Program för Neptuniaden 2017
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 6
|
Tävling |
Neptuniaden 2017 |
|
Utskriftsdatum |
20 maj 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
08:02 |
|
|
Arrangör |
Simklubben Neptun |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
20 maj 2017 |
|
|
|
|
Gren 6, 100m Bröstsim Herrar |
Finaler (3) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
553 |
3 |
Artjoms Ponomarjous |
2004 |
AV1904 |
SS04 |
|
50m |
|
514 |
4 |
Gustav Aglert |
2004 |
AY4304 |
SS04 |
|
50m |
|
639 |
5 |
Yonatan Tsegaye |
2005 |
AH5505 |
SPIF SF |
|
50m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
157 |
0 |
Jonatan Eriksson |
2006 |
AB1106 |
SK NEPTUN |
|
50m |
|
184 |
1 |
Hugo Jonsson |
2005 |
AL5305 |
SK NEPTUN |
|
50m |
2:02.77 |
167 |
2 |
Måns Gunnarson |
2006 |
AK8506 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:54.06 |
104 |
3 |
Maxim Jelagin |
2005 |
AJ9505 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
1:49.07 |
194 |
4 |
Tee Thern |
2006 |
AC3106 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:44.95 |
29 |
5 |
Adrian Ekström |
2004 |
AV6104 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
1:45.36 |
523 |
6 |
Neo Carlberg |
2005 |
AA8505 |
SS04 |
|
25m |
1:53.38 |
192 |
7 |
Georgios Theodosiadis |
2005 |
AN6105 |
SK NEPTUN |
|
25m |
2:00.60 |
398 |
8 |
Maximus Brandt |
2005 |
AP2105 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
2:03.26 |
213 |
9 |
Ludvig Löfström |
2006 |
AI4506 |
SK NEPTUN |
|
50m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
656 |
0 |
Akseli Kotti |
2004 |
|
TaTU |
|
50m |
1:36.60 |
173 |
1 |
Aksel Hillerström Vagli |
2006 |
AC8706 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:31.08 |
653 |
2 |
Lassi Niemi |
2004 |
|
TaTU |
|
50m |
1:27.89 |
655 |
3 |
Niilo Kilpeläinen |
2004 |
|
TaTU |
|
50m |
1:26.16 |
654 |
4 |
Pavel Pankratov |
2004 |
|
TaTU |
|
50m |
1:19.43 |
375 |
5 |
Henry Plavans |
2005 |
AB6105 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:23.53 |
658 |
6 |
Joona Soloniemi |
2004 |
|
TaTU |
|
50m |
1:27.40 |
672 |
7 |
Elton Söderberg |
2006 |
ah0306 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
1:29.71 |
657 |
8 |
Miro Birkstedt |
2004 |
|
TaTU |
|
50m |
1:34.87 |
190 |
9 |
Elias Svärd Hedenström |
2004 |
AV6704 |
SK NEPTUN |
|
50m |
1:42.23 |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
20 maj 2017 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
Utskriftstid |
08:02 |
|