Program för Bockstensdoppet 2017
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass 3
Gren 35, 100m Frisim Herrar |
Sponsor: Bildepån |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 291 | Lundgren Malte | 2002 | LIDKÖPING | AC5302 | 25 m | 54.78 | |
2 | 80 | Vallin Gustav | 2001 | GÖTEBORG | AV0501 | 25 m | 54.89 | |
3 | 503 | Ottosson Erik | 1999 | SPÅRVÄGEN | AM9799 | 25 m | 55.04 | |
4 | 864 | Melberg Christer | 2001 | Haldens SK | 50 m | 55.65 | ||
5 | 402 | Holmdahl Linus | 2001 | S 77 | AE4101 | 25 m | 55.80 | |
6 | 556 | Selander Tor | 2002 | SKK | AH4902 | 25 m | 55.85 | |
7 | 701 | Svensson Noah | 1999 | VÄRNAMO SS | AA7199 | 25 m | 55.92 | |
8 | 154 | Barkrot Marcus | 2002 | KARLSKRONA | AD7502 | 25 m | 56.96 | |
9 | 38 | Börjeson Pär | 1998 | GÖTEBORG | AC6798 | 25 m | 56.98 | |
10 | 653 | Sundén Jakob | 1995 | VARBERG | AQ3195 | 50 m | 57.05 | |
11 | 100 | Almvret Erik | 2002 | JÄRFÄLLA S | AD6702 | 25 m | 57.39 | |
12 | 28 | Salbrink Filip | 2002 | ESLÖVS SS | AH6502 | 25 m | 57.45 | |
13 | 155 | Carlsson Viktor | 2000 | KARLSKRONA | AB4300 | 25 m | 57.79 | |
14 | 863 | Lunde Svendsen Mikkel | 1999 | Haldens SK | 50 m | 57.93 | ||
15 | 268 | Reljanovic Momir | 2002 | SK LAXEN | AS8302 | 25 m | 58.11 | |
16 | 869 | Risåsen Jonatan | 2000 | Bærum | 50 m | 58.23 | ||
17 | 165 | Waldo Alexander | 1998 | KARLSKRONA | AF7998 | 25 m | 58.37 | |
18 | 543 | Gustafsson Isak | 2001 | SKK | AA5901 | 25 m | 58.61 | |
19 | 642 | Löfvenborg Hjalmar | 1999 | VARBERG | AU3999 | 25 m | 58.65 | |
20 | 870 | Riiser Agmund | 2001 | Bærum | 50 m | 58.76 | ||
21 | 137 | Westberg Pontus | 2000 | JÄRFÄLLA S | AS9500 | 25 m | 58.80 | |
22 | 36 | Bohlin Karl | 2001 | GÖTEBORG | AV6301 | 25 m | 59.03 | |
23 | 331 | Eriksson Elias | 1994 | MASS | AL7794 | 25 m | 59.33 | |
24 | 844 | Heie Torkil Eldegard | 2000 | Ås IL | 50 m | 59.41 | ||
25 | 79 | Segerdahl William | 2001 | GÖTEBORG | AI4301 | 25 m | 59.85 | |
26 | 161 | Nilsson Elias | 2002 | KARLSKRONA | AD9502 | 25 m | 59.88 | |
27 | 274 | Swedblom Anton | 2002 | SK LAXEN | AR1302 | 25 m | 1:00.14 | |
28 | 198 | Isaksson Martin | 1998 | KUNGÄLV | AW2198 | 25 m | 1:00.24 | |
29 | 46 | Feng Max | 2001 | GÖTEBORG | AR6301 | 50 m | 1:00.26 | |
30 | 892 | Nordeng Refstie Elias | 2002 | Bærum | 50 m | 1:00.30 | ||
31 | 32 | Ahlstrand Erik | 1999 | GÖTEBORG | AU6199 | 25 m | 1:00.71 | |
32 | 239 | Bjärudd Ludwig | 2001 | SK LAXEN | AQ3901 | 25 m | 1:00.72 | |
33 | 891 | Littorin Birkeland Simen | 2002 | Bærum | 50 m | 1:00.95 | ||
34 | 829 | Storberg Carl | 2002 | FALKENBERG | AK5502 | 25 m | 1:01.59 | |
35 | 362 | Norland William | 2001 | MASS | AO0701 | 25 m | 1:01.62 | |
36 | 602 | Andersson Daniel | 1999 | VARBERG | AK5399 | 25 m | 1:01.77 | |
37 | 81 | Vari Lorand | 2002 | GÖTEBORG | AK7502 | 25 m | 1:01.82 | |
38 | 256 | Kucharczyk Karol | 2000 | SK LAXEN | AW8700 | 25 m | 1:01.95 | |
39 | 758 | Wiloboken Johan | 1999 | ÄLMHULT | AM1799 | 25 m | 1:02.17 | |
40 | 482 | Hallbäck Martin | 2001 | SPÅRVÄGEN | AP8101 | 25 m | 1:02.23 | |
41 | 246 | Gaudenz Finn | 2002 | SK LAXEN | AL9502 | 25 m | 1:02.39 | |
42 | 682 | Svensson Emil | 2002 | VELLINGE-N | AK2302 | 25 m | 1:02.56 | |
43 | 16 | Tägtström Marcus | 2002 | BORLÄNGE | AE8702 | 25 m | 1:02.57 | |
44 | 237 | Bjering Marcus | 2002 | SK LAXEN | AS1302 | 25 m | 1:02.64 | |
45 | 756 | Nilsson Johan | 2001 | ÄLMHULT | AC4501 | 25 m | 1:03.19 | |
46 | 65 | Ljungqvist Oscar | 2002 | GÖTEBORG | AQ5702 | 25 m | 1:03.51 | |
47 | 649 | Olausson Zacharias | 2000 | VARBERG | AG4700 | 50 m | 1:03.57 | |
48 | 512 | Török Matyas | 2002 | SPÅRVÄGEN | AQ3502 | 25 m | 1:03.66 | |
49 | 359 | Lundborg Ludwig | 2002 | MASS | AJ7702 | 25 m | 1:03.92 | |
50 | 706 | Ahlström Ludvig | 2002 | VÄSBY SS | AK8302 | 50 m | 1:04.28 | |
51 | 10 | Henry Örtlund Leo | 2001 | BORLÄNGE | AY9701 | 25 m | 1:04.34 | |
52 | 448 | Johansson Sebastian | 2002 | SK 1970 | AF7102 | 25 m | 1:04.91 | |
53 | 153 | Axelsson Isak | 2002 | KARLSKRONA | AD6502 | 25 m | 1:05.30 | |
54 | 866 | Forsström Andreas | 2002 | Haldens SK | 50 m | 1:05.40 | ||
55 | 277 | Torbjörnsson Oliver | 2001 | SK LAXEN | AO2301 | 25 m | 1:05.44 | |
56 | 627 | Huldén Pelle | 2002 | VARBERG | AE8302 | 25 m | 1:06.13 | |
57 | 410 | Pettersson Jens | 2001 | S 77 | AG9101 | 25 m | 1:06.52 | |
58 | 635 | Josefson Viking | 2002 | VARBERG | AQ2702 | 25 m | 1:07.26 | |
59 | 453 | Larsson William | 1999 | SK 1970 | AU4999 | 25 m | 1:08.26 | |
60 | 895 | Ege-Leivestad Nicolai | 2002 | Bærum | 50 m | 1:08.26 | ||
61 | 450 | Kivistö Simon | 1998 | SK 1970 | AS7798 | 50 m | 1:08.60 | |
62 | 894 | Radseresht Jonas | 2001 | Bærum | 50 m | 1:08.85 | ||
63 | 730 | Tittelbach Adrian | 2001 | VÄSBY SS | AI2901 | 25 m | 1:09.91 | |
64 | 842 | Glosli Johannes | 2002 | Ås IL | 50 m | 1:10.38 | ||
65 | 430 | Nilsson Robin | 2002 | S 02 | AB4902 | 25 m | 1:11.37 | |
66 | 55 | Jebsen Setterberg Oscar | 2001 | GÖTEBORG | AT6501 | 25 m | 1:11.77 | |
67 | 914 | Hedemark Christian Alexander | 2002 | Bærum | 50 m | 1:12.19 | ||
68 | 56 | Jigrup Eric | 2000 | GÖTEBORG | AU7700 | 50 m | 1:12.78 | |
69 | 400 | Gustafsson Rasmus | 2001 | S 77 | AX9301 | 25 m | 1:15.01 | |
70 | 818 | Curlow Emil | 2002 | FALKENBERG | AO7902 | 25 m | 1:15.87 | |
71 | 585 | Hedman Pontus | 2002 | TYRESÖ SS | BA3102 | 50 m | 1:17.86 | |
72 | 411 | Pettersson Stefan | 2002 | S 77 | AR2902 | 25 m | 1:31.10 | |
Skapad av WinGrodan 1.25.14 | Utskriftsdatum | 29 juni 2017 |
Licensierad till: Varberg Sim | Utskriftstid | 15:27 |