | 50 m | 1:04.50 | |
3 | 386 | Unnermark Vilma | 1997 | SÖDERTÖRN | AI9697 | 50 m | 1:06.08 | |
4 | 501 | Dimitriou Sagré Emma | 1999 | VÄSBY SS | AO4699 | 25 m | 1:06.72 | |
5 | 483 | Sangfelt Hanna | 1997 | TÄBY SIM | AC4497 | 50 m | 1:07.99 | |
6 | 372 | Nykvist Greta | 1996 | SÖDERTÖRN | AU7496 | 50 m | 1:08.53 | |
7 | 385 | Speiner Caroline | 1994 | SÖDERTÖRN | AZ0294 | 50 m | 1:09.23 | |
8 | 299 | Sundstedt Emma | 1998 | SPÅRVÄGEN | BE7498 | 50 m | 1:09.77 | |
9 | 512 | Wahlund Emma | 1998 | VÄSBY SS | AB5298 | 25 m | 1:10.90 | |
10 | 62 | Hanson Isabelle | 1998 | JÄRFÄLLA S | AB4298 | 50 m | 1:12.48 | |
11 | 518 | Berndtson Filippa | 1997 | SS04 | BD4297 | 50 m | 1:14.05 | |
12 | 268 | Garmelius Emma | 1999 | SPÅRVÄGEN | AM9499 | 50 m | 1:16.19 | |
13 | 219 | Mattsson Michaela | 1999 | SK NEPTUN | AL4899 | 50 m | 1:16.41 | |
14 | 574 | Bothe Vinona | 1999 | SPIF SF | BN6899 | 50 m | 1:21.19 | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 21 maj 2017 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 16:19 |
Gren 86, 200m Fjärilsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 436 | Al-Khalili Josef | 2000 | TÄBY SIM | AE5700 | 50 m | 2:16.57 | |
2 | 318 | Jacobsson Fredrik | 2001 | SKK | AK8701 | 25 m | 2:17.68 | |
3 | 453 | Halldén Victor | 2000 | TÄBY SIM | AP7300 | 50 m | 2:27.43 | |
4 | 477 | Pöllänen Andres | 2001 | TÄBY SIM | AM5901 | 50 m | 2:44.12 | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 21 maj 2017 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 16:19 |
Gren 87, 200m Fjärilsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 502 | Eklund Cornelia | 2000 | VÄSBY SS | AC1800 | 25 m | 2:27.87 | |
2 | 87 | Södersten Elin | 2000 | JÄRFÄLLA S | AI5800 | 25 m | 2:31.72 | |
3 | 128 | Bekkewold Amanda | 2001 | SK NEPTUN | BM3401 | 50 m | 2:35.95 | |
4 | 289 | Odin Fanny | 2000 | SPÅRVÄGEN | AR7200 | 50 m | 2:49.59 | |
5 | 258 | Andras Noémi | 2001 | SPÅRVÄGEN | BJ1601 | 50 m | 2:56.91 | |
6 | 152 | Ehn Filippa | 2001 | SK NEPTUN | AP6201 | 50 m | 2:59.75 | |
7 | 565 | Albinzon Alice | 2000 | SPIF SF | AY1200 | 50 m | 3:01.02 | |
8 | 156 | Ericson Ella | 2000 | SK NEPTUN | BG9400 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 21 maj 2017 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 16:19 |
Gren 88, 200m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 358 | Jonsson Jesper | 1993 | SÖDERTÖRN | AS9393 | 50 m | 1:51.60 | |
2 | 210 | Lulek William | 1998 | SK NEPTUN | AJ6998 | 50 m | 1:54.51 | |
3 | 444 | Ericsson Oskar | 1997 | TÄBY SIM | AF9397 | 50 m | 1:54.62 | |
4 | 163 | Gérnyi Karl Gustav | 1999 | SK NEPTUN | AG9599 | 50 m | 1:56.52 | |
5 | 353 | Huth Joel | 1996 | SÖDERTÖRN | AK1596 | 50 m | 1:56.67 | |
6 | 418 | Sköld Olle | 1999 | TYRESÖ SS | AK4599 | 25 m | 1:57.06 | |
7 | 481 | Räisänen Daniel | 1999 | TÄBY SIM | AE0199 | 50 m | 1:59.32 | |
8 | 482 | Sandberg Anton | 1999 | TÄBY SIM | AR0199 | 50 m | 2:00.41 | |
9 | 416 | Parsons Philip | 1999 | TYRESÖ SS | AJ8199 | 25 m | 2:01.18 | |
10 | 509 | Nyblom Niklas | 1999 | VÄSBY SS | AK2999 | 25 m | 2:03.26 | |
11 | 85 | Swanepoel Hugo | 1998 | JÄRFÄLLA S | AW5198 | 50 m | 2:06.47 | |
12 | 290 | Ottosson Erik | 1999 | SPÅRVÄGEN | AM9799 | 50 m | 2:06.57 | |
13 | 311 | Askling Olof | 1999 | SKK | AM7799 | 50 m | 2:13.32 | |
14 | 296 | Stupans Rudolfs | 1999 | SPÅRVÄGEN | AX0599 | 25 m | 2:13.76 | |
15 | 360 | Jändel Viktor | 1996 | SÖDERTÖRN | AV6196 | 50 m | 2:15.60 | |
16 | 354 | Hägglund Oskar | 1999 | SÖDERTÖRN | AW5399 | 50 m | 2:36.22 | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 21 maj 2017 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 16:19 |
Gren 89, 200m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 511 | Salomonsson Nadja | 1992 | VÄSBY SS | AD2892 | 25 m | 1:59.75 | |
2 | 505 | Halldén Louise | 1998 | VÄSBY SS | AW2498 | 25 m | 2:03.57 | |
3 | 153 | Ekman Christine | 1994 | SK NEPTUN | AE8294 | 50 m | 2:08.00 | |
4 | 386 | Unnermark Vilma | 1997 | SÖDERTÖRN | AI9697 | 50 m | 2:11.29 | |
5 | 413 | Olsson Sara | 1999 | TYRESÖ SS | AR6899 | 25 m | 2:11.42 | |
6 | 347 | Engback Cassandra | 1999 | SÖDERTÖRN | AQ0499 | 50 m | 2:12.32 | |
7 | 268 | Garmelius Emma | 1999 | SPÅRVÄGEN | AM9499 | 50 m | 2:13.55 | |
8 | 263 | Bring Nina | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR8699 | 50 m | 2:14.16 | |
9 | 463 | Kruthammar Fanny | 1999 | TÄBY SIM | BB5299 | 50 m | 2:16.31 | |
10 | 243 | Rudert Emelie | 1999 | NORRTÄLJE | AU9299 | 25 m | 2:16.37 | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 21 maj 2017 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 16:19 |
Gren 90, 200m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 367 | Marijanovic Anton | 2000 | SÖDERTÖRN | AG0100 | 50 m | 2:12.29 | |
2 | 59 | Fröde Elias | 2001 | JÄRFÄLLA S | AE9901 | 25 m | 2:15.57 | |
3 | 78 | Nykvist Linus | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH3701 | 25 m | 2:17.64 | |
4 | 317 | Gustafsson Isak | 2001 | SKK | AA5901 | 50 m | 2:26.07 | |
5 | 471 | Muzikants Wilhelm | 2001 | TÄBY SIM | AJ2901 | 50 m | 2:32.02 | |
6 | 447 | Forsberg Anton | 2001 | TÄBY SIM | AM4901 | 50 m | 2:32.20 | |
7 | 664 | Perkola Pirkka | 2001 | TaTU | 50 m | 2:34.63 | ||
8 | 91 | Westberg Pontus | 2000 | JÄRFÄLLA S | AS9500 | 25 m | 2:34.85 | |
9 | 663 | Tikkakoski Eerik | 2001 | TaTU | 50 m | 2:41.86 | ||
10 | 453 | Halldén Victor | 2000 | TÄBY SIM | AP7300 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 21 maj 2017 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 16:19 |
Gren 91, 200m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 87 | Södersten Elin | 2000 | JÄRFÄLLA S | AI5800 | 25 m | 2:26.00 | |
2 | 380 | Roloff Wilma | 2000 | SÖDERTÖRN | BA7600 | 50 m | 2:28.88 | |
3 | 281 | Lindqvist Linnea | 2001 | SPÅRVÄGEN | BE7801 | 25 m | 2:32.66 | |
4 | 456 | Isacson Kristina | 2001 | TÄBY SIM | BH5601 | 50 m | 2:32.94 | |
5 | 491 | Strömdahl Amanda | 2000 | TÄBY SIM | AL7400 | 50 m | 2:36.06 | |
6 | 362 | Lamb Emily | 2000 | SÖDERTÖRN | BL0600 | 50 m | 2:36.16 | |
7 | 393 | Alm Josefin | 2001 | TYRESÖ SS | AJ8201 | 50 m | 2:36.39 | |
8 | 246 | Ericsson Louise | 2001 | SALTSJÖB | AN8601 | 50 m | 2:36.54 | |
9 | 474 | Persson Johanna | 2001 | TÄBY SIM | AY6601 | 50 m | 2:37.50 | |
10 | 484 | Sangfelt Malin | 2001 | TÄBY SIM | AC3801 | 50 m | 2:38.89 | |
11 | 516 | Baltzarsson Therese | 2001 | SS04 | AE5201 | 50 m | 2:39.51 | |
12 | 566 | Alem Hermella | 2000 | SPIF SF | AK1600 | 50 m | 2:39.78 | |
13 | 82 | Sandh Linnéa | 2000 | JÄRFÄLLA S | BS1400 | 50 m | 2:41.18 | |
14 | 289 | Odin Fanny | 2000 | SPÅRVÄGEN | AR7200 | 50 m | 2:54.30 | |
15 | 152 | Ehn Filippa | 2001 | SK NEPTUN | AP6201 | 50 m | 3:02.12 | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 21 maj 2017 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 16:19 |
Gren 92, 200m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 503 | Frylmark Karl | 1999 | VÄSBY SS | AK6599 | 25 m | 2:17.12 | |
2 | 238 | Ridell Patric | 1993 | SK NEPTUN | AJ7393 | 50 m | 2:19.24 | |
3 | 210 | Lulek William | 1998 | SK NEPTUN | AJ6998 | 50 m | 2:20.44 | |
4 | 145 | Dahlgren Johan | 1986 | SK NEPTUN | AB4986 | 50 m | 2:26.23 | |
5 | 334 | Antlöv Filip | 1998 | SÖDERTÖRN | AE5998 | 50 m | 2:31.00 | |
6 | 496 | Törnqvist Samuel | 1997 | TÄBY SIM | AI6197 | 50 m | 2:38.34 | |
7 | 163 | Gérnyi Karl Gustav | 1999 | SK NEPTUN | AG9599 | 50 m | 2:43.66 | |
8 | 344 | Despotovic Nikola | 1998 | SÖDERTÖRN | AW0798 | 50 m | 3:00.64 | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 21 maj 2017 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 16:19 |
Gren 93, 200m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 512 | Wahlund Emma | 1998 | VÄSBY SS | AB5298 | 25 m | 2:29.29 | |
2 | 459 | Johansson Emelie | 1996 | TÄBY SIM | AN2496 | 50 m | 2:33.34 | |
3 | 385 | Speiner Caroline | 1994 | SÖDERTÖRN | AZ0294 | 50 m | 2:38.70 | |
4 | 439 | Bergh Mikaela | 1999 | TÄBY SIM | AK5299 | 50 m | 2:40.77 | |
5 | 295 | Strömstedt Fanny | 1996 | SPÅRVÄGEN | AK4696 | 50 m | 2:41.40 | |
6 | 508 | Miram Anna | 1999 | VÄSBY SS | AG7299 | 25 m | 2:45.80 | |
7 | 81 | Rotstam Emma | 1998 | JÄRFÄLLA S | AF7498 | 50 m | 2:50.17 | |
8 | 372 | Nykvist Greta | 1996 | SÖDERTÖRN | AU7496 | 50 m | 2:50.63 | |
9 | 182 | Jomaa Nora | 1999 | SK NEPTUN | AW7499 | 50 m | 2:50.85 | |
10 | 535 | Höglind Rebecca | 1998 | SS04 | AL7898 | 50 m | 3:00.41 | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 21 maj 2017 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 16:19 |
Gren 94, 50m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 678 | Bergman Fabian | 1994 | SK NEPTUN | aq2194 | 50 m | 26.58 | |
2 | 418 | Sköld Olle | 1999 | TYRESÖ SS | AK4599 | 50 m | 27.15 | |
3 | 500 | Brandt Simon | 2000 | VÄSBY SS | AJ4700 | 25 m | 28.31 | |
4 | 509 | Nyblom Niklas | 1999 | VÄSBY SS | AK2999 | 25 m | 29.30 | |
5 | 290 | Ottosson Erik | 1999 | SPÅRVÄGEN | AM9799 | 50 m | 29.73 | |
6 | 378 | Reinholdz Erik | 1997 | SÖDERTÖRN | AF2397 | 50 m | 29.86 | |
7 | 433 | Alin Isak | 1999 | TÄBY SIM | AP0799 | 50 m | 30.19 | |
8 | 532 | Hennert Johan | 2001 | SS04 | AL6901 | 50 m | 30.30 | |
9 | 110 | Rosén Axel | 1999 | LIDINGÖ SK | AW4199 | 50 m | 31.61 | |
10 | 426 | Törnqvist Elias | 1999 | TYRESÖ SS | AL8999 | 50 m | 35.03 | |
11 | 364 | Lundberg Max | 2001 | SÖDERTÖRN | AQ8301 | 50 m | 35.25 | |
12 | 674 | Ahonpää Atte-Mikael | 2001 | TaTU | 50 m | 36.41 | EFT | |
13 | 103 | Jaupaj Ermir | 2000 | LIDINGÖ SK | BA8500 | 50 m | ||
14 | 111 | Rosén Fabian | 1998 | LIDINGÖ SK | AX8598 | 50 m | ||
15 | 178 | Jafaar Ali | 1998 | SK NEPTUN | AY4598 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 21 maj 2017 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 16:19 |
Gren 95, 50m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 414 | Ossmyr Josefin | 1999 | TYRESÖ SS | AS0299 | 50 m | 30.78 | |
2 | 393 | Alm Josefin | 2001 | TYRESÖ SS | AJ8201 | 50 m | 31.40 | |
3 | 483 | Sangfelt Hanna | 1997 | TÄBY SIM | AC4497 | 50 m | 32.07 | |
4 | 468 | Loid Sigrid | 1999 | TÄBY SIM | AF0499 | 25 m | 32.71 | |
5 | 548 | Nordström Isabel | 2001 | SS04 | BH1801 | 25 m | 33.13 | |
6 | 484 | Sangfelt Malin | 2001 | TÄBY SIM | AC3801 | 50 m | 33.46 | |
7 | 518 | Berndtson Filippa | 1997 | SS04 | BD4297 | 50 m | 33.72 | EFT |
8 | 4 | Bengtsson Emilia | 2001 | BOTK-RÖNN | BA3601 | 50 m | 35.36 | |
9 | 17 | Larsson Johanna | 1999 | BOTK-RÖNN | BO9699 | 25 m | 35.77 | |
10 | 68 | Larsson Cassandra | 2000 | JÄRFÄLLA S | AR5600 | 25 m | 36.51 | |
11 | 571 | Berg Jessica | 1998 | SPIF SF | BJ7698 | 50 m | 36.79 | |
12 | 574 | Bothe Vinona | 1999 | SPIF SF | BN6899 | 50 m | 37.41 | |
13 | 219 | Mattsson Michaela | 1999 | SK NEPTUN | AL4899 | 50 m | 38.38 | |
14 | 605 | Köhler Hjördis | 2001 | SPIF SF | BM6401 | 50 m | 38.42 | |
15 | 137 | Bohman Clara | 2001 | SK NEPTUN | BT9601 | 50 m | 45.03 | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 21 maj 2017 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 16:19 |