Program för JM/MU 2017
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
6_S
Kapping 6, 100m Ryggsvimjing Menn |
|
|
|
# |
Nr |
Heiti |
Føðiár |
Felag |
Lisensur |
Hylur |
Tilm.tíð |
Støða |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
55 |
Lave Hugin Næs |
2001 |
SUÐUROYAR |
|
25 m |
1:01.97 |
|
2 |
120 |
Magalhães Hugo |
2002 |
Havnar |
|
25 m |
1:03.82 |
|
3 |
33 |
Voropaev Denis |
2000 |
Ægir |
|
25 m |
1:08.31 |
|
4 |
160 |
Jákupsson Óðin |
2002 |
Havnar |
|
25 m |
1:10.30 |
|
5 |
116 |
Dam Johan |
2002 |
Havnar |
|
25 m |
1:10.75 |
|
6 |
25 |
Sivertsen Martin |
2002 |
Ægir |
|
25 m |
1:11.22 |
|
7 |
95 |
Hansen Jónas |
2002 |
REYSTI |
|
25 m |
1:13.53 |
|
8 |
129 |
Djurhuus Sigmundur J. |
2000 |
Flot |
|
25 m |
1:14.04 |
|
9 |
127 |
Jacobsen Otto |
1999 |
Flot |
|
25 m |
1:14.31 |
|
10 |
117 |
Eidesgaard Bartal |
2003 |
Havnar |
|
25 m |
1:14.48 |
|
11 |
130 |
Petersen Ronni |
2001 |
Flot |
|
25 m |
1:15.92 |
|
12 |
40 |
Bech Rúni |
2002 |
SUÐUROYAR |
|
25 m |
1:17.25 |
|
13 |
177 |
Schiller Jónas Lindenskov |
2003 |
Havnar |
|
25 m |
1:17.87 |
|
14 |
163 |
Magalhaes Mateus |
2004 |
Havnar |
|
25 m |
1:26.16 |
|
15 |
26 |
Steinhólm Marius |
2005 |
Ægir |
|
25 m |
1:28.42 |
|
16 |
45 |
Dahl Rúni |
2004 |
SUÐUROYAR |
|
50 m |
1:28.78 |
|
17 |
170 |
Olsen Dánjal |
2004 |
Havnar |
|
50 m |
1:33.07 |
|
18 |
168 |
Nielsen Símun G. |
2005 |
Havnar |
|
50 m |
1:34.67 |
|
19 |
77 |
Ilic Filip |
2006 |
Fuglafjar |
|
25 m |
1:36.82 |
|
20 |
48 |
Debess Símun |
2005 |
SUÐUROYAR |
|
25 m |
1:37.05 |
|
21 |
70 |
Winther Teitur |
2005 |
SUÐUROYAR |
|
25 m |
1:37.47 |
|
22 |
132 |
Joensen Karl |
2005 |
Flot |
|
25 m |
1:37.83 |
|
23 |
138 |
Jákupsstovu Jákup Í |
2004 |
Flot |
|
25 m |
1:38.27 |
|
24 |
39 |
Bech Hans Jón Debess |
2004 |
SUÐUROYAR |
|
50 m |
1:46.23 |
|
25 |
135 |
Hansen Filip |
2005 |
Flot |
|
25 m |
2:12.94 |
|
26 |
2 |
Askham Heini M. |
2006 |
Ægir |
|
25 m |
|
|
27 |
3 |
Brestisson Tórálvur S. |
2003 |
Ægir |
|
25 m |
|
|
28 |
5 |
Dragaberg Rókur |
2004 |
Ægir |
|
25 m |
|
|
29 |
16 |
Matras Brandur A. |
2003 |
Ægir |
|
25 m |
|
|
30 |
17 |
Matras Natanael |
2002 |
Ægir |
|
25 m |
|
|
31 |
30 |
Trygvason Rókur |
2000 |
Ægir |
|
25 m |
|
|
32 |
43 |
Christiansen Tóti |
2006 |
SUÐUROYAR |
|
25 m |
|
|
33 |
44 |
Clementsen Jóannes |
2007 |
SUÐUROYAR |
|
25 m |
|
|
34 |
56 |
Ludvig Bjarti |
2006 |
SUÐUROYAR |
|
25 m |
|
|
35 |
72 |
Abrahamsen Dánial Petur |
2009 |
Fuglafjar |
|
25 m |
|
|
36 |
133 |
Hansen William |
2005 |
Flot |
|
25 m |
|
|
37 |
136 |
Bessason Lukas |
2007 |
Flot |
|
25 m |
|
|
38 |
154 |
Erlendsson Jóhannis |
2003 |
Havnar |
|
25 m |
|
|
39 |
155 |
Gislason Dávid |
2005 |
Havnar |
|
25 m |
|
|
40 |
161 |
Jøkladal Bergur |
2004 |
Havnar |
|
25 m |
|
|
41 |
171 |
Olsen Jóan Petur |
2003 |
Havnar |
|
25 m |
|
|
42 |
181 |
Thomassen Høgni H. |
2002 |
Havnar |
|
25 m |
|
|
|
Stovnað í WinGrodan 1.25.10 |
Prentdagur |
08 May 2017 |
Lisensin eigur: Svimjisamband Foroya |
Prentað kl |
22:20 |
|