Program for Neptuniaden 2017
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Gren 17, 100m Fjärilsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 350 | Gutierrez Johan Javier | 2002 | SÖDERTÖRN | AM9502 | 50 m | 1:01.49 | |
2 | 435 | Al-Khalili Jonas | 2002 | TÄBY SIM | AI6502 | 50 m | 1:02.05 | |
3 | 546 | Montes Leonardo | 2002 | SS04 | AN2902 | 25 m | 1:02.14 | |
4 | 326 | Selander Tor | 2002 | SKK | AH4902 | 25 m | 1:03.12 | |
5 | 305 | Wallén Andreas | 2002 | SPÅRVÄGEN | AP9302 | 50 m | 1:04.29 | |
6 | 669 | Ramonov Efim | 2002 | TaTU | 50 m | 1:04.30 | ||
7 | 287 | Nilsson Herman | 2002 | SPÅRVÄGEN | AH7702 | 25 m | 1:04.63 | |
8 | 223 | Mogard Linden Oscar | 2002 | SK NEPTUN | AS8702 | 50 m | 1:07.11 | |
9 | 83 | Sandh Markus | 2002 | JÄRFÄLLA S | AZ1302 | 25 m | 1:07.82 | |
10 | 666 | Olander Axel | 2002 | TaTU | 50 m | 1:08.09 | ||
11 | 342 | Cheng Kevin | 2002 | SÖDERTÖRN | AI8702 | 50 m | 1:08.16 | |
12 | 357 | Jonsson Gustav | 2002 | SÖDERTÖRN | AG6502 | 25 m | 1:08.28 | |
13 | 286 | Neuhardt David | 2003 | SPÅRVÄGEN | AU6103 | 25 m | 1:08.57 | |
14 | 297 | Styrman Arvid | 2002 | SPÅRVÄGEN | AQ2502 | 50 m | 1:09.27 | |
15 | 479 | Rune Isac | 2003 | TÄBY SIM | AM9503 | 50 m | 1:10.32 | |
16 | 661 | Harju Mio | 2002 | TaTU | 50 m | 1:10.42 | ||
17 | 248 | Hallenborg Arvid | 2002 | SALTSJÖB | AM1902 | 50 m | 1:10.91 | |
18 | 265 | Erneholm Oliver | 2003 | SPÅRVÄGEN | AO4503 | 25 m | 1:11.27 | |
19 | 309 | Ölund Gordon | 2002 | SPÅRVÄGEN | AT1102 | 25 m | 1:11.61 | |
20 | 49 | Sandström Gustaf | 2003 | HUDIKSVALL | AP4703 | 25 m | 1:13.14 | |
21 | 392 | Åslund Albin | 2003 | SÖDERTÖRN | AT1103 | 25 m | 1:13.49 | |
22 | 529 | Fridsell Oskar | 2003 | SS04 | AS7503 | 25 m | 1:14.12 | |
23 | 648 | Guvenius Pijus | 2003 | ÄLVSJÖ | AO0303 | 25 m | 1:15.00 | |
24 | 259 | Annas Gustav | 2003 | SPÅRVÄGEN | AL0303 | 50 m | 1:15.56 | |
25 | 432 | Ahlqvist Gustav | 2003 | TÄBY SIM | AK6503 | 50 m | 1:16.22 | |
26 | 662 | Birkstedt Miska | 2002 | TaTU | 50 m | 1:16.99 | ||
27 | 616 | Munshi Aryan | 2002 | SPIF SF | AZ0102 | 25 m | 1:17.35 | |
28 | 399 | Dahlin Oliver | 2002 | TYRESÖ SS | AV8502 | 50 m | 1:19.02 | |
29 | 75 | Lundgren Sid | 2003 | JÄRFÄLLA S | AF2303 | 25 m | 1:19.31 | |
30 | 301 | Török Matyas | 2002 | SPÅRVÄGEN | AQ3502 | 25 m | 1:19.51 | |
31 | 524 | Carlberg Tim | 2003 | SS04 | AI5503 | 25 m | 1:20.95 | |
32 | 294 | Siotis Jannis | 2003 | SPÅRVÄGEN | AL3303 | 50 m | 1:21.00 | |
33 | 450 | Gabrielsson Liam | 2003 | TÄBY SIM | AK5503 | 25 m | 1:21.24 | |
34 | 520 | Brouzell Simon | 2003 | SS04 | AX3103 | 25 m | 1:22.92 | |
35 | 541 | Larsson Marcus | 2003 | SS04 | AM0903 | 25 m | 1:28.21 | |
36 | 472 | Nilsson Samuel | 2003 | TÄBY SIM | AR9703 | 25 m | 1:29.64 | |
37 | 48 | Reit Viggo | 2003 | HUDIKSVALL | AK5703 | 25 m | 1:32.81 | |
38 | 588 | Gnalin Jakob | 2003 | SPIF SF | AR8303 | 50 m | 1:34.38 | |
39 | 485 | Seel Simon | 2003 | TÄBY SIM | AO0903 | 25 m | 1:35.35 | |
40 | 34 | Hallgren Simon | 2002 | GUSTAVSBER | AU7902 | 50 m | ||
41 | 37 | Nilsson Arvid | 2003 | GUSTAVSBER | AG2703 | 50 m | ||
42 | 51 | Sölveskog Anton | 2003 | HUDIKSVALL | AX6103 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 21 maj 2017 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 07:22 |