Startliste for Risösim/UGP 3
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Gren 17, 100m Fritt Herr ABCDEFÖ |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 34 | Björklund Erik | 1998 | NJURUNDA | AA2598 | 25 m | 52.57 | |
2 | 20 | Westerlind Joel | 1996 | HÄRNÖSAND | AD2796 | 25 m | 53.34 | |
3 | 124 | Strandberg Johan | 1997 | SUNDSVALL | AL3197 | 25 m | 54.42 | |
4 | 155 | Bengs-Stattin Felix | 2002 | UMEÅ SS | AD4702 | 25 m | 55.08 | |
5 | 35 | Björklund Johan | 1999 | NJURUNDA | AE7199 | 25 m | 55.58 | |
6 | 97 | Ekengren Johan | 2001 | SUNDSVALL | AA6901 | 25 m | 56.58 | |
7 | 37 | Borgström Filip | 2001 | NJURUNDA | AK5101 | 25 m | 57.16 | |
8 | 36 | Björklund Robin | 2002 | NJURUNDA | AA9502 | 25 m | 57.50 | |
9 | 243 | Dahlberg Emil | 1997 | IKSU | AC6997 | 25 m | 57.51 | |
10 | 198 | Boström Anton | 2001 | Ö-VIKS ASS | AK0501 | 50 m | 57.94 | |
11 | 222 | Eby David | 2001 | SK ÄGIR | AP4101 | 25 m | 58.65 | |
12 | 101 | Hedlund Albin | 2003 | SUNDSVALL | AA0903 | 25 m | 1:00.97 | |
13 | 75 | Do Eryk | 2002 | SOLLEFTEÅ | AW1702 | 25 m | 1:01.38 | |
14 | 73 | Näslund David | 2001 | NJURUNDA | AC2901 | 50 m | 1:01.64 | |
15 | 234 | Wassberg Jakob | 2003 | SK ÄGIR | AR7103 | 50 m | 1:02.34 | |
16 | 182 | Strömbro Arvid | 2002 | UMEÅ SS | AR4502 | 25 m | 1:02.83 | |
17 | 92 | Balkerud Felix | 2001 | SUNDSVALL | AH1301 | 25 m | 1:03.34 | |
18 | 154 | Albinsson Oskar | 2003 | UMEÅ SS | AP4503 | 25 m | 1:03.89 | |
19 | 112 | Nilsson Jonathan | 2003 | SUNDSVALL | AD5103 | 25 m | 1:04.13 | |
20 | 127 | Svedin Ludwig | 2004 | SUNDSVALL | AD7104 | 25 m | 1:05.39 | |
21 | 45 | Gillgren Mattias | 2003 | NJURUNDA | AR0303 | 25 m | 1:05.60 | |
22 | 207 | Fällman Karl | 2002 | Ö-VIKS ASS | AO1302 | 25 m | 1:06.30 | |
23 | 23 | Wikström Hannes | 2003 | HÄRNÖSAND | AD0303 | 25 m | 1:06.63 | |
24 | 172 | Luthman Felix | 2004 | UMEÅ SS | AB4104 | 25 m | 1:07.48 | |
25 | 178 | Norlin Samuel | 2002 | UMEÅ SS | AO3702 | 25 m | 1:07.67 | |
26 | 227 | Flykt Jakob | 2002 | SK ÄGIR | AV9702 | 50 m | 1:08.03 | |
27 | 5 | Sandström Gustaf | 2003 | HUDIKSVALL | AP4703 | 25 m | 1:08.16 | |
28 | 4 | Reit Viggo | 2003 | HUDIKSVALL | AK5703 | 25 m | 1:10.48 | |
29 | 113 | Nordén Josef | 2003 | SUNDSVALL | AS0703 | 25 m | 1:10.64 | |
30 | 187 | Wall Vincent | 2004 | UMEÅ SS | AM1504 | 25 m | 1:11.56 | |
31 | 6 | Sölveskog Anton | 2003 | HUDIKSVALL | AX6103 | 25 m | 1:11.95 | |
32 | 104 | Johansson Arvid | 2004 | SUNDSVALL | AJ9904 | 25 m | 1:12.06 | |
33 | 170 | Lidström Henrik | 2003 | UMEÅ SS | AP0303 | 25 m | 1:13.31 | |
34 | 201 | Danemyr Ståle | 2002 | Ö-VIKS ASS | AO0302 | 25 m | 1:13.63 | |
35 | 168 | Izarra Unai | 2003 | UMEÅ SS | AP6503 | 25 m | 1:15.50 | |
36 | 205 | Fahlander Erik | 2003 | Ö-VIKS ASS | AU8103 | 25 m | 1:16.46 | |
37 | 47 | Hansson Anton | 2003 | NJURUNDA | AO7103 | 25 m | 1:17.11 | |
38 | 225 | Epäilys Roine | 2003 | SK ÄGIR | AR3103 | 25 m | 1:17.61 | |
39 | 213 | Lideskog Edvin | 2005 | Ö-VIKS ASS | AB0705 | 25 m | 1:21.32 | |
40 | 100 | Hamberg Marcus | 2007 | SUNDSVALL | AA0707 | 25 m | 1:24.40 | |
41 | 251 | Lagerqvist Adam | 2003 | IKSU | AK9303 | 25 m | 1:28.69 | |
42 | 1 | Hedin Gustav | 2005 | HUDIKSVALL | AA0115 | 25 m | 1:35.17 | |
43 | 206 | Fällman Axel | 2005 | Ö-VIKS ASS | AC7305 | 50 m | ||
44 | 214 | Lundström Felix | 2006 | Ö-VIKS ASS | AP9306 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 10 juni 2017 |
Licensierad till: Sundsvalls Simsällskap | Utskriftstid | 09:18 |